» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1357 / 1489
»»

xeroxan44j ::

Izkušnje z Hexom, pulsechainom ?

Kripto ::

Zanimivo bo videti do kam bo šla današnja bitcoin pumpa...

Money is mindset!

ePenzija ::

današnja me ne zanima. do spomladi bo 9k.

PrihajaNodi ::

Kreten.100!k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

deco16 ::

100!=9.332622e+157

Visoko ciljaš to ;)

sumi666 ::

ePenzija je izjavil:

današnja me ne zanima. do spomladi bo 9k.


Mislim da je vsem jasno da 9k za btc ne boš videl razen v scenariju 3. Svetovne vojne ali res hudega Black Swan event ...

Pred vrati je halving in etf ... Zdaj prodajat je bedarija ... Ko bo etf sprejet zna iti btc v 1 dnevu 10-15 % gor v enem mesecu pa z lahkoto 100% ....
Tudi rossija ni več na spregled so ga shorti v katere je bil tok zihet pa jih hvalil zabil do nafte v zemlo 😅

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sumi666 ()

globoko grlo ::

Ej svercarji, kter koin se zdej kup za izy x5 al pa x10?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Lennzi ::

ePenzija je izjavil:

današnja me ne zanima. do spomladi bo 9k.

Nabijal si do onemoglosti 9k še letos, sedaj si "produžio" na spomladi.
Pozabi 9k fante, pozabi.

komunist1918 ::

A je še kak brezplačen trading terminal, ki omogoča visual trading (on chart click trading) za futures binance? Govorim v stilu Hypertraderja (ki očitno v free opciji ne podpira tega več) ali Altradija.

PrihajaNodi ::

Mato a nisi ti ddzal neota k ti je gas dajal al si vse prodal? Kr noro ja kere spice x10-20 dost altov dela
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

NEOte sem prodal

10% sem jih prodal po skoeaj 200EUR
90% sem jih pa prodal po cca 28EUR tam nekje 2018...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

A ok, čestitke. 28 EUR ne verjamem da bo še kdaj, sam vseen pa take pumpe na Gasu nisem pričakoval.
Bitcoin Classic bo tud med top 100 prlezu...Penzija coin iz 0.015 na 3000 usd.
Sam en tak coin rabmo za penzijo:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Neon87 ::

Loterija z CIRUS? Ker je skoraj kot CIRKUS... :)
https://coinmarketcap.com/currencies/ci...

ajfon ::

ePenzija je izjavil:

današnja me ne zanima. do spomladi bo 9k.


ti si un ko je prisegu na 100k btc 2021
Delusional AF

Zdej ko pa dejansko gre BTC 150k boš pa left behind z buy orderji na 9k :)). Komedija.

sumi666 ::

ajfon je izjavil:

ePenzija je izjavil:

današnja me ne zanima. do spomladi bo 9k.


ti si un ko je prisegu na 100k btc 2021
Delusional AF

Zdej ko pa dejansko gre BTC 150k boš pa left behind z buy orderji na 9k :)). Komedija.


Če je pa Merlak reku da bo pri 10k za btc razmislil o ponovnem nakupu ... Pač ena napoved pred leti se mu je usrala , ni vsak dan ponedeljek ...

ajfon ::

Če daš vsak tedn novo napoved se bo prej ko slej eno usrala..

Eni mislijo da so boljši od blackrocka 8-)

_wtf_ ::

Kaj se pa z AVAXom dogaja, taka rast. V enem tednu 70% +

PrihajaNodi ::

_wtf_ je izjavil:

Kaj se pa z AVAXom dogaja, taka rast. V enem tednu 70% +

Ordinals s 3 na 25 ti pa avax gledas.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ajfon ::

SRC-20

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajfon ()

TheMentor ::

KAS je second comming of bitcoin. Tehnološko popolna digitalna valuta katero si je Satoshi zamislil. To je še vedno holy grail kriptota. Tole gre med top 2. Adoption zgleda podoben btcju. Najbrš bo veliko hitrejši, ker se točno ve kaj je fora vsega. Molimo za kak orenk pulback še.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

PrihajaNodi ::

Skoda da ga nis prej omenu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TheMentor ::

PrihajaNodi je izjavil:

Skoda da ga nis prej omenu


Kako ne. Pobrskaj. Prvi na tem forumu sem ga omenil. Mislim, da pri 0.0045, če ne prej.

PrihajaNodi ::

Jbga, mogoce res, je blo prevec nesnage pol ze vmes pa se je forum zapacal iz kriptobogi kn rosiji in sem ga zgresil.za kolk si ga kupil?
Cestitke
Se kaj pametnega na obzorju?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

TheMentor ::

A drgač a je ker raziskoval sploh KAS in zakaj je tak bum?

Tole je ves IT factor.

Glavni arhitekt
https://twitter.com/hashdag

Poglejte datum pridružitve. Isti mesec kot je Satoshi naredil zadnji komentar na bitcoin forumu.

Največ po 0.007

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

PrihajaNodi ::

Ne, kolk si dal notr?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

avtek ::

Kaj ma to veze, sej nisi nič dal zraven

TheMentor ::

Kar se gaminga tiče znajo tele igre bit boom:

Shrapnel že kr dober MC
My pet hooligans je trenutno v poolih 25 miljonov FDV raise. Ampak jeba, ker je 6 mesecev cliffa in 24 mesec vestinga. Najbrš bo +100 miljonov MC ob launchu

Poglejte KOMPETE game. Kar nizek FDV zaenkrat. Taka underground scena še zaenkrat.

Drgač pa najboljši AI projekt je baje TAO....trenutno moona
Poglejte še ZEPH...moona
Rocket exchange...moona

Ne vem....kar je dobr use moona. Treba počakat na pulback.

Kukr sm dal v KAS je blo premalo.

PrihajaNodi ::

avtek je izjavil:

Kaj ma to veze, sej nisi nič dal zraven


Jah ma. Ce tolk verjame pol mu 10 k plus ni skoda dat notr.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TheMentor ::

PrihajaNodi je izjavil:

avtek je izjavil:

Kaj ma to veze, sej nisi nič dal zraven


Jah ma. Ce tolk verjame pol mu 10 k plus ni skoda dat notr.


Mogu bi rotirat cel porfolio notr....pa seveda nism.

Pa tut trenutno. A ga ma kdo jajca kupt? Pa to je problem takih projektov. Isti je bil bitcoin. Vedno predrag, vedno se bo sesul graf, vedno, vedno....čakamo da pade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

avtek ::

Lahk bi tud rekel da je dal 10k notri, dal je pa jurja recimo...

Če bi bil prepričan v iskrenost, potem seveda ima veze..ampak še vedno ne veš kdo je na drugi strani profila :)

PrihajaNodi ::

avtek je izjavil:

Lahk bi tud rekel da je dal 10k notri, dal je pa jurja recimo...

Če bi bil prepričan v iskrenost, potem seveda ima veze..ampak še vedno ne veš kdo je na drugi strani profila :)


Drzi. Se mu pa da lahko en velik plus na referenco in dodano vrednost za naprej ker vseen ga je promoviral v startu.
Zdejj je itak bull in se ne kupuje vec:) kar se je nabavlo se je nabavlo

Pa tut trenutno. A ga ma kdo jajca kupt? Pa to je problem takih projektov. Isti je bil bitcoin. Vedno predrag, vedno se bo sesul graf, vedno, vedno....čakamo da pade.


Ne mors tko. Btc je imel tolk mejhn marcet cap oz cel market takrat da je blo smesno in jasno da x100 ni bil noben problem narest. Zdj pa vrzt 50 k al pa 500 k ob takem marcet capu je velik rizik. Da pa jurja not das pa tud nima nobenga smisla ker se ne splaca.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

TheMentor ::

PrihajaNodi je izjavil:

avtek je izjavil:

Lahk bi tud rekel da je dal 10k notri, dal je pa jurja recimo...

Če bi bil prepričan v iskrenost, potem seveda ima veze..ampak še vedno ne veš kdo je na drugi strani profila :)


Drzi. Se mu pa da lahko en velik plus na referenco in dodano vrednost za naprej ker vseen ga je promoviral v startu.
Zdejj je itak bull in se ne kupuje vec:) kar se je nabavlo se je nabavlo

Pa tut trenutno. A ga ma kdo jajca kupt? Pa to je problem takih projektov. Isti je bil bitcoin. Vedno predrag, vedno se bo sesul graf, vedno, vedno....čakamo da pade.


Ne mors tko. Btc je imel tolk mejhn marcet cap oz cel market takrat da je blo smesno in jasno da x100 ni bil noben problem narest. Zdj pa vrzt 50 k al pa 500 k ob takem marcet capu je velik rizik. Da pa jurja not das pa tud nima nobenga smisla ker se ne splaca.


Seveda je trenutno drag. Ampak, če gre do 100 miljard MC je pa še poceni. In pač ne moreš vedet al bo res šel do 100 miljard al ne.

PrihajaNodi ::

rizik je sedaj prevelik. To je vse.
Skoda da ga nismo zagrabil takrat ko je bil cajt.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

TheMentor ::

KAS jutri na Binance. Zgleda ga ne morejo več ignorirat. Bodo pa samo futres odprl tko, da upam da ga uspejo kaj zbit, da naloadamo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

akacija ::

zivjo mojstri! ali lahko pravna oseba (d.o.o.) odpre račun pri Bitstamp-u in trguje oz. kupi BTC? hvala vam za odgovore! Darja L.

PrihajaNodi ::

Kako imas lahko firmo pa nisi sposobna tega vprasat googla?
To open a corporate account with Bitstamp, simply: Register your account by completing our corporate account registration form. Once your account has been created, choose "Corporate account verification". Then proceed with filling out the verification form and upload the requested documents.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kiFni ::

PrihajaNodi je izjavil:

Skoda da ga nis prej omenu

Ti si res čudak in trol. Večkrat je bil omenjen. Tudi jaz sem jo omenil.

Pa še sam si napisal 2. avg 2023, 23:32 - Kaspa vam dobr dela. Cestitke

PrihajaNodi ::

Se mi je zdel ze previsok. 0.06 je bil al tm okol pardon 0.03. X 4 je pol se nredu. Kar spet ni tolk ce pogledas ordinals.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

V Celestio($TIA) se še splaca nalozit
I’m out.
:3

akacija ::

oprosti Nodi, sem prehitro napisala, ker sem sicer bolj mislila v smislu iz pravnega in davčnega vidika? Ker za fizične osebe zaenkrat še ni sprejet zakon a ne? Morda je potem bolje, da si sposodiš od firme in pošlješ gor na borzo kot fizična oseba.

Tatrader74 ::

Zdravo družba
Kaj mislite o Diabase(DIAC), trguje se samo na xeggerx menjalnici, v parih dneh že + 700%.
Nastavil sem si 4 masternode na https://pecuniaplatform.io/, zaslužek trenutno okoli 300$ na mesec na en MN.
Hashrate že 1000TH/s.MC šele malo čez 2M.
Obeta veliko

Zgodovina sprememb…

Tatrader74 ::

Tatrader74 je izjavil:

Zdravo družba
Kaj mislite o Diabase(DIAC), trguje se samo na xeggerx menjalnici, v parih dneh že + 700%.
Nastavil sem si 4 masternode na https://pecuniaplatform.io/, zaslužek trenutno okoli 930$ na mesec na en MN.
Hashrate že 1000TH/s.MC šele malo čez 2M.
Obeta veliko

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Vsak dan je bolj napeto in na preizkušnji so weak hands.

Money is mindset!

Špricer ::

Prebral sem samo zadnjih 30 strani in takih nebuloz kot jih nekateri sproducirajo še nisem videl. Vsi bi radi obogateli čez noč. Ta zadnji post pa res zmaga. Kakšne weak hands? A samo raste vse ali kaj. Povejte mi raje kdaj prodati. Pa ne mi s kaspo ker je že vrh in bo kmalu huda korekcija...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kripto ()

ViperR ::

Kdaj prodati? Nikoli je pravi odgovor.

Senior Dev ::

Zdaj se splača zamenjati za zlate palice.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Kripto ::

Špricer je izjavil:

Prebral sem samo zadnjih 30 strani in takih nebuloz kot jih nekateri sproducirajo še nisem videl. Vsi bi radi obogateli čez noč. Ta zadnji post pa res zmaga. Kakšne weak hands? A samo raste vse ali kaj. Povejte mi raje kdaj prodati. Pa ne mi s kaspo ker je že vrh in bo kmalu huda korekcija...


Brez skrbi, da bo tudi treslo...marsikaj se je precej napumpalo in nima neke osnove razen tega, da je bitcoin zrasel. Vemo zakaj je bitcoin zrasel, iz dveh razlogov. Za ostale pa ni nobene osnove razen, da je to večinoma posledica algoritmov vezanih na ceno bitcoina. Kdaj prodati? Si kupil in imaš možnost narediti s prodajo profit? Koliko profita je zate dovolj pa ti najbolje veš.

Money is mindset!

TheMentor ::

Tapravo vprašanje je samo eno....ali smo že v bullu in bomo front runali ETF in halving in bomo konec 2024 že dejansko na vrhu v tem ciklu. Ali gremo sedaj spet tja kjer smo bili.

Moje mnenje je, da bo konec 2024 že bolj kot konec vsega, čeprov jih večina misli, da bo tapravi bull šele v 2025.

Halving 2020 in celoten cikel se je zaradi covid crasha sigurno zamaknil za več kot 6 mesecev....oziroma podaljšal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

Špricer ::

ViperR je izjavil:

Kdaj prodati? Nikoli je pravi odgovor.


Kupil pred 3 tedni. Želim si le dobička. Prodati? Polka, sol, eth, kaspa, icp, inj, doge.

Malidelničar ::

Kateri altcoini imajo največji potencial po vašem mnenju?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.
««
1357 / 1489
»»