» »

Mi Covid19 prekuženi

Mi Covid19 prekuženi

1 2
3
4

gruntfürmich ::

imel 2 dni prehlad, potem pa 1 teden da sem prišel na 100%. pri moji najdražji je to trajalo ×2.
nič hudega. če ne bi bilo apokalipse bi bil po teh dveh dneh že v službi.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Horas ::

tudi jaz sem prejšni teden preboleval prehlad pa kaj? na šiht šel normalno, okus je bil tk tk, vonja itak ne če maš zamašen nos. kaj pol sem mel korono? jo še mam? na šihtu niso nič rekli kaj pa čejo samo prehlad je.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

rawlit ::

Kaj pa praviš, če voha nimaš kljub temu, da imaš prehoden nos? Pustimo to ali so ukrepi sorazmerni ali ne, to bi se dalo diskutirati, ampak, da si to razlagamo kot navaden prehlad je odraz ne bom rekel česa. Sicer pa možno, da si bil samo prehlajen.

Jaz sem v dobri kondiciji in noben prehlad do sedaj mi ni pustil takih posledic, da se zadiham, ko se sprehodim od kuhinje do sobe. Pa je bil marsikateri prehlad, gripa, angina hujša v smislu počutja, simptomov itd. In noben prehlad ni za sabo pustil toliko mrtvih, pa prav nič ne podcenjujem gripe in ostalih sistemskih in kroničnih bolezni, ki nas dnevno pobijajo. Ampak, da tole kljub posledicam enačimo s prehladom je pa tako kot, da bi si zanikali obstoj raka.

IL_DIAVOLO ::

Horas je izjavil:

tudi jaz sem prejšni teden preboleval prehlad pa kaj? na šiht šel normalno, okus je bil tk tk, vonja itak ne če maš zamašen nos. kaj pol sem mel korono? jo še mam? na šihtu niso nič rekli kaj pa čejo samo prehlad je.


Butelj si bil in butelj boš ostal. Nimamo ti mi kaj pomagat.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Horas ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Horas je izjavil:

tudi jaz sem prejšni teden preboleval prehlad pa kaj? na šiht šel normalno, okus je bil tk tk, vonja itak ne če maš zamašen nos. kaj pol sem mel korono? jo še mam? na šihtu niso nič rekli kaj pa čejo samo prehlad je.


Butelj si bil in butelj boš ostal. Nimamo ti mi kaj pomagat.


kontra! :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Mato989 ::

rawlit je izjavil:

Kaj pa praviš, če voha nimaš kljub temu, da imaš prehoden nos? Pustimo to ali so ukrepi sorazmerni ali ne, to bi se dalo diskutirati, ampak, da si to razlagamo kot navaden prehlad je odraz ne bom rekel česa. Sicer pa možno, da si bil samo prehlajen.

Jaz sem v dobri kondiciji in noben prehlad do sedaj mi ni pustil takih posledic, da se zadiham, ko se sprehodim od kuhinje do sobe. Pa je bil marsikateri prehlad, gripa, angina hujša v smislu počutja, simptomov itd. In noben prehlad ni za sabo pustil toliko mrtvih, pa prav nič ne podcenjujem gripe in ostalih sistemskih in kroničnih bolezni, ki nas dnevno pobijajo. Ampak, da tole kljub posledicam enačimo s prehladom je pa tako kot, da bi si zanikali obstoj raka.



Nihce ne zanika ampak govorit o apokalipsi in vse zapirat na podlagi dejstva da skorajda nihce od tega ne umre je napacno kaj ce bi res prisla kuga mi pa smo ze za covid prakticno porabli 99 procentov najhijsih ukrepov

Nesorazmernost
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

borut_p ::

Tudi ce virus prevolis se lahko se vedno okuzis. Le reakcija telesa je taka, da virus na hitro obvlada in ne naredi veliko skode. Takonda spostovati ukrepe je se vedno potrebno

rawlit ::

Mato989 je izjavil:

rawlit je izjavil:

Kaj pa praviš, če voha nimaš kljub temu, da imaš prehoden nos? Pustimo to ali so ukrepi sorazmerni ali ne, to bi se dalo diskutirati, ampak, da si to razlagamo kot navaden prehlad je odraz ne bom rekel česa. Sicer pa možno, da si bil samo prehlajen.

Jaz sem v dobri kondiciji in noben prehlad do sedaj mi ni pustil takih posledic, da se zadiham, ko se sprehodim od kuhinje do sobe. Pa je bil marsikateri prehlad, gripa, angina hujša v smislu počutja, simptomov itd. In noben prehlad ni za sabo pustil toliko mrtvih, pa prav nič ne podcenjujem gripe in ostalih sistemskih in kroničnih bolezni, ki nas dnevno pobijajo. Ampak, da tole kljub posledicam enačimo s prehladom je pa tako kot, da bi si zanikali obstoj raka.



Nihce ne zanika ampak govorit o apokalipsi in vse zapirat na podlagi dejstva da skorajda nihce od tega ne umre je napacno kaj ce bi res prisla kuga mi pa smo ze za covid prakticno porabli 99 procentov najhijsih ukrepov

Nesorazmernost


Pa saj to sem gor napisal, da bi se dalo o sorazmernosti ukrepov diskutirat. To se verjetno vsi strinjamo, da so pretirani in bodo posledice tako v javnem zdravstvu, gospodarstvu, družbi in na ostalih področjih hude. Ampak me pa jezi, ko me folk prepričuje, da sem bil samo prehlajen.

Mato989 ::

rawlit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

rawlit je izjavil:

Kaj pa praviš, če voha nimaš kljub temu, da imaš prehoden nos? Pustimo to ali so ukrepi sorazmerni ali ne, to bi se dalo diskutirati, ampak, da si to razlagamo kot navaden prehlad je odraz ne bom rekel česa. Sicer pa možno, da si bil samo prehlajen.

Jaz sem v dobri kondiciji in noben prehlad do sedaj mi ni pustil takih posledic, da se zadiham, ko se sprehodim od kuhinje do sobe. Pa je bil marsikateri prehlad, gripa, angina hujša v smislu počutja, simptomov itd. In noben prehlad ni za sabo pustil toliko mrtvih, pa prav nič ne podcenjujem gripe in ostalih sistemskih in kroničnih bolezni, ki nas dnevno pobijajo. Ampak, da tole kljub posledicam enačimo s prehladom je pa tako kot, da bi si zanikali obstoj raka.



Nihce ne zanika ampak govorit o apokalipsi in vse zapirat na podlagi dejstva da skorajda nihce od tega ne umre je napacno kaj ce bi res prisla kuga mi pa smo ze za covid prakticno porabli 99 procentov najhijsih ukrepov

Nesorazmernost


Pa saj to sem gor napisal, da bi se dalo o sorazmernosti ukrepov diskutirat. To se verjetno vsi strinjamo, da so pretirani in bodo posledice tako v javnem zdravstvu, gospodarstvu, družbi in na ostalih področjih hude. Ampak me pa jezi, ko me folk prepričuje, da sem bil samo prehlajen.


Hja, lahko bi rekla da si bil prehlajen na pljucih... In se zadihas prej ker so pljuca zdelana...

Ampak hujsi problem kot da je nekaj ljudi zadihanih je to da smo sesuli druzbeni sistem in smo panicarili za bv
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::

Take je folk s pozitivnim kolicnikom IQ-ja s protesta poslal domov. Da jim ne delajo sramote.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

rawlit je izjavil:

Pa saj to sem gor napisal, da bi se dalo o sorazmernosti ukrepov diskutirat. To se verjetno vsi strinjamo, da so pretirani in bodo posledice tako v javnem zdravstvu, gospodarstvu, družbi in na ostalih področjih hude. Ampak me pa jezi, ko me folk prepričuje, da sem bil samo prehlajen.

za ene je pač samo prehlad.
napram temu kar sem preboleval poleti 2015 leta, neko virozo za katero se niso blazno potrudili pogledat kat točno je bila, ko me je zadelo kot kladivo v glavo in počutje za 2 tedna, je bila tale korona resničen 2-dnevni prehlad.
ni pa bilo tisto takrat očitno nalezljivo (ker zdaj smo zboleli vsi sodelavci v pisarni, in pri vseh in v družinah so imel samo prehlad; nič težjega), to pa je druga plat medalje...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

WizzardOfOZ ::

Jaz sem imel začetek februarja lansko leto "prehlad". Prvi dan bolela glava in visoka vročina, naslednji dan je vročina padla, glava je pa še ene 3 dni bolela, potem se pa 2 tedna nisem mogel sestavit nazaj. Pa nisem edini, še par sodelavcev je imelo enake simptome.
Komot bi rekel ali gripa ali korona.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

blackbfm ::

Nihce ne zanika ampak govorit o apokalipsi in vse zapirat na podlagi dejstva da skorajda nihce od tega ne umre je napacno


Zapiranje ne bo slo v nedogled ampak ocenjevat resnost bolezni in njenih posledic na telo (drugih kot smrt), na podlagi nizkega števila smrti je tudi napačno.

kozmy ::

Poldy je izjavil:

Vse te debate so brez veze, na Slo tech videno 100x. Med nami so ljudje, ki radi kontrajo in za svoje odločitve imajo vedno pripravlje neke racionalne odgovore. Ti so največja viroza interneta.

Sodelavec se v avtu ne pripenja. Pravi da je to izguba časa in da te to lahko celo reši v nekaterih primerih. Vsaj 3x je že plačal kazen, a vztraja. Kakršnakoli debata okoli tega mu ne pride do živega.

Mogoče mu pokažeš te videoposnetke.. :D

https://www.youtube.com/results?search_...

feryz ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Jaz sem imel začetek februarja lansko leto "prehlad". Prvi dan bolela glava in visoka vročina, naslednji dan je vročina padla, glava je pa še ene 3 dni bolela, potem se pa 2 tedna nisem mogel sestavit nazaj. Pa nisem edini, še par sodelavcev je imelo enake simptome.
Komot bi rekel ali gripa ali korona.
Pri nas so imeli to vsi trije, frau in oba mulca. Jaz popolnoma nič.
Letos so štartali s tem že 15. januarja, spet vsi trije, ampak potrjeno korona. Jaz ponovno popolnoma nič.

HappyPills ::

Se testira za gripo in se je ne zazna. Pač ukrepi so jo zbili v podn. Tamala naša še ni bila tako zdrava. V vrtcu ni otroka s smrklom že pol leta.

ajdov ::

A je imel kdo od vas korono pa da ni ostal brez okusa/voha?

gruntfürmich ::

jaz recimo. malo sem imel poln nos in slabo vonjal, ampak brez nisem čisto ostal.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

pivo ::

Jaz sem rabil pa 2 meseca, da se mi je sploh vonj počasi začel vračat pa še zdaj ni tam, kjer je bil.
Moji dragi se je popolnoma vrnil po 1-2 tednih .
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

blackbfm ::

Jz sem 3 dni izgubljal, 2 dni bil intenzivno brez, naslednjh 7 dni pa se mi je okus/voh postopoma vrnil

Yohan del Sud ::

Baje so kitajci razvil nov analni test za covid.
Vtakneš prst v rit in ga daš povohat ženi. Če ne smrdi ima korono. :)

Po mojih izkušnjah zelo variira, ampak je izguba vonja/okusa res eden bolj zihr načinov za prepoznavo te kuge. V mojem primeru je trajalo ene štiri dni in to nekje na sredi. Iz prve roke pa vem za primere, ki jim je bil to prvi in zadnji simptom v roku več tednov.
www.strancar.com

Horas ::

že spet ta izguba vonja. to je lahko tudi pri malo hujšem prehladu in gripici.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

lisaac ::

ajdov je izjavil:

A je imel kdo od vas korono pa da ni ostal brez okusa/voha?


Jaz z blažjo obliko prebolevanja sem izgubil vonj in okus za par dni, medtem ko moja mati ki je pristala v bolnici za en teden (ker ji je šlo na pljuča) ni izgubila niti vonja niti okusa. Ni nekega "pravila" kdo zgubi okus ali vonj in za koliko časa.

avtek ::

ajdov je izjavil:

A je imel kdo od vas korono pa da ni ostal brez okusa/voha?


Jaz, praktično nobenih simptomov. Dva dni sem imel malo temperature - mislim da 26, 27.12. (37,4 max). Nato se partnerka slabo počutila (vročina, bolečine itd) ter je šla na test. Prišla domov 'pozitivna' 31.12. Nato 4.1. sem se šel testirat in bil pozitiven. Praktično nobenih simptomov nisem imel, ker tisto malo vročine ne morem ravno smatrat kot Covid.

Če ne bi šla ona na test, bi jaz 4.1. šel v službo in 'raznesel' po službi.

rusilec ::

In ker nisi ti, jo bo nekdo drug. :-)

avtek ::

Na to pa žal nimam vpliva.

HappyPills ::

Evo zbral malo podatkov o tem kako je moje širše poznanstvo prebolevalo covid.
18 jih je bilo vse skupaj starost med 26-44
2 sta prebolela čisto asimptomatsko, testirat sta se šla, ker sta bila v stiku z okuženimi
12 jih je imelo milejše simptome od boleče glave, vročine ter predvsem izguba voha ter okusa
3 so imeli poleg teh še bolj izrazite simptome kot so visoka vročina, težko dihanje
1 je pristal v bolnišnici in se žal ni več vrnil zato ne vem kakšne simptome je vse ime, vem le da je umrl zaradi pljučnice, ki jo je povzročil Covid bil je star 42.

Od teh ki so izgubili voh ali okus imajo 4je še vedno po več tednih celo mesecih težave, da se eno ali drugo ni popolnoma vrnilo. Eni se je celo čisto spremenil in ji določene stvari izjemno smrdijo (npr parfumi, ki jih je prej skoz uporabljala) eden je po več mesecih dobil nazaj okus samo za sladko, medtem, ko slano in kislo še ne zaznava

Ena, ki je sicer imela lažje simptome, je po dveh tednih dobila krvne strdke zaradi česar ji je noga začela zatekat in bolet in se zdaj zdravi za njih.

Aja btw, čisto vsi se bodo cepli...

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Horas je izjavil:

že spet ta izguba vonja. to je lahko tudi pri malo hujšem prehladu in gripici.


Nikoli ni bilo tolk gripe kot je zdaj ljudi z izgubo voha/okusa. Pri prehladu imas na polno zabit nos, tu pa ne nujno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

IL_DIAVOLO ::

Ja, izguba vonja je lahko brezkoronski simptom, izguba okusa pa je izrazito koronski simptom.

Čeprav spet...izguba vonja in hkrati nobenega smrkanja in kihanja je se en znak za korono.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

ajdov ::

No jaz sem imel nekje dva tedna nazaj za vikend en tak malo čuden prehlad, potem pa še par dni kašlja in občasno malo hitreje zadihan. Nisem niti mislil, da je covid, ker mi je bilo tako blago + okus/vonj ok. Bil sem pa v stiku z nekaj osebami, ki imajo zdaj bolj klasične covid simptome. In se jih nekaj hoče it testirat. Ampak če bo katera pozitvna, a pol moram jaz tud v karanteno kot stik? Čeprav sem to že mel? Kr neki. A kdo sploh preverja te karantene? Kolk je kazen če te dobijo da kršiš? Ne mislim upoštevat..

A110 ::

malo updata iz moje strani. Po skoraj 3 mesecih po preboletem ne tako blagem virusu še vedno ni vse vredu. Še vedno sem brez sape (prej bil dokaj reden športnik), pojavlja se bolečina v pljučih ob globjem dihanju. Tako da verjetno grem v bližnji prihodnosti na pregled. starost 27let.

FoxKnox ::

ajdov je izjavil:

No jaz sem imel nekje dva tedna nazaj za vikend en tak malo čuden prehlad, potem pa še par dni kašlja in občasno malo hitreje zadihan. Nisem niti mislil, da je covid, ker mi je bilo tako blago + okus/vonj ok. Bil sem pa v stiku z nekaj osebami, ki imajo zdaj bolj klasične covid simptome. In se jih nekaj hoče it testirat. Ampak če bo katera pozitvna, a pol moram jaz tud v karanteno kot stik? Čeprav sem to že mel? Kr neki. A kdo sploh preverja te karantene? Kolk je kazen če te dobijo da kršiš? Ne mislim upoštevat..


1500 na dan okuženih in cca 20 mrtvih vsak dan in se ne zmanjšuje, vse zaradi takih....

nejodagreat ::

Moja starša sta oba prebolela, mama je imela en teden slabega počutja, ata pa nekaj dni vročine in kakšna 2 tedna suhega kašlja. Oba konec novembra, zaenkrat ne kaže da bi pustilo kakšne posledice. Mama je pred 2-3 tedni bila še cepljena, po cepljenju je bila en dan malo manj pri močeh, po tem nič opaznega. Oba rojena v šestdesetih.

KTr1sk ::

Jaz imam danes (starost 37) 10dan od prvih simptomov...začelo se je samo z vročino,max sem imel 38,2°C, nekje dva dni..zbijal sem z lekadolom in mi je padlo nekje na 37,5, ,vmes sem samo čutil na nogah utrujene mišice,potem je še bilo par dni z vročino do 37,6 in tam 2dan sem začel suho kašljat, aja pa tud me je glava nekaj bolela...danes cca 10dan sem ok, razen tu pa tam še imam suh kašelj ...nič konkretnega k sreči. Starša ki sta v spodnjem štuku sta oba nekje 4dan ko sem sam zbolel tudi onadva zbolela, oče (72let) še ima vročino, pa pravi da ga ledvice bolijo in noge ter kašlja..(vonj in okus tudi ni pravi)...upam da bosta kmalu ok ..
Partnerka in hčerka (7let) pa so obe brez simptomov in se niso šle testirat.
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

phantom ::

KTr1sk je izjavil:

...začelo se je samo z vročino,max sem imel 38,2°C, nekje dva dni..zbijal sem z lekadolom in mi je padlo nekje na 37,5

Zbijanje vročine je sabotaža lastnega imunskega sistema, razen v izjemnih primerih (predvsem pri otrocih), ko nevarno naraste.

~
~
:wq

c3p0 ::

Tako je, zbija se jo tam nad 40oC, ne pa pri 38.

HappyPills ::

ajdov je izjavil:

No jaz sem imel nekje dva tedna nazaj za vikend en tak malo čuden prehlad, potem pa še par dni kašlja in občasno malo hitreje zadihan. Nisem niti mislil, da je covid, ker mi je bilo tako blago + okus/vonj ok. Bil sem pa v stiku z nekaj osebami, ki imajo zdaj bolj klasične covid simptome. In se jih nekaj hoče it testirat. Ampak če bo katera pozitvna, a pol moram jaz tud v karanteno kot stik? Čeprav sem to že mel? Kr neki. A kdo sploh preverja te karantene? Kolk je kazen če te dobijo da kršiš? Ne mislim upoštevat..


V najslabšem primeru, ko bi zaradi okužbe povzročilk smrt 8 let. Če nekoga samo okužiš in imaš odrejeno karanteno pa 1 leto zapora.
Predvsem imajo taki pacienti kot ajdov to srečo, da jih folk ne prijavlja. Osebno da bi imel nekoga, ki bi mi uletu bolan s karantensko odločbo ga prijavim. Nima on mene kaj prekuževat na silo. Sam bo pa cvilu k podgana, če bodo cepljenje začel vsiljevat.

A110 je izjavil:

malo updata iz moje strani. Po skoraj 3 mesecih po preboletem ne tako blagem virusu še vedno ni vse vredu. Še vedno sem brez sape (prej bil dokaj reden športnik), pojavlja se bolečina v pljučih ob globjem dihanju. Tako da verjetno grem v bližnji prihodnosti na pregled. starost 27let.


To kar pojdi, da ti nardijo RTG, možno je da si vseeno imel pljučnico. Ne se hecat, če se ne počutiš OK!

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Če težko dihaš in te bolijo pljuča, greš k zdravniku.

Pljučnica ni šala...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

WizzardOfOZ ::

A to ste res tok nepismeni, al se samo delate?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

RookY ::

Vsi tisti, ki ste izgubili vonj med prebolevanjem kovida ste lahko srečni, saj ne smrdite več :D
Resno, ali noben več ne loči med vonjem in vohom? Noben pa recimo ne reče, da imajo psi dober vonj.
Juhu juhu spet bom bruhu

mahoni ::

Slopek ::

mahoni je izjavil:

https://de.rt.com/inland/112668-bayern-...

Torej what now?

Ja nč. Vse v skladu delovanja cepiva. Kje pa piše, da kljub cepljenju ne moreš zboleti?

rokp ::

A ni bilo rečeno, da ni nujno, da cepivo prepreči okužbo, prepreči pa težji potek bolezni?

KTr1sk ::

Če bi vedel, da bom imel naslednjič enake blage simptome ne bi bil problem tudi ,če se ne cepim. Problem bi bil edino, da bi spet lahko širil okrog virus...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Invictus ::

rokp je izjavil:

A ni bilo rečeno, da ni nujno, da cepivo prepreči okužbo, prepreči pa težji potek bolezni?

To je mantra že od nastanka cepiva...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mahoni ::

Cilj je, da je vseh 7.8miljard ljudi cepljenih. Jaz sem cepljen, sirim virus, ti si cepljen, siris virus, ampak nic nam ne more bit, ker sva cepljena. Jaz sem cepljen, jaz sirim virus, ti nisi cepljen, ti dobis virus in ga najebes.

Simpl ko pasulj.

Potem pa pac pride nov virus in gremo od zacetka.

hendriks ::



Dobre novice tudi kar se tiče širjenja virusa tistih, ki so cepljeni. Toplo priporočam, da spremljate tega gospoda. Interpretira raziskave na zelo razumljiv način.

Slopek ::

mahoni je izjavil:

Cilj je, da je vseh 7.8miljard ljudi cepljenih. Jaz sem cepljen, sirim virus, ti si cepljen, siris virus, ampak nic nam ne more bit, ker sva cepljena. Jaz sem cepljen, jaz sirim virus, ti nisi cepljen, ti dobis virus in ga najebes.

Simpl ko pasulj.

Potem pa pac pride nov virus in gremo od zacetka.

Nekako tako ja, ampak bi vseeno počakal s tem, nč nam ne more bit. Jasno je, da velika večina populacije pod 65 ali celo 75, preboleva brez večjih zapletov, smrtnost pa tudi v promilih.
Pravijo, da je cepivo učinkovito tudi pri teh novih sevih, če pa ne bi bilo, pa imajo update zelo hitro narejen.

VaeVictis ::

KTr1sk je izjavil:

Problem bi bil edino, da bi spet lahko širil okrog virus...


Če si cepljen ali prekužen prenašaš Covid 19 ali ne?
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

mahoni ::

Ce si imel kovid baje potem ne prenasas vec, ko ga prebolis. Ce se pa cepis, pa ga baje lahko vseeno prenasas. Tudi jaz ne stekam te logike cepiva, razen to, da je tako narejen, da hoces noces se morajo vsi cepiti, kar pa nima smisla, ker potem se lahko v nedogled cepimo za vsak nov virus ali razlicne seve.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podrobno o sestavi cepiva proti covidu-19 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
59494065 (33882) Unchancy
»

Covida-19 najverjetneje ne moremo dobiti dvakrat (tako hitro)

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
165032 (3082) vostok_1

Več podobnih tem