» »

Kateri izdelek bi kupili, pa ne obstaja več?

Kateri izdelek bi kupili, pa ne obstaja več?

«
1
2

atubbuta ::

Menim, da to ne sodi v nobeno tema, zato sem odprl novo.

Torej kateri izdelek bi z veseljem kupovali, pa žal se ga ne dobi več, niti pri nas, niti kjerkoli v tujini?
:)

eriCartman ::

A še prodajajo Bazooka Joe čigumije

atubbuta ::

Jaz definitivno puding Flana.

Bil je enkraten in neponovljiv. Niti en puding se mu še ni niti malo ne približal, kaj šele da bi mu bil podoben. Odlikovala ga je neverjetna svežina, odlična aroma in prav nikoli se niso delale grudice.
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: atubbuta ()

Dag ::

Čevlji Lowa Renegade GTX Lo - prejšnji model, novejši je na račun dizajna izgubil del robustnosti.

Mešanica za zelenjavne polpete (osnova so bili ovseni kosmiči) - babica je to večkrat pripravila, nimam pojma, kdo je bil proizvajalec. Je pa tega že 25+ let nazaj.

Gavrilovičeva zelenjavna pašteta v tubi - kakšni 2 leti nazaj so jo imeli nekaj časa v večjih Mercatorjih, zdaj je ne najdem nikjer.

En kakav, ki so ga v času mojega otroštva imeli samo v Maximarketu (ne spomnim se proizvajalca), bila je rjava okrogla škatla z rumeno-oranžnim pokrovom na navoj.

rokp ::

Dve leti nazaj sem Bazooke dobil v BiH, kaksno je stanje sedaj, ne vem.

Matevz96 ::

Nimajo bazook občasno v Lidlu?
#hooldthedoor

m0LN4r ::

AMIGA Commodore 1200 in celo goro iger zraven. Moja podedovana Amiga vec ne deluje...
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

pirat ::

Dag je izjavil:


En kakav, ki so ga v času mojega otroštva imeli samo v Maximarketu (ne spomnim se proizvajalca), bila je rjava okrogla škatla z rumeno-oranžnim pokrovom na navoj.

Benko

Dag ::

pirat je izjavil:

Dag je izjavil:


En kakav, ki so ga v času mojega otroštva imeli samo v Maximarketu (ne spomnim se proizvajalca), bila je rjava okrogla škatla z rumeno-oranžnim pokrovom na navoj.

Benko

Ni Benko, neka tuja zadeva je bila. Mogoče Belgijska, Holandska.

atubbuta ::

Evo, kaj sem našel na Med Over Net:

https://med.over.net/forum5/viewtopic.p...

:D
:)

Barbarpapa2 ::

Dag je izjavil:

...

En kakav, ki so ga v času mojega otroštva imeli samo v Maximarketu (ne spomnim se proizvajalca), bila je rjava okrogla škatla z rumeno-oranžnim pokrovom na navoj.


Da nisi kje Benquicka mislil...?

https://www.google.com/search?source=un...

Lp

Jože

borutz ::

atubbuta je izjavil:

Jaz definitivno puding Flana.

Bil je enkraten in neponovljiv. Niti en puding se mu še ni niti malo ne približal, kaj šele da bi mu bil podoben. Odlikovala ga je neverjetna svežina, odlična aroma in prav nikoli se niso delale grudice.



je to to?
https://www.austriansupermarket.com/dr-...

w0mbat ::

m0LN4r je izjavil:

AMIGA Commodore 1200 in celo goro iger zraven. Moja podedovana Amiga vec ne deluje...

this.

atubbuta ::

borutz je izjavil:



je to to?
https://www.austriansupermarket.com/dr-...


Ko se je dobil pri nas, je imel še drugačno embalažo. Bila je fotografija pudinga v širokem steklenem kozarcu z zelo visokim peclom. Ali je isti ali ne, ne vem. Vedel pa bi, če bi ga probal, čeprav ga nisem jedel že čez 20 let. Imel pa je tudi zelo posebno strukturo. Skorja se ni nikoli držala skupaj in si jo z vsako žlico zarezal. Skorja je imela tudi značilne majhne luknje. Bil je izredno ne-želatinast.
:)

Hemi426 ::

Kavo; v gostilni na terasi.

_Denny_ ::

Kar nekaj stvari, ki so jih žal odnesli stečaji, prevzemi ali pa samo čas.

Slovenske:
- MDK Preliv za testenine


- Pomurka Kekec pašteta - original, ne trenutna žalost, ki ima samo isto ime


- Pomurka Vikend salama


- MIR Trim/Trimček salama - trenutna od Panvite, AVE oz. kaj zdaj piše na ovitku ni niti malo podobna originalu iz 90ih, ki je imela skoraj več sira kot pa mesa
- PCX Computers siva podloga za miško - perfektna tanka zadeva s hrapavo površino, ki se je "zalepila" na mizo

Tuje:
- Logitech Media Keyboard - če bi vedel, da jih bodo nehali proizvajati, bi si v 2003 naredil zalogo...najboljša membranska tipkovnica, ki sem jo kdaj imel


- razni NES kloni (npr. Terminator 2), ki si jih lahko kupil v Lentiju (Madžarska) na tržnici za 1000 forintov in so ti v najboljšem primeru po daljšem igranju dali žulje na rokah, v najslabšem pa pokvarili tv

- poceni A4 skenerji; prej si jih dobil za drobiž (pod 5000SIT), zdaj obstajajo samo drage standalone zadeve ali pa tisti v mf inkjetih, ki pri problemih s kartušo (oz. če je prazna) nočejo več skenirati
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

atubbuta ::

_Denny_ je izjavil:

- poceni A4 skenerji; prej si jih dobil za drobiž (pod 5000SIT), zdaj obstajajo samo drage standalone zadeve ali pa tisti v mf inkjetih, ki pri problemih s kartušo (oz. če je prazna) nočejo več skenirati


Kje to?

Jaz sem dal 30000SIT, če ni bil celo 37000SIT? Ampak to tak bolj osnoven.
:)

_Denny_ ::

https://www.amazon.com/Canon-CanoScan-S...
Ta je bil okoli 7000 leta 2004 v JAE ali Comshopu, se ne spomnim več. Pod 5000 so bile razne "no name" firme tipa Mustek in podobno, za katere še tistega časa nikoli nisem slišal.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

bajsibajsi ::

Icemat 2nd edition.

atubbuta ::

_Denny_ je izjavil:

https://www.amazon.com/Canon-CanoScan-S...
Ta je bil okoli 7000 leta 2004 v JAE ali Comshopu, se ne spomnim več. Pod 5000 so bile razne "no name" firme tipa Mustek in podobno, za katere še tistega časa nikoli nisem slišal.


Možno, da so bile leta 1998 še toliko višje cene. Izgledala je pa še predpotopna, ena prav visoka gajba(cca. 10cm).
:)

delfinus ::

Carica Jetrna pašteta. Optimalna receptura. Nikoli prej in kasneje niso naredili boljse.



lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

tony1 ::

Denny: za domačo rabo lahko poceni skener dobiš tudi v laserski MF napravi, npr. Brotherjevi... (Izkušenj z delovanjem s praznim tonerjem pa res nimam, ker se jo rabi tudi za printanje...)

tony1 ::

" - razni NES kloni (npr. Terminator 2), ki si jih lahko kupil v Lentiju (Madžarska) na tržnici za 1000 forintov in so ti v najboljšem primeru po daljšem igranju dali žulje na rokah, v najslabšem pa pokvarili tv"

Neverjetno, ko sem videl sliko z linka, kar nisem mogel verjeti :-)

Točno tole reč sem igral tudi sam nekje leta 1993. Koliko je bilo takrat 1000 forintov v tolarjih? Celo popravljali so jo enkrat v Kranjski Zebri, ker je zaradi vedno prekratkih kablov za joypada prevečkrat letela po tleh... (Vsaj tiste, kupljene pri nas so sicer imele A test, in z njimi ni bilo težav...) Zanimiva reč, SNES je bil takrat veeliko dražji, še vedno pa se je prodajalo tudi ogromno Kitajskih klonov NESa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

IL_DIAVOLO ::

delfinus je izjavil:

Carica Jetrna pašteta. Optimalna receptura. Nikoli prej in kasneje niso naredili boljse.



lp, d.


Kot da je pasteta kdaj bila uzitna.

Uizi ::

Kodila pašteta je definitivno užitna, tista se hrani v hladilniku.

https://www.spletninakupi.si/izdelek/3-...

The best.

delfinus ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

delfinus je izjavil:

Carica Jetrna pašteta. Optimalna receptura. Nikoli prej in kasneje niso naredili boljse.



lp, d.


Kot da je pasteta kdaj bila uzitna.


Vedno in povsod. Sploh pa tko enkrat na teden za relaxacijo. Tudi od MDK Prima jetrna je bila dobra, a jo je Carica posekala v vseh ozirih. Ni vec dobavljiva niti Prima niti Carica ze ene 2 leti pa pol. Dobi se skoraj nic vec. Zdej mas sam te neke vodene od Argeta, Kekec je dolgcajt, Gavrilovic je sicer klasika ampak tudi se je navelicas. Kodila je sicer kvalitetna, ampak mi je prevec aromaticna. tolk :).

IL_DIAVOLO ::

To pri nas macke jejo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Voluharr ()

solatko ::

AMIGA 4000, Fiat 127S, Alfa Romeo Julija 1750 ccm. Mrda še ROG-ov skiro.
Delo krepa človeka

delfinus ::

Evo še en strup, ki je bil vrhunski Aji-shio od Podravke.



Cesnjev paradajzek narezan pa aji-shio gor, pa tista pastetka gor na topli zemlci namazana. Ka pravs Il-Diavolo? :)

Uizi ::

Kaj je to? Sol? :))

IL_DIAVOLO ::

Raje domaca zaseka in česen/čebulo gor, pa fajn popoprat. Mljask.

hr_natakar ::

Pocas gremo v korak s casom. Manj pastet in ostalih mesnih izdelkov. Pa vec vegetarijanskih, veganskih. Tiste slikce na embalazi pastet, kao idilicno, rozice, pujsek, vsi nasmejani, idilicno. Notri pa meso umorjene zivali. Za veganske izdelke bi lahko res imeli idilicen svet, bolj prijazen za vse. V svetu bi bilo manj jedcev mesa in manj agresije, vec prijaznih energij. Lepse bi bilo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: krho ()

Gagatronix ::

Stari LEGO Technics seti.

Pentium ::

Mustang 1967, mogoče še kakšno drugo vozilo iz tega časa, potem se pa kar konča. Mogoče še BMW E30.

Glede elektronike pa Mitsumi Millenium tipkovnica, bila narejena cca 2002-2003, po tistem je nisem nikjer več videl. Zame ena najboljših membranskih tipkovnic.

mr_chai ::

stari dobri pinkijevi sendviči iz ambroževega trga

Scaramouche1 ::



Sploh na vrhu zgornji vrsti, tretji z desne!

Steinkauz ::

Uizi je izjavil:

Kaj je to? Sol? :))


Delno. Sol + MSG...
Za kokice je bla res super. Seveda pa je mononatrijev glutamat oječevalec okusa, tko da ni čudno, da je vse "boljše" z njim :)

Gagatronix ::

Steinkauz je izjavil:

Uizi je izjavil:

Kaj je to? Sol? :))


Delno. Sol + MSG...
Za kokice je bla res super. Seveda pa je mononatrijev glutamat oječevalec okusa, tko da ni čudno, da je vse "boljše" z njim :)


Ja, in nekateri ga po debilnosti oznacujejo za skodljivo zadevo, ker ne vedo da clovesko telo naravno proizvaja MSG.

Seveda pa kot z vsem ostalim tudi s tem ni priporocljivo pretiravati.

atubbuta ::

Zdaj sem se spomnil enega fast food-a v centru Postojne. Bilo je še konec 80-tih, ko je pojem "hamburger" bil še dokaj neznanka. Najbolj smešno se mi je zdelo ime dvojnega hamburgerja. Klicali so ga: "Ba-Bajsi".
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: atubbuta ()

dexterboy ::

A je bil mogoče nasproti Lesarske šole?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

mailer ::

Za nostalgijo bi kupil, če bi bilo možno.
 .

.

Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

c3p0 ::

delfinus je izjavil:

Evo še en strup, ki je bil vrhunski Aji-shio od Podravke.


Čisti MSG kupiš posebaj in si ga lahko sam zmešaš s soljo. Drugače pa ga je polno v raznih vegetah, kockah za juho, McD itd.

Gagatronix ::

c3p0 je izjavil:

delfinus je izjavil:

Evo še en strup, ki je bil vrhunski Aji-shio od Podravke.


Čisti MSG kupiš posebaj in si ga lahko sam zmešaš s soljo. Drugače pa ga je polno v raznih vegetah, kockah za juho, McD itd.


Pa v tvojem telesu.

c3p0 ::

Tudi v sirih, mesu, paradižniku...

Gagatronix ::

Moj point je bil, tako kot vsakih par let tumpajo neko zivilo za SUPERFOOD in neko drugo za SUPERSTRUP je podobno tudi pri MSG-ju.

Mene ne bo noben nasral na spirulino ali podobne pizdarije.

profii ::

delfinus je izjavil:

Evo še en strup, ki je bil vrhunski Aji-shio od Podravke.



Cesnjev paradajzek narezan pa aji-shio gor, pa tista pastetka gor na topli zemlci namazana. Ka pravs Il-Diavolo? :)


Zakaj je bilo tole ukinjeno? Slišal sem, da je strup, nikjer pa razlage.

atubbuta ::

dexterboy je izjavil:

A je bil mogoče nasproti Lesarske šole?

Kot se spomnim je bilo to na glavnem trgu.
:)

Glugy ::

Pogrešam nogavice k so za odrasle moške pa niso dolgočasne. Tega praktično ni več v fizičnih trgovinah. Neki se da na spletu dobit ampak tist gre že v drugo skrajnost k gre direkt za zafrkancijo; pač ok super če si doma za ven pa lih ni. Ne najde se več dobrih zanimivih nedolgočasnih nogavic primernih za vsako priložnost.

Aja pa dobrih jogurtov brez koščkov sadja praktično nimajo več..tud to pogrešam. Jz jem sadje ampak ko jem jogurt hočm čim več jogurta pojest ne pa da not še nemleto sadje jem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

Koraaz ::

Glugy je izjavil:

Pogrešam nogavice k so za odrasle moške pa niso dolgočasne. Tega praktično ni več v fizičnih trgovinah.


Zulu Zion ima take odštekane dizajne nogavic. Mogoče najdeš kaj zase :)

Zulu Zion
https://www.zuluzion.com/collections/co...

Sta pa to podjetje ustanovila mlad par iz Slovenije preko kickstarterja. Sem bil na njunem predavanju in ju je blo prav dobro poslušat.

Groot ::

Glugy je izjavil:

Pogrešam nogavice k so za odrasle moške pa niso dolgočasne. Tega praktično ni več v fizičnih trgovinah. Neki se da na spletu dobit ampak tist gre že v drugo skrajnost k gre direkt za zafrkancijo; pač ok super če si doma za ven pa lih ni. Ne najde se več dobrih zanimivih nedolgočasnih nogavic primernih za vsako priložnost.


Poglej za wigglesteps ;) super udobni in res raznoliki dizajni
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Transformers franšiza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14628197 (1817) oo7
»

Ljubitelji pikantne hrane (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Loža
1400250818 (35401) FireSnake
»

Kje kupiti MSG?

Oddelek: Loža
62634 (2211) OrkAA
»

1917 (film) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
648201 (5132) oo7

Več podobnih tem