» »

Revija Jazbina

Revija Jazbina

««
21 / 28
»»

mr_chai ::

Zakaj se revija ne imenuje Jazzbina?

Tsunamii ::

Mi pise frend ves VESEL iz Ljubljane ob 7h, ko je prisel iz sluzbe, ker je ZE dobil JAzbinca! MEni je postar prinesel SAMO reklame in plačilo zemljisca!!! Zakaj Postojna zmer zamuja..a smo tolk manjvredni ?

dottor ::

Jaz v Kopru sem tudi že dobil. Ampak kaj je s tokratnim stripom 8-O
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

oo7 ::

Dobil št 3 :D
Upam, da boste čez čas začeli izdajati ŠT na dva meseca :P

bauci ::

Ob 4.33 mi je nekdo pripeljal Jazbino 3 (zapis na kameri). Imate pa zelo pridne dostavljalce :).

VaeVictis ::

Prejel Jazbino/Jokerja danes v Ljubljani.
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Gregor P ::

Kako pa prideš do digitalne različice oz. je to že vzpostavljeno?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

PALOMINO ::

Gregor P je izjavil:

Kako pa prideš do digitalne različice oz. je to že vzpostavljeno?


je v zaključni fazi testiranja .

Bwaze6 ::

Juhej, naprej!

Dobil tako Jazbino 3 kot Ambrožev Paberkuum 2! Sicer že enkrat kupljen, a je prejšnji shodil.

opeter ::

Še nisem prejel, ampak ni problem, sem bolj potrpežljive sorte. Če prispe ta teden bo itak super. :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Ganon ::

Kako ste se dokopali do paberkuuma 2? Verjetno ne gre za ponatis?

HappyPills ::

Ponatis je. Na voljo na jazbina strani

FireSnake ::

Dobil Jazbino.
Prijetno presenečen, ker sem pozabil, da bo prišla.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

jocoj ::

HappyPills je izjavil:

Ponatis je. Na voljo na jazbina strani
Prej bi rekel, da so neprodani izvodi iz stečajne mase Jokerja

Bwaze6 ::

Ja, verjetno stara zaloga, ker je bilo večkrat poudarjeno, da je le omejeno število na voljo - verjetno ne bi šli delat majhnega ponatisa...

Udar iz preteklosti vnovič na voljo. Zadnja zaloga!

Tehnične lastnosti:

- 184 strani
- trda vezava
- avtor: Primož Bertoncelj
- izšlo: 2009

Mihec_ ::

Fantje hvala!
Vedno boljša je!

PALOMINO ::

Ambrožev paberkuum 2 ni ponatis ampak so preostale zaloge propadlega podjetja Alpress.
Ko bo zaloga razprodana bo konec. Ponatisa ne bo. Je pa na voljo še nekaj deset izvodov.

Hvala za pohvale. :)

Jerry000 ::

Mogoče smo že odgovorili na vprašanje a vseeno, če se sedaj naročim na letno izdajo, dobim kakšno številko še za nazaj ali se gleda samo naprej in moram še tekočo številko in za nazaj dokupit?

PALOMINO ::

Jerry000 je izjavil:

Mogoče smo že odgovorili na vprašanje a vseeno, če se sedaj naročim na letno izdajo, dobim kakšno številko še za nazaj ali se gleda samo naprej in moram še tekočo številko in za nazaj dokupit?


Pozdrav.
Ob naročilu letne naročnine se izbere s katero številko želiš skleniti naročnino.
Na voljo je tako #1 pa vse od #4 (september 2021).

IcyFox ::

Še kdo ni prejel 3. številke? Se mi ne mudi, ampak je malo čudno, glede na to da sta bili ostali dve vedno na dan izida...

Cr00k ::

IcyFox je izjavil:

Še kdo ni prejel 3. številke? Se mi ne mudi, ampak je malo čudno, glede na to da sta bili ostali dve vedno na dan izida...


Jaz sem včeraj šel v kaslc gledat, pa še ni... sem v LJ. Bo že :)

opeter ::

Jaz sem danes prejel, hvala! Samo na hitrico preletel in se mi zdi super. :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

jkosen ::

Jaz sem jo dobil na moje veliko presenečenje že včeraj. Glede na prejšnji številki, ko so poštarji iskali več dni kaslc. Na hitro preletel revijo. Pohvalno, veliko zanimivih člankov. ??
Rock N Roll

gregor ::

Jaz je še nisem prejel :'(

PALOMINO ::

gregor je izjavil:

Jaz je še nisem prejel :'(



Pozdrav.
Žal smo tokrat beležili precej neuspelih transakcij. Stranke so bile o tem tudi obveščene.
Sicer pa, pravi naslov za hitro reševanje tovrstnih zagat: jazbina@jazbina.si ali 069 674 600. Hvala.

drvo ::

Jaz sem plačal preko PayPal-a v petek. Zdaj sem pogledal na banki, da je bilo knjiženo komaj danes.??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

gregor ::

PALOMINO je izjavil:

gregor je izjavil:

Jaz je še nisem prejel :'(



Pozdrav.
Žal smo tokrat beležili precej neuspelih transakcij. Stranke so bile o tem tudi obveščene.
Sicer pa, pravi naslov za hitro reševanje tovrstnih zagat: jazbina@jazbina.si ali 069 674 600. Hvala.
¸

Nisem prejel nobenega obvestila in tudi nabiralnik je danes še prazen :'(, vam pošljem email. :)

LP

borutzi ::

Če je kdo iz idrijskega konca mu podarim številko. Sem danes še eno dobil v kaseljc
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

NejcSSD ::

Vidim da je ta dostava še zmeraj v riti
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

D3m ::

Jo Palomino sem ti dal ZS sporočilo.

Lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

GupeM ::

Ja glede na vse pripombe tale dostava ni vredna D od dostave. Če bi Pošta Slovenije tako površno dostavljala ...

jocoj ::

Če naročiš par dni pozneje, kot je izid nove številke, potem dostavi Pošta Slovenije naslednji dan in to v kuverti, ne polivinilasti vrečki.

tony1 ::

Z veseljem sem prebral uvodnik, in verjetno je urednik moj letnik, ker se je tudi moja računalniško revialna kariera začela hkrati, čeprav sem takrat že imel (Jerovškov) 386/40.

Izražam same pohvale na vsebino zadnjih številk, vse pohvale za navedbo zvrsti pri igrah in enotno oceno. Odlične so tudi oznake rubrik pri vsakem članku, res ste prisluhnili bralcem, kapo dol!

Glede krasnega prispevka o Miami Vice: že cca. 2 leti se dobi celotno serijo v Blu-ray kolekciji, vse v Full-HD in odlično remastrano. Priporočam, če še kdo zapravlja zaresen denar za takšne reči.

Moram pa potarnati nad lepljeno vezavo (saj veste, še malo reklame za klamfe ;)): ob prvem branju se je revija na strani 31 razprla in začeli so izpadati listi... Reč bom poskusil zalepiti, in poročam, če bo kaj pomagalo...

Gagatronix ::

tony1 je izjavil:


Moram pa potarnati nad lepljeno vezavo (saj veste, še malo reklame za klamfe ;)): ob prvem branju se je revija na strani 31 razprla in začeli so izpadati listi... Reč bom poskusil zalepiti, in poročam, če bo kaj pomagalo...


Tipicen primer slabe izvedbe brosirane vezave se temu rece. Naceloma pri povprecni izvedbi to ni problem, se pa problem pojavi ce je uporabljeno slabo lepilo ali pa hrbet slabo nafrezan.

jWill55 ::

Jaz še kr nisem prejel nove številke, pa sem kupil celoletno naročnino par mesecev nazaj. Očitno nisem edini - malo je čudno to, s kom pošiljate?

IcyFox ::

Nekaj jim zgleda ne štima, sem poslal mail že prejšnji teden pa ni bilo odgovora

PALOMINO ::

Pozdrav,

reklamacij je bilo do današnjega dne zanemarljivo število glede na poslano.
Dostavlja podjetje Izberi. Preko tisoč poslanih izvodov #3, reklamacij pa smo do sedaj beležili manj kot 1%.
Tukaj izgleda kot da ni dobilo ne vem koliko ljudi ampak številke kažejo drugače.
Izberi je zelo zanesljiv oziroma enako zanesljiv kot Pošta.
Jazbina se za letne naročnike in prednaročnike pošilja preko podjetja Izberi. Za vse, ki kupijo izvod kasneje pa preko Pošte.
Vsaka reklamacija se nadomesti z novim izvodom. Brez vprašanj.

Je pa res in ne zanikam, da je pri prvi številki bil problem. Pri drugi in sedaj tretji pa so reklamacije v meji "normalnega".

Za vsa vprašanja in informacije sem vedno na razpolago.

Cr00k ::

jWill55 je izjavil:

Jaz še kr nisem prejel nove številke, pa sem kupil celoletno naročnino par mesecev nazaj. Očitno nisem edini - malo je čudno to, s kom pošiljate?


Še en tle... sem počakal en teden predno sem mail poslal, če se slučajno prikaže kakšen dan kasneje, da ne bom za bv težil.

gregor ::

Jaz pa sem danes dobil odgovor na moj email in Jazbec gre danes znova na pot proti mojemu domovanju. :D
Upam, da me najde. ;)

opeter ::

Te najde, če mu postaviš kocke čokolade kot smerokaz do tvojega vhoda. ;)

Zna pa to biti zdaj problematično, ko je takšna vročina.

p.s.: pa puding ima tudi rad.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

opeter ::

Nekaj pohval:
+ uvodnik je prav nostalgičen, fenk ju :)
+ članek o Kaidžujih je enostavno TOP!
+ prav uživantsko je bilo brati o Terminator igrah
+ Miami Vice članek je odličen (sicer serije nisem nikoli maral, sem bolj Knight Rider in MacGyver tip)
+ zgodba Kapitana Spatule je super
+ strip je ubijalski
...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

zlatado ::

23. 6. sem prednaročil in plačal tretjo številko. Po izidu sem malce počakal in ko revije nisem dobil, sem 11.7 poslal prvi mejl. Na njega ni bilo odgovora, zato sem 20.7. poslal novega, na katerega sem dobil odgovor, da je bila reklamacija posredovana dostavljalcu in bo rešena. Po 10ih dneh še vedno revije ni, wtf?

jocoj ::

Najbolje je revije naročiti po izidu posamezne številke, ker potem dostavi lokalni poštar v kuverti v nabiralnik in ne random dostavljalec v vrečkici zapakirano revijo, ki jo lahko (lahko) vrže, kjer se mu sprdne.

drvo ::

Vsekakor je pošta glede tega precej bolj zanesljiva.
Dostavljalec, če dobi nov naslov za dostavo, ne pozna hišnih številk, pismonoša, če ni začetnik pa jih ima v malem prstu.
So dostavljalci toliko cenejši, da se dostava s pošto ne splača?

jWill55 ::

Pomoje niso, če skleneš pogodbo s Pošto Slovenije, je lahko pošiljanje precej cenejše za MPP.

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

veqlargh ::

Pojma nimam kako nisem Jazbine prej opazil, hitro naročil stare številke pa letno naročnino!

Naj traja!

FireSnake ::

Pravilno si se odločil! ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

PALOMINO ::

Jazbina #4 prihaja oktobra.
Prednaročila so odprta.

Razmere na trgu (konkretna podražitev papirja) so žal pridodale svoje. Ceno smo bili primorani malenkost dvigniti.

oo7 ::

Sem zdaj videl, da bo revija drugo leto začela izhajati 1x na dva meseca :) Dobra novica :D
««
21 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S sejmom E3 je konec

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
82448 (1331) Ghost7
»

Revija Joker (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26037481 (8753) Ganon
»

Alexa je otroku predlagala smrtno nevaren izziv (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
599649 (5627) c3p0
»

Spletna stran z opisi iger

Oddelek: Igre
406158 (2989) Kumbaja

Revija Joker ne bo izsla avgusta (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Igre
1153198859 (109965) opeter

Več podobnih tem