» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
56 / 133
»»

Telbanc ::

Buggy je izjavil:

Telbanc je izjavil:

nejcek74 je izjavil:

pozabljate, da to Janša dela za svoje volivce, in ne za Slovence. Te volivci pa imajo radi glasne primitivne besede, pravopisne napake, male in velike laži. Ker so to oni sami. Človek, ki useka svojo ženo, je njihov, ker, vsak dedc ima včasih poln kufr, pa saj jo potem pelje na morje. Tudi če kdaj kaj da v žep, ni nič takega, saj je naš, in oni drugi kradejo ko srake že 85 let. In tako dalje. Nesposobne mevže nimajo rade, da jim kdorkoli nastavlja ogledalo, ali da je nekdo boljši od njih, kaj šele da ima neko funkcijo. To jim pove, da sami nikoli ne bodo dovolj dobri za kaj več. Z Janšo v vedno večjo mediokracijo naprej.


Zanimivo, noben še ni napisal, da je tist na videu neka izmišljotina. :D:)


jaz sem napisal da je SDS-ovka ti pa vidim da se zmer ploskas z usesi.

pozabljate, da to Janša dela za svoje volivce, in ne za Slovence.


tudi slucajno tega ne pozabljamo, se pa zavedamo posledic, za razliko od drugih. Istomisleci pokvarjenci in radikalni desnicarji morajo pac gravitirati okoli necesa. Arestant in njegova klika je za to idealna. To je bil strup za EU, ki ga je prepoznala, pri nas se v tem primeru prakse nekako ne prenese v milje. Smo nezreli.
Ne, skregamo se z US in EU in se pustimo bozat madzarskim gospodom :D


Strup za EU je njena nesposobnost, da izdela, nabavi cepiva za svoje prebivalstvo. Medtem se bojo madžarski gospodi lepo precepli z sputnikom in kitajskim cepivom.:))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Massacra ::

Ej bebo Telbanc!

Epidemiološka slika na Madžarskem je trenutno najslabša v letu dni!
(poišči podatke)

Kaj si želel dejansko povedati? Da cca. 900.000 opcijskih cepiv IJJ kot minister za zdavje ni naročil?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: user4683 ()

Buggy ::

tukaj se celo strinjam s teboj. So pa madzari spet pokazali, da niso del unije in delajo po svoje.
Ce bi pri nas lahko dobavili RU in CN cepiva bi slo nekak tko. Gremo cez regulative EU unije, Jansa dela nekaj po svoje.
Pod crto...kaksno skodo bi s tem naredili je politicno vprasanje. Lahko bi igrali na dve karte. Bili bi precepljeni bolj kot drugi v EU, ker bi dobili cepica iz dveh virov. Mi smo raje zavrnili 500K odmerkov zgolj zato, ker smo spekulirali..se prej pa zafurali se eno podobno posiljko. S cim? Zivljeni?

Vlada nima fokusa niti kompasa. Kaco je kot govorec bil kazensko premescen v cepilno sfero pa se tam zajebal. Zajebete kot SDS falanga vse, kar se je zajebat dalo!

Aja boli jih kurac za tebe in mene..glavno da odlocevalci vlecejo svoje place. Ustrzea enim..nekaterim gre pa na bruhanje, ker imamo za sabo se otroke, ki bodo to morali placevat. Vi socialci pa verjamem, da skandirate ob vsakem twitu!
Hec je zgolj, da je za vas to predstava v kateri sploh ne veste da nastopate. Izplen bo sel pa drugam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

mailer ::

Massacra je izjavil:

Ej bebo Telbanc!

Epidemiološka slika na Madžarskem je trenutno najslabša v letu dni!
(poišči podatke)

Kaj si želel dejansko povedati? Da cca. 900.000 opcijskih cepiv IJJ kot minister za zdavje ni naročil?
Seveda jih ni naročil. Glede na to, da nosi masko na zumu vidiš kje je njegov IQ. Pri nas doma se še mačke režijo, ko vrtimo posnetek zasedanja.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Uizi ::

Kebo je izjavil:

Pol maš pa še take kot je moj stric, ki mu že celo življenje pere možgane pobožna žena in župniki. Janše sicer ne more vidit, sam mu grejo pa "pedri" pa "južnaki" na živce tak da voli enkrat SLS enkrat Nsi, keri se mu manj zamerijo.


Treba je izbrat manjše zlo od tistega na levici.:)

lotar123 ::

Res je bilo smešno :) pa hkrati žalostno!

Telbanc ::

Uizi je izjavil:

Kebo je izjavil:

Pol maš pa še take kot je moj stric, ki mu že celo življenje pere možgane pobožna žena in župniki. Janše sicer ne more vidit, sam mu grejo pa "pedri" pa "južnaki" na živce tak da voli enkrat SLS enkrat Nsi, keri se mu manj zamerijo.


Treba je izbrat manjše zlo od tistega na levici.:)


:)):)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Telbanc ::

Massacra je izjavil:

Ej bebo Telbanc!

Epidemiološka slika na Madžarskem je trenutno najslabša v letu dni!
(poišči podatke)

Kaj si želel dejansko povedati? Da cca. 900.000 opcijskih cepiv IJJ kot minister za zdavje ni naročil?


Tle je šlo za to, da je takrat zgledalo, da bo astrazeneke polna kapa. Tko da tle ni problem, ker tega takrat ni mogu vedet noben.

Madžari bojo čez 3 tedne zunaj, ker bojo zadost precepli. Tko da ni treba jokcat če ne razumeš za kaj se gre. Problem je, ker bi lah tud mi dobli sputnik pa kitajčka.

Pa pač nismo vzeli. Zaj bi meli precepljeno vse od 60 gor in "prazne bolnice".
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Uizi ::

Ma kdo YT link zasedanja? Da vidim kako jih je Janša postavil v zugzwang.

Buggy ::

skratka SDS se prodajao kot neka radikalna stranka, ki zna operirat :D

A je se komu to smesno? Naredila ni nic. Tala EU denar in nas zadolzuje, istocasno pa po random-robin sprejema uredbe, ki jih plasira na twiterju.
Res moras bit bolan v glavo, da tej vladi lahko reces vlada, ki to seveda ni. Trenutno je v fazi Sarca, ko je opravilno nesposobna. On je rekel nimam zadostne vecine, zelim volitve...te pizdice se rajs oklepajo polozajev. In s tem govnom se gremo mi blamirati v predsedovanje EU..rating nam bo verjetno zrastel?
Sebe ne znamo popedenat, ceprav samo neposreceno kopiramu ukrepe drugi drzav, brez da bi upostevali vecjo sliko. Ne mi smo najbolji...tipicna idiotska fuzbal-navijac scena. Brez mozganov!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Uizi ::



Woooooooooooooo! Ta je za Alenko!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Vetrpiha ::

dild0idis je izjavil:

feryz je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Kako redno menjas masko?
Jaz sem tri do sedaj. Ker sem prvi dve izgubil.
Skupni čas preživet z masko na ksihtu, bi rekel, da ga imam nekje okrog 10 ur. V trgovine pač ne zahajam rad.

Neznanci, s katerimi dnevno preživljam čas, praviloma ne zahtevajo ali odobravajo mask. Jaz sem itak odločno proti. Se jim pa prilagodim.
Do sedaj sta dva od, recimo, dvestotih ljudi, s katerimi sem se prvič srečal v tem času, zahtevala masko.



Si sedaj vse povedal, pa hvala za odkritost.

Lahko ta ali druga Vlada predpisuje take in drugačne ukrepe, če se jih ljudje ne držijo, ukrepi sami niso vredni papirja na katerem so napisani.

In to je bistveni razlog, zakaj imamo tako situacijo kakršno imamo.

ps: Pa tole ne leti samo nate feryz, ampak na vse nas, pa tudi Slovenija pri tem ni nikakršna izjema!

Ukrep je zato, da se posredno ne zapolni kapacitet covid oddelkov.

Ko pa je števec covid bolnikov ves čas na nekje 50% oziroma manj zasedenosti, Jajo pa muti o polnem lockdownu, vemo kje smo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

Buggy ::

@Uizi napacno si linkal...Alenka predvidevam, da je delavka v domu za starejse obcane, ki se od lani ni dobila dodatka za delo s Covid bolniki, za razliko od omiljenih DR. pezdetov z 27K bruto, ki so bili na delavno mesto zgolj evidentirani, delali pa privat?



Pokvarjence in oportuniste je treba izlocit iz druzbe. SDS falanga se s tem seveda ne strinja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

jernejl ::

Ko pa je števec covid bolnikov ves čas na nekje 50% oziroma manj zasedenosti, Jajo pa muti o polnem lockdownu, vemo kje smo...

V zadnjih dneh je jasno viden trend naraščanja hospitaliziranih in tistih na intenzivni.
Kaj se zgodi, če nekaj časa zgolj opazujemo tak trend, ne da bi ukrepali, pa smo videli v drugem valu. Eksponentna funkcija lahko precej hitro zavije strmo navzgor.
Hitro in odločno ukrepanje je pač bistveno bolj učinkovito kot prepozni ukrepi.

Buggy ::

Jaz sem za polni dvotedenski lockdown, pol se pa stejemo in razpravljamo? Bistvena skoda bi bila minorna glede na to kar smo ze naredili. Izplen?
Nic drugacen glede procenta kot je bilo do sedaj, bi imeli pa statistno referenco....stavi kdo virtualnih 10€ da temu ni tako?

Uizi ::

@Buggy Alenka je imela popolnoma enake možnosti, da postane zdravnik in prejema 27k bruto plače, ker pa je šola ni zanimala, pa zdaj briše posrane riti. Imaš dokaz, da ni prejela dodatkov ali je to govorica iz FB?

Buggy ::

Uizi je izjavil:

@Buggy Alenka je imela popolnoma enake možnosti, da postane zdravnik in prejema 27k bruto plače, ker pa je šola ni zanimala, pa zdaj briše posrane riti. Imaš dokaz, da ni prejela dodatkov ali je to govorica iz FB?


Tako kot jaz in ti zdej bluziva na forumu? Alenka ki jo jaz poznam brise zdej riti "tvojemu ocetu" namesto tebe. Moj je se dokaj cil, se posebej mu pa dobro dela spomin...sploh o tem kar je arestant pocel svoj cas, ko je bil se aktiven.

Ko pa bova midva lezala nekje tam dol, bova pa zelela, da je Alenka dobro placana in naju bo tudi ustrezno obrnila na postelji in obrisala riti, ker sama tega ne bova zmozna, kovidna ali pac ne...v dreku si jaz ne zelim ziveti...eni SDS ste se pac ze prilagodili kar je good for you!


Za dokaze pa bos pac moral spremlat tiste medije, kamor povabijo vse vpletene pa SDS golazen pac ne pride, je pa v zdravstvu dost kompleksna stvar in je vse jasno. Poglej na MSM...Dejansko se mi novi minister za zdravje zdi edina svetla tocka te vlade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

Buggy je izjavil:

Uizi je izjavil:

@Buggy Alenka je imela popolnoma enake možnosti, da postane zdravnik in prejema 27k bruto plače, ker pa je šola ni zanimala, pa zdaj briše posrane riti. Imaš dokaz, da ni prejela dodatkov ali je to govorica iz FB?


Tako kot jaz in ti zdej bluziva na forumu? Alenka ki jo jaz poznam brise zdej riti "tvojemu ocetu" namesto tebe. Moj je se dokaj cil, se posebej mu pa dobro dela spomin...sploh o tem kar je arestant pocel svoj cas, ko je bil se aktiven.

Ko pa bova midva lezala nekje tam dol, bova pa zelela, da je Alenka dobro placana in naju bo tudi ustrezno obrnila na postelji in obrisala riti, ker sama tega ne bova zmozna, kovidna ali pac ne...v dreku si jaz ne zelim ziveti...eni SDS ste se pac ze prilagodili kar je good for you!


Za dokaze pa bos pac moral spremlat tiste medije, kamor povabijo vse vpletene pa SDS golazen pac ne pride, je pa v zdravstvu dost kompleksna stvar in je vse jasno. Poglej na MSM...Dejansko se mi novi minister za zdravje zdi edina svetla tocka te vlade.


Ne vem zakaj a mi deluje kot neko zrtveno jagnje. Spet bojo enega sposobnega zjebal, ni mi cist jasno zakaj so ga nastavili a odlocal v strateski politiki pac ne bo.

harvey ::

Levica je izjavil:

Neverjetno kako vam jaz vse pravilno napovem to so insiderski podatki.

Še čisto vse kar sem napovedal se je zgodilo to je pač prednost če si čisto zdraven ljudi, ki odločajo insider.

Lastna hvala, cena mala :)), samo še metodologijo točnosti napovedi ovrednotiš in to je to.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Horas ::

res grozno kakega premierja imamo! šiptarski kriminalc ki je že 25 let po nedolžnem na prostosti se tkle napravla pa špila??? namulen ker neki ni blo po njegovem se izklopi iz razprave?? dokler bo v zloveniji vse po njegovem bo zadovoln, itak mamo prevel ovčk da bi ga tukaj spravli v jok.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Uizi ::

@Buggy se strinjam da si zaslužijo več, a za to niso krivi zdravniki pa tudi plače imajo nizke od prej, govoriš pa tako kot, da jim je Janša znižal plače. Misliš, da bo imela Alenka kaj več na računu, če se zruši vlado? Razumeš kaj me moti? Da niso dobili dodatkov pa enostavno ne verjamem, ne gledam TV, ker je pralnica možganov.

ajdov2 ::

Zakaj bi zdravnik dobil večji covid dodatek od sestre? Kdo je večkrat izpostavljen pacientu? Zakaj bi tisti z višjo plačo dobil hkrati tudi višji dodatek, a je mogoče bolj ogrožen? Zakaj so ga sploh dobili tisti, ki niso delali z okuženimi?

Buggy ::

Uizi je izjavil:

@Buggy se strinjam da si zaslužijo več, a za to niso krivi zdravniki pa tudi plače imajo nizke od prej, govoriš pa tako kot, da jim je Janša znižal plače. Misliš, da bo imela Alenka kaj več na računu, če se zruši vlado? Razumeš kaj me moti? Da niso dobili dodatkov pa enostavno ne verjamem, ne gledam TV, ker je pralnica možganov.

Ne ni arestant kriv. Tega mu pac ne morem pripistati, je pa on ta ki je na polozaju da te anomalije lahko uredi. Alenka bo zadovoljna prisla v siht, najo namesto trikrat na dan obrnila 5-krat, proracun pa ne bo bolele, sploh ce take pokvarjene zdravike Jansa oz. njegovi poklicani znajo ustaviti.

You get the grip?

Tako se potem zacnejo stvari sanirati...baby steps!

Uizi ::

Zdravstva se ne upa lotit nobena vlada, preveč lobijev in starih prdcev ala Zemljarič, nič novega.. Se popolnoma strinjam.

Vetrpiha ::

jernejl je izjavil:

Ko pa je števec covid bolnikov ves čas na nekje 50% oziroma manj zasedenosti, Jajo pa muti o polnem lockdownu, vemo kje smo...

V zadnjih dneh je jasno viden trend naraščanja hospitaliziranih in tistih na intenzivni.
Kaj se zgodi, če nekaj časa zgolj opazujemo tak trend, ne da bi ukrepali, pa smo videli v drugem valu. Eksponentna funkcija lahko precej hitro zavije strmo navzgor.
Hitro in odločno ukrepanje je pač bistveno bolj učinkovito kot prepozni ukrepi.


Kolikor se spomnim je cifra hospitaliziranih v zadnjem mesecu prišla iz 600 in nrkaj na 500

Buggy ::

Uizi je izjavil:

Zdravstva se ne upa lotit nobena vlada, preveč lobijev in starih prdcev ala Zemljarič, nič novega.. Se popolnoma strinjam.


Fuck Yeah! tukaj se pa koncno strinjava.

Samo Alenka z moje perspektive se zmeraj rula in za take ljudi se bom zavzemal vedno, pa ceprav imam vec, ker vem, da ko bom Alenko rabil, bom lahko na njo racunal. Arestant je imel ze trikrat priloznost, pa ni preprical vecine in jo tudi sedaj ne...Alenka pa me je ...stekas?

Mislim, da sva dost skupaj...upam vsaj.

Alenka bo vedno tam ko jo rabis...pizduni pohlepni po oblasti pac ne!
Ce pa ze imas ta privilegij je pa fokus zgesen...SDS je to dokazal!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Vetrpiha ::

Februar 17.
Stanje na števcu 648.
Stanje na včeraj: 500 in nekaj.
Full retard follow mode.

jernejl ::

Vetrpiha je izjavil:

jernejl je izjavil:

Ko pa je števec covid bolnikov ves čas na nekje 50% oziroma manj zasedenosti, Jajo pa muti o polnem lockdownu, vemo kje smo...

V zadnjih dneh je jasno viden trend naraščanja hospitaliziranih in tistih na intenzivni.
Kaj se zgodi, če nekaj časa zgolj opazujemo tak trend, ne da bi ukrepali, pa smo videli v drugem valu. Eksponentna funkcija lahko precej hitro zavije strmo navzgor.
Hitro in odločno ukrepanje je pač bistveno bolj učinkovito kot prepozni ukrepi.


Kolikor se spomnim je cifra hospitaliziranih v zadnjem mesecu prišla iz 600 in nrkaj na 500

Dve leti nazaj jih je bilo nič.

Februar 17.
Stanje na števcu 648.
Stanje na včeraj: 500 in nekaj.
Full retard follow mode.
Full retard mode gre pripisati tistim, ki ne vidite, da se je trend obrnil navzgor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

Uizi ::

Buggy je izjavil:

Uizi je izjavil:

Zdravstva se ne upa lotit nobena vlada, preveč lobijev in starih prdcev ala Zemljarič, nič novega.. Se popolnoma strinjam.


Fuck Yeah! tukaj se pa koncno strinjava.

Samo Alenka z moje perspektive se zmeraj rula in za take ljudi se bom zavzemal vedno, pa ceprav imam vec, ker vem, da ko bom Alenko rabil, bom lahko na njo racunal. Arestant je imel ze trikrat priloznost, pa ni preprical vecine in jo tudi sedaj ne...Alenka pa me je ...stekas?

Mislim, da sva dost skupaj...upam vsaj.

Alenka bo vedno tam ko jo rabis,,,pizduni pohlepni po oblasti pac ne!


Kako boš koga prepričal, če te mediji dobesedno bombardirajo 24/7 sredi faking pandemije? Ali opaziš to sploh? To gnusno pristranskodt in manipuliranje? Evo primer, Cerar pa tista maketa je koštala 200k €, za en kurčev kontejner in nekaj stiropora, to je bila manjša afera kot maske za 600k €? v času pandemije in pomanjkanja.. Potem rušenje Pivčeve, zdaj SMC in mediji vsak dan držijo na naslovnici nekaj negativnega do večera, niti nogometna reprezentanca si ni zaslužila naslovnice!!! JJ nekaj twitne in BOOM mamo naslovnico za cel teden. Pa ne mi rečt, da tega ne opaziš, ker moraš bit debil če ne. Jaz nisem sploh nikoli niti volil, me boli k za vse, tuksj malo potrolam in to je to, sem vbistvu nevtralen, a so me mediji s to prozorno propagando prestavili v desno, ker to je pa TU MAČ! :))

Horas ::

jernejl je izjavil:

Vetrpiha je izjavil:

jernejl je izjavil:

Ko pa je števec covid bolnikov ves čas na nekje 50% oziroma manj zasedenosti, Jajo pa muti o polnem lockdownu, vemo kje smo...

V zadnjih dneh je jasno viden trend naraščanja hospitaliziranih in tistih na intenzivni.
Kaj se zgodi, če nekaj časa zgolj opazujemo tak trend, ne da bi ukrepali, pa smo videli v drugem valu. Eksponentna funkcija lahko precej hitro zavije strmo navzgor.
Hitro in odločno ukrepanje je pač bistveno bolj učinkovito kot prepozni ukrepi.


Kolikor se spomnim je cifra hospitaliziranih v zadnjem mesecu prišla iz 600 in nrkaj na 500

Dve leti nazaj jih je bilo nič.

Februar 17.
Stanje na števcu 648.
Stanje na včeraj: 500 in nekaj.
Full retard follow mode.
Full retard mode gre pripisati tistim, ki ne vidite, da se je trend obrnil navzgor.


kakšen trend lep prosi. umetno napihnene številke. sej v redu če si šele prlezu iz ene jame al z lune padu.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

jernejl ::

Problem ste tisti, ki ste še zmeraj v jami.

Vetrpiha ::

45 pacientov smo pridobili v faking dobrih dveh tednih.
Faking noro, popolni lockdown takoj!!!11!ena ena

Vmes smo zaprli še nrkaj covid oddelkov, ker je pacientov premalo, bolnišnice kasirajo državi za oskrbo enako cifro kot pred letom dni, čeprav je danes za vsaj 50% manj stroškov na hospitaliziranega

In še
In još.

Po radiu slišim enega od vladnikov, morda celo ministra, da se morajo posvetovati z ekipo in stroko, pretehtati možnosti, ampak da bo na koncu odločitev zgolj politična.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

imagodei ::

Telbanc je izjavil:

Sem pogledu, mislim, da se bo komunajzarem zaj čist odpelo. Ko so dobli špegu, u katerga se lah pogledajo. :)):)):)):))

Noro, ane, kako so tile komunajzarji sposobni... Infiltrirali so se že povsod, po celi Evropi, celo v evropski parlament!

Če ne bi bilo Presvitlega Janše, bi že izpeljali komunistično revolucijo po celi EU, nediskriminatorno bi pobijali može, žene in otroke, imperialiste in kapitaliste, po ulicah bi tekla kri! Če jim Svetilnik razuma in borec zoper komunajzarsko zlo ne bi v Sloveniji stal na poti, bi komunisti v celi EU že prevzeli oblast!
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

Telbanc je izjavil:

Ja kaj se zaj jezite, saj ste vi prvi leteli jokcat u Bruselj.

Mi? Kdo pa je to, "mi"?

Umm, prvi leteli jokcat v Bruselj? A si dementen al misliš da smo mi dementni? Kdo pa že vrsto let pošilja v Bruselj dopise o tem, kako grozno je stanje v Sloveniji, ker iz vseh grmov skačejo komunisti?
- Hoc est qui sumus -

Uizi ::

Če uspe komedijantu z lesarsko šolo prilezti na oblast, potem je stanje definitivno več kot grozno. Zanimivo mi je tudi to, da poslanci ne obvladajo angleščine, kako je to možno? Kako takšni zahojenci sploh prilezejo tako visoko? Kdo jim bere tuje novice? Kako se sporazumevajo na obiskih v tujini? Kdo jih bo jemal resno z njihovo polomljeno angleščino? Ni to neka minimalna osnova? So res vsi sposobni ljudje spokali in odšli v tujino? Kmetavzi zarukani, vsi po vrsti, Đizs..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

imagodei ::

Telbanc je izjavil:

Video je pršu ven.

Videla ga bo cela evropa. Prej ali slej, sploh ker je bil tak epilog, bo vsakega zanimal vzrok tega spora.

:))8-):))8-):))

Ja, za nekoga, ki situacije ne pozna, res grozen video.

Zdaj bi moral community naredit odgovor na ta video z novim. Začne lahko z mojim seznamom "Janševih rabot". Pa v maniri Janševega videa lahko navede tudi npr. vidne bivše podpornike socialističnega režima, ki so še aktivni v politiki... Recimo Janša in Gorenak. Pa kadrovske cunamije, ki se dogajajo ob vsakokratnem nastopu Janševe vlade...
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

Uizi je izjavil:

Če uspe komedijantu z lesarsko šolo prilezti na oblast, potem je stanje definitivno več kot grozno. Zanimivo mi je tudi to, da poslanci ne obvladajo angleščine, kako je to možno? Kako takšni zahojenci sploh prilezejo tako visoko? Kdo jim bere tuje novice? Kako se sporazumevajo na obiskih v tujini? Kdo jih bo jemal resno z njihovo polomljeno angleščino? Ni to neka minimalna osnova? So res vsi sposobni ljudje spokali in odšli v tujino? Kmetavzi zarukani, vsi po vrsti, Đizs..

Ma ja, v tem so nas za 40 let prehiteli Američani z Ronaldom Reaganom... Tako da, če že gledamo v kristalno kuglo, imamo še cca 3 desetletja, preden v politiko fašemo še kakšnega igralca v reality showih tipa Donald Trump. Jaz se še ne bi sekiral.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

imagodei ::

Kebo je izjavil:

Lih kar sm pogledal na odmevih gargamelov nastop v EU parlamentu. Sem čakal, da bo začel obtoževat uno Danko, da ma vilo v Murglah. Stari kje mi to žvimo.

Nekdo bi moral "tej nizozemki" povedat, naj naslednjič Janša povpraša, kakšen je endgame od teh komunistov... A želijo v Sloveniji (in zgleda širše, po celi EU) vzpostaviti diktaturo proletariata? Nacionalizirat premoženje, v Kočevski rog v množična grobišča poslat kapitaliste in njihove otroke? Se povezat s Kubo, Severno Korejo in Venezuelo? Kaj točno jim Janša očita? Razen tega, da konstantno razkrivajo njegove malopridnosti - kar, milo rečeno, ni težko, ker jih je neomejeno.
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

Uizi je izjavil:

Kebo je izjavil:

Pol maš pa še take kot je moj stric, ki mu že celo življenje pere možgane pobožna žena in župniki. Janše sicer ne more vidit, sam mu grejo pa "pedri" pa "južnaki" na živce tak da voli enkrat SLS enkrat Nsi, keri se mu manj zamerijo.


Treba je izbrat manjše zlo od tistega na levici.:)

Isto vprašanje kot ga zastavljam zgoraj, gre tebi: Kaj levica počne tako groznega, kaj je njen endgame? Nas želijo vrniti v čas pred '90? Vzpostavit enoumje s Komunistično partijo Slovenije? Plansko gospodarstvo? Kaj?

OK, lepljive prste imajo vsi; ne samo levi, tudi desni. Nepotizem se zganja pri vseh. Korupcijske škandale imamo pri vseh. Tajkuni so bili predvsem desni, ampak tudi levi niso (bili) imuni na to. Z orožjem se zapleta sicer samo ena stranka na desni, ampak ajde, najbrž tudi na levi najdemo domnevno in pogojno podobno velike svinjarije... Ko vse to preštejemo in obkljukamo - kaj tako groznega dela levica? In je delala, torej predvsem LDS tja do 2004 oziroma 2008? LDS npr. nas je pripeljala v EU in NATO, nekateri sicer pravijo, da je to slabo... Postavila je podlago za neoliberalizem, trend obdavčitve dobičkov podjetij pada že od osamosvojitve dalje, ni važno, katera vlada je na oblasti - kar je ravno kontra ideji, na katero onanirate: da pri nas iz vsakega grma skačejo komunisti.

Za Janšo/SDS hitro najdem 10 malopridnosti, ki mu jih z veliko verjetnostjo ali pa kar zanesljivo lahko pripišemo. Lahko 10 malopridnosti takšnih razsežnosti najdeš za vse stranke skupaj na levici?
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

Horas je izjavil:

kakšen trend lep prosi. umetno napihnene številke. sej v redu če si šele prlezu iz ene jame al z lune padu.

Že v redu. Retardi nas boste čez 3 tedne spet prepričevali, da na intenzivnih umirajo statisti, ki so se preveč vživeli v vlogo, pa se potem pustijo v krematorijih pokurit. Vse za to, da prepričljivo odigrajo svojo vlogo.

Že videno, za vas je škoda vsake sekunde.
- Hoc est qui sumus -

Buggy ::

Uizi je izjavil:

Če uspe komedijantu z lesarsko šolo prilezti na oblast, potem je stanje definitivno več kot grozno. Zanimivo mi je tudi to, da poslanci ne obvladajo angleščine, kako je to možno? Kako takšni zahojenci sploh prilezejo tako visoko? Kdo jim bere tuje novice? Kako se sporazumevajo na obiskih v tujini? Kdo jih bo jemal resno z njihovo polomljeno angleščino? Ni to neka minimalna osnova? So res vsi sposobni ljudje spokali in odšli v tujino? Kmetavzi zarukani, vsi po vrsti, Đizs..


Sarceva formalna izobrazba ene zelo vidim moti. Predvidevam, da so zgolj s svojo izobrazbo dobili dolocen kompleks, kar razumem,

Take komlepkse se dost hitro zfravi, ko gre za psihicne probleme tudi v korona casih, ste prednostno obravnavani.

Nikar, boze nedaj podvomit v delo SDS prvaka, ki nam degradira drzavo in zadolzuje nase otroke!

aja neki sem pozabil: FY pokvarjeci in egotriperji, kaj delate zase me ne briga, za vse ostale okoli vas pa malo bolj in vedno bom govoril za njih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Uizi ::

@imagodei Tule jih je kar precej.. Ampak predvidevam, da ne boš niti prebral, ker ti medij ni po godu.

kuall ::

imagodei je izjavil:

kakšen je endgame od teh komunistov...

Kordiš ti je povedal. Ali pa Kučan: “Najprej diskvalifikacija in potem likvidacija, če je potrebno tudi fizična.”
Drugače pa je endgamde komunistov doseči oblast s pomočjo propagande in raznoraznih drugih podobno podlih trikov (zapiranje političnih nasprotnikov).
To, da je toliko enih simpatizerjev komunizma kaže na problematiko družbe. Nositi komunistično zvezdo je moderno dandanes, kar je groza.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Uizi ::

@Buggy nisem nek hudo izobražen človek, sem nekje na nivoju Šarca in si ne predstavljam sebe kot PV, če mi jutri nekdo ponudi to mesto, bi ga zavrnil, ker obstajajo bolj sposobni in izobraženi. Sploh ne razumem kako lahko kaj takega izvolite, že njegovo izražanje je na nivoju OŠ, Cerar je bil popolnoma druga zgodba. Kot kaže vam je vseeno, sam da ni Janša! In ravno zaradi tega vam ponujajo same butce in lutke, škoda. :))

Horas ::

imagodei je izjavil:

Horas je izjavil:

kakšen trend lep prosi. umetno napihnene številke. sej v redu če si šele prlezu iz ene jame al z lune padu.

Že v redu. Retardi nas boste čez 3 tedne spet prepričevali, da na intenzivnih umirajo statisti, ki so se preveč vživeli v vlogo, pa se potem pustijo v krematorijih pokurit. Vse za to, da prepričljivo odigrajo svojo vlogo.

Že videno, za vas je škoda vsake sekunde.


ja ja, 80letniki pa res. čist normalno, vedno je blo in bo tko. zrad teh starcev se more svet ustavit!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

kotanyi ::

jernejl je izjavil:

Hitro in odločno ukrepanje je pač bistveno bolj učinkovito kot prepozni ukrepi.


Tukaj se bom pa celo strinjal. Absolutno je hitro in odločno ukrepanje imperativno.

Zato je nedoumljivo zakaj tale vaša butasta vlada v letu dni na najbolj bistvenih področjih kot je npr. izdajanje odločb, sledenje stikom, nabiranje statistike ali informiranje prebivalstva o samozascitnem delovanju, ni naredila praktično nič pametnega. Praktično edina stvar ki jo nekako na pol dobro znajo, je dramatiziranje in obtoževanje ter sprejemanje represivnih ukrepov kjer ni treba kaj dosti delat.

uvodV?? ::

Kletna tema :))

Bwaze6 ::

Uizi je izjavil:

Če uspe komedijantu z lesarsko šolo prilezti na oblast, potem je stanje definitivno več kot grozno.


Šarec je diplomiral na AGRFT.

uvodV?? ::

Pa vseno eden bolj normalnih v parlamentu :)

GregiB ::

Telbanc je izjavil:


Tle je šlo za to, da je takrat zgledalo, da bo astrazeneke polna kapa. Tko da tle ni problem, ker tega takrat ni mogu vedet noben..


Golob, vrabec, roka, streha... nema problema...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!
««
56 / 133
»»