» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
68 / 133
»»

chucki ::

A lahko en admin odstrani provokatorja @levica
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

feryz ::

Kaj se režiš? Policija je v štiriindvajset urni pripravljenosti. V nizkem štartu.

chucki ::

Policija je skos v pripravljenosti bučman
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Kebo ::

Jaz upam da bo naslednja leva vlada po isti logiki, kot se sedaj ne financira STA ustavilo financiranje vseh SDSovcev zaposlenih v javni upravi. Očitno pravne države ni več, tako da lahko vlade od sedaj delajo kar hočejo. Al pa še boljša, da se ustavi financiranje Celjske bolnišnice dokler se Urško Bašovnik ne odpusti.

D3m ::

TheBlueOne je izjavil:

Bwaze6 je izjavil:

shmandi je izjavil:

Levo trobilo spet v vsej svoji veličini... https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...
Logarjeva jim je zgolj rekla, da ni bilo posebne razprave, ne pa da tega niso predlagali.
Lažejo, da se kar kadi.
Stroka o maskah na prostem: https://www.slovenskenovice.si/novice/s...!


Pa ni mogoče, da gre pač za dve različni izjavi za dva različna medija? Kar je tudi precej nenavadno.


Zato pa potrebujes uravnotezen medij kakor je RTV. Da lahko ignoriras ekstreme...


Proti plačilu seveda.

Kebo je izjavil:

Jaz upam da bo naslednja leva vlada po isti logiki, kot se sedaj ne financira STA ustavilo financiranje vseh SDSovcev zaposlenih v javni upravi. Očitno pravne države ni več, tako da lahko vlade od sedaj delajo kar hočejo. Al pa še boljša, da se ustavi financiranje Celjske bolnišnice dokler se Urško Bašovnik ne odpusti.


Bolnico rabimo. Agencije pa ne.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Kebo ::

Malenkosti, politiki je lahko vse podrejeno. Če vodja reče da ne nucamo bolnice pol bolnice ne nucamo.

Bwaze6 ::

D3m je izjavil:



Bolnico rabimo. Agencije pa ne.


Razen ko je potrebno urediti financiranje partijskega PR aparata Nova24TV, takrat je nujno potrebno zagotoviti sredstva iz proračuna, čeprav te greznice še SDSovci ne gledajo?

D3m ::

Privat medij. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kebo ::

Drgač resno, upam da naslednja vlada protipravno odpusti vse SDSovce. Očitno so pri nas sodišča itak zaspala, če se ta STA drama vleče za toliko časa. Za odpravnino pa naj dobijo enosmerno vozovnico do mejnega prehoda Hodoš.

Konlov ::

Narcisoid bo zdej v Bruselaux lahko poslal video, d so ga čivave npadle :|

D3m ::

Anyway, ko bodo pokazali dokumentacijo bodo lahko podpisali novo pogodbo za 2021.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kebo ::

D3m je izjavil:

Anyway, ko bodo pokazali dokumentacijo bodo lahko podpisali novo pogodbo za 2021.

Pokaži mi kje v 7. PKP je financiranje pogojeno z "dokumentacijo".

no comment ::

sbawe64 je izjavil:

Hahaha
https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...

To navodilo postavlja JJ na laž, ko je včeraj povedal, da novi predsednik DZ sploh še ni izbran, ker še nimajo kandidata, torej še ne morejo potrditi Horvata.


To pač pripraviš mušter (včasih za vse možne scenarije vzporedno), da ne kucaš pol teh dokumentov pod gasom. Nič kaj takega...

Malo je bil pa hecen tist dokument, da se seje DZ od 30.3.2021 naprej vodijo na prostem (seizmofobija).

sbawe64 ::

Kebo
Beri twitlerjev uradni list, tam piše.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Kebo ::

Vsi twitti so enakopravni, toda nekateri twiti so enakopravnejši od drugih.

feryz ::

chucki je izjavil:

Policija je skos v pripravljenosti bučman
Ufff, a je torej pripravljena 36 ur dnevno?
Po plačah sodeč, ja.

Uizi ::

A ma Janša TikTok tud? Ste bolj na tekočem...

feryz ::

Misliš če mu dela Tik Tok? Zagotovo. Tako in drugače.

Konlov ::

Luštna v nedelcu: kam so vse naše tovarne šle.

Uizi ::

Ok BOOMER.

puginho ::

Kebo je izjavil:

D3m je izjavil:

Anyway, ko bodo pokazali dokumentacijo bodo lahko podpisali novo pogodbo za 2021.

Pokaži mi kje v 7. PKP je financiranje pogojeno z "dokumentacijo".


Ma pusti jih, ne znajo štet do 46, kamoli bi še lastne zakone znali brati.

Jj in Urbanija bi morala odgovarjati z lastnim premoženjem za povzročeno škodo skupaj z zamudnimi obrestmi.

sbawe64 ::

JJ je itak revež, ki mu sestrična plačuje račune.
Ter za stranko najema kredite od shady podjetnice iz Bih.
2020 is new 1984
Corona World order

Kebo ::

Sam je strašljivo, kaj si ti vse upajo. Vprašanje kolk daleč smo od prirejanja volilnih rezultatov, nimam lih visokega zaupanja v naš sistem, ko gledam Hojsa ko v nedeljo zvečer zapoe kak bo v ponedeljek zjutraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

D3m ::

Kebo je izjavil:

D3m je izjavil:

Anyway, ko bodo pokazali dokumentacijo bodo lahko podpisali novo pogodbo za 2021.

Pokaži mi kje v 7. PKP je financiranje pogojeno z "dokumentacijo".


Kaj se sedaj zgovarjaš na PKP 7.

Pogodba za 2020 je potekla.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kebo ::

D3m je izjavil:

Kebo je izjavil:

D3m je izjavil:

Anyway, ko bodo pokazali dokumentacijo bodo lahko podpisali novo pogodbo za 2021.

Pokaži mi kje v 7. PKP je financiranje pogojeno z "dokumentacijo".


Kaj se sedaj zgovarjaš na PKP 7.

Pogodba za 2020 je potekla.

Ja in državni zbor je dodal v PKP 7 66. člen.

66. člen

(1) Ne glede na 2. točko prvega odstavka 33. člena ZIPRS2122 so predplačila namenskih sredstev Evropske unije, namenskih sredstev finančnih mehanizmov in sredstev slovenske udeležbe dovoljena do višine 30 odstotkov vrednosti predvidenih izplačil teh sredstev tudi pod pogojem, da je prejemnik oseba zasebnega ali javnega prava in je ustanovljena in deluje kot javni sklad ali javna agencija.

(2) Ne glede na 20. člen Zakona o Slovenski tiskovni agenciji (Uradni list RS, št. 50/11; v nadaljnjem besedilu: ZSTAgen) se s tem zakonom za leto 2021 ureja financiranje opravljanja javne službe, ki jo v skladu z zakonom opravlja Slovenska tiskovna agencija (v nadaljnjem besedilu: STA).

(3) STA se ne glede na to, ali je z ustanoviteljem sklenila pogodbo iz prve alineje prvega odstavka 20. člena ZSTAgen, iz proračuna države za leto 2021 za opravljanje javne službe zagotovijo sredstva v skladu s sprejetim Poslovnim načrtom STA za leto 2021.

(4) Neizplačan znesek nadomestila za opravljanje javne službe v letu 2020, ki bi ga moral ustanovitelj zagotoviti na podlagi pogodbe iz prve alineje prvega odstavka 20. člena ZSTAgen, ustanovitelj zagotovi iz proračuna države v sedmih dneh po uveljavitvi tega zakona.

puginho ::

D3m je izjavil:

Kebo je izjavil:

D3m je izjavil:

Anyway, ko bodo pokazali dokumentacijo bodo lahko podpisali novo pogodbo za 2021.

Pokaži mi kje v 7. PKP je financiranje pogojeno z "dokumentacijo".


Kaj se sedaj zgovarjaš na PKP 7.

Pogodba za 2020 je potekla.


Težko bi se bolj blamiral :O

D3m ::

PKP 7 jim ne pomaga.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kebo ::

Jebeš zakon, kot sem rekel naslednja vlada naj naloži vse SDSovce na vagone za madžarsko, ker itak pravne države ni več in se lahko dela kar se hoče.

D3m ::

Marsikaj so pisali v PKPje pa, če se s katerim drugim zakonom kreša ne dobiš.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Uizi ::

A Madžarska je novo ime za jame? I see wat u did there!

Kebo ::

Zakoni ne veljajo, zakaj pa ne, če lahko pač lahko.

Uizi ::

V imenu ljudstva! :)

Kebo ::

D3m zagovarja stališča, da je vlada nad zakonom, zato mu jaz probam dopovedat kaj to v praksi pomeni, pa mu še ni potegnilo.

HitraSperma ::

Kaj je sedaj, je procentualšek že šel v poslansko klop, pritiskat gumbe za najbolj nesposobno vlado v zgodovini celotnega balkana?
fgdsfjk

D3m ::

Kebo je izjavil:

D3m zagovarja stališča, da je vlada nad zakonom, zato mu jaz probam dopovedat kaj to v praksi pomeni, pa mu še ni potegnilo.


To ti misliš.

V praksi ni tako, kot hočeš, da bi bilo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kebo ::

A premoreš kaj več kot svoje enovrstičnice, zakaj 66. člen o financiranju STA za 2021 nebi veljal in vlada ne deluje protizakonito?

D3m ::

Če bi delovalo bi bilo plačano, pa ni dragec.

Torej se nekje krešajo zakoni oz. Pogoji.

A bo sedaj šlo?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Kebo ::

A ti razumeš, da zakoni niso samoizvšljivi ampak mora vlada nakazat iz proračuna na račun STA. Če bi naša sodišča delovala kot morajo, bi STA podal predlog za izvršbo in bi v 8ih dneh bil denar na računu.

D3m ::

Nimaš prav, če niso dobili.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kebo ::

OMFG, tebi se plača tudi ne nakaže samodejno, samo zato ker imaš pogodbo o zaposlitvi, ampak je samo list papirja ki zavezuje obe strani, isto je z zakonom. Če nekdo ne deluje v skladu zakonom še ne pomeni, da nima druga stran prav. Sploh ne vem, kaj na STA cincajo z nekimi pismi, naj grejo na sodišče, itak je vsem jasno da nima vlada nobenega namena nakazat sredstev.

PacificBlue ::

Financiranje STA s strani vlade je zakonsko določeno. Simple as that,,kaj se ima pa UKOM vmes vtikat, ko nima nobenega poblastila je pa logika par excellence.
I’m out.
:3

D3m ::

Te popolnoma razumem.

Pa očitno en pogoj ali več ni izpolnjenih.

Lp.

PacificBlue je izjavil:

Financiranje STA s strani vlade je zakonsko določeno. Simple as that,,kaj se ima pa UKOM vmes vtikat, ko nima nobenega poblastila je pa logika par excellence.


Pooblastil jo je lastnik.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

PacificBlue ::

UKOM nima nobenih druzbeniskih pravic, da lahko postopa med STA in vlado. Rad bi jih videl..pogodba, karkoli??
I’m out.
:3

Kebo ::

Škoda cajta se kregat. Isto kot antivaxerji, enim pač ni pomoči.

D3m ::

Vem Kebo. Želim ti dobro pomoč.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vitamia ::

PacificBlue je izjavil:

Financiranje STA s strani vlade je zakonsko določeno. Simple as that,,kaj se ima pa UKOM vmes vtikat, ko nima nobenega poblastila je pa logika par excellence.


Poleg tega je državni zbor (najvišje zakonodajno telo) s svojim sklepom vladi, ki mu je podrejena, naložil, da mora plačila izvrševati.
Toda enkrat kriminalec, vedno kriminalec, ta sklep ignorira.

Vitamia ::

Levica je izjavil:

Danes sem na twitterju Tanji Fajon predstavil ta program 26 točk
1. Zamenjava vseh kadrov, ki jih je nastavila Janševa vlada
2. ......
.
.
.
Tanja Fajon me je začela folovat, kar pomeni, da podpira ta program kar me zelo zelo veseli.
Teh 26 točk je potrebno realizirati.


Zanimivo, da si seznam vsega, kar skrbi vašo partijo, poslal drugi stranki, ki ima težave z indentiteto.
Stranki, ki ima podobno ime, kot tvoj vzdevek, nisi poslal. Razumljivo. So bolj računalniško pismeni in bi verjetno takoj odkrili , da si sDS trol. Verjetno pa te bo Fajnova sledila zato, ker ima iz prve roke podatek o razmišljanju v vaši partiji.

mtosev ::

Me zanima kaj bodo sedaj storili. Bodo iskali 46ti glas, bodo kmalu volitve, bo janša predlagal glasovanje o zaupnici vladi?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

floyd1 ::

Menda ti je jasno, da je tisto o volitvah bila samo grožnja in poskus discipliniranja "omahljivih".
Volitve ta trenutek si (mogoče) želita le sds in levica.

el_bahattee ::

12c0 je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

12c0 je izjavil:

Še nos ti bo zrasel.

To je tvoj protiargument? Malo bolj se potrudi, sine.:D

Protiargumenti na argumente, tvoja sporočila nimajo argumentov, zato moje sporočilo nima protiargumentov, ima zgolj namigovanje.

edit: Lažeš, kot pes teče.

To, da nekoga kar tako obtožiš, da laže, še ne pomeni, da imaš prav. Samo sporočaš, da nimaš protiargumentov. Lahko ti odgovorim s tvojimi besedami: še nos ti bo zrasel.

floyd1 je izjavil:

Pivčevo označi za kurbo na plesu,

Večje neumnosti pa še ne. Kot smo že navajeni, se spet zatekate k laži. Nihče nikoli ni izjavil tega.

Točno veš o čem je govora, ni se ti treba pretvarjat. Mimogrede, celo sam J.P. Damijan se je kasneje javno opravičil za svoj zapis, eni ga pa še vedno zagovarjate, kot da ni bilo nič narobe z njegovim zapisom.
Come to my center, you enter the winter.
««
68 / 133
»»