» »

Freestyle LibreLink aplikacija za diabetike - težava

Freestyle LibreLink aplikacija za diabetike - težava

SoundBlaster ::

Pozdravljeni,

kolega ima diabetes in uporablja nek senzor, ki se pritrdi na kožo, potem pa to odčita z napravico in mu javi nivo itd.

Pravi, da obstaja tudi aplikacija za to, ki bi jo rad uporabljal in tako mu ne bi bilo treba s seboj nositi napravice ker bi lahko odčital kar s pametnim telefonom (Android).

Gre za tole aplikacijo:
https://www.freestylelibre.co.uk/libre/...

Pravi, da mu Google Play ob poskusu prenosa oz. namestitve javi nekaj v smislu da ta aplikacija ni na voljo v tej državi (Sloveniji).

Ali bi lahko to kako zaobšel, da bi lahko uporabljal aplikacijo? Bi mogoče kaj od tega pomagalo:

1. Naredi nov Google račun in se prijavi z njim, v računu pa izbere lokacijo npr. ZDA - sicer ne vem če bo to sploh dovolilo?

2. Kupi si npr. italiansko SIM kartico za polnjenje ter z njo v telefonu prenese aplikacijo, potem pa vstavi svoj SIM nazaj - če bi potem aplikacija sploh še delovala?

Skratka gre se za to da se pomaga človeku s sladkorno imeti čim manj dela s tem. Hvala.

flyby ::

misek ::

Tule se pogovarjajo o tej zadevi. Morda kaj koristi.

https://s5tech.net/viewtopic.php?f=137&...

mahoni ::

flyby je izjavil:

preveri APK Downloader: https://apps.evozi.com/apk-downloader/?...

Coolsko.

SoundBlaster je izjavil:

Pozdravljeni,

kolega ima diabetes in uporablja nek senzor, ki se pritrdi na kožo, potem pa to odčita z napravico in mu javi nivo itd.

A sam placuje senzor?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mahoni ()

SoundBlaster ::

@ flyby - z APK downloaderjem se da potegnit dol APK datoteko ampak po namestitvi, ob zagonu aplikaacije javi, da je potrebno namestiti iz Google Play - in ne gre naprej.

@ misek - na povezavi na forum nisem našel rešitve.

@ mahoni - kot vem, mu senzor plačuje ZZZS.

Hvala vsem, se priporočam za še kakšen nasvet, ker do sedaj nisem našel rešitve.

mahoni ::

Naj se poveze z VPN-jem na AT streznike in poskusi. Drugace, pa naj naredi nov google account, kjer naj izbere AT kot drzavo.

SoundBlaster ::

Poizkusili s Free VPN, se povezati v AT, DE in USA ter potem namestiti app - še vedno piše da ta app ni na voljo v tej državi. Ne gre...

mahoni ::

SoundBlaster je izjavil:

Poizkusili s Free VPN, se povezati v AT, DE in USA ter potem namestiti app - še vedno piše da ta app ni na voljo v tej državi. Ne gre...

Potem je samo mozno, da naredis nek nov account in izberes drzavo AT. To naredis z VPN-jem pa je.

SoundBlaster ::

Pozabil napisat, to sem naredil z novim Google Accountom, na novo narejenim, ampak nikjer ne izbiraš države, samo zam za tel. št. sem da Avstrija ampak brez da bi potem vpisal tel. št. Ne pomaga.

jazznez ::

Ne bo v pomoč, ampak vse te stvari sem poskusil tudi sam (včeraj sem dobil senzor) in nič ni delovalo; vpn, nov g-account, sideload...sem pa našel app, ki podpira freestyle libre senzor: Glimp. Namestitev preko Play store, deluje ampak včasih ga treba malo prosit, ni pa velikih odstopanj pri meritvah z merilcem, ki je priložen senzorju.

SoundBlaster ::

Hvala, mu bom rekel naj poizkusi Glimp. Je torej zanesljiv, nima kritičnih odstopanj?

mahoni ::

SoundBlaster je izjavil:

Hvala, mu bom rekel naj poizkusi Glimp. Je torej zanesljiv, nima kritičnih odstopanj?

Naj se obrne na uradni support pa je. Zakaj bi preizkusal nekaj tretjega in zaradi tega mogoce dobival napacne rezultate. Lahko tudi jaz za njega poklicem, pa povprasam, ce hocete.

jazznez ::

SoundBlaster je izjavil:

Hvala, mu bom rekel naj poizkusi Glimp. Je torej zanesljiv, nima kritičnih odstopanj?


Odstopanja so tudi do 1 mmol/L, kar je za moje pojme preveč. Dokler ne izdajo app za naše območje, se držim priloženega merilnika.

mahoni je izjavil:

SoundBlaster je izjavil:

Hvala, mu bom rekel naj poizkusi Glimp. Je torej zanesljiv, nima kritičnih odstopanj?

Naj se obrne na uradni support pa je. Zakaj bi preizkusal nekaj tretjega in zaradi tega mogoce dobival napacne rezultate. Lahko tudi jaz za njega poklicem, pa povprasam, ce hocete.


Če imaš voljo, veze...please do :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jazznez ()

mahoni ::

Poklical. App je dovoljen samo v AT, DE in CH. Kot sem ze napisal, mora biti opcija, da izberes drzavo. Probaj kreirati gmail account preko VPN-ja in izbrati drzavo Avstrija. Moralo bi to delovati bp.

jazznez ::

mahoni je izjavil:

Poklical. App je dovoljen samo v AT, DE in CH. Kot sem ze napisal, mora biti opcija, da izberes drzavo. Probaj kreirati gmail account preko VPN-ja in izbrati drzavo Avstrija. Moralo bi to delovati bp.


Hvala za info.

SoundBlaster ::

Hvala da si kontaktiral in se pozanimal. Ko kreiraš nov Google Account nikjer ne izbiraš države. Kar izbiraš je polje kjer lahko, če želiš, vpišeš tel. št. Tam sem natavil na Avstrijo ampak ni pomagalo.

mahoni ::

SoundBlaster je izjavil:

Hvala da si kontaktiral in se pozanimal. Ko kreiraš nov Google Account nikjer ne izbiraš države. Kar izbiraš je polje kjer lahko, če želiš, vpišeš tel. št. Tam sem natavil na Avstrijo ampak ni pomagalo.

Jaz imam v google playu opcijo, da spremenim drzavo.
Gres v Google Play - Account - Preferences - Country and profiles.

Ko to spremenis, traja en cas, da zacne delovati.

SoundBlaster ::

Uspelo preko VPN-ja! Z VPN-jem sem se povezal v Nemčijo, na novo potem naredil Google Account, se z njim prijavil v Google Play, zdownloadal app in - deluje. :) Hvala!

mahoni ::

SoundBlaster je izjavil:

Uspelo preko VPN-ja! Z VPN-jem sem se povezal v Nemčijo, na novo potem naredil Google Account, se z njim prijavil v Google Play, zdownloadal app in - deluje. :) Hvala!

Coolsko. Pa srecno prijatelju. Najbolj pravilno daje mere aparat takrat, ko se da senzor npr. 12h na roko, a da ga v tem casu ne registriras.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spotify od 15.7. pri nas (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10615846 (8355) OK.d
»

itunes, spotfy, google music.....

Oddelek: Mobilne tehnologije
478768 (6660) Romancek1
»

Google: število zahtev za podatke uporabnikov raste

Oddelek: Novice / Zasebnost
95510 (3866) matijadmin
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011615 (6884) BladE_

Več podobnih tem