» »

Dopust - pa ga res pametno izkoriščate?

Dopust - pa ga res pametno izkoriščate?

1
2
3 4

IL_DIAVOLO ::

To je res ja. Kakorkoli, res mi je vseeno kaj pocnejo ostali :)

Vanquish ::

Ti kot otrok ocitno nisi mel prijateljev....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanquish ()

kixs ::

Ze drugi dan dopusta (ce spustim vikend), pa sem kar doma... to je najboljse :D

hipertija ::

Vanquish je izjavil:

Ti kot otrok ocitno nisi mel prijateljev....

Imel, pa smo že takrat želeli čim več dogajanja, sprehodi, kolesa, blazina, igre itd. zmeraj so bili z nami kakšni družinski prijatelji, tako da sovrstnikov ni manjkalo. Razilka je pa ta, da se naši starši niso pajsali 24/7 oz. nas nagnali na nek tobogan, ampak smo bili aktivni.

Senior Dev ::

Poleti klasično 2 meseca na vikendu na hrvaškem. Prva dva tedna malo remote dela in aklimatizacija, potem pa samo uživancija šmekancija erekcija ejakulacija koka.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

qwertyy ::

Hrvaška obala je zelo lepa. Mnogi se tega premalo zavedate, ravno zaradi tega, ker vas že celo življenje vlačijo po njej. Vsi moji znanci iz tujine so rekli, da se ne zavedamo kakšen biser imamo praktično pred nosom. Seveda ni isto nek apartma v Umagu, kot npr vozakanje s čolnom po otokih. Ni pa čisto nič narobe z izležavanjem 14 dni zapored. Sam med letom tudi kar nekaj potujem in imam na splošno pester urnik, tako da komaj čakam, da se za dva tedna popolnoma izklopim, pržim na soncu, kopam in pijem Ožujsko.

PacificBlue ::

Jaz imam en dan lezanja na plazi cist dovolj. Niti pa ne maram morja, razen z jadrnico in kaki otoki, to je uzitek. Ko svobodno izbiras lokacijo, kopas kjerkoli, plavas z delfini.. ne pa da se z brisaco boris za svoj plac.
Sem bolj ljubitelj aktivnega dopusta, dobre hrane, odkrivanje novih krajev.

Utk ::

hipertija je izjavil:

Vanquish je izjavil:

Utk je izjavil:

Ti to tako pogledaš čez plažo in že veš kdo ima pestre vikende in kdo ne.


najvecja fora, da take komentarji vec povejo o njemu kot onih, ki so tam :D


Kdor 3 dni zaporedoma pajsa sebe in svojo ženo na plaži, pa res ne more met preostanek leta pestrega dogajanja. Če si dopusta ne znaš popestrit, kako si pol kakšno popoldne in vikend. Sam ki, vikende preživim s popoldanskim s.p., vse preostale proste vikende močno cenim in jih max pokoristim z družino in to definitivno ni poležavanje na plaži.

Če bi bil sam otrok oz. za nazaj poštudiram, kaj je lepšega kot to, da te starši plejejo okoli in da se nekaj dogaja.

Potem sem prav napisal. Tisti, ki celo leto zamujate vikende, bi radi vse stlačili v tista 2 tedna. Meni ni treba.

IL_DIAVOLO ::

Kaj ce cele popoldneve bajte prenavljas, kurac kaj uzivas.

Ganon ::

qwertyy je izjavil:

Mnogi se tega premalo zavedate


Besede tistih, ki ne vidijo centimeter pred nosom.

dope1337 ::

Pravkar sem ga hotel vprasati, kje vse so bili ti njegovi kolegi, da lahko primerjajo hrvasko obalo s cimerkoli.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

qwertyy ::

Ganon je izjavil:

qwertyy je izjavil:

Mnogi se tega premalo zavedate


Besede tistih, ki ne vidijo centimeter pred nosom.

Ti si pa tipičen slovencelj, ki misli da je malo jači, ker gre za dopust nekam drugam in ni kot vsi ostali. Mora cela vas slišat, da ti pa nisi basic in ne hodiš na Hrvaško. Sploh je pa idiotsko, da si ga tukaj merite tisti, ki ste proti počitnicam na morju. Naj vsak dela s svojim dopustom kar hoče.

Aja sem pozabil še, da je tukaj veliko nerdov, ki po celo leto ne vidijo sonca pa so potem iz inata "proti morju". Obrambni mehanizem pač. Če bi meli frende, ki bi jih dejansko povabili na morje bi pa z veseljem sprejeli. Jebiga, tak je lajf.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: qwertyy ()

Senior Dev ::

Se strinjam, vsak naj dela kar noče. En bo 5x na dan ejakuliral po brhkih mladenkah, drugi bo čital knjigo in kolesaril. Vsi drugačni vsi enakopravni jaz pravim.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Ta tretji pa bo vavcerje koristil in podpiral slovenski turizem.

Because he is different!

Ganon ::

qwertyy je izjavil:

Ganon je izjavil:

qwertyy je izjavil:

Mnogi se tega premalo zavedate


Besede tistih, ki ne vidijo centimeter pred nosom.

Ti si pa tipičen slovencelj, ki misli da je malo jači, ker gre za dopust nekam drugam in ni kot vsi ostali. Mora cela vas slišat, da ti pa nisi basic in ne hodiš na Hrvaško. Sploh je pa idiotsko, da si ga tukaj merite tisti, ki ste proti počitnicam na morju. Naj vsak dela s svojim dopustom kar hoče.

Aja sem pozabil še, da je tukaj veliko nerdov, ki po celo leto ne vidijo sonca


Zelo očitno kažeš svoj intelektualni domet. Začenjam razumeti tvoje opevanje hrvaške obale, uporabo hrvatizmov in pitja Ožujskega. Preprost dopust za preproste ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

HotBurek ::

Slo-Tek = Prostor, kjer ljudje komunicirajo na tak način, da se obmetavajo z drekom. Cela greznca. Well done.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

dope1337 ::

Meni dopust predstavlja predvsem moznost izklopa mozganov/telesnih naporov; razsirjanja obzorij; zapravljanje denarja za stvari, ki jih drugace ne bi sprobal; ustvarjanja novih prijateljstev; ipd.

Hrvaska je recimo zame postala nezadostna pred najmanj 10 leti. Nima toliko stvari za ponuditi, kot bi jih rad spoznal. Ima nas svet veliko vec za ponuditi, za manjso ceno (za 14 dni lahko gre clovek npr. za slabih 1500€/glavo na Dominikansko rep. npr. - letalska karta, polni penzion, privat plaza, veliko lepse plaze, bogatejsa kultura, ipd. S seboj neses samo dobro voljo, ne pa pol avta bedarij, ki jih ne potrebujes na dopustu. Da o Aziji sploh ne bi). Ne morem dojeti mindset dopustnikov, ki jim za 30 let zadostuje ista lokacija. Pac so skromni izgleda).
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

qwertyy ::

Ganon je izjavil:

qwertyy je izjavil:

Ganon je izjavil:

qwertyy je izjavil:

Mnogi se tega premalo zavedate


Besede tistih, ki ne vidijo centimeter pred nosom.

Ti si pa tipičen slovencelj, ki misli da je malo jači, ker gre za dopust nekam drugam in ni kot vsi ostali. Mora cela vas slišat, da ti pa nisi basic in ne hodiš na Hrvaško. Sploh je pa idiotsko, da si ga tukaj merite tisti, ki ste proti počitnicam na morju. Naj vsak dela s svojim dopustom kar hoče.

Aja sem pozabil še, da je tukaj veliko nerdov, ki po celo leto ne vidijo sonca


Zelo očitno kažeš svoj intelektualni domet. Začenjam razumeti tvoje opevanje hrvaške obale, uporabo hrvatizmov in pitja Ožujskega. Preprost dopust za preproste ljudi.

Si užaljen, ker sem zadel?

Sej sva nehala, pojdi se raje še malo posmehovat “ovcam, ki hodijo na Hrvaško obalo”. Baje je blagodejno za tvoj ego.

sunshine403 ::

dope1337 je izjavil:

Ne morem dojeti mindset dopustnikov, ki jim za 30 let zadostuje ista lokacija. Pac so skromni izgleda).

Meni tudi ne, ampak vsak zivi po svoje. Ce je nekomu cool 30 let hodit na isti kup kamenja in skal, feel free. Verjetno si on isto misli o meni, ki grem vsakic drugam (na popularno receno aktiven dopust, pa se vec kot enkrat letno je), kot si jaz o njem in njegovih skalah. Ampak vsak dela tisto kar mu pase oz. kar misli da mora, tudi ce mu ne pase. Ker glede na vse jamranje pred in po dopusti od polovice prijateljev in sodelavcev, imam feeling da jim zares ne pase iti dol, ampak ker ze celo zivljenje hodijo tja, nekako morajo nadaljevati to "tradicijo" Ampak to je njihova odlocitev in nimam niti najmanjsega namena jih spreobracati v kaj drugega. Boli me kako oni prezivljajo svoje proste dni.

IL_DIAVOLO ::

Eni imajo na Hrvaškem vikend ali prikolico in seveda grejo vsako leto(tudi večkrat na leto) na isto lokacijo.

dope1337 ::

Se cisto strinjam - vsakemu svoje. Se meni, kot posamezniku se skozi obdobja spreminja pomen besede - dopust.

Me pa fascinira, kako se lahko nekateri skozi celotno zivljenje vseeno zadovoljijo z necim tako skromnim, kot je Hrvaska obala (ce smo se ze tukaj locirali trenutno).

Na stara leta, bo tudi meni pomoje pasal nekaj popolnoma predvidljivega. Trenutno pac ne.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

ETI3n ::

PacificBlue je izjavil:

Jaz imam en dan lezanja na plazi cist dovolj. Niti pa ne maram morja, razen z jadrnico in kaki otoki, to je uzitek. Ko svobodno izbiras lokacijo, kopas kjerkoli, plavas z delfini.. ne pa da se z brisaco boris za svoj plac.
Sem bolj ljubitelj aktivnega dopusta, dobre hrane, odkrivanje novih krajev.

Se podpišem! Bil v soboto na morju (Portorož), in en dan imel dosti.Da ne omenjam vode, usrana, mlačna poln alg, sploh znorim da bi ostal dlje časa.Bolj mi pašejo kakšni hribi, kolesarjenje, supanje, ali pa poležavanje doma.Pač vsak si po svoje organizira dopust

M.B. ::

Meni dopust pomeni odklop in preklop v preprosto življenje.

Zato je kamp na hrvaškem idealen. Odkar je zadnji dve leti pametni telefon sicer ni čisto 100% odklop. (se vreme pogleda, al pa korona stanje letos) ampak drugače pa nič. Edino kaj je treba razmišljat je kaj se bo skuhalo pa kaj se bo počelo. Edina elektrona zraven je bralnik.

Ležanja na plaži večinoma ni. Letos je sicer bilo prvi tedn ker je bilo bolj mrzlo in je bilo potrebno iti na plažo, da te je zamikalo iti v vodo. Večinoma je morski dopust, branje, plavanje, veslanje. Gužve neke ni. Že par let ni na plaži nevem kaj. Letos pa 10m levo in desno ni bilo nikogar.

Je pa na sploh opazit zelo malo ljudi, ki se kopajo.

Potem so pa še aktivni dopusti. Par podaljšanih vikendov z večdnevnim kolesarjenjem, smučanje. Remote delo in tek na smučeh (odvisno od vremena).

Tako da imam več različnih dopustov. Čeprav 38 dni vseeno hitro mine. :)
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

kixs ::

Poznam enega hiperaktivnega... clovek vsak vikend nekam gre, ce je podaljsan, tudi kam dlje (Svica, Francija)... za dopust obvezno nekam dalec, ceprav zdaj ze standardno Grcija za mesec in vec. Pac izkoristi avtodom do konca... so pa vsi tako aktivni, od zene do otrok.

Meni kaj takega niti na pamet ne pade... ocitno sem zapeckar :lol:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

IL_DIAVOLO ::

Temu se rece life.

kixs ::

Nic, potem si grem pa se js avtodom kupit :lol:

IL_DIAVOLO ::

Ne bi bila slaba nalozba za happy life.

kixs ::

K**c pa take cene... star 20 let, pa 15k€. Res pa nimajo kaj grozno veliko kilometrov. Morda drugo leto, zdaj moramo najprej bajto do konca renovirat.

mr_chai ::

Morje je najbolš septembra, k ni več tok močan sonce in ni več gneče. Če si pa na barki pa še tolk bolš, lepo vetr v laseh in kakšna dobra knjiga v rokah, ni ga bolšga.

qwertyy ::

ETI3n je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Jaz imam en dan lezanja na plazi cist dovolj. Niti pa ne maram morja, razen z jadrnico in kaki otoki, to je uzitek. Ko svobodno izbiras lokacijo, kopas kjerkoli, plavas z delfini.. ne pa da se z brisaco boris za svoj plac.
Sem bolj ljubitelj aktivnega dopusta, dobre hrane, odkrivanje novih krajev.

Se podpišem! Bil v soboto na morju (Portorož), in en dan imel dosti.Da ne omenjam vode, usrana, mlačna poln alg, sploh znorim da bi ostal dlje časa.Bolj mi pašejo kakšni hribi, kolesarjenje, supanje, ali pa poležavanje doma.Pač vsak si po svoje organizira dopust

Portorož se ne more primerjati z Dalmacijo, Grčijo ipd. Sam v Portorožu nebi namočil niti nog, da bi pa tam preživel 14 dni dopusta mi pa na kraj pameti ne pade.

Ampak kot smo že ugotovili, vsakemu paše svoje, pa naj bo to morje, hribi ali pa kaj drugega.

PacificBlue ::

kixs je izjavil:

Nic, potem si grem pa se js avtodom kupit :lol:


Ni slaba ideja. Zavarovanje pa stroski so majhni. Nisi vezan na kraj, po mili volji odkrivas kraje. Recimo v Grciji lahk avtodom postavis kje cist ob morju, ne rabis placevat turisticne takse..itd

hr_natakar ::

hipertija je izjavil:

Takšen čas pač je... malo sem bil za vikend na obali, pa gledam ljudi in se sprašujem s kakšnim namenom pridejo ljudje dejansko na morje? Za hribe je jasno, da so to večinoma tisti, ki hodijo po hribih in nabirajo kondicijo, se malo umaknejo zase, pa razna kampiranja, kolesarjenja - v glavnem takšne ali drugačne športne aktivnosti. V večjih termah oz. bazenih je neskončno možnosti, od raznih aktivnosti, animacij do igrišč itd. Verjamem, da je tam dopust kar pametno izkoriščen. Kaj pa morje?

jih malo gledaš in s vprašaš:
- kakšen je point, ležati npr. 7-14 dni in se pajsati na soncu. Kje je point?


Tudi jaz sem se spraseval kaj je point hodit na morje ce nekateri niti plavanja nimajo radi. To sem se spraseval dokler nekje nisem prebral da na morju se ljudje boljse pocutijo, ker se sproscajo takoimenovani negativni ioni in ob morju jih je se posebno veliko. Zaradi teh ionov se potem clovek boljse pocuti. Enako je v hribih, ob jezerih, slapovih, rekah itd.

Invictus ::

Ko greš na morje, in vidiš bicikl na avtu, lahko s 99% verjetnostjo rečeš, da je top Slovenec.

Meni paše 1 teden dopusta, ko grem v apartma, pa to pomeni samo direkcijo apartma -> plaža in nazaj. 2x - 3x na dan, pač kolikor je volje.

Če se komu ljubi po tisti jadranski vročini in množici folka biciklatrit, pa naj...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

hr_natakar ::

Kar se tice vzhodne jadranske obale. Se ne zavedate, da ste imeli sreco v nesreci, ker je bila v devedestih vojna na balkanu in vecina tujcev npr iz zda, japonske, avstralije in tudi drugi niso masovno prihajali.Pred vojno pa jugoslavija ni bila tako priljubljena med zahodnjaki. Nekateri tudi niso prisli se dolgo potem ko se je koncala vojna, so se zmeraj mislili da je tam jugoslavija. Dokler niso zacel snemat raznih filmov in nadaljevank v Dubrovniku, ki so prinesle ogromno novih turistov. Isto je bilo s tajsko, ki je postala masovna turizem destinacija po posnetem filmu The Beach z Leonardom Di Capriom. Takrat je bila tista plaza raj na zemlji, neokrnjena. Pa jo poglejte danes kaksna je postala.

IL_DIAVOLO ::

Invictus je izjavil:

Ko greš na morje, in vidiš bicikl na avtu, lahko s 99% verjetnostjo rečeš, da je top Slovenec.

Meni paše 1 teden dopusta, ko grem v apartma, pa to pomeni samo direkcijo apartma -> plaža in nazaj. 2x - 3x na dan, pač kolikor je volje.

Če se komu ljubi po tisti jadranski vročini in množici folka biciklatrit, pa naj...


Torej ko služba. Vse po urniku.

hipertija ::

Če potegnem __________________________________

Vsi, ki med dopustom kar koli počnete, ali pa ste vsako leto drugje - ne glede na to, ali je to druga država, Prekmurje itd. ste še vedno tabu, za ene bedni Najbolje je klasika: šparat celo leto, pol pa 14 dni na morje, pajsat in pustit keš na obali, kolikor pač je, ostalo nesit sabo in nazaj, da se preostanek dopusta ali tedna po dopustu porabi. Pa kratko majčko gor, da sodelavci opazijo, kako si zagorel, če pa ne... pa razložit kako je blo in kako so otroci skakali po igralih. To smo mi. Sem dobil vse odgovore.

Vsem z malo, res malo drznosti pa veliko uspeha, ker s tem povečujete konkurenco morju.

hr_natakar ::

Kar se tice zagorelosti je nekoc bilo popularno biti nezagorel, ker je to bil znak bogatih, ki niso potrebovali delat na polju. Mogoce bo v prihodnosti spet postalo moderno biti nezagorel, ko bo ze cisto vsak nepomembnez bil zagorel in odhajal na morje. Da si zagorel bo mogoce znak neozavescenosti, ker zagorelost je v bistvu poskodovana koža.

Zgodovina sprememb…

hipertija ::

Mmg. je še kdo opazil, da je obala Jadrana oz. na sploh Mediterana daleč za notranjostjo, pa smo praktično ista država:
- neurejena okolica, zaraščenost - submediteranski gozd + razne prinešene rastline ala bambusi, bori, ciprese itd. presušena trava. Tega nihče ne čisti, samo 1m od ceste in par m okoli parcele, pa adijo.
- hiše (izolacija, gretje, odvodnjavanje, klimatizacija, stene itd.), pa to ti je španska vas, pridem do apartmaja pa jamrajo, da bojo mogli peč nabavit, da so zime hladne. Pa kaj se hecaš al kaj, pa to greš govorit ljudjem iz notranjosti Slo, ki kurimo od okt do apr? Peč boš nabavil, pa kurjavo za prebrodit par dni minusa, ki je na morju; pa bruham no. Če kje, je pa dolih najlažje in najceneje zrihtat izolacijo in kurajavo.
Člvek: pa kam zmečeš denar na splošno, mi kar precej tudi v kurjavo, to ni 300EUR. Kdorkoli je iz notranjosti bo priznal, tako ali drugače, da gre precej denarja tudi v kurjavo, za to moramo navadni smrtniki "šparat". Sončne elektrarne? Na primorskem je to za na prste preštet, v notranjosti pa je to standard. Primorci se s tem dejansko hvalijo, imamo eko kmetijo, sončne elektrarne, pri nas so povsod praktično - vse urejene kmetijo to imajo. Kolektorje imam na hiši od 1993, na morju jih pri večini še danes ne vidim, pa imajo največ sončnih dni, daleč več. Zaslužit z lastno infrastrukturo na turistih je itak znanost na njih...Meni se bo povrnilo brez turistov v nekaj letih, da pa oddajaš??? cjao bojlerji? Resno, bojlerji 4. 8. 2020... pa prodajate za 50EUR ali več turistom v takih hišah na noč prenočišče, mnogim brez ddv. In vi iz notranjosti nasedate, kar je še bolj žalostno.
- ceste (bankine, urejenost cest, pločnikov npr.) - se peljem iz Dekanov preko hriba proti Kopru, raje betonirajo bankino in mir, kot pa da bi jo dejansko naredili iz grobega peska, kot razvita evropa to dela, škarpe iz kamnov... betona nema. Nisem gradbinc, pa se mi želodec obrača, kako je to vse na "izi" in s čim manj stroškov
- pokošenost trav in rastja - nikakva. Kosa sigurno ni starodavno orodje iz jadranske obale, verjetno še Merkur samo par primerkov proda dol... Groza, se bom pozanimal pri Merkurju, koliko se proda dol tega orodja, ker sem 100% da izjemno malo - orodja na splošno
- organizacija služb, komunala, javne službe - ja saj se sproti čisti, samo vse odpor od odpora. 1m od ceste pa par m od parcele.

črta____________________________________
- cene pa v nasprotju z neorganiziranostjo višje za nekaj EUR, ali več 10, čemu že? odgovori mi prosim na zgornje
- ne da se ne trudijo za turiste, še za lastno okolico ne
- ne da se ne trudijo, ker je nižja zaposlenost, še olajšajo si ne življenja z raznimi subvencijami
- sadijo samo neke kvazi mediteranske rastline, ki itak ne uspevajo, ker imamo CSC po koppenovi klasifikaciji, kar je itak zgrešeno

Nehite se it mediteran, pa začnite neki delat, ne samo od turizma živet. Tile vavčerji so jim zadnji dih, pa tisti, ki se še hodite pražit dol.

O Hrvaški nižje od Rijeke pa raje ne bi, ker se napolnijo kot žirafa za 4-5 mesecev, pol pa životarit. Ljudem, tudi Hrvatom iz notranjosti že prekipeva.



Pa da vas vidim Primorce

Zgodovina sprememb…

hr_natakar ::

Kar se tice vavcerjev in slovenske politike je v nasprotju sama s sabo. Zelijo, da se virus ne siri, da nosimo maske, hkrati pa spodbujajo, da se cim bolj gnetemo v turisticnih destinacijah, kjer prihajajo tudi tujci.

Badwolff ::

Dost maš ti teh težav :D

hipertija ::

Badwolff je izjavil:

Dost maš ti teh težav :D

seveda, samo me pa odgovori zanimajo. Ker če bi moji pokrajini nametal nekdo tolk dreka, bi premislil in odpisal. Odgovori na VSE točke me res zanimajo

IL_DIAVOLO ::

Badwolff je izjavil:

Dost maš ti teh težav :D


Dobro si tole povzel :))

Res clovek mnogih tezav lol

hipertija ::

Vajina odgovora pa še zmeraj čakam. Res me zanimajo odgovori in izgovori. Kot geograf sem preučil pirmorsko od fizičnega do družbenega dela in me res zanimajo (iz)govori.

Pa mogoče, ker ste toliko modri, kako bi vsa Slo preživela s takim načinom ekonomije - ne vlagam, čakam na turista, popravim kar lahko in čakam na novo sezono. Žal ne vidim nobenega + od tega. Slovenski turizem je luknja in ne + slovenskemu gospodarstvu.

Pa da se ne bi slučajno kdo na podnebje izgovarjal, ker se naj na google maps malo sprehodi do LA, SF in obalo kalifornije, isto podnebje, pa so se mnogo bolje znašli, brez podpore tisoče km oddaljenega vzhoda, ne pa da se zapleješ mimo Nanosa.

Zgodovina sprememb…

pirat ::

hipertija je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Dost maš ti teh težav :D

seveda, samo me pa odgovori zanimajo. Ker če bi moji pokrajini nametal nekdo tolk dreka, bi premislil in odpisal. Odgovori na VSE točke me res zanimajo

Res ne vem zakaj bi se nekdo trudil, pa ti po vsem tem tvojem metanju dreka sedaj bil dolzan nekaj utemeljevat. Iz dosedanjih postov je ze jasno da drugacnega mnenja kot ga imas ne sprejemas, drugace mislece zalis... torej zakaj tocno bi se kdo obremenjeval s teboj?

hipertija ::

pirat je izjavil:

hipertija je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Dost maš ti teh težav :D

seveda, samo me pa odgovori zanimajo. Ker če bi moji pokrajini nametal nekdo tolk dreka, bi premislil in odpisal. Odgovori na VSE točke me res zanimajo

Res ne vem zakaj bi se nekdo trudil, pa ti po vsem tem tvojem metanju dreka sedaj bil dolzan nekaj utemeljevat. Iz dosedanjih postov je ze jasno da drugacnega mnenja kot ga imas ne sprejemas, drugace mislece zalis... torej zakaj tocno bi se kdo obremenjeval s teboj?

ker če imaš odgovore, jih brez problema napišeš, če jih nimaš, jih pač ne moreš in bluziš, kot bluziš ti.

Če se od vseh komentarjev ne najde en, ki bi utemeljiv lepo napisane točke, potem so vprašanja še bolj na mestu. Pa iskreno povedano, še nisem videl, da bi nek primorc takole lepo odgovoril po točkah zakaj je temu tako kot je. Nisem, na forumu nisem - fact.

hipertija je izjavil:

pirat je izjavil:

hipertija je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Dost maš ti teh težav :D

seveda, samo me pa odgovori zanimajo. Ker če bi moji pokrajini nametal nekdo tolk dreka, bi premislil in odpisal. Odgovori na VSE točke me res zanimajo

Res ne vem zakaj bi se nekdo trudil, pa ti po vsem tem tvojem metanju dreka sedaj bil dolzan nekaj utemeljevat. Iz dosedanjih postov je ze jasno da drugacnega mnenja kot ga imas ne sprejemas, drugace mislece zalis... torej zakaj tocno bi se kdo obremenjeval s teboj?

ker če imaš odgovore, jih brez problema napišeš, če jih nimaš, jih pač ne moreš in bluziš, kot bluziš ti. Res, da je tema prešla iz zapravljanja časa na Primorski okoliš, pa vseeno, saj prav da razvijamo.

Če se od vseh komentarjev ne najde en, ki bi utemeljil lepo napisane točke, potem so vprašanja še bolj na mestu. Pa iskreno povedano, še nisem videl, da bi nek primorc takole lepo odgovoril po točkah zakaj je temu tako kot je. Kot rečeno, sem res radoveden in bi takole lepo po točkah želel odgovore. Če jih ni, pa si seveda lahko mislim svoje še naprej in bo dobra reklama na forumu za vse uporabnike.

Zgodovina sprememb…

pirat ::

Glej, nisi navedel nobenih dejstev, nobenih virov, le svoja subjektivna opazanja. Ce zelis, bi lahko na vsako tvojo alinejo odgovoril z "napisano ne drzi". In bi pac na forumu imeli debato o subjektivnih dozivljanjih... ko pa bos postregel z linki na ponudnike elektricne energije, da primorska regija proizvede manj elektricne energije iz soncnih elektrarn na prebivalca kot npr. notranjska regija, ko bos iz letnega porocila Merkurja postregel s podatkom da je struktura prodaje v Kopru statisticno drugacna kot v Kranju kar se tice vrtnega orodja, ipd... potem pa bomo debatirali argumentirano. Dokler pa sam ne naredis domace naloge, ti je jaz ne bom.

x3ca ::

Večina ljudi je povprečnih (po definiciji), ima povprečno zalogo energije, domišljije, kreativnosti in v življenju izbira povprečne preverjene poti.

Smo se enkrat pogovarjali na pijači in je bil folk mnenja, da je 14 dni dopusta dovolj, ker več se ga že naveličaš. Pač ljudje brez domišljije.

Mato989 ::

PunkDude je izjavil:

Utk je izjavil:

Za hribe je jasno, da so to večinoma tisti, ki hodijo po hribih in nabirajo kondicijo, se malo umaknejo zase, pa razna kampiranja, kolesarjenja - v glavnem takšne ali drugačne športne aktivnosti. V večjih termah oz. bazenih je neskončno možnosti, od raznih aktivnosti, animacij do igrišč itd. Verjamem, da je tam dopust kar pametno izkoriščen.

Se pravi je zate pametno izkoriščen dopust samo, če nabiraš kondicijo? Za kaj točno? Da boš v službi lažje in hitreje delal, ali da boš drugo leto še lažje nabiral kondicijo? Sej meni se s tem ne zdi nič narobe, meni se tudi ne da ležat na plaži, poskušam delat enako kot je napisal iso2000 zgoraj, ampak če hoče nekdo ležat 2 tedna, pa naj. Niti ne vidim neke velike razlike proti toplicam, če si jih že omenil. Imaš na morju glih tolk stvari kot v toplicah, če hočeš.
2 tedna lazit po hribih se meni zdi enako mučno kot 2 tedna ležat na plaži...

Jaz grem v hribe, ker so mi všeč. Kondicije ne rabim, imam dovolj.


In kaj pa če eni grejo na morje ker jim je všeč?

Šokantno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj ce cele popoldneve bajte prenavljas, kurac kaj uzivas.

Bi ti prej odgovoril, pa sem bajto prenavljal. To delam cca 3x na teden. Še zmeraj naredim vsaj 15,000 km letno z avtom po izletih, še par jurjev pa z biciklom. Tudi z otrokom se ukvarjam dosti nad povprečjem, pri večini tega je itak zraven. Prenavljam namesto da bi srkal pivo na kavču. Pa ti?

IL_DIAVOLO ::

Utk je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj ce cele popoldneve bajte prenavljas, kurac kaj uzivas.

Bi ti prej odgovoril, pa sem bajto prenavljal. To delam cca 3x na teden. Še zmeraj naredim vsaj 15,000 km letno z avtom po izletih, še par jurjev pa z biciklom. Tudi z otrokom se ukvarjam dosti nad povprečjem, pri večini tega je itak zraven. Prenavljam namesto da bi srkal pivo na kavču. Pa ti?


Manj trpim kot ti :D
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

turistične cene na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547160 (4878) Spock83
»

kje je čar morja? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26143416 (35792) opeter
»

zakaj poleti vsi rinejo na morje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
558430 (6903) jype
»

Imate res za dopust evre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812227 (9730) KaiV6

Več podobnih tem