» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
29 / 133
»»

Smrekar1 ::

111111111111 je izjavil:


Ne vem kaj bi naredil.


V dotičnem primeru okoli zamegljenega križa? Nič.

Problem, ki ga vidim, da so mediji tisti, ki mi lahko zaspinajo zgodbo v eno ali drugo smer. Mogoče da bi medij moral odgovarjat za dezinformacije?


Sem absolutno za, da mediji odgovarjajo za dezinformacije. Primer:

https://nova24tv.si/svet/to-je-vodilni-...

Omenjen medij in 'novinarja' ki je spisal 'članek' bi morali sankcionirati. Za začetek bi morali zahtevati, da pred in po vsaki objavi ali TV prispevku jasno povedo, da so neverodostojni in so v preteklosti že fakenewsali.

Primer RTV slo. Poglej članke takoj po nastopu oblasti Cerarja in primerjaj z nastopom oblasti Šarca. Mediji so Cerarja premalo promovirali, pri Šarcu pa so ubrali drugo taktiko.


Celo vladna študija je pokazala, da je RTV SLO dominantno nevtralen medij.


MOtijo me dvojna merila in obračanje po vetru. Trenutno je LGBT skupnost močna, muslimani so v porastu, kitajci pritiskajo, ... POP TV hoče 6€ od priključka za zagotavljanje vsebine. Rtv Slo se napaja iz državne blagajne. Naj rečeta Bobu bob. Ne pa da se določene agende obravnava milostno druge pa na nož. Nova24 se financira iz privat sredstev in je zaradi mene lahko obrnjena kamor hoče.


Če prav razumem torej POP TV morda oddajati tako kot pravi vlada, medtem ko se Nora24 lahko obrača kolikor sama hoče in motijo te dvojna merila.

Aha.

Za medije, za katere plačujem pa mi gre na živce nekonsistentnost poročanja. To je vse.
raziskave še nisem uspel prebrat.


Raziskava jasno pokaže, da je edini pristranski medij v slovenskem prostoru z več kot 2% tržnim deležem Nova24. Vsi ostali so pretežno do dominantno nepristranski, še posebej POP TV/24ur in RTV SLO.

Telbanc je izjavil:


Drgač se strinjam, če plačujem za medij, javni medij, pričakujem uravnoteženo poročanje, ne pa da poslušam o Počivalškovem kozarcu vode en teden. LOL. :))


Konkretno bi morali tole o Počivalškovem "kozarcu vode", ki je zahteval tudi prisotnost kuharskega mojstra (očitno je zelo natančen glede temperature vode ki jo pije) govoriti precej več. Počivalšek je kršil pravila, zato je vlada takoj spremenila interpretacijo pravil in tako vedenje retrogradno dovolila, čeprav so štiri mesece gostince zavajali, da se tega ne sme početi.

Tule bi se morale kotaliti glave - Počivalšek, Urbanija, Crack in še ene petih.

Dobesedno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

FireSnake ::

Samo pometati je treba z zalego, ki je prisesana na državne jasli:
https://siol.net/novice/slovenija/simon...


Če nekdo res naredi red si, zaradi mene, lahko vzame tudi 20 000EUR plače (pa ima doživljensko moj glas).
Je pa te zalege toliko in je tako zakoreninjena, da bi to trajalo leta, da se spuca.
Tu se zdaj (vsaj malo) vidi, kako so si levaki nastavljali svojo zalego (časa so imeli dovolj).

Da ne bo pomote: nima veze levi desni, zalega je zalega in to je treba spucat!

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Glede medijev: zanimivo, da novice o enem "našem" ni na prvi strani, ena o "vašem" pa je na prvi strani že ves teden.
Puka slučajnost. Nevtralno.
(govorim za rtvslo, no na enem drugem članka sploh (več) ni - baje, nisem dodatno preverjal, če so ga vrnili, se opravičujem)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

HitraSperma ::

JJ pušava na vseh frontah, kmalu bo osamljen v objemu Orbana:

https://www.vecer.com/slovenija/slovens...

Mislim da mora evropa premisliti, preden spusti nesposobneže na vrh EU letos... Noče evropa in slovenci, da nam vlada #Zimbabwe vlada
fgdsfjk

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

ripmork je izjavil:


Ekstremni primitivizem sem ti linkal na izjavo "Johance" in Vodeba, če imaš pa sama nižje kriterije glede tega pa tvoja stvar.

Ne, ti si govoril o 3/4 ekipe in si dobesedno izjavil tole:

ripmork je izjavil:


3/4 ekipe je poznane po skrajno primitivnih izpadih - zakaj bi kogarkoli zanimala debata s takimi primitivci?


Kar seveda ne drži, edini skrajni primitivec v tej ekipi je Vodeb.

ripmork je izjavil:

Mi je pa zanimivo, ker imaš sicer zelo nizek nivo tolerance kar se tiče nasprotnikov feminizma, tu pa mimogrede samo zamahneš z roko, v stilu, "takšen pač je..."

Verjetno zato ker še vedno ne razumeš, da če nekoga poslušaš ali se z njim pogovarjaš še ne pomeni, da ga podpiraš ali se z njim strinjaš. Moji standardi so še vedno enaki in še vedno komuniciram tudi z ljudmi, ki jih ne dosegajo, če temu ne bi bilo tako, bi že davno zapustila tole gnezdo šovinistov od slotecha.

ripmork je izjavil:

Kot že omenjeno - oddaje ne poznam in ne morem komentirat, NTA je pač druga zadeva - začeli so že vzpodbudno, s Twitter block-om.

Ne, v bistvu gre za isti koncept, istega avtorja. Twitter poteza pa je še posebej problematična zaradi dvojnih vatlov, če je Vodeb grozil Pribcu naj se ga obsodi na pogojno kazen, tako kot tudi vse ostale, ki grozijo, če mislimo resno z bojem proti nasilju, ne pa zgolj poljubno sankcionirati, glede na lastno agendo in simpatije/antipatije.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Miki N ::

Pri Die Presse so Jajota označili za pacienta, bolnika.

https://www.diepresse.com/5945973/der-s...

GregiB ::

Hypathia je izjavil:

Moji standardi so še vedno enaki in še vedno komuniciram tudi z ljudmi, ki jih ne dosegajo, če temu ne bi bilo tako, bi že davno zapustila tole gnezdo šovinistov od slotecha.


Hipokrizija, postavljaš se na pedestal, kamor niti pod razno ne sodiš. Sem mnenja, da si med tistimi, ki res ne moreš drugim dajati lekcij o standardih komuniciranja...

Miki N je izjavil:

Pri Die Presse so Jajota označili za pacienta, bolnika.

https://www.diepresse.com/5945973/der-s...


No, sej "njegovi" pravijo, da je v Yugi ZKS rušil "od znotraj", zdaj to pač počne z EU...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

Hypathia ::

MrStein je izjavil:

Glede medijev: zanimivo, da novice o enem "našem" ni na prvi strani, ena o "vašem" pa je na prvi strani že ves teden.
Puka slučajnost. Nevtralno.
(govorim za rtvslo, no na enem drugem članka sploh (več) ni - baje, nisem dodatno preverjal, če so ga vrnili, se opravičujem)

Ne, niso ga vrnili, lep prikaz kdo v tej državi je v resnici nedotakljiv, do vlade kritičnih člankov se ni nikoli umikalo, četudi so vsebovali natolcevanja ali direktne laži.

GregiB je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Moji standardi so še vedno enaki in še vedno komuniciram tudi z ljudmi, ki jih ne dosegajo, če temu ne bi bilo tako, bi že davno zapustila tole gnezdo šovinistov od slotecha.


Hipokrizija, postavljaš se na pedestal, kamor niti pod razno ne sodiš. Sem mnenja, da si med tistimi, ki res ne moreš drugim dajati lekcij o standardih komuniciranja...

Glede na tvoje obkladanje z vzdevki, tistih, ki ti gredo v nos, si lahko kvečjemu tiho, sicer pa ni bilo govora o komuniciranju ampak o etičnih standardih.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Smrekar1 ::

Miki N je izjavil:

Pri Die Presse so PTTM označili za pacienta, bolnika.

https://www.diepresse.com/5945973/der-s...


Lovke "tranzicijske levice" so res globoke, da obvladujejo New York Times, Politico, Die Presse, Reutersa in Evropsko komisijo.

Saj imamo cel Tal Shiar, porkamadona!

111111111111 ::

Smrekar1 je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Ne vem kaj bi naredil.


V dotičnem primeru okoli zamegljenega križa? Nič.

Ne jemlji iz konteksta. Moja izjava se nanaša na celotno situacijo. Križ si lahko mirno nekam vtakneš ali obesiš na steno.

Smrekar1 je izjavil:


Sem absolutno za, da mediji odgovarjajo za dezinformacije. Primer:

https://nova24tv.si/svet/to-je-vodilni-...

Omenjen medij in 'novinarja' ki je spisal 'članek' bi morali sankcionirati. Za začetek bi morali zahtevati, da pred in po vsaki objavi ali TV prispevku jasno povedo, da so neverodostojni in so v preteklosti že fakenewsali.

Nova24 je trobilo financirano iz privat sredstev in reklam. Zaradi mene lahko pišejo da je Šarec vesoljec.

Smrekar1 je izjavil:


Če prav razumem torej POP TV morda oddajati tako kot pravi vlada, medtem ko se Nora24 lahko obrača kolikor sama hoče in motijo te dvojna merila.

Aha.

Nova24 je financirana bohve od koga. Sigurno pa ne iz davkov. Če pa moram zaradi POP TV plačevati priključek po 6€ se bom pa bunil, kaj poročajo in kako. Nova24 mi ne vzame niti €. Najraje gledam poročila na planet TV se mi zdijo v našem medijskem prostoru še najbolj znosni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

LightBit ::

Smrekar1 je izjavil:

Miki N je izjavil:

Pri Die Presse so PTTM označili za pacienta, bolnika.

https://www.diepresse.com/5945973/der-s...


Lovke "tranzicijske levice" so res globoke, da obvladujejo New York Times, Politico, Die Presse, Reutersa in Evropsko komisijo.

Saj imamo cel Tal Shiar, porkamadona!

:))

Smrekar1 ::

111111111111 je izjavil:


Ne jemlji iz konteksta. Moja izjava se nanaša na celotno situacijo. Križ si lahko mirno nekam vtakneš ali obesiš na steno.


Hvala, nimam teh čudnih nagnjenj. Tudi vtikam si teh stvari ne nikamor. Seveda tebi in tebi podobnih nič ne obsojam: tvoje telo, tvoja pravila.

Celotna situacija je pač taka, da je 24ur/POP TV dominantno nevtralen medij. Kaj te pri "celotni situaciji" moti? Da ni desničarsko trobilo?


Nova24 je trobilo financirano iz privat sredstev in reklam. Zaradi mene lahko pišejo da je Šarec vesoljec.


Ampak če POP TV, ki je ravno tako privaten, prikrije nek križ je pa to nesprejemljivo?


Nova24 je financirana bohve od koga. Sigurno pa ne iz davkov.


Nova24 je financirana iz reklam državnih podjetij (torej tvoj denar, čeprav ne prek davkov) in prek korupcijskega davka na določene razpise. Nekaj je tudi legitimno pridobljenega denarja, ampak bolj malo.

Če pa moram zaradi POP TV plačevati priključek po 6€ se bom pa bunil, kaj poročajo in kako.


Saj ti ga ni treba. Odjavi kabelsko, nihče te ne sili, da plačuješ za nekaj česar nočeš imeti.

mtosev ::

Miki N je izjavil:

Pri Die Presse so Jajota označili za pacienta, bolnika.

https://www.diepresse.com/5945973/der-s...
Saj imajo prav.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

b3D_950 ::

Sheet, kje ste vi te jajote, pajote in podobne jojote najdl. Bog vas nima rad.

To je vse za v bolnco.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: b3D_950 ()

GregiB ::

111111111111 je izjavil:

Če pa moram zaradi POP TV plačevati priključek po 6€ se bom pa bunil, kaj poročajo in kako. Nova24 mi ne vzame niti €.


Moramo plačevati POP TV? Res? Niso komercialna televizija, ki svoje usluge prodaja trgu...? Kot npr. EUROSPORT?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

111111111111 ::

Smrekar1 je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Ne jemlji iz konteksta. Moja izjava se nanaša na celotno situacijo. Križ si lahko mirno nekam vtakneš ali obesiš na steno.


Hvala, nimam teh čudnih nagnjenj. Tudi vtikam si teh stvari ne nikamor. Seveda tebi in tebi podobnih nič ne obsojam: tvoje telo, tvoja pravila.

Celotna situacija je pač taka, da je 24ur/POP TV dominantno nevtralen medij. Kaj te pri "celotni situaciji" moti? Da ni desničarsko trobilo?


Nova24 je trobilo financirano iz privat sredstev in reklam. Zaradi mene lahko pišejo da je Šarec vesoljec.


Ampak če POP TV, ki je ravno tako privaten, prikrije nek križ je pa to nesprejemljivo?


Nova24 je financirana bohve od koga. Sigurno pa ne iz davkov.


Nova24 je financirana iz reklam državnih podjetij (torej tvoj denar, čeprav ne prek davkov) in prek korupcijskega davka na določene razpise. Nekaj je tudi legitimno pridobljenega denarja, ampak bolj malo.

Če pa moram zaradi POP TV plačevati priključek po 6€ se bom pa bunil, kaj poročajo in kako.


Saj ti ga ni treba. Odjavi kabelsko, nihče te ne sili, da plačuješ za nekaj česar nočeš imeti.

Ne morem imeti kabelske brez POP TV. POP TV ni več privat, dokler je TREBA plačati za ogled vsebine, tudi če ne gledaš njihovega programa.

GregiB je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Če pa moram zaradi POP TV plačevati priključek po 6€ se bom pa bunil, kaj poročajo in kako. Nova24 mi ne vzame niti €.


Moramo plačevati POP TV? Res? Niso komercialna televizija, ki svoje usluge prodaja trgu...? Kot npr. EUROSPORT?

Plačujejo operaterji na naročnika.
https://forum.a1.si/pomoc-in-informacij...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

LightBit ::

To je problem kabelske.

lotar123 ::

Odjavi kabelsko, problem rešen, odjavi elektriko RTV rešen. Danes pa res ni problem postaviti sončno in eno Tesla baterijo :)

Smrekar1 ::

111111111111 je izjavil:


Ne morem imeti kabelske brez POP TV. POP TV ni več privat, dokler je TREBA plačati za ogled vsebine, tudi če ne gledaš njihovega programa.


Saj ti ga ni treba plačati: pač odjaviš kabelsko in bodi brez. Izbira je v celoti tvoja. Garantiram ti, da na enak način financiraš še cel kup drugih programov, POP TV je pač tako zaželen in tako gledan, da si lahko privošči to zaračunavati in operaterji ga morajo ponuditi, sicer jih ne bo nihče izbral.

Kabelska je še v redu, če kupiš satelitsko imaš cel kup arabskih programov o kamelah (in "kamelah") in te tudi nihče ne vpraša.

Velja isto. Če ti ni všeč pač odjaviš in si brez kabelske, jbg.

bizjakzan ::

FireSnake je izjavil:

Samo pometati je treba z zalego, ki je prisesana na državne jasli:
https://siol.net/novice/slovenija/simon...


Če nekdo res naredi red si, zaradi mene, lahko vzame tudi 20 000EUR plače (pa ima doživljensko moj glas).
Je pa te zalege toliko in je tako zakoreninjena, da bi to trajalo leta, da se spuca.
Tu se zdaj (vsaj malo) vidi, kako so si levaki nastavljali svojo zalego (časa so imeli dovolj).

Da ne bo pomote: nima veze levi desni, zalega je zalega in to je treba spucat!


hahah mas resitev, ki ne vkljucuje drzavljanske vojen?

Massacra ::

11111... -> Nova24 je financirana bohve od koga!

Saj, to kaže na netransparentnost.
Ali kako ti to pojmuješ?

V Erar-ju je nekje 100.000 € s strani "javnih sredstev oz. s strani prejemnikov javnih sredstev" bilo plačano na račun obeh lastnikov tega medija!

puginho ::

Smrekar1 je izjavil:

Miki N je izjavil:

Pri Die Presse so PTTM označili za pacienta, bolnika.

https://www.diepresse.com/5945973/der-s...


Lovke "tranzicijske levice" so res globoke, da obvladujejo New York Times, Politico, Die Presse, Reutersa in Evropsko komisijo.

Saj imamo cel Tal Shiar, porkamadona!


To je Kučanovo maslo 100% :))

GregiB ::

Ojej... zej je še društvo državnih tožilcev stopilo med grde rdečkarje... da grejo Puklastega tožarit!?!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

PersonaRuda ::

Še Jodlari so naredili članek na temo: Maršal Twito :D



https://www.kleinezeitung.at/politik/au...

Quagmire ::

S kom vse se še skrega v naslednjih 6-ih mesecih?

Telbanc ::

PersonaRuda je izjavil:

Še Jodlari so naredili članek na temo: Maršal Twito :D



https://www.kleinezeitung.at/politik/au...


Ja no, pol jim bo kaj twitnil nazaj in bojo jokcal u Bruselj. :)):)):))

Tko ko uni Belgijec.

Seveda se ve kdo provocira.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

PersonaRuda ::

Quagmire je izjavil:

S kom vse se še skrega v naslednjih 6-ih mesecih?

Uffff, niti pomislit nočem. Sploh ob dejstvu, da bo Slovenija čez 3 mesece predsedovala EU naslednja pol leta in v tistem času predsedovanja nam bo Janša še naredil ogromno sramote in se spokregal s pol Evrope.

Idealen scenarij bi bil, da se koalicija razpade in da vajeti prevzame tehnična vlada in potem tudi Janša ne more predsedovati EU. Ampak dvomim, da bomo tako lepo skozi prišli. To se ne bo zgodilo.

Konlov ::

Patološki narcis in sociopat.

HitraSperma ::

Haha cela evropa prca v glavo Janšo. Zdaj pa samo čakamo da bo kalimero začel jokati -ueeee, ueeee hudobni strici iz ozadje mi nagajajo, ueeee, ueeee

Edit:
:'(

JJ in Simoniti sta se uprpila:

https://twitter.com/rose_roseae/status/...

Nesposobni, pa še reve zraven. Brukice 8-)
fgdsfjk

Zgodovina sprememb…

ADIJOOO ::

Janša je car EU luzerji se lahko samo razjokajo :)

zztop ::

HitraSperma je izjavil:

JJ in Simoniti sta se uprpila:

https://twitter.com/rose_roseae/status/...

Evropski parlament v sredo o poskusu utišanja medijev v Sloveniji

Evropska poslanka Sophie in 't Veld (Renew/D66), ki vodi skupino za spremljanje spoštovanja demokracije, vladavine prava in temeljnih pravic v okviru odbora evropskega parlamenta za državljanske pravice, pravosodje in notranje zadeve, je na jutrišnji pogovor o izmenjavi mnenj o situaciji v Sloveniji v povezavi z demokracijo, vladavino prava in temeljnimi človekovimi pravicami povabila premiera Janeza Janšo in ministra za kulturo Vaska Simonitija.

Državotvorno. Spet problemi z nabiralnikami. Damn you post office, you!

Glavno, da so bili pri Pahorju.

Levica ::

2022 bo leto osamosvojitve, ko Janša ne bo več v vladi.
Od nove vlade pričakujem.


1. Zamenjava vseh kadrov, ki jih je nastavila Janševa vlada
2. 760 miljonov eur ne sme iti za vojsko ampak za socialo in zdravstvo
3. Na južni meji umakniti ograjo
4. Zaprtje azilnih centrov kjer jih mučijo
5. Nič več vračanja prebežnikov na Hrvaško kjer jim grozi mučenje
6. Večje sodelovanje pri EU projektih in pri premeščanju prebežnikov iz Italije in Grčije v Slvoenijo
7. Izstop iz morilskega NATO pakta, ki povzročajo vojne po celem svetu
8. Nova medijska zakonodaja, ki bo prepovedovala, da imajo politične stranke svoj medij
9. Zvišanje prispevka za RTV
10. Zvišanje socialne pomoči
11. bivše republike SFRJ in Kosovo/Albanijo se zapiše v ustavo kot legitimne manjšine v Slvoeniji kot sta to Madžarska in Italija
12. Pridobitev državljanstva zmanjšati na 5 let in za delvace takojšnje prebivanje za stalno in združevanje z družinami
13. Boj proti desnemu ekstremizmu.
14. V ustanove kot so zdravstveni domovi vrtci šole možnost večjezičnosti.
15. Prepovedati zvoenje cerkvenih zvonov po 16.00 uri
16. Obdavčiti cerkev
17. Obdavčiti bogataše
18. Bolj obdavčiti velike firme
19. Zaščititi žvižgače
20. Več financ za NGO-je
21. Vzeti MNZ odločanje o azilih in to naj delajo nevladne organizacje tipa PIC, Amnesty in druge, ki se spoznajo na to problematiko.
22. Omejiti mandat poslancev na 2 leti
23. Poslance na minimalce
24. Defundirati policijo
25. Obdavčiti tiste, ki imajo luksuz v obliki več avtomobilov ali stanovanj vikendov...
26. Kvote v parlament. Bivše sfrj republike bi morale imeti po 1 predstavnika v parlamentu, ki bi jih zastopal zato tudi je nujen zapis v ustavo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: kotanyi ()

ripmork ::

Hypathia je izjavil:


Kar seveda ne drži, edini skrajni primitivec v tej ekipi je Vodeb.

V linkih sem ti dal direkten dokaz na primitivizem “Johance” in Vodeba, pri ostalih omenjenih sem pa tudi že sam videl primitivne tviter izpade, a ne mislim preživet celega popoldneva v iskaju teh tvitov, ker jih je vseh enotavno preveč. Če mi ne verjameš, pa tudi prav.

Hypathia je izjavil:


Verjetno zato ker še vedno ne razumeš, da če nekoga poslušaš ali se z njim pogovarjaš še ne pomeni, da ga podpiraš ali se z njim strinjaš. Moji standardi so še vedno enaki in še vedno komuniciram tudi z ljudmi, ki jih ne dosegajo, če temu ne bi bilo tako, bi že davno zapustila tole gnezdo šovinistov od slotecha.

Če bi ti imela iste standarde za vse, bi že zdavnaj dvignila roke stran od desnosučnega mačizma in šovinizma, mizoginizma, ki so eno njihovih glavnih značilnosti. Prav tako bi pa tudi zavračala medije, ki take idiote sploh povabijo v svoje vrste. Če si pa po drugi strani tako (presenetljivo) tolerantna, bi pa pričakoval, da bi mogoče tudi kdaj kaj prebrala ali pogledala od npr. kakega Jordan Petersona - tip (ki je mimogrede bistveno višje po kulturnosti in razgledanosti kot Vodeb) dejansko kdaj celo kaj dobrega pove, čeprav je njegovo pisanje za moje pojme precej prežeto s katoliško vero.

Hypathia je izjavil:

Twitter poteza pa je še posebej problematična zaradi dvojnih vatlov, če je Vodeb grozil Pribcu naj se ga obsodi na pogojno kazen, tako kot tudi vse ostale, ki grozijo, če mislimo resno z bojem proti nasilju, ne pa zgolj poljubno sankcionirati, glede na lastno agendo in simpatije/antipatije.

Seveda, "dvojni vatli." Murglje vodijo celo Evropo in tudi Twitter, globalna (ali vsaj evropska) zarota. Ni bil to ne prvi ne zadnji blokiran profil. Je pa na desni verjetno več blokiranih profilov, ker je tudi kultura pisanja (da ne omenjam pravopisja) na nižjem nivoju... precej primitivcev ala Česenj pač.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

zztop ::

Bravo ga. Pirc, tako se govori. @ Tarča

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

zztop ::

Je kar zabavno, da SAB & SDS sodelujeta skupaj. Oba namreč morata trditi, da organiziranih orgij fake profilov ni.

Hypathia ::

ripmork je izjavil:


V linkih sem ti dal direkten dokaz na primitivizem “Johance” in Vodeba, pri ostalih omenjenih sem pa tudi že sam videl primitivne tviter izpade, a ne mislim preživet celega popoldneva v iskaju teh tvitov, ker jih je vseh enotavno preveč. Če mi ne verjameš, pa tudi prav.

Vsakemu se lahko zgodi zdrs, v žaru "borbe", v trenutku frustracije, sem prepričana, da si že tudi ti kaj primitivnega prijavil, nekaj povsem drugega pa je, če je primitivizem način delovanja in vztrajam, da to velja le za Vodeba, ne pa 3/4 ekipe, kot si trdil ti.

ripmork je izjavil:


Če bi ti imela iste standarde za vse, bi že zdavnaj dvignila roke stran od desnosučnega mačizma in šovinizma, mizoginizma, ki so eno njihovih glavnih značilnosti. Prav tako bi pa tudi zavračala medije, ki take idiote sploh povabijo v svoje vrste.

In šla kam, k levosučnemu mačizmu, šovinizmu in mizoginiji ali se preprosto zaprla v svoj mali mehurček? To na dolgi rok pač ni vzdržno, poleg tega obstajajo tudi druge pomembne teme, ki se ne tičejo neposredno feminizma in če hočeš biti celostno informiran se v današnji družbi, ki je izrazito segmentirana, vsak medij si je izbral svojo skupino odjemalcev, ki ji zaradi višje gledanosti servira tisto kar želijo slišati, pač ne ne moreš zanesti zgolj na MSM, ki so izrazito levo usmerjeni.

ripmork je izjavil:


Če si pa po drugi strani tako (presenetljivo) tolerantna, bi pa pričakoval, da bi mogoče tudi kdaj kaj prebrala ali pogledala od npr. kakega Jordan Petersona - tip (ki je mimogrede bistveno višje po kulturnosti in razgledanosti kot Vodeb) dejansko kdaj celo kaj dobrega pove, čeprav je njegovo pisanje za moje pojme precej prežeto s katoliško vero.

Ne vem zakaj predvidevaš, da nisem poslušala Petersona, a morda sodiš po sebi, ki si mnenja očitno ustvarjaš na podlagi posameznih tvitov in tega, da si nekje prebral, da je ta in ta fašist. No, jaz si mnenja o posameznikih ustvarim na podlagi njihovega dela/izjav, ne na podlagi tega kaj o njih govorijo bolj ali manj pristranski opazovalci, kar pa seveda ne pomeni nujno, da jih podpiram ali se z njimi strinjam.

ripmork je izjavil:


Seveda, "dvojni vatli." Murglje vodijo celo Evropo in tudi Twitter, globalna (ali vsaj evropska) zarota. Ni bil to ne prvi ne zadnji blokiran profil. Je pa na desni verjetno več blokiranih profilov, ker je tudi kultura pisanja (da ne omenjam pravopisja) na nižjem nivoju... precej primitivcev ala Česenj pač.

Da je twitterju, pa tudi drugim tehnološkim velikanom, blizu woke liberalna agenda in da v skladu z njo moderirajo, ni nobena skrivnost. Tudi ne drži, da je kultura pisanja na levi kaj višja, je pa morda, čeprav nimam konkretnih podatkov, za Slovenijo značilno, da je na twitterju več desno usmerjenih ljudi, kar pa, kot je pokazala današnja Tarča, levico, ki je vajena medijske prevlade, močno jezi. Naj zabelim to svojo misel z Johanco, ki si mi jo ravno ti predstavil, za kar se ti zahvaljujem: "Danes smo problem desni twiteraši, jutri bomo probem desni volilci, pojutrišnjem bodo problem desni politiki... naredili bodo regulacije.", pa še Lotto: "Kletni troli smo levičarjem zaprli avtocesto do oblasti in korita."
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

ripmork ::

Hypathia je izjavil:


Vsakemu se lahko zgodi zdrs, v žaru "borbe", v trenutku frustracije, sem prepričana, da si že tudi ti kaj primitivnega prijavil, nekaj povsem drugega pa je, če je primitivizem način delovanja in vztrajam, da to velja le za Vodeba, ne pa 3/4 ekipe, kot si trdil ti.

Zdrs v žaru borbe = navaden izgovor, sploh pa za ljudi, ki so na javnih pozicijah kot je/bo NTA. Če pa insinuiraš, da sem jaz kaj primitivnega sam izjavil, me pa citiraj.

Hypathia je izjavil:


In šla kam, k levosučnemu mačizmu, šovinizmu in mizoginiji ali se preprosto zaprla v svoj mali mehurček? To na dolgi rok pač ni vzdržno, poleg tega obstajajo tudi druge pomembne teme, ki se ne tičejo neposredno feminizma in če hočeš biti celostno informiran se v današnji družbi, ki je izrazito segmentirana, vsak medij si je izbral svojo skupino odjemalcev, ki ji zaradi višje gledanosti servira tisto kar želijo slišati, pač ne ne moreš zanesti zgolj na MSM, ki so izrazito levo usmerjeni.

Prav pred kratkim je raziskava pokazala, da sta “levo usmerjena” medija RTV Slo in POP TV v resnici izrazito nevtralna, ker oba razkrivata napake pod vsako vlado. Od "Stožic" in "farmacevtke" do slabih bank in Janše. Za razliko od Nova24 trobil, ki priročno ignorirajo napake na desnici. Videno znova in znova.

Hypathia je izjavil:


No, jaz si mnenja o posameznikih ustvarim na podlagi njihovega dela/izjav, ne na podlagi tega kaj o njih govorijo bolj ali manj pristranski opazovalci, kar pa seveda ne pomeni nujno, da jih podpiram ali se z njimi strinjam.

Cel "point" limanja tviter izjav je ravno baziranje mnenja o posameznikih na podlagi njihovih izjav, ne pa na podlagi tega, kaj o njih govorijo drugi.

Hypathia je izjavil:


Da je twitterju, pa tudi drugim tehnološkim velikanom, blizu woke liberalna agenda in da v skladu z njo moderirajo, ni nobena skrivnost. Tudi ne drži, da je kultura pisanja na levi kaj višja, je pa morda, čeprav nimam konkretnih podatkov, za Slovenijo značilno, da je na twitterju več desno usmerjenih ljudi, kar pa, kot je pokazala današnja Tarča, levico, ki je vajena medijske prevlade, močno jezi. Naj zabelim to svojo misel z Johanco, ki si mi jo ravno ti predstavil, za kar se ti zahvaljujem: "Danes smo problem desni twiteraši, jutri bomo probem desni volilci, pojutrišnjem bodo problem desni politiki... naredili bodo regulacije.", pa še Lotto: "Kletni troli smo levičarjem zaprli avtocesto do oblasti in korita."

Prav imaš - nimaš podatkov, zgolj domneva.

Hah, BRAVO, “Lotto Šego” - twitter profil najbolj ekstremnega in sovražno nastrojenega osebka na Twitterju citiraš. Če lahko toleriraš njeno pisanje, potem pa res nimaš več nikakršnih standardov. Pojdi si brat zgodovino njenega izražanja, da si realno sliko ustvariš. Fun fact: tako domoljubna, da raje živi na Švedskem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Levica ::

Če veste kaj je dobro za državo potem edine novice katere je potrebno brati https://www.levica.si/

dronyx ::

Poslanci končno ustavili fiktivna prebivališča - levica bo kot kaže v še večjih težavah zaradi upada novih volivcev iz Balkana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

gozdar1 ::

dronyx je izjavil:

Poslanci končno ustavili fiktivna prebivališča - levica bo kot kaže v še večjih težavah zaradi upada novih volivcev iz Balkana.


Od kdaj lahko tujci volijo?

Smrekar1 ::

PersonaRuda je izjavil:

Še Jodlari so naredili članek na temo: Maršal Twito :D



https://www.kleinezeitung.at/politik/au...


Ena taka lepa iz preteklosti:

PTTM: Mednarodni ugled Slovenije pod vprašajem

https://www.sds.si/novica/jansa-mednaro...

Očitno to zdaj ni več problem in imamo neomejeno visok mednarodni ugled ali kako?

Smrekar1 ::

gozdar1 je izjavil:


Od kdaj lahko tujci volijo?


Od nikoli. Je pa Kretenček izpod Utika to začel prodajati kot "razlog" zakaj ZJ s tako lahkoto dominira na ljubljanskih volitvah in ostali umsko zaostali so to pograbili kot da se dogaja na državnem nivoju.

ZJ je na zadnjih volitvah dobil več kot 50% glasov na več kot polovici volišč in samo na treh voliščih ni dobil največ glasov izmed vseh kandidatov. Volilna prevara, ki se zanaša na skupini "uvoženih" volivcev bo imela anomalije, kjer so nekatera volišča zasičena z volivci ene strani, drugje bo pa bolj neka srednja žalost. Na državni ravni dejansko so vprašanja o poštenosti "zmag" 55-80, ZJ evidentno zmaguje zato, ker ga Ljubljančani volijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

dronyx ::

gozdar1 je izjavil:

Od kdaj lahko tujci volijo?

Na lokalnih volitvah lahko volite tudi tujci, ki imate dovoljenje za stalno prebivanje in prijavljeno stalno prebivališče v RS.

Bwaze6 ::

Hypathia je izjavil:

Tudi ne drži, da je kultura pisanja na levi kaj višja, je pa morda, čeprav nimam konkretnih podatkov, za Slovenijo značilno, da je na twitterju več desno usmerjenih ljudi, kar pa, kot je pokazala današnja Tarča, levico, ki je vajena medijske prevlade, močno jezi. Naj zabelim to svojo misel z Johanco, ki si mi jo ravno ti predstavil, za kar se ti zahvaljujem: "Danes smo problem desni twiteraši, jutri bomo probem desni volilci, pojutrišnjem bodo problem desni politiki... naredili bodo regulacije.", pa še Lotto: "Kletni troli smo levičarjem zaprli avtocesto do oblasti in korita."


V tvojem mehurčku je to verjetno popolnoma res.

Do kam pa pripelje takšno napačno predstavljanje realnosti, pa si lahko pogledaš v "uspehu" ameriških desničarjev, ki jim je nehote uspel najhujši teroristični napad na državni objekt v zgodovini, zdaj pa jokicajo, ko jih na stotine nosi posledice za svoj "winning".

ripmork ::

Ko je že ravno petek :)



O Snežiču se je že kaj debatiralo tule zadnje dni? Zdaj se točno vidi, zakaj so Lazarjevo nastavili. Policija seveda zanika, da bi prišlo do kakega uhajanja informacij (Snežič pa ilegalno par dni nazaj prečkal mejo, ker se mu je iz neznanega razloga hudo mudilo v BIH).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

fikus_ ::

Smrekar1 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Še Jodlari so naredili članek na temo: Maršal Twito :D



https://www.kleinezeitung.at/politik/au...


Ena taka lepa iz preteklosti:

PTTM: Mednarodni ugled Slovenije pod vprašajem

https://www.sds.si/novica/jansa-mednaro...

Očitno to zdaj ni več problem in imamo neomejeno visok mednarodni ugled ali kako?



Takrat je pihal veter na levo, sedaj pa na desno stran :))

scipascapa ::

10. Zvišanje socialne pomoči

LEVICA: :))

zakaj ne kar izenačiti z minimalno?

D3m ::

Dvig RTV prispevka?

Prokleti trol.
|HP EliteBook|R5 6650U|

fikus_ ::

Zakaj ne bi vsi dobili enako denarja na mesec, saj vsi enako jemo, oblačil rabimo malo, kdor ima večje stanovanje od 10m2/osebo, bo vzel kakšnega migranta k sebi, . . .

Vsi enaki, vsi enakopravni! Uravnilovna za vse!

/s off

gozdar1 ::

dronyx je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Od kdaj lahko tujci volijo?

Na lokalnih volitvah lahko volite tudi tujci, ki imate dovoljenje za stalno prebivanje in prijavljeno stalno prebivališče v RS.


V mestih desnica že tako večinoma nima nekih šans, na državnozborskih pa tako ne smejo volit tako, da na to "uvoz" nima vpliva.
««
29 / 133
»»