» »

Netscape

Netscape

miha ::

Kdaj boste zrihtali da bomo lahko gledali "TO SUPER" stran tudi v Netscapu

Elemen_T ::

Pravijo da Veèina zmaga ...torej v tem primeru IE zmaga.

Še ena statistika:
NS3+ ----> 5.67%
IE+ ----> 89.13%
Drugo --> 5.20%

jaz se nebi kaj dosti po NSu orientiral...
Je pa res da mora biti porfesionalna stran obvezno narejena za čim več browserjov...

lp

Lunik ::

ups

Sergio ::

da ne dela? uporablite NS 6 ter Mozillo - najnovejšo. Za nas NS 4.x več ne obstaja.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Lunik ::

no, gremo še enkrat pisat (vrglo iz mozille:D)

Rekel bi, da je razmerje sil malce drugačno.



IE ima kvečjemu 60-75% uporabnikov.

NS (alias Mozilla) 5-15

pa še drugo...



Grem stavit kar hočete, da IE nima 90% uporabnikov. Tudi jaz sem bil do pred kratkim še velik zagovornik IE, M$... potem sem se malce vrgel na webdizajn, pa sem enkrat videl, kaj IE (frontpage) naredi z html kodo. od takrat sem na mozilli.

nočem nič težit, vem da imate veliko dela itd., da ni časa za veliko predelavo html-ja, ampak 15% (rečmo petnajst...:))) ljudi ne more normalno vnašat texta. nič drugega ne prosim, kot da usposobite za oba brskalnika vnosno polje. to je konec koncev najpomembnejši del vaše strani (foruma).

poglejte, kako pri meni izgleda vnašanje texta:


Za ostale napakice me prav malo briga, samo to me pa res moti..



ne zamert :\



lp J3sT

Paramedic ::

Pizda maš ti enih programov zagnanih, pa bližnjic v orodni! Tole se ti pa na začetku ja nalaga ene 5 minut, pa še to če maš TB 1G>:D
End transmission.

Lunik ::

bljižnce so čist moja stvar. mene prov briga, kako tvoj kompjutr zgleda...

je pa res, da mam dost stvari odprtih. a jih ma kdo več?:D

Če bi dobr pogledal, bi vidu, da je vse (skor) slo-tech, ker pač ne berem enega posta na enkrat, ampak, medtem v ozadju že odpiram drugega..
v traju so pa samo uporabne stvari: winamp, miš, mbm, akycounter...

Lunik ::

nalaga se pa res 5 min :D:D

Primoz ::

To bom popravu takoj ko pogruntam kaj ga zafrkava... In se nekaj... osebkov, ki bi uporabljali karkoli razen IE neki na slo-techu skorajda ni (sej ne rečem da to ni zato, ker so obupali) oz. jih je manj kot 0,1% (requestov namreč)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

MitjaM. ::

ja sam smo tud taki, k IE uporabljamo samo za slo-tech:D za vse ostalo pa se stari dobri netscape 4.78-)

Lunik ::

ja, tako je. tut jest uporabljam IE samo za slo-tech (ce ste opazili na tisti slikci dokler je se bla, so bl sami IE odprti..)
Drugace pa mozilla. :)

JLP ::

Ja jest pa kr Mozillo za vse uporablam.
BTW Primož vstavljanje linkov še kar ne dela.
Pa tud en nadležn črn pas je v tem polju za odgovore pisat.
Live long and prosper!

Lunik ::

JLP: ja o tem črnem pasu js govorim :)

evo malo bolj prijazna sllikca:



:D

BigFoot ::

um, vprašanje. zakaj pa tisti ki ne marate IEja ne uporabljate Netscapea 6?

JLP ::

Al pa še bol Mozillo. U bistvu je Netscape 6+ narjen na osnovi Mozille. Sam Verzija 6 je narjena na eni stari verziji Mozille (0.6 se mi zdi). Zdej je pa Mozilla že pr 0.8.1 in bo kmal zunej tud 0.9. Tko da je Netscape 6 kr ornk bugast in je bol kr Mozillo tazadno uporablat. Pa še s sranjem od AOLa ti ne teži.
Live long and prosper!

slycer ::

Mislem da bi lahko tudi za Netscape uštimal. By the way IE je svinsko počasen. Vsi pa nimamo tako hitre povezave, da bi lahko N6 downloadal. Večina jih uporablja IE, ker so obupal nad Netscapom na Slo-techu. Ne vem zakaj ne morate uštimati tako, da bi bili vsi srečni. ;((. By the way unicode suxx. Fora je v tem, da morajo videti stran tudi nekoliko manj napredni uporabniki. Ajd.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ameriško ministrstvo za domovinsko varnost odsvetuje uporabo MSIE (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
936801 (6547) OmegaBlue
»

Nova anketa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ankete
1209257 (9257) moj_nick
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
432615 (2615) Hellios
»

Netscape 6.1

Oddelek: Novice / Brskalniki
142042 (2042) minmax
»

Netscape is shit

Oddelek: Loža
91096 (982) abcde7

Več podobnih tem