» »

Lepe slike za na zid

Lepe slike za na zid

mahoni ::

Iscem neko primerno zadevo za v dnevno sobo in na amazonu mi je vse vec ali manj krneki.

Zelel bi nekaj v crno-beli varianti. Brez cloveskih ali zivalskih motivov. Nekaj bolj abstraktnega. Vsec mi je tudi zemeljvid sveta, ampak to je ze "znucano" in kar pogosto srecas to v stanovanjih.

Ma kdo kaksno idejo, kje si lahko ogledam taksne zadeve?

STASI ::

"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

mahoni ::

No, nisem v teh vodah, da bi dajal par tisocakov za slike.
Pa za tok kesa na tej strani bi pricakoval, da dela filter tako kot treba.

Ciklamen ::

Če bi rad nekaj "drugačnega", potem imaš displate. Sam sicer nisem še naročal tam prek, ni poceni, je pa printano na kovino.

https://displate.com/

Imajo kar nekaj izbire, če ti je kaj od tega všeč :)
- End of the Post ->

bigsmally ::

Na aliekspresu kupi DIY oil painting canvas, kjer dobiš papir z obrisanimi črtami in par tub oljne barve in potem sam pobarvaš.

Ciklamen je izjavil:

Če bi rad nekaj "drugačnega", potem imaš displate. Sam sicer nisem še naročal tam prek, ni poceni, je pa printano na kovino.

https://displate.com/

Imajo kar nekaj izbire, če ti je kaj od tega všeč :)


Ne kupuj tega Twič thot reklama sranja. Bolje če vzameš v Merkatorju tiste zvite printane posterje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bigsmally ()

dj_uro ::

STASI je izjavil:

https://www.artsper.com/en/contemporary...

overrated...
vw-klub.si

mile ::

kuall ::

ni slaba ideja, če bi si stene v bajti pofarbal s kakšnimi mamuti tako kot praljudje ali kakšnimi drevesi. to bi prostor naredilo večji.

TheBlueOne ::

Jaz imam rad grafike. Glej suha igla, linolej itn. Dobis od umetnikov za dobro ceno.

Lep video Slo umetnika, kako zadeve nastajajo:



Naredijo ma kaksne deset odtisov, ker potem pada kakovost matrice.

RedDrake ::

Vzami fotoaparat (telefon), nastavi črnobelo, pojdi slikat kakšno arhitekturo ali pokrajino, nesi nekam kjer ti naredijo print željene velikosti in je to to.

Furbo ::

i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

mahoni ::

Displate mi je res top. Sem nasel izbiro za vsako sobo, ampak me mucijo reviews, ki pravijo, da se dostikrat zgodi da slika pade z zida.

To mi ni glih ravno varna zadeva. V najboljsem primeru imas zvito sliko, v malo slabsem ti je poskodovano pohisto ali zid, v najslabsem ti to prileti na glavo in te poskoduje.

Tale tip je sel na DIY varijanto z magneti. Tole drzi sigurno kot grom, ampak to bo cel zid preluknjan, posebej ce grem vrati dve luknji za eno sliko, a v nekaterih primerih imam 10 slik velikosti M. 20 lukenj v zidu mi je malo too much.

Ma se kdo kaksno DIY idejo za resitev problema padanja slike z zida?

korenje3 ::

mahoni je izjavil:

No, nisem v teh vodah, da bi dajal par tisocakov za slike.
Pa za tok kesa na tej strani bi pricakoval, da dela filter tako kot treba.


Če nimaš denarja za umetnost greš na aliexpress in kupiš generične slike kitajskih "umetnikov" za 50-100€.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

2dark ::

Ciklamen je izjavil:

Če bi rad nekaj "drugačnega", potem imaš displate. Sam sicer nisem še naročal tam prek, ni poceni, je pa printano na kovino.

https://displate.com/

Imajo kar nekaj izbire, če ti je kaj od tega všeč :)


Ej, hvala za tole stran.. zelo zanimive slike.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

mahoni ::

https://www.reddit.com/r/Displate/comme...

Omg 20 luknj za 10 displate slik bom moral zvrtat, ce zelim imeti poskrbljeno za varnost.

Furbo ::

Jejhata celih 20 lukenj.. to ni nič.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Miki N ::

Slike? Malo stopi v korak s časi - zaselotejpaj si banano na zid!

mahoni ::

Furbo je izjavil:

Jejhata celih 20 lukenj.. to ni nič.

Se hecas?

Furbo ::

Ne vidim problema v 20 luknjah, sem jih vrtal po več 100 na dan. Zakaj bi bilo 20 lukenj komurkoli problem?

Ja seveda, malce si bo moral prej porisati zadeve, da ne bo vse postrani, to je pa vse. Pa za tole stvar verjetno ne bo rabil več kot 5 ali 6mm svedra, tako da..
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

2dark ::

Furbo je izjavil:

Ne vidim problema v 20 luknjah, sem jih vrtal po več 100 na dan. Zakaj bi bilo 20 lukenj komurkoli problem?

Ja seveda, malce si bo moral prej porisati zadeve, da ne bo vse postrani, to je pa vse. Pa za tole stvar verjetno ne bo rabil več kot 5 ali 6mm svedra, tako da..


Resno? Zakaj bi vrtal v zid luknje, če maš močan dvostranski lepilni trak.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Furbo ::

Ker potem lahko prestavlja/menja slike po želji?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

mahoni ::

Tle bolj vidim problem, ko se bom izselil iz stanovanja. Najbzr se bodo luknje videle, tudi ko jih zakrpam in steno obelim?
Nekako izresetane stene si tudi sam ne bi zelel ob vselitvi v novo stanovanje.

@belidihur
Ocitno le ni tako mocan, ce ljudem padajo slike s stene. Tega si ne morem privosciti, posebej, ker je v stanovanju skoraj nov parket.

pwn3rrr ::

Če imaš kitane stene, se po kitanju in beljenju luknje ne bodo videle, če imaš pa kakšno bolj grobo strukturo, pa zna biti problem.

antrim ::

Če boš dobro pokital in ustrezno pobelil bodo luknje praktično neopazne. Če ne znaš sam, najameš mojstra, ki ti lahko poštima še ostale "defekte" po drugih stenah.

mahoni ::

antrim je izjavil:

Če boš dobro pokital in ustrezno pobelil bodo luknje praktično neopazne. Če ne znaš sam, najameš mojstra, ki ti lahko poštima še ostale "defekte" po drugih stenah.

Ok, najbrz bom kar tako naredil. Seliti se itak ne nameravamo kaj kmalu, saj smo se komaj preselili, tako da cenovno to ne bo problem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[WIP] LEGO kišta (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6710186 (2572) Stari89
»

Štemanje

Oddelek: Loža
133062 (2098) HappyPills
»

Natisnjena hiša (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5420598 (17122) CaqKa
»

Pokvaril sem hladilnik. :)

Oddelek: Loža
3613442 (11678) francek1
»

Cenejša elektropnevmatska kladiva - primerjava in nasveti

Oddelek: Loža
2514855 (7913) barbarpapa1

Več podobnih tem