» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1420 / 1489
»»

Anney ::

Slovenski Musk?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

kow ::

Meh.. se kar samo gor. Brez veze.

PrihajaNodi ::

Rossi pa vnovceval dobicke. To gre na 100 pa pol do 200
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Oporabnek ::

Še 15% in prodajam. Gremo!

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi pa vnovceval dobicke. To gre na 100 pa pol do 200


Rossi ima za vsak kovanec tarčo
Tako kot sem se znebil pepeta x10
Fet sem vam omenil na o,22
70% moje spot bag je prodane
30% to the moon or to 0



Ko prodam x 10 ,x 20 odvisno kje imam tarčo me ne zanima vec kam kovanec gre
Kapiš?

PrihajaNodi ::

samo zakaj ce gre pa lahko x100
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi pa vnovceval dobicke. To gre na 100 pa pol do 200


Rossi ima za vsak kovanec tarčo
Tako kot sem se znebil pepeta x10
Fet sem vam omenil na o,22
70% moje spot bag je prodane
30% to the moon or to 0



Ko prodam x 10 ,x 20 odvisno kje imam tarčo me ne zanima vec kam kovanec gre
Kapiš?


Saj to se strinjam jaz tudi, jaz čakam BTC 95k USD... oz idealno bi bilo 90k EUR... pol prodam 90%...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

A nisi omenjal, da bos na 70k prodal? Ti ne bos nikoli pridla. Na 90k bos p arekel, da bos prodal pri 120k. In tako dalje.

PrihajaNodi ::

kriptobog je izjavil:

A nisi omenjal, da bos na 70k prodal? Ti ne bos nikoli pridla. Na 90k bos p arekel, da bos prodal pri 120k. In tako dalje.

:))
Baje ma Slovenija ze vec kot 100 kriptomiljonarjev. Jaz jih par poznam
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FireSnake ::

FireSnake je izjavil:

Včeraj sem se losal polovico BTCja.
Zdaj pa, da vidimo, če sem ga mimo pihnil.


Vidim, da malo sem ga mimo pihnil a vseeno. Dobičke je treba počasi zafiksirati.

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

A nisi omenjal, da bos na 70k prodal? Ti ne bos nikoli pridla. Na 90k bos p arekel, da bos prodal pri 120k. In tako dalje.

:))
Baje ma Slovenija ze vec kot 100 kriptomiljonarjev. Jaz jih par poznam


Zagotovo ima. Jaz poznam 2.
Za enega sicer nisem prepričan. Ampak eden je bil pa zraven, ko so eno kripto valuto delali in je pomagal. Dobil je velik delež, ki ga nikoli ni prodal. Potem je pa naenkrat šlo lepo gor.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

PrihajaNodi ::

Tiste ki jih jaz poznam so vsi stari med 17 in 23 letom:))jebe se jim za sole pa fakse
Borut je izjema in mu pravzaprav se najbolj privoscim. Od skladiscnika do miljonarja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Ta, ki ga poznam jaz ima pa dobro službo. Niti ne razmišlja o pokoju.
Tile tvoji so pa dokaj kratkovidni: v znanje se splača vložiti. Če imaš denar delaš na sebi, to je logično. Sploh, če si tako mlad.

Kdo pa komu kaj privošči ali ne je pa nepomembno.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

PrihajaNodi ::

v znanje se splača vložiti


Kakšno znanje, nekaj so vrgl v nepremičnine pa oddaja, airbnb nekaj majo pa na lagarju pa za nakup delnic, nekaj pa jasno v stvari kot so avtomobili, potovanja...
Vlaganje v znanje je puhlica preteklosti

Pa govorimo o konkretnih zneskih od 1 miljona do 10 razen Boruta. Ta ma krepko več
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Kriptobog, si zadel tale short zjutraj iz 70500 na 70100 na 100x? Ponavadi ti rata pa me zanima če tudi tokrat.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

A nisi omenjal, da bos na 70k prodal? Ti ne bos nikoli pridla. Na 90k bos p arekel, da bos prodal pri 120k. In tako dalje.


ja na 70k EUR bom prodal ja, če bom ocenil da ne more več naprej... mam sell order na 78k USD za 0,058 BTC tako da mi ostane še samo 0,5.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

IgorCardanof je izjavil:

Kriptobog, si zadel tale short zjutraj iz 70500 na 70100 na 100x? Ponavadi ti rata pa me zanima če tudi tokrat.


V ponedeljkih ne trejdam. Tudi ne vidim da bi imeli kaksen short, pa za tak mali premik tudi ne bi sel noter. Trenutne pozicije, ki jih imam je samo se delcek long-a na goldu

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

samo zakaj ce gre pa lahko x100



V to samo kreten lahko verjame

Podoben tebi ,ki vidi ceno btc 200/250k in ga pri 40k prodaja kovanec pa na 70 k

PrihajaNodi ::

Nisem fse prodal. Je kar ostalo še konktretno. Plus so mi degen coini dobro delal - pooh.

Zdj pa me pusti na miru
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Technics111 ::

matic492 ::

Smart buy ja :))

According to Gopluslabs the contract owner may contain the authority to modify the transaction tax. Please exercise caution before taking any action and DYOR. The Arbdoge team claims that Uniswap V3 doesn't support burning tax. There is a risk that the user cannot withdraw the LP of AIDOGE in the UNISWAP.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nisem fse prodal. Je kar ostalo še konktretno. Plus so mi degen coini dobro delal - pooh.

Zdj pa me pusti na miru


Ti se obregaš vame
Prodal si 70 % kot si rekel,potem kasneje si rekel 50 %,40%
Morda pa nisi prodal ničesar in si tukaj samo pumpal fante,da prodajo z namenom,da bi kupovali višje
Tvoji kiksi so preveliki


Hvala bogu fantje tu razmišljajo s svojo glavo in jim ti z vsemi tvojimi 20 profili ne prideš do živega
klovn

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nisem fse prodal. Je kar ostalo še konktretno. Plus so mi degen coini dobro delal - pooh.

Zdj pa me pusti na miru


Ti se obregaš vame
Prodal si 70 % kot si rekel,potem kasneje si rekel 50 %,40%
Morda pa nisi prodal ničesar in si tukaj samo pumpal fante,da prodajo z namenom,da bi kupovali višje
Tvoji kiksi so preveliki


Hvala bogu fantje tu razmišljajo s svojo glavo in jim ti z vsemi tvojimi 20 profili ne prideš do živega
klovn


Ja rekel sem med 50 do 70 pa sem potem manj. Profit je treba pobrat, žaljenje pa ni potrebno. Največ so mi pa prinesli coq in pooh
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nisem fse prodal. Je kar ostalo še konktretno. Plus so mi degen coini dobro delal - pooh.

Zdj pa me pusti na miru


Ti se obregaš vame
Prodal si 70 % kot si rekel,potem kasneje si rekel 50 %,40%
Morda pa nisi prodal ničesar in si tukaj samo pumpal fante,da prodajo z namenom,da bi kupovali višje
Tvoji kiksi so preveliki


Hvala bogu fantje tu razmišljajo s svojo glavo in jim ti z vsemi tvojimi 20 profili ne prideš do živega
klovn


Ja rekel sem med 50 do 70 pa sem potem manj. Profit je treba pobrat, žaljenje pa ni potrebno. Največ so mi pa prinesli coq in pooh


ne ti si rekel,da si prodal

Obračaš se kakor veter piha

kot sem rekel
crypto rover je mastno plačan ,da nategne čimveč ljudi za čim bolj mastne pare

ti delaš pa to ker si bolan

matic492 ::

Rossi V je izjavil:

...
Morda pa nisi prodal ničesar in si tukaj samo pumpal fante,da prodajo z namenom,da bi kupovali višje
Tvoji kiksi so preveliki


Hvala bogu fantje tu razmišljajo s svojo glavo in jim ti z vsemi tvojimi 20 profili ne prideš do živega
klovn


O ne, Nodi je nagovarjal vse nas Slo-Tech hude whale naj prodamo, to bi se ja kripto trg sesu, če bi mi začel prodajat >:D

Še sreča da Borut ni vidu posta, ker je bral temo o Ukrajini.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

IgorCardanof ::

matic492 je izjavil:

Smart buy ja :))

According to Gopluslabs the contract owner may contain the authority to modify the transaction tax. Please exercise caution before taking any action and DYOR. The Arbdoge team claims that Uniswap V3 doesn't support burning tax. There is a risk that the user cannot withdraw the LP of AIDOGE in the UNISWAP.


Bi si upal stavit, da vkolikor se tale balon vleče več mesecev, da bo aidoge naredil 10x easily.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Rossi V ::

matic492 je izjavil:

Rossi V je izjavil:

...
Morda pa nisi prodal ničesar in si tukaj samo pumpal fante,da prodajo z namenom,da bi kupovali višje
Tvoji kiksi so preveliki


Hvala bogu fantje tu razmišljajo s svojo glavo in jim ti z vsemi tvojimi 20 profili ne prideš do živega
klovn


O ne, Nodi je nagovarjal vse nas Slo-Tech hude whale naj prodamo, to bi se ja kripto trg sesu, če bi mi začel prodajat >:D

Še sreča da Borut ni vidu posta, ker je bral temo o Ukrajini.



Zato pa pravim ,da dela to ker je bolan

nič drugega ne bo imel od tega,če jih par tu nasmodi
razen hrane za svoj bolan um

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

matic492 ::

IgorCardanof je izjavil:

Bi si upal stavit, da vkolikor se tale balon vleče več mesecev, da bo aidoge naredil 10x easily.


Those are rookie numbers in this racket.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

PrihajaNodi ::

Kje si ga pa nabavljal Cardanof? Po keri ceni?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

investorius je izjavil:

Počak na ETH spot ETF, da se bo retail zlival v piramido. Boš lahko bolj mirno prodajal okoli ATH.
.

ETH spot ETF bo še čakal nekaj časa na odobritev. Najprej bodo morali iti skozi tožbo in dokazati, da ETH ni security. To pa lahko traja 2-3 leta najmanj.

Money is mindset!

IgorCardanof ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kje si ga pa nabavljal Cardanof? Po keri ceni?


Žal ga nisem še uspel dobit. Sem ga gledal novembra ko je bil ta meme balon in se ni nič premikal. No napaka ane. Zdej pa če bo kak lep popravek, ga bom dodal v portfolio.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

+1 coq inu si kej nabavu ko sem ga omenjal?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Ni mi jasno kaj dela politika. Za zacetek bi morali krepko obdavciti dobicke na coine/tokene, ki jih drzis manj kot 1 mesec. Nekaj v tem stilu. Meme gambling je v bistvu ropanje raznih "skladiscnikov". Obcasno se sicer kaksnemu posreci, ampak vecina jih popusi lepe vsote.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Mato989 ::

Zakaj pa? Spet bi obdavčeval? Namesto folk učil kako delat z vlaganjem in gamblanjem...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

matic492 ::

kow je izjavil:

Ni mi jasno kaj dela politika. Za zacetek bi morali krepko obdavciti dobicke na coine/tokene, ki jih drzis manj kot 1 mesec. Nekaj v tem stilu. Meme gambling je v bistvu ropanje raznih "skladiscnikov". Obcasno se sicer kaksnemu posreci, ampak vecina jih popusi lepe vsote.


Kaj bi torej obdavčeval, to kar popušiš? :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

deco16 ::

Vsekakor bo prišlo do tega žal. Država je ful foušna če se kje služi in ne pripnejo svojega mošnička zraven. To so še lepi časi, uživajte dokler trajajo ;)

sosed ::

Jutri ob 12h je svetovna premiera kovanca PATEX na KuCoin. Zna biti kar zanimiv za naredit kakšen profit na hitro.
https://patex.io/

kow ::

matic492 je izjavil:

kow je izjavil:

Ni mi jasno kaj dela politika. Za zacetek bi morali krepko obdavciti dobicke na coine/tokene, ki jih drzis manj kot 1 mesec. Nekaj v tem stilu. Meme gambling je v bistvu ropanje raznih "skladiscnikov". Obcasno se sicer kaksnemu posreci, ampak vecina jih popusi lepe vsote.


Kaj bi torej obdavčeval, to kar popušiš? :))


Obdavceval bi incentive, da na hitro zasluzis... memetokeni so pac untaxed gambling kjer je informacija porazdeljena mocno asimetricno. Razene kaksnega smesnega gifa, ni neke koristi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

mAXTER ::

sosed je izjavil:

Jutri ob 12h je svetovna premiera kovanca PATEX na KuCoin. Zna biti kar zanimiv za naredit kakšen profit na hitro.
https://patex.io/


Pride tudi kot world premiere Nibiru NIBI na Kucoin, starta ob 9h zjutraj. Bo pa še na par drugih exchangih...

Ko smo že pri tem...kje se mi bolj splača launch kovanca počakat na Kucoin ali Mexc menjalnici?

PrihajaNodi ::

Ne razumem zakaj bi kupoval na launchu. Vedno je bil se dump. Pocakaj kak teden da se umiri
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mAXTER ::

Mogoče mi uspe candle ujet nekje na polovici pred dumpom sam je mal tvegana igra. Se pravi v teoriji nakup, prodaja, nakup pri dumpu ko se cena stabilizira...je pa fejst pričakovan projekt tole..baje

PacificBlue ::

Itak bo prepump pa nato massive sell.
I wouldn't touch this, fyi.
I’m out.
:3

matic492 ::

Ja, ogromno ljudi zdaj zna kupit na DEXih in exchange listingi so daleč od pump, ki so bile pred leti :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

TheMentor ::

Dobri xi so sami še na fair launchih, kjer imaš natančno par minut do pol ure, da analiziraš ali je scam ali ne, da kupiš pod 100k market cap.

sosed ::

Gre se za to, da kovanec, ki sem ga omenil in kovanec, ki ga je omenil mAXTER, še nista niti na DEXih.

IgorCardanof ::

kow je izjavil:

Ni mi jasno kaj dela politika. Za zacetek bi morali krepko obdavciti dobicke na coine/tokene, ki jih drzis manj kot 1 mesec. Nekaj v tem stilu. Meme gambling je v bistvu ropanje raznih "skladiscnikov". Obcasno se sicer kaksnemu posreci, ampak vecina jih popusi lepe vsote.


Cope :))

Submit, ali pa sprejmi, da te bodo memerji outperformali.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

mAXTER ::

sosed je izjavil:

Gre se za to, da kovanec, ki sem ga omenil in kovanec, ki ga je omenil mAXTER, še nista niti na DEXih.


Zato se pa reče tem launchom world premiere8-)

sosed ::

mAXTER je izjavil:

sosed je izjavil:

Gre se za to, da kovanec, ki sem ga omenil in kovanec, ki ga je omenil mAXTER, še nista niti na DEXih.


Zato se pa reče tem launchom world premiere8-)


Ja vem, samo ko drugi tega ne razumejo.:D

Rossi V ::

Mato989 je izjavil:

71k... go go... na 98k pa prodam. pol pa drop na 80k, kupim pa pol do 140k pa prodam pa GG :D



Mislim,da ne boš imel priložnosti za prodajo
Odvija se moj pasji scenarij,v katerem BTC korekcije sploh ne bo naredil ( mozen pullback 5-10k nič posebnega ) in gremo direktno na top
Ko boste mislili,da gre za korekcijo,ko boste cakali na ponovni vzpon bo pa btc na poti navzdol


Teoriji 2 sem rekel peklenski načrt z razlogom

Vsi tisti,ki upajo na 2025 bodo nasrani
Vsi tisti,ki čakajo na korekcijo bodo nasrani
Opisal sem vam kako bi vas jaz nasral kot veliki player

Rekel sem vam,da se z 10 % ne igrajte,da uzivajte v voznji

Rekel sem vam da je top bližje kot si mislite

Ampak End date obstaja

Btc dela vse popolnoma drugače kot vse poprejšnje cikle in to z razlogom

PacificBlue ::

@sosed

Saj, ko te bodo boti pof*..., bo world premiere anal.
Cena zraste in pade tako hitro, se preden tebi misel pride v možgane.
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Rossi V je izjavil:

Mato989 je izjavil:

71k... go go... na 98k pa prodam. pol pa drop na 80k, kupim pa pol do 140k pa prodam pa GG :D



Mislim,da ne boš imel priložnosti za prodajo
Odvija se moj pasji scenarij,v katerem BTC korekcije sploh ne bo naredil ( mozen pullback 5-10k nič posebnega ) in gremo direktno na top
Ko boste mislili,da gre za korekcijo,ko boste cakali na ponovni vzpon bo pa btc na poti navzdol


Teoriji 2 sem rekel peklenski načrt z razlogom

Vsi tisti,ki upajo na 2025 bodo nasrani
Vsi tisti,ki čakajo na korekcijo bodo nasrani
Opisal sem vam kako bi vas jaz nasral kot veliki player

Rekel sem vam,da se z 10 % ne igrajte,da uzivajte v voznji

Rekel sem vam da je top bližje kot si mislite

Ampak End date obstaja

Btc dela vse popolnoma drugače kot vse poprejšnje cikle in to z razlogom


Jaz ne upam na 2025... priznam pa da upam NAD 85k USD...

Ne čakam na korekcijo, pač ko bom prodal bom držal in kupil nazaj samo če pade res orenk ne korekcija 10%...

Top je bližje kot si mislimo ne upaš pa napovedat topa da bomo čez 1 let pogledali nazaj...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
1420 / 1489
»»