» »

Spotify Slovenia (Official thread)

Spotify Slovenia (Official thread)

WallSreet ::

Spotify expands to Russia and 12 other countries

It will begin offering free and subscription services in 13 new markets, which include Albania, Belarus, Bosnia & Herzegovina, Croatia, Kazakhstan, Kosovo, Moldavia, Montenegro, North Macedonia, Serbia, Slovenia and Ukraine.

https://www.spotify.com/si/



Končno! Tole bo pa noro :)

shadeX ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

c3p0 ::

Ja, ampak to je official thread...

OK.d ::

:))
LPOK.d

WallSreet ::

shadeX je izjavil:

Spotify od 15.7. pri nas
Spotify
https://slo-tech.com/novice/t768585#crta
Spotify Premium


Hvala za članek. Ta tema bi bila lahko namenjena za razne playliste itd.

vrtn4r ::

Koncno official thread. :|

WallSreet ::

vrtn4r je izjavil:

Koncno official thread. :|


Ti kaj ni všeč, pober se ven iz threada, simpl

mtosev ::

Official? Kakšen bonus dobiš, če postaš v official thread?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

WallSreet ::

mtosev je izjavil:

Official? Kakšen bonus dobiš, če postaš v official thread?


Sestavim ti playlist največjih slovenskih harmonkarjev in Janezov for free! Pa vsi bodo nad 50 let da boš lahko relate-av haha ;((

SLO tech upokojenci me vedno nasmejite :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Cruz ::

Končno. Bom verjetno vzel Premium in prekinil Netflix.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

WallSreet ::

Cruz je izjavil:

Končno. Bom verjetno vzel Premium in prekinil Netflix.


Se mogoče kaj ukvarjaš z beati in playlisti. Ljudje služijo ogromno denarja na račun playlistov. Če te takšne stvari veselijo, bi se splačalo probati. Poznam nekoga ki je prejšnji mesec zaslužil skoraj 10K dolarjev s prodajo enega beata. Sicer moraš znati vse skupaj promovirati vendar je bilo v njegovem primeru tako, da so njegov beat, k iga je naložil, uporabljali youtuberji za svoje videe in mu je kar lepo uspelo. Kar se tiče teh playlistov se pa tudi da kar precej zaslužiti preko streamov itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

duque ::

Raba je možna že od 14.7. in se da aktivirati. Edino preko PS4 appa države ne prepozna.
Je pa zanimivo, da je family acc pri nas 9,99€, preko UK sem plačeval 15 funtov.

Cruz ::

WallSreet je izjavil:

Cruz je izjavil:

Končno. Bom verjetno vzel Premium in prekinil Netflix.


Se mogoče kaj ukvarjaš z beati in playlisti. Ljudje služijo ogromno denarja na račun playlistov. Če te takšne stvari veselijo, bi se splačalo probati. Poznam nekoga ki je prejšnji mesec zaslužil skoraj 10K dolarjev s prodajo enega beata. Sicer moraš znati vse skupaj promovirati vendar je bilo v njegovem primeru tako, da so njegov beat, k iga je naložil, uporabljali youtuberji za svoje videe in mu je kar lepo uspelo. Kar se tiče teh playlistov se pa tudi da kar precej zaslužiti preko streamov itd.
Z beati sem se nekaj igral, mi pa niso tako zanimivi, ker ne poslušam hip hopa veliko. Playlist pa ne maram, jaz ponavadi poslušam albume.

Ljudje služijo s playlistami? Hm, zanimivo. Pri beatih pa se da zaslužiti ja, samo pa je res potrebna dobra promocija, ker imaš ogromno kvalitetne glasbe, tudi beatov, royalty free.

Drugače pa sem nazadnje na Spotify poslušal Holy Wave - Relax. Super psihedelični surf rock za poletne dni.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

WallSreet ::

@cruz

Jaz se bom kmalu podal v te playliste in stream-e pa če bo zanimivo se bom javil pa malo poročal. Glasba nima meja in če imaš talent in malce znanja lahko vse skupaj flipneš v biznis, če je beat fire, je fire pa nima veze če si iz Afganistana :D. Drugače pa velikokrat zasledim kakšen "lofi" playlist (jih imaš na youtubu polno). Te playliste lahko dela vsak.

WallSreet ::

Ima kdo kakšen dober playlist za share-at (Hip Hop, G Funk, psychedelic)?

Badwolff ::

Poglej na r/sporify

WallSreet ::

Badwolff je izjavil:

Poglej na r/sporify


Vem da se da tam pogledati, zanima me če ima kdo iz slo-techa kaj pametnega. Se mi ne da iskati med milijoni playlistov lol

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

enojedrni računalnik P4 2.6 Ghz

Oddelek: Pomoč in nasveti
132435 (2051) zobnik
»

VPN/Proxy za gledanje videa v Sloveniji

Oddelek: Pomoč in nasveti
6990 (880) Excavator
»

CPU dela na polno, ram tudi

Oddelek: Pomoč in nasveti
328546 (7802) m0LN4r
»

Nov napajalnik-na kaj moram biti pozoren

Oddelek: Pomoč in nasveti
152033 (1761) d4vid

Več podobnih tem