» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
52 / 133
»»

Utk ::

Bla bla bla. Napovedal si JPD, in popušil, napovedal si Erjavca, popušil, napovedal si decembra, da bo Nemčija v par tednih odprta, ker so ukrepe sprejeli pravočasno, in popušil, ker Nemčija gre v hujši lockdown kot mi. Res da imajo številke na nižjem nivoju, ampak tudi te se bojo enkrat poravnale.
V glavnem, tvoje "analize" niso pol ku***a vredne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Smrekar1 ::

Utk je izjavil:

Bla bla bla. Napovedal si JPD, in popušil, napovedal si Erjavca, popušil, napovedal si decembra, da bo Nemčija v par tednih odprta, ker so ukrepe sprejeli pravočasno, in popušil, ker Nemčija gre v hujši lockdown kot mi. Res da imajo številke na nižjem nivoju, ampak tudi te se bojo enkrat poravnale.
V glavnem, tvoje "analize" niso pol ku***a vredne.


Link do napovedi?

dild0idis ::

Smrkec1 pa Levak prav tekmujeta, kdo bo več napovedi zgrešil.

Kredibilnost enega in drugega je čisto na enaki ravni!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Levica ::

Telbanc je izjavil:

Levica je izjavil:

Breaking news

Kaj vam govorim že dlje časa moje zanesljive insiderske informacije, ki so zelo točne no pričakujem tudi kakšno opravičilo.

No zdaj pa k zadevi.

Smc poka po šivih jutri izstopa Janja Sluga v četrtek Igor Zorčič sledil mu bo še Rajič in Udovč.

Rok vlade je 1 mesec.


Zgleda da gremo z korono še en krog.

Tist ki bo zaj rušo vlado je z politiko zaključu. Če zastopiš.

Tud je dost udobno iz fotelja špukat po vladi, ki bo zaj spet na udaru vseh "čeških mojstrov" ki majo dve minute cajta. Če pogledamo na situacijo z čist logične pozicije. Tko da zna onaj Simoniti dobiti 60 glasova.



Tisti,ki bo zrušil vlado bo heroj in bo dobil naslednje volitve.
Simoniti bo danes preživel interpelacijo vlada pa ne bo preživela tega leta.

Insiderske novice

kotanyi ::

Utk je izjavil:

V glavnem, tvoje "analize" niso pol ku***a vredne.


Njegov point pa stoji - to, kako nek Hojs utemeljuje ukrepe ala policijska ura, ki je še stroka evidentno ne podpira, je popolna blamaža:

Nisem epidemiolog, tudi ne zdravnik. Lahko pa z mesta, ki ga trenutno zasedam, ocenim, da je ta policijska ura, kot ste jo poimenovali novinarji, ali epidemiološka ura, kot sem jo imenoval sam, precej pripomogla k temu, da se je stvar začela izboljševati. Prepričan sem, da če epidemiološka ura ne bi veljala, bi bilo posebej zaradi zasebnih druženj stanje precej slabše. Seveda je nemogoče hipotetično izmeriti nekaj, česar ni. Ker epidemiološka ura je, to pomeni, da je stanje boljše


WTF?

Notranji minister bi moral biti glede smiselnosti epidemioloških ukrepov kot popoln laik na tem področju samo tiho kot miš. Če že, bi morali tako restriktiven ukrep predlagati in strokovno utemeljiti epidemiologi. Ampak to preprosto ni način dela te vlade. Izvedeli smo, da stroka tega sploh nikoli ni zagovarjala, vlada pa je tišasto na podlagi špekulacij o milo rečeno dvomljivih rezultatih zadevo nepregledno vseeno sforsirala. Pa je ta policijska ura samo en tak primer, podobnih nesmislov pa se je nabralo še nešteto. In proti vladi nisem zaradi tega, ker bi notri sedel Janez, Marjan ali pa Alenka. Proti vladi sem zato, ker evidentno na podlagi teh nesmislov zadnjega leta povsem očitno nimajo niti najmanjšega pojma kaj delajo.

Zato tudi neka Nemčija, vsem felerjem navkljub (in ni jih malo), nikdar ne bo dosegla enake incidence, ne enakega trajanja tako restriktivnih ukrepov kot se jih gremo mi. Ker so vendarle bolj sposobni. Mark my words.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

dild0idis ::

kotanyi je izjavil:

Proti vladi sem zato, ker evidentno na podlagi teh nesmislov zadnjega leta povsem očitno nimajo niti najmanjšega pojma kaj delajo.


Saj to se nas večina strinja!

Problem je samo v tem, da alterantiva ne pokaže totalno nič!

Če bi alternativa prišla z nekimi konkretnimi predlogi, ki bi jih ljudje podpirali, bi ta Vlada že zdavnaj padla, samo, ker razen veliko gobcanja in prodajanja neumnih puhlic ne pokažejo nič, ta Vlada še obstaja in je v trenutni situaciji najboljša možnost!

Sedaj bo kak levak seveda napisal neke puhlice in neke kritike, kaj konkretnega glede predlogov pa ni sposoben!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Smrekar1 ::

dild0idis je izjavil:



Problem je samo v tem, da alterantiva ne pokaže totalno nič!


Laž. Alternativa je že neštetokrat jasno povedala, da pri teh vprašanjih zagovarja navodila in priporočila stroke, ne faliranih partijcev.

Če bi alternativa prišla z nekimi konkretnimi predlogi, ki bi jih ljudje podpirali, bi ta Vlada že zdavnaj padla


To so naredili, to se je zgodilo, odziv vlade je bil "edina prava anketa so volitve".

dild0idis ::

Nič niso pokazali, forsirali so neke brezvezneže, ki ne znajo šteti do 46 in se skregajo takoj, ko to ugotovijo.

Zraven pa prodajajo puhlice in samo gobcajo, kaj je narobe!

Če je to zate alteranativa, se nas večina sprašuje. če ti morda ne dosegaš 55 točk IQja.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Smrekar1 ::

dild0idis je izjavil:

Nič niso pokazali, forsirali so neke brezvezneže, ki ne znajo šteti do 46 in se skregajo takoj, ko to ugotovijo.

Zraven pa prodajajo puhlice in samo gobcajo, kaj je narobe!


dild0idis ::

Smrekar1 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Nič niso pokazali, forsirali so neke brezvezneže, ki ne znajo šteti do 46 in se skregajo takoj, ko to ugotovijo.

Zraven pa prodajajo puhlice in samo gobcajo, kaj je narobe!





Ja in, a znaš še kaj novega povedati?

Smrkec1 na vsaki strani:

- PT
- 55-80
- Temeljni cilj opozicije je, da zruši vlado.
- IJJ je bad!
- Nora24 je nekredibilna

ps: Imaš morda pomanjkanje pozornosti ali probleme s spominom, da moraš to na vsaki strani napisati?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

zztop ::

NTA je (bil) epic fail desnice. V tej temi pa so govorili, da je odlična ideja in projekt. :)) Meltdown na Twitterju je epic. Samooklicani filozof, Ernecl, je bil kickan iz Nove24. Toliko za javnost.

Ampak, v vsem tem se je videlo, kdo je politično korekten. Desnica 8-) Poslanci so se takoj umaknili, češ: "Mi tega ne govorimo na glas, halo!" Poslanci SDS so se umaknili. Še Vodeb, ki je v tweetu priznal, da je "ponosen seksist, fašist pa že ne!"

Naš predsednik vlade je retweetal Libertarca, ki je zagovarjal, da je cela drama odveč. Baje je bila samo šala. It was just a joke guys!!! We're not fascist! Blink, blink ;)

Temu na desnici pravijo alternativa STA. Saj niso resni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

Smrekar1 ::

zztop je izjavil:

NTA je (bil) epic fail desnice. V tej temi pa so govorili, da je odlična ideja in projekt. :))


No, bil je odlična ideja in odličen projekt :D

Rezultate bodo želi še leta in leta :))

dild0idis je izjavil:


ps: Imaš morda pomanjkanje pozornosti ali probleme s spominom, da moraš to na vsaki strani napisati?


Jaz ne, marsikdo tu pa že. Tipičen primerek he Hipatij, ki je vestno zagovarjalo že vse tri pravljice o nenaročenih cepivih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

kotanyi ::

dild0idis je izjavil:

Problem je samo v tem, da alterantiva ne pokaže totalno nič!


Jih ne mislim kaj dosti branit, ampak dejstvo je da alternative pač ni dokler ni glasov. Sem že večkrat povedal da je zame volit npr. en SD enako nemogoče kot en SDS, pa da bi bili tudi v primeru alternative najbrž obsojeni na enake nesposobne ministre tipa Gantar. Zato sem leto dni nazaj tudi upal, da bo Janševa vlada v kriznih razmerah boljša od Šarčeve, če pa ne, pa vsaj slabša ne bo. Sedaj zaradi pokazanega v to nisem več niti najmanj prepričan - še več, menim, da je glavni problem te vlade prav v samem vodstvu ki ne zna poslušat nobenega razen sebe. Če jih kdo užali z nestrinjanjem, reagirajo kot užaljene branjevke in se nanj spravijo z vsemi topovi. Na ključna mesta postavljajo "zaslužne" in ne sposobnih, stroko poslušajo samo takrat ko jim gre na roko, preverjanje smiselnosti ukrepov je slaba farsa, z restriktivnimi rokohitrskimi ukrepi brez podlage pretiravajo, s tistimi kjer bi morali pa konkretneje delat, pa zamujajo oziroma jih ne izvajajo. Če povzamemo, kažejo najboljše "kvalitete" jugo sistema iz 80ih, kar zgleda ni čudno ko se je pa kupe kadra te vlade kalilo ravno takrat.

Na podlagi tega za alternativo, kakršnakoli že je, preprosto ne moremo trditi da bi bila nujno slabša. Možno je, verjetno pa najbrž ene toliko kot da te pobere od cepljenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

Smrekar1 ::

24ur vedno bolj leze iz pro-desničarskega v nevtralen medij. Poročanja o Počivalšku so vedno bolj nevtralna in v skladu z realnostjo.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/n...

Gospodarski minister Zdravko Počivalšek je na svojem Facebookovem profilu znova objavil neresnice, da je za hišne preiskave izvedel od naše medijske hiše. "Tako sem bil denimo za hišno preiskavo obveščen od POP TV, ki ima očitno najboljše informacije o dogajanju v NPU," je spet zapisal pred dnevi. Minister je, kot kaže, pozabil, da so na spletni strani portala, ki je v solasti poslancev 55-80, že dan prej napovedali hišne preiskave in objavili celo vsebino iz zaupnih sodnih odredb, kar se ni zgodilo še nikoli. Strankarski medij je torej dan prej napovedal, da bo imel Počivalšek hišno preiskavo. "Ekskluzivno: Odredbo za hišno preiskavo Počivalška, ki temelji na bajkah Knaflja in Galeta, podpisala nekdanja žena ministra Zalarja! Skupno načrtovanih preiskav kar na enajstih različnih mestih" je bil naslov članka na spletnem portalu, ki je razkrival, da so sodne odredbe dobili, še preden so kriminalisti osumljencem potrkali na vrata. Kar pa lahko pomeni, da se je tudi minister že dan prej seznanil z vsebino odredb. Pa kljub temu še vedno razlaga, da ga je POP TV obvestil o hišni preiskavi, o kateri smo izvedeli po poročanju drugih medijev.

Kul :D

GregiB ::

dild0idis je izjavil:

kotanyi je izjavil:

Proti vladi sem zato, ker evidentno na podlagi teh nesmislov zadnjega leta povsem očitno nimajo niti najmanjšega pojma kaj delajo.


Saj to se nas večina strinja!

Problem je samo v tem, da alterantiva ne pokaže totalno nič!

Če bi alternativa prišla z nekimi konkretnimi predlogi, ki bi jih ljudje podpirali, bi ta Vlada že zdavnaj padla,


Dvomim, da v tole celo sam verjameš... Če daš danes odločanje o vladi v roke ljudi (kot sam pišeš), vlada takoj pade. Problem je, da smo ljudje (družbeno) politično ujeti v situacijo, zaradi nekaj prdcev, ki se oklepajo stolčkov in ravnajo proti volji... ljudi. Alternative gor ali dol. Če bi Puklasti nanjušil, da bi se mu na volitvah obetal boljši rezultat, kot ga drži danes (torej, da vlada še bolj suvereno), so jutri volitve, če je treba...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

ripmork ::

Telbanc je izjavil:


Tist ki bo zaj rušo vlado je z politiko zaključu.

Mnja, zgleda se bodo kar sami,... počasi :D


Mimogrede, takele tvite naš predsednik vlade re-tvita. Ne vem, no... če bi bil feministka, bi ga nekam poslal(a).

zztop ::

Telbanc je izjavil:

Tist ki bo zaj rušo vlado je z politiko zaključu. Če zastopiš.

Če vztrajaš pri tej vladi, tudi. Kakšen butalec moraš biti, da boš na naslednjih volitvah obkrožil SDS ali NSi. Glede na njihovo delovanje v tej korona-krizi. Nič ne bo s 30% SDS podpore, ki ga je pred nekaj dnevi omenjal PV. SNS pa so itak klasa zase.

Vsak dan je bolj očitno, da bo SD suvereno zmagal volitve. So hitro začeli s populizmom. Upešnim.

Smrekar1 ::

zztop je izjavil:


Vsak dan je bolj očitno, da bo SD suvereno zmagal volitve. So hitro začeli s populizmom. Upešnim.


Tako očitno ni, tudi Levici ne kaže slabo. Ni nemogoče, da bo naslednjo vlado sestavljal Mesečnik. No, slabša od te pač ne bo, če po enem mandatu letijo na smetišče zgodovine jih tudi ne bo nihče pogrešal.

Če pride do tega bi bil higienično, če bi vsi trenutno sodelujoči v vladi šli v pokoj. Tistega trajnega, z lesenim zabojem. Namesto tega bomo dobili pohod neonacistov pred parlament "v obrambo demokracije", ker rezultat ni bil pravilen.

Utk ::

Smrekar1 je izjavil:

Utk je izjavil:

Bla bla bla. Napovedal si JPD, in popušil, napovedal si Erjavca, popušil, napovedal si decembra, da bo Nemčija v par tednih odprta, ker so ukrepe sprejeli pravočasno, in popušil, ker Nemčija gre v hujši lockdown kot mi. Res da imajo številke na nižjem nivoju, ampak tudi te se bojo enkrat poravnale.
V glavnem, tvoje "analize" niso pol ku***a vredne.


Link do napovedi?

Smrekar1:: 2. nov 2020, 13:50

Fora je v tem, da je Nemčija sprejela ukrepe dovolj zgodaj, da bi bila 2 tedna res lahko dovolj.

Mi? Z nekaj sreče nam bo prihranjen virtualni Božič.

dild0idis ::

Utk je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Utk je izjavil:

Bla bla bla. Napovedal si JPD, in popušil, napovedal si Erjavca, popušil, napovedal si decembra, da bo Nemčija v par tednih odprta, ker so ukrepe sprejeli pravočasno, in popušil, ker Nemčija gre v hujši lockdown kot mi. Res da imajo številke na nižjem nivoju, ampak tudi te se bojo enkrat poravnale.
V glavnem, tvoje "analize" niso pol ku***a vredne.


Link do napovedi?

Smrekar1:: 2. nov 2020, 13:50

Fora je v tem, da je Nemčija sprejela ukrepe dovolj zgodaj, da bi bila 2 tedna res lahko dovolj.

Mi? Z nekaj sreče nam bo prihranjen virtualni Božič.



Sedaj smo spet izgubili Smrkca1 za par dni!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

xx23 ::

Stranka DeSUS je ob začetku seje DZ-ja sporočila, da podpira interpelacijo ministra za kulturo Vaska Simonitija. Ali bodo res vsi poslanci DeSUS-a podprli interpelacijo, pa bo znano po razpravi.

puginho ::

xx23 je izjavil:

Stranka DeSUS je ob začetku seje DZ-ja sporočila, da podpira interpelacijo ministra za kulturo Vaska Simonitija. Ali bodo res vsi poslanci DeSUS-a podprli interpelacijo, pa bo znano po razpravi.


Problem je da desus nima več poslancev, tisti ki nosijo ime poslanska skupina desus pa bodo sprejeli fašizem do konca mandata.

Smrekar1 ::

Utk je izjavil:


Smrekar1:: 2. nov 2020, 13:50

Fora je v tem, da je Nemčija sprejela ukrepe dovolj zgodaj, da bi bila 2 tedna res lahko dovolj.

Mi? Z nekaj sreče nam bo prihranjen virtualni Božič.


V pomoč:
https://www.emka.si/webapp/wcs/stores/s...

Levica ::

xx23 je izjavil:

Stranka DeSUS je ob začetku seje DZ-ja sporočila, da podpira interpelacijo ministra za kulturo Vaska Simonitija. Ali bodo res vsi poslanci DeSUS-a podprli interpelacijo, pa bo znano po razpravi.


Če jo bodo potem je to konec vlade.
Ampak konec se bliža v vsakem primeru kajti SMC bo razpadel ne na dva dela ampak tri.

feryz ::

A nimaš ti, levičar, danes volitve v parlamentu? Ali postaš od tam?
Kot puklavec na tviterju.

Utk ::

Smrekar1 je izjavil:

Utk je izjavil:


Smrekar1:: 2. nov 2020, 13:50

Fora je v tem, da je Nemčija sprejela ukrepe dovolj zgodaj, da bi bila 2 tedna res lahko dovolj.

Mi? Z nekaj sreče nam bo prihranjen virtualni Božič.


V pomoč:
https://www.emka.si/webapp/wcs/stores/s...

Ti kar. Vsi vemo kaj si napisal in zakaj. Če ne bi bil tak nevretenčar, bi priznal, da si se zmotil.

Smrekar1 ::

Utk je izjavil:


Ti kar. Vsi vemo kaj si napisal in zakaj.


Vsi pač ne. Nekateri recimo še vedno trdijo, da sem napisal, da bosta 2 tedna v Nemčiji zanesljivo dovolj.


Za vladne podrepnike je ta knjiga žal pretežka, saj ima poleg slikic tudi tekst.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Utk ::

Ne, v začetku novembra si napisal 2 tedna, in morda kakšen več. Od začetka novembra do božiča je 6-7 tednov, do zdaj pa je že skoraj 5 mesecov in stanje ni praktično nič drugačno kot takrat, niti pri nas niti v Nemčiji. Za božič je bila Nemčija približno enako zaprta, od takrat jim gre pa samo še bolj navzdol.
Ukrepi so svoje naredili, time to move on...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

RedDrake ::

Evo, ena za Smrekco.

Enkrat vmes je dal svoj "pics or it didn't happen", ko sem izjavil, da sem imel kolega, ki je bil najprej voluhar v študentski politiki in nato uspešno odrovaril še v "proper" strankarsko politiko.

Evo, en "pic", iz katerega bo lahko Smrekca s svojimi NSA dostopi brez najmanjše težave dobila ime tega osebka.


full link
Avto je od mame, on je pa s svojo takratno "bejbo". Registrska + leto fotke = priimek.
Priimek + register Trstenjakovcev = vsi potrebni podatki.
Na forum naj pa samo da incialke in pa leto rojstva, bo dovolj.
Fotka je namenoma od zadaj, ker danes že vsak script kiddie obvlada iskanje po družbenih omrežjih s pomočjo razpoznave obrazov.
Zdaj dam jaz njemu nazaj, "proof, or it didn't happen" - da ima on kakršnokoli povezavo z NSA.

Telbanc ::

RedDrake je izjavil:

Evo, ena za Smrekco.

Enkrat vmes je dal svoj "pics or it didn't happen", ko sem izjavil, da sem imel kolega, ki je bil najprej voluhar v študentski politiki in nato uspešno odrovaril še v "proper" strankarsko politiko.

Evo, en "pic", iz katerega bo lahko Smrekca s svojimi NSA dostopi brez najmanjše težave dobila ime tega osebka.


full link
Avto je od mame, on je pa s svojo takratno "bejbo". Registrska + leto fotke = priimek.
Priimek + register Trstenjakovcev = vsi potrebni podatki.
Na forum naj pa samo da incialke in pa leto rojstva, bo dovolj.
Fotka je namenoma od zadaj, ker danes že vsak script kiddie obvlada iskanje po družbenih omrežjih s pomočjo razpoznave obrazov.
Zdaj dam jaz njemu nazaj, "proof, or it didn't happen" - da ima on kakršnokoli povezavo z NSA.


No, če dobr pogledamo, vidmo da je gospod na sliki izredno nizke rasti. :D:))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Smrekar1 ::

RedDrake je izjavil:

Evo, ena za Smrekco.

Enkrat vmes je dal svoj "pics or it didn't happen", ko sem izjavil, da sem imel kolega, ki je bil najprej voluhar v študentski politiki in nato uspešno odrovaril še v "proper" strankarsko politiko.

Evo, en "pic", iz katerega bo lahko Smrekca s svojimi NSA dostopi brez najmanjše težave dobila ime tega osebka.


full link
Avto je od mame, on je pa s svojo takratno "bejbo". Registrska + leto fotke = priimek.
Priimek + register Trstenjakovcev = vsi potrebni podatki.
Na forum naj pa samo da incialke in pa leto rojstva, bo dovolj.
Fotka je namenoma od zadaj, ker danes že vsak script kiddie obvlada iskanje po družbenih omrežjih s pomočjo razpoznave obrazov.
Zdaj dam jaz njemu nazaj, "proof, or it didn't happen" - da ima on kakršnokoli povezavo z NSA.


So ga v Švici aretirali zaradi zvodništva, pa se je pogojil s tožilstvom? Je pravi?

RedDrake ::

Sej pravim, daj inicialke pa letnico rojstva.
Nimam pojma kaj se z njim dogaja že več kot desetletje.

Smrekar1 ::

RedDrake je izjavil:

Sej pravim, daj inicialke pa letnico rojstva.
Nimam pojma kaj se z njim dogaja že več kot desetletje.


Ne vem ali je pravi ali ne. F.M., 1985.

RedDrake ::

Tole že ni prav.
Lahko na ZS, če ne želiš tu ugibati ...

Smrekar1 ::

RedDrake je izjavil:

Tole že ni prav.
Lahko na ZS, če ne želiš tu ugibati ...


Jah kaj ti jaz vem. Avto je imel pet lastnikov, tablico so mu tudi vsaj 3x ukradli, ne nameravam delati ekspertize iz tega kdo je tvoj kolega. Napiši kdo je in daj sliko vaju skupaj kot da bi se hotel izogniti turški vojski, pa bo.

Smrekar1 ::

Merklova je preklicala ostrejši lockdown tik pred Veliko nočjo in sprejela odgovornost za zmedo.

https://edition.cnn.com/world/live-news...

Si kdo predstavlja, da bi recimo Počivalšek prevzel odgovornost za zmedo okoli 'interpretacije' omejitev za gostince? Ali PTTM za katero od številnih zmed, ki jih je povzročil?

feryz ::

Kako pa to izgleda, "sprejela odgovornost"? A to pomeni, da plačaš iz žepa par, par deset, par sto milijonov škode, ki si jo povzročil gospodarstvu ali ljudem?
Ali to izgleda tako, da vzameš mikrofon v roke in izjaviš, da sprejemaš odgovornost? Kasneje si pa plačo dvigneš, ker imaš ultra hudo odgovorno pozicijo, za katero moraš vzeti mikrofon v roke in izjaviti, da sprejemaš odgovornost.

Smrekar1 ::

feryz je izjavil:

Kako pa to izgleda, "sprejela odgovornost"? A to pomeni, da plačaš iz žepa par, par deset, par sto milijonov škode, ki si jo povzročil gospodarstvu ali ljudem?


Odvisno od storjenega zločina. Če si nekaj malo prehitro rekel in je prišlo do manjše zmede je javno opravičilo dovolj. Če se recimo norčuješ iz prizadetih gostincev, narediš privat žurko za "poslovne partnerje" v oštariji in ko te dobijo se izgovarjaš, da si pil vodo in da so poslovni sestanki že mesece dovoljeni (kar si pozabil obelodaniti gostincem) pa začni z jūmonji giri in dodaj sol ter klovne.

KAVINSKY ::

Levica je izjavil:


Insiderske novice


Če jih vlečeš iz riti so tehnično res insajderske :))

Levica ::

Rajić zapušča SMC sledila mu bosta sluga in Zorčič



vlada pada

Telbanc ::

Levica je izjavil:

Rajić zapušča SMC sledila mu bosta sluga in Zorčič



vlada pada


Na nek način, morda ne blo tko slabo, če bo vlada padla. Bi se vsaj rešli Desusa. In SMC. Vsekakor je padec vlade vreden tega. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

puginho ::

Levica je izjavil:

Rajić zapušča SMC sledila mu bosta sluga in Zorčič



vlada pada


ne spremeni nič, vskoči zmagec in je stvar rešena

aerie ::

Telbanc je izjavil:

Levica je izjavil:

Rajić zapušča SMC sledila mu bosta sluga in Zorčič



vlada pada


Na nek način, morda ne blo tko slabo, če bo vlada padla. Bi se vsaj rešli Desusa. In SMC. Vsekakor je padec vlade vreden tega. :))

Jep.
 Naslednji PV

Naslednji PV

kotanyi ::

Telbanc je izjavil:

Na nek način, morda ne blo tko slabo, če bo vlada padla. Bi se vsaj rešli Desusa. In SMC. Vsekakor je padec vlade vreden tega. :))


Dodaj še SNS pa šiviljo pa podpišem. Kaj več so žal mokre sanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

Telbanc ::

kotanyi je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Na nek način, morda ne blo tko slabo, če bo vlada padla. Bi se vsaj rešli Desusa. In SMC. Vsekakor je padec vlade vreden tega. :))


Dodaj še SNS pa šiviljo pa podpišem. Kaj več so žal mokre sanje.


No, ko smo že pri tem, lah bi še število poslancev znižali, recimo na 60, zaj ko je lih prilika. :)):))8-)8-)

Ja Zmago bi lah tud šel u penzijo, pa SAB tud. Se strinjam. Tle ni dileme.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

zztop ::

https://twitter.com/ObjaveIzKleti/statu...

Tekst:

Velikega Molyneuxa je po dveh dneh gledalo med 2 in 3 tisoč gledalcev, mojo izjavo pa v manj kot dnevu 6300. Tudo to je ena od grozot zadnjih dni.


Kdo je Veliki Molyneux?

Stefan Basil Molyneux (/st?'faen 'm?lInju:/; born September 24, 1966) is a Canadian far-right white nationalist, white supremacist, podcaster and banned YouTuber, who is best known for his promotion of conspiracy theories, scientific racism, eugenics, and racist views. As of September 2020, Molyneux has been permanently banned or permanently suspended from PayPal, Mailchimp, YouTube, Twitter and SoundCloud, all for violating hate speech policies.


Ernecl, (bivši) novinar pri Novi24, podpornik & morda tudi član SDS-a, odgovorni urednik NTA, YouTuber.



Saj veste kako pravijo. Povej mi s kom se družiš in povem ti kdo si. Pri SDS-u & trenutni vladi je to jasno.

zztop ::



Hm, to je v bistvu lahko dobra stvar. Zdaj Ernecl več ne bo lutka SDS-a, ampak bo mogoče tudi kritičen do njih, slovenske desnice. Mogoče bom končno poslušal njegov podcast ali karkoli že bi naj tisto na YouTubu bilo.

Definitivno potrebujemo kritične desničarje. Trenutno vsi samo lajnajo preko "levičarjev".

zztop ::

Oh wait, nevermind. Sem se zmučil pa pogledal videoposnetek do konca.

Kritični desničar... we're still waiting for you.

lufthammer ::

Levica je izjavil:

Breaking news

Kaj vam govorim že dlje časa moje zanesljive insiderske informacije, ki so zelo točne no pričakujem tudi kakšno opravičilo.

No zdaj pa k zadevi.

Smc poka po šivih jutri izstopa Janja Sluga v četrtek Igor Zorčič sledil mu bo še Rajič in Udovč.

Rok vlade je 1 mesec.

Se ti opravičujem, ker pričakuješ opravičilo, ampak že prvo napoved si kiksnil.:)):))

el_bahattee ::

Smrekar1 je izjavil:

Fobija je neutemeljen strah pred nečim. Do sedaj je vlada še vsakič uspela razočarati tudi svoje najhujše kritike.

Tako pač razmišljaš, ker si janšafobist, to je tvoj problem. Poglej, tako si čustveno vznemimirjen - in to v negativnem smislu - ko je govora o SDS in Janši, da nisi sposoben niti zapisati njihovih imen brez nekih svojih vzdevkov in besednih igric. Pri ostalih politikih nimaš tega problema, kar samo potrjuje moje besede.

Smrekar1 je izjavil:

Ukrepe ob prvem valu je sprejela in predstavila prejšnja vlada, ne ta. Ustrezne zaščitne opreme je bilo vseskozi dovolj, samo ne v blagovnih rezervah, ker je organizacija pač taka, da se ta roba skladišči po zdravstvenih ustanovah. Trenutna vlada je okoli tega naredila ogromno paniko po nepotrebnem.

Ne bo držalo, prejšnja vlada se je sesula in pustila nezadostno zalogo opreme, to so dejstva. Panika po nepotrebnem? Seveda je bila panika, pa ne samo pri nas ampak po celem svetu. Nekatere države so celo blokirale izstop pošiljk (že plačane) opreme, ki so bile namenjene v druge države. To je bilo izredno stanje. Ti pa temu rečeš nepotrebna panika? Smešno.

Smrekar1 je izjavil:

Ja, z najhitreje rastočim deficitom v EU lahko postoriš marsikaj, predvolilni bonbončki pa tudi malo stimulirajo gospodarstvo.

Torej nekako le priznaš, da je vlada pomagala gospodarstvu? Lepo od tebe. Sicer temu rečeš bombončki, si pa mislim, da jih ne bi tako označil, če bi enake ukrepe sprejela prejšnja vlada.

Smrekar1 je izjavil:

Nemčija ukrepe uvaja tako, da epidemiologi razložijo javnosti zakaj so potrebni. Naše ukrepe se uvaja tako, da minister za notranje zadeve, po poklicu zidar, razloži, da bomo sledili Nemčiji in da študija iz Francoske Gvajane pokaže, da je ukrep omejitve gibanja na občine učinkovit, čeprav ga v Nemčiji nimajo. Potem je pa kriva javnost, da ne zaupa vladi.

Nima veze kaj je po poklicu minister, vlada se vedno posvetuje z strokovnjaki. In kakorkoli obračaš, kadar praktično enak ukrep sprejme tujina, gre to pri nasprotnikih vlade nekako skozi, ko pa isti ukrep uvede naša vlada, se pa joka o svoboščinah in se išče luknje, kako zaobiti ukrepe.

Smrekar1 je izjavil:

Konkretno KUL ima eno pomembno prednost pred trenutno vlado, del njihovega načrta ni razgradnja pravne države in uvedba teokratske diktature. Kaj me briga, če se ne znajo zmeniti med sabo. Tole je bistveno pomembnejše od malenkosti. Najbrž bo pretežko.

Saj tudi ni načrt te vlade nikakršna teokratska diktatura, iz kje si pa to potegnil?
Glede KUL-a pa samo še dodam - a ni žalostno, da jih niti hardcore podpornik, kot si ti, ne more več zagovarjat z ničemer drugim kot takim argumentom? Da si prišel tako daleč, da si dovoliš reči, da te ne briga, če se ne znajo zmenit med sabo... hkrati pa si nam jih še pred kratkim predlagal kot neko boljšo alternativo te vladi? A sploh bereš, kaj pišeš?
Come to my center, you enter the winter.
««
52 / 133
»»