» »

FDA odobrila tretje cepivo proti covidu-19

1 2
3
»

antonija ::

razlike je v tem, da sem ti dal vleiko dokazov, za katere si se ti odlocil da le-to niso. Dobil si poljudne texte, dobil si strokovne texta, edino cesar nisi dobil od mene je vidoe intervju, ker to pac nikoli ni in nikoli ne bo znanstveni dokaz.

Ti po drugi strani nisi sproduciral prav nicesar, smao prazno laganje.

Sej lahko nadaljujes, luknjo sam sebi kopljes. Ubistvu je dobro ce nadaljujes, ker bo vecina bralcev na koncu precej sigurna, da lazes kot pes tece in da te no za poslusati.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

CoolBits ::

Ne samo en link si dal, kjer pa je samo opisano opazovanje respiratornih "virusov", ki so eksosomi, ne pa izolacija in sekvenciranje rna in niti ovojnice.
Še manj pa poskus z očiščenim izoliranim virusom nekaj okužit, in odkrit če je to res to.
Nič nisi dal.

antonija ::

Ce mislis se naprej najedat z eksosomi, se bova se tam zmenila da nimas pojma o cem govoris. Bova spet zelo hitro zaključila, da se tvoj iluzionaren svet ne sklada z resnicnostjo. Tvoja odlocitev.

Na mojo sreco je povsem vseeno, kaj ti _mislis_ da sem ti dal.

Poanta je, da sem tvojim izmisljenim trditvam dal podkrepljene protiargumente. Le-ti niso bili primarno namenjeni tebi, ampak predvsem vsem drugim sodelujocim razen tebe. Zate je na koncu povsem vseeno kaj bevskas, dokler je na voljo dovolj dokumentacije iz katere je razvidno da nisi nic drugega kot laznjivec. Je pa zabavno trollat anti-intelektualce, ker os dejansko tkao odmaknjei od realnosti da jih vsaka omemba dejanskega stanja triggera do jaja :D V delu je treba znat uzivat :D

Ostali v debati si pa tako lahko lazje ustvarijo sliko: na eni strani imajo nekoga, ki se na vse pretege dere da je najpametnejsi na svetu brez trohice argumenta ali dokaza, na drugi strani pa lahko preberejo dejanske poljudne in znanstvene texte o doticni tematiki, vcasih podkrepljene z mojim osebnim menjem (ki je tocno to in samo to: mnenje). In na podlagi teh (vseh) informacij se odlocajo. Nekateri bojo izbrali lazjo pot in sli gledat en video, drugi se bojo mogoce opogumili, prebali vseh 105 besed in se odlocili kaj se jim zdi bolj verjetno: 100 let staro znanstveno ovrzeno praznoverje, ali z goro dokazov podprte veljavne znanstvene teorije. It's that simple.

Iz istega razloga me tvoje milovanje, da naj te pustim da v miru trosis lazi, prav nic ne gane.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

CoolBits ::

Enako je vseeno kaj ti misliš. Enako ti najedaš z virusi in enako ti nimaš pojma, se pravi lahko kar zaključiva.
Jaz vem eno, ti pa misliš, da veš drugo. EGO ti pač ne dovoli sprejet drugačna mnenja.

antonija ::

Tako je, vseeno je kaj si jaz _mislim_, kot je tudi vseeno kaj ti _mislis_ da ves.

Kar pa ni vseeno so pa dejanski argumenti in dokazi. Dokler so krepko na moji strani, sem lahko preprican, da vecina sodelujocih ne bo nasedla tvojim lazem in zavajanjem.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

CoolBits ::

Na srečo samo ti misiš, da so argumenti na tvoji strani, v resnici so daleč od tega.
Nekoč, ko malo spustiš svoj EGO, boš mogoče spoznal.
Lp

antonija ::

Pozabil si da je vseeno kaj si jaz mislim, tako kot je vseeno kaj si ti mislis. Vseeno je tudi kaj si sosedov Joze misli. Vazno kaj si bojo mislilia celotna populacija ki spremlja to debato. _Vsi_ podatki so vazni, vedno.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

CoolBits ::

Ja na srečo se je celotna populacija pričela prebujat ob tej plandemiji in so začeli raziskovat posamezno, ker kar so nam mediji začeli trosit so totalne laži in se jih na daleč že opazi.
Vsaj za nekaj je to dobro.
Podatki so in večina jih vidi in tudi zna prebrat na srečo.

zmaugy ::

Upam, da bo kmalu rumena faza, da boste frizeriji spet več delali v fohu.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

poweroff ::

CoolBits, jaz zahvaljujoč tebi že par dni ne jem več BIO hrane... in počutim se odlično. :))
sudo poweroff

CoolBits ::

Dajte te maske dol, ker vam vec kot ocitno ze krepko primanjkuje kisika v mozganih.
Sorry sem nesramen ampak kaj naj recem na take komentarje?

drvo ::

Lahko se nehaš sramotit?

el_bahattee ::

koli99 je izjavil:

Offtopic ampak ker ne morem dati všečka: Antonija (pa tudi drugi katere se še vedno trudijo), podpiram tvojo vztrajnost glede prikazovanja znanstveno dokazanih dejstev Slo-tech populaciji, kljub neprestanemu metanju polen pod noge določenih oseb (Vostok, CoolBits, etc...) z nepreverjenimi trditvami in "hoaxi". Žalostno je, kako so najbolj glasni tisti, kateri o zadevah nimajo niti najmanjšega pojma, in so tako samozavestni o (ne)dokazovanju svojih trditev. Resnično me zanima njihova izobrazba/profesija teh "znanstvenikov", kateri lahko z enovrstičnico zanikajo (in so o tem prepričani, ni dvoma) desetletja raziskav pravih znanstvenikov / raziskovalcev.

Se pridružujem tvojemu mnenju. Glede njihove izobrazbe si upam na pamet trditi, da nihče od naših forumskih teroretikov zarot (ala vostok, coolbits, ajdov...) ni zdravnik, farmacevt ali kaj podobnega. Prav neverjetno pa je, kako nesamokritični so, kako z lahkoto zavračajo mnenja svetovne stroke, čeprav sami nimajo ne znanja ne izobrazbe za argumentirano znanstveno debato, poleg tega pa so njihovi viri informacij precej neverodostojni.

Prav smešno je, ko bereš kak njihov zapis na forumu v stilu, da ukrepi niso potrebni, da je pandemija lažna, da virus ni preveč nevaren ... zraven pa poslušaš Dnevnik na SLO1, ko ravno poročajo, da je v Italiji lani med pandejimo umrlo največ ljudi od 2. svetovne vojne dalje. () https://www.sta.si/2875518/v-italiji-la... , ali pa novice iz Švedske, kjer zaostrujejo ukrepe. Ampak za nekatere to očitno ni resno stanje.

el_bahattee je izjavil:

koli99 je izjavil:

Offtopic ampak ker ne morem dati všečka: Antonija (pa tudi drugi katere se še vedno trudijo), podpiram tvojo vztrajnost glede prikazovanja znanstveno dokazanih dejstev Slo-tech populaciji, kljub neprestanemu metanju polen pod noge določenih oseb (Vostok, CoolBits, etc...) z nepreverjenimi trditvami in "hoaxi". Žalostno je, kako so najbolj glasni tisti, kateri o zadevah nimajo niti najmanjšega pojma, in so tako samozavestni o (ne)dokazovanju svojih trditev. Resnično me zanima njihova izobrazba/profesija teh "znanstvenikov", kateri lahko z enovrstičnico zanikajo (in so o tem prepričani, ni dvoma) desetletja raziskav pravih znanstvenikov / raziskovalcev.

Se pridružujem tvojemu mnenju. Glede njihove izobrazbe si upam na pamet trditi, da nihče od naših forumskih teroretikov zarot (ala vostok, coolbits, ajdov...) ni zdravnik, farmacevt ali kaj podobnega. Prav neverjetno pa je, kako nesamokritični so, kako z lahkoto zavračajo mnenja svetovne stroke, čeprav sami nimajo ne znanja ne izobrazbe za argumentirano znanstveno debato, poleg tega pa so njihovi viri informacij precej neverodostojni.

Prav smešno je, ko bereš kak njihov zapis na forumu v stilu, da ukrepi niso potrebni, da je pandemija lažna, da virus ni preveč nevaren ... zraven pa poslušaš Dnevnik na SLO1, ko ravno poročajo, da je v Italiji lani med pandemijo umrlo največ ljudi od 2. svetovne vojne dalje. () https://www.sta.si/2875518/v-italiji-la... , ali pa novice iz Švedske, kjer zaostrujejo ukrepe. Ampak za nekatere to očitno ni resno stanje.
Come to my center, you enter the winter.

Zgodovina sprememb…

1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V EU odobrili še drugo cepivo proti covidu-19

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
277844 (6082) vostok_1
»

EMA odobrila cepivo proti covidu-19 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7513159 (9745) 7982884e
»

FDA razgrnila podatke o cepivu podjetja Moderna, v petek bržčas odobritev

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4910759 (8349) gus5

Več podobnih tem