» »

ASUS RT-AC66U in innboxV80 (telekom)

ASUS RT-AC66U in innboxV80 (telekom)

šernk ::

A so pri telekomu karkoli spreminjali zadnje čase?

dober mesec dni nazaj so mi menjali innboxV50 za V80 (starost 7 let in s tem povezana nestabilnost). Ko so mi ga poslali po pošti je bilo vse plug&play. Internet delal, router delal in vse BP.

nakar cca 20 dni nazaj opazim občutno počasnejše delovanje interneta preko ASUSa, ker nisem imel nikakor časa se s tem ukvarjat sem preklopil PC direktno na innbox in gremo dalje (preko UTP kabla). Tik pred božičem oče reče da mu ne dela internet na laptopu. OK, kar se mi je zdelo sicer čudno ampak ok...on ne ve kaj pritiska, potem da laptop pa še 6 letnemu otroku in še tam kam ušpičijo (linuxmint). Naredim cleanflash in še vedno ne dela (tu sicer nimam ideje od kje mi je dobilo internet preko wifi na mobitelu!!!). Usposobim wifi preko innboxa in smo spet na konju dokler ne dobim časa preverit router.

No in sedaj na router nikakor ne morem spravit internetne povezave. Nastavljeno imam da se mi innbox povezuje z internetom. Asus se na Innbox uspe povezat, ker lahko tako pingam kot dostopam do innboxa preko asusa. Povezava s spletom je pa mrtva na asusu pa karkoli probam nastavit mi ne uspe.

sedaj ali je asus router crknil ali pa se je nekaj čez noč spremenilo in ne vem kaj.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Daniel ::

Nekaj imaš očitno narobe nastavljeno. Morda se ti je vklopil DHCP server na ASUSU ali kaj podobnega. Zakaj ne uporabljaš ASUSa za PPPoE povezavo?

šernk ::

sem flashal merlin firmware in se je sedaj normalno spet povezal router.

ne uporabljam PPPoE prek asusa, ker mi je doslej vse delovalo OK na tak način, asusa sem dokupil ker mi je sesuvalo wifi zaradi vse več in več wifi naprav v hiši in je občasno prišlo do preobremenitve innboxa.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Daniel ::

Če si s tem zadovoljen potem ok.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom Neo in Asus router (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7620213 (8569) Ghost007
»

innbox v60u nastavitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8931777 (10685) Lonsarg
»

Innbox F50 -> Mikrotik in IPv6

Oddelek: Omrežja in internet
416983 (4731) XS!D3
»

problem innbox-router-udpxy?

Oddelek: Omrežja in internet
484481 (3683) Daniel
»

Innbox v50 in ruter - volume 2

Oddelek: Omrežja in internet
213119 (2573) mayne

Več podobnih tem