» »

Potrebujem spletno stran, kako začeti

Potrebujem spletno stran, kako začeti

;-) ::

Potrebujem spletno stran, v bistvu takšna stran že obstaja, potrebujem nekoga ki se spozna kateri podatki se lahko (kopirajo) itd. in seveda nek svoj dizajn.

V bistvu bi naredil podobno stran kot ze obstaja malo.

Koga vprašati kako je to izvedljivo, kokiko časa vzame, koliko stane?

Lahko tudi kak forumaš ki rabi kako dodatno delo.

737 ::

Če imaš vsebino, ki se jo splača brati, kot je na primer spodnja stran, potem ne potrebuješ šminke in lahko stran napišeš v Seamonkey composerju ali Notepadu.

s53mv.s5tech.net/

RockyS ::

Odvisno, želiš predstavitveno stran podjetja,izdelka ali kaj več (novice,blog itd.)?

Imaš CGP? Potrebuješ celotno spletno stran, torej dizajn, front end in backend ali že kaj obstaja in se bo prilagodilo?

Kaj nudi obstoječe gostovanje, apache + php ali kaki windows (.net) ?

Mogoče poglej za kakimi obstoječimi dizajni na templatemonster za CMS sisteme kot so Drupal ali WordPress

;-) ::

shorturl.at/kDWX8

Podobno temu, samo manj obsežno.

RockyS ::

Vsebine imaš pripravljene, s tem mislim tudi slike?

Logotip iz katerega bi se dalo videti kam bi šel dizajn že imaš? Zato sem vprašal, če imaš CGP (celostna grafična podoba).

Kako je izračuni, se samo nalaga datoteke in potem osebno kontaktiraš ljudi ali se izračuna na spletni strani? Če na spletni strani, so formule za izračun dostopne (glede na vhodne in izhodne podatke) ali je potrebna integracija s kakim drugim sistemom/APIjem?

Osebno mislim, da bodo ponudbe okrog 1500€ (z računom).

;-) ::

Logo, slike, so lahko iz kake free baze, nevem jaz se nebi ukvarjal s ničnemer, ne rabim Gulfstreama ampak samo balon na vroči zdrak.

Vsebine in vsa besedila rabiš pripravljena vnaprej, ali imaš pol kak edit mode ko zadevo kupiš pa lahko sam kaj urediš-prilagodiš.

Ceno si povedal pravo ja :)

https://tinyurl.com/yxaoongn

Vsi imajo na isti način, ko sem se pred časom zanimal mi je mojster tvojo ceno delil skoraj s 10 (seveda golo stran, gostovanje in ostalo posebaj.)

tema se lahko neha. imam kontakte. hvala vam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

ToniT ::

737 je izjavil:

Če imaš vsebino, ki se jo splača brati, kot je na primer spodnja stran, potem ne potrebuješ šminke in lahko stran napišeš v Seamonkey composerju ali Notepadu.

s53mv.s5tech.net/

Ja saj Matjaž je to stran napisal v notepadu pred 100 leti :)....

RockyS ::

;-) je izjavil:

Logo, slike, so lahko iz kake free baze, nevem jaz se nebi ukvarjal s ničnemer, ne rabim Gulfstreama ampak samo balon na vroči zdrak.

Vsebine in vsa besedila rabiš pripravljena vnaprej, ali imaš pol kak edit mode ko zadevo kupiš pa lahko sam kaj urediš-prilagodiš.

Ceno si povedal pravo ja :)

https://tinyurl.com/yxaoongn

Vsi imajo na isti način, ko sem se pred časom zanimal mi je mojster tvojo ceno delil skoraj s 10 (seveda golo stran, gostovanje in ostalo posebaj.)

tema se lahko neha. imam kontakte. hvala vam



Torej nekdo ti naredi komplet spletno stran za 150€?

smacker ::

wix.com

necajev ::

Migriraj podatke na Wordpress (brezplačno temo ali pa zakupi preofesionalno za cca 50 USD). Popularen CMS, lahko vnašanje nadaljnje vsebine.

Necajev ( www.celz.si )

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mm&r ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mikrovalovi - kako zajeti/obdelati

Oddelek: Znanost in tehnologija
301555 (957) 737
»

elektronik.si forum ne deluje več?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
366536 (1877) darkolord
»

Ali je ta PCB skurjen?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
141880 (1447) bobby
»

Potovanje na Tajsko ali Šri lanko

Oddelek: Loža
192290 (1382) delfinus
»

Kje dobiti programiran čip TDA9345

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
111185 (900) primozve

Več podobnih tem