» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1399 / 1489
»»

IgorCardanof ::

Mato989 je izjavil:

jaz mam tudi github kje si to dobil :D


Ni dovolj, da imaš profil. Si moral tudi v preteklosti contributat OSS communityju, ali pa Starkware communityju.

https://provisions.starknet.io/
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

matic492 ::

Sej ne veš, mogoče pa tala 9k okol, samo družini ali dobrim prijateljem. Jaz sem dal 500€+ za darila za božič družini, ker mi to pač v trenutni situaciji ni velik znesek, ne bom pa kar tako dal 500€ za kopijo kraljev ulice pred Lidlom :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Lennzi ::

matic492 je izjavil:

Jesus christ, če trola ali ne, ne vem kaj vam ni jasno. Tudi mene 0.5EUR ne boli, pa še vedno ko kupim kumare v sparu izberem S-budget brand, ker ne vidim razlike v kumarcah od droge kolinske in S-budget kumarcah, tudi če je "samo" 0.5EUR dražja.

In nekdo, ki ima res par miljončkov isto razmišlja, zakaj bi kar tako vrgel 9k stran, če mu ni treba.

Če ti je pa to vseeno, potem pa tudi ne vem. Vnašati v telo cheap shit hrano. Ampak ja, kakor komu. Samo poniževanje pa kurčenje na forumu, me pa pogreje.
Zato odpišem kralju in rossiju, ker točno to delata.

matic492 ::

Lennzi je izjavil:

Če ti je pa to vseeno, potem pa tudi ne vem. Vnašati v telo cheap shit hrano. Ampak ja, kakor komu. Samo poniževanje pa kurčenje na forumu, me pa pogreje.
Zato odpišem kralju in rossiju, ker točno to delata.


Chill out :)) Itak ne boš nikoli vedel, če je karkoli napisanega res.

X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

No zaradi teh izjav izpadeš, kot izpadeš.
100k ne bi bolelo, glede na debato od včeraj, pa 9k boli.
Odloči se kralj, odloči.


NE boli, samo zakaj bi potem moral ta denar deliti, ce je meni to drobiz?

Lennzi je izjavil:

matic492 je izjavil:

Jesus christ, če trola ali ne, ne vem kaj vam ni jasno. Tudi mene 0.5EUR ne boli, pa še vedno ko kupim kumare v sparu izberem S-budget brand, ker ne vidim razlike v kumarcah od droge kolinske in S-budget kumarcah, tudi če je "samo" 0.5EUR dražja.

In nekdo, ki ima res par miljončkov isto razmišlja, zakaj bi kar tako vrgel 9k stran, če mu ni treba.

Če ti je pa to vseeno, potem pa tudi ne vem. Vnašati v telo cheap shit hrano. Ampak ja, kakor komu. Samo poniževanje pa kurčenje na forumu, me pa pogreje.
Zato odpišem kralju in rossiju, ker točno to delata.



Zanimivo je, da s ponizevanjem in norcevanjem pricnete sami :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

Mato989 ::

Dejansko razmišljam o prodaji BTCja in nakupu nižje... se mi zdi da je premalo momentuma za preko 52k...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Mogoče ne samo da kupiš nižje, še šhortaj navzdol, in po možnosti z vzvodom.

Tarča je 18k. To pomeni če 1x shortas, profite 60%. Če dodaš vzvod, pa lahko tudi recmo 600%. Noro kako lahko je denar služit.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

Nah, shortat ne upam... prodat in upat da kupim 10% nižje je max...

Če nardim z 0,57 BTCja kar je cca 26k 10% gratis je to super :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Skytatoo ::

Pozdravljeni,
Nisem ravno redni obiskovalec foruma, imam pa kljub temu eno resno vprašanje za poznavalce. Kako hendlate večja izplačila na TRR-je? Zakonodaja je na tem področju zelo ohlapna in dejansko ne vem, kako naj se lotim vsega skupaj. Ali večkratna, zaporedna izplačila po cca 5k pijejo vodo na banki in FURS/DURS? Oz. povedano drugače, ali večja izplačila prikazujete v napovedi dohodnine? Če ima kdo lastne izkušnje, lepo prosim za kako idejo ali nasvet...Skupni znesek je cca 200k.
Hvala!

PrihajaNodi ::

to ni veliko denarja 5k. Vecje izplacilo je 200 - 500 k plus. Vse manj od tega naj te ne skrbi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Skytatoo ::

PrihajaNodi je izjavil:

to ni veliko denarja 5k. Vecje izplacilo je 200 - 500 k plus. Vse manj od tega naj te ne skrbi


Super, 100 x hvala.

matic492 ::

Saj je napisal skupni znesek 200k :D

In ni res, definitivno bi bilo sumljivo da si 40x zapored 5k nakažeš....
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Skytatoo ::

matic492 je izjavil:

Saj je napisal skupni znesek 200k :D

In ni res, definitivno bi bilo sumljivo da si 40x zapored 5k nakažeš....

Drži ja, to sem imel v mislih.

matic492 ::

Načeloma je pravilo, da si izplačaš in potem, če dobiš mail od fursa, jim moraš dokazovat z izpisi iz borze, kdaj si kupil in kdaj prodal.

200k je že velik znesek, in bi se šel stavit da ti bojo 99% pisali, tako da si pripravi dokaze.

Če si pa 40x zapored nakažeš 5k ti bojo pa tudi pisali, ker niso idioti in imajo za pranje denarja algoritme, ki to avtomatsko flagajo.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Mato989 ::

Najbolje je nakazat 30-50k, počakat 15 mesecev in spet 40k pol pa par let in ponoviš... da malo zjebeš algoritme
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

matic492 je izjavil:

Saj je napisal skupni znesek 200k :D

In ni res, definitivno bi bilo sumljivo da si 40x zapored 5k nakažeš....


Izplaca naj si prvo 100 eur da preveri da je vse ok. Potem pa par istih zneskov po 50k za vsak slucaj.
Davcna pa te ne bo hebala.

matic492 je izjavil:

Načeloma je pravilo, da si izplačaš in potem, če dobiš mail od fursa, jim moraš dokazovat z izpisi iz borze, kdaj si kupil in kdaj prodal.

200k je že velik znesek, in bi se šel stavit da ti bojo 99% pisali, tako da si pripravi dokaze.

Če si pa 40x zapored nakažeš 5k ti bojo pa tudi pisali, ker niso idioti in imajo za pranje denarja algoritme, ki to avtomatsko flagajo.


Nevem od kdaj. Tip tu si je nakazal miljon - dva je vprasal na banki ce rab kej za davcno so rekl ne in tako je bil super vesel pa jim dal 50 eur za kavo.
Lansko leto enkrat. Moji zneski so bli mal nizji pa ni noben niti trznil.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

matic492 ::

Ni nujno da mu bojo danes pisali, lahko ti čez 5 let, lahko nikoli.

Jaz bi si v vsakem primeru pripravil izpiske iz borze za take zneske.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

PrihajaNodi ::

matic492 je izjavil:

Ni nujno da mu bojo danes pisali, lahko ti čez 5 let, lahko nikoli.

Jaz bi si v vsakem primeru pripravil izpiske iz borze za take zneske.


Poznas koga ki so mu? Kaksna je kazen?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matic492 ::

Saj ni kazni, če imaš dokazila. Pač preverijo in rečejo če je vse ok ali ne. Če je vse ok in nisi "aktivno trgoval" je itak 0% davka. Ne poznam osebno, sem pa bral na drugem forumu (BMWslo), da je bil tak postopek.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

PrihajaNodi ::

matic492 je izjavil:

Saj ni kazni, če imaš dokazila. Pač preverijo in rečejo če je vse ok ali ne. Če je vse ok in nisi "aktivno trgoval" je itak 0% davka.


Poznas koga? Daj no, 80% slovencev je v kriptu pa nimamo nikogar ki bi ga davcna pohebala.

Pusti fanta da si izplaca svoj denar.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matic492 ::

Saj točno to sem napisal :) Samo naj si naredi izpisek iz borze (vsi trajdi) in ga shrani v mapo na računalniku.

Ja, samo koliko od teh jih ima 200k ali več. Jaz sem si izplačal iz crypto.com direktno na moj TRR samo okoli 5kEUR leta 2021, vse ostalo sem si preko top-up na Revolut. Pa tudi ni bilo nič vprašanj od nobenega. Samo ni bilo 200k, je bilo samo za polog za stanovanje.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

PrihajaNodi ::

Revolut vec ne podpira tega. Kraken ni.Revolut je se bolj sumljiv ker ce ga hoces uporabljat jim mors dat vse tud emso, davcno...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Skytatoo ::

matic492 je izjavil:

Saj točno to sem napisal :) Samo naj si naredi izpisek iz borze (vsi trajdi) in ga shrani v mapo na računalniku.

Ja, samo koliko od teh jih ima 200k ali več. Jaz sem si izplačal iz crypto.com direktno na moj TRR samo okoli 5kEUR leta 2021, vse ostalo sem si preko top-up na Revolut. Pa tudi ni bilo nič vprašanj od nobenega. Samo ni bilo 200k, je bilo samo za polog za stanovanje.


Tudi Revolut sem imel v mislih, a tudi odprtje tovrstnega računa mora biti prijavljeno na FURS.

PrihajaNodi ::

Skytatoo je izjavil:

matic492 je izjavil:

Saj točno to sem napisal :) Samo naj si naredi izpisek iz borze (vsi trajdi) in ga shrani v mapo na računalniku.

Ja, samo koliko od teh jih ima 200k ali več. Jaz sem si izplačal iz crypto.com direktno na moj TRR samo okoli 5kEUR leta 2021, vse ostalo sem si preko top-up na Revolut. Pa tudi ni bilo nič vprašanj od nobenega. Samo ni bilo 200k, je bilo samo za polog za stanovanje.


Tudi Revolut sem imel v mislih, a tudi odprtje tovrstnega računa mora biti prijavljeno na FURS.


jup, krakna sploh ne podpira, recimo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matic492 ::

EU banke imajo avtomatsko poročanje anti-money laundering. Tako da ti je isti kurac.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

amacar ::

PrihajaNodi je izjavil:

Skytatoo je izjavil:

matic492 je izjavil:

Saj točno to sem napisal :) Samo naj si naredi izpisek iz borze (vsi trajdi) in ga shrani v mapo na računalniku.

Ja, samo koliko od teh jih ima 200k ali več. Jaz sem si izplačal iz crypto.com direktno na moj TRR samo okoli 5kEUR leta 2021, vse ostalo sem si preko top-up na Revolut. Pa tudi ni bilo nič vprašanj od nobenega. Samo ni bilo 200k, je bilo samo za polog za stanovanje.


Tudi Revolut sem imel v mislih, a tudi odprtje tovrstnega računa mora biti prijavljeno na FURS.


jup, krakna sploh ne podpira, recimo.

Iz krakena na revolut in obratno dela bp. Večkrat preverjeno.

PrihajaNodi ::

Nejvecji rizik tu je da kaj zajebes pri prenosu. Z davcno se bos kasnej obremenjeval

amacar je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Skytatoo je izjavil:

matic492 je izjavil:

Saj točno to sem napisal :) Samo naj si naredi izpisek iz borze (vsi trajdi) in ga shrani v mapo na računalniku.

Ja, samo koliko od teh jih ima 200k ali več. Jaz sem si izplačal iz crypto.com direktno na moj TRR samo okoli 5kEUR leta 2021, vse ostalo sem si preko top-up na Revolut. Pa tudi ni bilo nič vprašanj od nobenega. Samo ni bilo 200k, je bilo samo za polog za stanovanje.


Tudi Revolut sem imel v mislih, a tudi odprtje tovrstnega računa mora biti prijavljeno na FURS.


jup, krakna sploh ne podpira, recimo.

Iz krakena na revolut in obratno dela bp. Večkrat preverjeno.



2020 ni slo in je blo konkretno napisano da njihovega racuna ne podpira poglej na net Pol je prislo do sprememb
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

matic492 ::

Drugače top-up sem mislil s kartico. Crypto.com VISE revolut noče primit, zato sem dal Crypto.com -> Wirex in potem Wirex mastercard dal v Revolut in si top-upal kolikor sem rabil. Je bilo instantno, brez feejev, pa ni bilo treba se živcirat, če prav vpišeš IBAN. Samo 200k ne bo šlo preko prepaid kartice hehe..
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

amacar ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nejvecji rizik tu je da kaj zajebes pri prenosu. Z davcno se bos kasnej obremenjeval

amacar je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Skytatoo je izjavil:

matic492 je izjavil:

Saj točno to sem napisal :) Samo naj si naredi izpisek iz borze (vsi trajdi) in ga shrani v mapo na računalniku.

Ja, samo koliko od teh jih ima 200k ali več. Jaz sem si izplačal iz crypto.com direktno na moj TRR samo okoli 5kEUR leta 2021, vse ostalo sem si preko top-up na Revolut. Pa tudi ni bilo nič vprašanj od nobenega. Samo ni bilo 200k, je bilo samo za polog za stanovanje.


Tudi Revolut sem imel v mislih, a tudi odprtje tovrstnega računa mora biti prijavljeno na FURS.


jup, krakna sploh ne podpira, recimo.

Iz krakena na revolut in obratno dela bp. Večkrat preverjeno.



2020 ni slo in je blo konkretno napisano da njihovega racuna ne podpira poglej na net Pol je prislo do sprememb

Mogoče smo že sedaj leta 2024 ;)

Skytatoo ::

Največji problem je ravno v tem, da še ni ustrezne zakonodaje in smo prisiljeni plavati v motnem. Kje so bili, ko sem bil v višku beara v konkretnem minusu??

PrihajaNodi ::

Ma daj direkntno na banko. Kaj kompliciras.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

merlin2 ::

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

No zaradi teh izjav izpadeš, kot izpadeš.
100k ne bi bolelo, glede na debato od včeraj, pa 9k boli.
Odloči se kralj, odloči.


NE boli, samo zakaj bi potem moral ta denar deliti, ce je meni to drobiz?

Lennzi je izjavil:

matic492 je izjavil:

Jesus christ, če trola ali ne, ne vem kaj vam ni jasno. Tudi mene 0.5EUR ne boli, pa še vedno ko kupim kumare v sparu izberem S-budget brand, ker ne vidim razlike v kumarcah od droge kolinske in S-budget kumarcah, tudi če je "samo" 0.5EUR dražja.

In nekdo, ki ima res par miljončkov isto razmišlja, zakaj bi kar tako vrgel 9k stran, če mu ni treba.

Če ti je pa to vseeno, potem pa tudi ne vem. Vnašati v telo cheap shit hrano. Ampak ja, kakor komu. Samo poniževanje pa kurčenje na forumu, me pa pogreje.
Zato odpišem kralju in rossiju, ker točno to delata.



Zanimivo je, da s ponizevanjem in norcevanjem pricnete sami :))


Itak je jasno čemu je namenen ta delo foruma. Nategovanju novih, ki vstopajo v svet kripta. To sem napisal že parkrat. Itak te bojo pljuval, namesto, da bi se učil od tebe, ker jim kradeš košček pogače. Kriptobog zate ne vem, niti za Rossija sam ta del foruma uporabljam le še za to, da se budalam krepko nasmejim.

SHX od pametnih nihče ni omenil 8-)

LP

PrihajaNodi ::

Skytatoo je izjavil:

Največji problem je ravno v tem, da še ni ustrezne zakonodaje in smo prisiljeni plavati v motnem. Kje so bili, ko sem bil v višku beara v konkretnem minusu??

:))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Skytatoo je izjavil:

Največji problem je ravno v tem, da še ni ustrezne zakonodaje in smo prisiljeni plavati v motnem. Kje so bili, ko sem bil v višku beara v konkretnem minusu??



Kako ni? Saj je FURS vse lepo povedal

Če ne tradaš preveč

Je davek 0%
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

merlin2 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

No zaradi teh izjav izpadeš, kot izpadeš.
100k ne bi bolelo, glede na debato od včeraj, pa 9k boli.
Odloči se kralj, odloči.


NE boli, samo zakaj bi potem moral ta denar deliti, ce je meni to drobiz?

Lennzi je izjavil:

matic492 je izjavil:

Jesus christ, če trola ali ne, ne vem kaj vam ni jasno. Tudi mene 0.5EUR ne boli, pa še vedno ko kupim kumare v sparu izberem S-budget brand, ker ne vidim razlike v kumarcah od droge kolinske in S-budget kumarcah, tudi če je "samo" 0.5EUR dražja.

In nekdo, ki ima res par miljončkov isto razmišlja, zakaj bi kar tako vrgel 9k stran, če mu ni treba.

Če ti je pa to vseeno, potem pa tudi ne vem. Vnašati v telo cheap shit hrano. Ampak ja, kakor komu. Samo poniževanje pa kurčenje na forumu, me pa pogreje.
Zato odpišem kralju in rossiju, ker točno to delata.



Zanimivo je, da s ponizevanjem in norcevanjem pricnete sami :))


Itak je jasno čemu je namenen ta delo foruma. Nategovanju novih, ki vstopajo v svet kripta. To sem napisal že parkrat. Itak te bojo pljuval, namesto, da bi se učil od tebe, ker jim kradeš košček pogače. Kriptobog zate ne vem, niti za Rossija sam ta del foruma uporabljam le še za to, da se budalam krepko nasmejim.

SHX od pametnih nihče ni omenil 8-)

LP


Dej ne seri dost kovancev tu je bilo danih ICP se je skoz omenjal, rossi je dal api...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matic492 ::

Tako. Omejitev je koliko "trading dni" imaš v letu. Če imaš bota in trejdaš vsak dan, potem to ni več 0% davka, ker opravljaš storitev in je obdavčeno kot dobiček.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Mato989 ::

Trading dni in tradov da smo natančni...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Skytatoo ::

Mato989 je izjavil:

Skytatoo je izjavil:

Največji problem je ravno v tem, da še ni ustrezne zakonodaje in smo prisiljeni plavati v motnem. Kje so bili, ko sem bil v višku beara v konkretnem minusu??



Kako ni? Saj je FURS vse lepo povedal

Če ne tradaš preveč

Je davek 0%


Drži, potem pa pridemo do definicje trejdanja... Kakšni so mejni pogoji? Predvidevam, da še vedno število trgovalnih dni. Teh sem imel pa precej in na različnih cex-ih ter dex-ih. It's complicated 🫣

Mato989 ::

Torej če je complicated in imaš 200k, ti zagotovo ne bo težko 2k plačat odvetnika da ti pove kaj in kako narediti kajne? =)

Mislim da je nekje bila omenjena cifra 1.000 trejdov naj me popravijo in 100 trgovalnih dni
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Skytatoo ::

Ma nič, ruknem na TRR, pol pa čakam.
Za vsak slučaj pa po 20k na mizi za vse deležnike. Po potrebi izberem solarni način plačevanja (pare na sunce).

Da ne pozabim, hvala vsem za vaša mnenja in izkušnje...?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Skytatoo ()

PrihajaNodi ::

Skytatoo je izjavil:

Ma nič, ruknem na TRR, pol pa čakam.
Za vsak slučaj pa po 20k na mizi za vse deležnike. Po potrebi izberem solarni način plačevanja (pare na sunce).

tako je. Prvo vrzi vse na racun pa pol razmisljaj
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

merlin2 ::

Nodi.

A nisi sikal nekaj takega?

€0.01095

1551.49% (1y)

:D

Lennzi ::

Rossi, good call za VET.

neki_even ::

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

ajde api3 ,next round

Api3

cheers

Do kje misliš, da to lahko gre? Sem po tretjem spajku mislil, da bo šlo malo dol in čakal na to pa sem potem zamudil še dve šansi ...

Je kdo kaj gledal MAVIA (gaming)? Mnenja?

matic492 ::

PAAL AI in QUBIC se nekaj kuhata od mojih Shitcoin bagov :)

(Pa BEAMX itak ATH)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Šmornn ::

Eno resno pitanje. Je za pričakovati scenarij še mal btc gor če ne celo ath prebije in potem konkretn padec še letos?

Skytatoo ::

Šmornn je izjavil:

Eno resno pitanje. Je za pričakovati scenarij še mal btc gor če ne celo ath prebije in potem konkretn padec še letos?


Left translated cycle top teorija, torej vrh pred halvingom in kasneje multi-year bear. IMO zelo verjetno... ampak saj veš kako je v kriptu, vsi samo ugibamo. Market gre pa itak kontra od tega, kar pričakuje večina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Skytatoo ()

kriptognoj ::

A pobiramo smetano in kupujemo nepremičnine za elito na gotovino? Mi smo elita!

Anney ::

$GROK 8-)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Šmornn ::

Se boljši predlog.berem vas že kar nekej časa in če se nebi tok drkal pa raje si pomagal med sabo vsi in pove vsak kaj res misli in ve in vidi iz kakersnih virov in lastnih izkusenj, bi bilo res super in cudovito. Presekejmo to slovensko mentaliteto in na konc leta naredimo en hud piknik pa magari pri meni :)
««
1399 / 1489
»»