» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1358 / 1489
»»

Vman ::

Danes se nam obeta claim in istocasno listing PYTH. Lahko preverite eligibilty in navodila za claim:
https://pyth.network/blog/guide-to-clai...

StarMafijec ::

Malidelničar je izjavil:

Kateri altcoini imajo največji potencial po vašem mnenju?

$INJ, $KUJI, $DIONE, $TRIAS, $RIO, $TARA, $ZIG, $STARS, $NSTK

Ashrack ::

Vecina alt coinov sledi Bitcoin ceni. Trenutno bo cena BTCja zrastla na 38-39k. Zatem pa ali bo spet drop na 35k ali pa bo slo cez 41k in bo za tem korekcija. Glede na to da je december in se rabi denar zna biti da bodo market makerji prodajali na 38k-39k.

Jaz osebno bi pocakal z long term investicijami, razen ce ste kupovali v petek ko je bil dober dip.

Drugace zelo dober z analizami je Dr. Profit, je tudi clan tega foruma.
https://twitter.com/DrProfitCrypto
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

Senior Dev ::

Glavno da je Profit. Če je doktor ali magister. Najbolj pomembno je da si izplačaš visoke donose in začneš živet na veliki nogi!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PacificBlue ::

Nekdo, je omenil Xeggex kripto borzo. Mislim, da je bil Tethratrader v zvezi z $KCN. Ze kak mesec dni nazaj ali več.
Ta borza je izdala token Xpense($XPE).
Sem ze gledal ta token nekje konec oktobra. Cena je bila okoli 0.035$.
Poglejte koliko je danes.:)
Fuck me.
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

Tatrader74 ::

PacificBlue je izjavil:

Nekdo, je omenil Xeggex kripto borzo. Mislim, da je bil Tethratrader v zvezi z $KCN. Ze kak mesec dni nazaj ali več.
Ta borza je izdala token Xpense($XPE).
Sem ze gledal ta token nekje konec oktobra. Cena je bila okoli 0.035$.
Poglejte koliko je danes.:)
Fuck me.


To se bo zgodilo tudi z kovancem Diabase(DIAC)8-)

Lennzi ::

Drugače pa tudi ISO20022 kovanci delajo nore gaine. Hvala zavarovalničar za dober tip. Vsak čas bo baje...že zadnjih 7 let...

PrihajaNodi ::

Tatrader74 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Nekdo, je omenil Xeggex kripto borzo. Mislim, da je bil Tethratrader v zvezi z $KCN. Ze kak mesec dni nazaj ali več.
Ta borza je izdala token Xpense($XPE).
Sem ze gledal ta token nekje konec oktobra. Cena je bila okoli 0.035$.
Poglejte koliko je danes.:)
Fuck me.


To se bo zgodilo tudi z kovancem Diabase(DIAC)8-)


diac je bil 0.11 zdj je 4.27
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mat2000 ::

Ashrack je izjavil:

Vecina alt coinov sledi Bitcoin ceni. Trenutno bo cena BTCja zrastla na 38-39k. Zatem pa ali bo spet drop na 35k ali pa bo slo cez 41k in bo za tem korekcija. Glede na to da je december in se rabi denar zna biti da bodo market makerji prodajali na 38k-39k.

Jaz osebno bi pocakal z long term investicijami, razen ce ste kupovali v petek ko je bil dober dip.

Drugace zelo dober z analizami je Dr. Profit, je tudi clan tega foruma.
https://twitter.com/DrProfitCrypto



clan tega foruma? a ni dr profit musliman ki zivi v dubaju?

martincek1 ::

martincek1 je izjavil:

Tko kot vsake tri mesce, čas da malo poshillam Neo Tokyo in $Bytes. Pa srečno. 8-)


8-)

_wtf_ ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: _wtf_ ()

Edorta ::

_wtf_ je izjavil:

SEC se je spravil na Kraken. SEC Charges Kraken for Operating as an Unregistered Securities Exchange, Broker, Dealer, and Clearing Agency



Zaskrbljujoče.

• SEC Charges Kraken with Securities Law Violations and Commingling Customer Funds
• Binance Faces $4 Billion Fine in U.S. to End Criminal Case
• Crypto Exchange Bittrex Global Shuts Down After SEC Settlement

deco16 ::

Ja zadnji dump prej ko jim bo zmanjkalo argumentov ETF in vse to bo iztočasno.

Torej hočejo mal dumpat da bodo lahk nakupili, notranje informacije so in moč majo da napadajo.

merlin2 ::

TheMentor ::

Niso to neke domine

Oct 8, 2020
Arthur Hayes steps down
The era of Bitmex finished.

Nov 22th, 2023
CZ steps down
The era of Binance finished.

The era of CME / Wallstreet / ETF Spot /Institu Investor/ Tradefi just began ...

Po domače povedano....big boysi so mu rekl, da igranja v peskovniku je konec. Tnx for your contribution but we will take it from here.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

Mato989 ::

Tip bo pac stric iz ozadja.... Dzabe mu
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Špricer ::

Prodamo ali ne? Še 3ič vas vprašam. 15min grafi niso nič kaj optimistični. Verjetno je to res blackswan pred black fridayem.

TheMentor ::

težko rečt...ko je Arthur Hayes odšel smo dobil velik bull run...

Špricer ::

Mato989 je izjavil:

Tip bo pac stric iz ozadja.... Dzabe mu


Tako kot tip iz ftx? Si mislil stric iz zapora?:))

TheMentor je izjavil:

težko rečt...ko je Arthur Hayes odšel smo dobil velik bull run...


Mislim da ni res ta domneva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

TheMentor ::

Špricer je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Tip bo pac stric iz ozadja.... Dzabe mu


Tako kot tip iz ftx? Si mislil stric iz zapora?:))

TheMentor je izjavil:

težko rečt...ko je Arthur Hayes odšel smo dobil velik bull run...


Mislim da ni res ta domneva.


vtipkaj Oct 8, 2020 v trading view pa poglej graf

Itak je manipulacija na višku. Prov lokalni top. Pok novica za orenk korekcijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

Špricer ::

Jaz se sicer ne bi veselil nobene take novice, saj brez menjalnic tudi mc pade konkretno. Če je odstopil pomeni verjetno, da binance ni likvidno. Kapitan zapušča ladjo orkester pa igra.

TheMentor ::

Špricer je izjavil:

Jaz se sicer ne bi veselil nobene take novice, saj brez menjalnic tudi mc pade konkretno. Če je odstopil pomeni verjetno, da binance ni likvidno. Kapitan zapušča ladjo orkester pa igra.


ah binance bo še vedno samo bo bolj nepomemben igralec v celotni zgodbi kot je bil sedaj. Big boysi pucajo in pripravljajo teren za US dominance. Pa saj ste si vsi tako želeli ETF skladov. Evo vam. Mislite, da bodo ameriške penzije prepustili, da jih bo en binance manipuliral. hahahaha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

Špricer ::

Bnb korekcija je trda po grafih. 7 % v manj kot 24 ur. To je kot cca 13% gor.

link_up ::

MSFS ponuja direktno pikiranje, ampak ni tapravga filinga.
In and Out

Ashrack ::

Mat2000 je izjavil:

Ashrack je izjavil:

Vecina alt coinov sledi Bitcoin ceni. Trenutno bo cena BTCja zrastla na 38-39k. Zatem pa ali bo spet drop na 35k ali pa bo slo cez 41k in bo za tem korekcija. Glede na to da je december in se rabi denar zna biti da bodo market makerji prodajali na 38k-39k.

Jaz osebno bi pocakal z long term investicijami, razen ce ste kupovali v petek ko je bil dober dip.

Drugace zelo dober z analizami je Dr. Profit, je tudi clan tega foruma.
https://twitter.com/DrProfitCrypto



clan tega foruma? a ni dr profit musliman ki zivi v dubaju?

Ne vem kje zivi, je pa redni pisec v tej temi.
....

dope1337 ::

https://x.com/cz_binance/status/1727063...

Primite se za alte. Bi znalo biti zanimivo.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

PrihajaNodi ::

Zakaj? Ssj merlaka tud ni vec na bitstampu. Vodstvo se je zamenjalo on bo sel pa lepo v penzijon in uzival.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dope1337 ::

Ce merlak izjavi, da bo v prihodnje raziskoval in podpiral nadobudne blockchain/web3/defi projekte, ne bo vec ali manj nihce mrdnil.

Ce to izjavi CZ, lahko potencialno pomeni de facto vecje ovrednotenje omenjenih projektov.

Zna se pa zgoditi, da slabi dve leti ne bo podpiral nikogar, saj zna iti za 2 leti na hladno - ampak to je trenutno v "baba rekla, baba kazala" teritoriju.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

merlin2 ::

In bo šlo še nižje 8-)

#BNB JUST DUMPED 12% following the recent news on CZ getting arrested. ????


FTX na potenco.

Lp

Kripto mesi ::

Blackswan je tu, sem vam rekel!

merlin2 ::

DOJ officially indicts #CZ and @binance claiming they allowed ISIS, Al Qaeda, and Hamas to illegally transact on its platform under U.S. sanctions.

https://twitter.com/cowboycrypto313/sta...

merlin2 ::

Odzivi ..

Things can happen fast once they begin, 24 hours.. 48 hours could be a complete #Binance collapse..

1 Billion withdrawn in the last few hours..

kriptobog ::

Kdaj sem ze rekel, da se drzite stran od Binanc. Najhujse sele pride. Nekaj tednov, mogoce mesecev. Bo zanimivo

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

Kdaj sem ze rekel, da se drzite stran od Binanc. Najhujse sele pride. Nekaj tednov, mogoce mesecev. Bo zanimivo



Seveda to je blo septembra da se bo zgodilo

Spet pametnjakovici prisli ven
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Lennzi ::

Bog I batina and his glorius comeback with...I told you soo.
Vmes pa tip iz 18M na 34M.
Poklon

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lennzi ()

_wtf_ ::

so kakšne novice o Kraknu? Katera menjalnica še ostane, da je ok? Bitstamp?

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Kdaj sem ze rekel, da se drzite stran od Binanc. Najhujse sele pride. Nekaj tednov, mogoce mesecev. Bo zanimivo



Seveda to je blo septembra da se bo zgodilo

Spet pametnjakovici prisli ven


Nope. Rekel sem samo, da se drzite stran od Binanc, da bodo prej ali slej padle, nisem pa rekel kdaj. Ampak itak nikoli ne prebereš nič pravilno. Smo že vajeni.

Lennzi je izjavil:

Bog I batina and his glorius comeback with...I told you soo.
Vmes pa tip iz 18M na 34M.
Poklon


Bi se lahko že prej javil, ampak zakaj bi vam socialkarjem, ki se delate norca, karkoli še povedal? Lahko pridem z I told you soo ko bo btc precej nižje ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

PrihajaNodi ::

A to je korekcija? Zabava se pricne pod 25 k ne pa tole. Marsikateri coin je naredil x10, x20
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

A to je korekcija? Zabava se pricne pod 25 k ne pa tole. Marsikateri coin je naredil x10, x20


In koliko od teh si "spet" ujel? :))

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A to je korekcija? Zabava se pricne pod 25 k ne pa tole. Marsikateri coin je naredil x10, x20


In koliko od teh si "spet" ujel? :))


Jaz če bi prodal ko je bil napovedan tvoj black swan konc septembra bi mel danes manj če bi zdaj prodal... =) tam od oka ene dobre 3,5k... če ti je to 0 mi nakaži
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A to je korekcija? Zabava se pricne pod 25 k ne pa tole. Marsikateri coin je naredil x10, x20


In koliko od teh si "spet" ujel? :))


Jaz če bi prodal ko je bil napovedan tvoj black swan konc septembra bi mel danes manj če bi zdaj prodal... =) tam od oka ene dobre 3,5k... če ti je to 0 mi nakaži


Nisem rekel, da moraš prodati, niti ti nisem posredoval vseh info. Tako da shut the fuck up revček socialni. In ja 3,5k ni omembe vredno. To mi je manj kot nič in ne fehtari non stop, da nja ti nekdo nekaj nakaže. Če ti tako flai denarja pojdi na socialno.

Špricer ::

Govori se o padcu bnb v naslednjih dneh. To pomeni samo eno. Propad binance in likvidnostnega bazena. Cz se je izognil zaporu, binance se ni izognil postopkom in vpogledu SEC v poslovanje. Počakajte, zima bo še vroča. Propadli bittrex ima pa sedež tudi v Liechensteinu. To pomeni, da nikjer nisi varen. Prek Binance so se menda financirali teroristi.

PrihajaNodi je izjavil:

A to je korekcija? Zabava se pricne pod 25 k ne pa tole. Marsikateri coin je naredil x10, x20


Potem pa povej kdaj prodati?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

kriptobog ::

Špricer je izjavil:

Govori se o padcu bnb v naslednjih dneh. To pomeni samo eno. Propad binance in likvidnostnega bazena. Cz se je izognil zaporu, binance se ni izognil postopkom in vpogledu SEC v poslovanje. Počakajte, zima bo še vroča. Propadli bittrex ima pa sedež tudi v Liechensteinu. To pomeni, da nikjer nisi varen. Prek Binance so se menda financirali teroristi.

PrihajaNodi je izjavil:

A to je korekcija? Zabava se pricne pod 25 k ne pa tole. Marsikateri coin je naredil x10, x20


Potem pa povej kdaj prodati?


bnb pod 10$ v bližnji prihodnosti

Špricer ::

Binance broke U.S. anti-money laundering and sanctions laws and failed to report more than 100,000 suspicious transactions with organizations the U.S. described as terrorist groups including Hamas, al Qaeda and the Islamic State of Iraq and Syria, authorities said." - Reuters

Lepo se je izkazala uporabna vrednost kriptoborz. Špekulacije in pranje denarja. Bojim se, da ne bo nič dobrega iz tega, čeprav so ljudje vsi bullish po internetnih forumih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

Špricer ::

Ko se sprožijo algoritmi bo bnb v 10 min lahko tudi minus 15%. Če bi imel bnb je skrajni čas za prodajo. Kot ftx. Malo pumpice, PR, da je vse v redu, nato pa omejitve transakcij na binance in pogrom.

Umetno je tudi napihoval vrednost svojega žetona BNB...ti ti poredni CZ. Vi ste mu pa verjeli temu svetniku.

Polagam vam na srce,da je časa le do petka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

Mato989 ::

Raje CZ kot SEC in kriminalni USA =)

CZ vsaj ni omejeval transakcij komurkoli... USA pa dovoli transakcije samo svojim teroristom...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kripto mesi ::

Binance sploh nič ni, BNB je malo padel, ampak se bo pobral. 4milijarde prenesejo brez problema. #inverse_black_swan

Špricer je pa očitno Warkraftov novi račun.

kriptobog ::

Kripto mesi je izjavil:

Binance sploh nič ni, BNB je malo padel, ampak se bo pobral. 4milijarde prenesejo brez problema. #inverse_black_swan

Špricer je pa očitno Warkraftov novi račun.


Saj se še nič takega ni zgodilo. Počakaj da pregledajo njihovo poslovanje. Klobčič se bo počasi odvijal.

Kripto mesi ::

Čakam čakam že od septembra, pa je od takrat vse samo višje ;)

Špricer ::

Kripto mesi je izjavil:

Binance sploh nič ni, BNB je malo padel, ampak se bo pobral. 4milijarde prenesejo brez problema. #inverse_black_swan

Špricer je pa očitno Warkraftov novi račun.


Zgleda res. Bom kar potrdil, da ne bo potem ugibanj :D. Vidim, da vsakega posebej označite kot kopijo. Bo najboljše tako.

Kripto mesi je izjavil:

Čakam čakam že od septembra, pa je od takrat vse samo višje ;)


Osebi kriptobog in rossi mislim, da sta še najbolj realna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()
««
1358 / 1489
»»