» »

Formula 1 2021

Formula 1 2021

««
11 / 139
»»

Tilen88 ::

Zamodil si* Pomoje bodo kaki qualy highlight na formula 1 youtubu

BT52 ::

skyform je izjavil:

AvtoR je izjavil:

Kako je Lojze jezno porinil dvojko na "prvo"mesto:))


Če bi gledal malo bolj pozorno bi videl, da to ni naredil iz jeze ampak je nardil Maxu uslugo, je dal Maxu prostor, da je lahko postavil avto tja kamor si zasluži. Nekdo je gro parkiral bolid in je bilo zelo malo prostora za Maxa in Lewisa, Lewis je komaj prišel na svojo mesto zaradi malo prostora in je zato potisnil tablo naprej, da je dal Maxu prostor. Ampak to nič novega, vse kaj nardil Hamilton je iz jeze in slabega namena.


Jaz to tudi mislim. Lewis splošno gledano je športni in korektni tip. Verjeno ne verjameš temu. Mi se malo zajebavamo.

Tilen88 je izjavil:

Zamodil si* Pomoje bodo kaki qualy highlight na formula 1 youtubu


Včasih si mel full replaye na yt. Seveda je bil kvaliteta potato pa watermark. Se spomnim za kaih 7 let nazaj. 1 leto sem tudi spremljal sezone z torrentov. Vse se je dalo. :d

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Uizi ::

Gooooo Max! Končno! Upam da imajo dober race pace in obrabo, ker drugače ga bodo zjebali s taktiko na dirki, Perez ne bo v pomoč.. Max res krvavo potrebuje enega Bottasa..

BT52 ::

Mislim, da je Verstapen na nehvaležnem mestu. Pace je bil dober na treningih. Tako, da bi v idealnih razmerah mogel naredit 5s zgodaj. Pozneje pa mogoče upat, da je Ferrari počasen in prehiti BOT, ter naredi pitstop window do wingmana. Ker drugače Merc nebo mogel nič. Razen SCje, okvare seveda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Uizi ::



Kimi :))

PrimozR ::

AvtoR je izjavil:

Kako je Lojze jezno porinil dvojko na "prvo"mesto:))

Umikal se je Verstappnu, ker so glupo zastavili uvoz na 2. mesto.

BorutK-73 ::

ŠportKlub so pa govno od TV postaje. Zadnje sekunde zadnjega kroga dajo čez tretjino ekrana reklamo za telemach.;(

b3D_950 ::

Vključi poleg TVja še dodaten stream preko pc/laptop.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

springfield ::

Kdaj bo Mercedes zacel jokat, da ima RB/Honda nekaj nelegalnega? :P

Nisem uspel gledat, kaj se je zgodilo s Perezom in Sainzem, da sta toliko zaostala?

b3D_950 ::

Baje so ga dal na medium gume?
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

skyform ::

springfield je izjavil:

Kdaj bo Mercedes zacel jokat, da ima RB/Honda nekaj nelegalnega? :P

Nisem uspel gledat, kaj se je zgodilo s Perezom in Sainzem, da sta toliko zaostala?


Tega neboš dočakal, niso taki kot Redbull in Horner, samo poglej si Drive To Survive S3 in boš videl kakšna luzera sta Horner in Helmut, protestirata vsak drek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

springfield ::

Sem si ogledal. Si mogoce pozabil kdo je najbolj jokal, ko je imel Ferrari mocnejsi motor?

skyform ::

Ferrari je res pretregal in niso protestirali samo pri Mercedesu ampak tudi pri Redbullu. Redbull pa tak protestira pri vsaki inovaciji in mislim, da je Redbull celo prvi začel jokati, kar se tiče Ferrarijega motorja, sploh Verstappen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

skyform ::

New aero rules cost low-rake cars 1s per lap - Aston Martin

https://www.motorsport.com/f1/news/new-...

Se že en čas govori o tem, nekateri pravijo, da to drži, drugi da ne, kot kaže pa le je nekaj na tem, če AM tako pravi.

PrimozR ::

Jah, AM in Mercedes sta imela največje težave oz. sta ekipi, katerima se je avto v bistvu poslabšal v primerjavi z lanskim letom. Smoking gun...

springfield ::

Na prvem treningu so menda govorili, da Mercedes testira razlicne rake in da deluje avto z visjim rakom bolj stabilno. To je potem razlika, ce si sam naredil avto in ga znas nastavit, ali si pa ga kupil/skopiral brez navodil.

skyform je izjavil:

Ferrari je res pretregal in niso protestirali samo pri Mercedesu ampak tudi pri Redbullu. Redbull pa tak protestira pri vsaki inovaciji in mislim, da je Redbull celo prvi začel jokati, kar se tiče Ferrarijega motorja, sploh Verstappen.

To ne vemo. Verjetno so, uradno ni nobenega potrdila. Kdo pravi, da RB/Honda ne? Ali Mercedes?
Vse ekipe cel cas preverjajo zadeve pri FII, to je del igre. In takrat je najbolj jokal Toto. Verstappen se je oglasil po padcu Ferrarijeve moci.

scythe ::

Dobre Q danes, takšna sezona je dobrodošla. Ne smemo pa pozabiti, da Mercedes je sposoben celi avto spremenit v 2-3 dirkah, če pogledamo kak napredek so naredili od testiranja do danes...
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

ripmork ::

Kolikor sem gledal videe in analize se je celo pričakovalo, da bo high-rake koncept izgubil več (večji volumen dna - večja občutljivost na spremembe), a se očitno dogaja obratno. Dvomim sicer, da debelo sekundo zaradi tega izgubljajo... Konec koncev pa - če jim prej tega na simulatorjih ni uspelo pogruntat in izbrat boljše rešitve, tough luck - pravilnik je enak za vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

billy ::

skyform, kaj boš porekel na pereza? To pa je zdaj že dokaz da ni dorasel. NAvijam za scenarija Max prvak, merc pa med konstruktorji.

PA alonso...nije loše!

DamijanD ::

Perez je sam rekel, da mu avto še ni ulit. Pa verjetno bi prišel v Q3, če bi uporabil soft gume - Večinoma je bil tam 0.3 0.4 za Maxom

skyform ::

A nisem rekel, da bom počakal 4-5 dirk preden bom presojal :P Drugače pa kot je že DamijanD napisal, ni toliko zaostajal za Maxom 0.3-0.4sec, njegov Q2 čas je bil 0.3sec slabši od Maxa. Ne razumem pa zakaj ga Redbull ni dal na soft v drugem poskusu. Drugače pa mi je tak vseeno, sem sam bil mnenja, da Pereza preveč napihujejo kako bo kos Maxu in tudi Perez sam je pred sezono veliko preveč govoril, že pred samem testiranju, kar sem tudi tu napisal, da naj bo raje tiho in se dokaže na stezi, kot pa da se repenči pol pa ne bo nič iz tega.

BT52 ::

Perez: Prvi krog je naredil napako in so mu brisali prvi Q2 krog. Zadnejga pa je mogel it na ziheraša, ki ga je zajebal. Enostavno. JBG Če gledamo, da so lani Albona imeli celo sezono naj samo lagano sportski.

Sainz: Ker pa je grid od P4 pa do p10 praktično v 4-5ih desetinkah pa se zgodi velik preskok. Podobne probleme je imel Sainz, ki je spušil prvi krog in upsala so šle 2 desetike, ki bi ga prinesle za LEC. GAS, RIC, NOR pa niso ravno rabili povabila (pa tudi skoraj ALO) in takoj pograbijo priložnost. Me ni pa strah za njega načeloma ima on dobre starte. Tako, da zna jutri že do 5 ovinka popravit.

LEC pa 1 desetinko za BOT 8-O Bo pa zgleda med Mcl, ter Torro rosom mesarsko klanje za 3 mesto v konstruktorjih. Bo še večja jeba, če Aston porihta setup oz. se izkaže da so na drugih tipih prog bolj konkurečni. Tako, če letos LEC ni popravil "divebomb" all-in pristopa je Ferrari lahko kaj hitro lahko spet peti, čeprav imajo boljšo bazo dirkalnika.

springfield ::

Ferrari bo verjetno zelo padel v formi v drugi polovici sezone, saj so ze napovedali, da nameravajo po Spanski dirki vso energijo vlozit v dirkalnik za naslednje leto.

BT52 ::

springfield je izjavil:

Ferrari bo verjetno zelo padel v formi v drugi polovici sezone, saj so ze napovedali, da nameravajo po Spanski dirki vso energijo vlozit v dirkalnik za naslednje leto.


Odvisno. To je v planu. Če pa bodo ugotovili, da imajo kake inženirske težave. Bodisi z korelacijo na ali ob progi pa bodo seveda delali kaj več "vidno" na tem dirkalniku. Bodo pa druge ekipe počele enako.

Mislim, da je ravno iz tega razloga Ferrari poslal "trojaskega" konja v obliki Simone Resta, da bo z Hassovimi aero urami (vetrovnik, cfd) se igral z koncepti. Ter bo po pomoti na mizi v piceriji zraven maranela pustil usb ključ...

PrimozR ::

ripmork je izjavil:

Kolikor sem gledal videe in analize se je celo pričakovalo, da bo high-rake koncept izgubil več (večji volumen dna - večja občutljivost na spremembe), a se očitno dogaja obratno. Dvomim sicer, da debelo sekundo zaradi tega izgubljajo... Konec koncev pa - če jim prej tega na simulatorjih ni uspelo pogruntat in izbrat boljše rešitve, tough luck - pravilnik je enak za vse.

Tole sem že nalimal:


BT52 je izjavil:

Perez: Prvi krog je naredil napako in so mu brisali prvi Q2 krog. Zadnejga pa je mogel it na ziheraša, ki ga je zajebal. Enostavno. JBG Če gledamo, da so lani Albona imeli celo sezono naj samo lagano sportski.

Sainz: Ker pa je grid od P4 pa do p10 praktično v 4-5ih desetinkah pa se zgodi velik preskok. Podobne probleme je imel Sainz, ki je spušil prvi krog in upsala so šle 2 desetike, ki bi ga prinesle za LEC. GAS, RIC, NOR pa niso ravno rabili povabila (pa tudi skoraj ALO) in takoj pograbijo priložnost. Me ni pa strah za njega načeloma ima on dobre starte. Tako, da zna jutri že do 5 ovinka popravit.

LEC pa 1 desetinko za BOT 8-O Bo pa zgleda med Mcl, ter Torro rosom mesarsko klanje za 3 mesto v konstruktorjih. Bo še večja jeba, če Aston porihta setup oz. se izkaže da so na drugih tipih prog bolj konkurečni. Tako, če letos LEC ni popravil "divebomb" all-in pristopa je Ferrari lahko kaj hitro lahko spet peti, čeprav imajo boljšo bazo dirkalnika.

A bi Perezov prvi krog zadoščal za Q3, tisti ta brisan?

Sainz je prvi krog odpeljal na rabljenih gumah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

skyform ::

Nebi, Perezov prvi krog je bil 1:30.750, drugi pa 1:30.659.

PrimozR ::

Tnx za info.

Matevz96 ::

Kje boste spremljali dirko?

Našel sem tale stream ampak kvaliteta ni to kar bi lahko bila.

https://f1livegp.me/f1/live.html
#hooldthedoor

springfield ::

F1TV, super kvaliteta :)

Vettel je okrivil Mazepina, da ni mogel izboljsat casa, sedaj je pa dobil kazen, ker ni upocasnil ob rumenih zastavah?

Skyman ::

Vettel to start Bahrain GP from last after being hit with grid penalty for ignoring yellow flags...5 štartnih mest kazni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

b3D_950 ::

Kdaj je dirka?
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

z3ro ::

17:00

connel ::

Matevz96 je izjavil:

Kje boste spremljali dirko?

Našel sem tale stream ampak kvaliteta ni to kar bi lahko bila.

https://f1livegp.me/f1/live.html


https://sportsurge.net/#/groups/0 Boljše ne boš našel nikjer.

PrimozR ::

Meni se dobro obnese StreamEast link na SportSurgu

Tilen88 ::

Vseeno mi je kdo zmaga bodisi hamilton, max al pa kdo tretji. Samo da ne bo spet vlakec celo dirko.

Skyman ::

Mazespin strikes again :)) a ma od grosjana bolid? novi maldo?

codeMonkey ::

Kot da bi mu nekdo sedez kupil :)

Ganon ::

Matevz96 je izjavil:

Kje boste spremljali dirko?

Našel sem tale stream ampak kvaliteta ni to kar bi lahko bila.

https://f1livegp.me/f1/live.html


Odpri denarnico za F1 TV Pro.

Hamilton je že prvi, vse po starem. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

Tilen88 ::

Ja ferrari je dal papirje za postanke rbju :D

ps: vsaj u sredini je kar nekaj zanimivega dogajanja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

Konlov ::

Dolgčas že po 10 krogih...

Tilen88 ::

Zna bit merc 1 2, če ma max res težave,.. bo pa treba 2-3 dirke da vidimo kako se bo sezona odvijala

Botas pa prav nesrečen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

codeMonkey ::

Dolgcas pa res ni no...

HAM se precej hitro priblizuje. Ce bo HAM sel do konca, bo VER moral prehitevati za zmago.

Zgodovina sprememb…

sivistol ::

komentatorja na sportklubu sta negledljiva, hvala bogu za eng prenos

Tilen88 ::

No zdaj pa vidimo če pride do dvoboja max vs ham,.. perez pa zelo solidno iz zadnjega mesta

skyform ::

Kaki dvoboj, to bo Max šel zlahka mimo, če ima 10 krogov novejše gume in Redbull je bolj nežen do pnevmatik kot Merc.

Tilen88 ::

Nevem če ma max dovolj časa.

skyform ::

Ima, brez skrbi, na izi bo ga, sem prepričan. DRS je brutalen tule, sploh ne bo problema.

Evo še napaka Hamiltona, konec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

codeMonkey ::

a lahko drugic Maxu boljso onboard kamero nastimajo :)

Aha zdaj je pa druga... Ne stekam tega F1TV se...

Zgodovina sprememb…

skyform ::

Noro, Max je dal Hamiltonu mesto nazaj, ker ga je prehitel izven steze, ne mestu-ovinku kjer se je Redbull pritoževal za Hamiltona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Tilen88 ::

nekaj dvoboja smo pa le dobili :D
««
11 / 139
»»