» »

Revija Jazbina

Revija Jazbina

««
22 / 28
»»

PALOMINO ::

oo7 je izjavil:

Sem zdaj videl, da bo revija drugo leto začela izhajati 1x na dva meseca :) Dobra novica :D


Da, res je. Razmak treh mesecev je enostavno prevelik.
Bralci sicer želijo mesečnik a zaenkrat ni izvedljivo. Tako da v 2022 bo Jazbina postala 2 mesečnik.

Številka 4 pa je danes odšla v tiskarno in bo kmalu pri bralcih.

FireSnake ::

Vedno pozabim, da sem naročen (ker redko pride) in potem se vedno znova razveselim.
(treba je znat najt otroka v sebi)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

MisterM ::

Eno vprašanje... sem naročnik, že januarja sem kupil letno naročnino za 4 številke, torej od 2-5. Kdaj lahko oddam naročnino za prihodnje leto? Na strani se prikažejo opcije, kjer je prvi prejeti izvod še vedno ena od letošnjih številk.

PALOMINO ::

MisterM je izjavil:

Eno vprašanje... sem naročnik, že januarja sem kupil letno naročnino za 4 številke, torej od 2-5. Kdaj lahko oddam naročnino za prihodnje leto? Na strani se prikažejo opcije, kjer je prvi prejeti izvod še vedno ena od letošnjih številk.


V prihodnjem tednu bomo odprli artikel "naročnina 2022", ki bo zaobsegala šest številk za 2022.

Ta artikel bo namenjen ravno naročnikom, ki se jim konec leta izteče naročnina.

MisterM ::

Krasno, hvala za odgovor in srečno pri ustvarjanju vsebin!

oo7 ::

PALOMINO je izjavil:

MisterM je izjavil:

Eno vprašanje... sem naročnik, že januarja sem kupil letno naročnino za 4 številke, torej od 2-5. Kdaj lahko oddam naročnino za prihodnje leto? Na strani se prikažejo opcije, kjer je prvi prejeti izvod še vedno ena od letošnjih številk.


V prihodnjem tednu bomo odprli artikel "naročnina 2022", ki bo zaobsegala šest številk za 2022.

Ta artikel bo namenjen ravno naročnikom, ki se jim konec leta izteče naročnina.



Jaz že imam naročnino za leto 2021.

Zdaj če naročim 6 številk kaj izberem, da mi začne naročnina z 4# September ? In mi potem naročnina velja za leto 2022 ?

Hvala

MisterM ::

Saj je Palomino napisal, da bodo tekom tedna uvedli nov artikel "Naročnina 2022", ki bo namenjen obstoječim naročnikom.

MacoLa27 ::

@PALOMINO: A se že kaj ve, kdaj dobimo revijo? Bemti, pri svojih skoraj 40-ih se počutim kot najstnik, ko sem 15. v mesecu vsako uro laufal preverit kaseljc, če je poštar že dostavil Jokerja... :)

prenasalec ::

So kakšne novice glede dostave revije? En teden nazaj smo dobili mail, da se tiska...

MacoLa27 ::

Včeraj sem preveril spletno trgovino in ob artiklu Jazbina #4 je datum 18.10.
Očitno je prišlo do nekih komplikacij, ker 3 tedne od tiska do dostave ni normalno.

PALOMINO ::

Pozdrav,

Jazbina bi morala biti danes (ponedeljek) ali jutri (torek) pri vseh naročnikih in prednaročnikih.

Mato989 ::

Jaz sem jo dobil danes =)

Jutri začnem brat!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

NejcSSD ::

Tudi jaz dobil. Super Palomino...

A bo kaj PS5k na zalogi v jazbini?
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Cr00k ::

Jaz sem jo tudi prebral... prvo sem se v DUNE zapodil :)

FireSnake ::

Tudi jaz sem jazbeca, v svoj brlog, dobil danes.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

GupeM ::

Tudi mene je pričakala v kaslcu, že navsezgodaj zjutraj pred službo. Nisem pa še imel časa niti odpreti kaj šele prebrati.

Kayzon ::

Kako se primerja z Joker revijo? Sem imel kar zajetno zbirko tam od 2003-2009 :3

jkosen ::

Tudi jaz sem jo danes dobil. Prvo prebral D2. Odlična številka ?
Rock N Roll

PALOMINO ::

Kayzon je izjavil:

Kako se primerja z Joker revijo? Sem imel kar zajetno zbirko tam od 2003-2009 :3


Po moje ni druge kot da probaš. :)

FireSnake ::

Kayzon je izjavil:

Kako se primerja z Joker revijo? Sem imel kar zajetno zbirko tam od 2003-2009 :3


Na isto vižo je.
Igrovje in dodatne stvari.

Če si bral Jokerja ti bo všeč.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

jWill55 ::

Malo sem razočaran, ker ponovno nisem prejel nove številke, tudi pri #3 se je zataknilo. Bom verjetno kar odjavil, takšen service je v letu 2021 nedopusten.

FireSnake ::

Veš, kdo ti prinese?
Zanimivo je, da imate eno probleme. Mene vedno pričaka prvi dan, ko je dostava.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

GupeM ::

Pri meni je zamujala samo prva številka. Vse ostalo pa ob času (no, za eno ne vem, ker sem bil takrat v tujini).

NejcSSD ::

Meni je z zadnjo številko se uredilo. Prej pa skos problemi.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

opeter ::

Hvala, tudi jaz sem prejel zadnjo številko.

Imam pa eno vprašanje: ne vem ali je to samo pri meni problem in imam preveč "mokre" prste, ampak je na nekaterih straneh začela "puščati" barva ... kako je to mogoče? 8-O
Pozneje bom poslikal, na kaj mislim.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

PALOMINO ::

jWill55 je izjavil:

Malo sem razočaran, ker ponovno nisem prejel nove številke, tudi pri #3 se je zataknilo. Bom verjetno kar odjavil, takšen service je v letu 2021 nedopusten.



Si sporočil tudi na mail, ker s-t foruma ne beremo tako ažurno?
Si dobil odgovor na mail?

Odstotek uspešnih dostav je bil pri zadnjih dveh številkah 97%.

Koncem novembra bo zaživela tudi digitalna različica, za naročnike bo ta brezplačna.

PALOMINO ::

opeter je izjavil:

Hvala, tudi jaz sem prejel zadnjo številko.

Imam pa eno vprašanje: ne vem ali je to samo pri meni problem in imam preveč "mokre" prste, ampak je na nekaterih straneh začela "puščati" barva ... kako je to mogoče? 8-O
Pozneje bom poslikal, na kaj mislim.


Hm take reklamacije pa še nismo imeli. :)
Pošlji nam prosim mail in zamenjamo, se pa priporočam tudi za slike.

CommandO ::

Eno vprašanje..
Glede na to, da je bilo povedano, da prodaja gre samo preko vaše strani oziroma samo preko pošte in je cena vsem znana.. Ali nebi bilo smotrno na naslovnici ceno izbrisat? Pomoje kazi naslovnico....
Mess with the best, die like the rest !!!

Mato989 ::

Nah, če nič drugega bo lep referencek oliko je nekoč nekaj takega stalo... ko vidim Joker cene, napram danes se zamisliš =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

CommandO ::

No, pa saj cena je lahko na notranji strani :) Predvidevam, da po zakonu more bit nekje zapisana :)
Mess with the best, die like the rest !!!

djabi ::

Kolikor vem, mora biti cena napisana na sami platnici (ali spredaj ali zadaj). Pri knjigah je praviloma zadaj, tam kjer je črtna koda, pri revijah pa večino spredaj.

PALOMINO ::

CommandO je izjavil:

Eno vprašanje..
Glede na to, da je bilo povedano, da prodaja gre samo preko vaše strani oziroma samo preko pošte in je cena vsem znana.. Ali nebi bilo smotrno na naslovnici ceno izbrisat? Pomoje kazi naslovnico....


Ko smo zaprosili za ISSSN številko so nam zapovedali, da je na naslovnici potrebno navesti letnik, številko in ceno.
Za letnik ni obvezno preostali dve informaciji pa naj bi bili.
Tako da zaenkrat ostaja kot je. Se pa naša ilustratorka trudi to čimbolj "integrirati" v naslovko da ne seka preveč ven.

zila90 ::

Tudi jaz že čakam na revijo cel teden. 4# sem naročil v ponedeljek in cel teden revija ni prišla do mojega nabiralnika. Poleg tega sem pisal v trgovino Jazbina in jih prosil, da preverijo zadeve, a na veliko presenečenje tudi na mejl nisem dobil nobenega odgovora ali pojasnila. Škoda, revija ima potencial ampak s takšnim odnosom bo težko obdržati kupce/naročnike...

FlyingBee ::

Leto je naokoli, poporodni krči so mimo. Kako ste zadovoljni s prodajo oziroma lepše rečeno procentualno od planiranega?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

FireSnake ::

zila90 je izjavil:

Tudi jaz že čakam na revijo cel teden. 4# sem naročil v ponedeljek in cel teden revija ni prišla do mojega nabiralnika. Poleg tega sem pisal v trgovino Jazbina in jih prosil, da preverijo zadeve, a na veliko presenečenje tudi na mejl nisem dobil nobenega odgovora ali pojasnila. Škoda, revija ima potencial ampak s takšnim odnosom bo težko obdržati kupce/naročnike...


Si dobil svoj izvod?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Pa pravkar sem videl, da naročilo za 2022 že obstaja, sem kojci naročil.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

PALOMINO ::

Pozdravljeni vsi.

Zila 90: Poslan je bil ZS. Odziva ni. Verjamem, da je bila reklamacija že rešena pred časom.

FlyingBee: S prodajo in odzivom smo zadovoljni. Prvo leto je za nami, pozitivno. Vabljen k naročilu in podpori. ;)

FireSnake: Da. Naročnina 2022 je odprta. Hvala za podporo.

Decembrska številka (peta po vrsti) je šla v petek v tiskarno in bo konec tega tedna že pri distributerju. V načrtu je, da bo pri bralcih Jazbina v ponedeljek 20.12, tega leta.

V 2022 pa bo Jazbina izhajala vsaka dva meseca.

FireSnake ::

Se mi je zdelo, da imam samo 4 revije doma.
Na profilu sem pa videl, da je vse že "odposlano".
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

tony1 ::

Palomino: predlagam, da uvedete koncept naročnine do preklica (kot je običajna pri periodiki), in da bi vsakdo, ki je letos naročil npr. letno naročnino (4 številke) ob izteku na mail dobil predračun/ponudbo za naslednje leto... :)

Tako si zagotovite stalen biznis, bralcu pa se ni treba ukvarjati z ugotavljanjem, kdaj mu je potekla naročnina (oz. bognedaj, da je kakšno cifro vmes že zamudil :O)

FireSnake ::

Podpiram!
Jaz sem po naključju videl.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Gregor P ::

... sevea z možnostjo izbire za to opcijo, ali ne.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

PALOMINO ::

Vsi, ki še niso podaljšali naročnine bodo kontaktirani preko e-pošte.
V priponki jih bo čakal predračun, če bodo želeli podaljšati naročnino. Lahko pa bodo naročilo oddali tudi preko spleta kjer pa je že kreiran artikel, naročnina 2022.

Nič pa ne silimo. Si pa vsekakor podaljšanj v kar največjem številu zelo želimo.

PS: Še to. Jazbina št. 5, ki dospe naslednji teden bo štela stotaka strani.

Mato989 ::

Wooohooo, jaz bbom torej pocakal na poloznico preko maila in kar placam naprej

Gremo jazbeci ne se ustavljat
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

melvin ::

Pravkar prispela :)
Gigabyte Z690 Gaming X | i5-12600KF | Noctua NH-D15S | 32GB |
Gigabyte GTX 1070 G1 | 512GB 970 PRO | RM750X | Meshify C |

Machete ::

Jaz sem malo zmeden, a ni bilo rečeno, da bodo 4 na leto. Ta je pa že 5.? Also nisem dobil ponudbe za novo naročnino (s to #5 naprej). Bom poslal mail da da..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Tsunamii ::

Isto še jaz nisem dobil na mail za novo naročnino v za leto 2022.
Drugače nova revija doma..ze veselo prebiram! ZAKON je ! Star dec ki se pocut kot mladenič! Hvala ekipa!

Mato989 ::

Machete je izjavil:

Jaz sem malo zmeden, a ni bilo rečeno, da bodo 4 na leto. Ta je pa že 5.? Also nisem dobil ponudbe za novo naročnino (s to #5 naprej). Bom poslal mail da da..


Zmeden si ker prva ni bila del letne naročnine...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GupeM ::

Prva številka je bila še lani (no, nekateri smo jo dobili po novem letu). Naročnina pa velja za števile 2, 3, 4 in 5. Šele po prvi številki so uredili naročnino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

FireSnake ::

Jazbec je doma.
Zgleda, da je bil že včeraj, a nismo gledali pošte :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Mihec_ ::

Fantje čestitke, res dobra številka.
««
22 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S sejmom E3 je konec

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
82404 (1287) Ghost7
»

Revija Joker (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26037014 (8286) Ganon
»

Alexa je otroku predlagala smrtno nevaren izziv (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
599461 (5439) c3p0
»

Spletna stran z opisi iger

Oddelek: Igre
406076 (2907) Kumbaja

Revija Joker ne bo izsla avgusta (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Igre
1153197804 (108910) opeter

Več podobnih tem