» »

Booking odpoved

Booking odpoved

d_DJ ::

Zdravo,

Na bookingu imam rezervacijo, ki bi jo želel odpovedati (ker je moja zbolela), ampak v zameno želijo, da plačam 50%. Kaj mi lahko naredijo, če poberem iz svoje n26 ves keš dol in se enostavno ne pojavim?

darkolord ::

Lahko ti znesek odtrgajo naslednjič, ko na N26 položiš denar. Lahko te pa seveda tudi upravičeno tožijo in bodo znesek dobili.

HappyPills ::

Sprejel si pogoje rezervacije zdaj bi pa bluzil. Uredi si zavarovanje za te stvari ne pa reševat načina s krajo.

St235 ::

V bistvu te še tožit ne rabijo, ampak na samo vložijo izvršbo na podlagi verodostojne listine - računa.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: d_DJ ()

LukiYo ::

Probajo (nastanitev sama, ne booking) odtrgat, potem pa odnehajo, če ni sredstev gor. Nič te ne bodo tožili, takih stornacij je ogromno in so del poslovanja bookinga.

Miha 333 ::

Sprejel si pogoje. Ne se potem čuditi, da imamo kot turisti slab sloves...

borut_p ::

LukiYo je izjavil:

Probajo (nastanitev sama, ne booking) odtrgat, potem pa odnehajo, če ni sredstev gor. Nič te ne bodo tožili, takih stornacij je ogromno in so del poslovanja bookinga.


Najprej pises za nastanitev potem.pa da je to stvar bookinga.
Pogoje daje nastanitev sama. V kolikor se pricakuje, da bo potrebno placati za odpoved, mora del tega nastanitev placazi bookingu. Pa ce so dobili €€ od tebe ali ne. Torej je v interesu nastanitve, da to izterjajo. In verjetno bodo.

kuall ::

Prodaj komu s popustom. Kar tukaj objavi ceno, lokacijo, čas, mogoče boš našel kandidata.

c3p0 ::

V takem primeru sem se direktno z namestitvijo dogovoril za prestavitev termina, denarja pa niso želeli vrniti, fair enough. Urejeno brez goljufije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je point turističnih agencij? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10512677 (217) gruntfürmich
»

Booking popust (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
36339790 (437) bastadu
»

Varstvo potrošnikov portal 1nadan.si

Oddelek: Loža
323064 (2426) mn
»

Rynair let maja - odpoved? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
666307 (3029) tikitoki
»

Rezervacija na Booking.com

Oddelek: Omrežja in internet
172211 (1232) c3p0

Več podobnih tem