» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1361 / 1489
»»

Špricer ::

Kripto mesi je izjavil:

Warkraft nehaj težit.


Kaj spet težiš, če nisem to kar ti želiš?

enemon ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja gdaj? 2012 so maji napovedsl konc sveta


Če želiš videti, kako zgleda konec sveta, pojdi v Romunijo. :D

PrihajaNodi ::

:8)Nah Romunija dela ok. Pojdi v UKC ljubljano, tam se ti odprejo vrata do pekla
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

A je Romunijo možno shortat?

PrihajaNodi ::

Ne, ni interneta

December 2012
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Pogrešam warkraft, valvoline... Bitcoin se za enkrat odlično drži. Halving vsak dan bližje, potrditev za bitcoin ETF spot zelo vrjetno tudi vsak dan bližje. Manjka samo še momentum, da se začne brutalni bitcoin bull run po halvingu...ko se vse pravilno poklopi sledi sentiment in FOMO.

Money is mindset!

Lennzi ::

Kripto je izjavil:

Pogrešam warkraft, valvoline... Bitcoin se za enkrat odlično drži. Halving vsak dan bližje, potrditev za bitcoin ETF spot zelo vrjetno tudi vsak dan bližje. Manjka samo še momentum, da se začne brutalni bitcoin bull run po halvingu...ko se vse pravilno poklopi sledi sentiment in FOMO.

Vidim da nimaš pravih, insajderskih informacij.

Kripto ::

Lennzi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Pogrešam warkraft, valvoline... Bitcoin se za enkrat odlično drži. Halving vsak dan bližje, potrditev za bitcoin ETF spot zelo vrjetno tudi vsak dan bližje. Manjka samo še momentum, da se začne brutalni bitcoin bull run po halvingu...ko se vse pravilno poklopi sledi sentiment in FOMO.

Vidim da nimaš pravih, insajderskih informacij.


Mi jih zaupaš?

Money is mindset!

Lennzi ::

Jaz jih pa žal nimam. Imajo jih pa Valentino, Bog I batina in zavarovalničar.
Škoda, ker jih ne delijo več z nami.
Edino Bog I batina je omenil, da je v shortu vsega, zato shortam tudi jaz sedaj vse kar se da. A se domače da shortat?

Kripto ::

Lennzi je izjavil:

Jaz jih pa žal nimam. Imajo jih pa Valentino, Bog I batina in zavarovalničar.
Škoda, ker jih ne delijo več z nami.
Edino Bog I batina je omenil, da je v shortu vsega, zato shortam tudi jaz sedaj vse kar se da. A se domače da shortat?


Vse se da shortat. Ampak kot sem že večkrat napisal shortat bitcoin zdaj je kot pobirati žajfo pod tušem v zaporu. Vsakemu, ki gre v to želim zelo zelo zelo velike sreče in dober zaslužek. Bo pa težka.

Money is mindset!

ajfon ::

AmPAk iMAm bUy OrDEr nA 12K ;)

https://prnt.sc/FROo87JZ5Hy3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajfon ()

deco16 ::

Pred 40k ne gremo spat :D

Kaki news al sam yolo?

chrush ::

Ena transakcija z bitcoinom pomeni tudi porabo vode za manjši bazen
Vir: rtvslo.si
Komentar na to?
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

Mato989 ::

Majmuni pac

Nic ne porabi segreva mogoce ampak to bi lahko za ogrevanje uporabli
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Comandante ::

chrush je izjavil:

Ena transakcija z bitcoinom pomeni tudi porabo vode za manjši bazen
Vir: rtvslo.si
Komentar na to?

Ja, ne beri rtvslo, ker so kup neizobrazenih indoktriniranih levicarskih hipijev.

Poleg tega, vode imamo da prek tece :))

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Lennzi je izjavil:

Jaz jih pa žal nimam. Imajo jih pa Valentino, Bog I batina in zavarovalničar.
Škoda, ker jih ne delijo več z nami.
Edino Bog I batina je omenil, da je v shortu vsega, zato shortam tudi jaz sedaj vse kar se da. A se domače da shortat?


Hjoj lenzi zakaj
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Lennzi ::

Ja pa, če so rekli.

deco16 ::

Let's gooo :D

Mato989 ::

Mater tale black swan in shortanje pa seka od septembra...

Kaj bi profitiral če bi shortal!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

Mater tale black swan in shortanje pa seka od septembra...

Kaj bi profitiral če bi shortal!


O poglej ga, nepismen mato, ki ne drzi niti enega celega bitcoina :)) Pojdi malo skozi stare poste, da bos se enkrat lahko prebral, da ti pac nisem posiljal updateov. Zakaj biti jih? Ce gres se malo bolj nazaj, nekje do julija, lahko preveris tudi mojo analizo, do kdaj je short aktualen in kdaj se gre v buy. Ne bos verjel, ce bi pogledal to analizo bi imel mogoce celo en cel btc zdaj v lasti. Jeben klosar

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mater tale black swan in shortanje pa seka od septembra...

Kaj bi profitiral če bi shortal!


O poglej ga, nepismen mato, ki ne drzi niti enega celega bitcoina :)) Pojdi malo skozi stare poste, da bos se enkrat lahko prebral, da ti pac nisem posiljal updateov. Zakaj biti jih? Ce gres se malo bolj nazaj, nekje do julija, lahko preveris tudi mojo analizo, do kdaj je short aktualen in kdaj se gre v buy. Ne bos verjel, ce bi pogledal to analizo bi imel mogoce celo en cel btc zdaj v lasti. Jeben klosar


Ne ne, ti si septembra napisal da bo konc septembra black swan... in da bo zgrmel btc in da priporočaš short... od takrat ko si to napisal je BTC šeč gor like 50% od oka..
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Neon87 ::

Zakaj se meni to dogaja? Lahko je ne vem kakšna rast, karkoli, a jaz bom naredil povsem obratno kot se potem izkaže. LUNC sem držal več kot eno leto in nekaj ur preden je eksplodirala, sem prodal na 0.000078 in to zelo veliko količino... mislim da je to tudi slabo za zdravje, stres,.. najbrž nisem za te stvari.

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mater tale black swan in shortanje pa seka od septembra...

Kaj bi profitiral če bi shortal!


O poglej ga, nepismen mato, ki ne drzi niti enega celega bitcoina :)) Pojdi malo skozi stare poste, da bos se enkrat lahko prebral, da ti pac nisem posiljal updateov. Zakaj biti jih? Ce gres se malo bolj nazaj, nekje do julija, lahko preveris tudi mojo analizo, do kdaj je short aktualen in kdaj se gre v buy. Ne bos verjel, ce bi pogledal to analizo bi imel mogoce celo en cel btc zdaj v lasti. Jeben klosar


Ne ne, ti si septembra napisal da bo konc septembra black swan... in da bo zgrmel btc in da priporočaš short... od takrat ko si to napisal je BTC šeč gor like 50% od oka..


Jaja, black swan smo dobili, analiza se je poupdetala, tebi pac nisem dajal napotkov, zakaj bi jih? In analiza iz julija je odpeljala v piko. torej? Kaj sploh javkas tukaj? Si jezen, ker nimas da bi se kaj fuknil notri? Naj ti foter spet da :))

PrihajaNodi ::

Od cloveka ki fukne 500 k v xrp pac ni kej drudzga za pricakovat.

Pustmo kriptoboga, popolnoma neuporaben.

Je kdo kupoval ordinals?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Od cloveka ki fukne 500 k v xrp pac ni kej drudzga za pricakovat.

Pustmo kriptoboga, popolnoma neuporaben.

Je kdo kupoval ordinals?


Zakaj bi moral biti uporaben, če že vi niste? Ko nekdo dejansko objavi neko analizo ga pa napadete. Btw, koliko k si naredil z x10 in x100 kovanci v zadnjih nekaj mesecih?

PrihajaNodi ::

Mogoce sem mogoce nisem. Tvoje analize sekajo kjer si se vedno si totalno neuporaben tu in samo zasedas prostor na strezniku.
Plus 95% tvojih postov je pizdenje in kurcenje kjer nobenga to 5 posto ne zanima.

Rosi pa warkraft sta vsaj spizdila.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mogoce sem mogoce nisem. Tvoje analize sekajo kjer si se vedno si totalno neuporaben tu in samo zasedas prostor na strezniku.
Plus 95% tvojih postov je pizdenje in kurcenje kjer nobenga to 5 posto ne zanima.

Rosi pa warkraft sta vsaj spizdila.


Revcek. Kaj pa sploh zelis od mene? da ti nakazem nekaj btcjev in posiljam signale? :))

PrihajaNodi ::

Ne rabis, sam da spizdis iz teme ker si nuporabem. pa upam trdit da se vecina strinja zmano
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne rabis, sam da spizdis iz teme ker si nuporabem. pa upam trdit da se vecina strinja zmano


Potem gres lahko kar z mano, ker si ti se bolj neuporaben.

PrihajaNodi ::

enga sem omenil ki kar dobro dela ce gledava za nazaj, sam te informacije se zgubijo ker je prevec neuporabnih postov od tebi podobnih (warkraft pa rosi sta spizdila, bo bols vsaj mal).Plus, sem napovedal 45 k do konca leta.


Over and out:
Nodi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

enga sem omenil ki kar dobro dela ce gledava za nazaj, sam te informacije se zgubijo ker je prevec neuporabnih postov od tebi podobnih (warkraft pa rosi sta spizdila, bo bols vsaj mal).Plus, sem napovedal 45 k do konca leta.


Over and out:
Nodi


:)) Zakaj si potem se vedno na sociali? Moja analiza je prej pokazala tvojih 45k. Samo si pac nepismen

PrihajaNodi ::

Neuporabno8-O
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Neuporabno8-O


Seveda. Ker si nepismen. Pa sem precej lepo napisal do kdaj se shorta in kdaj kupuje :)) Torej je tezava, ker ne znas brati. Ni cudno, da moras v ciganijo hodit delat.

PrihajaNodi ::

Neuporabno x2. nej roke dvigne tisti komur si ti kaj "pomagal"
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Neuporabno x2. nej roke dvigne tisti komur si ti kaj "pomagal"


Fak ker debil no. Torej je bolje, če nekdo reče nekaj na blef? Še rosi ti je dajal dejansko dobre nasvete in analize. Pa si si zapomnil samo short. Pa je imel prav. Ko je rekel da short ni vec valid ste ga pa fukali, da vam je spizdil :))

PrihajaNodi ::

Se en neuporaben post.

Prevec negativne energije spuscas tu, ne samo da si vzvisen se celo smejis se nekomu ki je na socialu plus shortas kar je pa se vecja negativna energija.
Pozitivna energija je Yang, njen primarni fokus je izgorevanje. Več janga, manj jina.

Jang bo premagal bolezen, vam dal moč v boju, vam dal lahkotnost in pomagal pri prebavi ne samo hrane, ampak tudi raznih drugih stvari. Preoblikuje ljudi.

Prav tako bo dramatično zmanjšal vašo težo, povzročil vročino, lahko povzroči jezo in frustracijo. Požre ti življenje.

V Sanatana Dharma se Yang kanalizira skozi pingala nadi, imenuje se "Shiva", negativna energija pa se imenuje "Shakti", ki gre skozi ida nadi.

Zelo napačno je domnevati pozitivno in negativno energijo v moralističnem smislu, morala je zelo predsodkov in pristranska. To je izkrivljena predstava o realnosti, ki vas obdaja. Zelo pomembno je, da človek razčisti svojo perspektivo, preden se poglobi v teme visoke dualnosti, sicer bo ostal zmeden.

Na drugi strani imamo negativno energijo, ki je Yin, njen primarni fokus je negovati in vzdrževati. Več jina, manj janga.

Yin lahko vzdržuje telo, gradi telo, omogoča delovanje čustev in vam daje občutek teže in prizemljenosti.

Lahko pa povzroči tudi depresijo, mutacije, stagnacijo in otopelost v telesu.

Oba sta Yin in Yang, Shiva-Shakti, ko se združita, ustvarita dvojnost, kot jo poznamo. Iz njih prihaja rojstvo 5 elementov ali panch-tatva.

Za preživetje je dvojnost izjemnega pomena. Če telo postane preveč pozitivno, bo umrlo. Če telo postane preveč yin, bo umrlo. Neohranjanje ravnotežja bo povzročilo ogromne težave in lahko povzroči različne bolezni. Ne le fizično, ampak tudi psihično.

Kar je notri, je tudi zunaj. Splošna struktura se ne spremeni. Kakršen si ti, takšen je svet. Oblikuje vas svet, v katerem živite, in obstajate kot majhen delček tega.

Povsod je pozitivna in negativna energija. Hladnejši kraji so bolj negativni, toplejši bolj pozitivni. Oboje sta dve skrajnosti, v katerih je zelo težko preživeti, zato je najbolje živeti tam, kjer je ravnovesje, če želite živeti normalno in izpolnjujoče življenje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Se en neuporaben post.

Prevec negativne energije spuscas tu, ne samo da si vzvisen se celo smejis se nekomu ki je na socialu plus shortas kar je pa se vecja negativna energija.
Pozitivna energija je Yang, njen primarni fokus je izgorevanje. Več janga, manj jina.

Jang bo premagal bolezen, vam dal moč v boju, vam dal lahkotnost in pomagal pri prebavi ne samo hrane, ampak tudi raznih drugih stvari. Preoblikuje ljudi.

Prav tako bo dramatično zmanjšal vašo težo, povzročil vročino, lahko povzroči jezo in frustracijo. Požre ti življenje.

V Sanatana Dharma se Yang kanalizira skozi pingala nadi, imenuje se "Shiva", negativna energija pa se imenuje "Shakti", ki gre skozi ida nadi.

Zelo napačno je domnevati pozitivno in negativno energijo v moralističnem smislu, morala je zelo predsodkov in pristranska. To je izkrivljena predstava o realnosti, ki vas obdaja. Zelo pomembno je, da človek razčisti svojo perspektivo, preden se poglobi v teme visoke dualnosti, sicer bo ostal zmeden.

Na drugi strani imamo negativno energijo, ki je Yin, njen primarni fokus je negovati in vzdrževati. Več jina, manj janga.

Yin lahko vzdržuje telo, gradi telo, omogoča delovanje čustev in vam daje občutek teže in prizemljenosti.

Lahko pa povzroči tudi depresijo, mutacije, stagnacijo in otopelost v telesu.

Oba sta Yin in Yang, Shiva-Shakti, ko se združita, ustvarita dvojnost, kot jo poznamo. Iz njih prihaja rojstvo 5 elementov ali panch-tatva.

Za preživetje je dvojnost izjemnega pomena. Če telo postane preveč pozitivno, bo umrlo. Če telo postane preveč yin, bo umrlo. Neohranjanje ravnotežja bo povzročilo ogromne težave in lahko povzroči različne bolezni. Ne le fizično, ampak tudi psihično.

Kar je notri, je tudi zunaj. Splošna struktura se ne spremeni. Kakršen si ti, takšen je svet. Oblikuje vas svet, v katerem živite, in obstajate kot majhen delček tega.

Povsod je pozitivna in negativna energija. Hladnejši kraji so bolj negativni, toplejši bolj pozitivni. Oboje sta dve skrajnosti, v katerih je zelo težko preživeti, zato je najbolje živeti tam, kjer je ravnovesje, če želite živeti normalno in izpolnjujoče življenje.


Z negativo ste lepo sami začel. To kar ste dali, to ste dobili. Pač nehvaležneši

kronos_10_ ::

Je splošna debata. Osebno zame vsako mnenje šteje. Tako, da umirita se!

Stvar lepo raste. Obeti so dobri.
Se pa za drugo leto baje obeta kriza. Predvudevam, da bolj za sp500. Kako bo z kriptom bomo pa videli.

TheMentor ::

bodite pripravljeni na opcijo, da se že 2024 kripto bull konča in ne preveč sanjat kako bo to šlo ne vem kam v 2025

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

TheMentor je izjavil:

bodite pripravljeni na opcijo, da se že 2024 kripto bull konča in ne preveč sanjat kako bo to šlo ne vem kam v 2025


A ne bo med 100 in 200k? :D

TheMentor ::

kriptobog je izjavil:

TheMentor je izjavil:

bodite pripravljeni na opcijo, da se že 2024 kripto bull konča in ne preveč sanjat kako bo to šlo ne vem kam v 2025


A ne bo med 100 in 200k? :D


Sam mislim, da niti 100k ne bomo videli. Med 80 in 90k najverjetneje.

komunist1918 ::

Scenarij: Hype do ETF (začetek januarja?). Po ETF brutalna korekcija in dalje gor do halvinga in pol bo kar bo...

kriptobog ::

Dokler obstaja usdt s katerim lahko manipulirjao ceno btcja, etfja ne bomo videli.

komunist1918 ::

kriptobog je izjavil:

Dokler obstaja usdt s katerim lahko manipulirjao ceno btcja, etfja ne bomo videli.


To je zelo verjetno res, moral bi napisati do novice glede ETF kar naj bi bilo med 5 in 10 jan?.

Je videl kdo zlato - tudi pognalo gor? Tudi tam kaže na čudno stanje v katerem smo.

kriptobog ::

komunist1918 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Dokler obstaja usdt s katerim lahko manipulirjao ceno btcja, etfja ne bomo videli.


To je zelo verjetno res, moral bi napisati do novice glede ETF kar naj bi bilo med 5 in 10 jan?.

Je videl kdo zlato - tudi pognalo gor? Tudi tam kaže na čudno stanje v katerem smo.


Zlato me je kar presenetilo. Sem pričakoval, da bo še malenkost nižje šel, tam prot 1920, preden bi bil 2100, pa me je prehitel. Saj če pogledamo trge zadnje dva, tri mesece je vse bolj čudno. Stara pravile, korelacije, nič več ne drži. Precej stvari gre kar malo po svoje, ampak če potem gledamo kaj se dogaja v ozadju, kaj delajo centralne banke, potem sploh ni več čudno in je samo še vprašanje časa kdaj bo nekaj počilo.

novi 123 ::

kriptobog

Bi mogoče napisal kakčno malenkost o: ...........če potem gledamo kaj se dogaja v ozadju, kaj delajo centralne banke, potem sploh ni več čudno in je samo še vprašanje časa kdaj bo nekaj počilo.
Hvala

ajfon ::

hahaha o kaki negativi vi sanjate tu?

vidi se da ste vsi sidelined na pumpu hahah
ee še en nasvet za vas, BUSD treba na binance pretvorit v usdc

PrihajaNodi ::

Kako ste na tem forumu spregledali ORD. Eni pravjo da gre tole lahko krepko preko 200 usd v tem mini bull runu, drugi da naj bi bil tole btc 2.0.
Sem ga pa videl v Simpsonu pa sem ga malo kupil ko je bil se 3
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Neon87 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kako ste na tem forumu spregledali ORD. Eni pravjo da gre tole lahko krepko preko 200 usd v tem mini bull runu, drugi da naj bi bil tole btc 2.0.
Sem ga pa videl v Simpsonu pa sem ga malo kupil ko je bil se 3

Kateri ORD, link prosim do CMC..
««
1361 / 1489
»»