» »

Anonymous napadel Novo24TV

1 2
3
4

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:


Levica je na oblasti že toliko let, da ne more več zamenjat nobenega stolčka. Desnica pa mora tiste pometat dol in dat svoje gor. POčakaj da pride levica nazaj na oblast, bodo kmalu menjave.

Kaj pa TEŠ 6, makete, afere v zdravstvu, neukrepanje pri krizi. Pa ti resno misliš, da pri naši dvopolni politiki eden od polov POŠTEN.

Zelo si naiven.


Si malo zmedem? Izhajal sem iz kritike, da RTV naj ne bi uravnotezeno porocal.

RTV je porocal o vsem kar nastevas, na soocenja vabil ljudi z razlicnimi mnenji, iz razlicnih strank itn. Nihce ne pravi, da je zgolj SDS leglo nepotizma in edini, ki ima kaj masla na glavi. SDS pa je absolutni prvak kar se tice enoumja in opravicevalne retorike, kakor jo vidim tukaj pri tebi, ko zaemenjas fokus, ko se hisa iz kart podira.

Ne vem ali si naucen, da menjas fokus, ali si placan, na vsak nacin je nekonstruktivno. Na tan nacin lahko vecno blebetas neke neumnosti, dokler morda ne najdes skupne tocke. In ce najdes tocko, kjer je konsenz ali pa imas morda bolj prav, to ne legitimizira vseh neumnosti za nazaj.

Bolj ontopic je Nova24 se vedno stankarsko glasilo, ki ni protipol levi ampak je zgolj glasilo SDSa, ki uporablja podobe retoricne diverzije kot si pravkar poskusil ti.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:


Si malo zmedem? Izhajal sem iz kritike, da RTV naj ne bi uravnotezeno porocal.

RTV je porocal o vsem kar nastevas, na soocenja vabil ljudi z razlicnimi mnenji, iz razlicnih strank itn. Nihce ne pravi, da je zgolj SDS leglo nepotizma in edini, ki ima kaj masla na glavi. SDS pa je absolutni prvak kar se tice enoumja in opravicevalne retorike, kakor jo vidim tukaj pri tebi, ko zaemenjas fokus, ko se hisa iz kart podira.

Ne vem ali si naucen, da menjas fokus, ali si placan, na vsak nacin je nekonstruktivno. Na tan nacin lahko vecno blebetas neke neumnosti, dokler morda ne najdes skupne tocke. In ce najdes tocko, kjer je konsenz ali pa imas morda bolj prav, to ne legitimizira vseh neumnosti za nazaj.

Bolj ontopic je Nova24 se vedno stankarsko glasilo, ki ni protipol levi ampak je zgolj glasilo SDSa, ki uporablja podobe retoricne diverzije kot si pravkar poskusil ti.

Spremljam RTV in je prekleto pristranska. Npr. Tarča o maskah. Počivalšek sploh ni prišel do besede. RTV je čisto levi medij, prav prežet z levo ideologijo.

Naj te kar postavim na laž:

TheBlueOne je izjavil:



RTV je cisto realno pokrivala prejsnjo koalicijo. Seveda pa tezko odriha po Levici, ce hodi po posto, ce nima orozarskih afer, ce nima financnih mahinacij, ce nima kreditov iz Bosne, ce ne zeli financirati svojih privat televizij iz javnega denarja itn. Mi ni znan kaksen primer, ko bi Levica recimo po prevzemu oblasi svojim podelila posle po druzinskih in prijateljskih kljucih.

Vse kar so delali je da so slepo vztrajali, da se realizira njihova politika, ki pa je bila naravnana socialno in ne v smislu denar v nase zepe.

Morda pa mi lahko kaksen gledalec Nove24 pove, ce imajo kaksne podobne afrere kot solastnik njihove televizije. Da vidim, kaj pricakujete, da naj bi se o Levici porocalo.


Iz zgornjega zapisa vidim, da misliš, da o zločinih levice ni kaj povedati, ker jih sploh ni. In očitno levica ni nič pospravila v svoje žepe

Škoda da nekateri zaradi politične agresije ne vidite dalje od konice nosu. Seveda me boš v naslednjem postu označil za Janšista, preprosto samo zato, ker mi oba politična pola smrdita, ampak ker mi smrdi tvoj levičarski drek, misliš da mi desničarski manj in sem že takoj tvoj sovražnik.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Poldi112 ::

Markoff je izjavil:

poweroff je izjavil:

Napad hekerjev na svobodo govora: Kar 10.677 vdorov na Nova24tv.si v enem dnevu: https://nova24tv.si/slovenija/napad-hek...

Podoben stil kot Mladina. Mladina ima to prednost, da je predvsem tiskani medij in kot tak uporaben po iztrebljanju v kakšni gošči ter za zbiranje las od domačem striženju. Res pa je, da slednjo funkcijo opravlja dobro tudi reklama za Hofer. Nihče pri zdravi pameti pa ne jemlje resno vsebine kateregakoli od teh treh pamfletov.


Kolega, Mladina in Nova TV sta kot dan in noč. Prva je kakovostni kritični časopis, druga pa propagandno trobilo. Posledično sem prvo včeraj z užitkom prebral, drugo pa pogledam parkrat na leto, ko je tu kakšna novica v zvezi z njimi.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:



Iz zgornjega zapisa vidim, da misliš, da o zločinih levice ni kaj povedati, ker jih sploh ni. In očitno levica ni nič pospravila v svoje žepe

Škoda da nekateri zaradi politične agresije ne vidite dalje od konice nosu. Seveda me boš v naslednjem postu označil za Janšista, preprosto samo zato, ker mi oba politična pola smrdita, ampak ker mi smrdi tvoj levičarski drek, misliš da mi desničarski manj in sem že takoj tvoj sovražnik.


Ne, narobe vidis. Nihce ne pravi, da o zlocinih levice ni treba govoriti, to je tvoja domisljija, da se boljse pocutis. Jaz ne bi podpiral in ne bi volil nikogar, ki je sodeloval pri katerihkoli mahinacijah. Ni vazno ali leva ali desna.

Problem je, da Nova24 izrazito enostransko opravicuje vse kar naredi desna. Cetudi je res, da imas obcutek, da tvoj favorit na RTV ni prisel dovolj do besede, je to samo tvoje mnenje. Dejstvo je, da je bil tam, dejstvo je, da je dobil besedo, kakor je tudi dejstvo, da pogosto sploh ne pridejo na soocenja, posebej takrat ko je jasno kaj je bilo in zacnejo raje protikampanijo v tvojem stilu s svojimi trobili.

Kjer pa ne pozabit, da kar dela desna, je absurdni ekstrem, kakor tudi opravicevanje Nove24. Da se enkrat nekoliko povzamem, postafobnost, pravni ssitem je OK samo, ko jim koristi, jasen nepotizem ko se gre okoli poslov itn. In ker se tukaj pogovarjamo o Nova24 je to se kako ontopic.

Ne vem ali se ne zavedas, ampak sirsi javnosti bi sigurno bilo v interesu, da bi bila moznost neke diskvalifikacije desnih politikov, ce delajo pizdarije, ne pa da se jih zgolj opravicuje in mece pozornost drugam, ces da leva tudi ni popolna. Leva bo verjetno zamenjala vse desetkrat pocez prej kot pa bo desna naredila vsaj malo reda. Vem pa, da bos ti verjetno opraviceval nedotakljivost z neko fantazijo o tem, da je na levi diskvalifikacija zgolj fitktivna in da v resnici vse vodijo neki strici iz ozadja in ne vem kaj se.

Realnost je taka, da je Nova24 zgolj enoumano glasilo SDSa, kakor pa vidis tudi sam na svojem primeru RTV to ni. Lahko jokcas, da tvoj ni dobil dovolj pozornosti in poskusas argumentirati, da se morda nagiba levo. Ampak enostavno niti priblizno ni v isti ligi, kot srot, ki ga producira Nova24.

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

111111111111 je izjavil:


Spremljam RTV in je prekleto pristranska. Npr. Tarča o maskah. Počivalšek sploh ni prišel do besede.
Kolikor se jaz spomnim, je nonstop trobil po svoje in ni odgovarjal na vprašanja, zato so ga "prekinjali".

111111111111 je izjavil:

Škoda da nekateri zaradi politične agresije ne vidite dalje od konice nosu. Seveda me boš v naslednjem postu označil za Janšista, preprosto samo zato, ker mi oba politična pola smrdita, ampak ker mi smrdi tvoj levičarski drek, misliš da mi desničarski manj in sem že takoj tvoj sovražnik.
Brez centristov SDS ne bi bil prvak v Sloveniji.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

111111111111 ::

@Cruz, TheBlueOne:
Edina prava bi bila tehnična vlada. Čudno da se vidva ne razumeta z SDS, tako kot njim se tudi vama ne da nič dopovedat.

RTV je politično pristranski medij plačan iz strani države. Je izredno daleč od nevtralnega, pa se lahko vidva na glavo postavita. V času korona krize so vlado napadali iz vseh strani, z vsem mogočim.

Jasno mi je da prebereta samo tisto kar hočeta. Ta vlada je vsaj malo stresla stolčke RTV mastadonu, da se sedaj vsaj nekatere leve RTV pijavke bojijo za svoje stolčke.

TheBlueOne je izjavil:


Ne vem ali se ne zavedas, ampak sirsi javnosti bi sigurno bilo v interesu, da bi bila moznost neke diskvalifikacije desnih politikov, ce delajo pizdarije, ne pa da se jih zgolj opravicuje in mece pozornost drugam, ces da leva tudi ni popolna. Leva bo verjetno zamenjala vse desetkrat pocez prej kot pa bo desna naredila vsaj malo reda. Vem pa, da bos ti verjetno opraviceval nedotakljivost z neko fantazijo o tem, da je na levi diskvalifikacija zgolj fitktivna in da v resnici vse vodijo neki strici iz ozadja in ne vem kaj se.

Sploh vidiš kakšen levičarski extremist si? Samo desne politike bi diskvalificiral. Spet jokaš kako je levica popolna in poštena.

Nobene trenutne politične opcije v Sloveniji ne vidim, ki bi bila primerna za vlado. Pahor mi je edini politik, ki se trudi ostati na sredini in nanj pljuvate vi iz leve in oni iz desne. Ko je hotel neko zmerno sredino pa ga odrezali in poslali v pokoj.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Cruz ::

111111111111 je izjavil:

@Cruz, TheBlueOne:
Edina prava bi bila tehnična vlada.
Če bi bila tehnična vlada, bi bili temnopolti in revni množično diskriminirani v Ameriki. Oh wait.

Dejstvo je, da ne moreš vse podatke razlagati "znanstveno". In pri vladanju rabiš tudi empatijo, moralo, nikjer pa ni razvidno, da jo imajo naravoslovci/tehniki več.

111111111111 je izjavil:

RTV je politično pristranski medij plačan iz strani države. Je izredno daleč od nevtralnega, pa se lahko vidva na glavo postavita. V času korona krize so vlado napadali iz vseh strani, z vsem mogočim.
Pravilno, ker so (bili) tako nekonsistentni kot otroci v osnovni šoli, kateri so se odločili špricati zadnji dve uri, da bi šli na sladoled in so se morali zagovarjati pred razrednikom. In nima veze, če je bila kriza, kriza te še ne naredi imuna na kritike.

Če nekdo napada vlado, še ne pomeni, da je levičar.

111111111111 je izjavil:

Jasno mi je da prebereta samo tisto kar hočeta.
Jaz probam brati obe strani. In več zavajanja najdem na trobilih vlade: nova24tv, siol.net, demokracija ipd. Preveri katere medije ti največ spremljaš in se vprašaj, če morda nisi biased centrist, ki govori, da sta obe strani "slabi", obenem pa stalno pljuva samo po levičarjih, ker konzumira desničarsko propagando.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

bigsmally ::

Cruz je izjavil:

Jaz probam brati obe strani. In več zavajanja najdem na trobilih vlade: nova24tv, siol.net, demokracija ipd. Preveri katere medije ti največ spremljaš in se vprašaj, če morda nisi biased centrist, ki govori, da sta obe strani "slabi", obenem pa stalno pljuva samo po levičarjih, ker konzumira desničarsko propagando.


Tipična izjava skrajnega levičarja.
CNN poroča o mirnih protestih ko je odzadaj mesto v plamenih, tvoji se pa derete da je Tucker naredil rasizem s citiranjem FBI statistike in je zato nekredibilen zavajalec ki širi sovraštvo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Poldi112 ()

111111111111 ::

Cruz je izjavil:

Jaz probam brati obe strani. In več zavajanja najdem na trobilih vlade: nova24tv, siol.net, demokracija ipd. Preveri katere medije ti največ spremljaš in se vprašaj, če morda nisi biased centrist, ki govori, da sta obe strani "slabi", obenem pa stalno pljuva samo po levičarjih, ker konzumira desničarsko propagando.

Jaz sem biased centrist. Na komentarje o Nova24 ne odgovarjam ker se strinjam da so desničarski časopis in pod Janševo oblastjo. Sem mislil da je to jasno. Z vama se ne strinjam glede RTV-ja. Za Novo24 ali Novo24TV mi dol visi.

Jaz spremljam slo-tech, RTV (zaradi poročanja o okužbah, drugače ga do korona krize nisem niti bral), news-tech. Od tiskanih pa Monitor.

Cruz je izjavil:

Če bi bila tehnična vlada, bi bili temnopolti in revni množično diskriminirani v Ameriki. Oh wait.

Dejstvo je, da ne moreš vse podatke razlagati "znanstveno". In pri vladanju rabiš tudi empatijo, moralo, nikjer pa ni razvidno, da jo imajo naravoslovci/tehniki več.

Empatija in morala ni razvidna tudi iz trenutne vladajoče strukture.

Cruz je izjavil:

Pravilno, ker so (bili) tako nekonsistentni kot otroci v osnovni šoli, kateri so se odločili špricati zadnji dve uri, da bi šli na sladoled in so se morali zagovarjati pred razrednikom. In nima veze, če je bila kriza, kriza te še ne naredi imuna na kritike.

Če nekdo napada vlado, še ne pomeni, da je levičar.

Od nevtralnega medija bi človek pričakoval da enako grobo napada oba politična pola. Na RTV so bili na začetku prav pompozni naslovi, kaj vse koalicija dela narobe. Ko ga je biksal šarec so bili bistveno bolj prizanesljivi. predlagam da prebereš kakšne komentarje dopuščajo. Komentarji o neumnih kristjanih ostajajo, medtem ko žaljenje muslimanov vestno brišejo. :D Zame je to pristranski medij. Ali pusti vse ali vestno briši in cenzuriraj vse. Ravno tako je pri migrantih. Katera politična opcija je bolj naklonjena čemu?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nirm ::

večina ljudi, ki gre študirat novinarstvo so po naravi tudi sami progresivno/revolucionarno usmerjeni, zato tudi pogosto rahlo ideološko poročanje. ampak to nima veze z rtvjem, tako je povsod po svetu. zmeraj je bilo in zmeraj bo. morda edino to, da je za zaposlitev na rtv vseeno pomembno, da imaš neko izobrazbo s tega področja, da nisi ravno totalen amater.

uravnoteženega poročanja na javni televiziji tako pač ni, zmeraj bo rahlo levo ideološko usmerjeno. ampak dokler ostane idealistično in kritično usmerjena v splošnem do vseh, jaz v tem ne vidim problema.
in primerjanje z novo24 je tukaj čisto mimo. pač strankarsko trobilo. če bi šteli izrečene neresnice bi verjetno nova vodila 9:1 proti rtv. in namen nove ni informiranje naroda, pač pa širjenje jeze in sovraštva in nabiranje političnih točk (zadaj pa verjetno še pranje denarja).

največkrat se pristransko poročanje na javni tv zgodi tam, kjer se tematika tiče progresivnih ljudi (ala civilni protesti), njih samih (karkoli v zvezi z rtv, kulturo itd..). kar pa se tiče same politike in gospodarstva, pa sam redko opazim.
na koncu pa ne pozabimo tudi to - če se gre politik (pa ne samo politik - v bistvu kdorkoli) vojno z novinarji in jih žali, se bodo še toliko bolj spravili na njega.

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:

@Cruz, TheBlueOne:
Edina prava bi bila tehnična vlada. Čudno da se vidva ne razumeta z SDS, tako kot njim se tudi vama ne da nič dopovedat.

RTV je politično pristranski medij plačan iz strani države. Je izredno daleč od nevtralnega, pa se lahko vidva na glavo postavita. V času korona krize so vlado napadali iz vseh strani, z vsem mogočim.

Jasno mi je da prebereta samo tisto kar hočeta. Ta vlada je vsaj malo stresla stolčke RTV mastadonu, da se sedaj vsaj nekatere leve RTV pijavke bojijo za svoje stolčke.


Zakaj tehnicna vlada? Da koncas demokracijo in s tem regulacijo?

Prav pa placas RTV kakor Avstrija. Pac naredis nekaj podobnega GISu, da terja mimo drzave. Javna televizija pac mora biti.

In prevec predvidevas. To, da kdo kdaj pretresa stolcke me niti ne moti. Morda recimo v primeru, ce imajo v teku sodne postopke in takrat v pravni sistem ali policijo injicirajo svoje.

Me pa moti, da JJ in SDS sanjata, da bi njihova privatna TV bila placana ali subvencionirana iz proracuna.

Pa ne me tako veselo tiscati na levo. Bi bil takoj proti levi, ce bi tiscali kaksno komunisticno enoumje, ce bi se pritozevali nad konkretnimi pravnimi postopki proti njim, ce bi si podrejali medije itn. Obcutek da je RTV last leve obstaja samo zato, ker to trobi SDS. Politikom z njihovim nacinom javna televizija pac ni v interesu. Kakor tudi ne pravni sistem katerega sistematicno izigravajo in dajejo v nic ko ni po njihovo. Ce bi leva naredila tako radikalno trobilo v njihovo smer kot je Nova24 bi hitro bilo jasno, da je RTV popolnoma na mestu.

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:


Pa ne me tako veselo tiscati na levo. Bi bil takoj proti levi, ce bi tiscali kaksno komunisticno enoumje, ce bi se pritozevali nad konkretnimi pravnimi postopki proti njim, ce bi si podrejali medije itn. Obcutek da je RTV last leve obstaja samo zato, ker to trobi SDS. Politikom z njihovim nacinom javna televizija pac ni v interesu. Kakor tudi ne pravni sistem katerega sistematicno izigravajo in dajejo v nic ko ni po njihovo. Ce bi leva naredila tako radikalno trobilo v njihovo smer kot je Nova24 bi hitro bilo jasno, da je RTV popolnoma na mestu.

Žal se ne strinjam s tabo. Žalostno je da levica svojega trobila ne rabi. Če bi RTV res bila tako nevtralna, potem bi levica potrebovala svoj medij, tako ga pa ne rabi, če gledam tvojo logiko.

RTV spremljam nekje od novembra 2019 ko se je začela kriza na Kitajskem. Prej nisem več let prebiral mainstream medijev. Razlika med novmebrom in marcem je bila očitna. Praktično so začeli po novi vladi udrihat takoj naslednji dan, kot da se jim je malo odtrgalo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:


Žal se ne strinjam s tabo. Žalostno je da levica svojega trobila ne rabi. Če bi RTV res bila tako nevtralna, potem bi levica potrebovala svoj medij, tako ga pa ne rabi, če gledam tvojo logiko.

RTV spremljam nekje od novembra 2019 ko se je začela kriza na Kitajskem. Prej nisem več let prebiral mainstream medijev. Razlika med novmebrom in marcem je bila očitna. Praktično so začeli po novi vladi udrihat takoj naslednji dan, kot da se jim je malo odtrgalo.


Kaj bi morali ignorirati Galeta? Morda, da je Peterletova hcerka dobila provizijo, ker zna nemsko itn.? Pri njih se takoj zacne udrihanje ker se ocitno ne znajo zadrzati niti sekunde. Takoj menjave v policiji, takoj potisnejo nos v preiskave, kar je popolnoma nedopustno. Ce RTV ne bi porocal bi bilo pa res kaj narobe.

Leva nima takega medija, ker ni higienicno. Ce bi ga imela bi takoj potisnila vecino vsaj v center.

Simptomi takega medija bi bili:
- Zgolj propaganda
- Povabljeni gostje samo politiki iz leve opcije
- Lastniska struktura levih bogatunov
- Opravicevalni monologi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:


Zakaj tehnicna vlada? Da koncas demokracijo in s tem regulacijo?

Ne. Da končam ideološko vojno. Če mene vprašaš bi mogel Janša odstopit ene 2-3 leta nazaj, da bi se SDS reformirala in levica razpadla, ker ne bi več imela na volitvah parole: volite nas, da ne bo na oblasti Janša. Potem pa bi se oblikovala neka sredinska koalicija, ki bi pobrala dobre ideje po obeh straneh (ker dejansko oboji imajo nekaj odličnih idej, ki bi se jih splačalo implementirat, pa so ideje prišle od napačne struje).

Tehnična vlada prevzame oblast do naslednjega poletja in uredi zakone, ki zamujajo na ravni EU, s tem bi ogromno prihranili pri kaznih in zamudah. Tehnična vlada zareže in reformira zdravstvo (afera srčnih zaklopk), da malo strese stolčke.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

chort ::

111111111111 je izjavil:

Žal se ne strinjam s tabo. Žalostno je da levica svojega trobila ne rabi. Če bi RTV res bila tako nevtralna, potem bi levica potrebovala svoj medij, tako ga pa ne rabi, če gledam tvojo logiko.

RTV spremljam nekje od novembra 2019 ko se je začela kriza na Kitajskem. Prej nisem več let prebiral mainstream medijev. Razlika med novmebrom in marcem je bila očitna. Praktično so začeli po novi vladi udrihat takoj naslednji dan, kot da se jim je malo odtrgalo.

Janša ni prvič na oblasti, ampak tretjič. In vsakič se je dogajalo podobno sranje, le da je sedaj še potencirano z očitno nesposobnostjo kriznega upravljanja (okrog katerega je bil pravzaprav zgrajen njegov kult osebnosti Osamosvojitelja). RTV si je očitno zapomnil, kako so jim že poskusili storiti silo v prejšnjih iteracijah, saj so potrebovali kar nekaj časa, da so se rešili voljnih samo-da-je-naš idiotov, ki so jih fasali na vodilna mesta. Nekateri spremljamo RTV približno 40x dlje kot ti, in lahko opazimo vzorce zgrešene uredniške politike, in koliko časa traja, da se po takšnih eksperimentih vzpostavi približno normalno stanje. Meni recimo trenutni senzacionalizem RTVja ne diši, mi je pa zelo všeč izobraževalni in dokumentarni program, filmski je pa sploh odličen.

Levica in sredina ne potrebujeta svojega trobila, ker je ciljna publika drugačna in manjši procent kupi propagando brez kritičnega razmisleka.

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:



Kaj bi morali ignorirati Galeta? Morda, da je Peterletova hcerka dobila provizijo, ker zna nemsko itn.? Pri njih se takoj zacne udrihanje ker se ocitno ne znajo zadrzati niti sekunde. Takoj menjave v policiji, takoj potisnejo nos v preiskave, kar je popolnoma nedopustno. Ce RTV ne bi porocal bi bilo pa res kaj narobe.

Leva nima takega medija, ker ni higienicno. Ce bi ga imela bi takoj potisnila vecino vsaj v center.

Simptomi takega medija bi bili:
- Zgolj propaganda
- Povabljeni gostje samo politiki iz leve opcije
- Lastniska struktura levih bogatunov
- Opravicevalni monologi

NAredi preprost preizkus. Poglej kaj najdeš na RTV SLO pod iskalnim pojmom Šarec in kaj najdeš na Požar reportu. :D Na RTV slo je Šarec naredil praktično vse prav, samo ker mu je opozicija metala polena pod noge ni šlo naprej. :D

Res pa se mi zdi, da se je RTV SLO najlepše odprla kot levičarski medij, ko je oblast prevzel Janša.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:


Ne. Da končam ideološko vojno. Če mene vprašaš bi mogel Janša odstopit ene 2-3 leta nazaj, da bi se SDS reformirala in levica razpadla, ker ne bi več imela na volitvah parole: volite nas, da ne bo na oblasti Janša. Potem pa bi se oblikovala neka sredinska koalicija, ki bi pobrala dobre ideje po obeh straneh (ker dejansko oboji imajo nekaj odličnih idej, ki bi se jih splačalo implementirat, pa so ideje prišle od napačne struje).

Tehnična vlada prevzame oblast do naslednjega poletja in uredi zakone, ki zamujajo na ravni EU, s tem bi ogromno prihranili pri kaznih in zamudah. Tehnična vlada zareže in reformira zdravstvo (afera srčnih zaklopk), da malo strese stolčke.


Pa kaj ti ni jasno? On je ze nekajkrat obljubil, da bo odstopil. Verjetno ko je imel oböutek, da ne bo vec slo, potem pa ga verjetno vedno znova preseneti, da ni vazno kaj naredi je baza stabilna. Marsikaj bi bilo pri njihovih fino, pa ne docakas. Lahko samo opravicujes, da drugje tudi ni vse super.

SMC je bil poizkus tega kar si ti zelis. Tip iz cerkve v parlament. Edino kar mu je onemogocilo, da je bolj desni je bila zavrnitev sodelovanja s strani nSI. Drugace pa bi pri njemu imel tocno to.

Ampak v Sloveniji ni problem najti pravo opcijo ampak dopovedati ljudem, da se politike kaznuje. Ze samo JJ postafobnost bi morala biti dovolj velik razlog. Stabilne demokracije sproti cistijo. Ne pa da imas potem toliko pokvarjenih, da ti dobesedno zmanjka politikov, ce bi pocistil. Kdo pa mislis, da bi bil v tehnicni vladi? Ti in nekaj genijev in vse bi bilo super?

chort ::

111111111111 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Zakaj tehnicna vlada? Da koncas demokracijo in s tem regulacijo?

Ne. Da končam ideološko vojno. Če mene vprašaš bi mogel Janša odstopit ene 2-3 leta nazaj, da bi se SDS reformirala in levica razpadla, ker ne bi več imela na volitvah parole: volite nas, da ne bo na oblasti Janša. Potem pa bi se oblikovala neka sredinska koalicija, ki bi pobrala dobre ideje po obeh straneh (ker dejansko oboji imajo nekaj odličnih idej, ki bi se jih splačalo implementirat, pa so ideje prišle od napačne struje).

Tehnična vlada prevzame oblast do naslednjega poletja in uredi zakone, ki zamujajo na ravni EU, s tem bi ogromno prihranili pri kaznih in zamudah. Tehnična vlada zareže in reformira zdravstvo (afera srčnih zaklopk), da malo strese stolčke.


Absolutno se strinjam, normalna desna stranka (torej rez z vsemi SDS oportunisti) bi tudi levico (z malo) prisilila, da se zbere in neha kregati okrog barve felten na novem avtu.

bigsmally ::

TheBlueOne je izjavil:

Javna televizija pac mora biti.


Zakaj?

Najboljši argument ki sem ga do sedaj slišal je, da RTV rabimo ker bi drugače imeli še več ljudi na sociali.

111111111111 ::

chort je izjavil:


Levica in sredina ne potrebujeta svojega trobila, ker je ciljna publika drugačna in manjši procent kupi propagando brez kritičnega razmisleka.

Dobra šala. Levičarji pa kritični misleci. Si videl kolesarjenje? Saj ne da bi bila desnica kaj boljša, ampak da živite v utvari, da levica pa dela za narodov blagor...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:


NAredi preprost preizkus. Poglej kaj najdeš na RTV SLO pod iskalnim pojmom Šarec in kaj najdeš na Požar reportu. :D Na RTV slo je Šarec naredil praktično vse prav, samo ker mu je opozicija metala polena pod noge ni šlo naprej.


Rumeni tisk ni pokazatelj realnosti.

chort ::

111111111111 je izjavil:

chort je izjavil:


Levica in sredina ne potrebujeta svojega trobila, ker je ciljna publika drugačna in manjši procent kupi propagando brez kritičnega razmisleka.

Dobra šala. Levičarji pa kritični misleci. Si videl kolesarjenje? Saj ne da bi bila desnica kaj boljša, ampak da živite v utvari, da levica pa dela za narodov blagor...


Pri kolesarjih si lahko vsaj videl, da je tam vsak iz svojih razlogov, in ne zato, ker bi jih mobiliziral veliki vodja z brezplačnim prevozom in malico (če sem malo nesramen).

bigsmally je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Javna televizija pac mora biti.


Zakaj?

Najboljši argument ki sem ga do sedaj slišal je, da RTV rabimo ker bi drugače imeli še več ljudi na sociali.

Ravno zato, ker se jim ni treba bati za službo, če objavijo za lastnka nevšečno informacijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chort ()

TheBlueOne ::

bigsmally je izjavil:


Zakaj?

Najboljši argument ki sem ga do sedaj slišal je, da RTV rabimo ker bi drugače imeli še več ljudi na sociali.


Ker se ti niti ne sanja ne, kaj lahko naredi politika, ce ima pod sabo medije in sodstvo. Ce pa je vse privatno, ti pac drzavo kupi denar. Te razumem, ce si med tistimi na vrhu. Ce si bolj obicajen nepoliticen osebek bodi srecen, da imamo take varovalke. In se poceni je.

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:


Ampak v Sloveniji ni problem najti pravo opcijo ampak dopovedati ljudem, da se politike kaznuje. Ze samo JJ postafobnost bi morala biti dovolj velik razlog. Stabilne demokracije sproti cistijo. Ne pa da imas potem toliko pokvarjenih, da ti dobesedno zmanjka politikov, ce bi pocistil. Kdo pa mislis, da bi bil v tehnicni vladi? Ti in nekaj genijev in vse bi bilo super?

Ampak ni zanimivo, da se je SDS obdržala čez vse nevihte, levica pa se non-stop reformira in rine gor neke nove obraze. Pri Janši vsaj vemo da je drekač, pri levici pa vsak mandat pride nov "poštenjak".

Ne bi bilo vse super. Konkretno bi bilo treba zarezat v javni sektor, zdravnike itd... Vse tisto kar trenutne politične opcije ne naredijo, ker se bojijo volitev. Tehnična vlada to spuca in izreže iz sistema, potem pa se lahko kreteni igrajo svoje igre naprej.

Tudi vlada Marjana Šarca je bila tako kot on, komična. Neka manjšinska vlada na milost in nemilost prepuščena združeni levici in SNS, ni ravno uspeh.

chort je izjavil:


Pri kolesarjih si lahko vsaj videl, da je tam vsak iz svojih razlogov, in ne zato, ker bi jih mobiliziral veliki vodja z brezplačnim prevozom in malico (če sem malo nesramen).

Z razlogi, ki jih ne vedo razložit.

TheBlueOne je izjavil:

Rumeni tisk ni pokazatelj realnosti.

V Sloveniji žal je.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:



Ne bi bilo vse super. Konkretno bi bilo treba zarezat v javni sektor, zdravnike itd...


Upam, da nisi nek bogatun in bos v primeru, da se to realizira eden od tistih, ki boste nosili vecino posledic. Ce pa si bogatun te pa je lahko sram, da s polno ritjo rezes javno dobro.

111111111111 je izjavil:


TheBlueOne je izjavil:

Rumeni tisk ni pokazatelj realnosti.

V Sloveniji žal je.


To pove vec kot dovolj o tebi.

Zgodovina sprememb…

chort ::

111111111111 je izjavil:

Ampak ni zanimivo, da se je SDS obdržala čez vse nevihte, levica pa se non-stop reformira in rine gor neke nove obraze. Pri Janši vsaj vemo da je drekač, pri levici pa vsak mandat pride nov "poštenjak".

Ne bi bilo vse super. Konkretno bi bilo treba zarezat v javni sektor, zdravnike itd... Vse tisto kar trenutne politične opcije ne naredijo, ker se bojijo volitev. Tehnična vlada to spuca in izreže iz sistema, potem pa se lahko kreteni igrajo svoje igre naprej.

Tudi vlada Marjana Šarca je bila tako kot on, komična. Neka manjšinska vlada na milost in nemilost prepuščena združeni levici in SNS, ni ravno uspeh.


Ravno ta vsak nov mandat in nov poštenjak pokaže razliko med volilci - levi in sredinski del spektra imata sposobnost refleksije in si priznata da sta se o nekomu zmotila. SDS-ovce pa je nemogoče prepričati o nasprotnem, ker so za vse kriva neka pravljična bitja, ki Njemu mečejo polena pod noge.

111111111111 je izjavil:


Z razlogi, ki jih ne vedo razložit.

Tole je laž. Slišali smo precej razlogov. Niso pa vsi enaki, kar potrjuje mojo trditev o neorganiziranosti protestnikov. Skupna točka, ki jih je pripeljala na proteste pa je nasprotovanje trenutnemu načinu vladanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chort ()

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:


Upam, da nisi nek bogatun in bos v primeru, da se to realizira eden od tistih, ki boste nosili vecino posledic. Ce pa si bogatun te pa je lahko sram, da s polno ritjo rezes javno dobro.

Očitno si narobe razumel. Z rezi je mišljena reorganizacija zdravstva in javnega sektorja.

TheBlueOne je izjavil:


To pove vec kot dovolj o tebi.

O tebi pa da verjameš v Baltazarja?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Cruz ::

111111111111 je izjavil:

Od nevtralnega medija bi človek pričakoval da enako grobo napada oba politična pola. Na RTV so bili na začetku prav pompozni naslovi, kaj vse koalicija dela narobe. Ko ga je biksal šarec so bili bistveno bolj prizanesljivi.
Najprej, Šarec ni levičar. Drugič pa, kolikor se spomnim, so naredili precejšnjo afero kar se tiče njega in "ljubice" zaposlene na Sovi.

Si mogoče premislil tudi o tem, da so pač SDS dosti hujši od Šareca? Ker ko poslušaš njihovo komunikacijo in politično higieno, takoj opaziš razliko. Mogoče si enostavno zaslužijo. Ne pusti jim, da se ti začnejo smiliti, ko govorijo o globoki državi in kako so oni nonstop žrtve. Lahko primerjaš z desničarskimi politiki iz drugih držav, boš videl, da imajo vsi podoben dialog. Vsi so stalno napadeni iz strani globoke države. Ali pač.

111111111111 je izjavil:

predlagam da prebereš kakšne komentarje dopuščajo. Komentarji o neumnih kristjanih ostajajo, medtem ko žaljenje muslimanov vestno brišejo. :D Zame je to pristranski medij. Ali pusti vse ali vestno briši in cenzuriraj vse. Ravno tako je pri migrantih. Katera politična opcija je bolj naklonjena čemu?
To ne vem, vem pa, da je dosti več predsodkov in diskriminacije do muslimanov kot do kristjanov v naši državi.

In ravno zato, med drugim, ni higienično posploševati in pljuvati po migrantih in strašiti kot to delajo drugi mediji.

111111111111 je izjavil:

Empatija in morala ni razvidna tudi iz trenutne vladajoče strukture.
Je je, bi pa lahko bilo še boljše.

bigsmally je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Javna televizija pac mora biti.


Zakaj?

Najboljši argument ki sem ga do sedaj slišal je, da RTV rabimo ker bi drugače imeli še več ljudi na sociali.
Ker se borijo za preživetje, morajo producirati click bait smeti. Javnemu mediju ni treba.

111111111111 je izjavil:

Dobra šala. Levičarji pa kritični misleci. Si videl kolesarjenje? Saj ne da bi bila desnica kaj boljša, ampak da živite v utvari, da levica pa dela za narodov blagor...
Levica po definiciji dela za narodov blagor, saj se postavlja za človeške, delavske in druge pravice. Levičarji so po definiciji kritični misleci, saj nasprotujejo oz. se sprašujejo o smiselnosti družbenih tradicij, desničarji pa jih hočejo ohraniti. Kar se tiče socialnega napredka, so levičarji kritični misleci, desničarji ne. Drugače pa ne vem kaj točno je narobe s petkovim protestiranjem.

chort je izjavil:

Pri kolesarjih si lahko vsaj videl, da je tam vsak iz svojih razlogov, in ne zato, ker bi jih mobiliziral veliki vodja z brezplačnim prevozom in malico (če sem malo nesramen).
Pa zastavo! Ne pozabiti na zastavo! :)

111111111111 je izjavil:

Z razlogi, ki jih ne vedo razložit.
Ravno so enega našli, ki ni vedel zakaj protestira in zdaj to posplošuješ na vse? Enaki argumenti kot na Nova24TV. Pač mediji vedo kakšni posnetki se bolj prodajajo. Ne bi bilo tako zabavno, če bi dobili nekoga, ki bi 10 min razlagal proti kakšnim problemom se bori, boljše se prodajajo takšni posnetki.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

chort ::

111111111111 je izjavil:

Očitno si narobe razumel. Z rezi je mišljena reorganizacija zdravstva in javnega sektorja.

Imaš kak konkreten predlog, ali samo ponavljaš floskule o slabem zdravstvu in prevelikem javnem sektorju? Res nista idealna, nista pa tako obupno slaba, kot se ju predstavlja.
Glede na to, da je mala država, brez surovin, z begom možganov in kupčkom korupcije, je Slovenija še vedno oaza miru z zgledno kakovostjo življenja. In rešitev ni manj sociale, ampak več sociale.

111111111111 ::

chort je izjavil:


Ravno ta vsak nov mandat in nov poštenjak pokaže razliko med volilci - levi in sredinski del spektra imata sposobnost refleksije in si priznata da sta se o nekomu zmotila. SDS-ovce pa je nemogoče prepričati o nasprotnem, ker so za vse kriva neka pravljična bitja, ki Njemu mečejo polena pod noge.

Tako po 4 letih se vsak pokvari in ga je treba zamenjat. Vsekakor sami levičarji z integriteto. :D

chort je izjavil:


Tole je laž. Slišali smo precej razlogov. Niso pa vsi enaki, kar potrjuje mojo trditev o neorganiziranosti protestnikov. Skupna točka, ki jih je pripeljala na proteste pa je nasprotovanje trenutnemu načinu vladanja.

He, he, he... Narod že po parih mesecih ve da se popolnoma narobe vlada. V demokratični državi se gre na volitve ne pa po ulici vzklikat neke parole. Pa še trdit, da je večina proti. Očtitno večina ni proti, če je vlada legitimna in ima večino v parlamentu, jo je izvolilo ljudstvo. če je ljudstvo neumno je pa druga tema, dejstvo pa je da je na oblasti demokratična vlada in jim dal prav, da ne popuščajo pozivom ulice.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

bigsmally ::

TheBlueOne je izjavil:

bigsmally je izjavil:


Zakaj?

Najboljši argument ki sem ga do sedaj slišal je, da RTV rabimo ker bi drugače imeli še več ljudi na sociali.


Ker se ti niti ne sanja ne, kaj lahko naredi politika, ce ima pod sabo medije in sodstvo. Ce pa je vse privatno, ti pac drzavo kupi denar. Te razumem, ce si med tistimi na vrhu. Ce si bolj obicajen nepoliticen osebek bodi srecen, da imamo take varovalke. In se poceni je.


Mediji so varovalka pred politiko in miljarderji? To si me pa nasmejal, skoraj bi mi ušlo v hlače.

Če so res taka varovalka potem mi pa najdi eno točko ki RTV nima skupno z miljarderji? Eno točko kjer RTV ni enotna z boljševiško levico. Eno novico ki ni kopijpašta CNN, MSNBC, BBC...

Zakaj ne poročajo kako ta teden klečijo Izraelski vojaki na vratovih palestincev, ko so taka varovalka. Zakaj o temu poroča samo RT? Razloži mi zakaj so popolnoma enostranski?

chort ::

111111111111 je izjavil:

chort je izjavil:


Ravno ta vsak nov mandat in nov poštenjak pokaže razliko med volilci - levi in sredinski del spektra imata sposobnost refleksije in si priznata da sta se o nekomu zmotila. SDS-ovce pa je nemogoče prepričati o nasprotnem, ker so za vse kriva neka pravljična bitja, ki Njemu mečejo polena pod noge.

Tako po 4 letih se vsak pokvari in ga je treba zamenjat. Vsekakor sami levičarji z integriteto. :D

chort je izjavil:


Tole je laž. Slišali smo precej razlogov. Niso pa vsi enaki, kar potrjuje mojo trditev o neorganiziranosti protestnikov. Skupna točka, ki jih je pripeljala na proteste pa je nasprotovanje trenutnemu načinu vladanja.

He, he, he... Narod že po parih mesecih ve da se popolnoma narobe vlada. V demokratični državi se gre na volitve ne pa po ulici vzklikat neke parole. Pa še trdit, da je večina proti. Očtitno večina ni proti, če je vlada legitimna in ima večino v parlamentu, jo je izvolilo ljudstvo. če je ljudstvo neumno je pa druga tema, dejstvo pa je da je na oblasti demokratična vlada in jim dal prav, da ne popuščajo pozivom ulice.

Če vidiš, da se je prodajal za nekaj kar ni, ni potrebno čakat 4 leta. Večina se nas spomni prejšnjih JJ mandatov, meni osebno pa je dovolj že sam način komunikacije. In protesti Janše res ne bi smeli vznemirjati, saj so ga naredili (googlaj JBTZ).

bigsmally je izjavil:

Mediji so varovalka pred politiko in miljarderji? To si me pa nasmejal, skoraj bi mi ušlo v hlače.

Če so res taka varovalka potem mi pa najdi eno točko ki RTV nima skupno z miljarderji? Eno točko kjer RTV ni enotna z boljševiško levico. Eno novico ki ni kopijpašta CNN, MSNBC, BBC...

Zakaj ne poročajo kako ta teden klečijo Izraelski vojaki na vratovih palestincev, ko so taka varovalka. Zakaj o temu poroča samo RT? Razloži mi zakaj so popolnoma enostranski?

Boljševiška levica? Ah dej no, ta parola je bila na plonk listku za prejšnji mesec, smo že septembra.

Palestina na rtvslo.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chort ()

TheBlueOne ::

bigsmally je izjavil:



Mediji so varovalka pred politiko in miljarderji? To si me pa nasmejal, skoraj bi mi ušlo v hlače.


Malo prevec YT teorij zarot?

111111111111 ::

chort je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Očitno si narobe razumel. Z rezi je mišljena reorganizacija zdravstva in javnega sektorja.

Imaš kak konkreten predlog, ali samo ponavljaš floskule o slabem zdravstvu in prevelikem javnem sektorju? Res nista idealna, nista pa tako obupno slaba, kot se ju predstavlja.
Glede na to, da je mala država, brez surovin, z begom možganov in kupčkom korupcije, je Slovenija še vedno oaza miru z zgledno kakovostjo življenja. In rešitev ni manj sociale, ampak več sociale.


Zdravstvo:
- centralna nabava medicinskih pripomočkov
- uskladitev pogodb EU za nabavo zdravil iz tujine
- 5€ obveznega plačila za obisk družinskega zdravnika
- ukint dodatno zdravstveno zavarovanje in ga spremenit v obvezno
- bolnik naj bo vezan na zdravstveni dom, ne na zdravnika (med dopusti je nemogoče kaj urediti, če ni nujno)
- odpustiti slabe kirurge ( za operacijo slepiča je potrebno 45 minut, če je vse brez zapletov, če ima kirurg pri vsaki operaciji probleme in traja operacija 2 uri, je očitno za v penzijo)

Javni sektor:
- reorganizacija javnih naročil (ni najpomembnejša cena, ampak obseg del in kakovost materialov)
- povečati število delovnih inšpektorjev na terenu, ostrejše kazni za delo na črno
- redna plačila prej kot v 90 dnevih
- nagrajevanje uspešnosti pri delu
- prevetritev seznama javnih zavodov in pregled upravičenosti prejemkov

chort je izjavil:


Če vidiš, da se je prodajal za nekaj kar ni, ni potrebno čakat 4 leta. Večina se nas spomni prejšnjih JJ mandatov, meni osebno pa je dovolj že sam način komunikacije. In protesti Janše res ne bi smeli vznemirjati, saj so ga naredili (googlaj JBTZ).


Saj je sam odstopil in upal da bo šel na volitve. Še Šarčevi najožji so bili presenečeni. Torej levica nima niti enega politika, ki bi bil kompetenten in vlado držal skupaj za 4 leta? Priznam sesuvanje vlade (največkrat lastne) gre levici bistveno bolje kot samo vladanje. :D Če bi bila levica toliko boljša od desne opcije Jajo ne bi imel za burek in bi moral lepo čepeti v opoziciji tako kot pri Drnovšku, ki je imel trdo roko, da je držal na vajeti leve razvajence in Janšo na distanco. Za njim so bili bolj klovni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:


Zdravstvo:
- centralna nabava medicinskih pripomočkov
- uskladitev pogodb EU za nabavo zdravil iz tujine
- 5€ obveznega plačila za obisk družinskega zdravnika
- ukint dodatno zdravstveno zavarovanje in ga spremenit v obvezno
- bolnik naj bo vezan na zdravstveni dom, ne na zdravnika (med dopusti je nemogoče kaj urediti, če ni nujno)
- odpustiti slabe kirurge ( za operacijo slepiča je potrebno 45 minut, če je vse brez zapletov, če ima kirurg pri vsaki operaciji probleme in traja operacija 2 uri, je očitno za v penzijo)

Javni sektor:
- reorganizacija javnih naročil (ni najpomembnejša cena, ampak obseg del in kakovost materialov)
- povečati število delovnih inšpektorjev na terenu, ostrejše kazni za delo na črno
- redna plačila prej kot v 90 dnevih
- nagrajevanje uspešnosti pri delu
- prevetritev seznama javnih zavodov in pregled upravičenosti prejemkov


Vau, cestitam. Kdo bi si mislil, da je tako enostavno. Multiekspert. Ne vem zakaj takih nihce ne opazi.

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:


Vau, cestitam. Kdo bi si mislil, da je tako enostavno. Multiekspert. Ne vem zakaj takih nihce ne opazi.

Z veseljem bi rad videl tvojo listo, če si o tem sploh razmišljal? Ali bolj razmišljaš, kako bi povzročal težave sedanji vladi, da bi na oblast prišli tvoji najljubši?

P.S.: Drugače pa preprostih stvari nihče ne uredi, ker so preproto preproste.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Vau, cestitam. Kdo bi si mislil, da je tako enostavno. Multiekspert. Ne vem zakaj takih nihce ne opazi.

Z veseljem bi rad videl tvojo listo, če si o tem sploh razmišljal? Ali bolj razmišljaš, kako bi povzročal težave sedanji vladi, da bi na oblast prišli tvoji najljubši?

P.S.: Drugače pa preprostih stvari nihče ne uredi, ker so preproto preproste.


Ti povem iz izkusenj, da niti kaj vsi menijo da je preprosto praviloma ni. Zato pa tvoj spekter predpostavk pokriva morje strokovnjakov.

Ce ta vlada ne bo rusila medij ali pravne drzave jim pustim mir. Ce imajo konsenz, da privatizirajo vse kar naj, posebej, ker jih podpirajo tocno tisti, ki bodo najvec izgubili.

bigsmally ::

TheBlueOne je izjavil:

bigsmally je izjavil:



Mediji so varovalka pred politiko in miljarderji? To si me pa nasmejal, skoraj bi mi ušlo v hlače.


Malo prevec YT teorij zarot?


Ko berem že x-tič kako je Putin zstrupil svojega konkurenta, kako je v Belarusiji padla demokracija ker so z 80+ izvolili napačnega, ker je Kim spet umrl, ker je Kim spet svojega strica predelal v klobase, mirni protestniki v Ameriki, sistematičen rasizem v Ameriki, neo naci ustrelil 3 nedolžne antifovce oz. antifa sploh ne obstaja, zadušen/ustreljen nedolžni črnc s strani KKK policije...

Same jutub zarote in twiter deep fake posnetki ki kažejo ravno obratno kot pa poroča državni RTV.

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:


Ti povem iz izkusenj, da niti kaj vsi menijo da je preprosto praviloma ni. Zato pa tvoj spekter predpostavk pokriva morje strokovnjakov.

Jaz pa ti povem iz izkušenj, da se ljudje ne lotijo stvari, ker menijo da bo pretežko. Kar se tiče strokonjakov pa drži. rabimo jih veliko, pa bežijo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Ti povem iz izkusenj, da niti kaj vsi menijo da je preprosto praviloma ni. Zato pa tvoj spekter predpostavk pokriva morje strokovnjakov.

Jaz pa ti povem iz izkušenj, da se ljudje ne lotijo stvari, ker menijo da bo pretežko. Kar se tiče strokonjakov pa drži. rabimo jih veliko, pa bežijo.


Ja, ker nam gredo na zivce taka posplosevanja in brezupno stanje, ko politika lahko dela vse kar hoce.

bigsmally je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

bigsmally je izjavil:



Mediji so varovalka pred politiko in miljarderji? To si me pa nasmejal, skoraj bi mi ušlo v hlače.


Malo prevec YT teorij zarot?


Ko berem že x-tič kako je Putin zstrupil svojega konkurenta, kako je v Belarusiji padla demokracija ker so z 80+ izvolili napačnega, ker je Kim spet umrl, ker je Kim spet svojega strica predelal v klobase, mirni protestniki v Ameriki, sistematičen rasizem v Ameriki, neo naci ustrelil 3 nedolžne antifovce oz. antifa sploh ne obstaja, zadušen/ustreljen nedolžni črnc s strani KKK policije...

Same jutub zarote in twiter deep fake posnetki ki kažejo ravno obratno kot pa poroča državni RTV.


Lahko samo pritrdis. Saj vem kako to gre.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Fantje ura je 15 preč. Domov bo treba. Lepo je bilo malo drezat.

Lep dan še naprej.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

MrStein ::

TheBlueOne je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Ampak ko je levica na oblasti pa RTV ne udriha po oblasti, ampak po opoziciji. :D


RTV je cisto realno pokrivala prejsnjo koalicijo. Seveda pa tezko odriha po Levici, ce hodi po posto, ce nima orozarskih afer, ce nima financnih mahinacij, ce nima kreditov iz Bosne, ce ne zeli financirati svojih privat televizij iz javnega denarja itn. Mi ni znan kaksen primer, ko bi Levica recimo po prevzemu oblasi svojim podelila posle po druzinskih in prijateljskih kljucih.

Vse kar so delali je da so slepo vztrajali, da se realizira njihova politika, ki pa je bila naravnana socialno in ne v smislu denar v nase zepe.

Morda pa mi lahko kaksen gledalec Nove24 pove, ce imajo kaksne podobne afrere kot solastnik njihove televizije. Da vidim, kaj pricakujete, da naj bi se o Levici porocalo.

Kaj ima veze Levica? Govora je o (prejšnji) koaliciji. A preusmerjaš pozornost?

TheBlueOne je izjavil:


Jaz ne bi podpiral in ne bi volil nikogar, ki je sodeloval pri katerihkoli mahinacijah. Ni vazno ali leva ali desna.

Hja, ti in jaz ne, večina pa. Imaš idejo kako to rešit? (glede na tvoje prejšnje pisanje par vrstic višje, dvomim)

Cruz je izjavil:

biased centrist

Ah ja, če nisi skrajen, si ... skrajen!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

chort ::

111111111, z več kot pol tvojimi predlogi se tudi jaz strinjam, a vendar tiči hudič v podrobnostih. Recimo, javna naročila v obstoječi obliki so bila uvedena ravno zaradi korupcije pri prejšnjem sistemu javnih naročil, ko je bila cena drugotnega pomena in si je lahko vsak uradnik izmislil kriterij, ki je bil nujen ne glede na ceno (absolutno se strinjam, da cena ne sme biti edini zveličavi kriterij, ker sem videl preveč primerov neumnega "šparanja" na kritični infrastrukturi, ki je na koncu stalo x2 ravno zaradi najcenejših komponent). Stvari zvenijo super na papirju, praksa pa potem pokaže vse slabosti. Zagovarjam evolucijo, ne pa revolucionarnega pristopa, pri katerem koli od zgoraj naštetih vprašanj. In pa seveda dosledno sankcioniranje zlorab, ne glede na to, kako se piše krivec.

Anyway, smo hudo offtopic :)

TheBlueOne ::

MrStein je izjavil:


Hja, ti in jaz ne, večina pa. Imaš idejo kako to rešit? (glede na tvoje prejšnje pisanje par vrstic višje, dvomim)



Seveda. Ohranis javno televizijo kot prvo. Da imas vsaj moznost, da ni pod vplivom politike. Terjas neko politicno kulturo in poskusas prepricati druge, da spremenijo nacin dojemanja politike.

Korake naprej trenutno zavirajo tisti, ki pocasi izginjajo. Naceloma sem optimist ko vidim kako volijo mlajse generacije.

Mlajse pa redko zanimajo levi, desni, partizani in domobranci, tako da koncno konec stabilnosti SDS, ker pade polovica sloganov. S tem pa prostor za neko zdravo desno opcijo. Pa niti sam nisem ne vem kako star, vidim pa, da so nekaj let mlajsi prav fletno pragmaticni.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

Samo popravek...

S tem pa nastane prostor za neko zdravo desno opcijo.

MrStein ::

TheBlueOne je izjavil:

MrStein je izjavil:


Hja, ti in jaz ne, večina pa. Imaš idejo kako to rešit? (glede na tvoje prejšnje pisanje par vrstic višje, dvomim)



Seveda. Ohranis javno televizijo kot prvo. Da imas vsaj moznost, da ni pod vplivom politike. Terjas neko politicno kulturo in poskusas prepricati druge, da spremenijo nacin dojemanja politike.

Čakaj, saj javno televizijo že imamo. Že ves čas.
Kako je to "predlog rešitve" ???

A je to spet neka "sprememba, a brez sprememb" ?

chort je izjavil:

111111111, z več kot pol tvojimi predlogi se tudi jaz strinjam, a vendar tiči hudič v podrobnostih. Recimo, javna naročila v obstoječi obliki so bila uvedena ravno zaradi korupcije pri prejšnjem sistemu javnih naročil, ko je bila cena drugotnega pomena in si je lahko vsak uradnik izmislil kriterij, ki je bil nujen ne glede na ceno (absolutno se strinjam, da cena ne sme biti edini zveličavi kriterij, ker sem videl preveč primerov neumnega "šparanja" na kritični infrastrukturi, ki je na koncu stalo x2 ravno zaradi najcenejših komponent). Stvari zvenijo super na papirju, praksa pa potem pokaže vse slabosti. Zagovarjam evolucijo, ne pa revolucionarnega pristopa, pri katerem koli od zgoraj naštetih vprašanj. In pa seveda dosledno sankcioniranje zlorab, ne glede na to, kako se piše krivec.

Anyway, smo hudo offtopic :)

Hja, to spada v temo o vladi, samo tam je še več trolov.

Za zgornje pa je "preprosta rešitev": odgovornost

Zdaj namreč vse stlačijo v neke paragrafe in je na koncu vedno kriv "excel". Nihče kriv, nihče odgovoren.

TheBlueOne je izjavil:


Vau, cestitam. Kdo bi si mislil, da je tako enostavno. Multiekspert. Ne vem zakaj takih nihce ne opazi.

Preprosto. Ker ga taki kot ti preglasijo. Tako tule, kot na volitvah (vsi za jajota, pol za, pol proti).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::



PS: Kaj ste res šli vsi iz službe? :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

Cruz je izjavil:


111111111111 je izjavil:

Dobra šala. Levičarji pa kritični misleci. Si videl kolesarjenje? Saj ne da bi bila desnica kaj boljša, ampak da živite v utvari, da levica pa dela za narodov blagor...
Levica po definiciji dela za narodov blagor, saj se postavlja za človeške, delavske in druge pravice. Levičarji so po definiciji kritični misleci, saj nasprotujejo oz. se sprašujejo o smiselnosti družbenih tradicij, desničarji pa jih hočejo ohraniti. Kar se tiče socialnega napredka, so levičarji kritični misleci, desničarji ne.

- kaj je Levica naredila za "človeške, delavske in druge pravice" ?
- kot vidiš v prejšnjih sporočilih, je ravno obratno: levo opredeljeni so proti spremembam, tiste, ki so za, pa imenujejo desničarji
- no povej nekaj kritičnih misli levice (o družbi, ne o obrobnih zadevah)

chort je izjavil:

111111111111 je izjavil:

chort je izjavil:


Levica in sredina ne potrebujeta svojega trobila, ker je ciljna publika drugačna in manjši procent kupi propagando brez kritičnega razmisleka.

Dobra šala. Levičarji pa kritični misleci. Si videl kolesarjenje? Saj ne da bi bila desnica kaj boljša, ampak da živite v utvari, da levica pa dela za narodov blagor...


Pri kolesarjih si lahko vsaj videl, da je tam vsak iz svojih razlogov, in ne zato, ker bi jih mobiliziral veliki vodja z brezplačnim prevozom in malico (če sem malo nesramen).

A res? Kaki razlogi pa so to? Kako, da so se ti razlogi pojavili ravno 23-ega marca 2020?

Tam so zgolj, ker so naši padli z oblasti. In na oblasti več niso naši.
Če bi jih motilo karkoli drugega, bi lahko protestirali dan, teden, mesec ali leto prej pa niso. Kaj jim je preprečevalo?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

111111111111 je izjavil:


Tehnična vlada prevzame oblast do naslednjega poletja in uredi zakone, ki zamujajo na ravni EU, s tem bi ogromno prihranili pri kaznih in zamudah. Tehnična vlada zareže in reformira zdravstvo (afera srčnih zaklopk), da malo strese stolčke.

In zato se nikoli to ne bo zgodilo. Ker so proti "i naši, i vaši". Lepo vidiš po prejšnjih odzivih.

Smo za spremembe, ampak brez sprememb! (in potem sebe imenujejo napredni itd...)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

111111111111 ::

Vidim v vsakodnevnem življenju. V občini ne prideš nikamor, če nisi strogo naš, če imaš idejo pa je preveč podobna tistim na drugi strani, pač ne dobiš sredstev ker jih ni.

To me pri vsem skupaj najbolj jezi. Če je prvo vprašanje župana ali sem član katere stranke? WTF? Kakor gledam trenutno situacijo v občini, bo treba delati veliko prostovoljnega dela, pomagat čim več ljudem pol pa kandidirat za župana na samostojni listi in pokazat fakiča trenutni arhitekturi. Samo to je projekt za 5-10 let. Gremo v razvoj, gremo v kulturo, gremo v socialo predvsem z dobrimi idejami in delom. Kake barve je kdo mi dol visi. Treba izboljšat pogoje za mlade družine, da prevzemajo kmetije, da se lokalno razvija gospodarstvo z malimi podjetniki, veliki uničijo preveč okolja. Župan podpira 3-4 največja podjetja, 2-3 velike obrtnike ostali pa hirajo ali delajo po sosednjih občinah. Skratka štala.

Enako je na državni ravni. pol pol. Če nisi naš potem si njihov. Nič ne pomaga da si poln idej in entuzijazma, pripravljen delati zastonj. Nisi prave barve, ne moreš dobit projekta, ki je mimogrede pomoč ljudem v finančni stiski, da dobijo spremljevalca in sestavijo načrt kako splezati nazaj na zeleno vejo, to bi koristilo fakin vsem barvam. Saj pravim nisi prave barve. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

#socraTECH: Etični razvoj informacijske družbe v Ljubljani

Oddelek: Novice / NWO
347239 (5111) AndrejO
»

Alternativa Rtvslo.si

Oddelek: Loža
428790 (6590) m4cer
»

Desettisoče osebnih podatkov na internetu, Informacijski pooblaščenec pa ukrepa le mu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
12351780 (34960) Kaboom

Več podobnih tem