» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
60 / 133
»»

kotanyi ::

Telbanc je izjavil:

https://www.worldometers.info/coronavir...

Slovenija na lestvici umrlih za corono, padla še za eno mesto. Na 8 mesto. Prehitela jo je še Bosna. V kratkem nas bo tud Italija.

Seveda tega v medijih sedaj ne bo.


Ja, pa res, povsod bi morala biti prva novica dneva da smo od danes naprej morda celo malce manj katastrofalni kot - bosanci.

Res lep uspeh, klap klap.

Qck32 ::

Telbanc je izjavil:

https://www.worldometers.info/coronavir...

Slovenija na lestvici umrlih za corono, padla še za eno mesto. Na 8 mesto. Prehitela jo je še Bosna. V kratkem nas bo tud Italija.

Seveda tega v medijih sedaj ne bo.

Malo fejst se veseliš tujih smrti, a?
Res neverjeten uspeh, dame in gospodje, drum roll please... BOLJŠI SMO OD BOSNE!!!
To še ni vse, smo tudi na odličnem 8. najslabšem mestu na svetu (bomo ignorirali mikro državice). Hvaljen bodi veliki vodja! Živel JJ, živel fašizem!

Mogoče bo od nas slabša celo Italija, khmkhm, ki je imela kolaps sistema v prvem valu, ampak ta podatek bomo ignorirali, ker ALL HAIL JJ!!!

HitraSperma ::

Bravo opozicija in mediji, uspeli zajeziti virus. Sedaj smo že 8 8-)
fgdsfjk

Hypathia ::

Telbanc je izjavil:

https://www.worldometers.info/coronavir...

Slovenija na lestvici umrlih za corono, padla še za eno mesto. Na 8 mesto. Prehitela jo je še Bosna. V kratkem nas bo tud Italija.

Seveda tega v medijih sedaj ne bo.


Danes v medijih tudi: " V Mehiki za 60 odstotkov več covidnih smrti, kot je veljalo doslej" https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Ko se bo enkrat poenotilo metode štetja covid smrti in bodo na voljo res vsi podatki, se bo izkazalo, da je Slovenija nekje v sredini, kar pa seveda ne pomni, da opozicija floskul o največ smrti ne bo še naprej do onemoglosti ponavljala.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Uizi ::

Bwaze6 je izjavil:

Uizi je izjavil:

Tebi pa računanje ne gre najbolje... 88% Slovencev ob 50% udeležbi, yep it checks out..
Volilni upravičenec = volilni udeleženec, yep it checks out.


Lahko si natisneš na večje, povarvaš z voščenkami in prebereš počasi, črko za črko. 88% volilnih upravičencev v Sloveniki ni glasovalo za SDS. Glasovalo je 12% volilnih upravičencev.

In tega podatka je Janše groza. Zato izražanja politične volje državljanov ne sme biti. Zato se Noriški kralj in vlada že leto dni sestajajo na gradu sredi polj, kjer bi bilo vsakršno zbiranje takoj kaznivo dejanje. Zakaj točno, če ima predsednik vlade Republike Slovenije v Ljubljani na voljo palačo?


Sem narobe zastopil, pozna ura, my bad..

Za Šarca pa 6%, your point? In kako veš, da nihče od ostalih 50% ne bi volil SDS? Krneki bluziš. Po tvoji logiki lahko rečem, da bi SDS ob 100% udeležbi prejel 48% glasov..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Qck32 ::

Hypathia je izjavil:

Telbanc je izjavil:

https://www.worldometers.info/coronavir...

Slovenija na lestvici umrlih za corono, padla še za eno mesto. Na 8 mesto. Prehitela jo je še Bosna. V kratkem nas bo tud Italija.

Seveda tega v medijih sedaj ne bo.


Danes v medijih tudi: " V Mehiki za 60 odstotkov več covidnih smrti, kot je veljalo doslej" https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Ko se bo enkrat poenotilo metode štetja covid smrti in bodo na voljo res vsi podatki, se bo izkazalo, da je Slovenija nekje v sredini, kar pa seveda ne pomni, da opozicija floskul o največ smrti ne bo še naprej do onemoglosti ponavljala.

Ker, pri nas smo šteli najbolj natančno, slišal sem, da je štel veliki vodja JJ osebno. Torej do napake ni moglo prit, nemogoče. JJ je popoln, mi smo popolni!
Še vedno čakam odgovore o našem najljubšem skoraj profi športniku, Erneclu. Prosim, rabim pozornost "Ženske"!

TheBlueOne ::

Uizi je izjavil:


Za Šarca pa 6%, your point? In kako veš, da nihče od ostalih 50% ne bi volil SDS? Krneki bluziš. Po tvoji logiki lahko rečem, da bi SDS ob 100% udeležbi prejel 48% glasov..


Pa saj je jasno, da SDS praviloma nima sans za sestavit vlado. SMC in Desus sta pred volitvami izkljucevala sodelovanje, potem sla v vlado z SDS, trenutno pa sta najbolj irelevantni stranki.

Pro SDS so v SDS in nSI, ostali pa praviloma pogledajo katere stranke zavrnejo sodelovanje za SDS in volijo med njimi.

Uizi ::

TheBlueOne je izjavil:

Uizi je izjavil:


Za Šarca pa 6%, your point? In kako veš, da nihče od ostalih 50% ne bi volil SDS? Krneki bluziš. Po tvoji logiki lahko rečem, da bi SDS ob 100% udeležbi prejel 48% glasov..


Pa saj je jasno, da SDS praviloma nima sans za sestavit vlado. SMC in Desus sta pred volitvami izkljucevala sodelovanje, potem sla v vlado z SDS, trenutno pa sta najbolj irelevantni stranki.

Pro SDS so v SDS in nSI, ostali pa praviloma pogledajo katere stranke zavrnejo sodelovanje za SDS in volijo med njimi.


Je jasno, ampak trdit da je 88% proti SDS je bluzenje, lahko rečemo, da je 50% upravičencev proti vsem strankam, levim in desnim, torej? Proti Šarcu je 94% ljudi. :)) Živimo v državi, kjer nobena stranka nima niti blizu večinske podpore, res žalostno, temu se reće demokracija? Res me zanima kakšna bi bila volilna udeležba, če Janše ne bi bilo? 20%? Iz tega lahko sklepam, da je Janša zadnji steber demokracije!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

FireSnake ::

Bwaze6 je izjavil:

A mnenje movinarjev medijev, kjer je Janša ustanovitelj, glavni delničar, programski in kadrovski vodja in personificirano božanstvo je pa OK?


Kje sem to omenil? Jaz sem govoril ravno nasprotno!
Zakaj zdaj poskušaš sprevračati stvari?
Če se ne spominjaš, beri za nazaj.

Tebi se pristranskost zdi povsem sprejemljiva. In taki ste del težave, ne rešitve.

Massacra je izjavil:


Naj že enkrat izpreže za fašistoidni nedposobnež IJJ


Alternativa pa je?
fajon in mesec?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Bwaze6 ::

Uizi je izjavil:


Je jasno, ampak trdit da je 88% proti SDS je bluzenje, lahko rečemo, da je 50% upravičencev proti vsem strankam, levim in desnim, torej? Proti Šarcu je 94% ljudi. :)) Živimo v državi, kjer nobena stranka nima niti blizu večinske podpore, res žalostno, temu se reće demokracija? Res me zanima kakšna bi bila volilna udeležba, če Janše ne bi bilo? 20%? Iz tega lahko sklepam, da je Janša zadnji steber demokracije!


Ampak Šarec se ni pretvarjal, da je zanj glasovala "velika večina ljudi", kot to trdi Janša. Kar je seveda kategorična laž, Janša nima večine niti v vladi, kaj šele v parlamentu.

Uizi ::

Kako da ne? Skoraj vsak drugi, ki je šel volit je volil SDS.. Janša fobistov je max 15% in vi se imate za večino? lol

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

PacificBlue ::

Uizi je izjavil:

Kako da ne? Skoraj vsak drugi, ki je šel volit je volil SDS.. Janša fobistov je max 15% in vi se imate za večino? lol


Ehm ne?

Za Janso je volila cetrtina volilnih upravicencev.

Matematika vam nikol ni šla. Pa tudi kaj drugega.
I’m out.
:3

Uizi ::

Še 1x preberi in malo razmisli. :)) Žalil te pa ne bom, si se že sam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

PacificBlue ::

Uizi je izjavil:

Še 1x preberi in malo razmisli. :)) Žalil te pa ne bom, si se že sam.



Stanje duha v drzavi se ne meri na 50 procentni volilni udelezbi. Če iz tega potegneš 15procentov jansa fobistov, bom potegnil svoj delez se jaz . Dumbass.
I’m out.
:3

sbawe64 ::

Tonin in full retard mode:
https://twitter.com/vanfranco/status/13...
2020 is new 1984
Corona World order

zztop ::

Včeraj se je na dnevniku totalno osramotil.

Uizi ::

PacificBlue je izjavil:

Uizi je izjavil:

Še 1x preberi in malo razmisli. :)) Žalil te pa ne bom, si se Şe sam.



Stanje duha v drzavi se ne meri na 50 procentni volilni udelezbi. ÄŒe iz tega potegneĹĄ 15procentov jansa fobistov, bom potegnil svoj delez se jaz . Dumbass.


Jaz merim stanje na podlagi številk, ker ti niso všeč pa privlečeš na plano stanje duha. :)) Dejstva so dejstva, 》vstavi žaljivko《.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

PacificBlue ::

Sam general Glanzkopf te demantira.
I’m out.
:3

Bwaze6 ::

Uizi je izjavil:

Kako da ne? Skoraj vsak drugi, ki je šel volit je volil SDS.. Janša fobistov je max 15% in vi se imate za večino? lol



Na volitvah je imelo pravico glasovati skupaj 1.712.667 volivcev.

Za SDS je glasovalo 219.415 volilnih upravičencev.

12.8% vseh volilnih upravičencev.

"Skoraj vsak drugi."

Hypathia ::

zztop je izjavil:

Včeraj se je na dnevniku totalno osramotil.

Edina, ki sta se včeraj v Politično osramotila, sta bila očitno pristranska voditeljica Gobec in Mesec s svojimi populističnimi floskulami.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

el_bahattee ::

endelin je izjavil:

To kar dela slovenska opozicija je milorečeno kriminalno. V javnosti vse ukrepe problematizirajo. Sedaj bo spet vse narobe, ker je vlada v celoti poslušala strokovno skupino. Problematizirajo vsako najmanjso stvar. V medijih so pa več kot sama vlada. Izkoriščanje epidemije za nabiranje političnih točk. To ni opozicija ampak zahrbtni škodljivci. Bojkotirajo razne posvete tako kot v soboto kjer bi jim strokovnjaki predstavili situacijo.

Ko bodo spet na oblasti, bo opozicija tako kot prej - brez dostopov do medijev. Ampak tako bedne opozicije slovenija še ni premogla.

Mediji že pol leta promovirajo najprej Damjana, potem Erjavca - dnevno je to bilo, več tednov skupaj po tv. Ko to ni šlo se je takoj naslednji teden začelo blatenje slovenije v tujini. Takoj naslednji teden ko je Erjavec neslavno odpadel.

Lep opis dejanskega stanja. Sicer je treba reči, da je vloga opozicije, da nadzira vlado in opozarja na napake, ampak to, kar se gredo oni, nikakor ni državotvorno. Zavračanje pogovorov in ponudbe sodelovanja je sramota, še posebaj če hkrati obtožujejo vlado, da solira in ne upošteva ostalih... ko pa imajo šanso za sodelovanje, pa jo zavrnejo. Problem je torej pri njih, saj še med sabo niso sposobni sodelovati, znotraj KUL ekipe, kaj šele z vlado. To so lepo pokazali ob razpadu Šarčeve vlade, pa tudi v opoziciji, ko so pol leta sestavljali KUL ekipo in izbirali mandatarje, na koncu pa pogoreli. Še JP Damijan jih je zapustil, ko je videl, da ta ekipa nima potenciala. Dejansko ne poznam nikogar, ki bi močno zagovarjal ali goreče podpiral katerokoli opozicijsko stranko. Celo tisti, ki ne marajo vlade ali SDS-a, mi na vprašanje o boljši alternativi večinoma priznajo, da tudi opozicija ni vredna njihovega glasu.
Come to my center, you enter the winter.

Bwaze6 ::

Hypathia je izjavil:

zztop je izjavil:

Včeraj se je na dnevniku totalno osramotil.

Edina, ki sta se včeraj v Politično osramotila, sta bila očitno pristranska voditeljica Gobec in Mesec s svojimi populističnimi floskulami.


Hypatijevo gledanje na celotno situacijo se da lepo ponazoriti s tole sličico. Ene, ene napakice ni zmožen sprevideti, Janšo in SDS podpira prav v vsem. Njihov drek najlepše smrdi, in grudice v njem prijajo grlu?



el_bahattee je izjavil:

Sicer je treba reči, da je vloga opozicije, da nadzira vlado in opozarja na napake, ampak to, kar se gredo oni, nikakor ni državotvorno. Zavračanje pogovorov in ponudbe sodelovanja je sramota, še posebaj če hkrati obtožujejo vlado, da solira in ne upošteva ostalih... ko pa imajo šanso za sodelovanje, pa jo zavrnejo.


Temeljni cilj opozicije je, da zruši vlado." Andrej Šircelj (SDS)


"Šansa za sodelovanje" po SDSovsko je "strinjajte se z nami". Janša je raje potopil napototev vojakov na mejo, kar smo bojda krvavo potrebovali, kot pa sprejel predlog Levice, da bi vojaki imeli policijska pooblastila le v obmejnem pasu. In še več primerov te "pripravljenosti za sodelovanje" smo videli v zadnjem letu.

In ne, tile sestanki pri Pahorju nimajo popolnoma nobenega drugega cilja kot legitimiranje kretenske vladne politike. Zakaj bi opozicija pristala na to? SDS gre po tem mandatu na smetišče zgodovine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bwaze6 ()

Uizi ::

Bwaze6 je izjavil:

Uizi je izjavil:

Kako da ne? Skoraj vsak drugi, ki je šel volit je volil SDS.. Janša fobistov je max 15% in vi se imate za večino? lol



Na volitvah je imelo pravico glasovati skupaj 1.712.667 volivcev.

Za SDS je glasovalo 219.415 volilnih upravičencev.

12.8% vseh volilnih upravičencev.

"Skoraj vsak drugi."


???

Bwaze6 ::

Uizi je izjavil:

Bwaze6 je izjavil:

Uizi je izjavil:

Kako da ne? Skoraj vsak drugi, ki je šel volit je volil SDS.. Janša fobistov je max 15% in vi se imate za večino? lol



Na volitvah je imelo pravico glasovati skupaj 1.712.667 volivcev.

Za SDS je glasovalo 219.415 volilnih upravičencev.

12.8% vseh volilnih upravičencev.

"Skoraj vsak drugi."


???


Ti si spremenil vhodne podatke, jaz sem trdil, da je za SDS glasovalo 12% volilnih upravičencev - in sem se zmotil za odstotek oz. narobe zaokroževal. Ob le polovični volilni udeležbi je to res 24%, ampak kako, prosim lepo, je to "skoraj vsak drugi"? Kaka nova veja matematike?

feryz ::

Kaj ne zastopiš? To je janezova matematika. Skoraj pol Slovenije je glasovalo zanj.
Koliko manjka do skoraj pol, niti ni pomembno.

Uizi ::

Bwaze6 je izjavil:

Uizi je izjavil:

Bwaze6 je izjavil:

Uizi je izjavil:

Kako da ne? Skoraj vsak drugi, ki je šel volit je volil SDS.. Janša fobistov je max 15% in vi se imate za večino? lol



Na volitvah je imelo pravico glasovati skupaj 1.712.667 volivcev.

Za SDS je glasovalo 219.415 volilnih upravičencev.

12.8% vseh volilnih upravičencev.

"Skoraj vsak drugi."


???


Ti si spremenil vhodne podatke, jaz sem trdil, da je za SDS glasovalo 12% volilnih upravičencev - in sem se zmotil za odstotek oz. narobe zaokroževal. Ob le polovični volilni udeležbi je to res 24%, ampak kako, prosim lepo, je to "skoraj vsak drugi"? Kaka nova veja matematike?


Jaz sem upošteval realne podatke in ne podatke potegnjene iz riti kakor ti. In ja, vsak drugi, KI JE ŠEL VOLIT JE VOLIL SDS. Truth hurts. Ostali so neopredeljeni, kdo ti daje pravico jih postavljat na svojo stran?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

NEAKTIVEN! ::

Boš napisal "truth hurts", tudi po naslednjih volitvah, ko Janez ne bo sposoben sestaviti vlade? :))

Že danes napovedujem naslov na novi24: "VOLILNA PREVARA"

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Danes so si medijski levičarji oddahnili, ker Kellnerja ni več. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

PacificBlue ::

Jaz sem upošteval realne podatke in ne podatke potegnjene iz riti kakor ti. In ja, vsak drugi, KI JE ŠEL VOLIT JE VOLIL SDS. Truth hurts.


Za to moras biti pravi majster da med neopredeljenimi volivci(tisti, ki niso volili SDSa) najdes 15 % jansa fobistov.
Tako računajo po kleteh, v temi.
I’m out.
:3

Uizi ::

Nemogoče, SDS bo prejel 48% glasov ob 100% udeležbi. 94% jih je proti Šarcu. Truth hurts

Bwaze6 ::

Uizi je izjavil:



Jaz sem upošteval realne podatke in ne podatke potegnjene iz riti kakor ti. In ja, vsak drugi, KI JE ŠEL VOLIT JE VOLIL SDS. Truth hurts. Ostali so neopredeljeni, kdo ti daje pravico jih postavljat na svojo stran?



Uradni podatki:

Predčasne volitve v Državni zbor 2018

SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA - SDS - Število glasov 222.042, Odstotek glasov 24,92 %

To je že ob upoštevanju, da 50% volilnih upravičencev ni oddalo svojega glasu. Predvidevam da ti teh 24,92 % še enkrat množiš z 2 zaradi meni neznanega razloga.

Na volitvah je imelo pravico glasovati skupaj 1.712.667 volivcev.

Veljavnih glasovnic je bilo 891.097.

volilna udeležba je bila 52,64 %.

Za SDS je glasovalo 219.415 volilnih upravičencev.

12.8% vseh volilnih upravičencev. Oziroma odstotek vseh oddanih glasov je 24,92 %.

Nikakor ne moreš priti, z nobeno vejo do sedaj znane matematike, do "vsak drugi, ki je šel volit je volil SDS", niti če bi po nekem nenavadnem ključu "vsak drugi" pomenil "eden za Janšo, dva za nekaj drugega" - to bi zneslo 33%.

Lahko pa z voščenkami narišemo na večje.

Uizi ::

Iz istega razloga kot ti trdiš, da 88% ni volilo SDS. Jaz pa trdim da 52% ni volilo SDS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

ripmork ::

sbawe64 je izjavil:

Tonin in full retard mode:
https://twitter.com/vanfranco/status/13...


Ni res!
Tole je full retard mode - ko greš retvitat ciničen tvit na lasten račun! :))

Bwaze6 ::

Uizi je izjavil:

Iz istega razloga kot ti trdiš, da 88% ni volilo SDS.


Ne, to je dejansko uradni podatek. Za SDS je glasovalo 219.415, 12.8% vseh volilnih upravičencev.

Qck32 ::

Bwaze6 je izjavil:

Uizi je izjavil:

Iz istega razloga kot ti trdiš, da 88% ni volilo SDS.


Ne, to je dejansko uradni podatek. Za SDS je glasovalo 219.415, 12.8% vseh volilnih upravičencev.

Daj no, če trolla :)) Nehajte hranit trolla.

Uizi ::

Jebi se Qck32. :)) pa lih ogrel sem se, oh well..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Hypathia ::

Bwaze6 je izjavil:

SDS gre po tem mandatu na smetišče zgodovine.

Potem si se pa zbudil.


If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

zztop ::

Hypathia je izjavil:

zztop je izjavil:

Včeraj se je na dnevniku totalno osramotil.

Edina, ki sta se včeraj v Politično osramotila, sta bila očitno pristranska voditeljica Gobec in Mesec s svojimi populističnimi floskulami.

Mesec je res malo pretiraval, ni pa segel do kolen Toninu, kar se tiče sramotenja. Gobčeva je alergična na bullshit, ko ga sliši, opozori.

Tonin je včeraj skakal v besedo, bil napadalen, poniževalen, zavajal, tekel stran od vprašanj. Tako je izpadel poleg Meseca! Kako bi izpadel, če bi imel ob sebi bolj umirjenega sogovornika, recimo go. Fajon, ne bom ugibal.

Uizi ::

70% !!!!!!!!!! To bo največje pometanje v zgodovini samostojne Slovenija! Na videu, kjer je Janez pokazal svetu kakšni ste do novinarjev je skoraj 70% THUMBS UP, truth hurts!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Uizi ::

Zanimiv je tudi odziv tujine, komentar iz YT videa o resnici!

At first i thought the clips and stories are from some eastern country like Bellarussia, then i checked the map where Slovenia actually is. How can EU allow this kind of uncivilised treatment of journalist's ??? Shame on you!


All eyes on comunists!

LightBit ::

Uizi je izjavil:

Nemogoče, SDS bo prejel 48% glasov ob 100% udeležbi. 94% jih je proti Šarcu. Truth hurts

To so samo vaše domneve.
Tole proti je "Darth Vader" logika. Kolikor se jaz spomnim moraš označiti za koga si in ne proti komu si.

Uizi ::

To ni res. Najbolši program in zaobljuba v Slovenija je, JANŠA NE in JANŠA BED, živiš pod kamnom al kaj? In to niso domneve ampak stanje duha, truth hurts.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

49106 ::

A ste vse SDS-ovce tako slaboumne?

Bwaze6 ::

Uizi je izjavil:

To ni res. Najbolši program in zaobljuba v Slovenija je, JANŠA NE in JANŠA BED, živiš pod kamnom al kaj? In to niso domneve ampak stanje duha, truth hurts.


To je popolnoma legit politična pozicija.

Kot je tudi "Levica bad, ker udba in komunisten, Fajonka bo pripeljala milijon beguncev v vsako slovensko domačijo!!!1one OMG".

aerie ::

Uizi ::

Nehajte me dražit, drugače bom prišel k vam v klet in vam pokazal po kolk je avokado!!!

Telbanc ::

Uizi je izjavil:

Nehajte me dražit, drugače bom prišel k vam v klet in vam pokazal po kolk je avokado!!!


https://reporter.si/clanek/svet/srbski-...

A to ti pišeš iz vile Moskvič?:)):)):))

Še nekej za Kacota, ki je menda izjavil nekej o sputniku in velikem praznem balonu.

https://www.logicno.com/politika/rusko-...

"Ovo nije prvi put da se Rusija suočila s međunarodnim nepovjerenjem koje koči znanstveni napredak i dovode u opasnost javno zdravstvo. Tijekom epidemije dječje paralize u Japanu pedesetih godina prošlog stoljeća, japanske majke čija su djeca umirala, izašle su na demonstracije protiv svoje vlade, koja je zabranila uvoz sovjetskih cjepiva iz političkih razloga. Prosvjednici su postigli svoj cilj, a blokada je ukinuta spasivši živote više od 20 milijuna djece."
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

;-) ::

1.253 ljudi cepljenih v dveh dneh, neporabljenih ostaja 58.318 odmerkov cepiv. Smešno da se še sploh kdo najde ki zagovarja to vlado, ker tistemu pa ne delajo kolescki pravilno.

NEAKTIVEN! ::

Hypathia je izjavil:

Bwaze6 je izjavil:

SDS gre po tem mandatu na smetišče zgodovine.

Potem si se pa zbudil.




Lepo, da si prilimal tale graf, ki dokazuje, da Janez v tem trenutku ne bi sestavil koalicije >:D

Miki N ::

Samo un Švaba je imel prav glede pacienta Jajota. To ima že prav izbruhe.
««
60 / 133
»»