» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1355 / 1490
»»

PacificBlue ::

Poslji si sredstva iz Binance na Bitstamp, od tam si pa nakazes na bancni racun.
I’m out.
:3

chrush ::

Mato989 je izjavil:

ampak to je osebna preferenca.


Tocno to. Jaz sem povedal svoje in ti svoje. Lahko da imava oba narobe, ali pa samo eden ali pa nobeden. Jaz pac
v BTC nebi dal nic.
Kar se pa nepremicnine tice, pa ne kupujem stanovanj, ampak gozdove in zemljisca, ki imajo potenical zaradi lokacije. To pa ne stane 100k €.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

Traktor1989 ::

PacificBlue je izjavil:

Poslji si sredstva iz Binance na Bitstamp, od tam si pa nakazes na bancni racun.

Nimam Bitstamp. Zakaj pa ne morem iz Binanc?
Kaj treba kaksno drugo banko,kartico imet?

lebang1 ::

a Še koga kliče nek scamer iz rendom slovenskih številk z nekim ruskim al nekim podobnim naglasom?
Ene 10x na minuto reče gospod :D

Dns sm se mal menu z njim, da imam bitcoine na zamrznjenem računu pri blockchain.
Ok, kako jih dobim.
Najprej naj si na telefon namestim anydesk aplikacijo.
Ok, za foro to naredil in mu dal dostop do telefona, saj nimam nič takega na njemu, sm si reku.
potem je on pri sebi kopiral in sem jaz imel možnost lepljenja te povezave.

A vidiš to je tvoja zamrznjena denarnica, imaš 13.000 eurov, 10.000 ti jih damo, ostalo je naša provizija.
No, kako to dobim... ja najprej si namesti aplikacijo Binance, ti bomo tja nakazali.

Potem je še hotel naj grem na mojo spletno banko, pa dvignem dnevni limit na največjega kar je 3000€ na dan.
Pa naj to kartico vpišem na aplikaciji od Binance, vse podatke,
Aja, on je videl moj zaslon preko oddaljenega namizja te anydesk aplikacije.

Potem sem prekinil in nehal s tem sra*jem :D

PacificBlue ::

Traktor1989 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Poslji si sredstva iz Binance na Bitstamp, od tam si pa nakazes na bancni racun.

Nimam Bitstamp. Zakaj pa ne morem iz Binanc?
Kaj treba kaksno drugo banko,kartico imet?


Ne. Nakazila eurov preko sepa iz binance so trenutno onemogocena. Pogooglaj.
Nisi edini, ki ima to tezavo.
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Traktor1989 ::

PacificBlue je izjavil:

Traktor1989 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Poslji si sredstva iz Binance na Bitstamp, od tam si pa nakazes na bancni racun.

Nimam Bitstamp. Zakaj pa ne morem iz Binanc?
Kaj treba kaksno drugo banko,kartico imet?


Ne. Nakazila eurov preko sepa iz binance so trenutno onemogocena. Pogooglaj.
Nisi edini, ki ima to tezavo.

Hvala za info. In kako pol spravit denar dol?

PacificBlue ::

Saj pravim...na Binance konvertiraj eure/usdt v ripple($xrp) ali pa $xlm in si $xrp oz $xlm poslji na Bitstamp, tam pa konvertiraj nazaj v eure. Tako bos najmanj feejev placal oz bo najhitreje. Potem si lahk pa b.p. nakazes na bancni racun.
Samo racun si prej ustvari na Bitstampu
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

amacar ::

USDT pošlji na Kraken, convertaj v € in nakaži preko SEPA.

Kripto ::

Greed index se tud kar dobro drži:

https://alternative.me/crypto/fear-and-...

Money is mindset!

residual ::

Jaz imam nkbm (otp) Viso credit in gre obicajno prenos v evrih na kartico brez problema. Seveda s provozijo. Res pa ze kaksen mesec nisem izplaceval evre dol iz Binanc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: residual ()

deco16 ::

chrush je izjavil:


Tocno to. Jaz sem povedal svoje in ti svoje. Lahko da imava oba narobe, ali pa samo eden ali pa nobeden. Jaz pac
v BTC nebi dal nic.
Kar se pa nepremicnine tice, pa ne kupujem stanovanj, ampak gozdove in zemljisca, ki imajo potenical zaradi lokacije. To pa ne stane 100k €.


Torej kaj si prišel vsem povedat v kripto debati, da se BTC ne splača in nebi nikol dal in bi dal v AVEX al v nobeno kriptovaluto? Kaj je sploh namen? Zakaj ne zadržiš zase pol?

https://www.cryptoground.com/bitcoin-pr...

Let that sink in....

Siso ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://watcher.guru/news/crypto-uks-ba...

alt season se zacenja


ja,ekipa kar meta dnar notre u vrečo

usaj tako kažejo šteuci

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

PrihajaNodi ::

Evo 45 k se priblizuje. Nekateri pa se vedno mislijo da black swan obstaja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Šmornn ::

PrihajaNodi je izjavil:

Evo 45 k se priblizuje. Nekateri pa se vedno mislijo da black swan obstaja.


Eno vprasanje zate kriptobog,vidm da mal vec ves od rossija kateri me je stal kar veliko pri nazadnji napovedi :)

Ce res gre do 45k ali tam tam, se pricakuje se kaksen vecji padec preden halvingom?

Hvala

dreta ::

Ne sprasuj ker pojma nima.

Reverse Black swan ftw.

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Evo 45 k se priblizuje. Nekateri pa se vedno mislijo da black swan obstaja.


Saj obstaja black swan, tako kot redek pojav...ampak ne tako kot nekateri mislijo, da se kar napove.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Kripto je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Evo 45 k se priblizuje. Nekateri pa se vedno mislijo da black swan obstaja.


Saj obstaja black swan, tako kot redek pojav...ampak ne tako kot nekateri mislijo, da se kar napove.


On je rekel da ve tocn datum ob koncu septembra. Razen ce je black swan bull run
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Bitcoin ima zelo zelo dobro pozicijo na trgu. Kot prvo je vsak dan bližji halving, kar pomeni scarcity. Drugo je bitcoin ETF spot, ki se lahko zgodi zdaj zdaj... Dva dogodka, eden je gotov, drugi negotov, nima datuma in je toliko več manevra za špekuliranje. Ko pa se zgodi zraven še ta prav sentiment in FOMO potem bo to neustavljivo letelo.

Pričakujemo lahko seveda tudi kakšen vmesni padec na poti navzgor. To nič posebnega. Tako je vedno bilo in vedno bo.

Money is mindset!

dreta ::

Kripto, a ti mogoce pises tudi horoskope?

PrihajaNodi ::

dreta je izjavil:

Kripto, a ti mogoce pises tudi horoskope?


Ne rossi jih je. Tole gre gladko na 45 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

dreta je izjavil:

Kripto, a ti mogoce pises tudi horoskope?


Ne rossi jih je. Tole gre gladko na 45 k


Tudi jaz sem še vedno mnenja, da bo bitcoin do konca leta prišel v rang 45-55k USD. Na tej poti bo seveda tudi gor dol kar je za razmisliti o DCA, za tiste ki hočejo manj tvegano kupovati.

Money is mindset!

deco16 ::

Kaj je moon bojsi. Stanje je Greed, bo tole potegnilo al ne. Kot zgleda smo mnenja da lahko gre samo še gor. Da nebo bolelo pol....

bozicek ::

Kaspa ga vleče bolj k lokalna kurba
Prav tako Osmo
Darila letos samo za poredne

Senior Dev ::

Mato je zdaj uradno v penzionu. Svaka čast za hodl!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

bozicek je izjavil:

Kaspa ga vleče bolj k lokalna kurba
Prav tako Osmo


Svaka cast tistmu k je kupu k so ble 4 nule spredi....
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

100 k cist mozn scenarij ce do konc leta pride vn kot etf
Ups, sam wakraft mi ga more pol potegnt...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

lebang1 je izjavil:

a Še koga kliče nek scamer iz rendom slovenskih številk z nekim ruskim al nekim podobnim naglasom?
Ene 10x na minuto reče gospod :D

Dns sm se mal menu z njim, da imam bitcoine na zamrznjenem računu pri blockchain.
Ok, kako jih dobim.
Najprej naj si na telefon namestim anydesk aplikacijo.
Ok, za foro to naredil in mu dal dostop do telefona, saj nimam nič takega na njemu, sm si reku.
potem je on pri sebi kopiral in sem jaz imel možnost lepljenja te povezave.

A vidiš to je tvoja zamrznjena denarnica, imaš 13.000 eurov, 10.000 ti jih damo, ostalo je naša provizija.
No, kako to dobim... ja najprej si namesti aplikacijo Binance, ti bomo tja nakazali.

Potem je še hotel naj grem na mojo spletno banko, pa dvignem dnevni limit na največjega kar je 3000€ na dan.
Pa naj to kartico vpišem na aplikaciji od Binance, vse podatke,
Aja, on je videl moj zaslon preko oddaljenega namizja te anydesk aplikacije.

Potem sem prekinil in nehal s tem sra*jem :D


Škoda!
Pa si puhnil 10 000€

/s
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

deco16 ::

Kakšen je pa scenarij da ETF nebo odobren, vse zavrnejo, dajo dol z seznama. Ta scenarij mate predviden ?

PrihajaNodi ::

Ni mogoce
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Lennzi ::

deco16 je izjavil:

Kakšen je pa scenarij da ETF nebo odobren, vse zavrnejo, dajo dol z seznama. Ta scenarij mate predviden ?


Stari fak no....kakšna negativa.

deco16 ::

Pač treba je bit pripravljen na vse scenarije, se oproščam za negativo, da nebom kot warkraft izpadel. Pač ta ETF je bil že tolkrat zavrnjen tko da ja.

Bi bil pa vesel da bi pumpalo z penzijami od američanov, vsa dnar kr nam porinejo pod roke nam bo prav prišel ;)

PrihajaNodi ::

Sam kaka atomska bi zdele nrdila pogrom da se fse sesuje. Uglavnom black swan - BULL RUN
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Da ne bo Black swan ravno za Martinovo...
Gosko je treba pocasi pect, tri ure pa vmes obracat.
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

Hop 37 k

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Gdor je zamudil blackswana ga bo še bolelo! močno bolelo v mednožju
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

aulcnik ::

PrihajaNodi je izjavil:

100 k cist mozn scenarij ce do konc leta pride vn kot etf
Ups, sam wakraft mi ga more pol potegnt...

 Bitcoin,supertrend prediction, using monthly candle

Bitcoin,supertrend prediction, using monthly candle

:)

jimyboy ::

Malo čez 17 je že negdo hotel vašemu labodu zaviti vrat.

Kalibri ::

Amerikanci so se zbudili in panika.

PrihajaNodi ::

Labod bo zletel najprej do 45 k potem do 100 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Edorta ::

jimyboy je izjavil:

Malo čez 17 je že negdo hotel vašemu labodu zaviti vrat.



Res je bilo tako videti. 17:12

PrihajaNodi ::

Brutalno. Penzija coin
https://coinmarketcap.com/currencies/bi...

Da bi kriptobog predcasno kak tak coin vrgel bi reku ajd stari, svaka cast, tko so pa njegovi posti sam kurcenje in hvalospevi samemu sebi. Fuknes jurja not penzija vn.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Samo potrpežljivo in mirne živce.

Money is mindset!

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Brutalno. Penzija coin
https://coinmarketcap.com/currencies/bi...

Da bi kriptobog predcasno kak tak coin vrgel bi reku ajd stari, svaka cast, tko so pa njegovi posti sam kurcenje in hvalospevi samemu sebi. Fuknes jurja not penzija vn.


Ti se hvalis, da isces take coine pa se vedno nisi v penziji :))

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

Gdor je zamudil blackswana ga bo še bolelo! močno bolelo v mednožju


a nisi reku, da ti ga bo Warkraft samo potegnil ?

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

Brutalno. Penzija coin
https://coinmarketcap.com/currencies/bi...

Da bi kriptobog predcasno kak tak coin vrgel bi reku ajd stari, svaka cast, tko so pa njegovi posti sam kurcenje in hvalospevi samemu sebi. Fuknes jurja not penzija vn.


Please explain. Kako je to možno ? Da daš oktobra 1000 USD notr in imaš čez en mesec 160 miljonov ?

Tole neki ne štima tuki. To more bit umetno napampan. A je kdo tole kupil in lahko potrdi, da lahko svoje žetone prodana na palačinkah ?

PrihajaNodi ::

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Brutalno. Penzija coin
https://coinmarketcap.com/currencies/bi...

Da bi kriptobog predcasno kak tak coin vrgel bi reku ajd stari, svaka cast, tko so pa njegovi posti sam kurcenje in hvalospevi samemu sebi. Fuknes jurja not penzija vn.


Ti se hvalis, da isces take coine pa se vedno nisi v penziji :))


Ja, vcasih je bil tale forum uporaben zdj so pa taki kot ti ki sam nabijajo. Jebes pipe…
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TheMentor ::

sploh ne vem kaj se tako kurčite za ta ETF al bo al ne. Itak da bo. To je edini način, da tradicionalni sistem omeji bitcoin, da mu ne izcuza dnarja. Ka tle še kdo misl, da ETFja ne bo? Boste vidl kako bomo čez 10 let pizdl kako je bitcoin zmanipuliran od tavečih playeryev zaradi teh ETFov. Preko tega bodo tavelki lahko dobil kontrolo nad supplyem, minerji itd. Dejansko ETF je nekej najslabšga za bitcoin, ampak usi pač mislte, da boste zarad tega vidl btc na 100k pa kako je to oh in sploh fajn za inštitucije. Dejansko upam, da ni ETFja, ker dnar bo najdu bitcoin tut brez tega, ker vem kako v kurcu je sam sistem trenutno. Si predstavljate, da tavelki dobijo tak nadzor na btcjem, da celo uspejo izglasovat povečanje max supplya. Elita bi vrgla fešto za miljardo in se smejala do daske.

Zgodovina sprememb…

deco16 ::

Folk lahk zmeče dnarja notr kolikor hoče brez ETF-ja, vsi majo enako možnost. Ja nemorejo it penzije notr itd ampak vsak ima dostop do tega če ima denar, tudi firme. Bo potem lažje, seveda, bo več manipulacij, seveda, ampak tudi kiti niso še zadnje rekli in so ta cikelj kar mirni.

Skratka se strinjam z napisanim in glede na to da to ko enkrat bo bo to pač zadnji cikelj v katerem bi hotel biti. Ni pa to dobro za države ker pokaže kolk je FIAT slab ker bi preveč zrastlo, zato tudi zadržujejo tolk časa in je blo tolk zavrnitev. Tko da itak da bo, kdaj, pa še ne vemo.

Preko pulta se da vedno vse zmenit, žal.

kronos_10_ ::

Kar je meni znano se supply btc-ja ne da zvišat kkjub glasovanju.
««
1355 / 1490
»»