» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
66 / 133
»»

GregiB ::

Bwaze6 je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Zakaj, saj nisi sprejel stave, niti nihče drug.


Jaz sem jo.

Da vidimo tvoja načela.


ROTFL! Hvala... u made my day!

Bwaze6 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

To je bila stava? Kul, potem se pa slišimo čez 1 mesec oziroma ko bo Zorčič odstavljen. Bye.


Bye.
Bye....
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

D3m ::

Hmmm....pa je res šel.

Bolj načelen od levih. Pohvalno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Bwaze6 ::

Hypathia je izjavil:

To je bila stava? Kul, potem se pa slišimo čez 1 mesec oziroma ko bo Zorčič odstavljen. Bye.


Naj samo tako preventivno opomnim na 7. člen (shizofrenija): "Prepovedano je sodelovanje znotraj iste teme pod več različnimi vzdevki" v razdelku "A. OBNAŠANJE IN KULTURA NA FORUMU" pravil.

D3m je izjavil:

Hmmm....pa je res šel.

Bolj načelen od levih. Pohvalno.


Počakaj še malo, minilo je nekaj minut.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bwaze6 ()

zztop ::

Dajmo hitro povedat nekaj proti Pivčevi.

Sam se nič ne spomnim, ker je totalno dolgočasna političarka. Nič ne izstopa pri njej. Razen podpore neonacistov, ajde.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

GregiB ::

Malo danes pogrešam slo-techove dr. matematike... očitno je namreč, da tudi slovenska desna politična preferenca ne zna šteti.... do 46?!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Bwaze6 ::

Ampak levičarji večkrat niso znali šteti do 46, in to pri pomembnih temah, tu pa je šlo le za odstavljanje tečneža s protokolarne funkcije... In imam občutek, da bodo glasovalci poklicani na zagovor, kjer se bodo morali znova prešteti, in bodo šli ponovno v to - vmes pa vpili, da so vsi mrtvi zaradi covida na plečih opozicije, ker vlada ne more reševati življenj, ker se mora ukvarjati s takšnimi neumnostmi!

Mato989 ::

V glasovanju, ki je bilo bržkone ključno za obstanek aktualne vlade, je 45 od 47 prisotnih poslancev glasovalo za razrešitev predsednika Igorja Zorčiča. Predlog tako ni dobil zadostne podpore, saj bi potrebovali 46 glasov in Zorčič ostaja predsednik državnega zbora. Naskok Jožefa Horvata na položaj prvega med poslanci tako ni uspel.


Kje so zdaj naši matematiki ki so zajebavali levico da ne zna štet?

Se je virus raznesel?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: user4683 ()

floyd1 ::

Jp, angleški sev, kaj češ.

kotanyi ::

Bi za intermezzo od praznovanja Hojsatijinega nepreklicnega odstopa iz te teme obdelali še kaj drugega?

Morda svežo prekinitev cepljenja z Astrazeneco v Nemčiji in Kanadi, cepiva ki so ga naši zdravstveni ministri veselo preferirali zaradi par milijonov prihranka medtem ko so čez okno z lopato metali miljarde?

uvodV?? ::

pismo jaz ga že pogrešam, to ni več to...

Qck32 ::

Bwaze6 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

To je bila stava? Kul, potem se pa slišimo čez 1 mesec oziroma ko bo Zorčič odstavljen. Bye.


Bye.

Zdaj ne bo mogel plačat na meji 400€, da lahko pobegne v Argentino, nič več prihodka :))
No, mogoče lahko Hojs kaj zrihta, al pa njegova mama.

Massacra ::

Hypathia je izjavil:

Če sta se vzdržala manjšinca, njima je vseeno, ker imata doživljenjski mandat, ampak v tem primeru bi tudi Zorčič glasoval za lastno razrešitev. Je tudi že spravljivo namignil, da današnji izid še ne pomeni, da vlada nima večine v parlamentu.


Hypatotoksični/a, 1 mesec pavze.
Še pred tem pa pojasni, od kod 45 glasov in 2 neveljavna? Kakšna je dejansko glasovalna moč trenutne koalicije?

Meni se zdi 45 glasov kar zelo dosti! Morda sta manjšinska prispevala svoje, ali ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

kotanyi ::

uvodV?? je izjavil:

pismo jaz ga že pogrešam, to ni več to...


Se dobimo na kakšnem poslovnem kosilcu pa ga povabimo zraven da nas bo zabaval v živo če nas že tule gor ne sme? Častim 1L tardeče radenske. >:D

Bwaze6 ::

kotanyi je izjavil:

Bi za intermezzo od praznovanja Hojsatijinega nepreklicnega odstopa iz te teme obdelali še kaj drugega?

Morda svežo prekinitev cepljenja z Astrazeneco v Nemčiji in Kanadi, cepiva ki so ga naši zdravstveni ministri veselo preferirali zaradi par milijonov prihranka medtem ko so čez okno z lopato metali miljarde?


Ja, ta razlika v ceni cepiv je v resnici drobiž v primerjavi z gospodarsko škodo (in primanjkljajem v proračunu), ki ga pridela en sam samcat dan takšnega lockdowna, kot smo ga fasali zdaj.

In nihče več ne govori o projekcijah, kdaj bodo precepljene najranljivejše skupine ljudi - govori se le še o tem, kakšen delež celotnega prebivalstva je precepljen. In ko se bo ta številka bližala zadovoljivi, bodo pa lahko začeli govoriti o tem, da so prvi precepljeni že izven polletnega delovanja cepiva in so spet rizični, novi sevi pa bodo pomenili, da smo spet na začetku. In tako imamo lahko lockdowne, policijsko uro in izredne razmere v nedogled.

Massacra ::

Ker če manjšinca nista prispevala svoje, od kod 45?

Telbanc ::

GregiB je izjavil:

Malo danes pogrešam slo-techove dr. matematike... očitno je namreč, da tudi slovenska desna politična preferenca ne zna šteti.... do 46?!


Zaj vidiš kaka razlika je med desnim uglajenim polom in levimi razgrajači. Mi gentlemensko vzamemo na znanje kaj se je zgodlo v hramu demokracije, tko pač je.

Ne jokcamo, da nekdo ni dvignil glasovnic, ne pojemo jeremijskih žalostink, ne vlečemo giljotin na Prešerca, grozimo z nasiljem...in podobne leve nobuloze... :)):)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

spegli ::

Klet dela spet nadure. Te trole plačujejo pa iz javnih sredstev upm

Bwaze6 ::

Telbanc je izjavil:



Zaj vidiš kaka razlika je med desnim uglajenim polom in levimi razgrajači. Mi gentlemensko vzamemo na znanje kaj se je zgodlo v hramu demokracije, tko pač je.

Ne jokcamo, da nekdo ni dvignil glasovnic, ne pojemo jeremijskih žalostink, ne vlečemo giljotin na Prešerca, grozimo z nasiljem...in podobne leve nobuloze... :)):)):)):))


Si kaj pogledal na Nova24TV zadnje čase? Aja, ko vam ne paše, to niso vaši, so neki nepomembni luzerji, ki pišejo bolj kot ne humorne, "sarkastične" prispevke, ne režimski medij.

Massacra je izjavil:

Ker če manjšinca nista prispevala svoje, od kod 45?


Glasovanje je tajno. I guess we will never know.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bwaze6 ()

dild0idis ::

Zabavno!

Nove matematične igrice se začenjajo... >:D
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

NEAKTIVEN! ::

Massacra je izjavil:

Ker če manjšinca nista prispevala svoje, od kod 45?


SDS+SNS+SMC(kar je od njega ostalo) in Desus (kar je od njega ostalo). Manjšinca sta bila 46 in 47 glas, če se ne motim?

Uizi ::

Telbanc je izjavil:

GregiB je izjavil:

Malo danes pogrešam slo-techove dr. matematike... očitno je namreč, da tudi slovenska desna politična preferenca ne zna šteti.... do 46?!


Zaj vidiš kaka razlika je med desnim uglajenim polom in levimi razgrajači. Mi gentlemensko vzamemo na znanje kaj se je zgodlo v hramu demokracije, tko pač je.

Ne jokcamo, da nekdo ni dvignil glasovnic, ne pojemo jeremijskih žalostink, ne vlečemo giljotin na Prešerca, grozimo z nasiljem...in podobne leve nobuloze... :)):)):)):))


Čista resnica, totalni fanatiki.

dild0idis ::

ps: Kako pa, da danes ni jokanja po forumu, da so poslanci p****, ker ne prevzemajo glasov oz. ne glasujejo? :D:D
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Bwaze6 ::

Ravnokar je prispel. :D:D

Telbanc ::

dild0idis je izjavil:

ps: Kako pa, da danes ni jokanja po forumu, da so poslanci p****, ker ne prevzemajo glasov oz. ne glasujejo? :D:D


Teli levi otročaji ne jokajo, ampak jokcajo. :D:D:)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

NEAKTIVEN! ::

dild0idis je izjavil:

ps: Kako pa, da danes ni jokanja po forumu, da so poslanci p****, ker ne prevzemajo glasov oz. ne glasujejo? :D:D


Danes je zmagala demokracija. Zaradi takšnih stvari sem tudi volil SMC, da so proti Janezu!

Zgodovina sprememb…

Bwaze6 ::

Dolgo si čakal, čeprav so od praktično prvega dne protestirali, da je bilo koalicijski pogodbi določeno "neodpiranje ideoloških tem" - o tem so jokali na začetku vsi koalicijski partnerji ob SDS soliranju (pomnite Logarjeve depeše, ki to niso bile itd...). Zdaj pa že dolgo tega nihče več ni niti omenil - zanimivo, niti poslanci, ki so izstopili iz koalicijskih strank.

Močan NDA?

>:D

Jaz si čisto predstavljam, da tale nepodpora enega poslanca sploh še ne pomeni nujno konca vlade. Le začasno izsiljevanje za več priboljškov, ki pa jih ima SDS v izobilju. Pomnite, razkriti finančni tokovi v Novo24TV iz Madžarske gredo v milijone evrov - za to dobiš kar nekaj klobas za deljenje takole pod mizo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bwaze6 ()

NEAKTIVEN! ::

Na Trstenjakovi so rezerve vpoklicali. Poraz boli :))

mtosev ::

Zanimiv rezultat danes. Se spomnim kako so se smejali Karlu/kulu. Hahaha. Nisem siguren a zdi se mi, da se blizamo predcasnim volitvam.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

NEAKTIVEN! ::

mtosev je izjavil:

Zanimiv rezultat danes. Se spomnim kako so se smejali Karlu/kulu. Hahaha. Nisem siguren a zdi se mi, da se blizamo predcasnim volitvam.


Janša bo storil vse, da se to vleče do naslednjega poletja. Pač se zaveda, da ne bo sposoben zbrati dovolj glasov za sestavo nove vlade. Je pa po današnjem glasovanju postalo jasno, da mu bo v nadaljevanju hudičevo težko.

Tisti, ki počivalškov SMC ali Pivčevo stranko postavljajo nad parlamentarni prag pa so trolli ali pa milo rečeno totalni bebci.

Zgodovina sprememb…

LightBit ::

dild0idis je izjavil:

ps: Kako pa, da danes ni jokanja po forumu, da so poslanci p****, ker ne prevzemajo glasov oz. ne glasujejo? :D:D

Saj so p****.

Telbanc ::

mtosev je izjavil:

Zanimiv rezultat danes. Se spomnim kako so se smejali Karlu/kulu. Hahaha. Nisem siguren a zdi se mi, da se blizamo predcasnim volitvam.


KUL bo potrošu vse patrone do volitev. :)):)) Z kosti so odrezal že skor vso meso. LOL. V svoji želji da bi premagali Janšo so dobesedno nepopravljivo uničli dve stranki v bistvu levega pola...torej če zaključimo:

Desus je zunej, SMC je zunej, SAB je zunej. 8-)8-)8-)

Ruski pregovor pravi..."pazi kaj si želiš, ker se ti lah želja uresniči". :D:D:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Bwaze6 ::

NEAKTIVEN! je izjavil:



Janša bo storil vse, da se to vleče do naslednjega poletja. Pač se zaveda, da ne bo sposoben zbrati dovolj glasov za sestavo nove vlade. Je pa po današnjem glasovanju postalo jasno, da mu bo v nadaljevanju hudičevo težko.



Pa ravno fronto z Brusljem je odprl! Si predstavljam, da misli, da mu bo to v resnici prineslo dodatne pike, da je med Slovenci splošna evroskepsa takšna, da vsi navijamo za našega osvoboditelja izpod bruseljskega jarma?

Telbanc ::

Bwaze6 je izjavil:

NEAKTIVEN! je izjavil:



Janša bo storil vse, da se to vleče do naslednjega poletja. Pač se zaveda, da ne bo sposoben zbrati dovolj glasov za sestavo nove vlade. Je pa po današnjem glasovanju postalo jasno, da mu bo v nadaljevanju hudičevo težko.



Pa ravno fronto z Brusljem je odprl! Si predstavljam, da misli, da mu bo to v resnici prineslo dodatne pike, da je med Slovenci splošna evroskepsa takšna, da vsi navijamo za našega osvoboditelja izpod bruseljskega jarma?


Korist je obojestranska, recimo iz Slovenije samo tuje prehrambene verige iz EU odnesejo vsako leto pol milijarde evrov dobička...če dam sam za primer.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Bwaze6 ::

Itak gre za strašenje pred neko imaginarno "ugrabljeno EU s strani skrajnih levičarjev", kateremu pa bo zagotovo nekaj ljudi pritrdilo. Predvsem zvestih vernikov SDS, ki itak požrejo vse, kar Janša servira.

el_bahattee ::

12c0 je izjavil:

Še nos ti bo zrasel.

To je tvoj protiargument? Malo bolj se potrudi, sine.:D

dild0idis je izjavil:

ps: Kako pa, da danes ni jokanja po forumu, da so poslanci p****, ker ne prevzemajo glasov oz. ne glasujejo? :D:D

Temu se reče dvojna merila... enako kot pri DeSUSu, ko je Erjavec silil svoje poslancem kako naj glasujejo, je to za mnoge nasprotnike vlade bilo sprejemljivo, ko pa je Počivalšek ali vlada nabira glasove, pa je to nenadoma plačevanje glasov oz. grožnje poslancem.
Ali pa ko jamrajo, kako JJ po twiterju žali novinarke, ko pa J.P. Damijan Pivčevo označi za kurbo na plesu, pa se jim to ne zdi nič takega. Itd, itd, primerov je kolikor hočeš.
Come to my center, you enter the winter.

Uizi ::

@Bwaze6 kako je kaj v kleti? Visiš tu gor 24/7, sadge! :(

Bwaze6 ::

Mansarda, stari, mansarda. Slovenski penthouse!

Danes sem bil ekstra pozoren na forum, ker me je zanimal razplet stave Hypatija. Zdaj so se zadeve razpletle po mojih pričakovanjih, grem lahko nazaj lurkat.

Telbanc ::

Bwaze6 je izjavil:

Itak gre za strašenje pred neko imaginarno "ugrabljeno EU s strani skrajnih levičarjev", kateremu pa bo zagotovo nekaj ljudi pritrdilo. Predvsem zvestih vernikov SDS, ki itak požrejo vse, kar Janša servira.


Če pogledaš zgodbo z zaščitnimi sredstvi, no, in sedaj štorijo z cepivi, posebej z astrazeniko, no, bi reku da so nam Evropo ugrabili....neki čudaki.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Uizi ::

Bwaze6 je izjavil:

Mansarda, stari, mansarda. Slovenski penthouse!

Danes sem bil ekstra pozoren na forum, ker me je zanimal razplet stave Hypatija. Zdaj so se zadeve razpletle po mojih pričakovanjih, grem lahko nazaj lurkat.


Aha, to počneš zastonj.. double sadge:( widepeeposad

floyd1 ::

Pivčevo označi za kurbo na plesu,

Večje neumnosti pa še ne. Kot smo že navajeni, se spet zatekate k laži. Nihče nikoli ni izjavil tega.
Bodite veseli, DZ ima še vedno predsednika :)). Pa do 46 se naučite štet (vem, idiotsko, a moral sem).

GregiB ::

Telbanc je izjavil:



Ne jokcamo, da nekdo ni dvignil glasovnic,


Res ne? Ups, sorry, bivši komunajzer

Pa tole? Zlomka... še en bivši komunajzer...

Potem pa tole...!? Marš! Še en bivši komunajzer...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

kotanyi ::

NEAKTIVEN! je izjavil:

Janša bo storil vse, da se to vleče do naslednjega poletja. Pač se zaveda, da ne bo sposoben zbrati dovolj glasov za sestavo nove vlade. Je pa po današnjem glasovanju postalo jasno, da mu bo v nadaljevanju hudičevo težko.


Kdo ve, morda mu bo celo en malček žal da je prejšnji teden s takim veseljem zabijal koalicijske partnerje s tistim procentom podpore. Zgleda ma tudi grebatorstvo za poslansko plačo svoje meje. Kako že pravijo, je zamudil dobro priložnost da bi bil tiho.

Pod črto pa vlade tole ne bo kar pokopalo. Malo brezzveznega showa pač.

12c0 ::

el_bahattee je izjavil:

12c0 je izjavil:

Še nos ti bo zrasel.

To je tvoj protiargument? Malo bolj se potrudi, sine.:D

Protiargumenti na argumente, tvoja sporočila nimajo argumentov, zato moje sporočilo nima protiargumentov, ima zgolj namigovanje.

edit: Lažeš, kot pes teče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 12c0 ()

Uizi ::

Tudi ti si lažnivaž!

NEAKTIVEN! ::

kotanyi je izjavil:

NEAKTIVEN! je izjavil:

Janša bo storil vse, da se to vleče do naslednjega poletja. Pač se zaveda, da ne bo sposoben zbrati dovolj glasov za sestavo nove vlade. Je pa po današnjem glasovanju postalo jasno, da mu bo v nadaljevanju hudičevo težko.


Kdo ve, morda mu bo celo en malček žal da je prejšnji teden s takim veseljem zabijal koalicijske partnerje s tistim procentom podpore. Zgleda ma tudi grebatorstvo za poslansko plačo svoje meje. Kako že pravijo, je zamudil dobro priložnost da bi bil tiho.

Pod črto pa vlade tole ne bo kar pokopalo. Malo brezzveznega showa pač.


Jah zdaj bo JJ moram komandirati Zdravca, da pusti ministrstvo in se vrne v DZ, potem dobijo ta en glas.

Ampak še vedno bo vse skupaj na res majavih tleh. Vsako glasovanje bo loterija, enkrat zmaga za koalicijo, drugic spet za opozicijo. Kakšno resno reformo bojo težko izpeljali.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Za razliko od drugih, ki so reforme delali kot po tekočem traku?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Massacra ::

Telbanc je izjavil:

Bwaze6 je izjavil:

Itak gre za strašenje pred neko imaginarno "ugrabljeno EU s strani skrajnih levičarjev", kateremu pa bo zagotovo nekaj ljudi pritrdilo. Predvsem zvestih vernikov SDS, ki itak požrejo vse, kar Janša servira.


Če pogledaš zgodbo z zaščitnimi sredstvi, no, in sedaj štorijo z cepivi, posebej z astrazeniko, no, bi reku da so nam Evropo ugrabili....neki čudaki.


Kateri PV katere od držav v EU, je kadar koli zahteval odstop kakšnega visokega funkcionarja v telesih EU parlamenta?

Kaj ti blužis???

111111111111 ::

floyd1 je izjavil:

Pivčevo označi za kurbo na plesu,

Večje neumnosti pa še ne. Kot smo že navajeni, se spet zatekate k laži. Nihče nikoli ni izjavil tega.
Bodite veseli, DZ ima še vedno predsednika :)). Pa do 46 se naučite štet (vem, idiotsko, a moral sem).

Emmm... https://siol.net/novice/slovenija/zalji...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Massacra ::

Telbanc, ti kar pojdi nekam v p.m.

Deluješ mi kot hibrid med Alenko Jeraj, Branko Grimsem in Jožetom Horvatom.

Hypatija (ali kaj že je), pa še cepljenabz grdobo Alenko Jeraj in Kanglerjem povrh!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: shmandi ()

Massacra ::

Massacra je izjavil:

Telbanc, ti kar pojdi nekam v p.m.

Deluješ mi kot hibrid med Alenko Jeraj, Brankom Grimsem in Jožetom Horvatom.

Hypatija (ali kaj že je), pa še cepljena z grdobo Alenko Godec in Kanglerjem povrh!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Uizi ()
««
66 / 133
»»