» »

Prijava Paypal

Prijava Paypal

ahonen ::

Pozdravljeni,

imam velik problem s paypalom in sicer - pred koncem leta sem zamenjal tel.številko. V sistemu paypal-a je ostala stara tel.številka ki ni več aktivna, sedaj pa od mene zahtevajo authentication pri čemer bi mi potrditveno kodo poslali na staro številko.
Kako naj sploh dostopam do računa, če je v sistemu moja neaktivna tel.številka?

Vuli ::

mene prek PCja ni nikol zahtevalo tega. Verjetno bo najboljše, da se obrneš na njihov support.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

heero ::

Jaz imam tudi ta problem . tezavo po 3 tednih nisem resil ker njihov suport je za en k.... z njimi kontaktiram prek tvitterja (ker drugega zanesljivega kontakta ni) na ime paypal support kjer si pisem z njimi ze en teden kjer nocejo al neznajo resiti problema.
Ce ima gdo kaksno idejo bi bil hvalezen ce bi delil z nami.
Hvala

kmegli ::

Jaz sem klical na njihov support in sva s kolegom rešila v 5ih minutah.

Odklopijo ti 2FA, se vpišeš in nazaj vklopiš.

Kumbaja ::

heero je izjavil:

Jaz imam tudi ta problem . tezavo po 3 tednih nisem resil ker njihov suport je za en k.... z njimi kontaktiram prek tvitterja (ker drugega zanesljivega kontakta ni) na ime paypal support kjer si pisem z njimi ze en teden kjer nocejo al neznajo resiti problema.
Ce ima gdo kaksno idejo bi bil hvalezen ce bi delil z nami.
Hvala


Twitter? resno?

Pokliči na customer service ali pa vsaj uporabi live chat.

Ko mi je pred časom odpovedal f2a z pošiljanjem SMS so zadevo rešili v 10 minutah (v slovenščini). Od takrat raje uporalbjam OTP generator.

Vuli je izjavil:

mene prek PCja ni nikol zahtevalo tega. Verjetno bo najboljše, da se obrneš na njihov support.


Ne bo pomagalo. Opozorjajo že nekaj časa:

New PSD2 Regulations change the way you log in with PayPal. If your mobile number isn’t up to date access will be disrupted. Please check your Profile now.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

heero ::

kje? koga? klicat sej nimajo niti stevilke objavljene ce jih hoces kontaktirat prek strani paypal te vrze na login kjer je spet problem ker se ne da vpisat zaradi telefonske stevilke

če ima gdo kaksen kontakt bi prosil ce bi ga delil

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: heero ()

Kumbaja ::

Ti to resno? Kje tocno si iskal kontakte?

Gres na paypal.com, izberes slovenijo (da dobis kontakte za eu zaradi casovne cone ), gres na help and contact in od tam naprej cuatomer wupport, zberes kar rabis (v tvojem primeru je to pqsword problem in potem f2a ali pa psd2 regulations) in potem imas live chat ali telefonski support.

Tako pri live chat kot telefonu imas moznoznost kontakta kot guest, ce se ne mores logirat.

Imajo pa uradne ure. Nekaj v smislu 8-16.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

Kvinta ::

Tisto na Twiterju je Scam tak mi je reko njihov operater preko telefona.

Če se ne moreš logirat ne moreš čisto nič obstaja samo ena cifra 1-402-935-2050 preko katere kličeš v Us in tam zrihtajo vse klical plačal 69€ :D ,obstaja tudi Us live chat na katerem tud ne moreš nič ,ker si iz EU lahko samo gnjaviš onemu tam ,če je dobre volje te posluša ...... če so zdaj v zadnjih dveh tednih kaj spremenili nimam pojma samo malo vrjetno. Včasih so ble cifre tud za Uk ,De itd .... Jaz sem malo nazaj odprl še en račun na mamo za ziher ker pri teh veleumih nikol ne veš.
A.C.A.B

Ales ::

Drugič uporabi kakega VoIP ponudnika, če tvoj paket telefonije toliko dere za klice v ZDA. Preko Skypa npr. so klici v ZDA napol zastonj.

bf4ed ::

Imel enak problem pri menjavi št. Najprej probal live chat, ko sem rabil vpisat od kreditne kartice par cifer mi gnjavil da ni pravilna kartica, idiot, seveda je bla. Sem obupal. Pisal na mail z logom od chata, do večera so rešili.

Zdaj mam drugi problem, na ebay naročim stvar, ko hočem plačat zahteva paypal potrditveno kodo preko sms, dobim in vpišem, gre naprej. In te čez čas javi napaka in naj vpišem podatke od kreditne, to vpišem in spet error in me ne spusti naprej.

Login direkt v paypal vse štima glede kartice. Hjao komplicirajo zadnje čase...več kot 10let nobenega problema, zdaj se take gluposti dogajajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bf4ed ()

heero ::

018282221 cigava pa je ta stevilka? Ki niti ne zvoni to sem dobil na njihovi strani

heero ::

Paypal Customer Service Phone Numbers

1 (402) 935-2050
UK customer support team: 020 8080 6500* or 0800 358 9448*

You can contact Payflow Merchant Support center within your region by calling the numbers below.

US/Canada: 888-883-9770 - Hours of operation: Monday - Friday, 8:00 a.m. to 8:00 p.m. Central time
United Kingdom: 08707 301 881 - Hours of operation: Monday - Sunday, 8:00 a.m. to 6:30 p.m. Irish Standard Time
Australia: 1800 054 378 - Hours of operation: Weekdays - 8:00 a.m. to 8:00 p.m. , Weekends - 8:00 a.m. to 7:00 p.m. AEST

To sem se izbrskal po netu katera je zdaj prava stevilka in kolko stane klic (telemach)

me se zanima ce bi bilo kaj narobe ali celo ce bi uspelo ce bi se ponovno registriral na paypal a imajo oni kaksne stroske glede vodenja racuna ? ki problem je ker mam povezano mastercard kartico z tem racunom ki nimam dotopa

heero ::

Dobro dovolj vas dva z vasimi težavami kar se mene tiče tema se lahko zaklene če bo gdo potreboval številko za Slovenijo oz. Irsko je ta :

Call PayPal Customer Service
00353 1 43 69977
Customer Service Hours

8.00 and 4.30 GMT Monday to Friday

Blinder ::

heero je izjavil:

018282221 cigava pa je ta stevilka? Ki niti ne zvoni to sem dobil na njihovi strani


Meni se je javila tajnica, ki mi po anglesko rece, da nimajo supporta v zivo trenutno zaradi covida, in da naj se preko emaila obrnem na njihov customer support.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

heero ::

Zdaj sem klical to stevilko za irsko 00353 1 43 69977 in ne dela oz. ti rece da zaradi ukrepov covida ni supporta kot je @blinder napisal isto zgleda se bojijo da se ne okuzijo prek telefona . Klical sem ze veckrat prej ma vedno isti odgovor tako da niti jaz svojega problema nisem se resil

bf4ed ::

serviving-ge@paypal.com

Jaz sem prek tega maila rešil. Probaj.

heero ::

bf4ed je izjavil:

serviving-ge@paypal.com

Jaz sem prek tega maila rešil. Probaj.


nobenega odgovora

pril ::

Imam isti problem, moja hči tudi... njihova podpora - bolje da ne omenjam(grrr &%/#!!), toliko problemov, da takoj ko mi uspe zadevo rešiti, poberem dol denar in grem kamorkoli drugam... do takrat pa - ima kdo številko ali delujoči kontakt, preko katerega je rešil zadevo?

Machete ::

Like kam drugam? :]
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Inventorista ::

Nazadnje, ko sem imel nek podoben primer s Paypalom in nisem mogel dostopati do računa, ni šlo drugače, kot da sem odprl nov račun in preko novega računa govoril s tech supportom (live chat), da sem pridobil dostop do starega računa.
Je pa res, da nisem imel gor denarja in kaj za izgubit. Če bi kaj srali glede drugega računa na isto ime.

Zgodovina sprememb…

xseki ::

Najboljše je poklicat. Sam sem imel podobno težavo, klic na Support je rešil vse v nekaj minutah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava šilingov v evre

Oddelek: Loža
72406 (2066) Ales
»

Paypal - vdor v račun - pomoč!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
429499 (5869) Ales
»

Kako izbrišem spletno stran. Nočem več plačevati!

Oddelek: Omrežja in internet
243865 (2384) SaXsIm
»

Kako kontaktiram Sony?

Oddelek: Konzole
91518 (1080) scipascapa
»

Izgubil podatke za ebay

Oddelek: Pomoč in nasveti
182053 (1739) sokel

Več podobnih tem