» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
91 / 133
»»

shmandi ::

endelin je izjavil:

Sami hudi kolovodje protestnikov.

2012 je v Mariboru proteste vodil dealer s travo.

2021 pa dealer s trdo drogo Ličina, ki so ga ujeli v AT ker v Slo je nedotakljiv.

:)) pomilovanja vredna selekcija

K sreči je Avstrija na naši strani in se ne gre levičarskega populizma.

Bwaze6 ::

Edini nasilni protesti, ki jih je organiziral Ličina, niso "levičarski", pa če se režimski mediji stranke SDS še tako trudijo. Udeleženci so bili predvsem navijaški huligani in odpadniški vardisti.

LeQuack ::

Nov gospodarski uspeh vlade, uspelo ji je odpustiti 1100 ljudi.
https://www.24ur.com/novice/preverjeno/...

Sicer vlado zanima samo ali se bodo cepili ali ne, kaj bodo jedli to je že drugorazredna tema.
Quack !

Bwaze6 ::

V komentarjih pa, da je to posledica Šarca in Levice in dviga minimalne plače, kar našemu slavnemu vodji Noriškemu Kralju žal ni upelo preprečiti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bwaze6 ()

TESKAn ::

Jep, krivi so tisti, ki opozarjajo na rabote, ne pa tisti, ki jih delajo. Kako lepo bi bilo, če bi lahko v miru kradli.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

jernejl ::

nejcek74 je izjavil:

jernejl je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

In v kar dveh kategorijah smo v lokalnem nivoju. Bravo, lasten 'dokaz' te demantira.

Ravno nasprotno, to dokazuje, da smo ena najbolj centraliziranih držav v evropi.
Kako je na luni, pa najbrž bolje veš sam, če si od tam.
Bolj porazdeljena politična moč bi vsekakor bila dobrodošla, potem razni Šarci in njemu podobni morda ne bi mogli napraviti toliko škode, kot so je.

Spet razglabljaš o decentralizaciji, čeprav ti osnove niso jasne. Naj se najprej začne govoriti o samo-financiranju občin, pa na tako kot je zdaj, vaški komunizem po SDS-ovsko, potem pa gremo naprej. Večina slovenskih občin nima denarja, da županu plača fikus, kaj sele tajnico. To, da Celjan plačuje čistilno napravo v Zgornji Kungoti je dosežek t.i. centralizacije, vprašanje pa je, koliko časa bodo meščani se poslušali nebuloze primitivnih hribovcev.

Centralizacija je dejstvo in decentralizacija bi bila koristna in pravična. Vse ostalo so nebuloze primitivnih centralističnih prisklednikov, ki jim niso jasne osnove.
To, da Kungočan plačuje prispevek za dva tisoč dobro plačanih javnih RTVjevskih služb v Ljubljani je dosežek t.i. centralizacije, vprašanje pa je, koliko časa bodo ljudje s periferije še poslušali nebuloze primitivnih centralističnih prisklednikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

TESKAn ::

Že ima kdo številko, koliko državnih služb je "nepravično centraliziranih"? Da vidimo, o čem se pogovarjamo. Je takih 1000, 5000, 10000?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

coffeetime12 ::

Balkanski geodet Ivan nadaljuje z risanjem zemljevidov?

endelin ::

Uefa dogajanje:
Očitno grožnje in pritiski zaležejo a ne? 8-)
Tudi proti ubogim, nič krivim igralcem osebno, kar je kar malo fašistično, po terminologiji Čeferina.:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PacificBlue ::

coffeetime12 je izjavil:

Balkanski geodet Ivan nadaljuje z risanjem zemljevidov?


Verjetno je pozabil, ker je moral danes en gumbek pritisnit v totem maribori.
I’m out.
:3

Smrekar1 ::

jernejl je izjavil:


Ravno nasprotno, to dokazuje, da smo ena najbolj centraliziranih držav v evropi.


Daj, kvanantificiraj tole. Koliko centralizma in Francija, koliko Nizozemska, koliko Avstrija in koliko mi?

Predstavi metodologijo in rezultate. Po tem lahko nabijaš kako smo mi "preveč centralizirani", to takrat pa vidim samo idejo kako kaznovati Ljubljano, ker kar noče in noče izvoliti trenutnega zunanjega ministra za župana.

Če sem koga zmedel, ja, imamo in tudi plačujemo zunanjega ministra. Čisto razumljivo je, da tega človek ne opazi.

shmandi ::

Bwaze6 je izjavil:

Edini nasilni protesti, ki jih je organiziral Ličina, niso "levičarski", pa če se režimski mediji stranke SDS še tako trudijo. Udeleženci so bili predvsem navijaški huligani in odpadniški vardisti.

Ha,ha,ha... Nisem vedel, da se znaš tudi hecati.
Tole si je verjetno tudi Hojs izmislil? https://publishwall.si/vfokusu/post/569...

redo ::

Smrekar1 je izjavil:

Predstavi metodologijo in rezultate. Po tem lahko nabijaš kako smo mi "preveč centralizirani", to takrat pa vidim samo idejo kako kaznovati Ljubljano, ker kar noče in noče izvoliti trenutnega zunanjega ministra za župana.

Jaz vidim predvsem želje politike, da rabi še več stolčkov za delit. Zato me ne preseneča, da stranke, ki so močne na lokalnih ravneh, propagirajo ideje o centralizirani državi in potrebi po decentralizaciji. Žal jaz te centralizirane države ne vidim. Npr. za upravne storitve v tam daleč nekje pridem na vrsto takoj, v Ljubljani pa čakam tedne.

Smrekar1 ::

redo je izjavil:


Jaz vidim predvsem želje politike, da rabi še več stolčkov za delit. Zato me ne preseneča, da stranke, ki so močne na lokalnih ravneh, propagirajo ideje o centralizirani državi in potrebi po decentralizaciji. Žal jaz te centralizirane države ne vidim. Npr. za upravne storitve v tam daleč nekje pridem na vrsto takoj, v Ljubljani pa čakam tedne.


Centralizacija Slovenije je nekje na nivoju: "UDBA kontrolira in ukazuje redne kritike 55-80. Tudi Novinarje brez meja, Evropsko komisijo, Politico, Reuters, State Department in celo Svet24 vsi odgovarjajo in lažejo po navodilih UDBE, da bi si podredila Slovenijo."

Bwaze6 ::

shmandi je izjavil:

Bwaze6 je izjavil:

Edini nasilni protesti, ki jih je organiziral Ličina, niso "levičarski", pa če se režimski mediji stranke SDS še tako trudijo. Udeleženci so bili predvsem navijaški huligani in odpadniški vardisti.

Ha,ha,ha... Nisem vedel, da se znaš tudi hecati.
Tole si je verjetno tudi Hojs izmislil? https://publishwall.si/vfokusu/post/569...


Hojs ima dolgo zgodovino izmišljanja. Med drugim je bil direktor Nova24TV, medija, za katerega še zadrti trstenjakovci ne upajo trditi, da je kakorkoli verodostojen. In še vedno si domišlja, da je minister za notranje zadeve, čeprav je že pred enim letom "nepreklicno odstopil". Trenutno pa bije internetni boj, da ena oseba s protivladnim sporočilom šteje za "udeležbo na nezakonitem protestu".

Kdo točno pa so sodelavci Ličine, pa se je jasno pokazalo ob naslednjem poskusu teh protestov, ki je klavrno propadel, saj so bili vsi akterji javno razkriti:

Ponovitev nasilja? Pred DZ naj bi prišli Anica Bidar, Anis Ličina in vardisti z »lesenimi štili«, Aleš Hojs ima pripravljen vodni top


Kljub bojaznim se protikoronski shod v Ljubljani ni sprevrgel v izgrede


Najbrž boš zdaj trdil, da so vardisti levi? Vse skupaj je bilo že v štartu false flag, vardisti in huligani so se malo prerivali s policaji, ki so lahko stestirali riot gear in vodni top, skupil jih je novinar (po mnenju večine desničarjev še premalo), Hojs in vlada pa so dobili dokaz, da so "protesti v Ljubljani nasilni".

Kar smo že videli 9. maja 2010, demonstracije proti vladnemu zakonu o malem delu. Kjer naj bi "levičarski anarhisti" parlament obmetavali z granitnimi kockami.

"Kasneje so bili na podlagi poročanja o prisotnosti vsaj enega člana Blood & Honour in kasnejših razkritji na podlagi dokumenta obveščevalne agencije potrjeni sumi, da so bili v incident vpleteni neonacisti oz. skinheadi."

Vzorec je skratka dobro viden.

Smrekar1 ::

shmandi je izjavil:


Ha,ha,ha... Nisem vedel, da se znaš tudi hecati.
Tole si je verjetno tudi Hojs izmislil? https://publishwall.si/vfokusu/post/569...


Dajmo nekaj razčistiti.

https://vfokusu.com/spirala-izdajstva-z...
https://vfokusu.com/sokantno-blatenje-s...
https://vfokusu.com/stop-dezinformacija...
https://vfokusu.com/intervju-spoznajte-...
https://vfokusu.com/podprimo-slovenska-...

Strankarska glasila 55-80 niso kredibilen vir informacij.

RoccoC ::

https://necenzurirano.si/clanek/preisko...

In naj potem še kdorkoli reče da tale vlada ni kastno-komunistična. Partijci so pač prvorazredni.

ripmork ::

jernejl je izjavil:


Bolj porazdeljena politična moč bi vsekakor bila dobrodošla, potem razni Šarci in njemu podobni morda ne bi mogli napraviti toliko škode, kot so je.

Lahko opišeš to grozno škodo, ki jo je Šarec ustvaril?
Spomnim se kritik, češ, kakšno sramoto nam dela v Bruslju (še danes ne vem točno zakaj). Pod to vlado imamo pa eksperta dvornega norca, ki nam pa dejansko s svojim infantilno užaljenim obnašanjem sramoto dela in se je že skregal z vsemi. Dvojni vatliTM, bi lahko človek rekel...

LightBit ::

Verjetno to da je njegov poslanec ukradel sendvič.
Za današnje standarde ne to nič. :))

HappyPills ::

Vladi uspeva cepit 1% ljudi na teden. S tem da tempo upada. V skladišču se praši že blizu 150k odmerkov.

Bwaze6 ::

HappyPills je izjavil:

Vladi uspeva cepit 1% ljudi na teden. S tem da tempo upada. V skladišču se praši že blizu 150k odmerkov.


Sej se izide - 100 tednov, pa bomo cepljeni vsi! Ravno dve leti, Aja, cepljenje je treba po pol leta ponoviti? Bo Vakcin skoordiniral, da bo v pol leta 100 tednov!

dild0idis ::

BTW, zadnje čase je kar nekajkrat, da bi v vsaki normalni državi predsednik odstopil zaradi laganja ipd. pisanje.

Lahko vsaj 3 take primere?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

LightBit ::

Bwaze6 ::

dild0idis je izjavil:

BTW, zadnje čase je kar nekajkrat, da bi v vsaki normalni državi predsednik odstopil zaradi laganja ipd. pisanje.

Lahko vsaj 3 take primere?


Finnish prime minister resigns after being accused of lying by head of postal service

Ron Davies resigned from the cabinet after being robbed by a man he met at Clapham Common (a well-known gay cruising ground) and then lying about it (1998)

In December 2018 Labour MP Fiona Onasanya was convicted of perverting the course of justice for lying to police to avoid a speeding fine. She was expelled from her party and in January 2019 she was imprisoned for three months.

Ontario’s Finance Minister Rod Phillips has resigned after he was caught taking a midwinter vacation in the Caribbean while his province was under lockdown. During the trip, Phillips hid the truth with fake social media posts.

Popolnoma pričakovano v zahidnih demokracijah je, da politik, ki ga zalotijo pri večji laži, zaradi tega odstopi.

Zdaj veš, predvidevam da boš takšno obnašanje zahteval od Janše.

TheBlueOne ::

Bwaze6 je izjavil:



Zdaj veš, predvidevam da boš takšno obnašanje zahteval od Janše.


Jansa se lahko zlaze, ukrade svojemu verniku TV, mu zazge hiso in se pokaka na pepel, pa bi vernik se vedno rekel "Ja in? Jankovic tudi ni v zaporu.".

HitraSperma ::

TheBlueOne je izjavil:

Bwaze6 je izjavil:



Zdaj veš, predvidevam da boš takšno obnašanje zahteval od Janše.


Jansa se lahko zlaze, ukrade svojemu verniku TV, mu zazge hiso in se pokaka na pepel, pa bi vernik se vedno rekel "Ja in? Jankovic tudi ni v zaporu.".


Haha točno to, zato pa so kult
fgdsfjk

redo ::

Smrekar1 je izjavil:

redo je izjavil:


Jaz vidim predvsem želje politike, da rabi še več stolčkov za delit. Zato me ne preseneča, da stranke, ki so močne na lokalnih ravneh, propagirajo ideje o centralizirani državi in potrebi po decentralizaciji. Žal jaz te centralizirane države ne vidim. Npr. za upravne storitve v tam daleč nekje pridem na vrsto takoj, v Ljubljani pa čakam tedne.


Centralizacija Slovenije je nekje na nivoju: "UDBA kontrolira in ukazuje redne kritike 55-80. Tudi Novinarje brez meja, Evropsko komisijo, Politico, Reuters, State Department in celo Svet24 vsi odgovarjajo in lažejo po navodilih UDBE, da bi si podredila Slovenijo."

Ja. In kaj potem? Jih nihče ne ustavi pri UDBI, zakaj misliš, da jih bo kdo ustavil pri centralizaciji? Ti praviš, da to počnejo zaradi neumnosti. Jaz pa sem prepričan, da vsaj nekateri vedo, kaj počnejo.

Smrekar1 ::

redo je izjavil:


Ja. In kaj potem? Jih nihče ne ustavi pri UDBI, zakaj misliš, da jih bo kdo ustavil pri centralizaciji? Ti praviš, da to počnejo zaradi neumnosti. Jaz pa sem prepričan, da vsaj nekateri vedo, kaj počnejo.


PTTM to počne iz lastne omejenosti in pridruženih mentalnih bolezni. Njegovi podrepniki (nekaj sto ljudi z več pohlepa kot sposobnosti) to počne z namenom plahtanja omejenih ovac, ki ga zaradi retorike volijo. Več decentralizacije pomeni samo več načinov kako si lahko polnijo žepe z javnim denarjem in zlorabljajo javna sredstva za samopromocijo.

jernejl ::

Smrekar1 je izjavil:

jernejl je izjavil:


Ravno nasprotno, to dokazuje, da smo ena najbolj centraliziranih držav v evropi.


Daj, kvanantificiraj tole. Koliko centralizma in Francija, koliko Nizozemska, koliko Avstrija in koliko mi?

Predstavi metodologijo in rezultate. Po tem lahko nabijaš kako smo mi "preveč centralizirani", to takrat pa vidim samo idejo kako kaznovati Ljubljano, ker kar noče in noče izvoliti trenutnega zunanjega ministra za župana.

http://4liberty.eu/wp-content/uploads/2...
Dovolj je, da prebereš začetek, če ti tuj jezik ne bo povzročil preveč težav.
Skratka, kot ponavadi se motiš, nabijaš pa ti in ne jaz.
Moraš biti res posebne vrste človek, če kljub temu, da ti narišem in napišem z viri vred, kako smo centralizirani, še kar naprej nabijaš o tem, kako nismo centralizirani. No ja, duševno nerazviti ljudje ti bodo morda celo verjeli, sploh ko vidijo še tvojo metodologijo in vire (slike lun), ki kvantificirajo tvoje neumnosti.
In precej pomilovanja vredno je, če ti iz celotnega programa Levice, v katerem je nebroj neumnosti, uspe potegniti resnično izjavo, kateri se potem posmehuješ.

Več decentralizacije pomeni samo več načinov kako si lahko polnijo žepe z javnim denarjem in zlorabljajo javna sredstva za samopromocijo.

Nasprotno. Pomeni zgolj to, da centralistični priskledniki ne boste več mogli uživati toliko privilegijev in polnjenja žepov na račun javnega denarja, zato se pa borite na vse načine, da ohranite status quo. Ali pa se celo trudite, da bi državo še bolj centralizirali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

driver_x ::

Bwaze6 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

BTW, zadnje čase je kar nekajkrat, da bi v vsaki normalni državi predsednik odstopil zaradi laganja ipd. pisanje.

Lahko vsaj 3 take primere?


Finnish prime minister resigns after being accused of lying by head of postal service

Ron Davies resigned from the cabinet after being robbed by a man he met at Clapham Common (a well-known gay cruising ground) and then lying about it (1998)

In December 2018 Labour MP Fiona Onasanya was convicted of perverting the course of justice for lying to police to avoid a speeding fine. She was expelled from her party and in January 2019 she was imprisoned for three months.

Ontario’s Finance Minister Rod Phillips has resigned after he was caught taking a midwinter vacation in the Caribbean while his province was under lockdown. During the trip, Phillips hid the truth with fake social media posts.

Popolnoma pričakovano v zahidnih demokracijah je, da politik, ki ga zalotijo pri večji laži, zaradi tega odstopi.

Zdaj veš, predvidevam da boš takšno obnašanje zahteval od Janše.


Nedavno je bil odmeven primer, ko so tedanjega nemškega obrambnega ministra zalotili pri prepisovanju doktorske disertacije. Njegova politična kariera je bila v tistem trenutku končana.

Smrekar1 ::

jernejl je izjavil:


http://4liberty.eu/wp-content/uploads/2...
Dovolj je, da prebereš začetek, če ti tuj jezik ne bo povzročil preveč težav.


Če prav razumem je tvoj kronski dokaz, da je Slovenija ena najbolj centraliziranih držav v Evropi, pamflet, ki to zatrdi? Kul. Več sreče prihodnjič ti vseeno lahko zaželim, kajne?

Osebno bi tudi rad videl nekaj konkretnih primerov kako bi ta "decentralizacija" države koristila razvoju. Okej, 55-80, NSi in SLS bi si lahko polnile žepe z občinskim denarjem, ampak zame kot za državljana to ni neka baš prednost. Imaš še kaj?

spam321 ::

Tako NORE, NEURAVNOVEŠENE, TOTALNO ZBLAZNELE vlade kot jo imamo sedaj še nismo imeli. Ma še Kordiš bi vse skupaj bolje vodil. Potem veste, kako nizko smo padli. Janša in tile ministri so ena velika nacionalna sramota.

D3m ::

Vlada dela dobro ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

jernejl ::

Smrekar1 je izjavil:

jernejl je izjavil:


http://4liberty.eu/wp-content/uploads/2...
Dovolj je, da prebereš začetek, če ti tuj jezik ne bo povzročil preveč težav.


Če prav razumem je tvoj kronski dokaz, da je Slovenija ena najbolj centraliziranih držav v Evropi, pamflet, ki to zatrdi? Kul. Več sreče prihodnjič ti vseeno lahko zaželim, kajne?
Dal sem ti dva "pamfleta". Na enem je bilo tudi narisano, ker pač tvoje bralno razumevanje ni na visokem nivoju, pa bi človek mislil, da boš krogce bolje razumel. Na drugem pa eksplicitno piše ravno nasprotno od tvoje izvorne trditve.
Ti si pa svojo izvorno trditev "Slovenija je ena najbolj decentraliziranih držav v Evropi" podkrepil s sliko lune. Kdo lahko komu želi več sreče prihodnjič, je menda jasno. Da je tvoja sposobnost dokazovanja lastnih trditev nekje na nivoju enoceličarjev, je tudi jasno razvidno. Zato tudi ne preseneča, da nas vsakodnevno razveseljuješ z neumnostmi dneva.

Osebno bi tudi rad videl nekaj konkretnih primerov kako bi ta "decentralizacija" države koristila razvoju.
Razvoju centralističnih prisklednikov vsaj na kratek rok najbrž ne bi koristila, ker si ne bi več mogli tako naglo polniti žepov. Imaš še kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

Smrekar1 ::

jernejl je izjavil:

]Dal sem ti dva "pamfleta". Na enem je bilo tudi narisano, ker pač tvoje bralno razumevanje ni na visokem nivoju, pa bi človek mislil, da boš krogce bolje razumel. Na drugem pa eksplicitno piše ravno nasprotno od tvoje izvorne trditve.


Pamfletek, kjer je bilo narisano, je kazal, kot da smo relativno decentralizirana država.

Začetek tega sem ti dobesedno citiral, sam si rekel, da je to dovolj. Kaj še hočeš od mene? Namesto tebe pač ne bom iskal dokazov. Podal si tezo, utemelji jo.

Razvoju centralističnih prisklednikov vsaj na kratek rok najbrž ne bi koristila, ker si ne bi več mogli tako naglo polniti žepov. Imaš še kaj?


Osebno me ta "prednost" ne prepriča. Energija, ki jo porabimo za vprašanje "decentralizacije", je že večja od obljubljenih koristi.

kotanyi ::

D3m je izjavil:

Vlada dela dobro ;)


Če si virus.

jernejl ::

Smrekar1 je izjavil:

jernejl je izjavil:

]Dal sem ti dva "pamfleta". Na enem je bilo tudi narisano, ker pač tvoje bralno razumevanje ni na visokem nivoju, pa bi človek mislil, da boš krogce bolje razumel. Na drugem pa eksplicitno piše ravno nasprotno od tvoje izvorne trditve.


Pamfletek, kjer je bilo narisano, je kazal, kot da smo relativno decentralizirana država.
Ravno nasprotno, iz tistega je jasno razvidno, da spadamo v skupino najbolj centraliziranih držav.

Začetek tega sem ti dobesedno citiral, sam si rekel, da je to dovolj. Kaj še hočeš od mene? Namesto tebe pač ne bom iskal dokazov. Podal si tezo, utemelji jo.

Ravno nasprotno. Ti si prišel s trditvijo, da je "Slovenija ena najbolj decentraliziranih držav v Evropi", za kar, kot smo pri tebi že vajeni, nisi prilepil popolnoma nobenih dokazov. Nobenih virov, raziskav, primerjalnih študij, metodologij in izračunov, ki bi potrjevali tvoje blodnje.
Saj je jasno, da tega nisi mogel storiti, ker za neumnosti boš pač težko našel dokaze.
Potem sem se pojavil jaz, ki sem s kredibilnimi viri dokazal, da pišeš neumnosti; in zdaj ti meni praviš, da ne boš iskal dokazov namesto mene :D In da "pamfletom", ki sem ti jih podal, pač ne boš verjel, ker si se tako odločil.

To je samo en dokaz več, da si motena oseba, ki potrebuje strokovno pomoč.
Morda si "samo" verski fanatik, ki pač veruje nekim nedokazanim trditvam, ki jih je postavil njegov nadrejeni, in nikdar ne bo verjel resnici, dokazom navkljub.
Če flateartherju pokažeš dokaze, da se moti, bo to pač označil za pamflet in naprej širil neumnosti. Na drugi strani pa seveda ne bo dal nobenih dokazov za svoje trditve. No, ti si natanko tak.

HitraSperma ::

Zanimivost - Čeferin in Janša sta oba iz Grosuplja, Janša še na vasi ni prvi :))
fgdsfjk

Ganon ::

Kaj zdaj berem, da bo od sobote naprej dovoljeno prehajanje med regijami. Se ni to že sprostilo? Sploh ne vem več, kaj je v veljavi, ena sama zmeda.

spam321 ::

Ganon je izjavil:

Kaj zdaj berem, da bo od sobote naprej dovoljeno prehajanje med regijami. Se ni to že sprostilo? Sploh ne vem več, kaj je v veljavi, ena sama zmeda.


Pač ne morem biti druga kot zmeda, če nam pa vladajo butalci.

WizzardOfOZ ::

Ne žali butalcev. Butalci so inteligentni proti tem imbecilom. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

el_bahattee ::

Malidelničar je izjavil:

Po mojem sploh ne gre za J-J-a. Če bi bil predsednik največje stranke kdo drug, ali pa če bi šlo za kakšno drugo stranko, bi bil odnos isti. Spomnimo se Peterlega in Bajuka. Se se pa vsi pošteno zaciklali s to obsedenostjo. Najprej samo 1) anti-J-J nato 2) anti-SDS 3) nato anti-vsak potencialni partner SDS-a 4) nato anti-vsak konservativec itd. Po mojem gre za psihozo, ki pa so jo uspešno ''namešali'' mainstream mediji. Sem dovolj star, da se takšne logike iz devetdesetih ali celo pred letom 2008 ne spomnim.

Mislim, da je tole kar prava ocena. Zgodovina nam to lepo potrjuje, kot si izpostavil. Ko se JJ umakne, bo njegov naslednik oz. naslednji vodja desnice od takrat naprej naslednji "sovražnik" nasprotne strani. Prav smešno je, kako leva stran stalno ustvarja umetno histerijo, kadar niso v vladi. Kar naenkrat začnejo opletati z izrazi, kot so "janšizem", "orbanizem" in podobni nesmisli. Številni njihovi mediji to povzemajo, veliko ljudi jim naseda. JJ je pač hvaležna tarča, saj je tip človeka, ki ne pozablja in ne ostane dolžan, zato vrača udarce preko Twiterja in sodišč, kar povzroči nove reakcije nasprotne strani. V resnici gre za boj za oblast, nič drugega.
Come to my center, you enter the winter.

kuall ::

JJ je v bistvu tarča bullyjev. Prav uživajo, ko ga za vse krivijo. Ker pa bullyjev ne maramo nam gredo levičarji na živce.

Massacra ::

el_bahattee je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

Po mojem sploh ne gre za J-J-a. Če bi bil predsednik največje stranke kdo drug, ali pa če bi šlo za kakšno drugo stranko, bi bil odnos isti. Spomnimo se Peterlega in Bajuka. Se se pa vsi pošteno zaciklali s to obsedenostjo. Najprej samo 1) anti-J-J nato 2) anti-SDS 3) nato anti-vsak potencialni partner SDS-a 4) nato anti-vsak konservativec itd. Po mojem gre za psihozo, ki pa so jo uspešno ''namešali'' mainstream mediji. Sem dovolj star, da se takšne logike iz devetdesetih ali celo pred letom 2008 ne spomnim.

Mislim, da je tole kar prava ocena. Zgodovina nam to lepo potrjuje, kot si izpostavil. Ko se JJ umakne, bo njegov naslednik oz. naslednji vodja desnice od takrat naprej naslednji "sovražnik" nasprotne strani. Prav smešno je, kako leva stran stalno ustvarja umetno histerijo, kadar niso v vladi. Kar naenkrat začnejo opletati z izrazi, kot so "janšizem", "orbanizem" in podobni nesmisli. Številni njihovi mediji to povzemajo, veliko ljudi jim naseda. JJ je pač hvaležna tarča, saj je tip človeka, ki ne pozablja in ne ostane dolžan, zato vrača udarce preko Twiterja in sodišč, kar povzroči nove reakcije nasprotne strani. V resnici gre za boj za oblast, nič drugega.


To maš kakšno "kristalno kroglo" za napovedovanje?

Dejansko pa "jedeš govna" kot vsi indoktrinirani in neinteligentni!

kuall je izjavil:

JJ je v bistvu tarča bullyjev. Prav uživajo, ko ga za vse krivijo. Ker pa bullyjev ne maramo nam gredo levičarji na živce.


No, pa naj se zgodi eksperiment: I.J.Janshari se umakne (skupaj z njim seveda vsa indoktrinirana "stroka"), nato testiraš obdobje vsaj 2 let!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

kotanyi ::

el_bahattee je izjavil:

Prav smešno je, kako leva stran stalno ustvarja umetno histerijo, kadar niso v vladi.


Katera leva stran?

Bodi natančnejši. Če misliš tapreoblečene komunajzle SDS, potem to drži. Oni iz opozicije vedno na veliko zganjajo paniko in kličejo razne trojke. Če misliš tamoderne wannabe komunajzle Levico, potem tudi drži - za njih je praktično vse kar ni ravno samoupravljanje - kraja družbene lastnine, razprodaja zraka/vode/trave/gozdov itd. Če misliš original komunajzle SD, hja, oni pa še najmanj piskajo ampak se rajši zmenijo pod mizo za svoj kos pogače.

kuall ::

sds je ena čudna levica, ki kliče trojko. trojka bi uvedla varčevalne ukrepe. levičarji pa so za zapravljanje.
nabijaš neumnosti.

WizzardOfOZ ::

Naši politiki so tako nesposobni, da bi na tekmovanju nesposobnežev bili drugi, ker so tok nesposobni da tudi tam ne morejo zmagat.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

kotanyi ::

kuall je izjavil:

sds je ena čudna levica, ki kliče trojko. trojka bi uvedla varčevalne ukrepe. levičarji pa so za zapravljanje.
nabijaš neumnosti.


To si se malo zmotil, pufanje je namreč ena redkih stvari ki jim gre celo kar dobro od rok. Kateri vladi do sedaj je pa še uspelo izdat 60-letno obveznico?

In ja, zapravljanje je ena taka luštna značilnost po kateri se da prepoznat tudi preoblečene:

Primanjkljaj državnega proračuna je v prvih treh mesecih letošnjega leta znašal 1,291 milijarde evrov, kar je skoraj polovica s proračunom predvidenega primanjkljaja za celotno leto 2021 in dvakrat več kot v enakem obdobju lani. Prihodki so bili za en odstotek višji kot v prvih treh mesecih 2020, odhodki pa za 37,5 odstotka.


kuall je izjavil:

levičarji pa so za zapravljanje


You were saying?

HitraSperma ::

Haha, SDS kult še vedno ne dojame da niso desničarji :))
fgdsfjk

GregiB ::

We hit a new low... Opravičenje vožnje pod vplivom alkohola je, da je Juncker to počel non stop... wow, just wow... in če bi koga povozil bi bilo tudi vseeno... Celjsi Maček je 3...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!
««
91 / 133
»»