» »

Dopust - pa ga res pametno izkoriščate?

Dopust - pa ga res pametno izkoriščate?

1 2 3
4
»

WizzardOfOZ ::

Mi smo vedno nalovili dost rib ( drgač smo jih šli pa k ribičem iskat). Pa ulovil smo tudi tiste na dveh nogah (pa ne samo švabice, so bile tudi švedinje in kak finka vmes), k so prišle na plažo pogledat, kaj se tam dogaja.

Zdej k so otroc, pa dopust uživam v viseči mreži in z enim učem na otrokih, da vidim kaj počnejo.
Lovim pa ribe (pod vodo) še vedno, samo da sedaj plačam karto za lovljenje, ker se mi ne da ukvarjat s policijo.

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Zame je dopust long easy road trip za 5=6 tednov. Na enem mestu sem težko več kot 1 teden. Sm. Pa to bil včasih ko se ga je pilo od Jura do večera. To je zdaj mimo zdaj mam rad mir in odkrivanje sveta.

Vanquish ::

keri ob hrvaticah, slovenkah, cehinjah, slovakinjah, poljakinjah, madzarkah ganja svabice, je slep al pa ma nizke kriterije :D

WizzardOfOZ ::

Vanquish je izjavil:

keri ob hrvaticah, slovenkah, cehinjah, slovakinjah, poljakinjah, madzarkah ganja svabice, je slep al pa ma nizke kriterije :D


Če jih danes, potem mogočer res, pred 20 leti so bile pa švabice in švedinje lepo grajene.

Gama ::

WizzardOfOZ je izjavil:


To je zato, ker imate drgačen način žuranja.

Mi smo vedno našli osamljeno plažo. Si tja zjutraj odneseli par platojev in žar. Pivo smo potopili kake 4m globoko v morje (v mrežo zavite, da ne priplavajo na vrh), da so bili na hladnem. Par nas je šlo nalovit ribe in hobotnice za na žar. In potem smo si naredili žur na plaži za cel dan. Vmes smo malo pekli, se zabaval. Če si hotel pa pivo, si se moral pa potopiti do njega. Pa še ohladil si se s potopom do piva.

Še vedno vem za par takih plaž, kjer to lahko počneš.


Tako kot praviš je verjetno še bolj zabavno, vsaj do večera. Edino 4 metre potapljanja za vsako pijačo se mi zdi mal ekstremno sploh če je velik alkohola.


Vanquish je izjavil:

keri ob hrvaticah, slovenkah, cehinjah, slovakinjah, poljakinjah, madzarkah ganja svabice, je slep al pa ma nizke kriterije :D

Z vsakim popitim kozarčkom se kriteriji manjšajo, na koncu je tut švabica čist uredu če ni druzga :))

WizzardOfOZ ::

Gama je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:


To je zato, ker imate drgačen način žuranja.

Mi smo vedno našli osamljeno plažo. Si tja zjutraj odneseli par platojev in žar. Pivo smo potopili kake 4m globoko v morje (v mrežo zavite, da ne priplavajo na vrh), da so bili na hladnem. Par nas je šlo nalovit ribe in hobotnice za na žar. In potem smo si naredili žur na plaži za cel dan. Vmes smo malo pekli, se zabaval. Če si hotel pa pivo, si se moral pa potopiti do njega. Pa še ohladil si se s potopom do piva.

Še vedno vem za par takih plaž, kjer to lahko počneš.


Tako kot praviš je verjetno še bolj zabavno, vsaj do večera. Edino 4 metre potapljanja za vsako pijačo se mi zdi mal ekstremno sploh če je velik alkohola.


Daš pa na 2 metra. Važno je, da je spodaj dovolj hladno.
Sicer pa ne paše bit nabasan na plaži. Dobre volje ja, nabasanpa ne.

Gama ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Gama je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:


To je zato, ker imate drgačen način žuranja.

Mi smo vedno našli osamljeno plažo. Si tja zjutraj odneseli par platojev in žar. Pivo smo potopili kake 4m globoko v morje (v mrežo zavite, da ne priplavajo na vrh), da so bili na hladnem. Par nas je šlo nalovit ribe in hobotnice za na žar. In potem smo si naredili žur na plaži za cel dan. Vmes smo malo pekli, se zabaval. Če si hotel pa pivo, si se moral pa potopiti do njega. Pa še ohladil si se s potopom do piva.

Še vedno vem za par takih plaž, kjer to lahko počneš.


Tako kot praviš je verjetno še bolj zabavno, vsaj do večera. Edino 4 metre potapljanja za vsako pijačo se mi zdi mal ekstremno sploh če je velik alkohola.


Daš pa na 2 metra. Važno je, da je spodaj dovolj hladno.
Sicer pa ne paše bit nabasan na plaži. Dobre volje ja, nabasanpa ne.

Se strinjam. Ni lepsega kot imeti optimalno mero alkohola v sebi, lih tolk da si pod gasom. (Ce se ze pije, seveda)
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

turistične cene na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547142 (4860) Spock83
»

kje je čar morja? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26143352 (35728) opeter
»

zakaj poleti vsi rinejo na morje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
558419 (6892) jype
»

Imate res za dopust evre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812204 (9707) KaiV6

Več podobnih tem