» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1445 / 1489
»»

MartiniMini ::

Pozabil na obveznice...US10Y...trenutno tudi rastejo...slabo za trge

_wtf_ ::

Znači, kurčina!

IgorCardanof ::

Svet pretresa video iz "WIF - DogWifHat" partyja danes ponoči. Kakšno je vaše mnenje o tem? Je to podobno kot tisti video "Fuck Elon" iz Bitcoin partyja v prejšnem ciklu?

Imate seveda teh v zivo posnetkov se kar nekaj na twitterju.

https://x.com/outpxce/status/1776151815...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Mnenje: da popolnoma nič ne pretresa.
Od kje ti, da pretresa?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

ViperR ::

Malo fud-a pa so že vsi zelo bearish. Alti crashali konkretno, btc dominanca gor, etf inflowow pa 250mil. Meni to zgleda čisti retail selloff.

Po drugi strani pa ko vidim top bybit accje holdat 200btc long pozicije se mi zdi da bi še kak dodaten drop prav prišu.

Js sm učer zapru long mal pod 68k, danes ponovno odpru pri 66,6k. Najbolše bi pa verjetno blo bit izven pozicije.

komunist1918 ::

Spet uspešno uporabili t.i. kreativno statistiko (Biden valda ne sme zgledat slabo - kljub katastrofalnem overall stanju). Gremo nazaj gor? The March non-farm payroll headline jobs number came in at 303k which was well above the 200k estimate. The unemployment rate came in at 3.8% vs a 3.9% estimate, and 3.9% last month.

Akcija čez 10 minut.

IgorCardanof ::

Komunist, ki se ukvarja s kriptom in želi čimveč zaslužit? Zelo zanimivo ... 8-O
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

komunist1918 ::

IgorCardanof je izjavil:

Komunist, ki se ukvarja s kriptom in želi čimveč zaslužit? Zelo zanimivo ... 8-O


ta komunist sam skalpira. oz jemlje bogatim debelim kitom in deva sebi (revnim). je blo spet easy 500 flik (20%), kacinhing. too easy včas tole.

PrihajaNodi ::

1/ The $156M WIF Fumble
This trader bought 40.7M WIF tokens (worth $10,000) about a week after it launched.
3 days after buying, they sold it all for a $5K LOSS.
Today the position would be worth $156M.
2/ The $35.85M DEGEN Fumble
This trader acquired 836M DEGEN tokens (worth $1,400) between January 7th and 8th.
A day later, they sold it all for a 2x profit.
Today the position would be worth $35.85M.
3/ The $29.7M BODEN Fumble
This trader bought 45.6M BODEN tokens almost immediately after it launched.
6 seconds later, they sold it all for a 3x profit! Not too shabby for 6 seconds of 'work', right?
Well, today the position would be worth $29.7M.
4/ The $6M BRETT Fumble
This trader sniped 77.7M BRETT tokens (worth $36) as soon as it launched.
They sold it all for a whopping 280X and successfully turned $36 -> $10,280.
Today, the position would have been worth $6M.
5/ The $1.33M BOME Fumble
This trader bought 81M BOME tokens (worth $11,000) a few hours after it launched.
An hour later, they sold it all for a $4.8K profit.
Today the position would be worth $1.33M.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dope1337 ::

Spremljajte mogoce malo kaj se bo dogajalo na fraxtal. Pocasi bodo migrirali veFXS
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

miha98 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Karen je izjavil:

Pomemben podatek je še 300% od koliko (če si kupil za 1000 EUR in imaš zdaj po enem letu 3000 vam povem, da zna moja z izposojeno kriptokartico to v enem popoldnevu ponucat, skupaj z osnovnim vložkom :D). Bolj zanimivo vprašanje ja ali kdo od znalcev tukaj živi od tega, torej se praska in pobira ter lagodno živi, ker če je to vložek pod jurja leto nazaj bi rekel da noben s tem ni pokril stroške enega leta skromnega lajfa, če pa je, pa naj se mi oglasi pod privat pa še jaz vržem jurja k njemu in deliva na pol, hack, tudi 2/3.


Ja so in jih imas kar nekaj tu gor ki s so s skromnimi vlozki nekaj naredil. Vprasaj @Boruta. On v tej temi ne sodeluje vec je bolj v politicnih.
Bil je skladiscnik tako da nekih bajnih vsot ni not metal, je pa obogatel s shibo.

Se spomnim da je Dejay shilal Flokija tu, nimam pa pojma kok je dal dejansko sam not.


Sem že večkrat omenil, da bi rad kakšen dokaz od tega >Boruta bogataša? Kako obogatel? Z eno liziko??? Printscreen ali slika ,.. karkoli... Do sedaj sem slišal samo baba čula, baba rekla...

bozicek ::

Imaš nas, ki smo bili priča njegovemu vzponu leta 21
Model je tako briljantno lovil high/low da se ti kar oko orosi
Darila letos samo za poredne

PrihajaNodi ::

bozicek je izjavil:

Imaš nas, ki smo bili priča njegovemu vzponu leta 21
Model je tako briljantno lovil high/low da se ti kar oko orosi

+1
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ViperR ::

miha98 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Karen je izjavil:

Pomemben podatek je še 300% od koliko (če si kupil za 1000 EUR in imaš zdaj po enem letu 3000 vam povem, da zna moja z izposojeno kriptokartico to v enem popoldnevu ponucat, skupaj z osnovnim vložkom :D). Bolj zanimivo vprašanje ja ali kdo od znalcev tukaj živi od tega, torej se praska in pobira ter lagodno živi, ker če je to vložek pod jurja leto nazaj bi rekel da noben s tem ni pokril stroške enega leta skromnega lajfa, če pa je, pa naj se mi oglasi pod privat pa še jaz vržem jurja k njemu in deliva na pol, hack, tudi 2/3.


Ja so in jih imas kar nekaj tu gor ki s so s skromnimi vlozki nekaj naredil. Vprasaj @Boruta. On v tej temi ne sodeluje vec je bolj v politicnih.
Bil je skladiscnik tako da nekih bajnih vsot ni not metal, je pa obogatel s shibo.

Se spomnim da je Dejay shilal Flokija tu, nimam pa pojma kok je dal dejansko sam not.


Sem že večkrat omenil, da bi rad kakšen dokaz od tega >Boruta bogataša? Kako obogatel? Z eno liziko??? Printscreen ali slika ,.. karkoli... Do sedaj sem slišal samo baba čula, baba rekla...


Najprej je fuknu 200e v nek bittorent coin ki je napumpal, pol še bnb držal, največ je pa zasluzil z shiba inu, ker je vložil takoj ko je musk twitnu. To je pa tud vse. Na koncu je reku da pusti 1 miljardo kovancrv noter, ostalo pobere ven, kar je zdaj 30k? Pobral je torej ven verjetno še enih 50k. Z 200e vložka al neki takega.

IgorCardanof ::

PrihajaNodi je izjavil:

1/ The $156M WIF Fumble
This trader bought 40.7M WIF tokens (worth $10,000) about a week after it launched.
3 days after buying, they sold it all for a $5K LOSS.
Today the position would be worth $156M.
2/ The $35.85M DEGEN Fumble
This trader acquired 836M DEGEN tokens (worth $1,400) between January 7th and 8th.
A day later, they sold it all for a 2x profit.
Today the position would be worth $35.85M.
3/ The $29.7M BODEN Fumble
This trader bought 45.6M BODEN tokens almost immediately after it launched.
6 seconds later, they sold it all for a 3x profit! Not too shabby for 6 seconds of 'work', right?
Well, today the position would be worth $29.7M.
4/ The $6M BRETT Fumble
This trader sniped 77.7M BRETT tokens (worth $36) as soon as it launched.
They sold it all for a whopping 280X and successfully turned $36 -> $10,280.
Today, the position would have been worth $6M.
5/ The $1.33M BOME Fumble
This trader bought 81M BOME tokens (worth $11,000) a few hours after it launched.
An hour later, they sold it all for a $4.8K profit.
Today the position would be worth $1.33M.


Itak slabo da se ti kaj takega zgodi. Ampak za vsak tale zapis obstaja pa na stotisoce in vec zgodb, kjer folk drzi in gre njegov meme na 0.

ViperR je izjavil:

miha98 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Karen je izjavil:

Pomemben podatek je še 300% od koliko (če si kupil za 1000 EUR in imaš zdaj po enem letu 3000 vam povem, da zna moja z izposojeno kriptokartico to v enem popoldnevu ponucat, skupaj z osnovnim vložkom :D). Bolj zanimivo vprašanje ja ali kdo od znalcev tukaj živi od tega, torej se praska in pobira ter lagodno živi, ker če je to vložek pod jurja leto nazaj bi rekel da noben s tem ni pokril stroške enega leta skromnega lajfa, če pa je, pa naj se mi oglasi pod privat pa še jaz vržem jurja k njemu in deliva na pol, hack, tudi 2/3.


Ja so in jih imas kar nekaj tu gor ki s so s skromnimi vlozki nekaj naredil. Vprasaj @Boruta. On v tej temi ne sodeluje vec je bolj v politicnih.
Bil je skladiscnik tako da nekih bajnih vsot ni not metal, je pa obogatel s shibo.

Se spomnim da je Dejay shilal Flokija tu, nimam pa pojma kok je dal dejansko sam not.


Sem že večkrat omenil, da bi rad kakšen dokaz od tega >Boruta bogataša? Kako obogatel? Z eno liziko??? Printscreen ali slika ,.. karkoli... Do sedaj sem slišal samo baba čula, baba rekla...


Najprej je fuknu 200e v nek bittorent coin ki je napumpal, pol še bnb držal, največ je pa zasluzil z shiba inu, ker je vložil takoj ko je musk twitnu. To je pa tud vse. Na koncu je reku da pusti 1 miljardo kovancrv noter, ostalo pobere ven, kar je zdaj 30k? Pobral je torej ven verjetno še enih 50k. Z 200e vložka al neki takega.


Potem je pa veckrat prodal tocno na vrhu in kupil tocno na dnu. Najbolj mi je pa vsec njegov psyops, ko je rekel, da shibo drzi do nevem katere meje. Ko je pa naslednji dan konkretno padla, je pa rekel, da je valda prodal ze prej.
Res, borutO je heroj 2021. Me zanima kdo bo to v 2024.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

In kako misliš da si je kupil jahto? Voham slovensko zavist.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Kasneje pod drugim nickom pa spraseval kako dobis sredstva nazaj, če posljes na napačni adress. Verjetno si se danes ni opomogel.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

In na koncu mu je uspelo. Ne dobit izgubljenih kobancev nazaj, ker bog be kaj vse je kupoval, mu je pa shiba prinesla bogastvo.
Srecno Borut, pozdrav Merlaka
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Pubeci, pa ena dečva, kam gremo zdaj gor al dol? Držat, prodat ali v stumf dati (beri ledger). Sprašujem za prjatla.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

_wtf_ ::

Kot je omenil rossi, pred halvingom bodo alti najbolj trpeli. in to se zdaj dogaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: _wtf_ ()

Rossi V ::

gremo mal trejdaat ,da ne bo tak dolgčas?

Btc sem pri 67716 vstopil v pozicijo

1 target 68372-kljukica
2 target 68796
3 target 69768

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

ARB

entry 1.3-1.45

tps 2.0538,2.6152,3.3207

add more buying once reclaim 1.7

Rossi V ::

unfi
entry area : 5.266,SL:hold
Target 1:1.8147
Target2: :14.787
Target 3:20.932
target4:27.187

Rossi V je izjavil:

unfi
entry area : 5.266,SL:hold
Target 1:1.8147
Target2: :14.787
Target 3:20.932
target4:27.187



maistake on 1 target unfi:8.147

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

vanry

adding more oonce reclaim 0.25

Targets:0.32995,041403,0.50000

kopriwa ::

Rossi V je izjavil:

gremo mal trejdaat ,da ne bo tak dolgčas?

Btc sem pri 67716 vstopil v pozicijo

1 target 68372-kljukica
2 target 68796
3 target 69768


Huh, po 1% že prva kljukica, odštej še trade fee pa maš glih za en kofe. Razen če si top tier whale, v kar močno dvomim glede na to da "vstopaš" v BTC pri 67k. Ne ga srat s takimi.

Rossi V ::

kopriwa je izjavil:

Rossi V je izjavil:

gremo mal trejdaat ,da ne bo tak dolgčas?

Btc sem pri 67716 vstopil v pozicijo

1 target 68372-kljukica
2 target 68796
3 target 69768


Huh, po 1% že prva kljukica, odštej še trade fee pa maš glih za en kofe. Razen če si top tier whale, v kar močno dvomim glede na to da "vstopaš" v BTC pri 67k. Ne ga srat s takimi.



Ti že veš

Kripto mesi ::

kopriwa je izjavil:

Rossi V je izjavil:

gremo mal trejdaat ,da ne bo tak dolgčas?

Btc sem pri 67716 vstopil v pozicijo

1 target 68372-kljukica
2 target 68796
3 target 69768


Huh, po 1% že prva kljukica, odštej še trade fee pa maš glih za en kofe. Razen če si top tier whale, v kar močno dvomim glede na to da "vstopaš" v BTC pri 67k. Ne ga srat s takimi.

Na 100x leverage se pa ze pozna ane, ampak to delamo samo profesionalci.

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

kopriwa je izjavil:

Rossi V je izjavil:

gremo mal trejdaat ,da ne bo tak dolgčas?

Btc sem pri 67716 vstopil v pozicijo

1 target 68372-kljukica
2 target 68796
3 target 69768


Huh, po 1% že prva kljukica, odštej še trade fee pa maš glih za en kofe. Razen če si top tier whale, v kar močno dvomim glede na to da "vstopaš" v BTC pri 67k. Ne ga srat s takimi.



Ti že veš



sicer je res,da bi me ti glede nna mojo " finančno svobodo" lahko zacel vikat ;-)

komunist1918 ::

na 1%-3% se da čist lepo služit z malo leveraga poleg. scalp na scalp palača

Rossi V ::

wagmi games-spot buy set up

Entry : cmp

SL:0.000013425


Targets

0.000020316
0.000024117
0.000027741
0.000031182
0.000035622

Rossi V ::

Rune long set up

Entry : 7.435

SL:6.566

TP
8.193
8.988
9.786
10.568
11.425

Curently teesting Daily suupport& also currently at breakout retesting

Mat2000 ::

Rossi a vse kopiras iz Trading Arena sedaj ko je free momth?

Tale indijec pod nazivom Trader Cool sfali vse, tako da previdno.

Srečno vsem

Rossi V je izjavil:

Rune long set up

Entry : 7.435

SL:6.566

TP
8.193
8.988
9.786
10.568
11.425

Curently teesting Daily suupport& also currently at breakout retesting

komunist1918 ::

Ta teden na sporedu:
pondeljek: potencialno CME gap fill - vedno sumljivo, da smo se v nov trading rang prebili med vikendom. Treba počakat kaj bo MM naredil...
sreda: CPI
po sredi: halving in doge day manipulacije (20.4).

Coini za trajdat: doge (potencialno hot coin) in mogoče eth

Pričakujem visoko volatilnost.

Zgodovina sprememb…

sthep ::

Eno vprašanje fantje.

Rad bi kupil Dogecoin20. Zanima me kako bi za 50€/100€ coinov prišel čez z čimmanj stroškov za fee-je.
Če prav razumem bi ETH moral kupiti na recimo Coinbase/Binance > transakcija na Metamask (ali tam direkten nakup eth) > transakcija za nakup.
In potem transakcija iz Metamask > recimo Coinbase/Binance, ko bi želel prodat.

Je z vidika fee-jev kakšna boljša opcija za nakup pri manjšem znesku ali recimo, da se počaka, da menjaš direktno na Uniswapu, ko bo na voljo?

PrihajaNodi ::

https://coinmarketcap.com/currencies/do...

Na gate io ga lahko kupiš.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

komunist1918 ::

jao bože kaj vi kupujete, ker ste leni in se vam trajdat ne da naučit. pol bo pa jok in stok.

PrihajaNodi ::

komunist1918 je izjavil:

jao bože kaj vi kupujete, ker ste leni in se vam trajdat ne da naučit. pol bo pa jok in stok.


Borutu so se isto tako smejal
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

sthep ::

Hvala. Ne bi rekel, da smo vsi leni in se nam ne da učit trejdat. Vsaka stvar rabi svoj čas, da se jo naučiš.
Del portfolia je lahko tudi nek tak coin. Seveda pa so vložki v take coine taki, da jih ne boš pogrešil, če ne uspe.

IL_DIAVOLO ::

komunist1918 je izjavil:

Ta teden na sporedu:
pondeljek: potencialno CME gap fill - vedno sumljivo, da smo se v nov trading rang prebili med vikendom. Treba počakat kaj bo MM naredil...
sreda: CPI
po sredi: halving in doge day manipulacije (20.4).

Coini za trajdat: doge (potencialno hot coin) in mogoče eth

Pričakujem visoko volatilnost.


14 dni pred halvingom pričakuješ visoko volatilnost? No shit.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

komunist1918 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

komunist1918 je izjavil:

Ta teden na sporedu:
pondeljek: potencialno CME gap fill - vedno sumljivo, da smo se v nov trading rang prebili med vikendom. Treba počakat kaj bo MM naredil...
sreda: CPI
po sredi: halving in doge day manipulacije (20.4).

Coini za trajdat: doge (potencialno hot coin) in mogoče eth

Pričakujem visoko volatilnost.


14 dni pred halvingom pričakuješ visoko volatilnost? No shit.


In če je halving čez 14 dni? Zame je tedenski monday open in CPI dost bolj pomemben event ta teden (ne samo, tudi zaradi volatilnosti), sploh ker trajdam na kratke roke. Pa tudi v osnovi gre za precej nepomemben event v smislu tradinga (pač news event za mase). Kot takega ga je potrebno upoštevati (ker je pač za nekatere pomemben), a v resnic se trguje chart ne novice, ker drugače popušiš, da ti ni nič jasno.

Kripto mesi ::

Jaz to vedno rečem. Lahko gre gor ali pa dol, do sedaj se še nisem zmotil.

Vanquish ::

glede na to, da sem precej nov imam eno vprasanje, da ne naredim kaksne dodatne bedarije.

Sel sem v presale za en token, ki ga stake-am.
Zdaj gledam, da stake-ane coine lahko claimam 7 dni po tem, ko je sel live, kar zna biti precej vlki riziko za mali win na drugi strani.

Obstajajo kaksni nacini, da prekines stake, ce nisi claim-al reward ali si pa pecen in upas na najbolje?

IgorCardanof ::

A to je kak polkastarter al kej podobnega?

7 dni v bull marketu ne bi smel bit noben problem.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

nac ::

Ali pa DOGECOIN20 ?

Vanquish ::

nac je izjavil:

Ali pa DOGECOIN20 ?


ja, DOGECOIN20 je.

IL_DIAVOLO ::

Vanquish je izjavil:

glede na to, da sem precej nov imam eno vprasanje, da ne naredim kaksne dodatne bedarije.

Sel sem v presale za en token, ki ga stake-am.
Zdaj gledam, da stake-ane coine lahko claimam 7 dni po tem, ko je sel live, kar zna biti precej vlki riziko za mali win na drugi strani.

Obstajajo kaksni nacini, da prekines stake, ce nisi claim-al reward ali si pa pecen in upas na najbolje?


Ce je locked, zagotovo ne. Kar je ziher, da se prepreči dump.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Lennzi ::

Merlin, 8.4. je tu. Razen, če sem kaj zgrešil? Je pa zelo lepo vreme in se bo mrk krasno videl.

PrihajaNodi ::

Zanimivo da se ni slo na 120 k al pa preko 80.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Siso ::

Jasmy ma potencial je reku Rossi

Mato989 ::

A ma kdo varianto kako brezplačno nakazat na Nemško banko? Se pravi da z NKBM nekam brezplačno nakažeš kjer potem brezplačno nakažeš na DE banko? (kak revolut? karkoli?)

NKBM hoče 3 EUR stroške nakazila?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
1445 / 1489
»»