» »

tedenski koledar v wordu

tedenski koledar v wordu

CaqKa ::

torej zanima me kako naj naredim tedenski koledar s pomočjo worda in excela

v excelu sem si že naredil vse podatke
dan z besedo: Ponedeljek
datum v obliki: 27.9.2003
mesec: September
zaporedni teden v letu: 43

zaj pa bi rad tole s pomočjo spajanja dokumentov nekak v word zneso...
naredil sem si list, tak da sem dal a4 na polovico pa imam na sredini 5cm prostora za vezavo (pridejo luknje z luknjačem)
potem pa imam na zunanjih straneh ime meseca
pa tri predalčke na vsaki strani
na levi: ponedeljek torek sreda, ter na desni četrtek petek sobota/nedelja(skupaj)
v vsakem od teh šestih polj še morjo bit podatki dneva, datuma ter zaporenda številka tedna. ob datumu pa bi rad imeš še dva checkboxa.

ko mi je disajn pa podatke nekak uspelo vnest sem šel tam zgoraj kliknit na naslednjo stran
in če je na prvi strani bil datum 22,23, 24,25,26,27,28 so se na drugi strani pojavili datumi 23,24,25,26,27,28,29, namesto 29,30,1,2,3,4,5
kako to odpravit?
imam napako že v osnovi da bi moral to delat preko nalepk namesto preko običnega lista kot ga imam sedaj?

nadalje... kaj komu deluje v excelu formula za weekday? imam A1=date(2003;9;27) ter A2=weeknum(a1, 2) ter mi napiše neki error.
rad bi da mi izpiše kateri teden v letu je na tisti dan ker sedaj imam zadevo napisano na roko.

prosim za pomoč.
aja za zadevo delam tudi takšen leseni podest na katerem se bodo tudi luknjice za pisala notr dat.


/edit
problem z skokom v novi teden že popravljam v novi excelovi tabeli ki bo skok v novo vrstico predvidela šele za vsaki teden namesto kot prej za vsak dan.

/edit
trenutni problem je torej v tem kako si v wordu naredit lep design z tabela da se pri tem tabele nebojo premikale same od sebe kot je to navada v wordu. torej da fixiram tabele.
pa kak naj naredim check box not?
  • spremenil: CaqKa ()

ToniT ::

nadalje... kaj komu deluje v excelu formula za weekday? imam A1=date(2003;9;27) ter A2=weeknum(a1, 2) ter mi napiše neki error.


Napaka je v vejici - daj podpičje: A2=weeknum(a1; 2)

CaqKa ::

ni ker sem tak že tudi probal...
isto napiše "#NAME" error

kaj kdo ve kak bi tabele fiksiral razen da jih delam v kakem starejšem wordu?

v helpu piše sintaksa z vejico:

Syntax

WEEKNUM(serial_num,return_type)

Serial_num is a date within the week. Dates should be entered by using the DATE function, or as results of other formulas or functions. For example, use DATE(2008,5,23) for the 23rd day of May, 2008. Problems can occur if dates are entered as text.

Return_type is a number that determines on which day the week begins. The default is 1.

Return_type Week Begins
1 Week begins on Sunday. Weekdays are numbered 1 through 7.
2 Week begins on Monday. Weekdays are numbered 1 through 7.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

ToniT ::

Kaj pa dodatki? Jaz imam inštalirana orodja za analizo in mi ta ukaz (=weeknum) deluje s podpičji. (Office XP).

Pri tabelah pa probaj Tabela->Lastnosti tabele->Možnosti in odstrani kljukico pri Samodejno spremeni velikost da se prila.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ToniT ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pomoč v excelu (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
628622 (2951) omni-vor
»

C# davčno potrjevanje

Oddelek: Programiranje
163902 (3371) windigo
»

Excel vse sorte

Oddelek: Programska oprema
262480 (1777) jozekuch
»

[c++] registrske spremnlivke

Oddelek: Programiranje
201234 (907) SasoS
»

C++ in datoteke

Oddelek: Programiranje
71121 (1037) Gundolf

Več podobnih tem