» »

Amazon vprašanja...

Amazon vprašanja...

RejZoR ::

Sicer sem že nekaj kupoval preko Amazona ampak samo po 1 kos in še to preko druge osebe, tko da se nikoli nisem poglabljal v detajle. Me pa zanima kako se obračunava poštnina če vzameš par artiklov, ki so dobavljeni iz različnih trgovin. Vsako posebej al skupno glede na to da stvari ne dobavlja Amazon direktno ampak je preko manjših trgovcev, ki prodajajo znotraj Amazona.

Drugo vprašanje pa je kako se določa dodatne lastnosti v primeru, da imaš en tip izdelka z različnimi lastnostmi? Konkretno, kako izbereš želeno dioptrijo pri npr kontaktnih lečah? Se pojavi menu z izbiro za take artikle ali moraš podat dodaten komentar, ki ga nato upoštevajo kot izbiro v takem primeru?

Thx
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Steinkauz ::

Ponavad ti računajo posebi ja(in to ne malo)
Probaj dobit da je Fulfilled by Amazon, tko da pošlje amazon in naj bi blo pol mala razlika. Se mi je pa že zgodil, da so mi računal dodatnih 6 funtov, čeprov je blo Fulfilled by Amazon, samo sem jim potem pisal in so mi povrnili.
Za drugo vprašanje pa ne vem

RejZoR ::

Ja, drugo vprašanje je dost specifično, tko da bom moral pač počakat na nekoga, ki kaj takega kupuje in bi vedel.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

sloxl8 ::

Sicer ne vem, kako je pri konkretnem izdelku, ampak običajno ima Amazon možnost izbire, če ima na voljo več variant ali velikosti. Na tem linku imaš primer, kjer lahko izbereš različne možnosti (Wi-Fi ali Wi-Fi+3G).

Če tega menija ni, potem najbrž na zalogi nimajo različnih variant.

RejZoR ::

Vbistvu so mal "shekal" vmesnik in uporabil barvno izbiro za izbiranje modela. Pri lečah tega ni vidit...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mcgeek ::

RejZoR je izjavil:

Ja, drugo vprašanje je dost specifično, tko da bom moral pač počakat na nekoga, ki kaj takega kupuje in bi vedel.

Amazon ob naročanju ne omogoča komentarjev kupca - tako da to kar izbereš in daš v košarico, to tudi dobiš. Če ima izdelek več variacij, potem so te na voljo na strani izdelka.

Sicer pa so pri pošiljanju zdravil in določenih medicinskih pripomočkov omejitve (ne pošiljajo jih ven iz svoje države). To najlažje preveriš tako, da daš izdelek v košarico in slediš nakupu vse do zadnjega koraka, preden plačaš. Enkrat vmes ti bo javilo, da izdelka ne pošiljajo na tvoj naslov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon.it vprašanje

Oddelek: Kaj kupiti
367026 (2000) bastadu
»

Komu POST AG (AT) posreduje pošto v SLO?

Oddelek: Loža
376912 (3273) starfotr
»

Free shipping na amazon.de

Oddelek: Pomoč in nasveti
1510526 (9612) Robert
»

So *ugodne spletne ponudbe* kot je npr. privoscite.si res tako ugodne?!

Oddelek: Loža
354870 (3386) mojca

Več podobnih tem