» »

Geton trading

Geton trading

««
«
1 / 6
»»

MedoBrundo ::

Pozdravljeni,

Zanima me, če je kdo od vas že vložil v Geton trading, ker sem nekaj zasledil o tem in me zanima, če to dejansko deluje ali je prevara:)

Lp
  • predlagalo izbris: Groot ()

Kripto mesi ::

Prevara, nateg, scam, samo leti stran!

MedoBrundo ::

Aja dobr. Ker en mi je rekel da mu vse deluje pa da je vložil par tisoč.S likal mi je račune in pa nakazila, zato sem res u dilemi. Sliši se pa prelepo da bi lahko blo dejansko res ja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

OracleDev ::

Če se sliši prelepo si si že ssm odgovoru za kaj gre.

MedoBrundo ::

Pa je kdo že poizkusil ali pa pozna koga ki je ?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Facebook dev ::

Moderatorji, prosim za ban.

Milan Kozlevčar si je ustvaril nov account in promovira svoj geton scam. Spizdi!
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

MedoBrundo ::

?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Facebook dev ::

Skoz isti bullshit. Slišal sem o nekem geton tradingu. Ne nisi slišal. Noben ne govori o njem. Ne delaj se nedolžnega, kreten.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vuli ::

haha, sem prav čakal
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

MedoBrundo ::

ogburaz in adijopamet.si sta objavljala na instagramu včeraj in spraševala nekoga ki je baje vložil 13k. Prav zato sem vprašal ker tut sam ne verjamem

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

kamiKaZaA ::

Če se že trola, se naj trola do konca:

MedoBrundo ::

hahahah to je to :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Facebook dev ::

MedoBrundo je izjavil:

ogburaz in adijopamet.si sta objavljala na instagramu včeraj in spraševala nekoga ki je baje vložil 13k. Prav zato sem vprašal ker tut sam ne verjamem



Account si si pa tudi naredil ravno 10.10.2020, isti dan, ko si s svojim drugim nickom najprej spraševal o getonu, nato pa še s svojim naslednjim accountom potrdil, da lepo trguješ na getonu.

Neumen si. Obupaj raje.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

MedoBrundo ::

js nism dau nič u geton ??

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

kamiKaZaA ::

MedoBrundo je izjavil:

js nism dau nič u geton ??

To ti pa verjamemo, če si pa lastnik/ustanovitelj. Ti samo ven dviguješ denar od naivnih ovc, katere vložijo v tvoj Geton.

MedoBrundo ::

no dobr haha dobil sem odgovor da je geton res nateg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Tribal ::

Če ti že samo po ogledu spletne strani ni jasno da je to totalni nateg, potem nisi sposoben tudi v mercatorju kupit enega piva. Tako slabo zastavljenega natega pa še ne!

dild0idis ::

Samo stran od tega in čim več ljudem povej, da je nateg.

Tako, da se take svinjarije čim prej končajo, po možnosti s tem, da kdo celo kazensko odgovarja.

Vse pripadnike (sploh organizatorje) piramdnih shem bi bilo treba zapreti v zapor in jih pustiti tam kar nekaj časa!

Plus kdorkoli sodeluje v takih igrah si celo zasluži, da izgubi ves denar!

ps: Ne, nisem nikoli aktivno sodeloval v kakršnikoli piramidni igri!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

@MedoBrundo je dosegel svoj namen. Ima Reklamo za svoj scam. Kajti drži se svoje strategije: Vsaka reklama je dobra reklama.

Juri ::

Zdravo,

Jaz sem vložil poleti v zadevo 700,00 EUR in sedaj dobil ven cca. 400,00 EUR. To lahko dokažem z izpiskih iz bančnih računov. Notri imam še glavnico plus nekaj obresti, do konca imam dobrih 14 dni. Vsak, ki se pa temu pridruži se pa pridruži na lastno odgovornost, potrebno se je zavedati da tveganje obstaja.

Lep pozdrav

Aston_11 ::

Začni kazati izpiske, ko boš dobil iz tega ponzija ven 701 EUR ali pa 1400 EUR. Dokler si dobil manj, kot si dal noter v ta skam, je brez veze. Geton je scam (da bo lahko google indeksiral).

vrtn4r ::

O moj bog... admini?????

Gasper0 ::

Jaz sem vlozil. Vlozili so tudi moji prijatelji, ožja in širša familija. Zadeva deluje. Izplacila delujejo. Sam sicer se nisem v stakingu. Nekaj poznanih trenutno v stakingu, izplacila delujejo. Nekaj poznanih ze koncali s stakingom v pronu in so lepo zasluzili.
Da sem preveril sem si izplacal nekaj
Malega, denar je bil na racunu v enem tednu.

Zadevo smo dokaj dobro naštudirali, in pije vodo!

Lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Vuli ::

pa ja se nisi danes registriral na forum samo, da nam to poveš?
in bo treba te tvoje trditve podkrepit s kakim dokazi, screenshoti
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Aston_11 ::

Čakamo izpiske. Skratka, geton je scam. Tistih par bo pokasirolo, ostali jih bodo financirali, nato jih en dan ne bo več. So fajn naštudirali - v bistu kopirajo, kar so naštudirali drugi, Ponzi npr. Jaz napovedujem ovadbe. Kot vedno v oačtinih scam zadevah.

Gasper0 ::

Ja res je, ampak mi je že žal da sem sploh kaj napisal. glede na to da da nisi niti ti podkrepil zadeve da je scam se tudi jaz tebi ne mislim dolazevati.Naj si vsak misli svoje pa lp.

Facebook dev ::

To je scam. Za vsakega, ki googla na temo getona in naleti na to temo.

Milan Kozlevcar se vztrajno trudi promovirat svoj scam, ne mu dat svojega denarja.

- Podatki na strani pišejo, da je v vloženih več kot milijardo evrov? Da dobiš donos 1.25% na dan, če vložiš več kot 10k? Se sliši predobro?
- Zgodbe o vlaganju v platformo že mesece nazaj, čeprav je spletna stran aktivna šele od sredine septembra.
- geton.exchange ima listane 4 kovance (propadli scam projekti Milana), ki kažejo, da gre vrednost teh 4 kovancov samo navzgor. Dobesedno ni dneva, ko vrednost kovanca ne bi narastla.
- 4 oz 5 accountov, ki je bila registriranih na isti dan, ko se je dogajalo promoviranje getona, vsi z 0 posti, vse kar so napisali je, da geton deluje in so zaslužili denar. Vsi accji imajo isti stil pisanja.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

vrtn4r ::

To je scam. Za vsakega, ki googla na temo getona in naleti na to temo.

Milan Kozlevcar se vztrajno trudi promovirat svoj scam, ne mu dat svojega denarja.

- Podatki na strani pišejo, da je v vloženih več kot milijardo evrov? Da dobiš donos 1.25% na dan, če vložiš več kot 10k? Se sliši predobro?
- Zgodbe o vlaganju v platformo že mesece nazaj, čeprav je spletna stran aktivna šele od sredine septembra.
- geton.exchange ima listane 4 kovance (propadli scam projekti Milana), ki kažejo, da gre vrednost teh 4 kovancov samo navzgor. Dobesedno ni dneva, ko vrednost kovanca ne bi narastla.
- 4 oz 5 accountov, ki je bila registriranih na isti dan, ko se je dogajalo promoviranje getona, vsi z 0 posti, vse kar so napisali je, da geton deluje in so zaslužili denar. Vsi accji imajo isti stil pisanja.

dash_wallace ::

Ma jaz sem se že tudi nagnil pri nekem blockchainu. Na tisoče jih obstaja. Vse pobrano je šlo ustanovitelju
To se mi je zgodilo tukaj...
https://www.blockchain.com/
https://www.blockcypher.com/
Puhnil sem 2000€

Bilo bi pa res dobro, da tisti, ki pravijo, da je prevara... Naj dokažejo, da je prevara.
Jaz imam v mailih dokazila, da sem puhnil teh 2000€ in kdo nas je nasankal. Če kdo rabi...

In tisti, ki pravijo da deluje, naj dokažejo, da deluje.
Jaz osebno sem vložil nekaj denarja v GetON pa da vidimo. Vam javim s screenshoti.
Pa, če puhnem... Je vse na lastno odgovornost. A mislim, da v tem primenu NE BOM puhnil vložka.
Bom videl in javil.

Facebook dev ::

Čakej kaj? Beri post 1 nad tabo, nerabiš prav nič več. Ampak ok, lahko pa poskusiš ane, Milan si nenazadnje rabi kupiti novo nepremičnino.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Frajercek ::

Živjo! Že nekaj časa spremljam, ali bodo kaksne novice okrog getona, zakaj ja oz zakaj ne vložiti. Nekaterim deluje, drugi trdite, da je nateg. Ima kdorkoli kak dokaz za eno ali drugo? Poznam fanta, ki mi je to predlagal (naj bi mu delovalo), ampak ko berem te forume, ne vem več, kaj si naj mislim. Prosim za mnenja, nič ne promoviram, prihajam v miru:)

Kripto mesi ::

Že 100x povedano, pa naj bo še enkrat. Nateg je! Tudi dreka ne probaš pa veš, da ni za pojest, enako v geton ne vložiš.

Andrej45 ::

Sam sem vlozil v pipl coin in geton. Od enega ze dobivam placila iz stake-a,pri drugem se cakam da mi zraste glavnica. Vse stima tako kot je predstavljeno, zaenkrat. Not sem 2 meseca. Tudi jaz sem se vedno malo skeptik, vendar kdor ne reskira ne profitira. Vedno vlozi toliko denarja ki ga ob izgubi lahko pogresis. Tisti, ki pravijo da je to piramida in ponci itd...sploh ne veste kaj govorite. Ni ti potrebno nobenega zraven pripeljati, si lahko sam v sistemu. A Bitcoin bi uspel ce nebi vlagalo veliko ljudi v njega, a to ni en del piramide? A je to tudi scame? 5 let sem vlagal v kriptovalute ki so na zmanipuliranem trgu (pipl, pron in geton se niso na trgu zato rastejo neprestano) in cakal da bitcoin, riple, tezos...zrastejo da so potem zmanipulirali padec. Tudi Geton ne bo vecno rastel ali pa bo celo propadel, ne vem ampak zaenkrat spila. In dokler spila bom jaz vlagal. Poleg tega sem preprican, da se pri scamu nebi predstavjali ljudje, ki to ustvarjajo, sploh pa ne Milan.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: myriad ()

vrtn4r ::

Čas prve prijave 29.10.2020 12:37:49
Spol


Admini, lepo vas prosim...

Vuli ::

se jim pa da vztrajat.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Prospekt ::

Da, zadeva deluje dokler ne pride notri zadosti žrtev in bo cela spletna stran čez noč izginila.

Kriptoman123 ::

Sem par dni notri, zadeva funkcionira. Vložil sem 10.000€ zadevo pa mi je priporočil prijatelj, ki mu je trgovanje s kriptovalutami posel.

Get on.

Pa tudi če je zadeva scam, je še zelo zgodaj in hitro pridobiš nazaj kar si vložil. Potem pa samo še profit dokler gre!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: novak-t ()

kamiKaZaA ::

Še kar nisi obupal in si odpiraš nove račune, da lahko naprej lažeš, da si novi investitor? Vemo kdo si. Ustanovitelj. In ne, nisi vložil 10.000e. Tudi to vemo. Boš pa obral do kosti vse kateri bodo vložili v ta tvoj scam.

C0bra ::

Smesni ste, ko pisete da je nateg, ker neupate vlozit € ali pa enostavno NIMATE kaj vloziti (povsem razumljivo,glede corona krize) zato ni treba pisat, da je zadeva nateg, ker eni lepo sluzimo in lahko bi tudi ostali.
:D
Lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: novak-t ()

Gejspodar ::

C0bra je izjavil:

Registriral sem se danes in delam reklamo.
Lp

kow ::

Ce bo kdo bral temo, naj uposteva samo mnenja ljudi, ki so na forumu aktivni ze dlje casa...

C0bra ::

Kaj ma veze kok doug si reg. na ta forum
Jaz sem se registriral pred 30min, ker sem slucajno zasledil temo geton,
V getonu sem pa ze od konec avgusta

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: novak-t ()

Gejspodar ::

C0bra je izjavil:

Hah, ignorirajte ljudi, ki govorijo, da samo reklamiram. Definitivno sem nov član foruma, ki je po nesreči naletel na nov Bitconnect in sem v njemu že pol leta.
BITCONNECT DOBER.

voditelj ::

ce se moraš vprašat a je to prevara...

C0bra ::

Hehe gejspodar smesen si res
Vi ste zihr iz kmetov in vlagate samo v semena da vam zraste zelenjava s katero potem poslujete in si privoscite internet in potem pisete po raznih forumih bedarije ktere so zrasle na vasem zelniku ali pa ste slisali od sosedov.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: novak-t ()

Gejspodar ::

C0bra je izjavil:

Hehe gejspodar smesen si res
Vi ste zihr iz kmetov in vlagate samo v semena da vam zraste zelenjava s katero potem poslujete in si privoscite internet in potem pisete po raznih forumih bedarije ktere so zrasle na vasem zelniku ali pa ste slisali od sosedov.


C0bra ::

Kaj ma bitconect veze lol

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Aston_11 ()

vrtn4r ::

A se lahko admini zresnijo pocasi.

RandomGuy ::

zdravo družba, ne nisem Milan da neboste ponavljali.
Tudi sam se vložil v geton,in moram priznati a zadeva deluje, tudi sam sem mnenja da obstajajo tveganja, lahko pa povem, da je predstavitev getona popolnoma razumljiva, od česa dobivamo pasivni dohodek, in zakaj ga dobimo.
Tudi samo upam da podjetja ne zaprejo, mislim pa da podjetje ne bo izginilo cez noc kot se nekateri izrazite,
bo pa tudi to slo verjetno na borzo.

saj veste KDOR NE RESKIRA NE PROFITIRA :)

jaz parvim takole.
Bogati ljudje igrajo igro denarja da,bi zmagali
Revni ljudje igrajo igro denarja da nebi zgubili.

če pravite a se vredni,potem ste,če pravite da niste potem niste,
v obeh primerih boste ziveli skladno z svojo zgobo ..

lp.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: novak-t ()

Aston_11 ::

Ni čudno, pisati ne zna, zna pa krasti. Geton skam scam.
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crypto Family projekt in FamilyToken

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
243717 (1778) kriptobog
»

Rose Information App

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
498523 (1958) sergej130

Moderatorji dopuščajo nekaterim vse

Oddelek: Loža
422673 (1759) vostok_1
»

Oil and gas project

Oddelek: Pomoč in nasveti
7833 (714) Rias Gremory

Več podobnih tem