» »

Mbills vračilo

Mbills vračilo

MihaaP ::

Je normalno da se čaka na vračilo na mbills kartico 3 mesece? Vzrok naj bi bil stečaj prejšnjega izdajatelja kartice. Gre pa kar za precej denarja ... nekaj manjših zneskov je prišlo nazaj na začetku, čeprav je trajalo kak dan več kot ponavadi, s tem zneskom pa kar zavlačujejo in so totalno neodzivni. Sploh lahko kr tako zadrzujejo moj denar? Ima se kdo podobno izkusnjo?

Anney ::

Tudi jaz, sicer znesek nekaj malo cez 100e.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Skyman ::

Zakaj ne pišete na suport?

Ravno takrat ko se je to zgodilo,sem tudi jaz cakal cca 10 dni na denar iz amazona.Vedno sem ga dobil v roku 1-3 dni,ko sem jih kontaktiral na suport(mbils) so mi pomagali in je bil denar nasledni dan nakazan.Je pa res da sem vmes pritiskal tudi na amazon suport kjer so mi dali vse podatke o transakciji,v primeru da bi rabil za reševanje.

Ce cakas 3 mesece ti vrjetno ta denar nic ne pomeni,in si ga gladko pozabil.Ce bi ti kaj pomenil nebi cakal 3 mesece.Pri meni je slo za cca 100EUR pa sem takoj resil nisem cakal niti teden.Sicer ja enim pac 1000EUR toliko pomeni kot nekaterim 5EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

MihaaP ::

Smo pisali in klicali, pa ne samo enkrat, sploh ne štejem več, non stop težim ampak zdaj so me začeli že ignorirati... vse jim je servirano na pladnju, trgovec mi je dal celo ARN številko za sledenje transakcije, tocni datum nakazila, cisto vse imajo, pa se nič ne premakne, seveda mi to veliko pomeni, če ne bi že zdavnaj odnehali. razmiljamo o prijavi na trzni insprektorat, ce so sploh pristojni za take zadeve?

FoxKnox ::

Ko sem jaz poleti čakal na vračila zaradi takratne blokade MC, sem jim poslal ARN številko in zahteval vračilo v denarnico.Naslednji dan so nakazali. Pri novo izdani MC ni problemov in vračila redno prihajajo .

Skyman ::

Meni je tudi amazon vse poslal podatke,takrat sem preko maila vse rezil z mbils,povedal sem jim do centa natancno znesek katerega pricakujem,je bilo pa takrat dost zmede tudi pri amazonu,toliko da mi ze navadn suport ni znal vec pomagati,ter mi dali ze njihove "šefe".Nakar smo resili zadevo.Mbils mi je takrat rekel da nebi smela biti menjava razlog da nebi prišel denar.

jest10 ::

Meni tudi ene 3 vračila niso prišla.
Sicer je vse skupaj bilo okoli 7€, tako da se nisem metal na zobe zaradi tega. Plus to, da sem 2 naročili celo dobil v novembru

MihaaP ::

Ja na začetku tudi pri meni ni bilo težav, je bilo kar nekaj vračil, pa sem napisal mejl, pa je bilo v parih dneh nakazano, je pa res trajalo par dni več kot ponavadi. zdaj tale znesek pa katastrofa, nazadnje so rekli na klicnem centru, da nismo edini, da jih ful čaka, ampak da kao čakajo kolektivni odgovor od tega prejšnjega izdajatelja kartic, da ga še niso dobili, zgleda se je nekaj fejst zašuštralo ... ampak moje mnenje je, da ne glede na njihovo situacijo s tem prejšjim izdajateljem, mi denar morajo vrniti, mene ne zanima kake interne težave majo oni, protipravno tujega denarja ne morejo zadrževati.

Anney ::

Tole sem jaz dobil

Spoštovani,
Prejeli smo vaše obvestilo o pričakovanemu povračilu sredstev vezano na transakcije s staro mBills Mastercard kartico. Vašo kartično transakcijo oz. transakcije smo preverili, sredstev iz naslova omenjenega kartičnega vračila pa na naš račun še nismo prejeli. Zadevo bomo seveda dodatno preverili, denar pa vam bomo lahko vrnili takoj, ko ga tudi prejmemo na račun.
Zadevo moramo preveriti s podjetjem Wirecard Card Solutions Ltd, ki je bil tudi uradni izdajatelj plačilnih kartic mBills Mastercard in je konec meseca junija 2020 zaradi težav podjetja Wirecard nenapovedano prenehalo izdajati staro mBills Mastercard kartico. Na naši strani bomo naredili vse, da pridobimo informacijo, kje se nahajajo omenjena sredstva. Takoj ko denar prejmemo, vam ga tudi vrnemo v vašo denarnico.
Zahvaljujemo se vam za razumevanje. V primeru morebitnih dodatnih vprašanj smo vam na voljo.
Lep pozdrav,

Pomoč uporabnikom
Ekipa MBILLS

Lepo da je moj denar nekje v oblaku, tam za mavrico.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

MihaaP ::

Prejel sem do besede identičen mejl. Kak dan še počakam, jutri še enkrat napišem mejl in pokličem, nato pa se obrnem na tržni inšpektorat.

The Wiber ::

MihaaP je izjavil:

Prejel sem do besede identičen mejl. Kak dan še počakam, jutri še enkrat napišem mejl in pokličem, nato pa se obrnem na tržni inšpektorat.

Sporoči ko ti bo uspelo urediti. Me zanima, ali je res treba grozit z inšpektoratom.

MihaaP ::

Z inšektoratom sem zagrozil že prejšnji teden, pa ni zaleglo, ker še kar ni odgovora, zato pravim da bo zgleda grožjo treba tudi zrealizirati.

Vuli ::

jah, očitno ni problem v mBills. ne vem kako boste to rešil, če oni ne bodo dobil vaši sredstev... Ajaj.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Anney ::

MihaaP je izjavil:

Prejel sem do besede identičen mejl. Kak dan še počakam, jutri še enkrat napišem mejl in pokličem, nato pa se obrnem na tržni inšpektorat.


Meni so rekli 7-14 dni da razrešijo, denar je tam nekje v oblaku, prejšnje podjetje za MC pa v stečaju in verjetno rešujejo probleme s stečajnim upraviteljem, kar pa zavleče postopek, vendar ne odtehta mojega denarja, naj mi ga dajo in naknadno rešujejo zase, ne zame. Posloval sem s takrat uradno MC kartico podjetja mbills.


Btw reklamacija iz podjetja computeruniverse in verjetno ti niso toliko smotani, da denarja nebi vrnili, je dokaj uveljavljeno podjetje na namškem in svetovnem trgu. Zato sklepam, da je denar bil poslan, kam pa pa ne ve nihče, je nekje za mavrico.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Anney ::

Evo, danes smo verjetno vsi dobili vračila. Končno. Sem bil pa presenečen, ker sem dobil še par vračil alija, in je kr zneslo. (na katera sem že pozabil). :D
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mBills v praksi (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
617120827 (10132) Karen
»

VALÚ vs. Mbills

Oddelek: Mobilne tehnologije
225152 (1684) Badwolff
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14943886 (16458) Excavator
»

Petrol po novem zaračunal 70 centov za papirnato položnico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12819054 (16117) opeter

Več podobnih tem