» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
41 / 133
»»

Buggy ::

To je naloga ZBR, minister skrbi za nadzor. Naloga ZBR po sklepu vlade je bila, da primanjkljaj nadoknadi do konca leta. Kaj je tu minister naredil narobe, razen ničesar?
Sploh je pa to bil minoren problem, ker teh zalog tako ali tako ni bilo veliko. Večji problem je bil, da se ni šlo v večje nabave.

razen tega, da je nesposoben kot minister zadolzen za ZBR kot sva oba ugotovila nicesar, kar je tudi dejansko naredil.

Se enkrat za zmeraj. Mene bi nadrejeni kot zadolzenega za dolocen segment ze zdavnaj odpustil, ce mu nebi znal na dolgi rok opredelitit svojih zadzkov glede sektorja, ki ga opravljam. To da skrbim, da so stvari po pogodbi, kot naj bi bila kolicina zascitnih sredstev tudi bila na nivoju dolocenih je na meni, se vec, kot zadolzen za to podrocje sem primoran porocati o raznih potencialnih problemih in ga s tem seznaniti, da na podlagi mojih informacij zna na visjem nivoju tudi odlocati.

To je pac moja naloga in sef mora imeti te informacije.

Opicnjak ni naredil ne eno ne drugo, potem je kupil pa gumice s servetom, ker zivljenja resuje :D

S takimi idioti imamo pac opravka v tej vladi pa to ze vsi vemo in zalostno to postaja normala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

Najvecjo napako smo kot narod naredili, da smo osamosmojitev enacili s protesti na Roski. Koncno nam je prekipelo in smo se bili pripravljeni kot cela drzava postaviti za pravo stvar (good for us). Smo pokazali sicer prava nacela, problem je zgolj to da se vedno napacnega cloveka enacimo s to gesto, niti ne gesto, bolj smo razocarani tisti kar naj bi predstavljal in kaj je sedaj.

Arestant bi moral ostati arestant, jebat ga zajebal smo!

Upam da bo ta enotnost, ki smo jo dali na Roski spet prisotna v duhu novega casa v boju proti okupatorju, ki sicer ne rozlja z orozjem, temvec se huje..podtalno in bolj taktno dela teror nad nami.

Cas bo pokazal, jaz upam na razum!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

111111111111 ::

Buggy je izjavil:

Se enkrat apeliriam na vse mlade (oba sina ce bereta tudi vaju), angazirajte se in dodajte malo novega pristopa politicnem prostoru, ki vas bo se kako tangiral. Zdaj morda ne, ker vam dajejo potuho, ki jo morate in jo boste morali placevati se nic koliko let.
Vzemite pocasi stvari v svoje roke, bodite odlocni in nekaj naredite. Stari prdci ne tecnarimo zaradi sebe..skrbi me za vas (in moje otroke, ki zelijo v tujino). Jaz imam kar sem zelel, vam pa trenutno kradejo prihodnost v drzavi, ki vam pripada in istocasno tudi sanje.

Volite SDS.

coffeetime12 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

He, he, he... če se vam bo uspelo naučiti šteti do 46. :)

Kopriva60918021



[

He, he, he... Človek samo omeni številko 46, pa začnete snežinkice jokat in žalit. :D

lotar123 je izjavil:


Pač imamo to kar imamo, zadovoljne ljudi s serveti in gumicami :) Sicer jih nisem videl v nobeni trgovini, me pa veseli, da so se saj nekje porabile.


Povej kaj si počel marca 2020. :) Bil lepo doma na toplem in se delal norca iz trgovcev in medicincev, kakšne budale so. lepo.

Buggy je izjavil:


Upam da bo ta enotnost, ki smo jo dali na Roski spet prisotna v duhu novega casa v boju proti okupatorju, ki sicer ne rozlja z orozjem, temvec se huje..podtalno in bolj taktno in dela teror nad nami.

Cas bo pokazal, jaz upam na razum!

Levico smo že spravili iz oblasti, tako da začetek je.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

coffeetime12 ::

111111111111 je izjavil:


He, he, he... Človek samo omeni številko 46, pa začnete snežinkice jokat in žalit. :D

Svečka, ne podtikaj.

Buggy ::


Levico smo že spravili iz oblasti, tako da začetek je.


ste? Kdo pa ste vi? Ste zdruzba nekih zafrustriranih SDS-ovcev, To se ti vse samo zgolj zdi...pocivaj in uzivaj se teh nekaj mesecev, danes si mel dolg siht.
A ves kaj je najbolj ironicno...imas svojo vlado na polozaju pa zete ne bo nic boljsa. Govoris da imas otroke...te bojo oni cez par let za rokav pocukal pa tvoje stvari bral. Bos pol razlagal kaj si mislu s tem povedat, se vec cez 20 let bos jokal kako jebeno penzijo imas pa da ne mores zivet in spet bojo krivi komunajzarji!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

jernejl ::

Buggy je izjavil:

To je naloga ZBR, minister skrbi za nadzor. Naloga ZBR po sklepu vlade je bila, da primanjkljaj nadoknadi do konca leta. Kaj je tu minister naredil narobe, razen ničesar?
Sploh je pa to bil minoren problem, ker teh zalog tako ali tako ni bilo veliko. Večji problem je bil, da se ni šlo v večje nabave.

razen tega, da je nesposoben kot minister zadolzen za ZBR kot sva oba ugotovila nicesar, kar je tudi dejansko naredil.

Se enkrat za zmeraj. Mene bi nadrejeni kot zadolzenega za dolocen segment ze zdavnaj odpustil, ce mu nebi znal na dolgi rok opredelitit svojih zadzkov glede sektorja, ki ga opravljam. To da skrbim, da so stvari po pogodbi, kot naj bi bila kolicina zascitnih sredstev tudi bila na nivoju dolocenih je na meni, se vec, kot zadolzen za to podrocje sem primoran porocati o raznih potencialnih problemih in ga s tem seznaniti, da na podlagi mojih informacij zna na visjem nivoju tudi odlocati.
Za to področje (nabavo dodatne zaščitne opreme za primer epidemije) ni bil nihče v vladi eksplicitno zadolžen. Da je zaščitne opreme po bolnišnicah in domovih ostarelih primanjkovalo in da je je primanjkovalo tudi na trgu in da se je bližala epidemija, za to ni bil eksplicitno zadolžen Počivalšek.
Počivalšek je bil zadolžen za nadzor ZBR in tu ni bilo (vsaj za časa Šarčeve vlade) nobene napake. Saj je tudi ni moglo biti, ker mu itak ni bilo treba narediti ničesar.
Vlada je tista, ki je zadolžena za to, da naredi načrt za ustrezne zaloge (ne minister). Tega seveda ni storila.

To je pac moja naloga in sef mora imeti te informacije.
Njegova pa ni bila, odgovoren je pa šef, da teh informacij ni dobil. Oziroma jih je imel, če ni živel v jami zadnjih nekaj mesecev, samo ukrenil ni skorajda nič, razen tega, da je spraznil zaloge tik pred naslednjo vlado.

Opicnjak ni naredil ne eno ne drugo, potem je kupil pa gumice s servetom, ker zivljenja resuje :D
Ko je z delom začela nova vlada, je opreme kritično primanjkovalo in treba jo je bilo nabaviti dobesedno čez noč.
Vsakomur, ki ima vsaj eno zdravo možgansko celico, je bilo jasno, da po ustaljenih postopkih (javna naročila) ne bo šlo.
Vsakomur, ki ima vsaj eno zdravo možgansko celico, je tudi bilo jasno, da v takih okoliščinah ni mogoče delovati optimalno in da se bodo dogajale napake. Tudi v tujini so se.
Bi se pa dalo narediti precej manj napak, če bi bile okoliščine kaj boljše. To bi denimo lahko prejšnja vlada dosegla tako, da bi nabavila nekaj dodatne zaščitne opreme. Ampak ne samo, da ni nabavila dodatne opreme, namesto tega je celo izpraznila obstoječe rezerve. Prejšnja vlada je poskrbela za to, da je imela nova vlada najslabše možne okoliščine za nabavo zaščitne opreme.

S takimi idioti imamo pac opravka
Tako je.

Buggy ::

kot receno, vsi bi bili na vodstvenih polozajih nihce pa nebo za nic odgovarjal, ce ni to v kontekstu politne diskeditacije.
To permiso nekako razberem iz tvojega sestavka. Globoko nekje se pa oba kot cloveka strinjava, da tako pac ne gre.

nic bat...BTW Arestant bo ob prilozniosti Pocivalska se krepko zrtvoval..mark my words!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

jernejl ::

Buggy je izjavil:

kot receno, vsi bi bili na vodstvenih polozajih nihce pa nebo za nic odgovarjal, ce ni to v kontekstu politne diskeditacije.
Tako je bilo v prejšnji vladi in tako je v zdajšnji.
Razlika je zgolj v tem, da je bila prejšnja vlada izjemno neučinkovita in neoperativna in se ji zaradi tega težje očita storjene napake.
Čeprav je seveda bila velika napaka, da niso naredili skorajda ničesar, a marsikdo živi v prepričanju, da če ničesar ne narediš, ne moreš narediti nobene napake.
Trenutna vlada je bistveno bolj operativna in veliko več dela, hkrati s tem tudi veliko napak.

Ne moremo pa za neoperativnost prejšnje vlade kriviti samo enega ministra. Odgovorna je vlada kot celota, prvi v vrsti pa je seveda Šarec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

111111111111 ::

coffeetime12 je izjavil:

111111111111 je izjavil:


He, he, he... Človek samo omeni številko 46, pa začnete snežinkice jokat in žalit. :D

Svečka, ne podtikaj.


Ni treba. Janša je verjetno že takrat znal štet. :) Vam sploh ni treba podtaknit, ker itak sami sebe spravite v kot. :D

Buggy je izjavil:


Levico smo že spravili iz oblasti, tako da začetek je.


ste? Kdo pa ste vi? Ste zdruzba nekih zafrustriranih SDS-ovcev, To se ti vse samo zgolj zdi...pocivaj in uzivaj se teh nekaj mesecev, danes si mel dolg siht.
A ves kaj je najbolj ironicno...imas svojo vlado na polozaju pa zete ne bo nic boljsa. Govoris da imas otroke...te bojo oni cez par let za rokav pocukal pa tvoje stvari bral. Bos pol razlagal kaj si mislu s tem povedat, se vec cez 20 let bos jokal kako jebeno penzijo imas pa da ne mores zivet in spet bojo krivi komunajzarji!

Nope. Dobro da je desna vlada, da sem dobil denarčič, drugače je vse šlo v maloro, ko so bili vaši na oblasti, so dobile banke in tajkuni. Janša je pa dal folku denar, tako da vsaj vemo kaj bomo plačevali. Levičarske dolgove bomo pa še dolgo let, pa sploh ne vemo katere.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kuall ::

Buggy je izjavil:

skrbi me za vas (in moje otroke, ki zelijo v tujino).


V katero kapitalistično državo želijo iz Slovenije, ki se ni nikoli ločila od komunistične mentalitete?
Na vseh volitvah ste zmagali levičarji pa kljub temu silijo iz Slovenije. Bo treba volit drugače.

Buggy ::

jernejl je izjavil:

Buggy je izjavil:

kot receno, vsi bi bili na vodstvenih polozajih nihce pa nebo za nic odgovarjal, ce ni to v kontekstu politne diskeditacije.
Tako je bilo v prejšnji vladi in tako je v zdajšnji.
Razlika je zgolj v tem, da je bila prejšnja vlada izjemno neučinkovita in neoperativna in se ji zaradi tega težje očita storjene napake.
Čeprav je seveda bila velika napaka, da niso naredili skorajda ničesar, a marsikdo živi v prepričanju, da če ničesar ne narediš, ne moreš narediti nobene napake.
Trenutna vlada je bistveno bolj operativna in veliko več dela, hkrati s tem tudi veliko napak.

Ne moremo pa za neoperativnost prejšnje vlade kriviti samo enega ministra. Odgovorna je vlada kot celota, prvi v vrsti pa je seveda Šarec.


deloma se strinajm, je pa res da je bila dolocena toleranca pod okriljen prejsnjega PM dosto bolj rigorozna, kot pa trenutna, kjer steje zgolj a si nas al ne, se vec...vse drzavne organe zelijo podrediti eni instance...se morda ne strinjas?

Sarceva vlada je naredila v kontekstu koalicije, ki so jo imeli z nefunkcionalno Levico zelo problematicno, ce zelis reci nic je ze to dobro, saj v manjsinki vladi so imeli prakticno zvezane roke in so bili talci "povezovalnih" desnuhov v opozociji, ki to zdej trobijo iz vseh sfer.

Karma je picka. In vi je nimate. Oprosti, ker te enacin z jansisti samo tako pac delujes (neumorno zagovarjas slabe prakse trenutne vlade in nisi nic kriticen), ceprav vem da se ti njegove vrednote upirajo! Sam si se pofockal sry mate.

Doprinos trenutne vlade vidim zgolj v eni stvati, kjer niso zajebal in to so turisticni boni, ki pa jo tudi niso znali izkoristiti kot se je ponujala. Pac idioti v politiki in kot sem rekel. Ze ti v navezi s kom drugim na tem forumu bi bil preprican da bi se znala zmeniti za stvari, ki bi bile dobre za Slovenijo. Zato pa sem razocaran zakaj je tako malo angazmaja med mladimi da stvari postavijo na svoje. Nenazadnje se gre izkljucno za njih, saj menda vsi delamo na tem kali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

kuall je izjavil:

Buggy je izjavil:

skrbi me za vas (in moje otroke, ki zelijo v tujino).


V katero kapitalistično državo želijo iz Slovenije, ki se ni nikoli ločila od komunistične mentalitete?
Na vseh volitvah ste zmagali levičarji pa kljub temu silijo iz Slovenije. Bo treba volit drugače.


dej ti malo prosetaj revse, nekak nisi glih za debato ceprav se tebi zdi da si nadmocen IQ. Tipcien nekriticen SDS pacient brez vsebine, zafrustriran in psiholosko obremnejn s komunisti. Mas dohtarje za te stvari.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

111111111111 ::

Buggy je izjavil:

kuall je izjavil:

Buggy je izjavil:

skrbi me za vas (in moje otroke, ki zelijo v tujino).


V katero kapitalistično državo želijo iz Slovenije, ki se ni nikoli ločila od komunistične mentalitete?
Na vseh volitvah ste zmagali levičarji pa kljub temu silijo iz Slovenije. Bo treba volit drugače.


dej ti malo prosetaj revse, nekak nisi glih za debato ceprav se tebi zdi da si nadmocen IQ. Tipcien nekriticen SDS pacient brez vsebine, zafrustriran in psiholosko obremnejn s komunisti. Mas dohtarje za te stvari.

Hi, hi, hi... Človeku nastaviš ogledalo, pa znori.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Buggy ::

definicija znoreti je zate malce drugacna kot zame, kar me ne preseneca.
Trenutno se chillaksam in chatam s koliko tolk kredibilnim sogovornikom kar ti in kuall sigurno nista...si opazil, da nisem klical kletne lukne, ceprav sem sam v njej :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

coffeetime12 ::

kuall je izjavil:

v katero kapitalistično državo želijo iz Slovenije, ki se ni nikoli ločila od komunistične mentalitete?
Na vseh volitvah ste zmagali levičarji pa kljub temu silijo iz Slovenije. Bo treba volit drugače.

Fokus levak - vlada dela dobro


Bonus:

jernejl ::

Buggy je izjavil:

vse drzavne organe zelijo podrediti eni instance...se morda ne strinjas?
To počno vsi, je pa tokrat bolj očitno, ker so prišli na oblast po 10 letih, medtem ko so prejšnji v veliki meri kontinuiteta in jim zato pač ni bilo treba menjati kadrov, ki so jih že bili nastavili eno vlado poprej.
Kadrovske menjave vlade Marjana Šarca.

neumorno zagovarjas slabe prakse trenutne vlade in nisi nic kriticen
No ta je pa dobra. Velikokrat sem že povedal, da je trenutna vlada slaba, tudi zgoraj sem napisal, da dela veliko napak. Za razliko od tebe in tebi podobnih pa jaz vidim tudi napake Šarčeve vlade.

111111111111 ::

Buggy je izjavil:

definicija znoreti je zate malce drugacna kot zame, kar me ne preseneca.
Trenutno se chillaksam in chatam s koliko tolk kredibilnim sogovornikom kar ti in kuall sigurno nista...si opazil, da nisem klical kletne lukne, ceprav sem sam v njej :P

Razumem. Tudi v Polju, Idriji in Vojniku so nori zdravniki.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Buggy ::

To počno vsi, je pa tokrat bolj očitno, ker so prišli na oblast po 10 letih, medtem ko so prejšnji v veliki meri kontinuiteta in jim zato pač ni bilo treba menjati kadrov, ki so jih že bili nastavili eno vlado poprej.
Kadrovske menjave vlade Marjana Šarca.


NI res! Strokovne sluzbe se nikoli niso bile podrejene trenutni politiki kot so sedaj. Dejstvo da UKOM ne dovoli koaliciskim predstavnikom dajat izjav nakazuje tudi na to kako mora stroka pod taktirko trenutne vlade operirati. Lahko to demantiras?

Moja vprasanje je tudi zakaj na vseh soocenjih v MSM kjer pred dejstva postavijo tako zagovornike ne ideologije kot druge nikoli ni vlad nih oz SDS predstavnikov? Je pol spet jokanje kako mediji niso uravnotezeni ali gre zgolj za saltomortale nesposobnih retorikov in neargomentiranih ukrepov, ki jih vlada izvaja. Laicen clovek si gradi tudi misljenje na podlagi argumentov, ce SDS vedno zavrne soocenja kaj naj si clovek misli? Vcasih smo temu rekli, da so to poscane pickice, ki se javno kot vlada ne upa predstavit in zagovarjat svojih argumentov.

No ta je pa dobra. Velikokrat sem že povedal, da je trenutna vlada slaba, tudi zgoraj sem napisal, da dela veliko napak. Za razliko od tebe in tebi podobnih pa jaz vidim tudi napake Šarčeve vlade.


Jaz Sarceve vlade ne opevam, me pa zmotijo kot cloveka kritike ki mu ne pristojijo.

Se bom vzdrzal primerjave s trenutno vlado, a vseeno..kar je locilo prej od sedaj so bila nacela in kvazi pravila, ki se jih trenutni oblastniki ne drzijo. Sarec je sekal glave ki so bile problemticne, ne glede na izplen.



Arestant pa je strup in mana iz neba za retarde!

111111111111 je izjavil:

Buggy je izjavil:

definicija znoreti je zate malce drugacna kot zame, kar me ne preseneca.
Trenutno se chillaksam in chatam s koliko tolk kredibilnim sogovornikom kar ti in kuall sigurno nista...si opazil, da nisem klical kletne lukne, ceprav sem sam v njej :P

Razumem. Tudi v Polju, Idriji in Vojniku so nori zdravniki.


mej vec kontaktov z njimi kot do sedaj, ti bo bolje in bos bolj srecen v zivljenju

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

Se enkrat, Backpackdance vam ne bo naredil prihodnosti jungsterji! Zavzemite se opravicite svoj obstoj vsaj na volitvah, nihce ne forsira, da si vzamete drzavo, ki vam pripada ker ste pac del nje na katerega racuna. Zgolj razmisite o svojih alternativah.
Vi ste tisti, za katere vlada pravi, da dela na dolgi rok...na vas je da ugotovite, ce je temu res ob vsem zadolzevanju in se v nasprotnem primeru ustrezno odzovite.
Drazava je vasa, ne od starih prdcev..mi smo vas zal zgolj pripeljali do sem..jaz se osebno opravicujem bom pa pomagal, da moji otroci ne podlezejo temu kamor nas pelje ta gnoj trenutnih oportunistov do sedaj !!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

111111111111 ::

Buggy je izjavil:

mej vec kontaktov z njimi kot do sedaj, ti bo bolje in bos bolj srecen v zivljenju

Ne vem če to drži. Malo si zataval.

Buggy je izjavil:

Se enkrat, Backpackdance vam ne bo naredil prihodnosti jungsterji! Zavzemite se opravicite svoj obstoj vsaj na volitvah, nihce ne forsira, da si vzamete drzavo, ki vam pripada ker ste pac del nje na katerega racuna. Zgolj razmisite o svojih alternativah.
Vi ste tisti, za katere vlada pravi, da dela na dolgi rok...na vas je da ugotovite, ce je temu res ob vsem zadolzevanju in se v nasprotnem primeru ustrezno odzovite.
Drazava je vasa, ne od starih prdcev..mi smo vas zal zgolj pripeljali do sem..jaz se osebno opravicujem bom pa pomagal, da moji otroci ne podlezejo temu kamor nas pelje ta gnoj trenutnih oportunistov do sedaj !!!

Tako je. Volite za SDS, za boljši jutri. SDS vas zadolžuje, tako da vam daje denar. Levičarji vas zadolžujejo, da si njihovi polnijo žepe. Glasujte za SDS, glasujte za karkoli kar ni KUL. :D Pun not intended. :P

Only for Buggy:
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

jernejl ::

Buggy je izjavil:

kar je locilo prej od sedaj so bila nacela in kvazi pravila, ki se jih trenutni oblastniki ne drzijo. Sarec je sekal glave ki so bile problemticne, ne glede na izplen.

Pivčeve ni odsekal, ko se je pojavila v aferi SRIPT. Ko se je pa pojavila v aferi Hotel Marina Izola ali kako že, je bil pa ves halo in pozivi k odstopu, čeprav gre tu za 100x manjše zneske.
No, pa Počivavšek očitno tudi ni bil problematičen, da ga ni odsekal, kajneda. Do konca Šarčeve vlade je bil neproblematičen, celo tako zelo, da ga je Šarec do konca novačil k sodelovanju na predčasnih volitvah; v vladi JJ pa je naenkrat postal državni sovražnik številka 1.
Tak je bil pač modus operandi Šarčeve vlade. Dokler so "naši", niso problematični; ko pa taisti ljudje postanejo "njihovi", so pa kar naenkrat velik problem.

Buggy ::

res je SDS tala denar vsem povprek ker zeli ugajat. Ta denar ni od SDS ni od Madzarov..je moj in se bolj od mojih otrok. Vcasih se je reklo da je lahko s tujim kurcem po koprivah opletat, ce si star prdec kot pravis bos vedel o cem je govora.
Se enkarat ponavljam. Ne samo volitve tudi statement je treba izrazit, ker pasivnost in apaticnost je voda na mlin tej SDS fasisticni in nekomeptentni struji.

@jernejl: respect za konstruktivno debato nocoj. Ce mene vprasa je bila Pivceva politicno secirana ravno od vseh teh starih politikov , ki so na sceni se 20+ let in bi jih morali zamenjati, oz ne izvoliti.

Najhuje je ker splosna populacija sploh ne ve za kaj se kdo zavzema in na volitvah pac obkrozijo glas, ki je v medijih tisti teden prepricljiv, brez da bi poznali ozadje. Zavedanja manjka, vrednote bi v primeru da be se delala selekcija ze pri mladih eskalirala na nivo kjer nas nebi bilo vec potrebno strah. Na mladih svet stoji...tole kar imamo zdej 30 let je pa potrebno politicnio likvidirat!

Pol se pa naj mladi pogovorjajo...jaz obljubim da se takrat ne bom vec oglasal pa sem dobrih 40+.

Buggy ::

Pocivalska mi pls ne dajaj vec na tnalo, ker je nesposoben inbecil, ki skrbi zgolj za svojo rit. Zal sem imel to nesreco, da sem ga osebno spoznal in sem v to se tolk bolj preprican.

kuall ::

Buggy je izjavil:

dej ti malo prosetaj revse, nekak nisi glih za debato ceprav se tebi zdi da si nadmocen IQ. Tipcien nekriticen SDS pacient brez vsebine, zafrustriran in psiholosko obremnejn s komunisti. Mas dohtarje za te stvari.


Raje kot to, da primitivno žališ povej, v katero kapitalistično državo se želijo odseliti tvoji otroci? Po moje v najbolj kapitalistično možno, ZDA. Tako kot so se množično odseljevali iz Jugoslavije v kapitalistične države, pa tako fajn je bla. Jaz tega ne zastopim. Je bil Janša kriv?

D3m ::

Ko je Sarec sel ni bilo nobenega globalnega signala o epidemiji



Žalostno, da delaš v realnem sektorju in, da nisi vedel kaj prihaja je za lase prevlečeno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Buggy ::

D3m je izjavil:

Ko je Sarec sel ni bilo nobenega globalnega signala o epidemiji



Žalostno, da delaš v realnem sektorju in, da nisi vedel kaj prihaja je za lase prevlečeno.


Zalosten je idino tvoj prispevek in tvoje reazmisljanje, se bolj pa tvoj ponos okoli tega kako nategujes svoje kupce. To je zalost.

Raje kot to, da primitivno žališ povej, v katero kapitalistično državo se želijo odseliti tvoji otroci? Po moje v najbolj kapitalistično možno, ZDA. Tako kot so se množično odseljevali iz Jugoslavije v kapitalistične države, pa tako fajn je bla. Jaz tega ne zastopim. Je bil Janša kriv?


sej menda res ne pricakujes odgovora na to vprasanje? Tvoj kolega Drobnic je se do pred kratkim zelo rad spet mal prisel pogledat v kraj kjer je naredil veliko zalosti in gorja...a je bil kriv? Ja! A se mu je kaj storilo? Ne!

HitraSperma ::

Hmm, ni mi jasna ta logika. Vzamemo da je Šarec kot predsednik vlade bil kriv za nepripravljenost na začetku epidemije (čeprav je odstopil že prej) in bi moral odgovarjati za to - recimo 2 leti v zaporu. Torej mora sedaj odgovarjati Janša za drugi in tretji val, ki je bil nekje 10x večji zafuk - torej mora sedeti za 10 let.

SDS kult, podpišete to?
fgdsfjk

Miki N ::

HitraSperma je izjavil:

Hmm, ni mi jasna ta logika. Vzamemo da je Šarec kot predsednik vlade bil kriv za nepripravljenost na začetku epidemije (čeprav je odstopil že prej) in bi moral odgovarjati za to - recimo 2 leti v zaporu. Torej mora sedaj odgovarjati Janša za drugi in tretji val, ki je bil nekje 10x večji zafuk - torej mora sedeti za 10 let.


A zdaj vidite, kako je lahko smrtna kazen veliko pravičnejša? >:D

dmok ::

Zanimiv pokazatelj stanja pri nas je po mojem tudi to: ko je bilo treba dati denar zasebnim šolam, ki izvajajo javni program, je moralo red narediti ustavno sodišče. Pa še potem levi pol odločbe ni upošteval kar nekaj časa. V Delu je bilo kup odzivov, kako se uničuje javno šolstvo.

Zdaj se deli denar za domove starejših in je danes v Delu članek (čez celo stran), kako je nepošteno, da bo vlada denar namenila samo državnim domovom, zasebnim s koncesijo pa ne. Imamo levo vlado, ki noče dati denarja zasebnim šolam z javnim programom: desna stran vpije. Imamo desno vlado, ki ne bo dala denarja zasebnim domovom starejših s koncesijo: leva stran vpije.

Res pa je, da je treba še počakati, če bo vseeno zdaj sledilo pljuvanje po avtorju tega članka v Delu. Malo dvomim.

jernejl ::

Buggy je izjavil:

res je SDS tala denar vsem povprek ker zeli ugajat. Ta denar ni od SDS ni od Madzarov..je moj in se bolj od mojih otrok.

Osebno bi se mi zdel precej boljši ameriški pristop, da bi vsakemu državljanu nekaj dali, če že morajo, ne pa, da delijo denar izjemno selektivno. Nekdo dobi nič; nekdo drug dobi dodatek, ker je rodil otroka; tretji dobi denar ker je upokojen; četrti dobi 200 evrov covid dodatka pri mesečni plači; peti 600 evrov, šesti pa 10 tisoč.
Ampak pustimo.
Tudi Šarčeva vlada je talala denar vsem povprek ker je želela ugajat. Ob tem nikoli ne bomo pozabili, kako so javnemu sektorju namenili povišico za 300 milijonov letno, čeprav je bila UMARjeva analiza pokazala, da je vsesplošen dvig plač v JS nepotreben. Plačne anomalije bi se dalo (pravično) odpraviti približno znotraj enake mase plač s prerazporejanjem, kjer bi nekaterim plače znižali, drugim pa zvišali.
300 milijonov, če naredimo uravnilovko, pomeni 600 evrov letno za štiričlansko družino. Toliko denarja je namreč treba državljanom dodatno izpuliti za neupravičene povišice v JS.

D3m ::

Zalosten je idino tvoj prispevek in tvoje reazmisljanje, se bolj pa tvoj ponos okoli tega kako nategujes svoje kupce. To je zalost.


Te boli, ko se moraš pokriti v zasebnem sektorju? Ali si bolj pička in upaš, da drugi pokrijejo tebe. :)

Meni je jasno tebi pa bolj malo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

zztop ::

Iz Facebooka:

GregiB ::

Šef rihta dnarje Niso to uni, k so okrožnico pošiljal, kak bi radi z vsemi sodelovali? Smo že v predvolilni kampanji, al ta za črne traja non-stop?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

spegli ::

Naslednja volilna udeležba bo 80%+

zztop ::

Vseh 90 poslancev si izplačuje dodatek za delo z volivci, objavljamo zneske

https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...

Kljub vsem koronskim omejitvam druženja in potovanj med občinami v lanskem letu se prav nihče od 90 poslancev državnega zbora ni odpovedal dodatku za delo z volivci na terenu, ki znaša od 500 do 800 evrov na mesec. Tudi poslanci sami priznavajo, da je bilo terenskega dela manj. Kako pa upravičujejo porabo dodatka?

Uizi ::

Edini ki si je zaslužil dodatek je gospod Hojs.

Telbanc ::

spegli je izjavil:

Naslednja volilna udeležba bo 80%+


Lah da bo. Sam se bojim da se za levi pol zadeve ne bojo končale tko lepo, kot si oni želijo.

Jaz na levem polu vidim dva problema, prvi je levica, ki odžira glasove strankam prve kategorije (resnim sestavljalcem vlade) levega pola. V vladi pa pol ne sodeluje. Oziroma bi bila v vladi dost nestabilna, ker bi iz vsake vlade "morala" izstopiti nekje na polovici mandata, ker njihov program, no, je "naučna fantastika". Pa zato pol treba ven iz vlade, mal pojamrat, kak so se razmere zaj spremenile, da uni ne držijo besede.......zeeeeh. In tko pol naprej, da volilci ostanejo zvesti tem "modelom". Tle smo tud na na okol 12% max. "Bog ne daj več". :)

V bistvu vidm tri probleme. Drugi je Šarec, ki nima več nikakršnih možnosti za kakšen večji uspeh na volitvah. Odnehal je namreč v momentu, ko ne bi smel. Tko da je obsojen na max 10%. On je pač u parlamentu mal za folklorni vložek, da se človek mal nasmeji. Ko hoče bit resen, pa men recimo izapde vse skup smešno.

Stranka SAB je konsolidirana, bo sigurno u parlamentu, sploh zaj ko je Desus, ne vem če ne bi zvenelo žaljivo ( se opravilčujem vnaprej, če se bo to komu zdelo), z eno nogo že v nebesih. :)

Tretji problem na levi, je v SD ju. Meni se zdi Fajonova premalo prepoznavna na politični sceni. Recimo Hvalica je bil poznan po svojih retoričnih sposbnostih, Janša po svoji Twitih in še po čem, Kordiš po svojih "znamenitih govorih"....tko da smo spet na 10%. :)

Moj nasvet levim strankam je več programa, in manj izključevanja Janše. In treba upoštevat dejstvo, da je volilna udeležba le 50%.

Torej je nekaj zlo narobe. "Škoda", da je Vesel nekak iz igre po moje. Tud če preživi dovoljenje, ne bi preživel zneskov. Spomnite se sam na Arharja, ko so dal vun plačo je blo vsega konec.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

GregiB ::

Telbanc je izjavil:


Jaz na levem polu vidim dva problema,
V bistvu vidm tri probleme..


Dokler bol desni pol vztrajal pri svojem “problemu”, jih lahko ima levi pol nebroj
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

shmandi ::

GregiB je izjavil:


Dokler bol desni pol vztrajal pri svojem “problemu”, jih lahko ima levi pol nebroj

In točno zaradi tega smo v k... že trideset let in še naprej bomo.

sbawe64 ::

Danes je nesrečna prva obletnica najbolj pokvarjene in nesposobne vlade v zgodovini Slovenije.
Upam, da ste temu primerno praznovali.
2020 is new 1984
Corona World order

shmandi ::

sbawe64 je izjavil:

Danes je nesrečna prva obletnica najbolj pokvarjene in nesposobne vlade v zgodovini Slovenije.
Upam, da ste temu primerno praznovali.

Upam, da si tudi ti praznoval svojo neumnost...

sbawe64 ::

Honeypot nastavljen, troli se že ujemajo.

Uizi je izjavil:

Edini ki si je zaslužil dodatek je gospod Hojs.

Utemelji, zakaj.
Junija nepreklicno odstopljen minister, gradbenik, drugače epidemiolog pri popoldanskem spju.Puklasti verjetno enako, rezultati temu sledijo.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Uizi ::

Ker je edini imel stik z volilci oz huligani.

111111111111 ::

GregiB je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Jaz na levem polu vidim dva problema,
V bistvu vidm tri probleme..


Dokler bol desni pol vztrajal pri svojem “problemu”, jih lahko ima levi pol nebroj

Desni pol sploh nima izbire, ker ga levi zmerjajo z opranoglavci idioti, fašisti, ... Obenem pa levi ponujajo same komedijante kot alternativo in odkrito prezirajo vse z drugačnim mnenjem. Kdo je tu nor. Mislim, da ni treba posebej povdarjati, da se v sestavi vlade vidi, da levica nima najmanjšega pojma, zakaj jih je strategija, "samo Janša ne", tokrat konkretno udarila v faco. Mislili da so nedotakljivi.

sbawe64 je izjavil:

Danes je nesrečna prva obletnica najbolj pokvarjene in nesposobne vlade v zgodovini Slovenije.
Upam, da ste temu primerno praznovali.

Zeh. To smo že predelali, da preprosto ni res.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

GregiB ::

111111111111 je izjavil:


Desni pol sploh nima izbire, ker ga levi zmerjajo z opranoglavci idioti, fašisti, ...

S Puklastim za volanom... you give them no choice...

111111111111 je izjavil:

da levica nima najmanjšega pojma, zakaj jih je strategija, "samo Janša ne", tokrat konkretno udarila v faco.

Ne vem o kateri (L)levici govoriš, a volivci strank, za katere so mislili, da so sredinske, prekleto dobro vedo, kdo jim je primazal klofuto, ali prosto po poslansko, nategnil na suho...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

111111111111 ::

GregiB je izjavil:


S Puklastim za volanom... you give them no choice...

Tako, ker problem je vedno Janša, na tem pač sloni vaš program, ki ga nimate. :D Največja žalost je, da ima program Levica, ki se pa bere kot grška tragikomedija. :D

GregiB je izjavil:


Ne vem o kateri (L)levici govoriš, a volivci strank, za katere so mislili, da so sredinske, prekleto dobro vedo, kdo jim je primazal klofuto, ali prosto po poslansko, nategnil na suho...

Mah, levičarji ste sami sebe oklofutali. Kje pa imaš sredino? Imaš samo, za Janšo in proti Janši. To je vse kar na levi imate in očitno za vaše ovce to ni več dovolj.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kuall ::

"Program" ki bazira na sovraštvu je najlažje prodat ovcam. Saj to je prakticiral uspešno že Hitler.
Medtem ko Janša svojih volilcev ne podpihuje s sovraštvom jih levica stalno.

Massacra ::

kuall je izjavil:

"Program" ki bazira na sovraštvu je najlažje prodat ovcam. Saj to je prakticiral uspešno že Hitler.
Medtem ko Janša svojih volilcev ne podpihuje s sovraštvom jih levica stalno.


Ljudje, ki častite kult te pokvarjene osebnosti IJJ, res niste referenca za podajat mnenja in debatirat. Ker ste zabiti kot hojs, gorenak, tanko, grims in podobna zalega, nekoč komunistična, sedaj klero-fašistična (katero je možno najt tudi v javnih hišah in na pederastih orgijah), zalega, ki že ves čas, od začetka zliva gnojnico po vsem in vseh.

Ubogi nesposobnež IJJ nikakor ne more dojeti, da ga nikjer nihče v tujini ni najel, ne pri kakšnem podjetiju v Slo... zato pa je dušo prodal "satanu" in bo tako tudi delal, ob podpori kleto-fašističnih intelektualcev in njihovega zlata!

IJJ ima sindrom veličine, želje po oblasti... A še malo, pa bo za veke vekomaj odletel s prizorišča...

Gnusobni pokvarjenec in nesposoben škodoželjneš.

Še enkrat: levica oz. leva sredina nima nobenega problema z večino desnice (razen s tisto, klečeplazno pred IJJ).

V zapore bi vas bilo treba strpati, kako ste zavozili državo v 1 letu!!!
Na vseh področjih. Skorumpirana in pokvarjena banda, ki izčrpava, kolikor se le da!

Najdaljša pol. ura v EU, prepoved zbiranja (pod krinko širjenja bolezni, a študij po svetu ničkoliko, da druženja na prostem na pomeniji nobenega statističnega porasta okužb), najdlje zaprte šole, bari, avtopralnice...

Pa 4000 mrtvih in največja kraja v EU v zvezi z nabavo vse opreme! (in to favoriziranih podjetij).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

kuall ::

Hehe in pol se takoj pojavi lolek, ki potrdi mojo teorijo, da so volilci levice polni sovraštva in da jih samo to žene. Ravno tako kot je njihove prednike.

Massacra ::

kuall je izjavil:

Hehe in pol se takoj pojavi lolek, ki potrdi mojo teorijo, da so volilci levice polni sovraštva in da jih samo to žene. Ravno tako kot je njihove prednike.


Lolek in kuzla sta tvoja starša, ki sta te umsko pohabljenega in pokvarjenega pridelala iz govna!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()
««
41 / 133
»»