» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1398 / 1489
»»

PacificBlue ::

Ima kdo $Qubic?

Pocasi bomo na 1400strani. A je kaksn družabni dogodek v planu, bo Nodi organiziral kaksn piknik,, mogoče nas Borut povabi na jahto??
Tudi vožnje s cliotom po dubajskih sipinah se ne branim..
I’m out.
:3

bozicek ::

PacificBlue je izjavil:

Ima kdo $Qubic?



Imam
Vztrajno pada odkar sem ga kupil dva meseca nazaj
Darila letos samo za poredne

IgorCardanof ::

Bozicek, kaj je kej v tvojem portfoliu? Imaš kak call za x100 do konca meseca?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

martincek1 ::

IgorCardanof je izjavil:

Bozicek, kaj je kej v tvojem portfoliu? Imaš kak call za x100 do konca meseca?


Cel gaming sektor bo naredil 10-20x, ne išči preveč nekih x100 coinov. Pa imej zalogo denarja za takrat, ko se bo zgodila korekcija.

+ lepo je polikvidiralo shorterje. 51k

Lennzi ::

Nikogar ni likvidiralo. Risk management pa to..

IgorCardanof ::

Dodajamo na shorte? Tole ne more it skoz samo gor. Pri 44k je bil vrh in naslednja postaja je 18k. To da smo sedaj na 52k je samo noise.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Dodajamo na shorte? Tole ne more it skoz samo gor. Pri 44k je bil vrh in naslednja postaja je 18k. To da smo sedaj na 52k je samo noise.

:))good one
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DarwiN ::

Shorterji so ravnokar "vsi" odleteli.

Kar pomeni, da je zdaj pa DEJANSKO pravi čas za short. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Lennzi ::

Vedno je dober čas za short. TA, risk management, 0,5% portfolia na trejd in je win rate 97% ali več. Tako vsi delajo. Vi ne?

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

Vedno je dober čas za short. TA, risk management, 0,5% portfolia na trejd in je win rate 97% ali več. Tako vsi delajo. Vi ne?


Tako. Tipicno razmisljanje debilnih klosarjev, ki so po vseh bull runih se vedno socialkarji. :))

Btw, dober cas za short je ko imas potrditve. Ce trejdas brezglavo, brez sistema, potem je lahko zate dober cas vsakic ko odpres graf. Isto za nakup. Se ti je obrestavlo verjetno ali pac ne?

Kripto mesi ::

Ko boste najmanj pričakovali bo blackswan skočil izza ovinka. #sem_vam_reko_že_septembra

Lennzi ::

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Vedno je dober čas za short. TA, risk management, 0,5% portfolia na trejd in je win rate 97% ali več. Tako vsi delajo. Vi ne?


Tako. Tipicno razmisljanje debilnih klosarjev, ki so po vseh bull runih se vedno socialkarji. :))

Btw, dober cas za short je ko imas potrditve. Ce trejdas brezglavo, brez sistema, potem je lahko zate dober cas vsakic ko odpres graf. Isto za nakup. Se ti je obrestavlo verjetno ali pac ne?

Me žali tip, ki je 500k vrgel v kripl, ker lahko.
A po drugi strani spara pri montaži solarnih panelov, ker mu bo montiral frend. Prišparal 200eur in dolžan uslugo. Pri vseh silnih miljonih.
Lep pozdrav kralj

miha98 ::

Torej smo na 48 k... malo je zastalo a je to to? Prodamo ali čakamo na več??? Bitkojn

ViperR ::

bozicek ::

IgorCardanof je izjavil:

Bozicek, kaj je kej v tvojem portfoliu? Imaš kak call za x100 do konca meseca?


Ni glih do konca meseca bo pa tja do 2025...
Pa ne okol govort
Darila letos samo za poredne

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Vedno je dober čas za short. TA, risk management, 0,5% portfolia na trejd in je win rate 97% ali več. Tako vsi delajo. Vi ne?


Tako. Tipicno razmisljanje debilnih klosarjev, ki so po vseh bull runih se vedno socialkarji. :))

Btw, dober cas za short je ko imas potrditve. Ce trejdas brezglavo, brez sistema, potem je lahko zate dober cas vsakic ko odpres graf. Isto za nakup. Se ti je obrestavlo verjetno ali pac ne?

Me žali tip, ki je 500k vrgel v kripl, ker lahko.
A po drugi strani spara pri montaži solarnih panelov, ker mu bo montiral frend. Prišparal 200eur in dolžan uslugo. Pri vseh silnih miljonih.
Lep pozdrav kralj


Montira ekipa, ki montira za Geni. Torej zakaj bi plačeval 3x več za popolnoma enako elektrarno, montirano s strani iste ekipe? Nima smisla kajne?
Glede 500k v ripple je pa to zato, ker ce nekaj recem, tudi naredim. Put your money where your mouth is. Kar za vas tezko recem. Vi samo vpijete, notri pa nihce potem nic ne fukne, sicer ze zdavnaj ne bibili vec socialkarji.

Lennzi ::

Ne nima smisla. Pri vseh milijonih teh par sto evrov nima smisla. Kot nima smisla metati kar tako 500k v dead coin.

Oporabnek ::

Kdo je prišparal 200€ pri montaži panelov? Kateri kripto milijonar bi naredil kaj takega, mi povejte? Busted!

Anney ::

Kupujte zdaj k je pocen, ker ko vseka vseka, tako kot je septembra 2021. Kle mam eno za našega Igorja de Kardana.

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

Ne nima smisla. Pri vseh milijonih teh par sto evrov nima smisla. Kot nima smisla metati kar tako 500k v dead coin.


9k prihranka pa res. Gen-i uradna ponudba 1400/kw. Kupil elektrarno sam, frendovi ekipi bom pa plačal enako, kot jim plača Gen-i, cena 660/kw.

500k v xrp ima pa več smisla, kot misliš. Sicer mi je pa popolnoma vseeno. Jaz vsaj vržem denar tja kamor rečem.

IgorCardanof ::

Anney je izjavil:

Kupujte zdaj k je pocen, ker ko vseka vseka, tako kot je septembra 2021. Kle mam eno za našega Igorja de Kardana.



Hvala! Kot pravi že stari rek, "Kamen na kamen, palača. Ada na Ada, nova lada."
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Anney ::

Klinc pa lada, je ne dobiš. Bolje ada na ada, kot pa nova lada, saj ko zalada, bo pelo ko armata.
Čak a nis ti tut vrane mel?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Lennzi ::

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Ne nima smisla. Pri vseh milijonih teh par sto evrov nima smisla. Kot nima smisla metati kar tako 500k v dead coin.


9k prihranka pa res. Gen-i uradna ponudba 1400/kw. Kupil elektrarno sam, frendovi ekipi bom pa plačal enako, kot jim plača Gen-i, cena 660/kw.

500k v xrp ima pa več smisla, kot misliš. Sicer mi je pa popolnoma vseeno. Jaz vsaj vržem denar tja kamor rečem.


9k je cifra, ki pomeni nekaj nekomu, ki dela 5k mesečno. Nekomu, ki naj bi delal 1M mesečno...
Ne vem no, marsikaj pri tebi ne gre skupaj. 500k v xrp, pa ponavljam. Nima smisla. Dead coin. Isto kot bi vrgel skozi okno ali zažgal v kaminu.

deco16 ::

Dejmo američani, kupte mi bajto :D

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Ne nima smisla. Pri vseh milijonih teh par sto evrov nima smisla. Kot nima smisla metati kar tako 500k v dead coin.


9k prihranka pa res. Gen-i uradna ponudba 1400/kw. Kupil elektrarno sam, frendovi ekipi bom pa plačal enako, kot jim plača Gen-i, cena 660/kw.

500k v xrp ima pa več smisla, kot misliš. Sicer mi je pa popolnoma vseeno. Jaz vsaj vržem denar tja kamor rečem.


9k je cifra, ki pomeni nekaj nekomu, ki dela 5k mesečno. Nekomu, ki naj bi delal 1M mesečno...
Ne vem no, marsikaj pri tebi ne gre skupaj. 500k v xrp, pa ponavljam. Nima smisla. Dead coin. Isto kot bi vrgel skozi okno ali zažgal v kaminu.


To je tvoje mnenje, moje je pa drugacno, predvsem pa stojim za tem kar sem rekel, za razliko od vas ko samo nabijate. Kaj ni zanimivo, da ste najpametnejsi v temi najmanj naredili?
9k je drobiz, ampak placati dvojno za popolnoma enako stvar je pac nateg. Po tvoje bi morali ljudje, ki imajo vec denarja placevati vse drazje?

Mato989 ::

Če je 9k drobiž mi ga daj... meni je 5 centov drobiž menjava ta drobiž?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

Če je 9k drobiž mi ga daj... meni je 5 centov drobiž menjava ta drobiž?


S tabo je res nekaj narobe. Ti zrihtam kaksno pomoc? Ce je nekomu dolocen znesek drobiz ga mora kar dati tebi? Kaj pa si ti? Pojdi na ulico pa fehtari.

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Če je 9k drobiž mi ga daj... meni je 5 centov drobiž menjava ta drobiž?


S tabo je res nekaj narobe. Ti zrihtam kaksno pomoc? Ce je nekomu dolocen znesek drobiz ga mora kar dati tebi? Kaj pa si ti? Pojdi na ulico pa fehtari.



Ce je drobiz te ne moti enkratno nakazilo tak da ja
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Če je 9k drobiž mi ga daj... meni je 5 centov drobiž menjava ta drobiž?


S tabo je res nekaj narobe. Ti zrihtam kaksno pomoc? Ce je nekomu dolocen znesek drobiz ga mora kar dati tebi? Kaj pa si ti? Pojdi na ulico pa fehtari.



Ce je drobiz te ne moti enkratno nakazilo tak da ja


Tebi res nekaj fali v glavi. Saj ti je jasno, ce dam vsakemu ki vprasa, da bom hitro spraznil racun? Sicer iams pa visjo placo kot jaz vcasih. Naredi nekaj iz tega.

PrihajaNodi ::

Dejmo se nehat kregat k nima smisla.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

ajde api3 ,next round

IL_DIAVOLO ::

Še od lanskega fake bulla si nisem opomogel, pa že mečem v ta pravega. Mater sem car ej :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

ajfon ::

PrihajaNodi je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Dodajamo na shorte? Tole ne more it skoz samo gor. Pri 44k je bil vrh in naslednja postaja je 18k. To da smo sedaj na 52k je samo noise.

:))good one

hahahah
pa mnde ni tut tebe medo pojedu nodi?

Anney ::

Malo poškilite na HBAR, en rahu tip.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

ViperR ::

Zaprl long iz 45k. Gemini dobil zeleno luč za prodajo 1.6 miljarde $ v GBTC sharih. Zna bit še ena razprodaja.

martincek1 ::

ViperR je izjavil:

Zaprl long iz 45k. Gemini dobil zeleno luč za prodajo 1.6 miljarde $ v GBTC sharih. Zna bit še ena razprodaja.


Zadnji dan je bilo 39 miljard trgovanja z BTC. Pa GBTC ne bo kar prodan v šusu, tko da je strah odveč bi jaz rekel.

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

ajde api3 ,next round

Api3

cheers

IgorCardanof ::

ViperR je izjavil:

Zaprl long iz 45k. Gemini dobil zeleno luč za prodajo 1.6 miljarde $ v GBTC sharih. Zna bit še ena razprodaja.


Trenutno je po 600m$ inflowov v etfje na dan, tako da če tak trend vztraja, se bodo te 1.6 milijarde $ hitro pokupile.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Anney ::

Q2, prvi vzlet, Q4 ATH. Ladajte. Šepnem $ROOT
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

miha98 ::

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Ne nima smisla. Pri vseh milijonih teh par sto evrov nima smisla. Kot nima smisla metati kar tako 500k v dead coin.


9k prihranka pa res. Gen-i uradna ponudba 1400/kw. Kupil elektrarno sam, frendovi ekipi bom pa plačal enako, kot jim plača Gen-i, cena 660/kw.

500k v xrp ima pa več smisla, kot misliš. Sicer mi je pa popolnoma vseeno. Jaz vsaj vržem denar tja kamor rečem.


9k je cifra, ki pomeni nekaj nekomu, ki dela 5k mesečno. Nekomu, ki naj bi delal 1M mesečno...
Ne vem no, marsikaj pri tebi ne gre skupaj. 500k v xrp, pa ponavljam. Nima smisla. Dead coin. Isto kot bi vrgel skozi okno ali zažgal v kaminu.


To je tvoje mnenje, moje je pa drugacno, predvsem pa stojim za tem kar sem rekel, za razliko od vas ko samo nabijate. Kaj ni zanimivo, da ste najpametnejsi v temi najmanj naredili?
9k je drobiz, ampak placati dvojno za popolnoma enako stvar je pac nateg. Po tvoje bi morali ljudje, ki imajo vec denarja placevati vse drazje?


Stojim v vrsti.... 9 k ne pade z neba. Vsaj na Ptuju je še vedno tako....

kriptognoj ::

Še meni 9k. To mi je dve plači z vsemi dodatki in nadurami. Hvala za prijaznost! Drobiž pravi... :))

kriptobog ::

A ne kupujete vsi ze od podna in vpijete, da je bull run? Do zdaj se pa ja ze naredili ogromne profite?

Mato989 ::

Evo kriptobog, jaz dam vsem 3 fehtačem moj drobiž ti pa tvoj, bo bolelo oba enako kot praviš, za mene je drobiž 5 centov, dam vsakemu izmed fehtačev komot.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

ajfon ::

kriptobog je izjavil:

A ne kupujete vsi ze od podna in vpijete, da je bull run? Do zdaj se pa ja ze naredili ogromne profite?


we did and we have..


igra potrpežljivosti.
prodaja se 2025 top...
right???... right?????????????

Aja, a je kdo biu dejansko eligable za STRK scam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajfon ()

amacar ::

Dobil 1800 STRK zaradi svojega github profila, taskov nisem delal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Mato989 ::

jaz mam tudi github kje si to dobil :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

Evo kriptobog, jaz dam vsem 3 fehtačem moj drobiž ti pa tvoj, bo bolelo oba enako kot praviš, za mene je drobiž 5 centov, dam vsakemu izmed fehtačev komot.


Faking socialkar no. A znas se kaj drugega kot fehtariti? Reci fotru. Ce ti je ze enkrat dal, bo pa spet. Mene ne bo bolelo tudi ce dam 100k, samo tebi niti centa ne bi dal.

Lennzi ::

No zaradi teh izjav izpadeš, kot izpadeš.
100k ne bi bolelo, glede na debato od včeraj, pa 9k boli.
Odloči se kralj, odloči.

matic492 ::

Jesus christ, če trola ali ne, ne vem kaj vam ni jasno. Tudi mene 0.5EUR ne boli, pa še vedno ko kupim kumare v sparu izberem S-budget brand, ker ne vidim razlike v kumarcah od droge kolinske in S-budget kumarcah, tudi če je "samo" 0.5EUR dražja.

In nekdo, ki ima res par miljončkov isto razmišlja, zakaj bi kar tako vrgel 9k stran, če mu ni treba.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Mato989 ::

matic492 je izjavil:

Jesus christ, če trola ali ne, ne vem kaj vam ni jasno. Tudi mene 0.5EUR ne boli, pa še vedno ko kupim kumare v sparu izberem S-budget brand, ker ne vidim razlike v kumarcah od droge kolinske in S-budget kumarcah, tudi če je "samo" 0.5EUR dražja.

In nekdo, ki ima res par miljončkov isto razmišlja, zakaj bi kar tako vrgel 9k stran, če mu ni treba.


Samo vidiš jaz pa ti zdaj 5 centov kar mi je drobiž vržem stran... ker me dejansko boli K za 5 centov kar je drobiž dejansko... Seveda ni lepo metat stran denarja ampak ti ga komot pošljem da dokažem point da mi je drobiž (put your money where your mouth is)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
1398 / 1489
»»