» »

Nudimo razna dela, če kdo potrebuje kaj, nima veze kaj

Nudimo razna dela, če kdo potrebuje kaj, nima veze kaj

s7nf ::

Jaz (imam s.p.) in še dva, (eden ravno končal diplomo, brez dela, drugi je krovec, se je preselil - brez dela) se ponudimo za gradbeno delo (pod ceno seveda, za gajbo, nimaš kej tako se začne).

Predvsem kakšna lesena gradnja, krovstvo, opaženje itd..

Če je pa kakšen "community" projekt za narest pridemo pa tudi zastonj, samo da se dela. Ni zdej to zaradi krize, ampak res bi nekje radi začeli.

Z idejami na plan, prosim če se da.

bleem ::

Mogoče predlagam, da se povezete s kaksnimi dobrodelnimi drustvi, ki poznajo ljudi kateri potrebujejo sanacijo doma. Mogoce kot ideja.

Tribal ::

Jaz rabim beljenje sten v hiši (bi sam pa nimam časa ne volje)... Kupim material in plačam delo pa še kaj za pod zob uredim.

s7nf ::

bleem je izjavil:

Mogoče predlagam, da se povezete s kaksnimi dobrodelnimi drustvi, ki poznajo ljudi kateri potrebujejo sanacijo doma. Mogoce kot ideja.

To pa sploh ni slaba ideja, bom pisal na regionalne izpostave, pa objavim tukaj. Morebiti je še kakšen na forumu, ki bi pomagal.

@Tribal, sem ti pisal na zs.

Pa še eno povpraševanje na zs sem dobil za polaganje laminata. Začetek je.

kixs ::

Od kod pa ste?

s7nf ::

Iz gorenjske.

;-) ::

Sem iz štajerske-okolica Slov.Bistrice.

Vrjetno ni v vaši smeri a vseeno. potrebujem "škarpo" cca. 20m za skopat temelj na ravnem terenu in zafršolat ter vlit beton. Namesto robnikov 1m od hiše vmes bom nasul prodnike na škarpo bom kasneje naredil panelno ograjo.

Če vas zanima ZS

CleanPower ::

Nisem vedel da rabiš diplomo za gradbena dela. Oz. da je koristna.

FrRoSt ::

CleanPower je izjavil:

Nisem vedel da rabiš diplomo za gradbena dela. Oz. da je koristna.

:)):)):))

Koristno je marsikaj! Tudi izkušnje s kladivom! :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

FrRoSt ::

s7nf je izjavil:

bleem je izjavil:

Mogoče predlagam, da se povezete s kaksnimi dobrodelnimi drustvi, ki poznajo ljudi kateri potrebujejo sanacijo doma. Mogoce kot ideja.

To pa sploh ni slaba ideja, bom pisal na regionalne izpostave, pa objavim tukaj. Morebiti je še kakšen na forumu, ki bi....

Če bi bili iz Lj, pozem bi vas poslal na zvezo prijateljev mladine, če tam potrebujejo kakšno pomoč,.... za družine v stiski....

Drugače dobiš tudi na podeželju veliko takih priložnosti, lahko tudi preko karitasa, en kup starejših ljudi, ki bi jim masikstero popravilo prav prišlo....

Zanimiv je ta princip krošnjarskega dela, vam ga zagotovo ne bo zmanjkalo, če se boste znali organizirat in obrnit... Obogateli sicer ne boste, vam pa zagotovo ne bo dolgčas in enolično! :)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

s7nf ::

CleanPower je izjavil:

Nisem vedel da rabiš diplomo za gradbena dela. Oz. da je koristna.

Ne rabiš.

tnx FrRost, naredim update, ko bo kaj za pokazat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobrodelnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
596781 (4024) HappyPills
»

Pomembnost faksa pri zaposlitvi v IT

Oddelek: Šola
171537 (774) tomazic89
»

Odpadna elektronika ni tako velik problem, kot se je zdelo

Oddelek: Novice / Ostale najave
329959 (7420) gruntfürmich
»

Višja ali srednja šola za informatika

Oddelek: Šola
124003 (3858) mgermo

Več podobnih tem