» »

Aplikacija #OstaniZdrav preimenovana v #pojdiZMenojVToplice

Massacra ::

harvey je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Folk se buni čez app in ukrepe, Janša pa medtem šenka hrvatom naš dostop do odprtega morja :)

Si morda pozabil recimo kdaj je tole prenehalo -
Zakon o razglasitvi zaščitne ekološke cone in epikontinentalnega pasu Republike Slovenije – ZPVZRZECEP in pa kako uspešna je arbitraža.

Aplikacija še predno je prišla na svetlo, je bila problem enako tudi vsi ukrepi in neukrepi. Tako da nič novega.


S tem slovenskim zakonom si lahko, recimo, slovenski ribiči obrišejo rit!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

kuglvinkl ::

Nazaj na temo pls.
Your focus determines your reallity

Tomassi ::

Gumb "naloži" na play storu (web) ne dela več???? Žalostno, da google bolj upošteva svoje pravilnike, kot neka država lastno ustavno ureditev.

Machete ::

Jaz imam 'Namesti' na voljo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dice7 ::

Gumba ti ne kaze ker imas star android

Malcolm_Y ::

Politikantski "članek". Jasno je, da app ni obvezen.

Tomassi ::

dice7 je izjavil:

Gumba ti ne kaze ker imas star android


Na WEB-u, ne v app-u. Gumb je, svetlejši kot ponavadi (disabled), klik nanj ne naredi ničesar. Ostali app-i se mi inštalirajo.

pulstar ::

Pred in po okužbi sem imel nameščeno aplikacijo. Dan po potrjenem testu sem po klicu epidemiologinje, na e-mail, prejel TAN kodo. Žena je (ravno zaradi suma okužbe) dan prej prav tako namestila aplikacijo. Mislim, da se podatki v app-u osvežujejo v 24 urnih intervalih, saj je naslednji dan na njeni aplikaciji bilo zabeleženih 14 visoko rizičnih stikov.
Kar se mene tiče, aplikacija deluje.
In še zanimivost: Edina možnost okužbe je prek soseda, za katerega se je izkazalo, da je zamolčal "gripo" in "resen prehlad" (ki je imel šolske simptome okužbe s Covid-19), v vmesnem času pa veselo s hčerko hodil na sprehode. Če smo se v tem času "ujeli" zunaj, se odrasli nismo dotikali, otrok pa ob lovljenju sicer nismo podili stran. Rezultat? Čez 3 dni slabo počutje pri ženi, čez nekaj dni pa še pri meni.
Torej, neučinkovitost ukrepov ni povezana s sicer ne ravno vzornim delom vlade, pač pa z idioti, ki tudi ob jasnih znakih okužbe, vsaj en teden ne morejo ostati doma in počakati, da zadeva mine.

Machete ::

Lepa basen o malopridnem sosedu.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

          ::

fuck_it_ je izjavil:

Seveda kršijo, saj te prislijo ostati doma, razen če uporabiš njihovo sveto aplikacijo. To je absolutno neustavno.


Kdo te kam prisili? Saj zimskih gum ti tudi ni treba namestiti, ampak če jih nimaš, ne smeš na cesto.

djabi ::

crystal je izjavil:

Ce bi vsi dali gor app in ga uporabljali, pa se drzali pravil nebi bila taka sitaucaija kot je zdej. Kdor si appa ni dal bi mu ukinil zdravstveno zavarovanje in ne samo omejitve obcin.


Kam naj dam? Na glavo? Na rit?
Nimam pametnega telefona in ga še dolgo ne bom imel.

          ::

shadeX je izjavil:

Že pišem Applu, pa da vidimo.


Kje se app prijavi v app storu?

gus5 ::

Aplikacija #OstaniZdrav - še en izmed nekoristnih "dosežkov" vlade, ki naj bi dajal vtis, da se vlada bori z epidemijo. V ZDA se Trump ne pretvarja glede boja z epidemijo, epidemija ga ne skrbi pretirano, rezultati so temu primerni - "rekordno" število okuženih & umrlih. V SLO je vlada uvedla en najstrožjih režimov soočanja s COVID-19, rezultati pa bolj porazni kot v ZDA (v SLO več mrtvih & skoraj enako število okuženih na mio prebivalcev kot v ZDA). Ukrepi vlade, ki delujejo, kot da jih ni. Odstop.

pulstar ::

Machete je izjavil:

Lepa basen o malopridnem sosedu.


Oooooo, smo sitni, ker se pričevanje ne ujema z Vašo "to vse je fejk" narativo? :)

boolsheat ::

pulstar je izjavil:

Pred in po okužbi sem imel nameščeno aplikacijo. Dan po potrjenem testu sem po klicu epidemiologinje, na e-mail, prejel TAN kodo. Žena je (ravno zaradi suma okužbe) dan prej prav tako namestila aplikacijo. Mislim, da se podatki v app-u osvežujejo v 24 urnih intervalih, saj je naslednji dan na njeni aplikaciji bilo zabeleženih 14 visoko rizičnih stikov.
Kar se mene tiče, aplikacija deluje.
In še zanimivost: Edina možnost okužbe je prek soseda, za katerega se je izkazalo, da je zamolčal "gripo" in "resen prehlad" (ki je imel šolske simptome okužbe s Covid-19), v vmesnem času pa veselo s hčerko hodil na sprehode. Če smo se v tem času "ujeli" zunaj, se odrasli nismo dotikali, otrok pa ob lovljenju sicer nismo podili stran. Rezultat? Čez 3 dni slabo počutje pri ženi, čez nekaj dni pa še pri meni.
Torej, neučinkovitost ukrepov ni povezana s sicer ne ravno vzornim delom vlade, pač pa z idioti, ki tudi ob jasnih znakih okužbe, vsaj en teden ne morejo ostati doma in počakati, da zadeva mine.


To so t.i. uporabni idioti za to vlado... Če bi se ljudje držali ukrepov bi precej hitreje zatrli virus in živeli brez večjih ukrepov naprej precej hitreje... Ker pa imamo v Sloveniji ogromno uporabnih idiotov, sploh med raznimi t.i. influenserji (Potrč, Čordič), je pa stanje kakršno je - "krizno" stanje, ki vladi super ustreza za razne neustavne mahinacije. Hvala vsem uporabnim idiotom za to sranje.

blackbfm ::

Če smo se v tem času "ujeli" zunaj, se odrasli nismo dotikali, otrok pa ob lovljenju sicer nismo podili stran. Rezultat? Čez 3 dni slabo počutje pri ženi, čez nekaj dni pa še pri meni.


Noro. Jz pa poznam primer oz dva kjer se okuzba med družinskimi clani (v istem gospodinjstvu) ni prenesla, vse uradno potrjeno in stestirano.

Ampak jz kot posameznik, relativno zdrav, whatever, kljub temu ne smem ob dveh zjutri na sprehod ce se mi zahoče. Ali pa z avtom en krog. Ker je baje to ucinkovit ukrep ki prepreci okuzbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Invictus ::

floyd1 je izjavil:


Se pa spomnim prvega vala, ko je LJ imela po 40 okužb dnevno, MB pa dve ali tri. Takrat seveda ni nihče razmišljal o delnem odpiranju po regijah. Tak pač je. Narod pa že fajn pizdi, dolgo to več ne bo šlo. Tudi "ogroženi" starci.

Ne pizdi se čez Ljubljančane, vsi v vladi so Dolenjci, Štajerci, primorci ali Gorenjci. Glavni je Dolenjc, preseljen na Štajersko... Če vas "sonarodnjak" zajebava, se pritoži njemu...

Ljubljančanov je bore malo notri...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Malcolm_Y ::

boolsheat je dobro napisal - za**b na celi črti. Najprej so omogočili Janši, da je prišel na oblasti, potem mu pa s sabotiranjem ukrepov še omogočajo vse zapiranje, itd. Potem pa jokcajo, po novem že na S-T.

ZDUS, karkoli je že to, pa piše, da naj dovolijo penzionistom prehajanje občinskih mej brez aplikacije, ker ne znajo delati s smartfoni. Ampak naokoli podit pa se jim je treba. In to najbolj ogroženim zaradi Covida.

Zgodovina sprememb…

sledilcovid ::

za vse latnike starih iPhone in android Huawei naprav - spletni sledilnik:
http://sledilnik.orgfree.com

MrNighthawk ::

crystal je izjavil:

imate smolo da zivite v regiji kjer se folk ne drzi nic, da si aplikacije niste dali gor ko bi lahko preprecili razsirjanje virusa isto politicno sprane glave.
Ce bi vsi dali gor app in ga uporabljali, pa se drzali pravil nebi bila taka sitaucaija kot je zdej. Kdor si appa ni dal bi mu ukinil zdravstveno zavarovanje in ne samo omejitve obcin.


Mhm. Neuporabniki nezanesljive aplikacije so krivi... mhm. :))

Nekateri smo cel čas epidemije delal v rizičnem okolju in izpostavljena. Pa smo normalno preživel z upoštevanjem edinih ukrepov, ki pomagajo: maska, razkuževanje in razdalja... umivanja ne naštevam, ker v 21. stoletju je umivanje rok za mene kar standardna praksa.

Invictus je izjavil:

floyd1 je izjavil:


Se pa spomnim prvega vala, ko je LJ imela po 40 okužb dnevno, MB pa dve ali tri. Takrat seveda ni nihče razmišljal o delnem odpiranju po regijah. Tak pač je. Narod pa že fajn pizdi, dolgo to več ne bo šlo. Tudi "ogroženi" starci.

Ne pizdi se čez Ljubljančane, vsi v vladi so Dolenjci, Štajerci, primorci ali Gorenjci. Glavni je Dolenjc, preseljen na Štajersko... Če vas "sonarodnjak" zajebava, se pritoži njemu...

Ljubljančanov je bore malo notri...


Praktično so skoraj vsi migranti.

Mislim, da bo spet čas za male mestne državice.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Invictus je izjavil:

floyd1 je izjavil:


Se pa spomnim prvega vala, ko je LJ imela po 40 okužb dnevno, MB pa dve ali tri. Takrat seveda ni nihče razmišljal o delnem odpiranju po regijah. Tak pač je. Narod pa že fajn pizdi, dolgo to več ne bo šlo. Tudi "ogroženi" starci.

Ne pizdi se čez Ljubljančane, vsi v vladi so Dolenjci, Štajerci, primorci ali Gorenjci. Glavni je Dolenjc, preseljen na Štajersko... Če vas "sonarodnjak" zajebava, se pritoži njemu...

Ljubljančanov je bore malo notri...

Naša vlada deluje po principu: Deli in vladaj!

Namesto, da bi narod Slovenije skupaj stopil, se sedaj deli na Ljubljano in Maribor. Bolano. Sam sem iz Maribora in sem mnenja, da bi sedaj res vsi morali skupaj stopiti (cela Slovenija) in se upreti tej diktaturi. Janša pa kot sodobni diktator 21. stoletja bi moral končati isto kot je končal zadnji diktator 20. stoletja Nicolae Ceaușescu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Markoff ()

HulkHogan ::

kamiKaZaA je izjavil:


Namesto, da bi narod Slovenije skupaj stopil, se sedaj deli na Ljubljano in Maribor. Bolano. Sam sem iz Maribora in sem mnenja, da bi sedaj res vsi morali skupaj stopiti (cela Slovenija) in se upreti tej diktaturi. Janša pa kot sodobni diktator 21. stoletja bi moral končati isto kot je končal zadnji diktator 20. stoletja Nicolae Ceaușescu.


Zapojmo Kumbaja in se držimo za roke da se upremo diktatorju JJu!

Zanimivo kako raji rabiš samo postaviti eneo žrtveno jagnje in ne vidi nič več drugega okoli sebe :))

kamiKaZaA ::

HulkHogan je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Namesto, da bi narod Slovenije skupaj stopil, se sedaj deli na Ljubljano in Maribor. Bolano. Sam sem iz Maribora in sem mnenja, da bi sedaj res vsi morali skupaj stopiti (cela Slovenija) in se upreti tej diktaturi. Janša pa kot sodobni diktator 21. stoletja bi moral končati isto kot je končal zadnji diktator 20. stoletja Nicolae Ceaușescu.


Zapojmo Kumbaja in se držimo za roke da se upremo diktatorju JJu!

Zanimivo kako raji rabiš samo postaviti eneo žrtveno jagnje in ne vidi nič več drugega okoli sebe :))

Leta 2012 smo v Mariboru celi Sloveniji pokazali kako morajo izgledati protesti s kocko v roki. >:D

Machete ::

pulstar je izjavil:

Machete je izjavil:

Lepa basen o malopridnem sosedu.

Oooooo, smo sitni, ker se pričevanje ne ujema z Vašo "to vse je fejk" narativo? :)


Ne ne, virus ni fejk, tako kot ne - vsega kriv sosed. Ne mi potvarjat besed. Soseda pa čimprej prijavit, takoj, ko bo naredil še kakšno napako. Jebeni krivci.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

sunshine403 ::

pulstar je izjavil:

In še zanimivost: Edina možnost okužbe je prek soseda, za katerega se je izkazalo, da je zamolčal "gripo" in "resen prehlad" (ki je imel šolske simptome okužbe s Covid-19), v vmesnem času pa veselo s hčerko hodil na sprehode. Če smo se v tem času "ujeli" zunaj, se odrasli nismo dotikali, otrok pa ob lovljenju sicer nismo podili stran. Rezultat? Čez 3 dni slabo počutje pri ženi, čez nekaj dni pa še pri meni.
Torej, neučinkovitost ukrepov ni povezana s sicer ne ravno vzornim delom vlade, pač pa z idioti, ki tudi ob jasnih znakih okužbe, vsaj en teden ne morejo ostati doma in počakati, da zadeva mine.

Se dobro da je samo sosed idiot, ker to, da si bil na manj kot dva metra z njim, ni nic povezano s teboj, kajne? Tole od drzanju distance velja ze od marca dalje, pa kot kaze se tega vseeno nisi naucil, ampak ja kriv je izkljucno idiotski sosed.

lisaac ::

Mene ko je klicala epidemiologinja za potrjen pozitivni test mi je omenila aplikacijo..toda ko sem ji odgovoru da nimam še aplikacije in jo nato vprašal kje dobim kodo za aktiviranje aplikacije , mi je odgovorila (citiram): "Zdaj je brez veze da si jo namestite ko ste že pozitivni"

Sem mislil da je aplikacije za vse (sploh pozitivne), ampak kot zgleda je ta app "namenjena" zgolj preprečevanju okužbe in ne ozaveščanja kdo je okužen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lisaac ()

pulstar ::

sunshine403 je izjavil:

pulstar je izjavil:

In še zanimivost: Edina možnost okužbe je prek soseda, za katerega se je izkazalo, da je zamolčal "gripo" in "resen prehlad" (ki je imel šolske simptome okužbe s Covid-19), v vmesnem času pa veselo s hčerko hodil na sprehode. Če smo se v tem času "ujeli" zunaj, se odrasli nismo dotikali, otrok pa ob lovljenju sicer nismo podili stran. Rezultat? Čez 3 dni slabo počutje pri ženi, čez nekaj dni pa še pri meni.
Torej, neučinkovitost ukrepov ni povezana s sicer ne ravno vzornim delom vlade, pač pa z idioti, ki tudi ob jasnih znakih okužbe, vsaj en teden ne morejo ostati doma in počakati, da zadeva mine.

Se dobro da je samo sosed idiot, ker to, da si bil na manj kot dva metra z njim, ni nic povezano s teboj, kajne? Tole od drzanju distance velja ze od marca dalje, pa kot kaze se tega vseeno nisi naucil, ampak ja kriv je izkljucno idiotski sosed.


Da dopišem: Odrasli smo vzdrževali 2m varnostno razdaljo. Do srečanja je prišlo pri sprehodu, na gozdni poti. Trem in štiriletnikom ne moreš / nočeš preprečiti, da bi se družili in znoreli. Zunaj, na zraku. In ja, sosed (tudi žlahtnik) je v tem primeru definitivno idiot :) Če v času epidemije prikrivaš bolezen, oznaka kar pritiče, mar ne?

sunshine403 ::

pulstar je izjavil:

Če v času epidemije prikrivaš bolezen, oznaka kar pritiče, mar ne?

Se strinjam, ampak vseeno sta za tole potrebna dva idiota ;)

showsover ::

Zdaj je brez veze da si jo namestite ko ste že pozitivni

Drži, to je res nenavaden odgovor s strani strokovne osebe, deluje celo malo osorno in celo kljubovalno. Verjetno je med vrsticami bilo rečeno, da si v svoji inkubacijski dobi že itak naredil vso štalo. 'lej, jbg', tak'le 'mamo.

pulstar ::

sunshine403 je izjavil:

pulstar je izjavil:

Če v času epidemije prikrivaš bolezen, oznaka kar pritiče, mar ne?

Se strinjam, ampak vseeno sta za tole potrebna dva idiota ;)


Če pogledam nazaj, se kar strinjam :) V moj zagovor pa naj vsaj omenim, da virusa preverjeno nismo prenesli naprej :)

A110 ::

kamiKaZaA je izjavil:

HulkHogan je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Namesto, da bi narod Slovenije skupaj stopil, se sedaj deli na Ljubljano in Maribor. Bolano. Sam sem iz Maribora in sem mnenja, da bi sedaj res vsi morali skupaj stopiti (cela Slovenija) in se upreti tej diktaturi. Janša pa kot sodobni diktator 21. stoletja bi moral končati isto kot je končal zadnji diktator 20. stoletja Nicolae Ceaușescu.


Zapojmo Kumbaja in se držimo za roke da se upremo diktatorju JJu!

Zanimivo kako raji rabiš samo postaviti eneo žrtveno jagnje in ne vidi nič več drugega okoli sebe :))

Leta 2012 smo v Mariboru celi Sloveniji pokazali kako morajo izgledati protesti s kocko v roki. >:D



Pokazali ste samo največji možni primitivizem. Pa da nebo pomote, prihajam iz tistega okoliša ampak mi na kraj pameti ne pride da grem zaradi lastnega kršenja predpisov (prehitre vožnje) razgrajati in uničevati. Je pa komično da 8 let zatem ste pa skoraj spet izvolili istega ki ste da 8 let nazaj tako ponosno odnesli.

no comment ::

pulstar je izjavil:


Če pogledam nazaj, se kar strinjam :) V moj zagovor pa naj vsaj omenim, da virusa preverjeno nismo prenesli naprej :)

S katero aplikacijo si pa to preveril?

IL_DIAVOLO ::

kamiKaZaA je izjavil:

HulkHogan je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Namesto, da bi narod Slovenije skupaj stopil, se sedaj deli na Ljubljano in Maribor. Bolano. Sam sem iz Maribora in sem mnenja, da bi sedaj res vsi morali skupaj stopiti (cela Slovenija) in se upreti tej diktaturi. Janša pa kot sodobni diktator 21. stoletja bi moral končati isto kot je končal zadnji diktator 20. stoletja Nicolae Ceaușescu.


Zapojmo Kumbaja in se držimo za roke da se upremo diktatorju JJu!

Zanimivo kako raji rabiš samo postaviti eneo žrtveno jagnje in ne vidi nič več drugega okoli sebe :))

Leta 2012 smo v Mariboru celi Sloveniji pokazali kako morajo izgledati protesti s kocko v roki. >:D


Jansa ve, koga mora prijeti za roge.

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

HulkHogan je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Namesto, da bi narod Slovenije skupaj stopil, se sedaj deli na Ljubljano in Maribor. Bolano. Sam sem iz Maribora in sem mnenja, da bi sedaj res vsi morali skupaj stopiti (cela Slovenija) in se upreti tej diktaturi. Janša pa kot sodobni diktator 21. stoletja bi moral končati isto kot je končal zadnji diktator 20. stoletja Nicolae Ceaușescu.


Zapojmo Kumbaja in se držimo za roke da se upremo diktatorju JJu!

Zanimivo kako raji rabiš samo postaviti eneo žrtveno jagnje in ne vidi nič več drugega okoli sebe :))

Leta 2012 smo v Mariboru celi Sloveniji pokazali kako morajo izgledati protesti s kocko v roki. >:D



Pokazali ste samo največji možni primitivizem. Pa da nebo pomote, prihajam iz tistega okoliša ampak mi na kraj pameti ne pride da grem zaradi lastnega kršenja predpisov (prehitre vožnje) razgrajati in uničevati. Je pa komično da 8 let zatem ste pa skoraj spet izvolili istega ki ste da 8 let nazaj tako ponosno odnesli.

Spet lažeš glede volitev, obnašaš se tipično Janšistično. Jaz in vsi ostali prisotni na protestih nismo izvolili Janšo. Volilo ga je cca. 200k-300k ljudi od 1,7M volilnih upravičencev. To ni niti 20% vollnih upravičencev. Oz. da ti bolje pojasnim - več kot 80% volilnih upravičencev ni volilo Janše, pa nam vseeno danes vlada.

A110 ::

kamikaza govoril sem o Kanglerju in ne Janši

Gregor P ::

Democracy is a device that ensures we shall be governed no better than we deserve.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:

kamikaza govoril sem o Kanglerju in ne Janši

Kanglerja smo izvolili ponovno? Ali ti primerjaš Kanglerja z Arsenovičem? ;(( Tebi res ni pomoči. Večjega idiota kot je Kangler, Maribor naslednjih 100 let ne bo imel. Tistemu dupleškemu lopovu ne seže nihče v MB do gležnjev.

floyd1 ::

Invictus je izjavil:

floyd1 je izjavil:


Se pa spomnim prvega vala, ko je LJ imela po 40 okužb dnevno, MB pa dve ali tri. Takrat seveda ni nihče razmišljal o delnem odpiranju po regijah. Tak pač je. Narod pa že fajn pizdi, dolgo to več ne bo šlo. Tudi "ogroženi" starci.

Ne pizdi se čez Ljubljančane, vsi v vladi so Dolenjci, Štajerci, primorci ali Gorenjci. Glavni je Dolenjc, preseljen na Štajersko... Če vas "sonarodnjak" zajebava, se pritoži njemu...

Ljubljančanov je bore malo notri...

Živijo pa v prestolnici. Niti ne piz***, samo na glas razmišljam :)). Spomnim se zato, ker smo se s sodelavci marca velikokrat šalili, da je MB tako pozabljen, da ga še covid noče. So bili dnevi, ko je bila potrjena le 1 okužba.

Utk ::

showsover je izjavil:

Zdaj je brez veze da si jo namestite ko ste že pozitivni

Drži, to je res nenavaden odgovor s strani strokovne osebe, deluje celo malo osorno in celo kljubovalno. Verjetno je med vrsticami bilo rečeno, da si v svoji inkubacijski dobi že itak naredil vso štalo. 'lej, jbg', tak'le 'mamo.

Ampak je res brez veze. Ker tiste kontakte, ki jih je imel, ne bo aplikacija zabeležila za nazaj. Novih pa itak ne sme imet. Ni to logično?

showsover ::

Ne vem, kako deluje app ali bi morala delovati, ampak domneval bi, da aplikacija opozori vse tiste, s katerim je bil v stiku zadnji N dni. In da se ti potem obnašajo temu primerno, če app ne deluje tako, ne vem, zakaj vse to forumsko vžiganje.

pulstar ::

no comment je izjavil:

pulstar je izjavil:


Če pogledam nazaj, se kar strinjam :) V moj zagovor pa naj vsaj omenim, da virusa preverjeno nismo prenesli naprej :)

S katero aplikacijo si pa to preveril?


Auč... :) Od usodnega druženja + 12 dni od pojava prvih simptomov (prejeta navodila navajajo 10 dni), razen z družino, nisem imel drugih stikov.

kamiKaZaA ::

floyd1 je izjavil:

Invictus je izjavil:

floyd1 je izjavil:


Se pa spomnim prvega vala, ko je LJ imela po 40 okužb dnevno, MB pa dve ali tri. Takrat seveda ni nihče razmišljal o delnem odpiranju po regijah. Tak pač je. Narod pa že fajn pizdi, dolgo to več ne bo šlo. Tudi "ogroženi" starci.

Ne pizdi se čez Ljubljančane, vsi v vladi so Dolenjci, Štajerci, primorci ali Gorenjci. Glavni je Dolenjc, preseljen na Štajersko... Če vas "sonarodnjak" zajebava, se pritoži njemu...

Ljubljančanov je bore malo notri...

Živijo pa v prestolnici. Niti ne piz***, samo na glas razmišljam :)). Spomnim se zato, ker smo se s sodelavci marca velikokrat šalili, da je MB tako pozabljen, da ga še covid noče. So bili dnevi, ko je bila potrjena le 1 okužba.

Lahko je 1 okužba, če delajo do 25 ciklov pri COVID testu.

Lahko pa je 1000 okužb, če delajo več kot 35 ciklov pri COVID testu. V Sloveniji zadnji čas delajo 40 ciklov (so priznali javno) v ZDA pa celo 45 ciklov. Zato pa je toliko pozitivnih brez simptomov, ker dejansko niso okuženi in ne širijo dalje bolezni, so pa tem testu pozitivni. Vse skupaj je ena velika manipulacija pri teh testih.

A110 ::

kamiKaZaA je izjavil:

A110 je izjavil:

kamikaza govoril sem o Kanglerju in ne Janši

Kanglerja smo izvolili ponovno? Ali ti primerjaš Kanglerja z Arsenovičem? ;(( Tebi res ni pomoči. Večjega idiota kot je Kangler, Maribor naslednjih 100 let ne bo imel. Tistemu dupleškemu lopovu ne seže nihče v MB do gležnjev.


pa kaj ti sploh znaš brat? napisal sem da ste SKORAJ izvolilI (cca 5% razlike razlike v prvem krogu in 15% v drugem) tistega ki ste ga tako ponosno odnesli s svojim razbijaštvom nekaj let pred tem. In ni 2x za reči da ne bo na naslednjih volitvah razlika še manjša. In še vedno nemorem vrjeti da se nekdo hvali s tem kako razbija lastno mesto ker se ne more sprijazniti da vozi prehitro

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

floyd1 ::

A110 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

HulkHogan je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Namesto, da bi narod Slovenije skupaj stopil, se sedaj deli na Ljubljano in Maribor. Bolano. Sam sem iz Maribora in sem mnenja, da bi sedaj res vsi morali skupaj stopiti (cela Slovenija) in se upreti tej diktaturi. Janša pa kot sodobni diktator 21. stoletja bi moral končati isto kot je končal zadnji diktator 20. stoletja Nicolae Ceaușescu.


Zapojmo Kumbaja in se držimo za roke da se upremo diktatorju JJu!

Zanimivo kako raji rabiš samo postaviti eneo žrtveno jagnje in ne vidi nič več drugega okoli sebe :))

Leta 2012 smo v Mariboru celi Sloveniji pokazali kako morajo izgledati protesti s kocko v roki. >:D



Pokazali ste samo največji možni primitivizem. Pa da nebo pomote, prihajam iz tistega okoliša ampak mi na kraj pameti ne pride da grem zaradi lastnega kršenja predpisov (prehitre vožnje) razgrajati in uničevati. Je pa komično da 8 let zatem ste pa skoraj spet izvolili istega ki ste da 8 let nazaj tako ponosno odnesli.

Med stotimi nas je 99 hodilo mirno protestirat. Kocke so večinoma letele iz strani teh, ki so prišli tja izključno štalo delat, brigalo je njih za dupleškega franceljna in njegove rabote. Kot zanimivost - nekateri aretirani in potem kaznovani so bili iz podmladka SDS...

Pimoz ::

Kot zanimivost - nekateri aretirani in potem kaznovani so bili iz podmladka SDS...


Vir?

A110 ::

Med stotimi nas je 99 hodilo mirno protestirat. Kocke so večinoma letele iz strani teh, ki so prišli tja izključno štalo delat, brigalo je njih za dupleškega franceljna in njegove rabote. Kot zanimivost - nekateri aretirani in potem kaznovani so bili iz podmladka SDS...


saj meni je vseeno. Jaz ne podpiram SDS. Me pa motijo dvojna merila pri marsikom ki samo obtozuje druge lastnih napak pa ne vidi

Fairplay ::

showsover je izjavil:

Ne vem, kako deluje app ali bi morala delovati, ampak domneval bi, da aplikacija opozori vse tiste, s katerim je bil v stiku zadnji N dni. In da se ti potem obnašajo temu primerno, če app ne deluje tako, ne vem, zakaj vse to forumsko vžiganje.


Aplikacija lahko opozori stike za zadnjih 14 dni, vendar samo tiste s katerimi smo bili v stiku v času, ko smo imeli aplikacijo že aktivirano na telefonu.

Če si zdaj aktiviraš aplikacijo, potem ne more vedeti s kom si bil v stiku pred tem časom.

Tega zgleda marsikdo ne razume.

49106 ::

pulstar je izjavil:

sunshine403 je izjavil:

pulstar je izjavil:

Če v času epidemije prikrivaš bolezen, oznaka kar pritiče, mar ne?

Se strinjam, ampak vseeno sta za tole potrebna dva idiota ;)


Če pogledam nazaj, se kar strinjam :) V moj zagovor pa naj vsaj omenim, da virusa preverjeno nismo prenesli naprej :)


Kako da ne, če praviš, da otrokom nočeš preprečit druženja in norenja, idiot je pa sosed:

pulstar je izjavil:

Trem in štiriletnikom ne moreš / nočeš preprečiti, da bi se družili in znoreli. Zunaj, na zraku. In ja, sosed (tudi žlahtnik) je v tem primeru definitivno idiot :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmaugy ::

fuck_it_ je izjavil:

...naj se javi en človek v tejle naši debati, ki je od tega appa dejansko dobil obvestilo da je bil v stiku z okuženo osebo no.
Dajmo...en sam človek na celem slo-techu, ki je dobil obvestilo. Pa da vidimo če se najde.

Tukaj. Javil mi je stik nizkega tveganja.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

showsover ::

Fairplay je izjavil:

Če si zdaj aktiviraš aplikacijo, potem ne more vedeti s kom si bil v stiku pred tem časom. Tega zgleda marsikdo ne razume.

Aja, glede na slo-tech.com forum sem jaz razumel, da gre za pravo 5g sledenje, app pa je samo vmesnik do podatkov za posameznika. Zakaj se potem torej ljudje tako vžigajo na ta (kar se tiče mene), praktično neuporaben app, če moraš imeti instalirano, vklopljen blue tooth in še aktiven od začetka. Še posebej, ker jim omogoča prehode med občinami brez problemov?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MJU objavil popravljeno izvorno kodo #OstaniZdrav (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
10322015 (11048) gregyk
»

Aplikacija #OstaniZdrav preimenovana v #pojdiZMenojVToplice (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / NWO
34755740 (34916) MrStein
»

COVID-19: Vseh "50 odtenkov sivine" izmenjave podatkov med policijo in NIJZ (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5517040 (11435) 111111111111

Več podobnih tem