» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1392 / 1489
»»

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Fse dobro tebi in tvoji družini


enako tebi in tvoji druzini....v uteho....slej ko prej se bodo sprijaznili pomoje

Ni pa nujno da se bodo :-)
Tako kot cena btc 35k ni nujno,da se bo zgodila

No....če se ne bodo boš pač še naprej brezdomno cvenketal po tem forumu cele dneve :-D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

merlin2 ::

Rossi V je izjavil:

U glavnem moderador je warkraftu preprecil dostop preko IP naslova

Nodkotu pa dovoli 10 profilov

mimogrede ;-)

pardon ...najmanj 10 profilov,kot vidim ima ze ustvarjene nove

če me jutri ni,boste vsaj vedeli zakaj gre na tem forumu



Za kaj gre na tem forumu se že nekaj časa ve. Za vpliv na možne vlagatelje. Drugače pa poden, ki si ga privoščijo BTC maxiji pod krinko.


lp.

Ajki ::

tilio je izjavil:


Zdaj, pa eno resno vprašanje, ker tu nisem, da bom "večno zvestobo" obljubljal Cardanu. Tisti, ki ste poznavalci, povejte mi prosim, kateri projekti imajo:
- že rešeno in delujoče upravljanje (governance)
- spodobno decentralizacijo:
a) (da ni podjetij/organizacij, ki imajo ključe do zakladnice ali obvladujejo zajeten del stakea (npr. LIDO na ETH).
b) da je sistem robusten in avtonomen (da se potrebno ljudem preko chatov dogovarjat za restartanje)
c) da ima možnost skalabilnosti na nivoju L1
d) da ima možnost skalabilnost na L2 ampak, da ohranja decentralizacijo
- delujejo 24/7/365 brez izpadov
- normalni fee-ji (ne kot ETH, ki je samo še za kite)
- varnost (malo ali nič hackov)

Zanima me iz tech vidika.


Internet Computer ICP je takšen projekt, in trenutno edini, ki dejansko ima proper on-chain DAO, kar pomeni da če hočeš karkoli spreminjat moraš pri purposalu tudi dati kodo ki bo izvedla spremembe in če je predlog sprejet se nadgradnja avtomatično opravi.

Težava pri vseh ostalih DAO je da moraš zaupat core developerjem da bodo dejansko izvedli implementacijo, v kolikor večina glasuje proti predlogu se core developerji sami odločijo ali bodo to vpoštevali ali ne in v kolikor ne vpoštevajo je edina alternativa Fork omrežja. Za fork pa spet potrebuješ dejansko developerje ki bodo to novo forkano omrežje vzdrževali zato večina forkov propade.

Pa da ne bo pomotem to da se ne vpošteva DAO glasovanja ni nobena izjema v zadnje parih mescih je Arbitrum čisto ignoriral vote ko je delil treasury denar in naprimer Cosmos ATOM kjer co-founder ni bil zadovoljen da je community glasoval za manjši staking APY in se je odločil da naredi fork z ATOM1 coinom.

ICP je general purpose chain, ki zagotavlja da lahko vse migriraš on-chain za razliko od ostalih kjer dejansko on-chain so le tokens/NFTs ter logika za njihovo interakcijo, vse ostali je pa čisto na centraliziranem stacku ali cloudu. Uporabniki dejansko nikoli nimajo s chainom interakcijo ampak te izvajajo čez web servise ki so na centraliziranem hostingu tako da good luck ko je front end hacked.

V Cardanu nisem že od 2021 pretežno ker mi je začel Charles prenasedat s svojim YT, ampak chain si definitivno zasluži uspeha in so imeli smolo da so smartcontracte dobili konec 2021 ko je bull market začel že padat.
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

IgorCardanof ::

Pozabil si omenit, da so smart contracte dobili leta 2021, potem še pol leta ni nič delalo in potem ko je končno začelo nekaj delat, so bili settlement časi na transakcijo od nekaj dni pa do enega tedna in več.

Nevem pa kako je danes. Definitivno future of finance 8-)

Iskat razloge za poraz Cardana lahko začnemo že čisto pri začetku, pri zasnovah. Če je vse postavljeno neumno in slabo, boš tudi z najboljšimi developerji težko kaj ustvaril.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Solana prestala pressure z jup airdropom, tko da je lahko to novi ETH.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dope1337 ::

Ajki je izjavil:

tilio je izjavil:


Zdaj, pa eno resno vprašanje, ker tu nisem, da bom "večno zvestobo" obljubljal Cardanu. Tisti, ki ste poznavalci, povejte mi prosim, kateri projekti imajo:
- že rešeno in delujoče upravljanje (governance)
- spodobno decentralizacijo:
a) (da ni podjetij/organizacij, ki imajo ključe do zakladnice ali obvladujejo zajeten del stakea (npr. LIDO na ETH).
b) da je sistem robusten in avtonomen (da se potrebno ljudem preko chatov dogovarjat za restartanje)
c) da ima možnost skalabilnosti na nivoju L1
d) da ima možnost skalabilnost na L2 ampak, da ohranja decentralizacijo
- delujejo 24/7/365 brez izpadov
- normalni fee-ji (ne kot ETH, ki je samo še za kite)
- varnost (malo ali nič hackov)

Zanima me iz tech vidika.


Internet Computer ICP je takšen projekt, in trenutno edini, ki dejansko ima proper on-chain DAO, kar pomeni da če hočeš karkoli spreminjat moraš pri purposalu tudi dati kodo ki bo izvedla spremembe in če je predlog sprejet se nadgradnja avtomatično opravi.

Težava pri vseh ostalih DAO je da moraš zaupat core developerjem da bodo dejansko izvedli implementacijo, v kolikor večina glasuje proti predlogu se core developerji sami odločijo ali bodo to vpoštevali ali ne in v kolikor ne vpoštevajo je edina alternativa Fork omrežja. Za fork pa spet potrebuješ dejansko developerje ki bodo to novo forkano omrežje vzdrževali zato večina forkov propade.

Pa da ne bo pomotem to da se ne vpošteva DAO glasovanja ni nobena izjema v zadnje parih mescih je Arbitrum čisto ignoriral vote ko je delil treasury denar in naprimer Cosmos ATOM kjer co-founder ni bil zadovoljen da je community glasoval za manjši staking APY in se je odločil da naredi fork z ATOM1 coinom.

ICP je general purpose chain, ki zagotavlja da lahko vse migriraš on-chain za razliko od ostalih kjer dejansko on-chain so le tokens/NFTs ter logika za njihovo interakcijo, vse ostali je pa čisto na centraliziranem stacku ali cloudu. Uporabniki dejansko nikoli nimajo s chainom interakcijo ampak te izvajajo čez web servise ki so na centraliziranem hostingu tako da good luck ko je front end hacked.

V Cardanu nisem že od 2021 pretežno ker mi je začel Charles prenasedat s svojim YT, ampak chain si definitivno zasluži uspeha in so imeli smolo da so smartcontracte dobili konec 2021 ko je bull market začel že padat.


Boldano preprosto ni res.

Niti PRIBLIŽNO, ni edini DAO, kjer lahko izid glasovanja obesiš na exec kodo ... VSAKO glasovanje VSAKEGA DAO-a lahko obesiš na izvedbo pametne pogodbe ob določenih pogojih. Odvisno je samo, kako se predlagatelj propa odloči zastaviti le-tega. Ali direktni exec preko smart contracta ob določenem izidu glasovanja, ali exec preko smart contracta OB privolitvi multisiga, ali ročni deploy smart contracta multisiga, itd. to se lahko izvede na čisto poljuben način.

Primer ARB DAO, ki ga želiš izpostaviti, najbrž leti na STIP oz. STIP Backfund prop, kjer se je čakalo multisig, da podpiše izvedbo volitev, kar SE JE zgodilo, s par tedensko zamudo. Vsi meni znani projekti, ki so dobili dovolj glasov so dobili svoj denar. Ironično, so ga nominalno dobili še več, saj je med čakanjem na podpis multisiga cena ARB zrastla iz 1,2$ na ~2$.

Nimam pa pojma, v kakšen kontekst želiš postaviti ATOM prop 848 ... Izid glasovanja je znan, inflacija se je priredila glede na izid glasovanja ... Cosmos, kot veriga blokov NE podpira cosmWasm (kar je bilo izglasovano že 2x se mi zdi - prav je tako). Imaš zdej AEZ, kjer laufa tudi Neutron npr, ki pa podpira cosmWasm (Astroport), kjer se propi izvajajo preko le-tega). To, da je pa Jae Kwon butthurt in želi forkati in ustvariti ATOM1, kjer bo laufal gor svojo smart contract platformo na Gnome, nima pa pri samih izvedbah volitev AMA NIČ.

To ... da moraš dol tiščati ostale projekte, na osnovi lastne enkapsulacije v le enega in s tem nevednosti/zaslepljenosti, je kar pomilovanja vredno dejanje.

P.S. Poglej si še DAODAO, da boš spoznal v kakšni zmoti živiš.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

PrihajaNodi ::

sam vse je ze tolk booring. Pri kolapsu Lune se je vsaj kej dogajal...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dope1337 ::

Ja Nodi, res je. Oblikovanje in raziskovanje novih nacinov vodenja razvoja projektov ni tako zanimivo, kot kolaps oz. exploit napacno zastavljenega burn/mint mehanizma, in posledicno izgube miljard $ sredstev omenjene platforme.

Se mi je zdel, da je Shiva mocna v tebi.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

globoko grlo ::

Heh shiva ja, ce bi nodi mel se kj ševe, bi manj klele po forumu bluzil.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

PacificBlue ::

ZetaChain anyone?
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

Nic imoresivnega, najdel si trend coin ki pumpa
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ajki ::

dope1337 je izjavil:


Boldano preprosto ni res.
tiščati ostale projekte, na osnovi lastne enkapsulacije v le enega in s tem nevednosti/zaslepljenosti, je kar pomilovanja vredno dejanje.

P.S. Poglej si še DAODAO, da boš spoznal v kakšni zmoti živiš.


Pogledal daodao in sedaj mi razloži kako smartcontract spremeni sam protokol in ne samo neki drugi smartcontract.
Res je da z daodao lahko rešuješ DAO glasovanje za nek service eg DeFi platformo kjer se glasuje za spremembo ki bo narejena striktno na smartcontractu in ne na samem protokolu.

Primer Arbitrum


https://twitter.com/0xedenau/status/164...

Za Cosmos pa veš da je fork ATOM1.
https://www.cointime.ai/flash-news/cosm...

Da niti ne omenjam da spletne strani kot daodao so čisto WEB2 in pod centralizirano kontrolo tako da če jih kdo hackne (ali upravljalec) lahko prikazuje tam kar hoče in naredi konkretno škodo.

V kriptu je smešno kako je decentralizacija prodana ampak škoda da nihče ne dela nič s kriptom on-chain delaš čez web service in wallete ki uporabljajo centralizirane APIje.

p.s. Ne mešati Protocol-Network spremembe s spremembami smart contractov .. hruške in jabolke.
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

dope1337 ::

Pogledal daodao in sedaj mi razloži kako smartcontract spremeni sam protokol in ne samo neki drugi smartcontract.
Res je da z daodao lahko rešuješ DAO glasovanje za nek service eg DeFi platformo kjer se glasuje za spremembo ki bo narejena striktno na smartcontractu in ne na samem protokolu.

https://docs.daodao.zone/introduction/w... - preberi si docse in bos spoznal. HINT: Obstaja tudi DAO DAO DAO, ki je IBC enabled, kar pomeni, da lahko izid volitev na enem appchainu, apliciras na drugem - ja, tudi na proto lvlu ... Neverjetno.

Primer Arbitrum

Nisem vedel, tocno kateri prop si prej mislil. Tole je bil vsekakor fail iz strani Arb Fund. Se vecji fail je pa bil AIP 1.05, ki je terjal vrnitev se preostalih 700mil ARB. A ves kaj se je zgodilo? 83% Glasov je zavrnilo vrnitev sredstev. Lepote DAO-v. Po navadi niti ne vedo kaj hocejo.

Za Cosmos pa veš da je fork ATOM1.
https://www.cointime.ai/flash-news/cosm...

ATOM1 je za1x samo ideja Jae Kwona, kot poizkus, da vzpostavi SVOJO verzijo CosmosHub-a. Na žalost, se je so-kreatorju Tendermint konseza (Buchman je se zraven) ter s tem razcvet CosmosSDK baziranih appchainov, vmes eno malo odpeljalo in je vec ali manj osamljeni jezdec. Podjetje Tendermint so vmes zapustili vec ali manj VSI omembe vredni clani in dandanes furajo svoje projekte, ki so vec ali manj temelji celotnega Cosmos ekosistema. $GNOT cakamo ze 2 leti iz njegove strani, sedaj ko ga bo pa z ATOM1 zablodil, ga bomo pa najbrz cakali se 2x dlje. Se pa pustimo presenetit. Clovek je briljanten ampak naporen u 3pm ter zivi v svojem svetu zadnja leta.

Da niti ne omenjam da spletne strani kot daodao so čisto WEB2 in pod centralizirano kontrolo tako da če jih kdo hackne (ali upravljalec) lahko prikazuje tam kar hoče in naredi konkretno škodo.

Decentralizirano hostanje FE web2 appov je dosegljivo ze vec let. Ni pa tako prirocno, kot obstojeci centralizirani sistemi - https://teeyeeyang.medium.com/how-i-hos...

ICP ima med drugim resiti tudi to. Ne vem kaj cakajo ze 3+ leta ... Bi z veseljem videl kaksen "hosted on ICP" v footerju, ampak izgleda, da se niso dovolj dalec.

P.S. Aja, pozabil dodati primer, kjer se izid volitev sporoči verigi blokov ter s tem način delovanja same verige - https://www.mintscan.io/cosmos/proposal...
Pa na tak nacin deluje ze od nastanka CosmosHuba, a ves? BREZ smart contratov.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

kriptognoj ::

Kje ste zdaj milijonarji? Long ali short ali nekaj vmes?

DarwiN ::

V drugi polovici februarja bo BTC narisal head&shoulders vzorec in potem gremo dol marca/aprila vse do halving eventa.. Tolk da veste. ;)

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kriptognoj ::

Tako nekako. BTC lahko pade tudi pod $38.000 po mojih kalkulacijah.

Kripto mesi ::

Vse gre po planu, blackswan še počakamo od septembra pa se vidimo na 12k.

IgorCardanof ::

Short and strong :)
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Rossi V ::

mislim da je bolj inverse H&S v igri ,Q1-Q2 50k

vet looking good

_wtf_ ::

api3

Rossi V ::

Api3 seka

Pendle prav tako

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

_wtf_ ::

kupil na 2,68. vendar premalo

Rossi V ::

govoril sem vam ko je bil pod 1 ,tako kot sui na 0,10 ampak kdo bi Rossija poslušal

_wtf_ ::

ni toliko $, da bi v vse dal

Rossi V ::

Vsak vloži toliko kot lahko
Sploh ni problema ,vložiš toliko kot sam veš da lahko

Ne stavi pa samo na en kovanec

_wtf_ ::

sui, xai, flow, rune, če sem prav zapomnil?

Rossi V ::

_wtf_ je izjavil:

sui, xai, flow, rune, če sem prav zapomnil?



Ne oziraj se name,delaj svoje raziskave
Jaz sem kar se kripta tiče numizmatik :-)

Nedavno sem kupil comp,vet itd itd

sharp126325 ::

Kakšno mnenje o Trac in Tap?Trac menda na območje solane ta bull.

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

Api3

Rekel sem vam da bodo po tem bull run vsi vedeli zanj
Api3 ni naredil za moje pojme se nic kar od njega pricakujem

Medtem ko iscete x 100 kovance je to morda eden izmed njih ,ki ste ga imeli pred nosom

Ajki ::

dope1337 je izjavil:

Pogledal daodao in sedaj mi razloži kako smartcontract spremeni sam protokol in ne samo neki drugi smartcontract.
Res je da z daodao lahko rešuješ DAO glasovanje za nek service eg DeFi platformo kjer se glasuje za spremembo ki bo narejena striktno na smartcontractu in ne na samem protokolu.

https://docs.daodao.zone/introduction/w... - preberi si docse in bos spoznal. HINT: Obstaja tudi DAO DAO DAO, ki je IBC enabled, kar pomeni, da lahko izid volitev na enem appchainu, apliciras na drugem - ja, tudi na proto lvlu ... Neverjetno.

Primer Arbitrum

Nisem vedel, tocno kateri prop si prej mislil. Tole je bil vsekakor fail iz strani Arb Fund. Se vecji fail je pa bil AIP 1.05, ki je terjal vrnitev se preostalih 700mil ARB. A ves kaj se je zgodilo? 83% Glasov je zavrnilo vrnitev sredstev. Lepote DAO-v. Po navadi niti ne vedo kaj hocejo.

Za Cosmos pa veš da je fork ATOM1.
https://www.cointime.ai/flash-news/cosm...

ATOM1 je za1x samo ideja Jae Kwona, kot poizkus, da vzpostavi SVOJO verzijo CosmosHub-a. Na žalost, se je so-kreatorju Tendermint konseza (Buchman je se zraven) ter s tem razcvet CosmosSDK baziranih appchainov, vmes eno malo odpeljalo in je vec ali manj osamljeni jezdec. Podjetje Tendermint so vmes zapustili vec ali manj VSI omembe vredni clani in dandanes furajo svoje projekte, ki so vec ali manj temelji celotnega Cosmos ekosistema. $GNOT cakamo ze 2 leti iz njegove strani, sedaj ko ga bo pa z ATOM1 zablodil, ga bomo pa najbrz cakali se 2x dlje. Se pa pustimo presenetit. Clovek je briljanten ampak naporen u 3pm ter zivi v svojem svetu zadnja leta.

Da niti ne omenjam da spletne strani kot daodao so čisto WEB2 in pod centralizirano kontrolo tako da če jih kdo hackne (ali upravljalec) lahko prikazuje tam kar hoče in naredi konkretno škodo.

Decentralizirano hostanje FE web2 appov je dosegljivo ze vec let. Ni pa tako prirocno, kot obstojeci centralizirani sistemi - https://teeyeeyang.medium.com/how-i-hos...

ICP ima med drugim resiti tudi to. Ne vem kaj cakajo ze 3+ leta ... Bi z veseljem videl kaksen "hosted on ICP" v footerju, ampak izgleda, da se niso dovolj dalec.

P.S. Aja, pozabil dodati primer, kjer se izid volitev sporoči verigi blokov ter s tem način delovanja same verige - https://www.mintscan.io/cosmos/proposal...
Pa na tak nacin deluje ze od nastanka CosmosHuba, a ves? BREZ smart contratov.


Sem gledal po dokumentaciji in ne vidim niti enega primera kako votaš in da se spremembe avtomatično izvedejo na protokolu tako da se priporočam za direkten URL kjer bi to bilo razvidno.

Razalika je decentraliziran hosting ... rešitev ki si jo dal je klasičen docker in decentraliziran on-chain hosting.

Hosting on ICP dvomim da boš videl ker je isto kot ne vidiš hosting on AWS.
Kar se appov tiče imaš npr https://oc.app OpenChat vse on-chain skoraj 100K userjev in dscvr.one social network 200K userjev .. imaš cca 200+ raznih dappsov že gor.
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

PrihajaNodi ::

Pripnite se fantje, ne kaze dobro. Denar bo treba kurt

Ups v zda zmanjsal 12k delovnih mest. Hud indikator
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptognoj ::

Fak recesija. Noben ni pričakoval.

PrihajaNodi ::

Ce delnice pocjo gre tud kripto v pm. My 5 cents. Ah well, mogoce je pa faza akumulacije.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

TheMentor ::

bitcoin dela čist vsak cikel use isto. Seveda bo korekcija lahko do 30k preden gremo na 60k.

IgorCardanof ::

Glede na linije na mojih chartih in tudi na tatraderjevih, gremo do 18k. Morda še malo nižje. Samo počakaj na blackswan.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Karen ::

Res bo kriza... Nodi ne kriči več 200k pa "to the moon"... zdej me ja pa začelo skrbet.>:D Al mu je pa samo nekdo heknil userja na forumu... Nodi ne bit tak pesimist, nastavi stvari za prodajo k začne padat pa je.

PrihajaNodi ::

Karen je izjavil:

Res bo kriza... Nodi ne kriči več 200k pa "to the moon"... zdej me ja pa začelo skrbet.>:D Al mu je pa samo nekdo heknil userja na forumu... Nodi ne bit tak pesimist, nastavi stvari za prodajo k začne padat pa je.


Jup robot vas bere in bo naredil obratno. Shrani si tale zapis za mesec ali dva:)

Rossi je sicer dal par ok kovanckov ki so okish perfomiral, sam bi blo vseeno ce bi vrgu vse v ICP pa bi blo x5 za zihr. Anyway on je shortal ko sem rekel da gremo preko 40. Ko bo pocl bo ornk pocl, ker se bo dnar "kurlo" kot se je še vedno v preteklosti.

Če delniški trg kolapsira bo tud kripto. Razen seveda, če verjamete v neskončno rast. Bodo pa priložnosti za nakup, zato fiat na strani:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Karen ::

Svaka čast Nodi, si dobil pike pri meni. Sem mislil da vedno samo na gor tuliš, ampak vidim da znaš kritično presodit. Bom dal fiat na stran, evo.

Siso ::

še enkrat

Siso ::

seco e profondo

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pober ven pa pust notr 10%. Cici pa caki



Nodi eno vprašanje
Si tudi ti prodal vse in samo 10 % pustil notri ali je to samo nasvet ostalim?

PrihajaNodi ::

Ne 10%, 30-40% ostalo kes. Razmisljam da se malo prodam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

30%-40 % si prodal ?

PrihajaNodi ::

Tolk sem pustil. Tam do ene 25% bom pomojem znizall oz bom sam 25% izpostavljen, da se razume. Ce delniski trg ne bi bil tok pregret bi blo ok
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

ali si prodal 60-70%
Morda samo jaz ne razumem ,razjasni mi

PrihajaNodi je izjavil:

Tolk sem pustil. Tam do ene 25% bom pomojem znizall oz bom sam 25% izpostavljen, da se razume. Ce delniski trg ne bi bil tok pregret bi blo ok


Dobro.Ker tvvoj denar bi rad imel na svojem računu

Mimogrede ICP, omenjaš že da je faza akumulacije od njegovega vrha prejšnji bull run,tako kot si pri padcu BTC še pri 45 k histerično tu kričal,da gre za akumulacijo

Med nama je razlika ,da jaz se zmotim 1 x,ti pa zadeneš 1x

Če so te ljudje poslušali ( pa mislim,da te niso ) ko si pri ICP 12 eur kričal ,da gre za akmulacijo so komajda v plusu

Inj je sel iz 2 eur na 40eur kar je 20x,Tia je sla iz 2 eur na 20 eur kar je x 10,Sei je sel iz 0,10 na 0,9 kar je x 9 ,api3 je sel iz 0,9 na 3,4 kar je bla bla bla,EGLD itd itd
Če so mene poslušali so kupovali bottom,če tebe ...pa vse po vrsti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Sej icp se računa tam 50-70 usd.

Kdaj si inj omenjal?

ali si prodal 60-70%

ja

Vsak naj naredi po svoje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sej icp se računa tam 50-70 usd.

Kdaj si inj omenjal?

ali si prodal 60-70%

ja

Vsak naj naredi po svoje.



Sem šel preverit,Inj tu nisem omenil ampak v svoji premium grupi

Je pa tudi res,da sem bil deležen marsikaterega napada in vedno nisem pisal.

Pripišite Nodiju in njegovim gospodičnam


Nodko,tvoj denar bom imel na svojem računu,jaz bom za kar dost kesa ta bull run močnejši,ti pa na sociali

Ti dam pa prav
Vsak naj dela kar želi,tu šeramo mnenja

PrihajaNodi ::

pAZI robot te bere in ves kaj se zgodi?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

pAZI robot te bere in ves kaj se zgodi?



Kakšne bolj pametne tako nisi zmožen

Vsi čakate na padec BTC,sam bog ve kaj bo robot prebral :-)


Se spustim na tvoj level

wilbur ::

Ma kakšen padec?!
Če se je trenutni prodajni pritisk BTC obdržal na teh nivojih, močno dvomim da bo šel kaj dost nižje navkljub padcu delniških trgov, kvečjemu obratno.
««
1392 / 1489
»»