» »

Revija Jazbina

Revija Jazbina

««
27 / 28
»»

FlyingBee ::

Ganon je izjavil:

Je res. Dobre cene, popusti, brez poštnine in PEGI igre, ne nemške, kot jih ima Muller. Me zanima, kaj se je zgodilo.

Te zanima? Sam si naštel.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

PALOMINO ::

Jazbina se bo v prihodnje sicer še bolj osredotočala na samo založništvo.
Igre bomo letos in verjetno tudi drugo leto še ponujali. Igre za Nintendo se bodo vrnile, delamo na manjši prenovi in samodejni povezavi z dobaviteljem, ki bo zagotavljal konkurenčne evropske cene.

jellychelsea ::

Kdaj se lahko pričakuje Jazbina št. 15 v nabiralniku?

FireSnake ::

Petnajstko dobil že včeraj a je nisem mogel pogledati.

Notri je opis Baldur's gate 3.

Kaj je pa šok: izšel je Jagged Allinace 3. Noro, koliko sem predhodnike preigral.
Za predhodnike lahko dam par dobrih nasvetov.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

flyby ::

FireSnake je izjavil:

Petnajstko dobil že včeraj a je nisem mogel pogledati.

Notri je opis Baldur's gate 3.

Kaj je pa šok: izšel je Jagged Allinace 3. Noro, koliko sem predhodnike preigral.
Za predhodnike lahko dam par dobrih nasvetov.


Enako. In JA3 sploh ni slab, daleč od tega.

bojsi ::

Pohvale za kvalitetnejšo vezavo! Za vsebino pa se itak ve :)

PALOMINO ::

Me veseli, da kdo opazi kvalitetnejšo vezavo.
Zavoljo nekaj pritožb, da sta prvi dve letošnji številki razpadali, smo se odločili revijo šivati in še lepiti. Kakovost dodelave je tako na nivoju knjige. Cena ostaja enaka.

Ko smo ravno pri knjigah. Po Prvi bitnosti prihaja nova knjiga - Odčepnik in triglava opica.

https://jazbina.si/products/odcepnik-in...

Ganon ::

PALOMINO je izjavil:

Ko smo ravno pri knjigah. Po Prvi bitnosti prihaja nova knjiga - Odčepnik in triglava opica.

https://jazbina.si/products/odcepnik-in...


Noro. Zahvali se Sergeju v mojem imenu. :D

jocoj ::

Prosim za malo bolj kakovostno lektoriranje pri novi knjigi, saj je pri prvi knjigi kar nekaj slovničnih in tiskarskih napak. Tudi dve sliki sta pripeti ob napačnem tekstu, če se ne motim. Predvidevam, da ne bo revidiranega ponatisa, ker je bila dokaj visoka naklada za slovenske razmere?

PALOMINO ::

Hvala za opazko.
Bi pa vseeno prosil za malo bolj konkreten primer napak(e).
Ponatis bo verjetno enkrat v naslednjem letu.

jocoj ::

Žal sem knjigo vzel v knjižnici pred časom tako, da nimam pri sebi knjige. Verjetno si jo bom pozimi še enkrat izposodil in vam napake pošljem na zasebno sporočilo.

tony1 ::

PALOMINO je izjavil:

https://jazbina.si/products/odcepnik-in...


Sem (pred)naročil.

DejchSLO ::

PALOMINO je izjavil:

Me veseli, da kdo opazi kvalitetnejšo vezavo.
Zavoljo nekaj pritožb, da sta prvi dve letošnji številki razpadali, smo se odločili revijo šivati in še lepiti. Kakovost dodelave je tako na nivoju knjige. Cena ostaja enaka.

Ko smo ravno pri knjigah. Po Prvi bitnosti prihaja nova knjiga - Odčepnik in triglava opica.

https://jazbina.si/products/odcepnik-in...

To si bom privoščil za darilo. Bom prednaročil. Pustolovščine so tko moja top zvrst, res odlično!

Berserker ::

A je Jazbina prenehala s ponudbo iger in konzol? Sem šele zdaj opazil, ko sem hotel mal preletet ponudbo.

Ganon ::

Preberi odgovor Palomina malo višje. Naj bi jih še ponujali. Ampak zdaj nimajo niti ene več. Čudno.

Gregor P ::

Jim prodaja revij in knjig prinese toliko denarja, da j.... igre :P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

tony1 ::

Gregor P je izjavil:

Jim prodaja revij in knjig prinese toliko denarja, da j.... igre :P


Malo poglej okrog sebe in se prepričaj, koliko štarcun z igrami sploh še živi pri nas. Gre za slab posel, kjer je že tako trdega kruha presneto malo.

Če lahko preživijo z - mnogo bolj kreativnim in za digitalno pismenost naroda mnogo bolj pomembnim - izdajanjem revije in knjig, je to krasna stvar. Namreč, založniški trg je še mnogo, mnogo bolj zaje6an kot trgovinski. Kapo dol.

bojsi ::

Glede na to, da je Jazbina sedaj tudi lastnica Joker znamke... A so kje na voljo vse digitalizirane stare številke jokerja? Veliko jih je sicer v Joker muzeju, vendar je precej tudi manjka (letniki med 1995 in 2006)...

Ganon ::

Obljubili so, da bodo digitalizirali vse.

mihy11 ::

Kaj je fora te revije?
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

Ganon ::

Hektar gozda je padel zanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

GupeM ::

Kaj se zdaj dogaja z Jazbino? Oktobrska številka naj bi izšla začetek novembra. Sedaj smo že proti sredini novembra, pa še kar nič.

10. oktobra sem poslal mail z nekaj vprašanji, pa odgovora še nisem dobil...

Je vse skupaj propadlo?

PALOMINO ::

Oktobrska / novembrska številka bo v nabiralnikih prihodnji teden, potem pa pred božičem še ena.
Nato spet februar 2024.

Malce je na knap vse, ker prihaja še knjiga in zbirateljska izdaja. Mala ekipa, dela noč in dan!

mAXTER ::

Koliko povprečno traja njihova odprema?...sem namreč včeraj naročil vse številke kar jih imajo, razen 8 in 1, + knjigo Prvobitnost, sedaj pa vneto pričakujem prihod robe, da bom lahko spet malo nostalgije podoživel :D

FireSnake ::

Jaz sem novo številko dobil včeraj.
Nepričakovano, ker imam toliko dela, da nimam časa študirat kdaj bo prišla nova številka. Je pa potem toliko bolje.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mAXTER ::

Evo paket dobrot končno prispel, žal brez številke 8 ter 11, ki nista več na voljo. Če se je kdo pripravljen ločiti od teh dveh številk se priporočam za odkup, ponudbe na ZS.

Imam pa eno vprašanje in sicer številka 1, ali je kdaj izšla v fizični obliki in si jo lahko kupil? Ali pa obstaja samo v elektronski obliki (je namreč gratis na voljo na njihovi strani za pregled)?

PALOMINO ::

Pozdrav,

Jazbina je tiskan medij, tudi prva številka je bila tiskana.
Bil je celo ponatis, ki je bil tudi razprodan. Ponatisov razprodanih številk ne bo več.

Enajstka se morda še najde, moram preverit v dislociranem skladišču, za osmico pa ni šans.
Za enjastko pa sporočim.

Smo pa prvi dve številki dali na voljo brezplačno v PDF formatu.

mAXTER ::

Hvala za obrazložitev. Za enajsto številko se toplo priporočam, hvala vnaprej za obvestilo :)

Baja ::

jaz tudi iščem osmico že kakšno leto :/

FlyingBee ::

V knjižnico pa fotografski spomin.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

mAXTER ::

Ali pa v globoki žep :))

mAXTER ::

Šalo na stran, revije sem danes dobil, sem zelo prijetno presenečen nad kvaliteto papirja in tiska. Imam tak občutek kot da listam neko kvalitetno ala mehke platnice knjigo ali pa kakšen special edition strip...edino pritožbo bi lahko imel na vezavo...nekako se ne morem znebiti občutka, da če bom revijo prevečkrat prelistal, prepognil itd., da se bo kakšen list odlepil od odpadel. Drugače pa je moja nostalgična strast do Joker revij prvič po letu 2017 končno pogašena. Kr tako naprej fantje, se bom prednaročil za 2024 8-)

PALOMINO ::

Od štirinajste številke naprej so vse Jazbine lepljene + šivane.
Tako bo ostalo tudi v 2024. Ni bojazni da bi kaj razpadlo.

mAXTER ::

Evo uspel dobiti še manjkajoče izvode, tako da @PALOMINO ni potrebno zame iskati št. 11 v skladišču. Hvala za trud.

Unicorn5 ::

Se pa priporočam jaz za št. 11, če se je morda našla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Unicorn5 ()

D3m ::

Jaz jo rabim. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

FireSnake ::

Naročena Jazbina za 2024!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

tony1 ::

Enako ;)

Hvalim novo opcijo samodejnega podaljšanja naročnine, leto je hitro naokoli (menda gre čas vedno hitreje, ko se človek stara :))), in to prihrani nekaj brskanja po spominskih skladih (za stavo ne vem več, kdaj mi naročnina poteče) in nato še klikanja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

sleby ::

Oh, super, končno!!
Sem se tudi jaz vsakič spraševal kdaj moram podaljšat, a sem na koncu predvideval, da ko je objavljeno vabilo, da je verjetno čas:)
Torej če prav razumem decembrsko številko še dobimo, potem pa je potrebno podaljšat?

FireSnake ::

Tako, vedno je za tekoče leto (6 številk).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

PALOMINO ::

Pozdrav.

Tako je, decembrska je še všteta (gre v tisk prihodnji teden), potem pa je treba podaljšat.

PS: Ena škatla številke enajst se je še našla.

D3m ::

Pridem iskati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unicorn5 ::

Bo številko 11 možno naročiti? Še vedno je označena kot razprodana.

PALOMINO ::

Sedaj je urejeno - št.11 je na voljo za naročanje.

rakun666 ::

Hej. Iščem Jazbino št. 8. Če nisi sentimetalno vezan na njo in si se pripravljen ločiti od nje, mi piši na ZS. Da bo ločitev lažja, sem pripravljen primakniti nekaj grošov.

FireSnake ::

Juhu, novi jazbec je tu!

Naročnina za 2024 je pa tudi že urejena.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

vimos ::

Ce vzames letno narocnino 2024 bo dostava zastonj ?

opera2 ::

FireSnake je izjavil:

Juhu, novi jazbec je tu!

Si bil o dostavi morda prej obvescen preko maila?
Z drugumi besedami, a kdo ve, kdaj bi morali dobiti Decembersko izdajo? Eni se vedno cakamo...

FireSnake ::

Ne, nič nisem bil obveščen.
Vedno ko tukaj pišemo opažam, da sem vedno med prvimi, ki zadevo dobi v nabiralnik.

Končno smo dočakali špil z oceno 10! :O
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

PALOMINO ::

Pozdrav,

Letna naročnina ima seveda brezplačno dostavo.
Dostava v višini 1,50 evra bo samo za posamezna naročila do zneska petindvajsetih evrov.
Enostavno so stroški dostave krepko zrasli. Tako smo primorani na manjša naročila dodati še evro in pol. Ta cena je še vedno precej simbolična.

Jazbina bi morala biti v nabiralnikih že prejšnji četrtek, večina pa jo je dobila po božičnih praznikih, v sredo 27.12.

Če je kdo ni dobil naj sporoči na jazbinski mail.

Tole ni prva desetka. :) Jo je dobilo že nekaj špilov.
««
27 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S sejmom E3 je konec

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
82423 (1306) Ghost7
»

Revija Joker (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26037235 (8507) Ganon
»

Alexa je otroku predlagala smrtno nevaren izziv (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
599557 (5535) c3p0
»

Spletna stran z opisi iger

Oddelek: Igre
406124 (2955) Kumbaja

Revija Joker ne bo izsla avgusta (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Igre
1153198377 (109483) opeter

Več podobnih tem