» »

programerji za Honewell

programerji za Honewell

sniff ::

Pozdravljeni,

Avstrijsko podjetje s katerim sodelujemo išče več programerjev avtomatizacije za Honeywell produkte. Morda kdo ve kje v Sloveniji se najde kakšen, ki bi ga zanimal projekt? Kraj dela je okolica Dunaja, časovni horizont pol leta do enega leta. Za info že vnaprej hvala!

lp

TheBlueOne ::

Takih podjetij je kolikor hoces, kadrov pa manjka prakticno povsod. Za tako kratke projekte se kar placa. Najcenejsi dolgotrjna urna postavka, kar sem jih dozivel, kjer eksterni dela vec let je ca. 70EUR/h. Za pol leta pod 100EUR/h zna biti, da samo izkoriscajo moznost, da preko tebe ujagajo kaj poceni. Ce jim priskrbis koga za recimo 3500EUR/mesec bruto, kar pogosto ponudijo iz prve in jim ga ni treba solati, si jim dal jackpot. :)

Jaz jim ne bi brezplacno zagotavljal kadrov.

Mimogrede pazi okoli legalnosti takega novacenja. Sicer ne vem, ker je z novacenjem cez mejo, ampak v Avstriji moras navesti kar nekaj podatkov, vkljucno z placo ali pa vsaj minimalno po kolektivni pogodbi.

Zgodovina sprememb…

Vanquish ::

TheBlueOne - mislim da v kolikor si kontraktor odpade to s placo? In pri projektnih zaposlitvah si definitivno lahko kontraktor.

Ne vem, ugibam.

TheBlueOne ::

Ce prav razumem isce direktno za njih, ne da bi bil posrednik. Drugace bi pisalo iscemo za projekt na Dunaju?

Bi bilo OK, ce objavi link na oglas za delo, tako pa je tako tako. To bi lahko b.p. razumeli kot zaobhajanje zakonodaje pod krinko na forumih... Ampak kakor pravim ne vem kako je v mednarodnem smislu, samo opozarjam, da so te zadeve v Avstriji regulirane. Da ne bi dobre namere postale problem, ce ne prej, ko kandidat gre na delo prepoceni, se pritozi, ko vidi koliko je ura ...

Zgodovina sprememb…

sniff ::

Hvala za opozorilo. Sicer mislim, da na tej točki ni bojazni, da bi me avstrijski organi šli preganjat zaradi posta na forumu. Če bi plačevali manj kot je po kolektivni zahtevano, bi bili tako oni v prekršku. V glavnem bolj kot ne ugotavljam, da je programiranje za Honeywell tu bolj eksotika, ker je po Evropi večina na Siemensu..

starfotr ::

styrian ::

Mene bi zanimalo, samo imam splošna programerska znanja, ne pa PLC.

sniff ::

starfotr je izjavil:

https://www.bizi.si/STRIX-SISTEMI-D-O-O/

Tule vprašaj.


Hvala bom poklical.

@Styrian: žal mislim, da so izkušnje in znanje kar pogoj

goodrich ::

https://metronik.si/

Lahko tudi tule vprašaš.

ssokec ::

Ali lahko kaj več poveš za katero opremo Honeywell-a se gre, kaj se avtomatizira?
Honeywell proizvaja krmilno regulacijsko opremo od stavbne avtomatike (konfigurabilni krmilnimki) do avtomatike namenjene za rafinerije in kemično industrijo.

Še zanimivost: Večina njihove programske opreme za razvoj aplikacij krmilnikov se licencira z usb ključi. Za uraden nakup omenjenih licenc je potrebno opraviti tudi šolanje pri njih.

Metronik trži Honeywell opremo in avtomatizacijo le te že skorajda 30 let.

Lp!

sniff ::

@goodrich in ssokec,

hvala za predloge, sem že govoril z Metronikom, so "omejeni" na energetiko v zgradbah.

tu je potreba po Experion PKS - Honeywell Process Solutions.

ssokec ::

Nočem delati reklame tukaj ampak preveri ZS.

Lp!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WiFi sobni termostat

Oddelek: Kaj kupiti
103610 (3036) morosito

Conrad

Oddelek: Loža
151519 (1176) Mavrik
»

PLC in SCADA razvoj?

Oddelek: Loža
91925 (1616) neo
»

sistemi pametnih hiš

Oddelek: Loža
71504 (1237) jernejp

Več podobnih tem