» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
8 / 133
»»

Telbanc ::

KUL nima ene face, ki bi lah bil vodja, tko da so težki časi pred njimi. ;((:8)

Bolj ko se bodo volitve bližale, bolj bo to jasno. 8-)8-)

Torej dejmo se počas prpravit na novi mandat Janšata, ker druzga ni. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

kuall ::

Poslanci so bolj pametni kot navadni človečki očitno. Kar je seveda res in logično. Saj kar deluje demokracija. :)

lotar123 ::

Niso bili podkupljeni, so se pa držali svoje mesečne rente :) Zaradi tega pa ni v interesu SDS preferenčni glas!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

endelin ::

a je kdo res pričakoval da bo Kahl predsednik vlade? Dajte no:))
tolko pameti je pa še.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

kuall ::

kahel še podporo svojih poslancev nima pa hoče imet podporo celega parlamenta. kakšen lolek.

Uizi ::

But the MSM said Kahel good Janša bad! How iz dis possible? OVČKE

D3m ::

Višegrajski prihajamo. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Massacra ::

Uizi je izjavil:

But the MSM said Kahel good Janša bad! How iz dis possible? OVČKE


MSM ne glasuje v parlamentu. Ampak poslanci. Tebi še to ni jasno?

puginho ::

endelin je izjavil:

a je kdo res pričakoval da bo Kahl predsednik vlade? Dajte no:))
tolko pameti je pa še.


Folk je tak obupan da bi karla vzeli namesto firerja. Uživajte še dobro leto, pol bote 10 let spet v opoziciji.

Uizi ::

Massacra je izjavil:

Uizi je izjavil:

But the MSM said Kahel good Janša bad! How iz dis possible? OVČKE


MSM ne glasuje v parlamentu. Ampak poslanci. Tebi še to ni jasno?


Več kot tebi očitno. :D

NEAKTIVEN! ::

Pozna kdo kakšen dober tečaj za Madžarščino? :'(

Massacra ::

Uizi je izjavil:

Massacra je izjavil:

Uizi je izjavil:

But the MSM said Kahel good Janša bad! How iz dis possible? OVČKE


MSM ne glasuje v parlamentu. Ampak poslanci. Tebi še to ni jasno?


Več kot tebi očitno. :D


Kaj majo MSM zveze z glasovanjem v parlamentu? Daj, ne delaj še večjega norčka iz sebe!

puginho ::

V budimpešti in varšavi pa že ognjemet

endelin ::

puginho je izjavil:

endelin je izjavil:

a je kdo res pričakoval da bo Kahl predsednik vlade? Dajte no:))
tolko pameti je pa še.


Folk je tak obupan da bi karla vzeli namesto firerja. Uživajte še dobro leto, pol bote 10 let spet v opoziciji.

Mastermindi na levi bi ubijal, da bi imeli enga Janšo. Imajo pa Šivilje, neke komičarje in Erjavce in podobne brezveznike s katerimi si ne morejo nič pomagat.:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

111111111111 ::

PacificBlue je izjavil:


Slovenia qou vadis?

Hvala bogu po današnjem dnevu ne na slabše. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Telbanc ::

puginho je izjavil:

V budimpešti in varšavi pa že ognjemet


V Avstraliji pa svečana otvoritev odelka "za urgentne primere":D:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

zztop ::

endelin je izjavil:

puginho je izjavil:

endelin je izjavil:

a je kdo res pričakoval da bo Kahl predsednik vlade? Dajte no:))
tolko pameti je pa še.


Folk je tak obupan da bi karla vzeli namesto firerja. Uživajte še dobro leto, pol bote 10 let spet v opoziciji.

Mastermindi na levi bi ubijal, da bi imeli enga Janšo. Imajo pa Šivilje, neke komičarje in Erjavce in podobne brezveznike s katerimi si ne morejo nič pomagat.:))
Misliš, da potrebujemo novo levo stranko ali samo novega predsednika(obraz) že obstoječih strank?

endelin ::

Tale puginho je eden večjih brezveznikov na slotech. Škoda ker ni opcije ignore.
Politično obremenjen kot nekateri leta 42 a se ma za nevtralnega LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

111111111111 ::

Telbanc je izjavil:

KUL nima ene face, ki bi lah bil vodja, tko da so težki časi pred njimi. ;((:8)

Bolj ko se bodo volitve bližale, bolj bo to jasno. 8-)8-)

Torej dejmo se počas prpravit na novi mandat Janšata, ker druzga ni. :)):)):))

V tem je najbrž precej resnice. Če Janša ne bo kapitalno zajebal, zna bit točno tako.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Uizi ::

Janša 2022 EZ WIN EZ CLAP

NEAKTIVEN! ::

Uizi je izjavil:

Janša 2022 EZ WIN EZ CLAP


Tako kot Trump hihi.

puginho ::

endelin je izjavil:

puginho je izjavil:

endelin je izjavil:

a je kdo res pričakoval da bo Kahl predsednik vlade? Dajte no:))
tolko pameti je pa še.


Folk je tak obupan da bi karla vzeli namesto firerja. Uživajte še dobro leto, pol bote 10 let spet v opoziciji.

Mastermindi na levi bi ubijal, da bi imeli enga Janšo. Imajo pa Šivilje, neke komičarje in Erjavce in podobne brezveznike s katerimi si ne morejo nič pomagat.:))


Slovenija rabi vlado JJ za kako leto na 10 let, ker se folk preveč razvadi in ne hodi na volitve, za naslednje sem prepričan da nebo tako. Zakaj bi imeli na levi janeza, da bi bili skoz v opoziciji?

111111111111 ::

endelin je izjavil:

a je kdo res pričakoval da bo Kahl predsednik vlade? Dajte no:))
tolko pameti je pa še.

Vsaj to, v vsej tej norišnici.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PacificBlue ::

111111111111 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:


Slovenia qou vadis?

Hvala bogu po današnjem dnevu ne na slabše. :D


Da se ne boš ugriznil v jezik, ko boš obkrožil levico na naslednjih volitvah.

Drugace pa resno, jaz sem izjemno razočaran nad stanjem v naši politiki, nad odnosom ljudi..in stanjem v naši družbi. Mislim, da je to veliko večji problem od tega, kdo je na oblasti. Ker konec koncev so odraz nase volje. Tudi v ustavi piše, da ima oblast ljudstvo. Ne pa nekih 36 poslancev +6, ki niso prpravljeni tega izvrsevat. Kar imejte jih.
I’m out.
:3

NEAKTIVEN! ::

Je nezaupnica edina pot do predčasnih volitev? Ali je referendum opcija?

Jaz nočem Janeza do 2022 :(

Uizi ::

Mi pa nismo hoteli 21 let levih kraj, pa smo vseeno pptrpeli, vi mamini sinčki pa jokate.

endelin ::

Uizi je izjavil:

Mi pa nismo hoteli 21 let levih kraj, pa smo vseeno pptrpeli, vi mamini sinčki pa jokate.

Obnašajo se kot male pi*kice takoj, ko niso na oblasti. Klasika. Snežinkice. Že videno;)

NEAKTIVEN! ::

endelin je izjavil:

Uizi je izjavil:

Mi pa nismo hoteli 21 let levih kraj, pa smo vseeno pptrpeli, vi mamini sinčki pa jokate.

Obnašajo se kot male pi*kice takoj, ko niso na oblasti. Klasika. Snežinkice. Že videno;)


Za koga si pa ti volil na volitvah?

endelin ::

NEAKTIVEN! je izjavil:

endelin je izjavil:

Uizi je izjavil:

Mi pa nismo hoteli 21 let levih kraj, pa smo vseeno pptrpeli, vi mamini sinčki pa jokate.

Obnašajo se kot male pi*kice takoj, ko niso na oblasti. Klasika. Snežinkice. Že videno;)


Za koga si pa ti volil na volitvah?

Za nobenga, ker se mi ni dalo it v nedeljo ven?

Massacra ::

NEAKTIVEN! je izjavil:

Je nezaupnica edina pot do predčasnih volitev? Ali je referendum opcija?

Jaz nočem Janeza do 2022 :(


Korupcija in vložitve kazenskih ovadb je ena!

Druga je masovni revolt ljudi (to se ne bo zgodilo).

Tretja je pa malo nenavadna in sicer: zakonski predlogi ne dobivajo zadostne podpore, se pravi 46 gladov.

Kolikor sem danes štel, je bilo 37 neprevzetih glasovnic. To IJJ ziher ima! Do 46 je še 9 glasov!

NEAKTIVEN! ::

endelin je izjavil:

NEAKTIVEN! je izjavil:

endelin je izjavil:

Uizi je izjavil:

Mi pa nismo hoteli 21 let levih kraj, pa smo vseeno pptrpeli, vi mamini sinčki pa jokate.

Obnašajo se kot male pi*kice takoj, ko niso na oblasti. Klasika. Snežinkice. Že videno;)


Za koga si pa ti volil na volitvah?

Za nobenga, ker se mi ni dalo it v nedeljo ven?


Za koga bi pa šel, če bi bilo obvezno?

Uizi ::

NEAKTIVEN! je izjavil:

endelin je izjavil:

Uizi je izjavil:

Mi pa nismo hoteli 21 let levih kraj, pa smo vseeno pptrpeli, vi mamini sinčki pa jokate.

Obnašajo se kot male pi*kice takoj, ko niso na oblasti. Klasika. Snežinkice. Že videno;)


Za koga si pa ti volil na volitvah?


Nikogar, le vidim kako stvari stojijo.

111111111111 ::

PacificBlue je izjavil:

Da se ne boš ugriznil v jezik, ko boš obkrožil levico na naslednjih volitvah.

Drugace pa resno, jaz sem izjemno razočaran nad stanjem v naši politiki, nad odnosom ljudi..in stanjem v naši družbi. Mislim, da je to veliko večji problem od tega, kdo je na oblasti. Ker konec koncev so odraz nase volje. Tudi v ustavi piše, da ima oblast ljudstvo. Ne pa nekih 36 poslancev +6, ki niso prpravljeni tega izvrsevat. Kar imejte jih.

Nisem slišal da bi se pa bunil, ko je šarec naredil koalicijo z Levico, kaj pa to?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

zztop ::

Socialno je obupna(anti-splav, anti-homoseksualstvo, se pravi krščanske vrednote uber alles), ekonomsko pa prazna, brez konkretnih idej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

NEAKTIVEN! ::

Je pa imela danes Alenka Bratušek izvrsten nastop!

zztop ::

Kateri politik je sploh slab retorik?

lotar123 ::

zztop je izjavil:

Socialno je obupna(anti-splav, anti-homoseksualstvo, se pravi krščanske vrednote uber alles), ekonomsko pa prazna, brez konkretnih idej.


NSi ni za ekonomijo, zato pa rabijo koalicijo in par popravkov, vendar žal zajadrajo vedno v napačno smer! Pod Ljudmilo so bili odločna stranka, pod pleničarjem so satelit, žal je tako! Zato pa vsi troli pravijo da je Ljudmila Levičar :) Potem pa razumi!

PacificBlue ::

111111111111 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Da se ne boš ugriznil v jezik, ko boš obkrožil levico na naslednjih volitvah.

Drugace pa resno, jaz sem izjemno razočaran nad stanjem v naši politiki, nad odnosom ljudi..in stanjem v naši družbi. Mislim, da je to veliko večji problem od tega, kdo je na oblasti. Ker konec koncev so odraz nase volje. Tudi v ustavi piše, da ima oblast ljudstvo. Ne pa nekih 36 poslancev +6, ki niso prpravljeni tega izvrsevat. Kar imejte jih.

Nisem slišal da bi se pa bunil, ko je šarec naredil koalicijo z Levico, kaj pa to?


Ljudje, ki niso pripravljeni sprejemat kompromisov v politiki nimajo kaj iskati!
I’m out.
:3

Telbanc ::

111111111111 je izjavil:

endelin je izjavil:

a je kdo res pričakoval da bo Kahl predsednik vlade? Dajte no:))
tolko pameti je pa še.

Vsaj to, v vsej tej norišnici.


Evidentno je, da v KUL ne razumejo, da je blo vse skup če rečemo bobu bob - načrtovana diverzija levega pola. In morda Desusa.

Evidentno je blo, da je Karlijev čas že davno mimo.

Če bi meli drugega kandidata, takega z referencami, za PM, verjemte bi se tud na desni bolj tresli.

Tko, da naj se obrnejo na tistega, ki jim je svetoval, Karlija za PM in ga vprašajo, zakaj se zajebava z njimi?

Sem že prvi dan napisal da se to nikakor ne bo zgodilo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Gambino ::

Smešna situacija. SDS + NSi + SMS + SNS skupaj trenutno ne bi zbrali niti 25% glasov.
Dejstvo je, da SMCja, SNS in verjetno tudi DESUSA ne bo več na naslednjih volitvah, še NSi je vprašljiv.
Na levi strani bo potrebna konsolidacija ter izbor primernega kandidata za premierja.
Danes je Twito dobil bitko, ne pa vojne. Leta 2022 bo izgubil vojno! Takšen poraz, kot ga še ni doživel.
Od nove vlade 2022 pa pričakujem, da to izdajalsko gamad iz SMCja vrže ven iz vseh državnih institucij, da jim prepreči kakršno koli zaposlitev v javni oz državni upravi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()

el_bahattee ::

Telbanc je izjavil:

Če bi meli drugega kandidata, takega z referencami, za PM, verjemte bi se tud na desni bolj tresli.

Tko, da naj se obrnejo na tistega, ki jim je svetoval, Karlija za PM in ga vprašajo, zakaj se zajebava z njimi?

Sem že prvi dan napisal da se to nikakor ne bo zgodilo.

Erjavec vodi lastno stranko k propadu. Najprej jih je proti njihovi volji silil k izstopu iz koalicijie, danes se je pokazalo, da očitno nima podpore niti v poslanski skupini, enega poslanca je tudi že izgubil, prav tako nekaj članov stranke, ki so jo skupaj s Pivčevo zapustili.

Poslanska skupina bi sedaj po propadu Korlove solo akcije pač morala skleniti nekakšen sporazum o sodelovanju z vlado in obdržati ministra, ki je trenutno še operativen... samo tako se bodo imeli s čim za pohvaliti do naslednjih volitev. Je pa nejasno, kakšna bo sedaj vloga Erjavca in kakšen vpliv sploh še ima v stranki in poslalnski skupini.
Come to my center, you enter the winter.

Telbanc ::

Gambino je izjavil:

Smešna situacija. SDS + NSi + SMS + SNS skupaj trenutno ne bi zbrali niti 25% glasov.
Dejstvo je, da SMCja, SNS in verjetno tudi DESUSA ne bo več na naslednjih volitvah, še NSi je vprašljiv.
Na levi strani bo potrebna konsolidacija ter izbor primernega kandidata za premierja.
Danes je Twito dobil bitko, ne pa vojne. Leta 2022 bo izgubil vojno! Takšen poraz, kot ga še ni doživel.
Od nove vlade 2022 pa pričakujem, da to izdajalsko gamad iz SMCja vrže ven iz vseh državnih institucij, da jim prepreči kakršno koli zaposlitev v javni oz državni upravi!


Smešno bo še bolj, ko bojo mogli taki ko ti gledat J.J. do l. 2026. Na mestu PM. U kak bo smešno. :)):)):)):))

Zoki je dobu 42 glasov. LOL. Ko je blo glasovanje.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

endelin ::

Gambino je izjavil:

Od nove vlade 2022 pa pričakujem, da to izdajalsko gamad iz SMCja vrže ven iz vseh državnih institucij, da jim prepreči kakršno koli zaposlitev v javni oz državni upravi!

Res si bogi no. Torej če ne mislis kot mi ne smeš bit zaposlen v javni upravi:))
Cancel kultura na vrhuncu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Telbanc ::

endelin je izjavil:

Gambino je izjavil:

Od nove vlade 2022 pa pričakujem, da to izdajalsko gamad iz SMCja vrže ven iz vseh državnih institucij, da jim prepreči kakršno koli zaposlitev v javni oz državni upravi!

Res si bogi no. Torej če ne mislis kot mi ne smeš bit zaposlen v javni upravi:))
Cancel kultura na vrhuncu.


Tkole človek marsikaj zve, kak si eni predstavljajo demokracijo. >:D>:D>:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Gambino ::

Telbanc je izjavil:

Gambino je izjavil:

Smešna situacija. SDS + NSi + SMS + SNS skupaj trenutno ne bi zbrali niti 25% glasov.
Dejstvo je, da SMCja, SNS in verjetno tudi DESUSA ne bo več na naslednjih volitvah, še NSi je vprašljiv.
Na levi strani bo potrebna konsolidacija ter izbor primernega kandidata za premierja.
Danes je Twito dobil bitko, ne pa vojne. Leta 2022 bo izgubil vojno! Takšen poraz, kot ga še ni doživel.
Od nove vlade 2022 pa pričakujem, da to izdajalsko gamad iz SMCja vrže ven iz vseh državnih institucij, da jim prepreči kakršno koli zaposlitev v javni oz državni upravi!


Smešno bo še bolj, ko bojo mogli taki ko ti gledat J.J. do l. 2026. Na mestu PM. U kak bo smešno. :)):)):)):))

Zoki je dobu 42 glasov. LOL. Ko je blo glasovanje.


V to sem prepričan, da JJ ne bo dobil niti 20%.
SMC in njihovi poslanci so izdali lastne volilce, ki jim glasa nikoli ne bi dali, če bi vedeli, da bodo šli v koalicijo z JJem. Taki nimajo kaj iskati v državni in javni upravi!!!

Telbanc je izjavil:

endelin je izjavil:

Gambino je izjavil:

Od nove vlade 2022 pa pričakujem, da to izdajalsko gamad iz SMCja vrže ven iz vseh državnih institucij, da jim prepreči kakršno koli zaposlitev v javni oz državni upravi!

Res si bogi no. Torej če ne mislis kot mi ne smeš bit zaposlen v javni upravi:))
Cancel kultura na vrhuncu.


Tkole človek marsikaj zve, kak si eni predstavljajo demokracijo. >:D>:D>:D


Tako kot si jo druže Twito iz aresta res ne!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()

Telbanc ::

Gambino je izjavil:

[

V to sem prepričan, da JJ ne bo dobil niti 20%.
SMC in njihovi poslanci so izdali lastne volilce, ki jim glasa nikoli ne bi dali, če bi vedeli, da bodo šli v koalicijo z JJem. Taki nimajo kaj iskati v državni in javni upravi!!!


A pol je imel uni prav, ko je trdil, da v bistvu na državne jasli pridejo le prvorazredni? In njihovi potomci.

No lepo. Kak lepo deluje naša država. Mamo prvo in drugorazredne. :)):)):))

In zaj vam če J. tole počas razmontirat, pa vas bo fršlok.

:))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Gambino ::

Telbanc je izjavil:

Gambino je izjavil:

[

V to sem prepričan, da JJ ne bo dobil niti 20%.
SMC in njihovi poslanci so izdali lastne volilce, ki jim glasa nikoli ne bi dali, če bi vedeli, da bodo šli v koalicijo z JJem. Taki nimajo kaj iskati v državni in javni upravi!!!


A pol je imel uni prav, ko je trdil, da v bistvu na državne jasli pridejo le prvorazredni? In njihovi potomci.

No lepo. Kak lepo deluje naša država. Mamo prvo in drugorazredne. :)):)):))

In zaj vam če J. tole počas razmontirat, pa vas bo fršlok.

:))


Koga bo fršlok? Pametni delamo v gospodarstvu in ne v gnili državni upravi!

Massacra ::

Telbanc je izjavil:

Gambino je izjavil:

[

V to sem prepričan, da JJ ne bo dobil niti 20%.
SMC in njihovi poslanci so izdali lastne volilce, ki jim glasa nikoli ne bi dali, če bi vedeli, da bodo šli v koalicijo z JJem. Taki nimajo kaj iskati v državni in javni upravi!!!


A pol je imel uni prav, ko je trdil, da v bistvu na državne jasli pridejo le prvorazredni? In njihovi potomci.

No lepo. Kak lepo deluje naša država. Mamo prvo in drugorazredne. :)):)):))

In zaj vam če J. tole počas razmontirat, pa vas bo fršlok.

:))


Klkub vsemu dokazuješ, da te kult IJJ in sovraštvo do drugih, drži pokonci.

Saj, počasi bodo kazenske ovadbe.

In malo si poglej, kako "levica" obračuna z "gnilimi jajci" v svojih vrstah, če si prebereš, kaj se dogaja z demokratskim guvernerjem New Yorka.

Zdaj pa mi povej, kje drugje če ne na sodiščih vas bo treba procesirat za smrtu v DSO-jih??? Sami nimate ne časti, ne sramu.

IN NESPOSOBNI STE KARKOLI USTVARITI, ZATO PA BREZ REFERENC IN ZNANJA VRIVATE SVOJE TJA, KAMOR NE SODIJO!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Telbanc ::

Gambino je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Gambino je izjavil:

[

V to sem prepričan, da JJ ne bo dobil niti 20%.
SMC in njihovi poslanci so izdali lastne volilce, ki jim glasa nikoli ne bi dali, če bi vedeli, da bodo šli v koalicijo z JJem. Taki nimajo kaj iskati v državni in javni upravi!!!


A pol je imel uni prav, ko je trdil, da v bistvu na državne jasli pridejo le prvorazredni? In njihovi potomci.

No lepo. Kak lepo deluje naša država. Mamo prvo in drugorazredne. :)):)):))

In zaj vam če J. tole počas razmontirat, pa vas bo fršlok.

:))


Koga bo fršlok? Pametni delamo v gospodarstvu in ne v gnili državni upravi!


In ti delaš v gospodarstvu, pa tako dobro veš, kdo "zasluži" delo v javni upravi???:)):)):)):))

In si pršu mene učit kak stvari stojijo??
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

HotBurek ::

Mene pa zanima, kdaj bo konec te nove kovid diktature?


root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window
««
8 / 133
»»