» »

Katero cepivo kovid?

Katero cepivo kovid?

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3

mahoni ::

Za katero cepivo se boste odlocili, ko pride obvezno cepljenje?

Tema ni TROL in PODJEBAVANJE. Stvar je enostavna. Neglede na to, da se nekateri ne zelimo / zelijo cepiti, je realnost pac taka, da se bomo morali vsi cepiti slej kot prej.

Jaz se bom, ce bom sploh imel na izbiro, cepil s Sputnik cepivom, ker baje ni narejen na osnovi mRNA in je "starejsega" kova cepivo.

pegasus ::

mahoni je izjavil:

Za katero cepivo se boste odlocili, ko pride obvezno cepljenje?
Misliš, da bo na voljo možnost odločanja? Meni se bolj zdi, da se bomo cepili s tistim, ki bo takrat na voljo.

mahoni ::

Moznost odlocanja bo najbrz le bila, ampak bodo indirektno te prisilili, da se le cepis. Brez cepiva ne bos najbrz smel potovati, se udelezevati tekem, hoditi v restavracije ipd.

https://www.adac.de/news/corona-impfung...

zmaugy ::

Če bi bila možnost izbire, bi izbral Biontech/Pfizer.
In bi rekel Ne Sputniku, ker ne vem kako lahko zaupaš cepivu, ki ga delajo v državi, ki rutinsko izvaja atentate z zastrupljanjem ljudi doma in v tujini.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

harvey ::

zmaugy je izjavil:

Če bi bila možnost izbire, bi izbral Biontech/Pfizer.
In bi rekel Ne Sputniku, ker ne vem kako lahko zaupaš cepivu, ki ga delajo v državi, ki rutinsko izvaja atentate z zastrupljanjem ljudi doma in v tujini.

Ravno zadnje je lahko dobra referenca, da zastrupljajo dokaj kvalitetno, da se jih ne dobi. Svet mikrobiologije je edinstven.:)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

DarwiN ::

Konzervativci/righ-wingerji in anti-znanost pač. Sovražnik mojega prijatelja je moj prijatelj. Pa pridemo do izbire Sputnika.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

hendriks ::

Katero cepivo? Katerokoli, ki ga odobri EMA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hendriks ()

zmaugy ::

hendriks je izjavil:

Katero cepivo? Katerokoli, ki ga odobri EMA.

Ker vem, da realne možnosti izbire še ne bo kmalu, bi rekel enako kot ti.

DarwiN je izjavil:

Konzervativci/righ-wingerji in anti-znanost pač. Sovražnik mojega prijatelja je moj prijatelj. Pa pridemo do izbire Sputnika.


Ja, Putin dobro igra svoje mind games z možgani določenega segmenta na Zahodu. Sem že večkrat napisal, da je zelo sposoben vladar.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

gruntfürmich ::

sputnik izgleda kot najbolj učinkovito ter samo 1 odmerek...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

sirotka ::

DarwiN je izjavil:

Konzervativci/righ-wingerji in anti-znanost pač. Sovražnik mojega prijatelja je moj prijatelj. Pa pridemo do izbire Sputnika.


Moj FB zid kaže ravno nasprotno, levi pol je glavni pri antivax postih, nismo mi ZDA, pri nas so levi levi.

Cepil se sebveda bom, takoj, ko se bom lahko in s čimer me bodo.

zmaugy ::

gruntfürmich je izjavil:

sputnik izgleda kot najbolj učinkovito ter samo 1 odmerek...


2 odmerka.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

mahoni ::

Sputnik je cepivo starejsega kova ali se motim?

sbawe64 ::

J&J je en odmerek.
2020 is new 1984
Corona World order

zmaugy ::

mahoni je izjavil:

Sputnik je cepivo starejsega kova ali se motim?

Ja. Ampak dela popolnoma isto stvar kot mrna, le da te z inštrukcijami v primeru sputnika okuži adenovirus.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

fikus_ ::

". . . Ne Sputniku, ker ne vem kako lahko zaupaš cepivu, ki ga delajo v državi, ki . . . ."

Menda se dogovarjajo z Avstrijci za proizvodnjo cepiva v AT.

Ales ::

zmaugy je izjavil:

mahoni je izjavil:

Sputnik je cepivo starejsega kova ali se motim?

Ja. Ampak dela popolnoma isto stvar kot mrna, le da te z inštrukcijami v primeru sputnika okuži adenovirus.

Torej ni popolnoma isto, ne? ;)

V Srbiji so npr. prepustili izbiro ljudem. Pri prijavi na cepitev označiš ali ti je vseeno ali pa izrecno izbereš eno od cepiv, ki so na voljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

zmaugy ::

fikus_ je izjavil:

". . . Ne Sputniku, ker ne vem kako lahko zaupaš cepivu, ki ga delajo v državi, ki . . . ."

Menda se dogovarjajo z Avstrijci za proizvodnjo cepiva v AT.

Ja, če bo proizvodnja v EU, potem je precej bolj zaupanja vredno.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Samael ::

mahoni je izjavil:

Jaz se bom, ce bom sploh imel na izbiro, cepil s Sputnik cepivom, ker baje ni narejen na osnovi mRNA in je "starejsega" kova cepivo.

Zakaj pa ne v tem primeru z AstraZeneco, kot nas bo najbž večina? :D
Samael != Samuel

Furbo ::

Jaz bi ruskega ali kitajskega.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Phantomeye ::

zmaugy je izjavil:

Če bi bila možnost izbire, bi izbral Biontech/Pfizer.
In bi rekel Ne Sputniku, ker ne vem kako lahko zaupaš cepivu, ki ga delajo v državi, ki rutinsko izvaja atentate z zastrupljanjem ljudi doma in v tujini.


Ja, no sej zato se pa spoznajo :P k verjetno direkt testirajo :D

FireSnake ::

zmaugy je izjavil:

Če bi bila možnost izbire, bi izbral Biontech/Pfizer.
In bi rekel Ne Sputniku, ker ne vem kako lahko zaupaš cepivu, ki ga delajo v državi, ki rutinsko izvaja atentate z zastrupljanjem ljudi doma in v tujini.


Če že, zagotovo rusko.
Pa, če se je treba na avion vsest.

Ne vem, koliko ste obveščeni: ker Rusi nimajo dovolj proizvodnih kapacitet bodo Indijci (po Ruski licenci) delali cepivo za Azijo.
Avstrijci so se tudi že ponudili, da bi izdelovali rusko cepivo.

Ameriškega in kitajskega sranja notri v mene ne spraviš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

FireSnake ::

Ko preboli bi imel protitelesca. To je bolje od cepiva.

Glede Avstrije, ki sem jo omenjal prej. O tem se na hlapčevskih portalih celo piše (ne morem verjeti):
https://siol.net/novice/svet/rusija-v-p...

mahoni ::

A lahko nekdo napise PROTI ter ZA doloceno cepivo. Najbrz to lahko napisete samo tisti, ki ste globoko v tej temi.

FoxKnox ::

Izbirati cepiva se najbrž ne bo dalo, cepili bodo pač z razpoložljivim tisti čas, ker jih za nas še nekaj časa ne bo v izobolju.

Moje osebno mnenje pa je, da kdor je prebolel ne rabi cepiva.Ne danes , ne jutri, ne drugo leto.

darkolord ::

FireSnake je izjavil:

Ko preboli bi imel protitelesca. To je bolje od cepiva.
Virus oslabi imunski sistem, tako da je naravna imunost slabša od tiste, pridobljene s pomočjo cepiva.

FoxKnox je izjavil:

Moje osebno mnenje pa je, da kdor je prebolel ne rabi cepiva.Ne danes , ne jutri, ne drugo leto.
Poglej si mesto Manaus v Braziliji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

hipertija ::

FoxKnox je izjavil:

Izbirati cepiva se najbrž ne bo dalo, cepili bodo pač z razpoložljivim tisti čas, ker jih za nas še nekaj časa ne bo v izobolju.

Moje osebno mnenje pa je, da kdor je prebolel ne rabi cepiva.Ne danes , ne jutri, ne drugo leto.


jaz sem že drugič fasal korono, drugič je bilo precej huje kot prvič. Toliko o tvojem osebnem mnenju - kar naj pri osebnem ostane.
Prekle za kurnk

krucymucy ::

Izbral bi, ce bi lahko, Pfizer/BioNtech ali pa Moderna. ker mRNA.

V Srbiji se jih vecina cepi s Sinopharmovim.

jest10 ::

FireSnake je izjavil:

Ko preboli bi imel protitelesca. To je bolje od cepiva.

Newsflash. Po cepljenju imaš protitelesca




Sicer nisem imel izbere, a sem bil tako ali tako cepljen z zaželjenim - Biontech/Pfizer.

SambaShare ::

hipertija je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Izbirati cepiva se najbrž ne bo dalo, cepili bodo pač z razpoložljivim tisti čas, ker jih za nas še nekaj časa ne bo v izobolju.

Moje osebno mnenje pa je, da kdor je prebolel ne rabi cepiva.Ne danes , ne jutri, ne drugo leto.


jaz sem že drugič fasal korono, drugič je bilo precej huje kot prvič. Toliko o tvojem osebnem mnenju - kar naj pri osebnem ostane.


Obakrat PCR potrjeno?

mahoni ::

krucymucy je izjavil:

Izbral bi, ce bi lahko, Pfizer/BioNtech ali pa Moderna. ker mRNA.

V Srbiji se jih vecina cepi s Sinopharmovim.

Ravno zaradi mRNA se jaz ne bi cepil s temi cepivi. Ceprav sam niti ne razumem celotnega procesa, ampak mi misel na gensko manipulacijo kar od tega odvrne.

jest10 ::

mahoni je izjavil:

krucymucy je izjavil:

Izbral bi, ce bi lahko, Pfizer/BioNtech ali pa Moderna. ker mRNA.

V Srbiji se jih vecina cepi s Sinopharmovim.

Ravno zaradi mRNA se jaz ne bi cepil s temi cepivi. Ceprav sam niti ne razumem celotnega procesa, ampak mi misel na gensko manipulacijo kar od tega odvrne.


Hec je, da ni tukaj nobene genske manipulacije. Problem bo v odebljenem

Blazz ::

resen problem je, ko si ljudje, ki nimajo pojma o rna, dna, cepivih itd ustvarjajo mnenje in ga potem tule shareajo, in to večkrat, pa brez argumentacije itd... to vodi v teorije zarot itd...

mahoni, predlagam, da se podučiš, ali pa si sploh ne ustvariš mnenja o cepivih, ker več kot očitno sklepaš zelo narobe. Na koncu koncev gre tu tudi za tvoje zdravje in odločitve, ki jih boš sprejel za sebe :)

npr. če so določena kitajska cepiva narejena na človeškem adeno virusu, so vzeli evropski/ameriški adeno virus za osnovo, katerega pa nas je ogromno že preživelo. To pomeni da preko tega adeno vektorja zapis korone ne bo prišel v tvojo celico, ker ga bo imunski sistem prej ubil. S tem se ne bodo ustvarila protitelesa proti koroni in bo cepivo neučinkovito... namreč adeno virus (prehlad) mora okužiti tvojo celico, da le ta sporoči imunskemu sistemu kaj mora narest za obrambo, če tega ne bo, ne bo protiteles....

tko da predlagam da ne ocenjujete cepiv kar po čez, adenovektorska cepiva lahko da so regionalno pogojena...ni pa nujno če so na šimpanzovem adenovirusu in ga človek še ni spoznal....

ripmork ::

harvey je izjavil:


Ravno zadnje je lahko dobra referenca, da zastrupljajo dokaj kvalitetno, da se jih ne dobi. Svet mikrobiologije je edinstven.:)

Hm, sej so jih dobili, še telefonsko priznanje uspeli dobit. Sam itak, da ne bo noben nosil posledic... Putinova Rusija pač.
Navalny je imel zegn, da je letalo lahko opravilo vmesni postanek in so ga rešili. Če bi šlo po Putinovem planu, ga ne bi bilo več.

Kolikor vem je pri Moderni potreben le en odmerek, pa precej učinkovito je proti komplikacijam (kar je v bistvu glavna stvar). I guess tega, čeprav dvomim, da bo izbira na koncu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Vetrpiha ::

Proti vsaj za neruska cepiva:
Cepiti se je treba 2x, ceprav ni potrebe po tem.
Proti za rusa: ni nujno, da bo uspesno na vseh trgih

Proti za vsa: ni nujno, da bo to zadnje antikorona spric spric

          ::

FoxKnox je izjavil:

Izbirati cepiva se najbrž ne bo dalo, cepili bodo pač z razpoložljivim tisti čas, ker jih za nas še nekaj časa ne bo v izobolju.

Moje osebno mnenje pa je, da kdor je prebolel ne rabi cepiva.Ne danes , ne jutri, ne drugo leto.


Moje osebno mnenje pa je, da če si na glavo povezneš pisker in 8x izrečeš "hokus pokus", dobiš dovolj protiteles za Covid in še za druge bolezni.

Vetrpiha je izjavil:

Proti vsaj za neruska cepiva:
Cepiti se je treba 2x, ceprav ni potrebe po tem.
Proti za rusa: ni nujno, da bo uspesno na vseh trgih

Proti za vsa: ni nujno, da bo to zadnje antikorona spric spric


Se pravi, glavni razlog da se ne boš cepil je to, da se boš moral 2x ter da se bojiš, da se boš v prihodnosti morebiti moral še kdaj?

Zgodovina sprememb…

borisk ::

krucymucy je izjavil:

Izbral bi, ce bi lahko, Pfizer/BioNtech ali pa Moderna. ker mRNA.



če bi lahko izbiral bi se prav tako z mRNA. glede na to da sem na sprednostni listi ne vem če bom imel možnost izbire. trenutno sploh ne vem, do katere starostne meje bodo šli, da bodo začeli cepiti tudi kronične bolnike.

mahoni ::

Ja, ampak zakaj mRNA. Ravno to je meni kot nek "bav bav". Katero ctivo je primerno za zacetnike na tem podrocju.

borisk ::

zaradi mene zaradi učinkovitosti. drugače imate celo na slotechu zelo dober članek o različnih vrstah cepiv proti covidu.

kuvanasarma ::

mahoni je izjavil:

Ja, ampak zakaj mRNA. Ravno to je meni kot nek "bav bav". Katero ctivo je primerno za zacetnike na tem podrocju.

https://slo-tech.com/novice/t777525/0

Še komentiral si pod novico...

FoxKnox ::

ŠE ENKRAT : Če si prebolel korono, se ne rabiš cepiti proti koroni.
Zakaj ? Vsa cepiva, ki so trenutno na tržišču sama po sebi NE zagotavljajo imunost ampak zgolj stimulirajo lastni imunski sistem.
Če imaš slab imunski sistem, ti nobeno cepivo ne zagotavlja zaščite pred virusom.Če si ga prebolel, ti je lastni imunski sistem premagal virus, če si ga 2x, toliko bolje.
Cepijo naj se nujno tisti z oslabljenim imunskim sistemom, ker jim cepivo lahko v naprej nudi vsaj malo zaščite.

zmaugy ::

mahoni je izjavil:

Ja, ampak zakaj mRNA. Ravno to je meni kot nek "bav bav". Katero ctivo je primerno za zacetnike na tem podrocju.

mrna zato, ker za vnos v celico ne rabiš dodatnega virusnega vektorja, ki ga morda tvoje telo že pozna in ga uniči skupaj z rna spike proteina, ki ga ta virusni vektor skuša spraviti v celico.
Pri mrna cepivu ni virusa ampak maščobna kapljica z rna spike proteina.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

darkolord ::

mahoni je izjavil:

Ja, ampak zakaj mRNA. Ravno to je meni kot nek "bav bav". Katero ctivo je primerno za zacetnike na tem podrocju.
- klasična cepiva vsebujejo oslabljen virus, inaktiviran virus ali delce virusa, ki jih telo prepozna kot tujek in naredi protitelesa
- vektorska cepiva vsebujejo neškodljiv virus, ki okuži tvoje celice, ampak namesto da tvoje celice delajo nove viruse (kot pri živem virus), naredijo neškodljiv protein, ki ga tvoje telo prepozna kot tujek in naredi protitelesa
- mRNA cepiva vsebujejo vsebujejo informacijo, naj tvoje celice naredijo neškodljiv protein, ki ga tvoje telo prepozna kot tujek in naredi protitelesa

FoxKnox je izjavil:

ŠE ENKRAT : Če si prebolel korono, se ne rabiš cepiti proti koroni.
Zakaj ? Vsa cepiva, ki so trenutno na tržišču sama po sebi NE zagotavljajo imunost ampak zgolj stimulirajo lastni imunski sistem.
Če imaš slab imunski sistem, ti nobeno cepivo ne zagotavlja zaščite pred virusom.Če si ga prebolel, ti je lastni imunski sistem premagal virus, če si ga 2x, toliko bolje.
ŠE ENKRAT : imunost, ki jo pridobiš naravno, je slabša, kot tista, ki jo pridobiš s cepivom.

Poleg tega naravna imunost ne ščiti nujno - videno npr. na primeru mesta Manaus - proti ostalim različicam virusa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

mahoni ::

FoxKnox je izjavil:

ŠE ENKRAT : Če si prebolel korono, se ne rabiš cepiti proti koroni.
Zakaj ? Vsa cepiva, ki so trenutno na tržišču sama po sebi NE zagotavljajo imunost ampak zgolj stimulirajo lastni imunski sistem.
Če imaš slab imunski sistem, ti nobeno cepivo ne zagotavlja zaščite pred virusom.Če si ga prebolel, ti je lastni imunski sistem premagal virus, če si ga 2x, toliko bolje.
Cepijo naj se nujno tisti z oslabljenim imunskim sistemom, ker jim cepivo lahko v naprej nudi vsaj malo zaščite.


Tu ne gre za slobodno odlocitev, ampak za indirektno prisilo. Kot vidis se zeli vnesti kovid knjizica in jo bos rabu ocitno za vsako stvar na tem svetu v prihodnosti.

FireSnake ::

Blazz je izjavil:

resen problem je, ko si ljudje, ki nimajo pojma o rna, dna, cepivih itd ustvarjajo mnenje in ga potem tule shareajo, in to večkrat, pa brez argumentacije itd... to vodi v teorije zarot itd...

mahoni, predlagam, da se podučiš, ali pa si sploh ne ustvariš mnenja o cepivih, ker več kot očitno sklepaš zelo narobe. Na koncu koncev gre tu tudi za tvoje zdravje in odločitve, ki jih boš sprejel za sebe :)

npr. če so določena kitajska cepiva narejena na človeškem adeno virusu, so vzeli evropski/ameriški adeno virus za osnovo, katerega pa nas je ogromno že preživelo. To pomeni da preko tega adeno vektorja zapis korone ne bo prišel v tvojo celico, ker ga bo imunski sistem prej ubil. S tem se ne bodo ustvarila protitelesa proti koroni in bo cepivo neučinkovito... namreč adeno virus (prehlad) mora okužiti tvojo celico, da le ta sporoči imunskemu sistemu kaj mora narest za obrambo, če tega ne bo, ne bo protiteles....

tko da predlagam da ne ocenjujete cepiv kar po čez, adenovektorska cepiva lahko da so regionalno pogojena...ni pa nujno če so na šimpanzovem adenovirusu in ga človek še ni spoznal....


Jaz sem si kar veliko prebral o tem.
Še bolj smešni, kot zarotniki, ste taki, ki zadevo zbanalizirate.

darkolord ::

Sputnik je vektorsko cepivo z adenovirusom (tako kot AstraZeneca/Oxford) in ne mRNA kot Moderna ali BioNTech.

Oberyn ::

zmaugy je izjavil:

Ja, Putin dobro igra svoje mind games z možgani določenega segmenta na Zahodu. Sem že večkrat napisal, da je zelo sposoben vladar.

No ja, bil. Stati skoraj ne more več sam, sede na stolu se vidno krčevito drži za naslonjala. Nekaj ga ovohava...

Drugače pa, jaz bom vzel mrna cepivo. Od vedno sem bil mogoče mal geeka in zdaj take priložnosti ne morem izpustiti. To je poodbno kot leta 1988, ko sem od pirata kupil diskete z novo verzijo autacada ali corela in tekel domov in ga namestil in roke se skoraj tresejo, kaj je novega, kaj je novega... Evo zdaj pa cepivo s sintetično izdelano programsko kodo za procesorje v mojih celicah. Ne morem mimo tega. Ali bo izbira ali ne, me sploh ne zanima. Vzamem mrna ali pa nič, ostalo si lahko lopovi zataknejo uzadi za hemeroide če hočjo. Jaz sem že izbral, mnenje nekih lopovskih oblasti me zanima toliko kot pasji drek.

mahoni ::

vostok_1
To mi je jasno, ampak kmalu bos ti, jaz, tvoji starsi, moji starsi in vsi, ki jih poznamo indirektno prisiljeni se cepiti.

Torej tu se ne gre za to ali ima smisel ali ne.

Gre se za vprasanje, katero cepivo prinese najmanj potencialnih negativnih ucinkov.

Recimo uceri sem bral ena 28letna dobila vakcino in cez 2 tedna anevrizem in rusa. Seveda ni zaradi vakcine.

darkolord ::

Od "SARS-CoV-2", ki ga dobiš prek cepiva, je samo "S". Literally.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Vetrpiha ::

          je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Izbirati cepiva se najbrž ne bo dalo, cepili bodo pač z razpoložljivim tisti čas, ker jih za nas še nekaj časa ne bo v izobolju.

Moje osebno mnenje pa je, da kdor je prebolel ne rabi cepiva.Ne danes , ne jutri, ne drugo leto.


Moje osebno mnenje pa je, da če si na glavo povezneš pisker in 8x izrečeš "hokus pokus", dobiš dovolj protiteles za Covid in še za druge bolezni.

Vetrpiha je izjavil:

Proti vsaj za neruska cepiva:
Cepiti se je treba 2x, ceprav ni potrebe po tem.
Proti za rusa: ni nujno, da bo uspesno na vseh trgih

Proti za vsa: ni nujno, da bo to zadnje antikorona spric spric


Se pravi, glavni razlog da se ne boš cepil je to, da se boš moral 2x ter da se bojiš, da se boš v prihodnosti morebiti moral še kdaj?

Kje pa trdim, da se ne bom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

Vetrpiha ::

jest10 je izjavil:

mahoni je izjavil:

krucymucy je izjavil:

Izbral bi, ce bi lahko, Pfizer/BioNtech ali pa Moderna. ker mRNA.

V Srbiji se jih vecina cepi s Sinopharmovim.

Ravno zaradi mRNA se jaz ne bi cepil s temi cepivi. Ceprav sam niti ne razumem celotnega procesa, ampak mi misel na gensko manipulacijo kar od tega odvrne.


Hec je, da ni tukaj nobene genske manipulacije. Problem bo v odebljenem

Naj mu se nekdo pove, da ze od kosila, ki ga je mahoni pojedel, lahko pride do genskih mutacij.
Pa od zraka, ki ga diha istotako.
Ali kako si vi predstavljate, da poteka evolucija? Brez mutacij?
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Covid-19: Pfizer v ZDA zaprosil za izredno registracijo cepiva, EU naročila 300 milij (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
17027912 (4551) globoko grlo
»

EMA odobrila cepivo proti covidu-19 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7512894 (9480) 7982884e
»

V Veliki Britaniji odobrili izredno uporabo Pfizerjevega cepiva proti covidu-19 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9014546 (10986) antonija

Več podobnih tem