» »

USB-C multiport adapter

USB-C multiport adapter

-žiga- ::

Kateri USB-C multiport adapter z HDMI in vsaj 2x USB kupiti?
In na kaj paziti, da bo normalno delalo na različnih prenosnikih?
Kaj takega mogoče? Ethernet je tu za moje potrebe sicer odveč.
Ne potrebujem nič posebnega, je pa zanesljivost delovanja pomembnejša od cene.

MisterM ::

Jaz imam 2 adapterja, eden je prav ta, ki si ga linkal in prav tako kupljen preko mimovrste. Uporabljam ga dobra dva meseca na macbook pro, saj ima ta le USB-C porte in zaenkrat deluje OK, se pa kar precej segreje, ko nanj priklopim eksterni disk. Imam še tegale, ki pa je uporaben le na macbookih. Večinoma uporabljam oba hkrati.

-žiga- ::

Super, hvala.
Bom kar tega na MV vzel.

Badwolff ::

Dobiš scer za bistveno manj denarja isto stvar. Sam sem dal 10€ z gerabesta, 3x usb, usb c, card reader, edin tkole Z glave nisem zihr, da ma ethernet.

-žiga- ::

To mi je kvečjemu prednost, da nima Etherneta:)
Pa dela zanesljivo?

Badwolff ::

Nisem imel nobenih težav, nisem pa glih meril hitrosti. Prav is tega modela gearbest ne najde, je pa morje drugih za okrog 10€..

joze67 ::

No predvsem glej, da vsaj obljublja polnjenje skozi hub. USB-C vrat na prenosnikih ni veliko - pri meni 2, na enih je id ključ, na drugem pa taka naprava (konkretno Dodocool DC46 - pač dobavljivost) in ta naprava nima dodatnih USB-C vrat (ima pa USB-A, bi lahko uporabil adapter :P). Če bi ne bilo polnjenje možno skozi hub, bi moral občasno izklaplati polnjenje za uporabo ključa (ali, še 1x, uporabiti adapter).

Lonsarg ::

Drgac obstajata dve vrsti, en ki podpira vse resolucije/frekvence in ima zgolj USB 2.0 in taki ki podpirajo USB 3.0 in v zameno zgolj polovico pasovne sirine za HDMI, te drugi z USB 3.0 so bolj popularni sicer, vecina bos te nasel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB C docking station

Oddelek: Kaj kupiti
314015 (1031) Morison
»

Evropski poslanci želijo poenotenje polnilnikov

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
4811132 (8120) Lonsarg
»

USB-C kabli in polnilci (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9817801 (8586) rdecaluc
»

Prihaja USB 3.2 in zmeda s poimenovanji

Oddelek: Novice / Matične plošče
337637 (4639) Lonsarg
»

Je Apple res kisknil z novimi MacBook Proji? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34276369 (61355) c3p0

Več podobnih tem