» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1436 / 1489
»»

matic492 ::

A zato js nism dober trejder, ker mam samo 4 zaslone :'(
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Vanquish je izjavil:

Rossi, vem da si ze en del prodajal - kdaj mislis spucat portfelj?


Nisem daleč od tega,da prodam ostanek ,kot sem vam rekel zaključek bulla pričakujem april/maj/najkasneje junij


Številke se mi morajo poklopit,gledam 6 screnov


Niso tu grafi in črtice,sanja se vam ne kaj vse je potrebno spremljati

In spim 5 ur/dan


Številke 100-115k pa ne vidim ta moment več


Morda bi Lessi kaj dodal ?

Da dodam; dva komentarja nazaj si gledal v 7 screenov, sedaj samo se v 6.
Zdaj grem pa dalje pobrat se en milijoncek na cardanotu.



Normalno

Se mi pa zdi,da se z navideznimi fantazijami bolj slabo zivi ;-)



VVse kar imajo od tebe tu je en bulsit o pobiranju nekih miljonov


Se ti res ne zdi ,da je en srot pisanja katerega nihce ne rabi

PrihajaNodi ::

matic492 je izjavil:

A zato js nism dober trejder, ker mam samo 4 zaslone :'(


Spet brezvezno predrkavanje. Lahko si jih 100 obesiš na rit.

Če si dal notr ko je bil btc 27k ni šans da ne bi x2 naredil skor v vsakem kojnu, ajde kak xrp, xtz pa ostale smeti, razen Ade, ki je meme coin - tja se vedno nekaj da:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Vanquish je izjavil:

Rossi, vem da si ze en del prodajal - kdaj mislis spucat portfelj?


Nisem daleč od tega,da prodam ostanek ,kot sem vam rekel zaključek bulla pričakujem april/maj/najkasneje junij


Številke se mi morajo poklopit,gledam 6 screnov


Niso tu grafi in črtice,sanja se vam ne kaj vse je potrebno spremljati

In spim 5 ur/dan


Številke 100-115k pa ne vidim ta moment več


Morda bi Lessi kaj dodal ?

Da dodam; dva komentarja nazaj si gledal v 7 screenov, sedaj samo se v 6.
Zdaj grem pa dalje pobrat se en milijoncek na cardanotu.



Normalno

Se mi pa zdi,da se z navideznimi fantazijami bolj slabo zivi ;-)



VVse kar imajo od tebe tu je en bulsit o pobiranju nekih miljonov


Se ti res ne zdi ,da je en srot pisanja katerega nihce ne rabi




Povej prej v kaj si vložil
če rabiš futr za ego ,ki je očitno na psu


Je pa internet slaba resitev ;)

Ko boš Lessi povedal prwj nas zanima,potem ko se zgodi ,ti pa tvoji navidezni miljoni

ne vec

Clear?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

matic492 ::

PrihajaNodi je izjavil:

matic492 je izjavil:

A zato js nism dober trejder, ker mam samo 4 zaslone :'(


Spet brezvezno predrkavanje. Lahko si jih 100 obesiš na rit.

Če si dal notr ko je bil btc 27k ni šans da ne bi x2 naredil skor v vsakem kojnu, razen xrp, xtz pa ostalih smeti, razen Ade, ki je meme coin - tja se vedno nekaj da:)


Hehe, jaz sem kupoval tudi ko je bil bitcoin 15k decembra 22', samo nisem kupoval bitcoin.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Rossi V ::

matic492 je izjavil:

A zato js nism dober trejder, ker mam samo 4 zaslone :'(



Ne ,zato nisi dober trejder,ker osnove nimaš

matic492 ::

Rossi V je izjavil:

matic492 je izjavil:

A zato js nism dober trejder, ker mam samo 4 zaslone :'(

Ne ,zato nisi dober trejder,ker osnove nimaš



Alo če boš take pisu te bom pelu sam v McDonalds ne pa k Ani Roš :'(
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

matic492 je izjavil:

A zato js nism dober trejder, ker mam samo 4 zaslone :'(



Ne ,zato nisi dober trejder,ker osnove nimaš


Pa pustimo tebe,si daleč na Lesijem

matic492 je izjavil:

Rossi V je izjavil:

matic492 je izjavil:

A zato js nism dober trejder, ker mam samo 4 zaslone :'(

Ne ,zato nisi dober trejder,ker osnove nimaš



Alo če boš take pisu te bom pelu sam v McDonalds ne pa k Ani Roš :'(



Butl si prodal rsr priznej :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

rsr ni nevem kaj, sploh ko pogledaš vrh, ki je še daleč od njega. Si dal dosti boljših od njega.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

matic492 je izjavil:

Rossi V je izjavil:

matic492 je izjavil:

A zato js nism dober trejder, ker mam samo 4 zaslone :'(

Ne ,zato nisi dober trejder,ker osnove nimaš



Alo če boš take pisu te bom pelu sam v McDonalds ne pa k Ani Roš :'(


potrpežljiv bodi,tudi kar se reef tiče ;-)

matic492 ::

Rossi V je izjavil:

Butl si prodal rsr priznej :-)


Hehehe :)) Nazadnje sem skeširal iz kripto ven v evre mislim da ~2022, od takrat samo dokupovanje. Če bi ble fiskne obrestne mere na kreditih nižje, bi verjetno ven vzel polog za še eno stanovanje, tak pa čakam na malo več.

PrihajaNodi je izjavil:

rsr ni nevem kaj, sploh ko pogledaš vrh, ki je še daleč od njega. Si dal dosti boljših od njih.


Je res, samo RSR je danes pumpnil +50% :P
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Rossi V ::

matic492 je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Butl si prodal rsr priznej :-)


Hehehe :)) Nazadnje sem skeširal iz kripto ven v evre mislim da ~2022, od takrat samo dokupovanje. Če bi ble fiskne obrestne mere na kreditih nižje, bi verjetno ven vzel polog za še eno stanovanje, tak pa čakam na malo več.

PrihajaNodi je izjavil:

rsr ni nevem kaj, sploh ko pogledaš vrh, ki je še daleč od njega. Si dal dosti boljših od njih.


Je res, samo RSR je danes pumpnil +50% :P


Vem da si,odgovor imaš zgoraj ;-)

Lennzi ::

Rossi, a meni pa ne želiš odgovoriti?

PrihajaNodi ::

Je res, samo RSR je danes pumpnil +50% :P


Je, samo vrh je bil pa koliko? Ne morš primerjet 50% v enem dnevu z recimo INJ, ORD, pepetom.
Zadnji so delal cifre da glava peče. Da Flokija pa Wifa ne omenjam.

Tega je en omenil, če si ga kupil na 1 si več kot 50% v plusu:

https://coinmarketcap.com/currencies/bl...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

matic492 ::

PONCHO je >100% up od včeraj, ko sem ga objavil :P
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matic492 ::

Hehe ja, ultra shitcoin.

Top tier shitcoine vam forwardiram iz Plutus Discorda lol.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

PrihajaNodi ::

Pa to vržeš jurja notr pa gre 100 posto gor. To se meče po 10 dolarjev not, če že-

Blendr dobr melje...
Pacific ga je dal gor, ta jih dobr snajpa. Svaka čast
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

matic492 ::

Itak, čista loterija, sej sm napisu.

Nism js trejder in nikjer nisem napisu. In fact sploh ne verjamem v tehnično analizo, it's like astrology with math words.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

PrihajaNodi ::

matic492 je izjavil:

Itak, čista loterija, sej sm napisu.

Nism js trejder in nikjer nisem napisu. In fact sploh ne verjamem v tehnično analizo, it's like astrology with math words.


Al ti verjameš al ne ni pomembno. Fora je da je tale kanal dozorel (oz. bi moral) da se pač ne predrkava več. Ajde sam kdaj pa kdaj mal potrolam, sam eni pa greste prek mej. Mogoče bi moral kdaj pa kdaj mod vstopit. Nevem.
Če si šel skozi tale bull pa bral tale forum si lahko recimo že 10 jurji naredil konkretne znesek. Moje osebno mnenje je da je bil ICP super varna naložba in bi lahko brez problema tja dal po več 10 jurjev, recimo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

Kot vidim ste tu res sami pametni n mislim,da res drugega kot Lessija ne potrebujete,da je pameten z vami

Lep vecer vsem skupaj

matic492 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Al ti verjameš al ne ni pomembno. Fora je da je tale kanal dozorel (oz. bi moral) da se pač ne predrkava več. Ajde sam kdaj pa kdaj mal potrolam, sam eni pa greste prek mej. Mogoče bi moral kdaj pa kdaj mod vstopit. Nevem.
Če si šel skozi tale bull pa bral tale forum si lahko recimo že 10 jurji naredil konkretne znesek. Moje osebno mnenje je da je bil ICP super varna naložba in bi lahko brez problema tja dal po več 10 jurjev, recimo.


Kako boš resno vzel to temo lol, poglej kake pišejo. Čeprav TBH zadnje 3 strani nisem prebral, ker je samo trollanje :))

Se pa čisto strinjam, sej js naredim research na vseh coinih, ki so tu postani, no če jih le vidim, ker nisem tu 24/7. PAAL AI mislim da mi je nekdo tu postal, pa vsi od Rossija.

Rossi V je izjavil:

Kot vidim ste tu res sami pametni n mislim,da res drugega kot Lessija ne potrebujete,da je pameten z vami

Lep vecer vsem skupaj



Pri tebi res ne vem kdaj te morem resno jemat lol.

X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Rossi V ::

matic492 je izjavil:

Itak, čista loterija, sej sm napisu.

Nism js trejder in nikjer nisem napisu. In fact sploh ne verjamem v tehnično analizo, it's like astrology with math words.


Moja tehnicna analiza mislim da je resevala tvojo rit,ko si bil parkrat pred tem da prodajas

Na istem bi bil kot Nodi z lik jo v zepu


Pameten si pa za vel svet

PrihajaNodi ::

Kako boš resno vzel to temo lol, poglej kake pišejo.


Jah pol pa pejt na druge kanale. Dejay je omenil flokija tule ko je šele vn pršov. Praktično penzija coin.

Na istem bi bil kot Nodi z lik jo v zepu

Pusti mene na miru, moja odločitev je al želim imet nekaj profita al pa bit bagholder.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kako boš resno vzel to temo lol, poglej kake pišejo.


Jah pol pa pejt na druge kanale. Dejay je omenil flokija tule ko je šele vn pršov. Praktično penzija coin.

Na istem bi bil kot Nodi z lik jo v zepu

Pusti mene na miru, moja odločitev je al želim imet nekaj profita al pa bit bagholder.


Ti se ponavadi vtaknes vame

Torej me niti ne sprasuj vec za mnenje

Nonen baghodler nisi

Damo popusio si na celi crti s svojimi neumnostmi

Ve je pa zate to ime baghodlar pa maj bo tako

Idiotizem si zganjal 2 leti

In ja popusio si
Baghodler

Pa nic nimam proti temu
Ne zalim nikogar ki mu spodrsne

Oba z Mato ,sta tu dva bull runa
Obadva nc nardila


Pa pba najbolj pametna

Odgovore na vse

To pa me moti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Nonen baghodler nisi


Drži in tudi nočem biti. Da se pa prerekam tu s teboj je pa škoda energije, ti pa včasih oddajaš preveč negativne energije in ti tudi denar ne bo pomagal.

Negativna energija je lahko opredeljena kot energija, ki je usmerjena v destruktivno ali zatiralno smer. V hinduizmu se ta energija pogosto povezuje z občutki jeze, sovraštva, ljubosumja in drugimi negativnimi čustvi, ki ovirajo osebno rast in duhovni razvoj. Shiva, ki je znan kot "Gospod Uničevalec", predstavlja božansko moč, ki lahko preseže negativnost in vodi k notranjemu miru in razsvetljenju.

Shiva je v hindujski mitologiji prikazan kot moški bog s trisulom (tridentsko kopje), ki simbolizira uničenje iluzij, zatiranja in neznanja. Njegov obraz pogosto izraža mir in neprizadetost, kar kaže na njegovo sposobnost, da preseže vse oblike negativnosti. V mnogih hindujskih spisih, kot je Shiva Purana, so opisane njegove moči uničenja zla in nečistoč.

Občuduje se tudi kot "Nataraja", plesalec uničenja, ki pleše na zlomljenem demonu Apasmara, kar simbolizira premagovanje teme s svetlobo ter uravnoteženje univerzalnih sil. Ta ples predstavlja neustavljivo moč narave, ki stalno uničuje in ustvarja ter vzdržuje ravnovesje v vesolju.

Zato se Shiva v hinduizmu pogosto časti kot božanstvo, ki pomaga posameznikom premagovati negativno energijo v svojem življenju in doseči notranji mir ter duhovno prebujenje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto mesi ::

Tegale rosija pa ni za spustiti med ljudi, je precej žaljiv.

matic492 ::

Meni je najbolj na bed v tej temi, ker ni profilnih slik in jaz vas vse mešam (sem bolj vizualen in an drugih forumih si slikce zapomnim kot osebe), še posebej iz prejšnejga bull runa, nimam blage veze s kom debatiram 90% časa :))

In pol niti ne vem več kdo je troll, kdo pa ne.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Rossi V ::

Ego dajta malo na stran

Vajine stevilke na kripto racunu vama govorijo koliko sta v kripto zares dobra

Lahko se pa tolazita da zelita bit baghodlerja

Lennzi ::

A mi lahko kdorkoli odgovori. Alte se trenutno prodaja, drži, kupuje?

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

Ego dajta malo na stran

Vajine stevilke na kripto racunu vama govorijo koliko sta v kripto zares dobra

Lahko se pa tolazita da zelita bit baghodlerja


Preveč negativne energije. Napisal bom tole:
Negativna energija, v različnih duhovnih in filozofskih tradicijah, je pogosto razumljena kot nasprotje pozitivne energije ali kot neravnovesje v kozmičnih silah. V hinduizmu se negativna energija razume kot sile kaosa, neznanja in teme, ki nasprotujejo harmoničnemu redu vesolja. Ta negativna energija se lahko kaže v različnih oblikah, vključno z nasiljem, nevednostjo, pohlepom in sebičnostjo, ki povzročajo trpljenje in rušijo ravnovesje obstoja.

Povezava Shive z negativno energijo je kompleksna in mnogostranska. Čeprav je pogosto prikazan kot uničevalec negativnih sil in zlobnih bitij, jih v določenih vidikih tudi udejanja. Na primer, Shiva je včasih prikazan kot Bhairava, besen in jezen obraz božanstva, ki uničuje zlo s svojo uničevalno močjo. V tem vidiku Shiva izkorišča negativno energijo, da bi ohranil kozmično ravnovesje in uveljavil dharma, moralni red vesolja.

Poleg tega je Shivajeva sopotnica, boginja Kali, pogosto povezana z uničenjem, časom in smrtjo. Kali je prikazana kot divja in strašljiva figura, ki uničuje demone in zle sile. Njena uničevalna moč se razume kot potrebna za uničenje nevednosti in osvoboditev duš iz kroga rojstva in smrti.

V hindujski filozofiji je koncept negativne energije nazadnje podrejen božanskemu redu, ki ga predstavlja Shiva. Čeprav negativne sile lahko obstajajo in predstavljajo izzive, nazadnje služijo namenu v kozmični drami ustvarjanja, ohranjanja in uničenja. Shiva, kot najvišje božanstvo, presega te dvojnosti in nazadnje predstavlja temeljno enotnost in harmonijo obstoja onkraj igre
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

Kripto mesi je izjavil:

Tegale rosija pa ni za spustiti med ljudi, je precej žaljiv.


Ti bos edino uporaben v te temi ko bos za spremembo kaj pametnega o kriptu povedal
Do zdaj se nic nisem slisal od tebe razen trkanja po prsih o tvojih sanjah potem ko se je zgodilo

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Ego dajta malo na stran

Vajine stevilke na kripto racunu vama govorijo koliko sta v kripto zares dobra

Lahko se pa tolazita da zelita bit baghodlerja


Preveč negativne energije. Napisal bom tole:
Negativna energija, v različnih duhovnih in filozofskih tradicijah, je pogosto razumljena kot nasprotje pozitivne energije ali kot neravnovesje v kozmičnih silah. V hinduizmu se negativna energija razume kot sile kaosa, neznanja in teme, ki nasprotujejo harmoničnemu redu vesolja. Ta negativna energija se lahko kaže v različnih oblikah, vključno z nasiljem, nevednostjo, pohlepom in sebičnostjo, ki povzročajo trpljenje in rušijo ravnovesje obstoja.

Povezava Shive z negativno energijo je kompleksna in mnogostranska. Čeprav je pogosto prikazan kot uničevalec negativnih sil in zlobnih bitij, jih v določenih vidikih tudi udejanja. Na primer, Shiva je včasih prikazan kot Bhairava, besen in jezen obraz božanstva, ki uničuje zlo s svojo uničevalno močjo. V tem vidiku Shiva izkorišča negativno energijo, da bi ohranil kozmično ravnovesje in uveljavil dharma, moralni red vesolja.

Poleg tega je Shivajeva sopotnica, boginja Kali, pogosto povezana z uničenjem, časom in smrtjo. Kali je prikazana kot divja in strašljiva figura, ki uničuje demone in zle sile. Njena uničevalna moč se razume kot potrebna za uničenje nevednosti in osvoboditev duš iz kroga rojstva in smrti.

V hindujski filozofiji je koncept negativne energije nazadnje podrejen božanskemu redu, ki ga predstavlja Shiva. Čeprav negativne sile lahko obstajajo in predstavljajo izzive, nazadnje služijo namenu v kozmični drami ustvarjanja, ohranjanja in uničenja. Shiva, kot najvišje božanstvo, presega te dvojnosti in nazadnje predstavlja temeljno enotnost in harmonijo obstoja onkraj igre



To je ctivo zate

Ti si tu zelel skodovati ljudem

Beri dalje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Ti si tu zelel skodovati ljudem


Ne razumem. Black swan si ti želel, to pa je predstavljalo negativno energijo in je vesolje storilo obratno.
Shiva, eden glavnih bogov hinduizma, je ikonično božanstvo, ki simbolizira večplastnost in transcendenco. Poznan je po svoji vlogi ustvarjalca, ohranjevalca in uničevalca vesolja ter je znan tudi kot "Gospod plesa" zaradi svojega mitološkega plesa Tandava, ki predstavlja kozmično energijo uničenja in prenove. V hindujski mitologiji je Shiva obdan s številnimi atributi in podobami, ki odražajo različne vidike njegovega božanskega značaja.

Negativna energija, nasprotno, predstavlja sile kaosa, teme in zla, ki lahko ovirajo harmonijo in ravnovesje v vesolju. Ta energija se pogosto povezuje z negativnimi čustvi, destruktivnimi miselnimi vzorci in moralno izkrivljenimi dejanji. V hindujski filozofiji se negativna energija pogosto razume kot manifestacija "Avidye" ali nevednosti, ki zamegli jasnost uma in vodi do trpljenja in ločenosti od božanskega.

Shiva je povezan z negativno energijo na več ravneh. Kot uničevalec zla in neharmoničnih sil je Shiva v mitologiji pogosto prikazan kot božanstvo, ki uničuje demonične sile in jih preobraža v pozitivno energijo. Njegova moč je tako prepoznana kot ključna pri odpravljanju negativnosti in obnavljanju ravnovesja v vesolju.

Še ena pomembna povezava med Shivo in negativno energijo je prek njegove žene, boginje Kali. Kali je pogosto prikazana kot divja in strašna figura, ki simbolizira uničenje iluzij in iluzornih identitet ter s tem osvobajanje uma od navezanosti na materialni svet. Njen ples uničenja je prav tako povezan z odpravljanjem zla in obnavljanjem reda.

V hinduizmu je Shiva tudi pogosto predstavljen kot "Ardhanarishvara", božansko bitje, ki združuje tako moške kot ženske aspekte. Ta aspekt izraža harmonijo in ravnovesje v nasprotjih ter simbolizira celovitost in popolnost, ki presegata dvojnost pozitivnega in negativnega.

Skupaj lahko vidimo, da je Shiva v hindujski filozofiji in mitologiji kompleksno božanstvo, ki transcendira dualnosti in vključuje tako pozitivne kot negativne vidike. Njegova povezava z negativno energijo ponuja vpogled v hindujsko razumevanje narave in funkcije uničenja v širšem kontekstu kozmičnega cikla rojstva, smrti in preobrazbe.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

Z Mato imata par podobnosti
Mesata ljudi ko se vama zazdi
Black swan jaz nikoli nisem omenjal

matic492 ::

Rossi V je izjavil:

Z Mato imata par podobnosti
Mesata ljudi ko se vama zazdi
Black swan jaz nikoli nisem omenjal



#irony, ker jaz nisem mato :)):))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Rossi V ::

matic492 je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Z Mato imata par podobnosti
Mesata ljudi ko se vama zazdi
Black swan jaz nikoli nisem omenjal



#irony, ker jaz nisem mato :)):))

Zame si

matic492 ::

Rossi V je izjavil:

Zame si

X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

PrihajaNodi ::

BLACKROCK LAUNCHES ITS FIRST TOKENIZED FUND, BUIDL, ON THE ETHEREUM NETWORK. ??
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

BLACKROCK LAUNCHES ITS FIRST TOKENIZED FUND, BUIDL, ON THE ETHEREUM NETWORK. ??


Old news

Ko ste se vi s fudom tle ukvarjali smo mi kupovali

PrihajaNodi ::

Kdo je to vi?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matic492 ::

Jaz sem šotor naročil na mimovrste, da mi ne bo treba spat zuni na pločniku.

Sam zdej ko sm tole vidu bom skenslal naročilo.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kdo je to vi?


Ogromno nas je bilo🙂

Vi butnglavci ste pa na fud nasedli

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kdo je to vi?


Ogromno nas je bilo🙂

Vi butnglavci ste pa na fud nasedli

Ampak dobro da obstajate🙂

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

matic492 ::

X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Rossi V ::

matic492 je izjavil:




😂 tako nekako

Kripto mesi ::

Rossi V je izjavil:

V glavnem po moje ETF ne bo še sprejet imam odprte pa long pozicije na ETH in BTC
do kje pa ne povem :-P

pa ne mi sledit
BTC can do anything ;-)

Mene nič ne košta

Tale izjava o nesprejetju ETFja se je tudi dobro postarala :)) Podobno natancna kot tisti shorti na 25k ;)

Rossi V ::

Kripto mesi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

V glavnem po moje ETF ne bo še sprejet imam odprte pa long pozicije na ETH in BTC
do kje pa ne povem :-P

pa ne mi sledit
BTC can do anything ;-)

Mene nič ne košta

Tale izjava o nesprejetju ETFja se je tudi dobro postarala :)) Podobno natancna kot tisti shorti na 25k ;)


ooo glej moj slavni short,se še nisi naveličal ?

Vsak ima pravico,da pove kar misli

Od tebe do sedaj nismo slišali drugega kot renčanje na vsee in trkanja o tem kako po tem ko se zgodi pobiraš miljone


pa ne kregaj se miško več,nisi na mojem levelu

Kripto mesi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

V glavnem po moje ETF ne bo še sprejet imam odprte pa long pozicije na ETH in BTC
do kje pa ne povem :-P

pa ne mi sledit
BTC can do anything ;-)

Mene nič ne košta

Tale izjava o nesprejetju ETFja se je tudi dobro postarala :)) Podobno natancna kot tisti shorti na 25k ;)


Ko boš imel kaj za povedat o kriptu se naslednjič oglasi

pa ne kot ponavadi

ko se zgodi

Do takrat pa da ne slišim zate

Kripto mesi je izjavil:

Shortamo like a boss, če si dober si dober, nimaš tu kaj.



:))

tole je od Lessija

Kripto mesi je izjavil:

Na srečo ravno na topu prodal. Bi rekel, da je sreča, ampak je kar znanje. Hop pa je spet en milijonček v žepu.




:))

Kripto mesi je izjavil:

Pravkar nakazal še en milijonček na NLB, da malo razpršim sredstva. Youtube tutorial pride kasneje, stay tuned!



škoda besed

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

Eno samo hvalisanje,brez podlage

Lessi...lešnike med vrata...pa fajn zaloputni

Sj občutek poznaš:)

PrihajaNodi ::

Negativna energija je kot temačna senca, ki prekrije dušo, a če jo osvetliš s svojo notranjo lučjo, izgine kot dim. Bodite kot sonce, ki razprši temo in prinaša svetlobo v vsak kotiček svojega bitja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

Kripto mesi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

V glavnem po moje ETF ne bo še sprejet imam odprte pa long pozicije na ETH in BTC
do kje pa ne povem :-P

pa ne mi sledit
BTC can do anything ;-)

Mene nič ne košta

Tale izjava o nesprejetju ETFja se je tudi dobro postarala :)) Podobno natancna kot tisti shorti na 25k ;)



men je tale izjava čist super

opozoril sem vas,da se igram z ognjem


transparenten

kul

PrihajaNodi ::

Negativna energija je kot mrzla zima, ki zaledeni srce in duha, vendar lahko s toplino ljubezni in razumevanja stopimo njen led. Ne dovolite, da vas obkrožajo temni oblaki negativnosti, temveč naj vaša notranja moč razprši meglice dvomov in strahu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
1436 / 1489
»»