» »

Anonymous napadel Novo24TV

1 2 3
4
»

SeMiNeSanja ::

111111111111 je izjavil:


Kaj pa TEŠ 6, makete, afere v zdravstvu, neukrepanje pri krizi. Pa ti resno misliš, da pri naši dvopolni politiki eden od polov POŠTEN.

Zelo si naiven.

P.S.: Na slovenski sceni se mi zdi še najbolj relevanten požar report, ki objavi glih vse kar mu pošljejo.

Dejte no... še ena naivna interpretacija....

Vse to je zgolj pesek v oči za rajo. Tista 'prava elita' pa iz ozadja fura tako levo kot desno stran, da si prilagaja pogoje za uspešno poslovanje.

Slovenija je tako mala, da ima katerikoli od 'elitnih gospodarstvenikov' v ozadju prijatelje in znance (prisklednike?) tako na levi, kakor na desni. Enostavno si ne morejo privoščiti, da bi bili odvisni zgolj od enega pola politike. Kdor se naveša na zgolj eno stran, je 'mala riba'. Velike ribe obvladujejo obe strani, podpirajo jih pa po sistemu 'če boste pridni....' in tako potem iz ozadja vlečejo niti.

Raja se pa ubada z neko Nova24 tv...
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

bbf ::

Kdo so te 'elite' oziroma 'velike ribe', ki zmorejo furat in Tonina in Janšo in Šarca in Meseca in Jelinčiča in Jankoviča in Kučana in urednike na Nova24 in urednike na RTVslo in POPtv in Siol, MMC... dol do samaga tebe in mene? Kdo v sloveniji ima to moč?

SeMiNeSanja ::

bbf je izjavil:

Kdo so te 'elite' oziroma 'velike ribe', ki zmorejo furat in Tonina in Janšo in Šarca in Meseca in Jelinčiča in Jankoviča in Kučana in urednike na Nova24 in urednike na RTVslo in POPtv in Siol, MMC... dol do samaga tebe in mene? Kdo v sloveniji ima to moč?

Vsak, ki ima dovolj denarja.
Politika se je od nekdaj lepila na denar!

Če se je kakšna politična struja kaj obregala ob neke 'barone', je to bilo predvsem zato, ker v ozadnju nekje nekaj ni bilo dovolj dobro 'podmazano'.

Problem nastane, ko 'baronom' finančno zaškripa, pa ne zmorejo več vse konce in kraje 'vzdrževati pri volji'. Potem se jim zažnejo stvari podirati, kot se je to zgodilo pri naših vrlih gradbimcih z Zidarjem na čelu.

Ampak kjer eni potonejo, se dvignejo drugi... in tako danes npr. Kolektor dela zgago in zdraho po javnih razpisih, kar bi mu lahko politika z malenkostno spremembo zakonodaje že zdavnaj onemogočila.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

TheBlueOne ::

bbf je izjavil:

Kdo so te 'elite' oziroma 'velike ribe', ki zmorejo furat in Tonina in Janšo in Šarca in Meseca in Jelinčiča in Jankoviča in Kučana in urednike na Nova24 in urednike na RTVslo in POPtv in Siol, MMC... dol do samaga tebe in mene? Kdo v sloveniji ima to moč?


Baje je Kucan. Samo to dela zgolj iz hobija. Oziroma zvecer, ko nihce vec ne vidi se spusti v svojo podzemno vilo in sede v Paganija ter naredi krog po Ljubljani. Vidi ga seveda ne nihce, ker ne vidi cez volan.

Je pa znano lastnistvo Nova24. Med njimi Orban, JJ itn. Ampak tu ni problema, vsaj ne dokler ima Kucan morda pod zemljo vilo. Da ne govorimo o stricih iz ozadja. Dokler bodo v ozadju neznani strici se bo seveda toleriralo vse strice v ospredju. Zakaj bi kaznoval nekoga, ki dela pizdarije, ce morda obstaja nekje nekdo, ki je se hujsi. Da ne govorimo, da je ta najhujsi morda se komunist.

Evo tako se po desnicarsko odgovori na vprasanje kdo so te elite.

Cruz ::

TheBlueOne je izjavil:

Je pa znano lastnistvo Nova24. Med njimi Orban, JJ itn.
Tudi Planet TV po novem.

Je kar zanimivo, da se borijo proti RTVslo, anede?
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

TheBlueOne ::

Cruz je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Je pa znano lastnistvo Nova24. Med njimi Orban, JJ itn.
Tudi Planet TV po novem.

Je kar zanimivo, da se borijo proti RTVslo, anede?


Ja strategija je jasna.

1. Nova24 predstaviti kot kredibilno alternativo RTV.
2. Narediti zakon, ki bo sel na roke Nova24 ter tja kanaliziral denar.
3. JJ dobi drzavno placano propagandno trobilo + njegova investicija se mocno izboljsa z javnim denarjem.

Opcionalno, ker ni pateticno propagandnega strankarskega levega medija to znacko priletpit RTVju, kar potem legitimizira Novo24.

Je pac treba nonstop ponavljati, da je Nova24 zgolj in samo glasilo SDSa.

bigsmally ::

TheBlueOne je izjavil:


Je pac treba nonstop ponavljati, da je Nova24 zgolj in samo glasilo SDSa.



RTV spet poroča o neoboroženem mladeniču v USA ki so ga policisti ustrelili izključno ker sovražijo njegovo barvo kože.

RT ima na jutubu video posnetek ko gre po cesti s pištolo.

Zakaj zagovarjaš fejk news medij? A maš kaj prste vmes da se ti to izplača?

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:


Opcionalno, ker ni pateticno propagandnega strankarskega levega medija to znacko priletpit RTVju, kar potem legitimizira Novo24.

Je pac treba nonstop ponavljati, da je Nova24 zgolj in samo glasilo SDSa.

Mislim, da ga tukaj ni ki bi trdil, da je Nova24 nek neodvisen, nepristranski medij.

Za RTV pa lahkotno trdim da je pod vplivom, če že ne nadzorom leve struje politike.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Machete ::

To je relativno normalno. Liberalna in intelektualna struja (ja ok lahko serjete po FDV kvazi intelektualcih, pa vseeno) je vedno bližje levici kot pa desnici. Je pa pri nas to malce bizarno, ko je JJ v bistvu hardcore komunist, pa naprimer Zoran hud desničar. Tko da mi mamo desne komuniste, pa jugo komuniste, če že posiljujemo definicije s tem terminom.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

TheBlueOne ::

bigsmally je izjavil:




RTV spet poroča o neoboroženem mladeniču v USA ki so ga policisti ustrelili izključno ker sovražijo njegovo barvo kože.

RT ima na jutubu video posnetek ko gre po cesti s pištolo.


Kaj tocno imas v mislih? Da vidim kako netocono so porocali, ce so navedli vire itn. Potem pa me se zanima kako bi morali porocati, katere vide bi morali upostevati, ker verjetno tam nimajo na terenu svojih ljudi.

Ko je bila kriza v Siriji, so prakticno vedno omenili tudi stalisce Rusije. Bi pa bilo cudno, ce bi dali povdarek na stran, ki je ne podpira zahod, katerega del smo tudi mi.

Machete ::

Verjetno se ne strinja, da rasna segregacija v USA obstaja in sedaj hoče to upravičiti z neko bizarno korekcijo novic, češ, da so pristranske.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:


Mislim, da ga tukaj ni ki bi trdil, da je Nova24 nek neodvisen, nepristranski medij.

Za RTV pa lahkotno trdim da je pod vplivom, če že ne nadzorom leve struje politike.


Je pa tudi pod vplivom desne in morda tudi pod nadzorom, ker so trenutno v vladi.

Vazno je, da je neodvisen od politike, da ni tiho, ker bo JJ delal pritisk itn. Vazno je, da na soocenja povabijo vse itn.

So pa kolikor mi je znano porocali tudi o vseh slabih zadevah leve, seveda pa ne tako nekakovostno kot kaksna Nova24.

Seveda pa ce sestejes vse medije in pogledas povprecje gredo nekoliko na levo, ce ne zaradi cesa drugega zato, ker radikalno levega medija ni, na desni pa je Nova24 tako dalec, da se desni mediji delujejo kakor da so levi. Pa se to samo zato, ker so samooklicani kot "edina prava desna opcija". Ceprav realno so SMC, nSI, po novem tudi Desus bolj desno sredinski kot levo sredinski.

bigsmally ::

Machete je izjavil:

Verjetno se ne strinja, da rasna segregacija v USA obstaja in sedaj hoče to upravičiti z neko bizarno korekcijo novic, češ, da so pristranske.


2018 Bureau of Justice Stats: Blacks Committed 90% of Violent Felonies Between Blacks and Whites

Machete ::

Sure, to vemo vsi. Samo ignoriraš vse ostalo, čemu je tako in koliko pol. postopkov se izvrši nad njimi in kakšni so erzultati na sodiščih če si črn ali pa bel. Jaz bi tudi tepel belce.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

TheBlueOne ::

Ignorira predvsem, da so to revne cetrti, ki nikogar ne zanimajo. Ignorira, da za enake odlocitve potrebujes vsaj podobne predpogoje.

Pac ne razumejo, da ce ima elita v rokah veliko vecino kapitala, ti pa delas do zvecer, da prezivis ali pa si v minusu lahko imas v teoriji odprte vse moznosti, pa jih v praksi nikakor ne mores realizirati.

Skratka kaj pomaga nekomu, katerega kaksen stars umira, ker nima za tablete, sam nima zase, da ima enako moznost da investira v delnice kot Buffet? Potem pa se vracunas, da niso sami geniji in je kristalno jasno, da je situacija umetno narejena. Sicer morda ne nalasc, ampak da reces, da je v njihovi naravi pa je enostavno podlo.

bigsmally je izjavil:



2018 Bureau of Justice Stats: Blacks Committed 90% of Violent Felonies Between Blacks and Whites


Ja. Me zanima kako bi ti bilo, da odrascas v getu, vse kar poznas v otrostvu je nasilje, in kriminal, potem pa ti neke razvajene YT riti govorijo, da ti ni pomoci, ker ti in taki kot ti poznate samo kriminal.

Tistega clanka na RTV, ki je pristranski ne bos pokazal? Da vidimo kje so pristranski.

Zgodovina sprememb…

bigsmally ::

TheBlueOne je izjavil:

Me zanima kako bi ti bilo, da odrascas v getu, vse kar poznas v otrostvu je nasilje, in kriminal, potem pa ti neke razvajene YT riti govorijo, da ti ni pomoci, ker ti in taki kot ti poznate samo kriminal.


To da črnci zakrivijo 90% medrasnih zločinov je zato ker so revni?

TheBlueOne ::

bigsmally je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Me zanima kako bi ti bilo, da odrascas v getu, vse kar poznas v otrostvu je nasilje, in kriminal, potem pa ti neke razvajene YT riti govorijo, da ti ni pomoci, ker ti in taki kot ti poznate samo kriminal.


To da črnci zakrivijo 90% medrasnih zločinov je zato ker so revni?


Dobro ves, da odgovor ni tako enostaven. In dobro ves, da ce pritrdim tvoji posplositvi bos iskal kaksno statistiko, ki seveda ne bo v kontekstu ampak bo pokazala kaksen primer kjer biti reven ne pomeni slabsega izhodisca. Zato pa moras geldati situacijo bolj celovito, jaz sem povzel tako:

"Me zanima kako bi ti bilo, da odrascas v getu, vse kar poznas v otrostvu je nasilje, in kriminal, potem pa ti neke razvajene YT riti govorijo, da ti ni pomoci, ker ti in taki kot ti poznate samo kriminal."

Ampak dopuscam moznosti, da razumes samo grobe posplositve in ne zmores razumeti kompleksnih situacij.

In se enkrat, kateri je tisti clanek, ki si ga omenjal in naj bi bil pristranski?

mn ::

Mislim, da misli tale članek:

https://www.rtvslo.si/svet/s-in-j-ameri...

Pristranskost? Ne vem. Kakor izgleda zaenkrat je tule dejansko šlo za samoobrambo, kar v članku ni niti nakazano. Ne vem pa ali je razlog za to, da je bil napisan preden so bila vsa dejstva znana, ali je problem v virih ali kje drugje.

In ne vidim problema v tem, da se včasih vprašamo o pristranskosti medijev, ki jih poslušamo, beremo, gledamo. Nova24 so seveda čisto trobilo. Tukaj se ni treba vprašati in so po mojem mnenju tudi neuporabni kot protiutež mediju kot je rtv.

Imam pa tudi jaz včasih občutek, da je rtv zelo pristranska. Saj ni treba da si tako prozoren s pristranskostjo, niti ni potrebno lagati, samo gledaš kaj boš napisal in česa ne. Pa lahko predstaviš čisto izkrivljeno zgodbo brez da bi napisal eno samo laž.

Recimo tale afera o Pivčevi se mi zdi grozno prenapihnjena, glede na to kaj vse se dogaja v državi.

TheBlueOne ::

mn je izjavil:

Mislim, da misli tale članek:

https://www.rtvslo.si/svet/s-in-j-ameri...

Pristranskost? Ne vem. Kakor izgleda zaenkrat je tule dejansko šlo za samoobrambo, kar v članku ni niti nakazano. Ne vem pa ali je razlog za to, da je bil napisan preden so bila vsa dejstva znana, ali je problem v virih ali kje drugje.


Ok, ne vidim nic pristranskega. Gre zgolj skozi zgodbo.

Kasneje pokrijejo tudi kar pravis:

https://www.rtvslo.si/svet/s-in-j-ameri...

Reinoehl je za Vice News dejal, da se je pred Danielsonom branil, ker je mislil, da bo ta zabodel njega in njegovega prijatelja.


Seveda pa ne objavljajo teorij zarote iz prve. To pa bi vsekakor bilo slabo.

mn ::

Ta članke, ki si ga zgoraj prilepil se nanaša na nek drug incident.

TheBlueOne ::

mn je izjavil:

Ta članke, ki si ga zgoraj prilepil se nanaša na nek drug incident.


Pardon. Bo drzalo. Koliko tega pa je v ZDA? Drugace zadnji clanek, ker on pravi pravkar oz. "RTV spet poroča ..." na RTV je ta, ki sem ga prilepil jaz.

Zgodovina sprememb…

marS ::

2 uri in pol zgodovine, iz arhivov, če koga zanima... V iskanju resnice: Omrežja, ki obvladujejo Slovenijo
...no more heroes...
https://ilbis.com/

mn ::

TheBlueOne je izjavil:

mn je izjavil:

Ta članke, ki si ga zgoraj prilepil se nanaša na nek drug incident.


Pardon. Bo drzalo. Koliko tega pa je v ZDA? Drugace zadnji clanek, ker on pravi pravkar oz. "RTV spet poroča ..." na RTV je ta, ki sem ga prilepil jaz.


Očitno ogromno. Saj jaz ne vem kaj je on mislil, sam pa se tudi noče izjasniti. Jaz sem ga samo izpostavil, ker se mi je zdelo da so tukaj mediji res zatajili, predvsem ameriški.

TheBlueOne ::

mn je izjavil:



Očitno ogromno. Saj jaz ne vem kaj je on mislil, sam pa se tudi noče izjasniti. Jaz sem ga samo izpostavil, ker se mi je zdelo da so tukaj mediji res zatajili, predvsem ameriški.


Ne vem ce, ker mediji v prvi vsrti delajo s podatki od policije in organov. Tako da ce ne bodo cakali ne vem kako dolgo, objavijo kar je uradno. Kako pa bi bilo, da bi pri teh obcutljivih zadevah cakali? Bi bila hujsa kritika, da prikrivajo. Ce je nek posnetek, ki iz prve deluje, da je bila agresija policije verjetno morajo porocati, kakor tudi, ce se izkaze, da je bil vzet iz konteksta. Je pa stvar presoje urednika, kar ni enostaven poklic.

Potem pa se zacne iskanje iz vseh strani, ne vem koliko teorij zarot, kjer je morda ena resnicna. Ce se izkaze, da je, potem morajo to porocati.

Da jim lahko ocitas pristranskost mora biti zatajena informacija iz kredibilnega vira. Seveda nihce ne bo omenjal vseh zarot. To je kakor, da bi v clanek Slo satelitov bil se kratek pripis, da je zemlja po mnjenju nekaterih ploscata in sateliti ne obstajajo.

Zgodovina sprememb…

mn ::

Seveda ne čakajo na rezultat policijske raziskave. Sploh pa v BLM primerih, kjer policiji resnično ni za zaupati.

Ta primer je meni padel v oči predvsem zato ker je bil v novici link na posnetek človeka, ki beži pred napadalci in ko pride v brezizhoden položaj, strelja. Novica pa, "beli desničarski skrajnež streljal na BLM protestnike".

Ne spominjam pa se od kje ta novica. Jaz sem to gledal na agregatorju novic. In potem sem malo natančneje šel gledat in je bilo takšnih stvari še par.

Nič od tega ni dokaz za prostranskost. Za dokaz bi bilo potrebno ali vedeti kaj dejanko so novinarji in urednik v času objave vedeli in česa ne. Ali pa dobro spremljati medij in na nek ponovljiv ter merljiv način meriti če se jim to dogaja redno.

Tudi manjko pojasnitve kasneje je lahko en tak indic, ne pa dokaz seveda.

TheBlueOne ::

mn je izjavil:



Ne spominjam pa se od kje ta novica. Jaz sem to gledal na agregatorju novic. In potem sem malo natančneje šel gledat in je bilo takšnih stvari še par.

Nič od tega ni dokaz za prostranskost. Za dokaz bi bilo potrebno ali vedeti kaj dejanko so novinarji in urednik v času objave vedeli in česa ne. Ali pa dobro spremljati medij in na nek ponovljiv ter merljiv način meriti če se jim to dogaja redno.


Ne mores soditi potem ostalih medijev, ce vidis nek naslov na "agregatorju novic".

In kakor pravis, za pristranskost bi bilo treba vedeti med cem se je odlocal urednik. Kalikor opazujem jaz vsaj RTV lepo pokriva obe strani. Celo v Siriji, kjer smo vsi bili skepticni in nekoliko jezni na mainstream, ker je Rusija pogosti dosti boljse argumentirala svoje stalisce. Ampak sem bil pogosto prav ponosen na RTV in menda tudi 24ur, siol, ker so praviloma omenili se drugo, torej rusko stalisce.

Pac je treba vedno pregledati vse. Ce je bil morda Sirija medijski kiks, to ne pomeni, da je Belorusija demokraticna, ker pisejo o tem na podoben nacin. Tudi desne medije bi lahko gladko odpisali zaradi vojne v Iraku, ce bi bilo "napaka in te ni vec".

Med tem pa Nova24 samo trobi SDSovo stalisce. To je vazno ontopic.

mn ::

> Med tem pa Nova24 samo trobi SDSovo stalisce.

Čista resnica in nihče razumen jih ne jemlje resno. Upam vsaj.

Ampak kaj pa če ima RTV res bias na določeno smer? Sploh ker so nacionalni medij, bi moral biti tukaj kriterij precej bolj oster!

TheBlueOne ::

mn je izjavil:

> Med tem pa Nova24 samo trobi SDSovo stalisce.

Čista resnica in nihče razumen jih ne jemlje resno. Upam vsaj.

Ampak kaj pa če ima RTV res bias na določeno smer? Sploh ker so nacionalni medij, bi moral biti tukaj kriterij precej bolj oster!


Ampak ne mores na neki "ce" predpostavki rusiti RTV, ker JJ rece, da ga ne boza kakor on hoce in imenuje svojo TV "V sluzbi resnice". Potem ves kako kredibilen je. RTV je cisto normalno izpostavljen kritiki in se za moj okus strokovno in predvsem z neko maniro loteva odgovorov.

Vecina kritike pa je povrsna. Ko zelis iti s kritiki v kak detajl jo pa popihajo. In tudi, ce kritiki najdejo kaksen clnek, ki je morda biased, ker se je urednik narobe odlocil, to ne pomeni, da je potem vse res in potrebujes reformo.

Zgodovina sprememb…

mn ::

Ne bi jaz ničesar rušil, JJ itak ni nek kredibilen vir za karkoli. Tudi moja kritika je površna se zavedam tega. Zato bi bilo super, če bi kdo naredil neodvisno in kvaliteno raziskavo. Čeprav spet vprašanje kdo bi ji sploh verjel. In niti ne govorim o reformah na prvo žogo, ker po mojem mnenju vseeno v Sloveniji ni medija ki bi delal bolje.

Recimo en članek s siola, kjer malce poskušajo razgaliti ta bias:

https://siol.net/siol-plus/kolumne/greh...

Dopuščam pa možnost, da sem na propagando naletel in nasedel. Saj roko na srce zato tudi tole pišem. Mogoče pa izvem kaj novega.

Utk ::

Ja, Nova24 je...nora24. Ampak od 100 vprašanj, ki jih zastavijo (pa jih RTV ne), si jih bi kakšnih 5 morda vseeno zaslužilo konkreten odgovor. Pa jih ponavadi ni. Objektivna RTV bi pogledala tudi noro24 in kje kaj iz tam vlekla naprej. RTV se je začel obnašat skoraj malo komercialno, tisto kar so odprli oni, furajo do amena, tisto, kar niso, radi zanemarijo. Pa to nima veze z levimi in desnimi. Še bolj bedast primer, včeraj so naši igrali fuzbal, pa tega pri športu sploh niso (vsakič) omenili, če bi oni prenašali to tekmo, pa bi bila to tema tričetrt vseh športnih oddaj. To pri javni rtv ne gre.

TheBlueOne ::

mn je izjavil:



Recimo en članek s siola, kjer malce poskušajo razgaliti ta bias:

https://siol.net/siol-plus/kolumne/greh...

Dopuščam pa možnost, da sem na propagando naletel in nasedel. Saj roko na srce zato tudi tole pišem. Mogoče pa izvem kaj novega.


Malo je biased po desnicarsko, ker jo opravicuje na nacin, da drugi so tudi. Manjka samo, da je tako ali tako vrnila in se pokesala.

Ampak to je vsaj zame problem Desusa in ne neke splosne politike.

Machete ::

Sicer OT, ampak meni je bolj zastrašujoče, čemu vse te ljudi plačujemo, če se cel parlament in vse komisije, ter 60% kadra na ministrstvih ukvarja predvsem s sabo in lastnimi svinjarijami, ter išče svinjarije pri drugih, ter kako se izmotati iz svojih. Še državni sekretarji iščejo načine kako rešit prijatelje kriminalce.
Država k' norc.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

111111111111 ::

Tale članek mi je bil zanimiv, ne vem pa ali je portalplus kredibilen vir informacij.
https://www.portalplus.si/3916/ali-lahk...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Pravilo je preprosto: če so naši, so OK in pravilni, sicer pa narobe in napačno.


Saj vidiš: malo prej en pove, da je lev, progresiven in za napredek, potem pa čisto po desničarsko nasprotuje vsaki spremembi na bolje. In loči ljudi na dve sorte, kot desničar.

Potem pa se še čudi, da ga ne jemlješ resno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mn ::

MrStein je izjavil:

Pravilo je preprosto: če so naši, so OK in pravilni, sicer pa narobe in napačno.


Saj vidiš: malo prej en pove, da je lev, progresiven in za napredek, potem pa čisto po desničarsko nasprotuje vsaki spremembi na bolje. In loči ljudi na dve sorte, kot desničar.

Potem pa se še čudi, da ga ne jemlješ resno.


Kaj nisi ravno ti tisti, ki ločuje ljudi na dva tabora?

MrStein ::

Če najdeš primer, potem ja. Če ne, pa ...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:


Da jim lahko ocitas pristranskost mora biti zatajena informacija iz kredibilnega vira. Seveda nihce ne bo omenjal vseh zarot. To je kakor, da bi v clanek Slo satelitov bil se kratek pripis, da je zemlja po mnjenju nekaterih ploscata in sateliti ne obstajajo.

Kaj pa recimo tale izjava:
Na vprašanje novinarja Radia Slovenija o zasuku slovenske diplomacije na vzhod, proti Višjegrajskim državam pa je Le Drian odgovoril, da ni njegova stvar, kakšne odnose države vzpostavljajo znotraj regije. Poudaril je pomen enotnosti pogledov glede varnosti in razvoju Evropske unije, da pa je normalno, da so si države znotraj unije različne in glede na to vzpostavljajo tesnejše odnose. Tudi Francija ima denimo s Portugalsko drugačen odnos kot s kakšno drugo državo
.

Vir: https://www.domovina.je/francoski-zunan...

Da te mora minister druge države podučiti, da se takih stvari ne sprašuje.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Cruz ::

111111111111 je izjavil:

pa je Le Drian odgovoril, da ni njegova stvar, kakšne odnose države vzpostavljajo znotraj regije.
Seveda je njegova stvar, saj pa je davkoplačevalec, pa še novinar!

111111111111 je izjavil:

da pa je normalno, da so si države znotraj unije različne in glede na to vzpostavljajo tesnejše odnose.
Ja, v našem primeru so to države, ki jih združuje desničarska vlada in korupcija.

111111111111 je izjavil:

Tudi Francija ima denimo s Portugalsko drugačen odnos kot s kakšno drugo državo.
Tukaj ni bilo govora o drugačnih odnosih, ampak o močnemu sodelovanju s samo določenimi državami. Bomo videli kako bodo dalje razvijali odnose.

111111111111 je izjavil:

Da te mora minister druge države podučiti, da se takih stvari ne sprašuje.
Ne nasedaj na desničarsko propagando, ker se takšne stvari definitivno sprašuje. Bi pa bili rajši, če se jih ne bi, to pa ja.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

111111111111 ::

Cruz je izjavil:

111111111111 je izjavil:

pa je Le Drian odgovoril, da ni njegova stvar, kakšne odnose države vzpostavljajo znotraj regije.
Seveda je njegova stvar, saj pa je davkoplačevalec, pa še novinar!

Emmm... Le Drian je francoski minister. Ni ne davkoplačevalec ne novinar. Pa znaš sploh brati?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Cruz ::

111111111111 je izjavil:

Cruz je izjavil:

111111111111 je izjavil:

pa je Le Drian odgovoril, da ni njegova stvar, kakšne odnose države vzpostavljajo znotraj regije.
Seveda je njegova stvar, saj pa je davkoplačevalec, pa še novinar!

Emmm... Le Drian je francoski minister. Ni ne davkoplačevalec ne novinar. Pa znaš sploh brati?
Izgleda, da ne, se posipam s pepelom.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Utk ::

Ne sekiraj, sej tudi ostalo kar si napisal ni nič manj neumno. A če se nekaj menimo s francozi in nemci, ne glede na poljake, je pa to v redu? Zakaj? Je res tolk bolj verjetno, da imajo Nemci bolj podoben interes našemu kot Poljaki in Čehi? In to zmeraj in v vsakem primeru? Zakaj se v 30 letih nismo nikoli z njimi v čem združili. Smo tolk več vredni? Še Nemci in Američani se nekaj ukvarjajo z nami, mi smo pa preveč pomembni za Čehe, čeprav nas že v marsičem ščijejo.

Machete ::

bigsmally je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Me zanima kako bi ti bilo, da odrascas v getu, vse kar poznas v otrostvu je nasilje, in kriminal, potem pa ti neke razvajene YT riti govorijo, da ti ni pomoci, ker ti in taki kot ti poznate samo kriminal.


To da črnci zakrivijo 90% medrasnih zločinov je zato ker so revni?


https://twitter.com/Pandorable12/status...
Oh Amerika. Niti en teden še ni, odkar sem nazaj v NY. Zjutraj se vozim s sodelavcema (oba temnopolta, eden od njiju vozi) v službo in nas brez razloga ustavi policist. Oba kolega pretipa in preveri dokumente, mene pa ne, a me vpraša "mam, you okay, d'you need assistance?"


Kaj bi pa ti, pekel potico in jo raznašal po policijskih postajah?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

111111111111 ::

Cruz je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Cruz je izjavil:

111111111111 je izjavil:

pa je Le Drian odgovoril, da ni njegova stvar, kakšne odnose države vzpostavljajo znotraj regije.
Seveda je njegova stvar, saj pa je davkoplačevalec, pa še novinar!

Emmm... Le Drian je francoski minister. Ni ne davkoplačevalec ne novinar. Pa znaš sploh brati?
Izgleda, da ne, se posipam s pepelom.

Redko videno na slo-tech, da kdo prizna napako, ponavadi se kar potuhnejo. Respect.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

MrStein ::

Že drugič v tej temi.
Je že sumljivo. :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

bysaRD ::

Vidim, da so SDS troli prodrli tudi na Slotech... Povprečen IQ komentatorja je padel na 20.

Zgodovina sprememb…

streleccc ::

Dejmo pogledat iz objektivne perspektive. 30 let (give or take) so mediji v Sloveniji bolj naklonjeni levemu polu, bolj nastrojeni so proti desnemu. FACT. Kdor tega ne vidi, ne bi smel komentirati na nobenem forumu te teme. Na RTVslo.si in 24ur.com se to opazi že iz naslovov. Včasih bolj subtilno, včasih manj. Nova24TV je zasebni medij, RTV pa plačujemo "vsi". Za moje pojme ima RTV veliko solidnega programa, široko paleto oddaj. Ko pa pridemo do informativnega/političnega programa, pa je stvar žal uravnotežena proti eni strani - na levo. Seveda je v interesu države, da ima javni RTV servis. Ampak 2200 zaposlenih in tako jamranje g. Kadunca, ojoj, zoptimiziraj ali pa pojdi.

poweroff ::

Kaj ima to veze s slabo varnostjo spletne strani?
sudo poweroff

luli ::

Kaj pa imaSova z Novo24. Razen, če se jo pa izkorišča za notranjepolitične boje.

poweroff ::

To boš pa ti najbolje vedel.
sudo poweroff
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

#socraTECH: Etični razvoj informacijske družbe v Ljubljani

Oddelek: Novice / NWO
347238 (5110) AndrejO
»

Alternativa Rtvslo.si

Oddelek: Loža
428789 (6589) m4cer
»

Desettisoče osebnih podatkov na internetu, Informacijski pooblaščenec pa ukrepa le mu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
12351779 (34959) Kaboom

Več podobnih tem