» »

Anonymous napadel Novo24TV

1
2
3 4

PacificBlue ::

Imamo davkoplacevalci raje RTV servis, kot pa gnil fasisticni medij.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

HulkHogan ::

PacificBlue je izjavil:

Imamo davkoplacevalci raje RTV servis, kot pa gnil fasisticni medij.


Če prav razumem se fašisti brigajo zase, drugi pa mi prisilno pobirajo denar iz žepa?

ahac ::

Narobe razumeš.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

TheBlueOne ::

HulkHogan je izjavil:



Kot da ste študirani na CNN kaj drugačni :))

Čudno da ni Antifa, pardon, Anonoymus napadel RTV slo ki svojo propagando širi na račun davkoplačevalcev?


Pa si ti kdaj pogledal Novo24 TV? Ali te samo placajo da trobis njihove parole?

Od kdaj si najbolj pameten, ce te solajo enostranski monologi privatne televizije?

Oziroma pardon, ce te solajo youtube monologi. Od tam verjetno vleces CNN? Sat ti bo hitro jasno, da v monologu ne mores izgubiti argumenta. Raje glej soocenja enakih kalibrov.

Zgodovina sprememb…

HulkHogan ::

ahac je izjavil:

Narobe razumeš.


Kaj ne razumem? Po tvoje so fašisti tisti ki mi ne kradejo iz žepa za razliko od RTV.

TheBlueOne je izjavil:


Pa si ti kdaj pogledal Novo24 TV? Ali te samo placajo da trobis njihove parole?


NovaTV me nikoli ni prisilila da jim "dam" denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HulkHogan ()

PacificBlue ::

HulkHogan je izjavil:

ahac je izjavil:

Narobe razumeš.


Kaj ne razumem? Po tvoje so fašisti tisti ki mi ne kradejo iz žepa za razliko od RTV.

TheBlueOne je izjavil:


Pa si ti kdaj pogledal Novo24 TV? Ali te samo placajo da trobis njihove parole?


NovaTV me nikoli ni prisilila da jim "dam" denar.


A si bebo?

Imas odstopno izjavo(odjava sprejemnikov), pa se resi rtv servisa.. ali kaj cakas?
Kaj mislis, da bos s takimi neumnimi komentarji povzrocil?
Fak kako so nekateri “tezki”.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

TheBlueOne ::

HulkHogan je izjavil:



NovaTV me nikoli ni prisilila da jim "dam" denar.


In? Lokalni vrac tudi ne, pa verjetno raje gres do zdravnika. Njihova kakovost je primerna ceni, ki jo placas.

Drzava pac potrebuje nekaj servisov RTV je eden od njih. Kar se tice uravnotezenosti pa naj SDS namesto da nastavlja svoje izkoristi RTV, gre redno na soocenja kamor je povabljen in pokaze kaj sposotvanja.

Gagarin ::

PacificBlue je izjavil:

HulkHogan je izjavil:

ahac je izjavil:

Narobe razumeš.


Kaj ne razumem? Po tvoje so fašisti tisti ki mi ne kradejo iz žepa za razliko od RTV.

TheBlueOne je izjavil:


Pa si ti kdaj pogledal Novo24 TV? Ali te samo placajo da trobis njihove parole?


NovaTV me nikoli ni prisilila da jim "dam" denar.


A si bebo?

Imas odstopno izjavo(odjava sprejemnikov), pa se resi rtv servisa.. ali kaj cakas?
Kaj mislis, da bos s takimi neumnimi komentarji povzrocil?
Fak kako so nekateri “tezki”.


Bebo si predvsem ti - RTV te sili da jim plačuješ, če pa nočeš, se moraš odpovedati vsem televizijam in radijem, tudi tistim ki ne pobirajo harača. Če bi bilo možno se odpovedati se samo RTV Slovenija, bi imela le-ta v trenutku najmanj 70% manj "naročnikov"

HulkHogan ::

PacificBlue je izjavil:


A si bebo?


"The lady doth protest too much, methinks"

Kaj to delaš na RTV pa se bojiš konkurence? A je tvoja temeljna človeška pravica da lahko z roko greš v moj žep?

TheBlueOne ::

Gagarin je izjavil:



Bebo si predvsem ti - RTV te sili da jim plačuješ, če pa nočeš, se moraš odpovedati vsem televizijam in radijem, tudi tistim ki ne pobirajo harača. Če bi bilo možno se odpovedati se samo RTV Slovenija, bi imela le-ta v trenutku najmanj 70% manj "naročnikov"


Sami razvajani sprogramirani v JJ zaljubljeni pacienti. Kaj ste froci, da vam ni jasno, da ce hoces mir in spodobno drzavo pac potrebujes nekatere servise. Javna televizija je bolj vazna, kot si nekateri mislite in se zelo poceni.

Kdor rusi javno TV, pravno drzavo itn. ima kot cilj lahko samo, da se okoristi. Ce mislis, da je drag RTV pusti lopovom pravni in medijski mir. Gospodarska skoda, ki jo lahko naredi politik, ki ima monopol dalec ni v isti ligi kot visina teh prispevkov.

HulkHogan je izjavil:


Kaj to delaš na RTV pa se bojiš konkurence? A je tvoja temeljna človeška pravica da lahko z roko greš v moj žep?


Kaj ti to resno? Dejansko ne razumes smisla javnih servisov, davkov itn.?

To ves, da imajo zglednje drzave te servise, ker imas na koncu vec zaradi stabilnosti ki jo servisi nosijo. Tisti, kar bi prihranil pri davkih in dajatvah bi debelo preplacal ko bi tvoj delodajalec moral prevzeti ves riziko in verjetno se podkupnine za politiko.

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

Gagarin je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

HulkHogan je izjavil:

ahac je izjavil:

Narobe razumeš.


Kaj ne razumem? Po tvoje so fašisti tisti ki mi ne kradejo iz žepa za razliko od RTV.

TheBlueOne je izjavil:


Pa si ti kdaj pogledal Novo24 TV? Ali te samo placajo da trobis njihove parole?


NovaTV me nikoli ni prisilila da jim "dam" denar.


A si bebo?

Imas odstopno izjavo(odjava sprejemnikov), pa se resi rtv servisa.. ali kaj cakas?
Kaj mislis, da bos s takimi neumnimi komentarji povzrocil?
Fak kako so nekateri “tezki”.


Bebo si predvsem ti - RTV te sili da jim plačuješ, če pa nočeš, se moraš odpovedati vsem televizijam in radijem, tudi tistim ki ne pobirajo harača. Če bi bilo možno se odpovedati se samo RTV Slovenija, bi imela le-ta v trenutku najmanj 70% manj "naročnikov"


Bebo si ti!

Lahko odjavis rtv narocnino, saj o tem je bilo govora!
Kar pa gledas se poleg, pa me niti ne zanima.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Raptor F16 ::

TheBlueOne je izjavil:

Nova24 ni tako nedolzna, kot si misli marsikdo tukaj. Posebej, ce JJ uspe v njo kanalizirati javni denar, kar se trudi zna dobiti zadeva cisto novo dimenzijo.

Mi pa deluje po stilu recimo Severno Korejsko. Monologi opravicenja, natolcovanje, nobenih gostov, ki se z njimi ne strinjajo itn. Ce temu das denar iz tistega odstotka privrzencev, ki bulijo samo to naredis fanatike.


Pralnica denarja, itak. Za drugo ta televizija tak ni + Troll - program da se ljudje z drugimi bedarijami ukvarjajo namesto s pomembnimi problemi.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

nekikr ::

Lahko odjavis rtv narocnino, saj o tem je bilo govora!

Ne, v bistvu je ne moreš. Zdaj so vse skupaj zapakirali tako, da niti pametnega telefona ne smeš imeti, če želiš biti oproščen plačila RTV prispevka. Pa tudi prej nisi mogel odjaviti RTV naročnine. Odjavo so namreč pogojevali s tem, da nimaš nobenega radia, nobenega TV sprejemnika. Kaj točno ima TV sprejemnik, povezan na internet z Netflixom veze pri RTV naročnini veš pa najbrž le ti. Kot da bi pogojeval "odjavo" plačila vinjete s tem, da moraš prodati tudi kolo in štedilnik.

Raptor F16 ::

nekikr je izjavil:

Lahko odjavis rtv narocnino, saj o tem je bilo govora!

Ne, v bistvu je ne moreš. Zdaj so vse skupaj zapakirali tako, da niti pametnega telefona ne smeš imeti, če želiš biti oproščen plačila RTV prispevka. Pa tudi prej nisi mogel odjaviti RTV naročnine. Odjavo so namreč pogojevali s tem, da nimaš nobenega radia, nobenega TV sprejemnika. Kaj točno ima TV sprejemnik, povezan na internet z Netflixom veze pri RTV naročnini veš pa najbrž le ti. Kot da bi pogojeval "odjavo" plačila vinjete s tem, da moraš prodati tudi kolo in štedilnik.


Avtoradio tudi šteje ? :D
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

pegasus ::

Raptor F16 je izjavil:

Avtoradio tudi šteje?
V Nemčiji da.

PacificBlue ::

nekikr je izjavil:

Lahko odjavis rtv narocnino, saj o tem je bilo govora!

Ne, v bistvu je ne moreš. Zdaj so vse skupaj zapakirali tako, da niti pametnega telefona ne smeš imeti, če želiš biti oproščen plačila RTV prispevka. Pa tudi prej nisi mogel odjaviti RTV naročnine. Odjavo so namreč pogojevali s tem, da nimaš nobenega radia, nobenega TV sprejemnika. Kaj točno ima TV sprejemnik, povezan na internet z Netflixom veze pri RTV naročnini veš pa najbrž le ti. Kot da bi pogojeval "odjavo" plačila vinjete s tem, da moraš prodati tudi kolo in štedilnik.



“Če preverbe resničnosti podane izjave ne dovoljujete, morate svoj podpis na tem obrazcu overiti
pri notarju ali na upravni enoti “

Al ti mogoce notar preveri stanje doma?;)
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

chort ::

Zakaj točno se desni in Nova24TV pizdijo čez zakon o RTV prispevku? Če jaz prav berem uradni list, ga je 15.7.2005 sprejela prav prva Janševa vlada (3.12.2004 - 21.11.2008)

floyd1 ::

Kaj to delaš na RTV pa se bojiš konkurence?

Jp, RTV SLO se trese pred konkurenco NoveTV. Delo in Večer pa menda pred nekim šolskim cajtngom. Je Janez to povedal?

bajker ::

Še mojih 5 centov.
RTV je javni servis. Vse napredne demokratične države imajo javno televizijo. Ta skrbi za to, da se dela produkcija, ki je pomembna za narod in ohranjanje jezika. Če pogledate arhiv RTV, je poln res kvalitetnih oddaj, ki jih ne bi naredil nihče drug. So del kulture narode. Res je, da povprečnega volivca vladajoče opcije bolj zanimajo resničnostni šovi in kak Gorski dohtar, a to ne pomeni, da to gledajo vsi. Nekateri si radi ogledamo produkcijo, ki ne zadovoljuje le centra za uživanje, ampak pri tem doda tudi kako koristno dodatno povezavo med nevroni.
Takih oddaj ne bo delal nihče drug, nobena komercialna televizija. Ker jih boli le za € in $. Delal jih bo le RTV, ker ni in ne sme biti komercialno usmerjen. A so pomembne. Zelo. Za ohranjanje jezika in kulture. Ker narod ne definira politika, ne partizani, ne bela garda, ne RKC, ne Pahor (Borut), ne Jajo, ne Kučan, ne..., pač pa jezik in kultura. Kaj nam je ostalo od naših prednikov? S čim se ponašamo? Kaj hodijo gledat turisti v Ljubljano in druge kraje? Kaj gremo gledat mi, ko gremo v tujino? Muzeje, arhitekturo, galerije,... skratka kulturo. (Naravo sem tu izpustil, ker ne definira naroda.)
Kultura in jezik definira narod. In RTV je del te kulture. Inteligentni narodi se tega dobro zavedajo. Kam sodimo mi?
Največji problem RTV je v tem, da se vanj ves čas vtika politika. Ko ji koristi, ga hvalijo, ko jim ne, bi ga najraje uničili.
RTV je treba očistiti politike in ji pustiti, da opravlja svoje delo. RTV mora voditi svet nepolitičnih strokovnjakov, vpliv politike pa bi moral biti prepovedan z ustavo.
Vladajoča opcija ima polna usta patriotizma. Pravi patriot skrbi za svojo kulturo in jezik bolj kot za vse ostalo.

Še o kritikah vlade.
V demokraciji je naloga VSEH medijev, da se o vladi razmišlja in piše kritično. Vlade se nikoli ne hvali. Vsaj v demokraciji ne. Nobena odločitev vlade ni nikoli dobra za vse. Naloga medijev je, da o tem pišejo kritično.
Vlado smo izvolili in jo plačujemo, da dela dobro. To se razume samo po sebi. Nobene potrebe ni, da se jo hvali.
Zelo verjetno cajtengi ves čas hvalijo Kima, pa Lukašenka, pa Orbana in podobne modele, a Merkelco in Macrona bolj redko.
Kritika vlade je integralni del demokracije. Od kod za vraga si demokrat Jajo predstavlja, da ga bodo vsi le hvalili?

poweroff ::

Na Nova24TV so napisali clanek, da so napadalci "ukradli zgolj smeti in objavili potvorjene podatke". V istem članku hkrati tudi trdijo, da so njihovi "IT strokovnjaki ugotovili, da so uspeli skopirati le staro varnostno kopijo spletne strani".

Se pravi so njihove spletne vsebine smeti... ?
sudo poweroff

SeMiNeSanja ::

poweroff je izjavil:

Na Nova24TV so napisali clanek, da so napadalci "ukradli zgolj smeti in objavili potvorjene podatke". V istem članku hkrati tudi trdijo, da so njihovi "IT strokovnjaki ugotovili, da so uspeli skopirati le staro varnostno kopijo spletne strani".

Se pravi so njihove spletne vsebine smeti... ?

Ne podcenjuj smeti!

Eni so na smeteh zgradili kraljestva!
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

PacificBlue ::

Zdaj trenutno gledalci Nova24TV gledajo intervju z JJ na 1.programu tv slovenije;).
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

floyd1 ::

Se pravi so njihove spletne vsebine smeti... ?

Tu pa je težko oporekati. Kar so rekli so rekli 8-).

luli ::

Nova24 je očitno zelo gledana. Vidim, da jo dosti ljudi gleda, daj vsi veste kaj se tam predvaja.
Dobro jim je to ratalo.

floyd1 ::

luli je izjavil:

Nova24 je očitno zelo gledana. Vidim, da jo dosti ljudi gleda, daj vsi veste kaj se tam predvaja.
Dobro jim je to ratalo.

:O
:))
;((

nekikr ::

Takih oddaj ne bo delal nihče drug, nobena komercialna televizija.

Bo, če jih boš plačal. Zdaj ti pač ustreza, ker ti jih plačam jaz, če bi jih moral sam se pa ne bi več tako zavzeto zavzemal za kulturo ;) Levičarska parola gre takole: enostavno je s tujim kurcem po koprivah.

kuall ::

TheBlueOne je izjavil:

Nova24 ni tako nedolzna, kot si misli marsikdo tukaj.

Ko smo končno dobili protiutež levim fanatikom iz mainstream medijev 24 ur itd bi jo ti ukinil in označil za največjo nevarnost. To je cenzura, kot jo imajo v Severni Koreji, kjer drugačno razmišljanje ni dovoljeno. Če ne vidiš, da mainstream merdiji v slo in ameriki navijajo za svojo politično opcijo potem si neumen.

TheBlueOne ::

kuall je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Nova24 ni tako nedolzna, kot si misli marsikdo tukaj.

Ko smo končno dobili protiutež levim fanatikom iz mainstream medijev 24 ur itd bi jo ti ukinil in označil za največjo nevarnost. To je cenzura, kot jo imajo v Severni Koreji, kjer drugačno razmišljanje ni dovoljeno. Če ne vidiš, da mainstream merdiji v slo in ameriki navijajo za svojo politično opcijo potem si neumen.


Vem, da je tezko razumeti, ampak RTV na soocenja vedno povabi vse, vedno povzame mnenja vec strani itn. Je pa res, da se tisti, ki potem tarnajo pogosto ne odzovejo. Nova24 ni nobena protiutez temu, gre tako dalec od uravnotezenega da je najprej pateticno, potem ti je smesno, potem pa se ustrasis, da se kdo pusti tako peglati. Niti Mladina ne vlece tako levo, kot Nova24 vlece desno in noben medij ni tako brezsramno glasilo dolocene politicne opcije kot Nova24. Dobesedno opravicujejo SDS in natolcujejo.

Ne vem, kako lahko vidite SDSovo privat TV kot protiutez RTV. To je zgolj trobilo ene politicne stranke in nic drugega. Ni nic vec in nic manj kot slabo formulirano oglasno sporocilo, ki se neskoncno odvija. Kaj bo vsaka stranka pocasi imela svoj TV program?

Pa ne mi natolcevati, da je vse ostalo talec neke ultimo zarote in se samo JJ bori proti temu. To so neumnosti za take, ki se pustijo peglati.

Zgodovina sprememb…

bajker ::

nekikr je izjavil:

Takih oddaj ne bo delal nihče drug, nobena komercialna televizija.

Bo, če jih boš plačal. Zdaj ti pač ustreza, ker ti jih plačam jaz, če bi jih moral sam se pa ne bi več tako zavzeto zavzemal za kulturo ;) Levičarska parola gre takole: enostavno je s tujim kurcem po koprivah.


Šokantno!!
Vodilni levičarski medij naredil in objavil intervju z Jajotom.
www.rtvslo.si/slovenija/30-let/pogovori...

chort ::

nekikr je izjavil:

Takih oddaj ne bo delal nihče drug, nobena komercialna televizija.

Bo, če jih boš plačal. Zdaj ti pač ustreza, ker ti jih plačam jaz, če bi jih moral sam se pa ne bi več tako zavzeto zavzemal za kulturo ;) Levičarska parola gre takole: enostavno je s tujim kurcem po koprivah.


Še enkrat. RTV prispevek je uvedel JJ. In jaz ga z veseljem plačujem, in ga bom, tudi če ga ti ne boš. Ker je RTV svetlobna leta pred vsem ostalim, kar je na voljo v medijskem prostoru Slovenije. Ne, ni idealna, lahko bi bila brez Možinovih podtikanj, pa brez prozornih Rosvitinih oboževanj lika in dela, brez Evgenijinih vreščečih izpadov. Ostalo je pa večinoma zelo korektno, o dokumentarnem programu pa lahko rečem samo vse najboljše.

Še Berlusconi, ki mu je s svojim medijskim imperijem uspelo mentalno zjebat vso italijansko mladino (pa še 3/4 naše Obale) ne dela toliko škode, kot jo hujskaška Nova24TV. In ja, tudi Nova24TV se financira iz mojega (in morda tvojega, če kaj delaš), le ne tako transparentno kot RTV.

chort ::

kuall je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Nova24 ni tako nedolzna, kot si misli marsikdo tukaj.

Ko smo končno dobili protiutež levim fanatikom iz mainstream medijev 24 ur itd bi jo ti ukinil in označil za največjo nevarnost. To je cenzura, kot jo imajo v Severni Koreji, kjer drugačno razmišljanje ni dovoljeno. Če ne vidiš, da mainstream merdiji v slo in ameriki navijajo za svojo politično opcijo potem si neumen.


V Sloveniji ni levega mainstream medija. To kar imaš ti za leve fanatike, so precej sredinsko naravnani mediji. Verjamem pa, da s tvoje perspektive vsi izgledajo strašno levi.

TheBlueOne ::

Mesajo blodnje SDSa proti vse ostalo. Zanje je to kako desna proti levi. Dejansko ne vidijo, da je Nova24 zgolj orodje SDSa in nima nobene veze z levo ali desno. Ni nic vec kot strankarsko glasilo, ki pa ga skusajo potisniti naprej in prepricati ljudi, da je resen medij.

Je pac treba vedno znova razlagati kaj je. Se ne bi cudil, ce ne bo to naredilo potrebo, da ima vsaka stranka svoj TV program. Potem bo vsaj jasno kam to spada.

Govoriti, da je utemeljena protiutez RTVju je absolutna neumnost.

Zgodovina sprememb…

chort ::

To. Nova24TV je kvečjemu protiutež inteligenci (katerikoli), če odmislimo inteligenco manipulacije in tlačenja v lastni žep.

Sam sem sicer mnenja, da lastni TV programi na večini ostalega dela političnega spektra preprosto ne bi delali, ker je ciljna publika tam bolj skeptična in manj nasedajo tako očitni propagandi. Potrebujemo kritično preiskovalno novinarstvo (še več in še bolj), ki ne bo zadovoljno z lovljenjem kurjih tatov in senzacij, ampak z razkrivanjem za državljane škodljivih praks njihovih voditeljev (pa katerikoli naj že bo).

Iskreno, sam vedno bolj dvomim da je smisel obstoja Nova24TV propaganda ali kaj podobnega, ker je itak ne gledajo niti SDS volilci (razen kakšnega resnega fanatika morda), v ozadju je po moje bolj še en kanal za odtekanje javnega denarja v privatne žepe in mesto, kjer se zaposli strankarske veljake (pozor, ne vojščake), ko niso pri koritu. Podobno kot so vse njihove "univerze".

Še eno stvar sem opazil - vsega, česar SDS obtožuje druge, primarno počnejo sami. Od komunizma (v smislu totalitarizma, ne ideje) naprej, preko vpliva na medije, kadrovskih menjav, hobotnice itd. Morda je spremljanje njihovih obtožb dejansko najboljši lakmusov papir za dogajanje znotraj stranke in njihovih skritih (in očitnih) želja in prizadevanj.

MrStein ::

chort je izjavil:


Še enkrat. RTV prispevek je uvedel JJ.

No, preimenoval iz "naročnine" pa res. Drugače pa smo to lepo plačevali že prej.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

chort ::

MrStein je izjavil:

chort je izjavil:


Še enkrat. RTV prispevek je uvedel JJ.

No, preimenoval iz "naročnine" pa res. Drugače pa smo to lepo plačevali že prej.

Ena glavnih sprememb (poleg spremembe imena) uvedenih z omenjenim zakonom je bila sprememba načina zaračunavanja - namesto TV oz radijskega sprejemnika je kriterij postal električni priključek in kakršnakoli elektronska naprava, sposobna sprejema programa, torej "z dežja pod kap" za vse RTV haterje.

nekikr ::

Ko pa ni bilo Princa Teme so pa pod levimi uvedli še obvezno plačevanje, če imaš telefon. Levi, desni, naši, vaši, vsi so enako pridno omogočali tej hobotnici, da se napihne na tako velikost, da bo ljudem počasi prekipelo.

TheBlueOne ::

Super redosled.
JJ1: Treba je placevati vec za RTV
JJ2: Za RTV gre prevec denarja
JJ3: RTV potrebuje kontrapol, kar je moja in Orbanova privatna televizija.

MrStein ::

> namesto TV oz radijskega sprejemnika je kriterij postal električni priključek in kakršnakoli elektronska naprava, sposobna sprejema programa

Ja, takih je res ogromno... Not.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

HulkHogan ::

chort je izjavil:


V Sloveniji ni levega mainstream medija. To kar imaš ti za leve fanatike, so precej sredinsko naravnani mediji. Verjamem pa, da s tvoje perspektive vsi izgledajo strašno levi.


Če iščen "RTV George Floyd" dobim samo nabijanje o usmrčenem nedolžnem temnopoltnežu.

Nova tv: Črnec George Floyd imel v krvi tolikšno dozo fentanila, da bi lahko umrl od zadušitve tudi, če policija ne bi posredovala.

Še Nova TV serje neko levičarsko nabijanje, ti pa me tepeš z "ni levih medijev".

Patetično, levičarji res ne zmorete drugih misli kot vzklikanja gesel ki vam jih servira gospodar.

chort ::

MrStein je izjavil:

> namesto TV oz radijskega sprejemnika je kriterij postal električni priključek in kakršnakoli elektronska naprava, sposobna sprejema programa

Ja, takih je res ogromno... Not.


Še dve leti nazaj je večina telefonov imela tudi FM radio. TV tunerji so bili kar lep čas prodajni hit. Še moj 12 let star avto ima TV (uporabnost = 0, se strinjam). Praktično nič, kot praviš.

nirm ::

javni neodvisni servis potrebujemo, če se želimo iti demokracijo. žal veliko slovencev ne vidi dlje od 5cm lastnega žepa in vse stvari dojema skozi čustveno nelagodje, ko morajo vsak mesec iz žepa izvleči 12e za nekaj, kar po njihovem sploh na prvo žogo direktno ne konzumirajo.
neodvisni javni servis je eden ključnih stebrov, ki mora pasti, preden si lahko ena izmed političnih opcij podredi vse veje družbe (kdo bo sicer politike nadzoroval?). potem pa sledi razmah korupcije, klientelizma, podrejanje neukega naroda s populizmom in splošno nazadovanje države. tudi če si izjemen računalničar, bodo namesto tebe raje vzeli nekoga iz fdvja za it svetovanje, samo da je član prave stranke, nosi v žepu pravo knjižico. tako gre to v srbiji, bosni in tako je to bilo v železnih časih v jugi. in potem perspektivnemu kadru ne preostane drugega, kot da gre ven.
vprašanje je, ali si k temu res želimo prispevati za 12e prihranka na mesec

chort ::

HulkHogan je izjavil:

chort je izjavil:


V Sloveniji ni levega mainstream medija. To kar imaš ti za leve fanatike, so precej sredinsko naravnani mediji. Verjamem pa, da s tvoje perspektive vsi izgledajo strašno levi.


Če iščen "RTV George Floyd" dobim samo nabijanje o usmrčenem nedolžnem temnopoltnežu.

Nova tv: Črnec George Floyd imel v krvi tolikšno dozo fentanila, da bi lahko umrl od zadušitve tudi, če policija ne bi posredovala.

Še Nova TV serje neko levičarsko nabijanje, ti pa me tepeš z "ni levih medijev".

Patetično, levičarji res ne zmorete drugih misli kot vzklikanja gesel ki vam jih servira gospodar.


Oprosti, ampak s tabo se pa reeeeeees ne ukvarjam, ker si, let's face it, far right troll. Razen če si kuall, s katerim se običajo tudi ne ukvarjam, ker je samo glup. Tole o gospodarju pa samo potrjuje mojo trditev o projiciranju lastnih situacij/dejanj na druge.

MrStein ::

chort je izjavil:

MrStein je izjavil:

> namesto TV oz radijskega sprejemnika je kriterij postal električni priključek in kakršnakoli elektronska naprava, sposobna sprejema programa

Ja, takih je res ogromno... Not.


Še dve leti nazaj je večina telefonov imela tudi FM radio. TV tunerji so bili kar lep čas prodajni hit. Še moj 12 let star avto ima TV (uporabnost = 0, se strinjam). Praktično nič, kot praviš.

Kaj nič?
Prej smo skoraj vsi plačevali, po "spremembi" pa tudi.

Tepeš oslovo senco.

Če pa se ne strinjaš, daj neke verodostojne številke, da je po novem plačnikov bistveno več (ali manj).

(če ni jasno, z "Ja, takih je res ogromno... Not." sem mislil: "takih, ki jim je ta sprememba pravila dejansko naredila spremembo")
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

chort ::

MrStein je izjavil:

Kaj nič?
Prej smo skoraj vsi plačevali, po "spremembi" pa tudi.

Tepeš oslovo senco.

Če pa se ne strinjaš, daj neke verodostojne številke, da je po novem plačnikov bistveno več (ali manj).

(če ni jasno, z "Ja, takih je res ogromno... Not." sem mislil: "takih, ki jim je ta sprememba pravila dejansko naredila spremembo")

Sedaj, ko si pojasnil, se s teboj seveda strinjam. Tisti, ki so se hoteli izogibati plačilu RTV naročnine/prispevka, se lahko še naprej.

MrStein ::

chort je izjavil:


Sedaj, ko si pojasnil, se s teboj seveda strinjam.

Ne morem verjeti, da na ST kaj takega vidim. :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

chort ::

MrStein je izjavil:

chort je izjavil:


Sedaj, ko si pojasnil, se s teboj seveda strinjam.

Ne morem verjeti, da na ST kaj takega vidim. :)

Nis(m)o vsi vase zaverovani idioti 8-).

Kakorkoli, berem, da sploh ni šlo za vdor, ampak za prvovrstno šlamparijo - sql dump shranjen v www/html/ :))

111111111111 ::

nirm je izjavil:

javni neodvisni servis potrebujemo, če se želimo iti demokracijo. žal veliko slovencev ne vidi dlje od 5cm lastnega žepa in vse stvari dojema skozi čustveno nelagodje, ko morajo vsak mesec iz žepa izvleči 12e za nekaj, kar po njihovem sploh na prvo žogo direktno ne konzumirajo.
neodvisni javni servis je eden ključnih stebrov, ki mora pasti, preden si lahko ena izmed političnih opcij podredi vse veje družbe (kdo bo sicer politike nadzoroval?). potem pa sledi razmah korupcije, klientelizma, podrejanje neukega naroda s populizmom in splošno nazadovanje države. tudi če si izjemen računalničar, bodo namesto tebe raje vzeli nekoga iz fdvja za it svetovanje, samo da je član prave stranke, nosi v žepu pravo knjižico. tako gre to v srbiji, bosni in tako je to bilo v železnih časih v jugi. in potem perspektivnemu kadru ne preostane drugega, kot da gre ven.
vprašanje je, ali si k temu res želimo prispevati za 12e prihranka na mesec

Ampak ko je levica na oblasti pa RTV ne udriha po oblasti, ampak po opoziciji. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:


Ampak ko je levica na oblasti pa RTV ne udriha po oblasti, ampak po opoziciji. :D


RTV je cisto realno pokrivala prejsnjo koalicijo. Seveda pa tezko odriha po Levici, ce hodi po posto, ce nima orozarskih afer, ce nima financnih mahinacij, ce nima kreditov iz Bosne, ce ne zeli financirati svojih privat televizij iz javnega denarja itn. Mi ni znan kaksen primer, ko bi Levica recimo po prevzemu oblasi svojim podelila posle po druzinskih in prijateljskih kljucih.

Vse kar so delali je da so slepo vztrajali, da se realizira njihova politika, ki pa je bila naravnana socialno in ne v smislu denar v nase zepe.

Morda pa mi lahko kaksen gledalec Nove24 pove, ce imajo kaksne podobne afrere kot solastnik njihove televizije. Da vidim, kaj pricakujete, da naj bi se o Levici porocalo.

chort ::

Ampak ko je levica na oblasti pa RTV ne udriha po oblasti, ampak po opoziciji. :D

Res? Tarča se je v drugi polovici 2019 (ostalega se mi res ne da iskat, poišči sam) ukvarjala z marsičem, med drugim z žilnimi opornicami, spornimi krediti, kanalizacijo po barju, stožicami, 2 TDK. Pa ja ni vse to zakuhala opozicija?

Ravno o temu govori nirm, da mora RTV raziskovati vse, kar počne (razmeroma) dobro, lahko bi pa še bolje. Za razliko od strankarskih glasil tipa Nova24TV, Demokracija, Ognjišče, ki tako odkrito navijajo za eno opcijo, da je še slepemu jasno kdo je njihov izbranec. Še Mladina, ki je odkrito levo-sredinska, zna skurcat in s prstom pokazat, ko se dogajajo svinjarije na levem polu (in to redno počne), pri desnih "medijih" pa je kaj takega blasfemija.

Problem z desnega pola serviranih afer je, da so večinoma tako očitno za lase privlečene, da jih je težko jemati resno, če nisi popoln vernik. Sploh, ko se začnejo z dokazano zlepljenimi dokumenti, arhivi OZNE, bulmastifi ipd. Na nivoju "Hopla, kaj pa če je vse res" (in običajno ni). Menda ja ne pričakuješ, da bo resen urednik to spustil skozi samo zato da ugaja enemu polu? Pod pretvezo uravnoteževanja?

In pa še, če ne bi razne Rosvite, Možine, Geriči, Dežmani in podobni tako odkrito orgazmirali, ko gre za napake nasprotne politične opcije, in tako sočutno prikimavali in pomilovali ko gre za njihove, bi jih skeptičen človek morda še jemal resno, tako pa jih žal ne more. To NI nepristransko novinarstvo, niti ni uravnoteženo novinarstvo, je samo slabo, strankarsko novinarstvo. Za to so PR službe, ne pa javna RTV.

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:


RTV je cisto realno pokrivala prejsnjo koalicijo. Seveda pa tezko odriha po Levici, ce hodi po posto, ce nima orozarskih afer, ce nima financnih mahinacij, ce nima kreditov iz Bosne, ce ne zeli financirati svojih privat televizij iz javnega denarja itn. Mi ni znan kaksen primer, ko bi Levica recimo po prevzemu oblasi svojim podelila posle po druzinskih in prijateljskih kljucih.

Levica je na oblasti že toliko let, da ne more več zamenjat nobenega stolčka. Desnica pa mora tiste pometat dol in dat svoje gor. POčakaj da pride levica nazaj na oblast, bodo kmalu menjave.

Kaj pa TEŠ 6, makete, afere v zdravstvu, neukrepanje pri krizi. Pa ti resno misliš, da pri naši dvopolni politiki eden od polov POŠTEN.

Zelo si naiven.

P.S.: Na slovenski sceni se mi zdi še najbolj relevanten požar report, ki objavi glih vse kar mu pošljejo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

#socraTECH: Etični razvoj informacijske družbe v Ljubljani

Oddelek: Novice / NWO
347239 (5111) AndrejO
»

Alternativa Rtvslo.si

Oddelek: Loža
428790 (6590) m4cer
»

Desettisoče osebnih podatkov na internetu, Informacijski pooblaščenec pa ukrepa le mu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
12351779 (34959) Kaboom

Več podobnih tem