» »

1917 (film)

1917 (film)

1
2
»

2dark ::

Dolgčas od filma. Pri tem filmu je tako, da je večini kr neki, ker se ne dogaja nič. Akcije ni. Se bo našlo nekaj primerkov, ki jim bo film ok.


Kot drugi problem so tukaj zategnjeni, dolgočasni britanci.

c3p0 je izjavil:

Seveda, en boljših filmov na tematiko.

Na tematiko, da se nič ne dogaja? Od vojnega filma se pričakuje streljanje, drugače to ni vojna.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

kuglvinkl ::

prjatu, si pač med tistimi, ki ne razumejo. Nič hudega. Sam pls ne posplošuj te svoje omejenosti na vse ostale.

Recimo:

MacKay and Chapman disappear into their roles, pulling us into the story.

The overall impact of 1917 is simply breathtaking, horrifying, appalling. It offers a compelling version of what a day in the war might have felt like for two soldiers.

Union general William Tecumseh Sherman once said, "War is hell." Sam Mendes with "1917" says, "Hold my beer."

Chapman and McKay deserve salute for their work as leads. Through their weary eyes and baby faces, the duo project the horrors of their Homeric journey and inspiring sacrifice.

Every war is hell, no matter when it was fought, but 1917, which is about a war far removed from contemporary reality, turns out to the best war picture since Saving Private Ryan.

A highly convincing welter of dirt, exhaustion, and decay...

Publikain kritiki so tukaj blizu, oboji malo po 90%.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

opeter ::

belidihur, če hočeš akcijo, poglej srhljivko Trench 11.

1917 je na svoj način tudi srhljivka. SPOILER!
Ne govorim o poteptanih/uničenih truplih na bojišču ampak o tekmi s časom (in drugimi dejavniki), če bo glavni igralec uspel predati sporočilo ali ne. Predvsem pa je pomemben stavek tistega oficirja med potjo, ki mu pravi, da ko oz. če bo uspel predati sporočilo, naj poskrbi, da bo imel priče! Zakaj je to pomembno? Če si gledal film, boš že vedel.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

2dark ::

opeter je izjavil:

belidihur, če hočeš akcijo, poglej srhljivko Trench 11.

1917 je na svoj način tudi srhljivka. SPOILER!
Ne govorim o poteptanih/uničenih truplih na bojišču ampak o tekmi s časom (in drugimi dejavniki), če bo glavni igralec uspel predati sporočilo ali ne. Predvsem pa je pomemben stavek tistega oficirja med potjo, ki mu pravi, da ko oz. če bo uspel predati sporočilo, naj poskrbi, da bo imel priče! Zakaj je to pomembno? Če si gledal film, boš že vedel.



Sem obupal , ker se nič ne dogaja.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

klemenSLO ::

Pogledal film . Moram rečt da je bil film dobr,napet, z realističnimi scenami, veliko dobrimi posnetki.
Ni pa tipa Saving private ryan kjer metki in deli telesa letijo skoz naokol . V vsakem primeru priporočam ogled.
7/10 z moje strani.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

2dark ::

klemenSLO je izjavil:

Pogledal film . Moram rečt da je bil film dobr,napet, z realističnimi scenami, veliko dobrimi posnetki.
Ni pa tipa Saving private ryan kjer metki in deli telesa letijo skoz naokol . V vsakem primeru priporočam ogled.
7/10 z moje strani.


Ko večina omenjate Reševanje vojaka ryana se vidi, da je to dober film. Tega se ne bo noben spomnil čez 1 mesec. In v Vojaku ryanu ni bila ves čas akcija in streljanje.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

kuglvinkl ::

2dark je izjavil:

klemenSLO je izjavil:

Pogledal film . Moram rečt da je bil film dobr,napet, z realističnimi scenami, veliko dobrimi posnetki.
Ni pa tipa Saving private ryan kjer metki in deli telesa letijo skoz naokol . V vsakem primeru priporočam ogled.
7/10 z moje strani.


Ko večina omenjate Reševanje vojaka ryana se vidi, da je to dober film. Tega se ne bo noben spomnil čez 1 mesec. In v Vojaku ryanu ni bila ves čas akcija in streljanje.


Vojaka Ryana nabije po dolegm in počez Tanka rdeča črta, izdana istega leta.
Your focus determines your reallity

oo7 ::

Moram ta teden nujno pogledati ta film.

1917: How They Made The Groundbreaking camera Work Happen

bedarija ::

ne bi smel tega gledat pred filmom, ker zdej boš samo to opazoval in ugibal kdaj so predaje kamere kdaj je škripec, kdaj crane =) je fajn it brez vsega enkrat film pogledat, potem behind the scenes nato pa še enkrat film

oo7 ::

bedarija je izjavil:

ne bi smel tega gledat pred filmom, ker zdej boš samo to opazoval in ugibal kdaj so predaje kamere kdaj je škripec, kdaj crane =) je fajn it brez vsega enkrat film pogledat, potem behind the scenes nato pa še enkrat film


Sem pogledal samo nekaj prvih sekund videa :)

oo7 ::

Sem pogledal film in je zelo dobro posnet a proti koncu postane malo dolgočasen. Zadnjih 5 let mi je še vedno najboljši vojaški film Hacksaw Ridge.

Horas ::

tega mam v planu pogledat kmalu, včeraj sem pogledal dunkirk in res masterpiece, šele na koncu sm vidu kdo ga je posnel.

Ganon ::

Jaz ga še vedno nisem, ker ne prenesem Garfielda. :8)

Horas ::

garfield kdo? maček? :D

oo7 ::

Horas je izjavil:

tega mam v planu pogledat kmalu, včeraj sem pogledal dunkirk in res masterpiece, šele na koncu sm vidu kdo ga je posnel.


Kar poglej zelo dober vojaški film. Mel Gibson obvlada kot režiser :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Edge of Tomorrow aka. All You Need Is Kill (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11226937 (1109) oo7
»

Oscars 2020 [Nominations Out Now]

Oddelek: Sedem umetnosti
314034 (2738) oo7
»

Dunkirk (2017) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10120011 (13508) Flitko
»

Dobri vojni filmi (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5838696 (27182) Anney
»

Dober film s tematiko 2. sv. vojne (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6011319 (10101) Zero0ne

Več podobnih tem