» »

Amazon.de

Amazon.de

Fadil ::

Pred cca. 10 dnevi sem na nemškem Amazonu naročil slušalke. Takrat je pisalo da so na zalogi in sedaj jih ni od nikoder. Ko gledam Tracking mi piše da me bodo obvestili po mailu, ko bodo poslane. Ne vem pa kaj pomeni''Claimed'' in odšteva čas. To odštevanje je bilo končano že sinoč, danes pa vidim, da spet laufa. Najraje bi zadevo storniral in naročil drugje. Kaj svetujete naj storim?

Lp

puginho ::

Ko si naročil bi ti moralo takoj pisati arriving in datum. Ti ni?

TheBlueOne ::

Imas suport, z njmi lahko chatas tudi anglesko. Na Amazonu prodaja toliko razlicnih trgovin, da tezko reces na splosno.

šernk ::

pišeš supportu na chat in rešiš v manj kot 5min zadevo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

_hej_ ::

Pozdravljeni,

rada bi naročila pametno uro iz amazon.de, in sicer https://www.amazon.de/-/en/Huawei-Watch..., ki je dispatched and sold by Amazon. Zanima me, iz katere države jo pošljejo? Strah me je, da bi jo poslali iz skladišča izven evropske unije, kjer bi bila potem nastali še drugo stroški zraven poštnine. Na strani sem iskala, od kod jo pošljejo, vendar tega nisem našla.

Gledala sem tudi to uro:
https://www.amazon.de/Amazfit-all-day-a...
Tu piše, da je pošiljatelj podjetje iz Kitajske, vendar zopet ne piše, od kod pošilja oz. jaz tega ne najdem. Ali to pomeni, da avtomatko pošilja iz Kitajske?

Lep pozdrav in hvala.

Machete ::

Ne bo nobene carine ali dodatnih stroškov.
ps: za poceni ure je dobra ta stran, če ti kaj pride prav - https://www.irisimo.si
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

_hej_ ::

Za drugo uro tudi zagotovo ne? Tam piše sold by (neko kitajsko podjetje) and fulfilled by Amazon.

Na eni temi na tej strani sem pred par minutami zasledila, da pri prvi uri (sold and fulfilled by Amazon) res naj ne bi blo težav, če pa je sold by (neko kitajsko podjetje) and fulfilled by Amazon, pa lahko pošljejo tudi iz skladišča v državi podjetja (torej Kitajske??). Ali sem to narobe zasledila?

Se opravičujem, da dalje težim s vprašanji, vendar prvič naročujem z Amazona. Sem že naročevala z ebay.de, kjer vedno zraven piše, od kod pošljejo, ampak tega na Amazonu nisem našla...

Hvala za link, sem pogledala, vendar na žalost nimajo teh pametnih ur, ki jih iščem.

Lp

Zelnick ::

_hej_ je izjavil:

Za drugo uro tudi zagotovo ne? Tam piše sold by (neko kitajsko podjetje) and fulfilled by Amazon.

Na eni temi na tej strani sem pred par minutami zasledila, da pri prvi uri (sold and fulfilled by Amazon) res naj ne bi blo težav, če pa je sold by (neko kitajsko podjetje) and fulfilled by Amazon, pa lahko pošljejo tudi iz skladišča v državi podjetja (torej Kitajske??). Ali sem to narobe zasledila?

Se opravičujem, da dalje težim s vprašanji, vendar prvič naročujem z Amazona. Sem že naročevala z ebay.de, kjer vedno zraven piše, od kod pošljejo, ampak tega na Amazonu nisem našla...

Hvala za link, sem pogledala, vendar na žalost nimajo teh pametnih ur, ki jih iščem.

Lp

Za drugo tudi nebo carine. Fulfilled by Amazon pomeni, da je v njihovem skladišču.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

_hej_ ::

Hvala obema za pomoč.

bajsibajsi ::

_hej_ je izjavil:

Se opravičujem, da dalje težim s vprašanji, vendar prvič naročujem z Amazona. Sem že naročevala z ebay.de, kjer vedno zraven piše, od kod pošljejo, ampak tega na Amazonu nisem našla...


Vcasih tudi prodajalci z ebaya ne posljejo s tam, kjer pise, da bo poslano. Primer: pise UK ali DE, dostavljena posiljka pride pa z zamudo iz CN.
Delno se lahko taksno ravnanje sumi, kadar je spodaj nizje na levi strani Chungalunga ime, priimek in naslov.

Primeri: https://www.google.com/search?ei=WtThX9...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon.it vprašanje

Oddelek: Kaj kupiti
367026 (2000) bastadu
»

Komu POST AG (AT) posreduje pošto v SLO?

Oddelek: Loža
376912 (3273) starfotr
»

Od kod Amazon de ali uk pošlje ?

Oddelek: Loža
6879 (625) vilicarist
»

Amazon vprašanja...

Oddelek: Pomoč in nasveti
51025 (916) mcgeek

Več podobnih tem